نگاهی به پرت و پلا گویی های مریم رجوی بعد از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایران

نگاهی به پرت و پلا گویی های مریم رجوی بعد از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایران

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و یکم می 2017:… یکی از این تحلیل های اشتاه شان اینست که قبل از هر انتخاباتی در ایران اینها می آیند تحلیل می کنند و بر اساس آن انتخابات را تزحریم کرده و فراخوان صادر می کنند و در روز انتخابات هم  به دروغ مدعی می شوند و می گویند محل های رای گیری خلوت بوده و مردم به فراخوان ما گوش کرده و بطور گسترده انتخابات را تحریم کرده اند و در آن شرکت نکرده اند . لذا امسال هم بر همین اساس از ماه ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران … 

کسانیکه دست در خون کارگران ایرانی دارند لطفا دم از حقوق کارگر نزنند

لینک به منبع

نگاهی به پرت و پلا گویی های مریم رجوی بعد از اعلام نتیجه انتخابات ریاست جمهوری در ایران

همانطور که واضح هست فرقه رجوی و بطور خاص رهبری اش همواره در سرفصل ها تحلیل های اشتباه کرده ولی هیچگاه نه تنها به اشباه بودن آنها اعتراف نکرده بلکه توپ را انداخته در زمین نیروهای بیچاره که این شما بودید که به تعهدات تان نرسیده اید و من تحلیل های صد در صد درست بوده است . یکی از این تحلیل های اشتاه شان اینست که قبل از هر انتخاباتی در ایران اینها می آیند تحلیل می کنند و بر اساس آن انتخابات را تزحریم کرده و فراخوان صادر می کنند و در روز انتخابات هم  به دروغ مدعی می شوند و می گویند محل های رای گیری خلوت بوده و مردم به فراخوان ما گوش کرده و بطور گسترده انتخابات را تحریم کرده اند و در آن شرکت نکرده اند . لذا امسال هم بر همین اساس از ماه ها قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ایران اینان آمدند و فراخئان تحریم دادن و لابد مثل دوران خاتمی تحلیل شان این بود که روحانی به دور دوم نمی رسد ولی چنین نشد و مردم ایران هم مثل همیشه بی توجه به اراجیف تکراری سران فرقه رجوی بطور گسترده در این انتخابات شرکت کرده و به کاندیدای مورد علاقه شان رای دادند که در نهایت آقای روحانی مجددا انتخاب شد . حال بجای اینکه مریم رجوی که خودش را رئیس جمهور برگزیده می داند بیاید روشن و  شفاف بگوید که تحلیل شان اشتباه بوده و مردم هم تحریم نکرده و در انتخابات بطور گستر ده شرکت کرده اند . می آید و می گویدبا انتخاب مجدد روحانی رژیم شقه شده است که این کلمه شقه هم چیزی هست که از ستون های اصلی تحلیل های فرقه می باشد که همواره بعد از هر سرفصل و بطور خاص بعد هر انتخابات در ایران می آید و می گوید که رژیم شقه شده و سرنگونی نزدیک هست و اما در داخل مناسبات احتمالا الان نشستهای کشاف کذاشته و به نیروها ی نگون بخت  می گویند همانطور که در دوران خاتمی نتوانستید به تعهد ات خود برسید و رژیم را به نقطه سرنگونی برسانید و خاتمی به دور دوم رسید اینبار هم  دستورات مریم رجوی راجع به مرحله تهاجم سیاسی بی توجهی کرده و آن را جدی نگرفتید که روحانی به دور دوم رسید .

اما من در اینجا می خواستم از خانم رجوی سئوال کنم که شما بر اساس کدام انتخابات رئیس جمهور مادام العمر شده اید ؟ و آیا در مناسابات قرون وسطایی و استالینی شما واژه انتخابات معنی دارد ؟ وشما که انتخابات را تحریم کرده بودید بس چه کسانی بودند که رفتند پای صندوق های رای و به کاندید خود رای دادند ؟ و سئوال آخر اینکه چرا شما از اشباهات و تحلیل های آبکی تان بطور خاص در مورد انتخابات پند نمی گیرید ؟ 

البته برای همه بسیار واضح و روشن هست بخاطر اینکه شما هنوز در فضای سال شصت ایران سیر می کنید و فکر می کنید کلی هوادار دارید در صورتی که بخاطر ارتکاب جنایات بی شمار تان علیه مردم ایران در این سالیان به شدت مورد نفرت اکثریت قاطع مردم ایران هستید  و   از طرف دیگر هم شما با واقعیت های جامعه کنونی ایران هیچ آشنایی ندارید و به همین دلیل هم تحلیل های تان صد و هشتاد درجه عکس از آب در می آید و بایستی این حقیقت را قبول کنید که شما از نظر مردم ایران از مد افتاده و خریداری ندارید ویکی از دلایل اصلی  فروپاشی تشکیلات سازمان تان و وضعیت وخیم کنونی تان در کمپ تیرانا نتیجه همین تحلیل های آبکی هست که بیرون می دهید . که ناشی از بی خبری  مطلق تان از اوضاع و احوال کشور می باشد .

*** 

List-of-Mojahedin-Khalq-martyrs-Massoud-Maryam-Rajavi-MEK-fiction-fakeThe Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

Mojahed Khalq Brother John Bolton has a memory lapse

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult Flaqsgrooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29378

مشکلات لاعلاج فرقه رجوی در کمپ تیرانا

Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisعلی جهانی، وبلاگ آیینه، چهاردهم می ۲۰۱۷:… ولی مهمترین مشکلی که سازمان در شرایط کنونی با آن مواجه هست جریان مسئله داری و موج روز افزون  ریزش نیرویی می باشد . البته در عراق هم در سرفصل های مختلف مانند بعد از عملیات فروغ و انقلاب کذایی و سقوط صدام با جریان مسئله داری و ریزش نیرویی مواجه بود است ولی با حضور رجوی و اهرم سرکوبگر انقلاب کذایی همه را … 

مریم رجوی در حال مزخرف گوییزمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

سخنی کوتاه با خوانندگان سایت سحر

لینک به منبع

مشکلات لاعلاج فرقه رجوی در کمپ تیرانا

علی جهانی

علی جهانی

در حال حاضر  در کمپ تیرانا فرقه تروریستی رجوی با مشکلات فراوانی مواجه هست . البته این مشکلات را  کم و بیش در عراق هم داشت ولی در کمپ تیرانا حاد تر شده و به مشکلات لاعلاج تبدیل گشته است . اکنون به جند نمونه از مهم ترین این مشکلات لاعلاجی که فرقه تروریستی رجوی با آنها در گیر هست و هیچ راه حلی برای شان متصور نیست ؛ اشاره ای مختصر می کنم . 

۱) بحران رهبری :

با نامعلوم بودن سرنوشت رجوی و مفقود الاثر بودنش و شایعه مرگش فرقه رجوی در این شرایط اسف بار تشکیلاتی  با فقدان و بحران رهبری مواجه می باشد و مریم رجوی هم  علی رغم تلاشهای بی حاصلش تا کنون نتوانسته جای خالی مسعود رجوی را پر کند ؛ چونکه ایشان به دلیل عدم برخورداری از سابقه تشکیلاتی و نداشتن سواد تشکیلاتی و سیاسی به هیچ عنوان نمی تواند نقش رهبری را در سازمان بازی کند و اکنون این جایگاه قلابی اش را تحت عنوان رئیس جمهور برگزیده از مسعود گرفته است و خودش از هیچ توانی حتی اداره یک تیم تشکیلاتی  برخوردار نیست تا جه برسد که بخواهد رئیس مقاومت وباشد و تشکیلات سازمان را اداره و رهبری کند .بنابر این این فقدان رهبری هرچند مشکلی بود که در عراق بعد از سقوط صدام و مخفی شدن رجوی سازمان با آن مواجه بود اکنون در کمپ تیرانا با شایعه مرگ رجوی ضریب خورده است و به یک مشکل لاعلاج برای سران تشکیلات و بطور خاص مریم رجوی تبدیل شده که نه می تواند مرگ رجوی را به نیروها اعلام کند و نه می تواند به آنها بقبولاند که ایشان هنوز در قید حیات هست و نیر ها در این زمینه با انبوهی سوال بی جواب مواجه هستند .

۲) ارتش آزادیبخش:

زمانی در عراق این ارتش به اصطلاح آزادیبخش برای خودش برو بیایی داشت و از حمایت همه جانبه صدام برخوردار بود و  کلی از جوانان جویای کار و پناهندگی را با انواع و اقسام ترفندها به عراق می کشاند و نیرو برای این ارتش جمع می کرد و حتی در این زمینه از اسیران جنگ ایران و عراق که در اردوگاههای عراق بودند نمی گذشت و بعد هم تحت عنوان عملیات سرنگونی به سرباز کشی و کرد کشی مشغول بود ولی بعد از سقوط صدام و خلع سلاح و ترک اشرف و نهایتا خروج از عراق و مستقر شدن در کمپ آپارتمانی تیرانا ؛ این ارتش که اکثریت نیروهایش سالخورده و بیمار هستند اکنون دیگر حتی توان حمل سلاح هم ندارد . لذا این سوال بزرگ در ذهن نیروها وجود دارد که حال که از عراق اخراج شده و سلاح هم نداریم چگونه می خواهیم سرنگونی را محقق کنیم ؟ و سران تشکیلات هم هیچ جواب قانع کننده ای برای نیروها ندارند و لذا این ارتش به اصطلاح آزادیبخش که روزی برای سرنگونی تاسیس شده بود اکنون رو دست شان باد کرده و تبدیل به یک مشکل لاعلاج گردیده است .

۳) انقلاب کذایی مریم:

 طلاقهای اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم که روزی به بهانه ضرورت سرنگونی از طرف رجوی راه اندازی شد و به زور نیروها را به تمکین  فرا خواند و با بندهای کذایی اش یکی از مهمترین اهرم های سرکوب رجوی در مناسبات استالینی اش در عراق بود . حال دیگر که با خروج از عراق و تمام شدن تاریخ مصرف ارتش آزادیبخش ؛ دیگر  نه تنها آن کارایی لازم را این انقلاب کذایی ندارد بلکه خودش تبدیل شده است به یک مشکل اساسی برای مریم رجوی که نه می تواند آنرا در این شرایط ادامه دهد و نه می تواند از آن عقب نشینی کند . چون اگر بخواهد ادامه دهد به دلیل اینکه  برای ضرورت سرنگونی بود و اکنون هم که با این شرایط ارتش آزادیبخش سرنگونی در چشم انداز نیست دیگر معنی ندارد . و اگر هم بخواهد ازش عقب نشینی کند باز نیروها مسئله دار می شوند که اگر درست نبود چرا با این اهرم تا کنون نیروهای معترض را سرکوب و زندانی و شکنجه و اعدام کردید؟ بنابر این این هم یکی دیگر از مشکلات لاعلاج فرقه هست که با آن دست به گریبان هست .

۴) تعطیل شدن دکان شهید سازی :

خوب یک زمانی در عراق رجوی با راه اندازی عملیات مختلف اعم از عملیات مرزی و داخله و نامنظم و مروارید در زمان صدام و بعد سقوط صدام هم با تحریک گروههای تروریستی در عراق عده ای را به کشتن می داد تا بدین وسیله هم نیروهای سازمان را با این عملیات سرگرم کند و هم از شر نیروهای مخالف با کشته شدن شان در این عملیات ها راحت شود و هم اینکه در خارج کشور با راه اندازی عکس های آنها به مظلوم نمایی بپردازند . حالا در کمپ تیرانا دیگر از این خبر ها نیست و این دکان شهید سازی نه تنها عملا تعطیل گشته است بلکه خودش یک سوال بزرگی شده است در ذهن نیروها که چرا به بهانه های پوچ و بی هدف  مختلف این همه نیروهای سازمان را به کشتن دادید؟ و سران فرقه هم هیچ جوابی برایش ندارند و این هم یکی از مشکلات بی جواب فرقه می باشد که در شرایط کنونی با آن مواجه است .

۵)  مشکل اشتغال زایی:

مشکل دیگر فرقه در کمپ تیرانا اینست که نمی تواند مثل کمپ اشرف و لیبرتی نیروها را با بیگاری هایی مثل علف کنی و تنظیف سلاح سرگرم کند و آنها را به لحاظ جسمی خسته کرده تا دیگر فرصت فکر کردن در مورد سرنوشت شان نداشته باشند . ولی الان در کمپ آپارتمانی تیرانا این امکان ایجاد کارهای پوشالی جهت سرگرم کردن نیروها از سران فرقه سلب شده است و این هم یکی از معضلاتی هست که سازمان در این شرایط با آن مواجه هست .

۶) ریزش نیرویی:

ولی مهمترین مشکلی که سازمان در شرایط کنونی با آن مواجه هست جریان مسئله داری و موج روز افزون  ریزش نیرویی می باشد . البته در عراق هم در سرفصل های مختلف مانند بعد از عملیات فروغ و انقلاب کذایی و سقوط صدام با جریان مسئله داری و ریزش نیرویی مواجه بود است ولی با حضور رجوی و اهرم سرکوبگر انقلاب کذایی همه را سرکوب و مهار می کرد و بطور موقت هم شده جلوی این جریان را سد می کرد . ولی اکنون در کمپ تیرانا که نیروها هیچ انگیزه ای برای ماندن در این تشکیلات قرون وسطایی ندارند و انبوهی هم سوال و مسئله بی جواب دارند و از طرف دیگر رجوی هم نیست که یک کلت ببندد و بیاید یک نشست چند ماهه مثل نشست های طعمه بگذارد و نیروها را سرکوب کند . بنابراین این ریزش نیرویی اکنون اساسی ترین مشکلی هست که فرقه رجوی با آن در گیر هست و هیچ راه برون رفتی از آن برایش متصور نیست و مریم رجوی هم با سفرهای پی در پی و تلاش های مستمر نمی تواند جلوی این ریزش را سد کند و این آخرین سنگر تشکیلات پوسیده اش را حفظ کند .

*** 

مریم رجوی مزدور صدامی در حال جن گیری در تیرانا آلبانیآن حمار نگون بخت 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29299

نگاهی به فعالیت های فرقه رجوی تحت عنوان مقاومت ایران 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هفتم می ۲۰۱۷:… این به اصطلاح مقاومت ایران که اکنون ارتش آزادیبخشش بدون پایگاه و سلاح و بدون حضور رهبری در کمپ تیرانا محصور شده است ؛ تمام فعالیتش شده اینکه نیروها را به هر قیمتی شده در این کمپ نگه دارد و از ریزش گسترده شان جلوگیری کند و در عرصه بین المللی هم تمام تلاشش معطوف این شده که با استراتژی شکاف زیستن و تغار ماست به دشمنان ایران آویزان شود تا بلکه به … 

camp_tirana_albania_mojahedin_khalq_rajavi_cultزمین گیر شدن مریم رجوی در آلبانی و واکنشی از سر استیصال

لینک به منبع

نگاهی به فعالیت های فرقه رجوی تحت عنوان مقاومت ایران

ایدئولوژی: از آنجایی که سازمان فرقه گرای مجاهدین با عملکرد فرقه گرایانه و اقدامات تروریستی نه تنها از هیچ پایگاه . جایگاه مردمی برخوردار نیست بلکه بشدت مورد تنفر و انزجار آحاد ملت ایران قرار دارد ؛ لذا برای خودش یک اسم مستعار گذاشته تحت عنوان مقاومت ایران و شورای ملی مقاومت . حال می خواهیم نظری  همه جانبه بیاندازیم به شمه ای از فعالیتهای این به اصطلاح مقاومت ایران .

مسعود رجوی که با خیانت به بنیانگزاران سازمان به اریکه قدرت نشست هرچند اکنون سرنوشتش نامعلوم هست ولی خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می داند و همه هم باید بدون چون و چرا این رهبری را پذیرفته و تحت هژمونی او باشند و زن این رهبری هم که مریم پاک رهایی و سیمرغ رهایی هست و همه باید به   ایشان که رئیس جمهور  به اصطلاح برگزیده مادام العمر مقاومت هست و انقلاب کذایی اش   یعنی طلاق های اجباری که بر خلاف سنت پیامبر اسلام هست التزام داشته باشند . بنابر این سران فرقه  اکنون در زمینه ایدئولوژی با نشست های مستمر مغز شویی  و تفتیش عقاید تحت عنوان عملیات جاری و غسل هفتگی سعی می کنند که از سوراخ شدن انقلاب یا همان ایدئولوژی در تشکیلات جلوگیری کنند .

سیاسی :

از آنجایی که به سبب عملکرد فرقه گرایانه هیچ پایگاهی بین مردم ایران ندارند و همچنین از هیچ استقلال سیاسی بر خوردار نیستند . لذا سعی می کنند و تمام توانشان را معطوف کرده اند تا آویزان قدرت های خارجی و بطور خاص دشمنان مردم ایران بشوند و در این زمینه با تاکتیک زیستن در شکاف ها یک روز در شکاف جنگ ایران عراق قایم شده بودند و اکنون هم  در شکاف اسرایئل ایران و عربستان ایران و آمریکا ایران قایم می شوند و هم سو با سیاست های دشمنان منافع ملی مردم ایران ؛ خواهان تحریم اقتصادی هستند و  سعی دارند با لابی های جنگ طلب شان بقول خودشان جرقه جنگ خارجی را بزنند و با شکستن این تغار ماست جهان به کام کاسه لیسی شان گردد و به همین سادگی قدرت سیاسی در ایران  برسند و در این زمینه از هیچ در یوزگی دریغ ندارند و حتی حاضر هستند سینه چاک ترامپ که در بین مردم آمریکا هم از چندان محبوبیتی برخوردار نیست باشند و یا سناتور بد نامی مثل مک کین را به کمپ شان در تیرانا آورده و با پذیرایی مفصل از وی شاید گوشه چشمی به آنها نشان دهد .

استراتژی:

از آنجایی که این سازمان خشونت گرا به چیزی جز جنگ و خون ریزی و اقدامات تروریستی فکر نمی کند و همچنان به استراتژی ترور و خشونت پایبند هست لذا اکنون همه ساله سالروز ترور و خشونت را گرامی می دارد تا تنور جنگ را بین نیروهای ارتش به اصطلاح آزادیبخشش که الان در کمپ تیرانا مشغول آپارتمان نشینی هست گرم نگه دارد و اینگونه به آنها امید بدهد که روزی دوباره مسلح خوهند شد و به اقدامات تروریستی تحت عنوان مبارزه مسلحانه ادامه خواهند داد .

نظامی :

این ارتش به اصطلاح آزادیبخش اکنون که بدون سلاح و پایگاه شده  و دیگر نمی تواند مانند زمان صدام به اقدامات تروریستی در داخل ایران تحت عنوان عملیات سرنگونی مشغول شود . لذا در کمپ تیرانا سعی می کند از گروههای تروریستی عراق تحت عنوان عشایر انقلابی و گروههای تروریستی سوریه تحت عنوان ارتش آزاد سوریه حمایت کند و این تنها فعالیت نظامی این فرقه در شرایط کنونی می باشد .

نیرویی :

اکنون که مثل زمان صدام نمی توانند جوانان نگون بختی را که جویای کار و اقامت پناهندگی بودند از ترکیه و کشورهای عربی به دام انداخته و به عراق آورده و بقول خودشان نیرو برای ارتش به اصطلاح آزادیبخش جمع آوری کنند . سعی دارند با راه اندازی نمایش های مسخره ای تحت عنوان روز زن و سال نو و مراسم سالانه  شان پناهندگان کشورهایی نظیر افغانستان و آفریقا و دانشجویان لهستانی را با انواع و اقسام وعده و وعید به مراسمش بکشاند تا اینگونه وانمود کند که  هنوز دارای قدرت بسیج نیرویی هست و با این تبلیغات دروغین قدرت نمایی کاذب نماید . و همچنین کمیته هایی تحت عنوان کمیته ایران آزاد از لابی های شان در کشور های مختلف تشکیل داده اند که اعضای این کمیته ها که از انگشتان دست هم تجاوز نمی کند و عمدتا از نمایندگان یاغی پارلمان اروپا هستند که با پول و سور چرانی توسط فرقه خریداری شده اند و نکته جالب اینجاست که  حتی بعضی شان نمی دانند که به لحاظ جغرافیایی ایران در کجای نقشه جهان  قرار دارد . بعد این آقایان که ایرانی نیستند ؛ نیروی سازمان محسوب می شوند و می خواهند از ایران آزاد دفاع کنند که نمی دانم ایران آزاد چه ربطی به اینان دارد ؟

اجتماعی:

در زمینه اجتماعی هم سعی می کند با دادن انواع و اقسام فراخان ها به مناسبت های گوناگون نظیر روز زن و کارگر و معلم و دانش آموز و تحریم انتخابات و غیره سعی می کند چنین وانمود کند که دارای مخاطبانی در همه اقشار ملت ایران می باشد و به همین منظور هم بلافاصله بعد از این فرا خان ها دستگاه پیروزی شمارش را بکار انداخته و اعلام پیروزی آنهم از نوع بزرگش را می کنند . در صورتی که چنین نیست و واقعیت صد و هشتاد درجه عکسش را ثابت می کند و در این رابطه به عنوان مثال همواره قبل از هر انتخاباتی در ایران رجوی ابتداء می گفت این یک سر فصل هست و بعد هم آنرا تحریم می کرد ولی مردم ایران بی توجه به این تحلیل های آبکی کار خودشان  را انجام داده و در انتخابات شرکت کرده و گزینه خود را برگزیده اند .

تشکیلاتی:

در زمینه تشکیلاتی هم که طبق روال همیشگی فشار روحی و روانی را روی نیرو ها به حد اعلا رسانده و برای اینکه به هر قیمت آنها را در تشکیلات نگه دارند و مانع ریزش شان گردنند از هیچ ایجاد محدودیتی اعم از گرفتن حقوق ناچیز پناهندگی نیروها تا جلوگیری از ملاقات شان با خانواده ها و ملاقات حضوری به صورت فردی با مقامات پناهندگی در کمپ تیرانا دریغ نمی کنند و تمام تلاش شان اکنون شده اینکه با هر ترفندی شده نیروها را جهت حفظ این آخرین سنگر تشکیلاتی شان در کمپ تیرانا نگه دارند و از ریزش گسترده نیرویی جلوگیری کنند .

بنابر این بطور خلاصه این به اصطلاح مقاومت ایران که اکنون ارتش آزادیبخشش بدون پایگاه و سلاح و بدون حضور رهبری در کمپ تیرانا محصور شده است ؛ تمام فعالیتش شده اینکه نیروها را به هر قیمتی شده در این کمپ نگه دارد و از ریزش گسترده شان جلوگیری کند و در عرصه بین المللی هم تمام تلاشش معطوف این شده که با استراتژی شکاف زیستن و تغار ماست به دشمنان ایران آویزان شود تا  بلکه  به خیال ابلهانه شان ؛  آنها با تحریم های اقتصادی ظالمانه مردم ایران و راه اندازی جنگ حکومت ایران را به زانو در آورده و سرنگونی را محقق کنند و  بعد طی یک مراسمی با پهن کردن فرش قرمزی که آغشته به خون ملت ایران باشد  از اینها  در تهران استقبال کرده و  قدرت سیاسی را در یک سینی طلایی  دو دستی به اینها تقدیم کنند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29250

اول ماه می روز جهانی کارگران

 First of May Mojahedin Khalq Rajavi cultعلی جهانی، وبلاگ آیینه، سی ام آوریل ۲۰۱۷:…  بله دوستان این فرقه تروریستی در حالی خود را حامی کاگران و زحمتکشان ایران و جهان می داند که بعد از اعلام مبارزه مسلحانه در سال شصت انبوهی از همین کارگران و دست فروشان و زحمتکشان را به بهانه سر انگشتان رژیم با عملیات تروریستی ترور کرده است . همچنین این فرقه در حالی دم از قوانین کار و کارگران دم می زند که فردی بنان عباس داوری را که یک کارگر ساده … 

عباس داوری مجاهدین خلق فرقه رجویروز جهانی کارگر و بازی‌های تبلیغاتی مجاهدین 

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوییادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

لینک به منبع

اول ماه می روز جهانی کارگران

در اینجا می خواستم به بهانه این روز بزرگ همبستگی و اتحاد  همه کارگران و زحمتکشان جهان برای احقاق حقوق شان ؛ نگاهی مختصر به نگرش فرقه تروریستی رجوی به مقوله کار و کارگر داشته باشیم .

همانطور که می دانید فرقه رجوی بطور خاص مریم عضدانلو که مدعی رهبری این فرقه در فقدان رجوی هست همه ساله برای همه مناسبتهای ملی و مذهبی که اصلا نه تنها  ربطی به منش خشونت طلبانه شان ندارد بلکه صد و هشتاد درجه عکس آنها هستند و حرکت و اقدام می کنند ؛ انواع و اقسام پیامها و فراخوان ها می دهند . و روز جهانی کارگر هم یکی از این مناسبتها هست که مریم عضدانلو همه ساله به همین مناسبت پیامی  تکراری به همه کارگران جهان و ایران می دهد .

بله دوستان این فرقه تروریستی در حالی خود را حامی کاگران و زحمتکشان ایران و جهان می داند که بعد از اعلام مبارزه مسلحانه در سال شصت انبوهی از همین کارگران و دست فروشان و زحمتکشان را به بهانه سر انگشتان رژیم با عملیات تروریستی ترور کرده است .

همچنین این فرقه در حالی دم از قوانین کار و کارگران دم می زند که فردی بنان عباس داوری را که یک کارگر ساده خیاطی بوده و سواد آنچنانی هم ندارد و فقط  با چاپلوسی برای رجوی به مدارج بالا در سازمان رسیده است را که هیچ علم و دانشی راجع به قوانین کار و کارگر ندارد را مسئول کمسیون کار یعنی همان وزیر کار دولت به اصطلاح موقت شان گمارده است و این شخص می خواهد برای رفاه حال کارگران ایران نسخه بپیچد .

همچنین این فرقه در حالی دم از حق و حقوق کار گران می زند که خودش با انواع و اقسام حیله ها و ترفند ها جوانان بلوچ و دیگر اقوام ایرانی را که برای کار یابی به کشور های دوبی و امارات و ترکیه آمده بودند را به بهانه های دروغین دادن کیس پناهندگی و  کار  یابی به دام انداخته و به عراق و کمپ اشرف آورده و از آنها بیگاری می کشیدند و دیگر آنها اجازه خروج از عراق را نداشتند و بایستی به اجبار آنجا مانده و انقلاب کذایی مریم را قبول کرده و آموزش نظامی ببینند تا از آنان در عملیات تروریستی داخل کشور استفاده شود .

و همچنین این فرقه تروریستی در حالی دم از حق و حقوق کارگران می زند و خودش را به دروغ مدافع حقوق شان می داند و برای آنها اشک تمساح می ریزد که در تشکیلات استالینی و قرون وسطایی اش از نیروهای سازمان بیگاری می کشید و هیچ حق و حقوقی را برای شان قائل نبود و نیست و در زمان صدام هم وقتی کار گران عراقی و سودانی  که اکثر کم سن و سال بودند و یا پیر و مسن بودند که بخاطر فقر و نداری و شرایط تحریم عراق مجبور به کار کردن بودند  را برای کار روز مزدی  به قرار گاه  اشرف می آورد  و با حقوق ناچیز آنها  را به کار های طاقت فرسا  وا می داشت و من یادم هست که در سال هفتاد خورشیدی در زمان عملیات کردکشی و سرکوب شیعیان جنوب عراق تحت عنوان سلسله عملیات مروارید تعدادی از این کارگران سودانی را جهت بارگیری مهمات توپ و تانک از زاغه های مهمات عراقی به جبهه های جنگ و تخلیه و حمل این مهمات سنگین به پای توپها و تانک های در حال شلیک آورده بودند به منطقه جنگی در جلولا و بعد تعدادی از این بندگان خدا صحنه جنگ را دیده و ترسیده بودند و دست از کار کشیده و خواستار برگش به پشت جبهه بودند که آنها را به پشت جبهه منتقل کرده و بدون حقوق اخراجشان کردند و بدین وسیله این بیچاره ها که برای تهیه یک لقمه نان حاضر شده بودند با حقوق ناچیز برای این سازمان تروریستی کار کنند را از کار محروم کردند.

اینها نمونه ها و مواردی کوچکی بودند که بعرض خوانندگان رساندم و از این نمونه های نقض فاحش حقوق کار گری در سازمان فراوان بود . حال با این اوصاف آیا چنین سازمان تروریستی و فرقه گرا که هیچ راه حلی برای مشکلات بجز خشونت گرایی و جنگ طلبی نمی شناسد ؛ می تواند طرفدار حق و حقوق کارگران باشد ؟ مسلما چنین نیست و این سازمان تروریستی و فرقه گرا و واپسگرا با استراتژی ترور و خشونت که دستش هم به خون کارگران و زحمتکشان اغشته است و خودش پایمال کننده بزرگ حق و حقوق کار گران هست ؛ به هیچ وجه حق اظهار نظر در مورد حقوق و قوانین کار و کارگر  و نسخه پیچیدن برای کارگران و زحمتکشان را نداشته و نخواهد داشت و کارگران ایران هم با این ترفند های تکرای سازمان آشنا هستند و خودشان بهتر از هر کس دیگری بلد هستند که چگونه از حق و حقوق شان دفاع نمایند و با  قوانین کار و کارگری را خیلی بهتر از هر کس دیگری آشنا هستند و نیازی به قیمی آنهم یک سازمان تروریستی و فرقه گرایی مثل فرقه رجوی ندارند و بخاطر عملکرد ضد کارگری این سازمان نه تنها دل خوشی از آن ندارند بلکه به شدت از این سازمان ضد گارگری و تروریستی متنفر می باشند . در پایان یک بار دیگر این روز خجسته اول ماه می روز همبستگی و اتحاد همه کار گران جهان را به همه کارگران و زحمتکشان از صمیم قلب تبریک گفته و دستان پر توان شان را می بوسم و برای شان سلامتی و موفقیت های بیشتر در عرصه دستیابی به حق و حقوق شان را آرزومندم .

*** 

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجویحاج مسعود رجوی بزرگترین برده دار قرن (به مناسبت اول ماه می. روز جهانی کارگر)

مزدور عباس داوری رابط استخبارات صدام. وطن فروشی و ترور در مقابل دلار و دینار

https://youtu.be/UEwFH7uzTOg

عباس داوری مجاهدین خلق فرقه رجویروز جهانی کارگر و کمیسیون کار! فرقه رجوی

معصومه ملک محمدی و عباس داوریمعصومه ملک محمدی و عباس داوری از کشتار ۱۹ فروردین سال ۹۰ اشرف. زمینه سازان واقعی فاجعه 

زنان برده در کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویدر آستانه روز جهانی کارگر نگاهی به اراجیف تازه عباس داوری 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29139

دیدار برادر مکین از کمپ تیرانا 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و چهارم آوریل ۲۰۱۷:…  جان مکین سناتور ضد ایرانی و جنگ طلب از افراطی ترین جناح جنگ طلب حزب جمهوری خواه چند روز پیش طی سفری که به کشورهای بالکان داشت و به آلبانی هم رفته بود به دعوت مریم رجوی جهت سور چرانی از کمپ تیرانا دیدار کرد  ایشان که ید طولایی در حمایت از تروریست و گروه های تروریستی دارد و چند وقت پیش در سفری مخفیانه که به کشورهای خاور میانه … 

John_McCain_Maryam_Rajavi_TerroristsSen. McCain adds Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, NCRI) to his long list of backed terrorists

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

دیدار برادر مکین از کمپ تیرانا

جان مکین سناتور ضد ایرانی و جنگ طلب از افراطی ترین جناح جنگ طلب حزب جمهوری خواه چند روز پیش طی سفری که به کشورهای بالکان داشت و به آلبانی هم رفته بود به دعوت مریم رجوی جهت سور چرانی از کمپ تیرانا دیدار کرد  ایشان که ید طولایی در حمایت از تروریست و گروه های تروریستی دارد و چند وقت پیش در سفری مخفیانه که به کشورهای خاور میانه از جمله عراق و سوریه داشت با گروه تروریستی داعش ملاقات داشته و سند آن نیز موجود می باشد .

بله دوستان سازمان مجاهدینی که بنیانگذارانش با هدف مبارزه با امپرایالیست جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم وابسته اش در ایران یعنی رژیم شاه تاسیس شده بود و آمریکا را ببر کاغذی میدانست و سرود« سر کوچه کمینه مجاهد پر کینه »را ساخته بود اکنون بجایی رسیده است که به حمایت افراطی ترین جناه های جنگ طلب آمریکا و حزب جمهوری خواه و افرادی نظیر جان مکین که دشمن سر سخت ایرانیان است و در تصویب و اجرای تحریم های ظالمانه علیه مردم ایران نقش بسزایی داشت نیازمند شده اند .

ابتدا بعد از سرنگونی صدام بقول رجوی با این ارتش امپریالیسم آمریکا در عراق حرکت موازی داشت و اکنون دیگر علنا به آمریکا و لابی های صهیونیستی اش افتخار می کند و مریم رجوی برای روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و مساله دار در کمپ تیرانا در نبود مسعود رجوی می خواهد بوسیله برادر جان مکین کمی روحیه بدهد و از ریزش نیرویی جلوگیری کند و بتواند این آخرین سنگر تشکیلاتی اش را در کمپ تیرانا که در حال فرو پاشی است چند صباحی سرپا نگه دارد . ولی تجربه ثابت کرده است که حمایت آمریکا نمی تواند این گروه تروریستی را از نابودی برهاند همانطور که در عراق آمریکا هر چند که توانست چند صباحی برخلاف نظر دولت منتخب عراق مجاهدین را در عراق نگه دارد ولی نتوانست در مقابل اراده مردم عراق و دولت منتخبشان و خانواده های دلیر نیروهای گرفتار در سازمان دوام بیاورد و سرانجام ناگزیر شد به یک عقب نشینی مفتضحانه از عراق به بالکان و کشور آلبانی تن بدهد و فرقه رجوی با خفت و خواری از عراق اخراج شد. حال نیز حمایت افرادی چون برادر جان مکین که در نقش یک مجاهد اشرفی و اشرف نشان بازی می کند نمی تواند این گروه در حال فرو پاشی را از نابودی و از دست دادن آخرین سنگر تشکیلاتش در آلبانی نجات دهد و جلوی ریزش نیروی را بگیرد و مریم رجوی باید بداند و از گذشته پند بگیرد که نمی توان با سفرهای پی در پپی به آلبانب و آوردن کسانی چون مکین که یک سناتور بد نام است تشکیلاتش را حفظ کند و از ریزش روز افزون نیروها جلوگیری کند.

*** 

مجاهدین خلق ضد امپریالسیت قاتلین سربازان امریکاییخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکافوران نارضایتی از دیدار با مک کین در فرقه رجوی (مک کین بجای مسعود رجوی آمد)ا

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

The Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsJohn Bolton grooming Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult) in Tirana part of bigger agenda for Albania

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29036

نامه سرگشاده به رئیس جمهور آلبانی 

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم آوریل ۲۰۱۷:… حضور محترم رئیس جمهور آلبانی اینجانب علی جهانی که یکی از قربانیان فرقه تروریستی رجوی هستم و بهترین دوران زندگی ام را در این فرقه هدر داده ام لازم می دانم که نکاتی را در رابطه با این گروه فرقه گرا به عرض جنابعالی برسانم : یکم) بنده ضمن تشکر از جنابعالی بخاطر پذیرش نیروهای سازمان که قربانی سیاست های رجوی هستند در کشور تان می خواستم بعرضتان برسانم که حساب نیروهای گرفتار در این تشکیلات با سران فرقه جدا هست … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 3از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

نامه سرگشاده به رئیس جمهور آلبانی

حضور محترم رئیس جمهور آلبانی اینجانب علی جهانی که یکی از قربانیان فرقه تروریستی رجوی هستم و بهترین دوران زندگی ام را در این فرقه هدر داده ام لازم می دانم که نکاتی را در رابطه با این گروه فرقه گرا به عرض جنابعالی برسانم :

یکم) بنده ضمن تشکر از جنابعالی بخاطر پذیرش نیروهای سازمان که قربانی سیاست های رجوی هستند در کشور تان می خواستم بعرضتان برسانم که حساب نیروهای گرفتار در این تشکیلات با سران فرقه جدا هست . بنابر این شما بجای اینکه سران فرقه را نماینده نیروها بدانید خواهشمندم که تک تک افراد را طرف حساب قرار داده تا متوجه جنایاتی که رجوی در حق نیروها مرتکب شده است گردید و بنا براین سران فرقه را نماینده همه نیروها ندانید چون انها نه تنها خواسته های نیروها را بازگو نمی کنند بلکه صد هشتاد درجه عکسش را بیان می کنند

دوم) می خواهم بعرض تان برسانم که سران فرقه و بطور خاص مریم رجوی علی رغم مدره نمایی و ادعای مدافع حقوق بشر و ازادی خواهی در مناسباتش نقض حقوق بشر بیداد می کند و سانسور و سرکوب شدید تحت عنوان تشکیلات وجود دارد و نیروهای سازمان را وادار به طلاق اجباری کرده و آنها را با نشستهای تفتیش عقاید مورد مغز شویی قرار داده است

سوم )جناب رئیس جمهور محترم ؛ نیروهای سازمان بخاطر فشارهای روحی و جسمی شدید که در این سازمان متحمل شده اند ؛ در شرایط روحی و جسمی خوبی نیستند . لذا از شما درخواست دارم تسهیلات لازم را برای فراهم کردن ملاقات نیروها با خانواده های شان فراهم نمایید تا آنها با محیط بیرون از تشکیلات قرون وسطایی سازمان آشنا شوند و از این بی خبری و شرایط نامساعد روحی و جسمی خارج شوند

چهارم ) جناب رئیس جمهور آیا شما در جریان هستید که سران رجوی برای نگه داشتن نیروها در تشکیلات و وابسته نگه داشتن آنها به خودش حتی حقوق ناچیز پناهندگی شان را به آنها نمی دهد تا مبادا احساس استقلا کرده و به فکر رهایی از این تشکیلات بیفتند ؟ لذا از شما می خواهم که تسهیلاتی را فراهم کنید که مزایای پناهندگی افراد مستقیما به خودشان داده شود و آنان بصورت انفرادی طرف حساب مقامات کمیساریای عال پناهندگان شوند تا سران فرقه حق و حقوق پناهندگی شان را تصاحب نکند .

پنجم) در پایان ضمن تشکر مجدد از شما بخاطر پناه دادن نیروهای سازمان در کشور تان از شما خواهشمندم که نسبت به طرفند های سران فرقه و بطور خاص مریم رجوی که تا کنون چندین بار به کشور تان سفر کرده تا اولا تا با فریب نیروها تشکیلاتش را سرپا کند و ثانیا در تلاش هستند که با شما و مقامات دولت تان ملاقات کرده و سیاست های خود را دیکته کنند هوشیار باشید . چرا که تجربه نشان داده است که اینها همین سیاست را در عراق دنبال کردند و مقابل مردم ایران قرار گرفتند . لذا مردم ایران نسبت به کسانی که با این فرقه تروریستی هم سفره شده و ملاقات کنند و دستان شان را بفشارند حساس هستند و به راحتی از کنار ش نمی گذرند . بنابراین از شما خواهشمندم بجای آزادی عمل دادن بیش از حد به سران فرقه به نیروهای سازمان این آزادی عمل را بدهید تا برای آینده خودشان آزادانه و بدور از سازمان تصمیم بگیرند

با احترامات فراوان علی جهانی از آلمان

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29000

مقوله انتخابات در ایران و اراجیف تکراری فرقه رجوی در این رابطه 

Iran_Election_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_2017علی جهانی، وبلاگ آیینه، پانزدهم آوریل ۲۰۱۷:… این گروه فرقه گرا در حالی از دمکراتیک نبودن و فرمایشی بودن  انتخابات در ایران صحبت می کند که در فرقه ضد دمکراتیکش مقوله انتخابات نه تنها جایی ندارد بلکه به سخره گرفته می شود و در این رابطه می توان از انتصاب مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور مادام العمر از طرف رجوی و یا  خود شخص رجوی که بدون هیچ انتخاباتی خودش را رهبری رهبر عقیدتی مادام العمر نامیده است و یا انتخاب … 

انتخابات ریاست جمهوری ایران مجاهدین خلق فرقه رجویتحریم انتخابات از سوی مجاهدین (فرقه رجوی) و پارادوکسهای موجود در آن

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخبرت هست که در شهر شکر ارزان شد؟!ا

لینک به منبع

مقوله انتخابات در ایران و اراجیف تکراری فرقه رجوی در این رابطههمانگونه که در خبر ها آمده است کمتر از یک ماه مانده است به دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران و هم اکنون هم ثبت نام کاندیدا ها شروع شده است و خوب طبق قوانین اتخاباتی در ایران از میان کاندیدا ها تعدادی مشخص شده و وارد کار زار انتخاباتی می شوند تا از میان شان یک نفر با رای مردم بر گزیده شود .

اما فرقه رجوی همواره در سرفصل های انتخاباتی یک سری اراجیف تکراری اش نظیر تحریم انتخابات و دمکراتیک نبودن این انتخابات و تقلب در آن و عدم شرکت مردم را تکرار می کند . که از طرف مردم ایران که مقوله انتخابات بخصوص انتخاب رئیس جمهوری برای شان مهم هست ؛ هیچ توجهی به این اراجیف تکراری نمی کنند .

ولی این گروه فرقه گرا در حالی از دمکراتیک نبودن و فرمایشی بودن  انتخابات در ایران صحبت می کند که در فرقه ضد دمکراتیکش مقوله انتخابات نه تنها جایی ندارد بلکه به سخره گرفته می شود و در این رابطه می توان از انتصاب مریم رجوی به عنوان رئیس جمهور مادام العمر از طرف رجوی و یا  خود شخص رجوی که بدون هیچ انتخاباتی خودش را رهبری رهبر عقیدتی مادام العمر نامیده است و یا انتخاب مسئول اول سازمان که تنها یک کاندید دارد که از طرف مریم و مسعود معرفی می شود و نیروها باید بدون یک رای مخالف آنرا بپذیرند .

و همچنین فرقه رجوی در حالی از تحریم انتخابات در ایران صحبت می کند و به دروغ مدعی می شود که اکثریت مردم در این انتخابات شرکت نکرده اند که ما هر دور در انتخابات شاهد درصد بالای مردم برای تعیین سرنوشت شان هستیم و این امر خودش گواه براین هست که فرقه رجوی در بین مردم از هیچ جایگاهی برخوردار نیست و در انزوای کامل قرار دارد .

بله این گروه  تروریستی در حالی که خودش را تنها آلتر ناتیو می داند و هیچ گروه سیاسی دیگر را نه تنها قبول ندارد  بلکه آنها را خائن و سازشکار می داند و خودش شورای دست ساز درس می کند و در مناسباتش مقوله انتخابات هیچ جایگاهی ندارد صحبت از دمکراتیک نبودن انتخابات در ایران می کند .

و اما سئوال اساسی اینست که مگر یک گروه تروریستی که تنها و تنها راه حل را خشونت و ترور می داند و نیروهای صلح طلب و را تخطئه می کند و هیچ اعتقادی به مردم ندارد و تنها استراتژی اش آویزان شدن به نیروهای جنگ طلب و قدرت های بیگانه که مثل عربستان و آمریکا و اسرائیل هست و  همسو با آنها خواستار جنگ و خونریزی و ویرانی برای ایران و مردم ایران هست ؛ می تواند با این اوصاف دم از انتخابات آنهم از نوع دمکراتیکش بزند ؟ 

و مگر می شود شمایی  که هنوز به قدرت نرسیده رهبر آنهم از نوع عقدتی و مادام العمر و رئیس جمهور مادام العمر و دولت مشخص کرده اید و بعد می خواهید با مبارزه مسلحانه و یا به کمک جنگ خارجی حکومت را سرنگون کنید و نه تنها هیچ اعتقادی به رای و نظر مردم ندارید و هیچ ارزشی هم برای شان قائل نیستید بلکه کاملا صد و هشتاد درجه عکس جهت مردم و منافع ملی شان حرکت می کنید ؛ دم از انتخابات بزنید ؟

البته سران فرقه رجوی بهتر از هرکس دیگری می دانند که مردم ایران پشیزی برای این اراجیف تکراری شان قائل نیستند و خودشان بالغ و عاقل هستند و تشخیص می دهند که برای تعیین سرنوشت شان چکار کنند و نیازی به قیمی همچون گروه فرقه گرا و تروریستی رجوی ندارند و می دانند که یگ گروه تروریستی که با استراتژی خشونت وترور می خواهد به قدرت برسد نه تنها  هیچ اعتقادی به دمکراسی و انتخابات ندارد بلکه در صورت رسیدن به قدرت با زور اسلحه هم مجبور هست با زور و تکیه بر سلاح و سرنیزه حکومتش را حفظ کند و مقوله انتخابات بکلی جایی در چنیی حکومتی ندارد .

ولی فرقه رجوی برای مصرف داخلی و سرکار گذاشتن نیروهای در حال ریزش و به شدت مسئله دارش در کمپ تیرانا نیاز دارد چنین تبلیغات دروغی را سرهم بندی کند تا وانمود کند که دمکراتیک هست و اهل انتخابات آزاد هست . ولی همه حتی نیروهای سازمان هم می دانند که بقول معروف کسی که رطب خورده هست نمی تواند منع از خوردن رطب کند یعنی کسی که خودش هیچ اعتقادی به انتخابات و دمکراسی ندارد به هیچ وجهی نمی تواند در مورد دمکراتیک بودن و یا دمکراتیک نبودن انتخابات نظر بدهد و مردم را از شرکت در آن منع کند .

لذا سران فرقه و بطور خاص مریم عضدانلو بهتر است در این شرایط اسف بار تشکیلاتی به فکر جمع و جور کردن تشکیلات درب و داغان خود  باشد و این اراجیف نه تنها کمکی به ایشان نمی کند بلکه بیشتر انزوای این فرقه تروریستی را در عرصه بین المللی و بین مردم ایران به نمایش می گذارد .

*** 

مریم رجوی عکس جعلی هویت جعلی

چهارشنبه سوری مجاهدین خلق در داخل ایران سال ۲۰۱۵ (عکس جعلی، خبر جعلی، هویت جعلی)

کمپ بدنان اشرف تعطیل شدفراخوان مضحک فرقه رجوی برای چهارشنبه سوری (+ خودستایی مسعود رجوی)

جعل رجوی اتمی مزدور مجاهدین خلقرجوی عکس صندوق نسوز را بجای تاسیسات اتمی به امریکایی ها قالب کرد

جلال گنجه ای پسر کشته شده اش در عملیات مهران را بعنوان “اعدامی” در ایران قالب می کند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28951

نگاهی به وارونه گویی های فرقه رجوی 

 Maryam Rajavi Mojahedin Khalq Terror group Parisعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دهم آوریل ۲۰۱۷:… سر انجام بعد از کلی شعر و شعار و دنبال کردن خط برگشت به اشرف و نمی دانم درخواست بر گرداندن ده درصد از سلاح ها برای تامین امنیت نیرو ها و در خواست از سازمان ملل برای اعزام کلاه آبی ها به کمپ لیبرتی جهت تامین امنیت نیروها و خلاصه اصرار بر ماندن در عراق ؛ مجبور شدند سال گذشته با خفت و خواری تن به اخراج از عراق بدهند و به آپارتمان های کمپ تیرانا … 

مریم رجوی در حال مزخرف گوییسخن های پریشان از سر هول

لینک به منبع

نگاهی به وارونه گویی های فرقه رجوی

۱) رجوی که در جریان قیام مردم از زندان آزاد شد سودای رهبری و ریاست و قدرت طلبی داشت و برای همین ساز مخالفت با مردم را سر داد و نهایتا علیه مردم ایران در سی خرداد سال شصت مبارزه مسلحانه را شروع کرد  و رجوی فکر می کرد سریعا رژیم را سرنگون خواهد کرد و به قدرت خواهد رسید ولی چنین نشد و ایشان با خفت و خواری مجبور به فرار از ایران شد اما با کمال پر رویی این فرار خفت بار را پرواز تاریخ ساز نامید و بعنوان یک پیروزی مقاومت ازش یاد کرد .همانطور که همگان در جریان هستند سران فرقه رجوی همواره شکست های خفت بار شان را  بخاطر روحیه دادن به نیروهای روحیه باخته و وارفته و جلوگیری از ریزش نیرویی ؛ پیروزی نامیده اند و آنها را اعتلای مقاومت دانسته اند . حال برای روشنتر شدن موضوع نگاهی گذرا می اندازیم به این وارونه گویی ها از بدو پیروزی انقلاب ضد سلطنتی مردم ایران :

۲) رجوی در فرانسه سعی می کرد ادای یک رهبر انقلاب در تبعید را در بیاورد و یک به اصطلاح شورای ملی مقاومت راه اندازی کند و قسم و آیه بخورد که حداکثر در عرض شش ماه رژیم را سرنگون می کند . و تلاش کند که خودش را و سازمان تروریستی اش را بعنوان یک آلتر ناتیو دمکراتیک به کشور های غربی غالب کند . ولی چنین نشد و آن افرادی که تحت عنوان شورا گرد آورده بود متفرق شدند و مجبور شد از اعضای سازمان در این شورا انتصاب کند و این شورا تبدیل به شورای دست ساز خودش گردد و بعد هم مجبور شد در بحبوحه جنگ ایران عراق سند نوکری صدام را امضاء کند و به عراق رفته و استراتژی ترور و خشونتش را سوار جنگ ایران عراق کند و این شکست تحلیل های آبکی اش در مورد سرنگونی شش ماهه و رفتن به عراق را پرواز صلح نامید و گفت می روم تا آتش ها بر افروزم در کوهستانها و این شکست استراتژیکی اش را پیروزی قلمداد کرد .

۳) رجوی در عراق با برخورداری از حمایت های همه جانبه صدام برای خودش یک حکومتی راه انداخته و با تشکیل ارتش به اصطلاح آزادیبخش به دستور صدام و شرکت در جنگ ایران و عراق بر علیه مردم ایران و سرباز کشی خودش را آماده کرده بود و می گفت بزودی در تهران دولت را تشکیل می دهد و تحلیل  می کرد که صلح طناب دار رژیم ایران هست و رژیم هیچگاه پای صلح و قرار داد آتش بس نمی رود ولی وقتی که ایران و عراق آتش بس کردند رجوی می کفت چون رژیم ضعیف شده پای آتش بس آمده بنابراین باید حمله کنیم و رژیم را سرنگون کنیم و با همین تحلیل ابلحانه نیروهای سازمان را در تنور جنگی تحت عنوان عملیات فروغ ریخت و در این قتلگاه بیش از هزار پانصد تن از نیروهای سازمان کشته و مفقود شدند ولی رجوی این شکست نظامی بزرگ را پیروزی نامید و گفت بدین وسیله با عملیات فروغ ارتش آزادی بخش و سازمان را بیمه کرده ایم .

۴) رجوی بعد  از شکست بزرگ نظامی در عملیات به اصطلاح سرنگونی فروغ و مسئله دار شدن نیروها و موج ریزش نیرویی ؛ ابتداء سعی کرد با انواع نشست ها نظیر تنگه و توحید و نشست امام زمان و حتی ترغیب نیرو ها به ازدواج در سازمان جلوی این جریان مسئله داری و موج ریزش نیرویی را بگیرد ولی موفق نشد . لذا مجبور شد یک خیمه شب بازی تحت عنوان انقلاب مریم راه اندازی کند و با این به اصطلاح انقلاب رهایی مریم و بند هایش  سرکوب و خفقان شدید را در مناسبات استالینی سازمان ساری و جاری کند . ولی با کمال پر رویی این طلاقهای اجباری و این در قید و بند کردن نیروها را رهایی می نامید و آنرا ضامن پیروزی و سرنگونی نامید .

۵) بعد از اینکه صدام سرنگون شد و رجوی با از دست دادن پدر خوانده اش یتیم گشت توسط ارتش آمریکا خلع سلاح شد ولی رجوی که  بخاطر فرار از پاسخگویی و حفظ جانش در مخفیگاه بسر می برد گفت این گرد آوری سلاح پیروزی بوده و من بین اسب و صاحب اسب صاحب اسب را انتخاب کرده و اسب را داده ام  و خلاصه این عقب نشینی از شعار سازمان که سلاح ناموس مجاهد خلق هست را وقیحانه یک پیروزی برای مقاومت دانست .

۶) بعد از خلع سلاح فرقه رجوی با شعار چو اشرف نباشد تن من مباد و دنیا بجنبد اشرف از جایش تکان نمی خورد و دخالت در امور سیاسی عراق سعی کرد به تحریک نیروهای عراقی بپردازد و کلی هم کشته و مجروح داد و سر انجام با خفت و خواری تن به تخلیه کامل اشرف داد . ولی با کمال پر رویی این از دست دادن خاک و قلعه استراتژیکی را پیروزی مقاومت نامید .

۷) سر انجام بعد از کلی شعر و شعار و دنبال کردن خط برگشت به اشرف و نمی دانم درخواست بر گرداندن ده درصد از سلاح ها برای تامین امنیت نیرو ها و در خواست از سازمان ملل برای اعزام کلاه آبی ها به کمپ لیبرتی جهت تامین امنیت نیروها و خلاصه اصرار بر ماندن در عراق ؛ مجبور شدند سال گذشته با خفت و خواری تن به اخراج از عراق بدهند و به آپارتمان های کمپ تیرانا در کشور آلبانی منتقل شوند . ولی مریم رجوی با کمال پر رویی این شکست بزرگ فرقه تروریستی اش را پیروزی نامید و جشن گرفت . ولی از آنجایی که این وارونه گویی اش را هیچکس حتی نیروهایش باور ندارند . لذا ایشان پی در پی و سراسیمه و شتابزده به آلبانی رفته تا نیروهای وارفته و روحیه باخته را قانع کند که هنوز سازمان شکست استراتژیکی نخورده است و هنوز به عنوان تنها آلتر ناتیو مطرح هست و با طرح مرحله تهاجم سیاسی سعی می کند جلوی موج ریزش نیرویی را بگیرد . ولی تجربه ثابت کرده است که این سازمان در طول این سالیان نه با وارونه جلوه دادن حقایق و نه با زیستن در شکاف ها و نه با آویزان شدن به قدرتهای بیگانه ؛ نه تنها پیشرفتی نداشته بلکه بشدت خودش را و تشکیلاتش را به ورطه نابودی رهنمون گشته است و اکنون این وضعیت اسف بار سازمان در کمپ تیرانا حاصل همین وارونه گویی ها هست . لذا اکنون هم مریم رجوی نمی تواند با تلاشهای مذبوحانه اش نه تنها نمی تواند  جلوی این فروپاشی تشکیلات را در آخرین سنگر این فرقه در کمپ تیرانا بگیرد بلکه با این اقداماتش بدان سرعت می بخشد . چون که اکنون دیگر مثل سابق نیست و این ارتش به اصطلاح آزادی بخشش نه سلاح دارد و نه پایگاه نظامی اشرف دارد و  نه از لباس فرم خبری هست و در عراق بقول خودشان در جوار خاک میهن هم نیست و رجوی هم بعنوان رهبری بالای سر نیروها نیست و سرنوشتش هم نامعلوم هست و هنوز مشخص نیست که مرده یا زنده هست و زنده بودنش در هاله ای از ابهام می باشد . و علاوه بر اینها سلاح سرکوبگر انقلاب کذایی مریم هم برای سرکوب نیروها و وادار کردن شان به ماندن در تشکیلات  دیگر کارایی  سابق را ندارد و ارتش آزادی بخشش هم که دیگر بدون سلاح و پایگاه و لباس فرم نظامی و با نیروهایی که اکثریتش پیر و سالخورده و بیمار هستند وجود خارجی ندارد . بنابر این مریم رجوی به هیچ عنوان نخواهد توانست به اهدافش در نگه داشتن نیروها و حفظ آخرین سنگر تشکیلاتش در کمپ تیرانا موفق گردد.

*** 

Linda-Chavez-Ingrid-Betancourt-Mojahedin_Khalq_MEK_terroristsRajavi resorts to bargain basement speakers in Albania (Ingrid Betancourt, Linda Chavez, Wesley Martin …)

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28822

فرارسیدن نوروز ۹۶ را پیشاپیش به همه هموطنان عزیز تبریک می گویم

 Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، هجدهم مارس ۲۰۱۷:… من یادم هست که روزهای قبل از عید بدترین و پر کار ترین روزها در این سازمان بود طوری که حتی بعضا تا نزدیک سال تحویل نیروها مشغول کار بودند و بعضی وقتها هم موقع سال تحویل بایستی برای نگهبانی می رفتیم و خلاصه حسابی همه خسته و کوفته بودیم و بعد هم روز عید بایستی می رفتیم و پیام تکراری … 

مجاهدین خلق در سنین کهولتدعا کنیم (مقاله ای از آقای مهدی خوشحال نوروز دوازده سال پیش)

لینک به منبع

فرارسیدن نوروز ۹۶ را پیشاپیش به همه هموطنان عزیز تبریک می گویم

در آستانه سال نوی خورشیدی هستیم بنده ضمن تبریک نورورز خجسته به همه ایرانیان آزاده و آرزوی سلامتی تندرستی برای همه می خواستم نگاهی بیندازم به مراسم نوروز و خاطراتم در این رابطه در مناسبات فرقه رجوی .

علی رغم اینکه مریم رجوی همه ساله یک پیام تبریک می فرستد ولی در این مناسبات از نوروز و دیگر شعایر ملی و مذهبی ایرانیان استفاده ابزاری می شود و بنده دوران جوانی ام را یعنی بهاران عمر م را  همانند خیلی از جوانان ایرانی که گرفتار این فرقه تروریستی شده بودیم از دست داده و تلف کردم .

من یادم هست که روزهای قبل از عید بدترین و پر کار ترین روزها در این سازمان بود طوری که حتی بعضا تا نزدیک سال تحویل نیروها مشغول کار بودند و بعضی وقتها هم موقع سال تحویل بایستی برای نگهبانی می رفتیم و خلاصه حسابی همه خسته و کوفته بودیم و بعد هم روز عید بایستی می رفتیم و پیام تکراری مسعود را گوش می کردیم و در حضور ایشان همه یک کوه میوه درست می کردند ولی کسی جرات استفاده نداشت و فقط آقای رجوی می رفت و از موز های این کوه میوه برداشته و میان جمعیت پرت می کرد و مسئولین هم می گفتند این تبرک هست و از هم سبقت گرفته و آن موز ها را از رو هوا بگیرید در واقع این یک تو هین بزرگ به نیرو ها بود .

و اما از نظر من سین های سفره هفت سین سازمان بقرار زیر بود :

۱)سلاح:  که بیانگر مبارزه مسلحانه و خشونت و ترور می باشد

۲)سنبه سلاح : که بیانگر سنبه زدن سلاح ها و زرهی ها و تنظیف سلاح و لجستیک هفتگی هست که هر هفته بایستی انجام می شد تا نیروها از سلاح و مبارزه مسلحانه غافل و به دور نباشند و آنرا فراموش نکنند

۳)سیخ : که بیانگر سیخ زدن در میادین مین برای باز کردن معبر برای نفوذ به داخل خاک ایران جهت عملیات تروریستی

۴)سر سپردگی مطلق:  که بیانگر اینست که نیروها بایستی همه علایق و عواطف خانوادگی را فراموش کرده و بطور مطلق به مسعود و مریم فکر کرده و عشق بورزند و نسبت به دستورات شان بطور خاص برای کشته شدن سرسپردگی کامل داشته باشند و مثل موم در دست آنان باشند تا عند الزوم آنها در راستای مقاصد شوم سیاسی شان به کشتن دهند .

۵)سیم خار دار و سیاج : که بیانگر حصاری بود که دور قلعه اشرف کشیده شده بود تا نیروهای معترض و به جان آمده قصد فرار نداشته و نتوانند از جهنم تشکیلات استالینی رجوی فرار کنند .

۶)سرکوب و سانسور شدید : که بیانگر سرکوب و خفقان شدید در مناسبات استالینی رجوی بود که با راه اندازی طلاقهای اجباری تحت عنوان انقلاب کذایی مریم و راه اندازی نشست های مغز شویی و تفتیش عقاید تحت عنوان نشست های غسل هفتگی و عملیات جاری این فشارهای روحی و روانی به او ج رسیده بود و کسی دیگر امیدی به زنده ماندن و ادامه حیات نداشته و تنها به فکر خودکشی و یا کشته شدن برای مسعود و مریم فکر کند .

۷) سرنیزه: که بیانگر این بود و هست که فرماندهان نیروها مثل سرنیزه بالا سر نیروها باشند تا مبادا آنها با همدیگر محفل بزنند و علیه سازمان صحبت کنند و یا طرح فرار بریزند و به فکر رهایی از جهنم تشکیلاتی رجوی باشند و اگر احیانا کسی دست از پا خطا کرد او را به زندان برده و شکنجه کنند و اگر مقاومت کرد اعدامش کنند .

بله دوستان این هست هفت سین واقعی فرقه رجوی که رهبری اش و بطور خاص مریم رجوی سعی می کند با مدره نمایی خودش را حامی این جشن و شادی نوروز و سال نو نشان دهد .

ولی مگر می شود یک گروه فرقه گرا و تروریستی و با افکار قرون وسطایی طرفدار نوروز و بهار که سنبل تغییر و نو گرایی و نو شدن و هست با شد ؟ و مگر می شود گروهی که بهاران جوانی نیروهایش را با زور و سرنیزه و سلاح گرفته است دم از نوروز و سال نو و آمدن بهار بزند ؟

مسلما چنین نیست و گروهی که با خشونت گرایی و اقدامات تروریستی  طرفدار زمستان و سردی هست و اکنون هم تشکیلاتش در بد ترین شرایط قرار دارد نمی تواند طرفدار بهار و سال نو و نوروز و جشن و شادی باشد .

بنابر این در پایان یک بار دیگر با تبریک فرار رسیدن بهار خجسته به همه ایرانیان آزاده و شریف در داخل و خارج کشور آرزومندم که دوستان قدیمی من که هنوز در تشکیلات رجوی در کمپ تیرانا گرفتار هستند رهایی پیدا کنند و حال و احوال شان با فرا رسیدن سال نو تغییر کند و به  حال بهتر و احسن مبدل گردد .

*** 

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28774

چهارشنبه سوری و اراجیف فرقه تحت عنوان فراخوان در این رابطه

علی جهانی، سیزدهم مارس ۲۰۱۷:… این یک شیادی و دروغ بزرگ هست که یک فرقه تروریستی که در بالا به دو نمونه از ضدید هیستریکی اش با جشن و شادی مردم ایران بطور مختصر اشاره کردم ؛ مدعی طرفداری از جشن و شادی مردم ایران باشد تا چه برسد که برای برگزاری چنین جشن ملی فرا خوان هم بدهد . آخر مگر … 

چهار شنبه سوری، گنجایش توقعات مالیخولیایی رجوی را ندارد!اچهار شنبه سوری، گنجایش توقعات مالیخولیایی رجوی را ندارد!ا

لینک به منبع

چهارشنبه سوری و اراجیف فرقه تحت عنوان فراخوان در این رابطه

 ولی در میان این فراخوان های پوشالی یکی دیگر که همه ساله از سوی سران فرقه صادر می گردد؛  فرا خوان برای بر پایی جشن چهار شنبه سوری هست که بسیار خنده دار و مضحک می باشد . چون هر ساله این فرقه تروریستی از یک ماه قبل به مردم  تحت عنوان مقاومت فراخوان می دهد که مردم در شب چهار شنبه سوری از خانه بیرون بیایند و آتش روشن کرده و آتش بازی کنند . در حالی که این یک جشن ملی ایرانیان هست و از قدیم بوده و هر سال در شب چهارشنبه آخرسال توسط مردم برگزار می شود و نیازی به فراخوان یک گروه فرقه گرا و تروریستی ندارد و ربطی هم به این گروه ضد مردمی ندارد . و قسمت جالب و خنده دار این فراخوان این است که بلافاصله بعد از برگزاری این جشن ملی ایرانیان ؛ سران فرقه دستگاه پیروزی شمارشان را بکار انداخته و شروع به تبلیغات دروغین حول برگزاری این مراسم کرده و در دستگاه دروغ پراکنی شان شرکت مردم در این جشن را حاصل فراخوانهای خود دانسته و از آن به عنوان یک پیروزی بزرگ مقاومت یاد کرده و یک هفته ای برای دستگاه تبلیغاتی و تنها رسانه شدیدا سانسور شده شان تحت عنوان سیمای آزادی خوراک تبلیغاتی درست می کنند .که واقعا دیگر مرغ پخته هم در میان دیگ خورشت به آنان می خندد.همانطور که همگان در جریان هستند از میان فعالیتهای به اصطلاح مقاومت فرقه تروریستی رجوی مفقود شده دادن انواع و اقسام فراخوان های مکرر و  پوشالی هست و در این رابطه می توان به : فراخوان برای لغو اعدام در حالی که خودش در تشکیلات استالینی اش نیروهای معترض و مخالف را  با برخورداری از حمایت صدام حسین دیکتاتور سابق عراق ؛ زندانی و شکنجه و اعدام می کرد . و فراخوان برای تحریم انتخابات در حالی که در تشکیلات قرون وسطایی اش واژه ای تحت عنوان انتخابات معنا ندارد و رجوی خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می داند و زنش را هم رئیس جمهور مادام العمر بر گزیده است و با دیکتاتوری مطلق تحت عنوان دستور تشکیلاتی همه مخالفان مورد سرکوب شدید قرار می دهد .

و اما گذشته از خنده دار و مضحک بودن این فراخوان ؛ نکته اصلی اینست که این فرقه تروریستی که تا بن استخوان به خشونت ترور باور دارد و با اقدامات تروریستی اش در این سالیان علیه مردم ایران ؛ این ایمان و باور عمیقش  به خشونت گرایی را ثابت کرده است . لذا چنین گروهی نه تنها  هیچگاه نه می خواهد و نه می تواند با این اندیشه طرفدار جشن و شادی مردم باشد بلکه کاملا درجهت عکس آن حرکت می کند و در این رابطه ما در این سالیان شاهد بودیم که این گروه خشونت گرا علی رغم ادعای دروغین مردمی بودنش و زدن سنگ حمایت از خلق قهرمان ایران را به سینه ؛ هر وقت مردم یک پیروزی بدست آورده و جشن سرور بر پا کرده اند و خوشحال شده اند این فرقه تروریستی و بطور خاص رهبری اش با دشمنی هیستریکی که علیه مردم  داشته خشمگین شده و هم سو با دشمنان مردم ایران نظیر شیوخ مرتجع عربستان و دولت اسرائیل و افراطی ترین جناحهای جنگ طلب خزب جمهوری خواه آمریکا ؛ علیه منافع ملی مردم ایران ؛  خواستار تحریم اقتصادی شدید و جنگ و خون ریزی و ویرانی شده است . و در این رابطه می توان به توافق هسته ای ایران با گروه پنج بعلاوه یک و و پایان یافتن مناقشه هسته ای ایران با کشورهای غربی اشاره کرد . در حالی که همه مردم خوشحال بودند و آنرا جشن گرفتند این گروه با آن مخالف بود و یا همچنین در حالی که مردم ایران از آتش بس جنگ هشت ساله ایران و عراق خوشحال بودند این گروه تروریستی نه تنها با آن مخالف بود بلکه با راه اندازی عملیات گسترده تروریستی تحت عنوان فروغ جاویدان علیه مردم ایران و خوشحالی شان از پایان یافتن جنگ ویرانگر هشت ساله ؛ هم نیروهای خودش را به کشتن داد و کلی از سربازان بی کناه ایرانی را کشت .

لذا با این اوصاف ؛  این یک شیادی و دروغ بزرگ هست که یک فرقه تروریستی که در بالا به دو نمونه از ضدید هیستریکی اش با جشن  و شادی مردم ایران بطور مختصر اشاره کردم  ؛ مدعی طرفداری از جشن و شادی مردم ایران باشد تا چه برسد که برای برگزاری چنین جشن ملی فرا خوان هم بدهد . آخر مگر می شود یک گروه تروریستی فرقه گرا با این کار نامه سیاه تروریستی اش و با این سابقه اقدامات تروریستی اش علیه مردم ایران جشن طلب باشد ؟ جواب بطور قطع اینست که هرگز یک گروه خشونت طلب نمی خواهد و نمی تواند صلح طلب و جشن طلب باشد و این ادعا در مورد گروه فرقه گرا و باند  خطر ناک مافیایی و تروریستی رجوی ضریب می خورد چرا که این گروه تروریستی نه تنها به مردم عراق و ایران رحم نکرده و نمی کند بلکه حتی به نیروهای  معترض و منتقد خودش هم تا بحال رحم نکرده است .

بنابر این مردم ایران هم  نه تنها هیچگاه دروغپردازی های این چنینی سران فرقه رجوی و بطور خاص مریم عضدانلو را باور نمی کنند  بلکه نفرت و انزجار شان از این گروه ضد خلق صد برابر می شود .

*** 

Wesley Martin Mojahedin Khalq Rajavi cult 2Wesley Martin at a paid gathering of Mojahedin Khalq Rajavi cult promoting Saddam’s Private Army

NEW YORK, NY - JANUARY 11: President-elect Donald Trump speaks at a news cenference at Trump Tower on January 11, 2017 in New York City. This is Trump's first official news conference since the November elections. (Photo by Spencer Platt/Getty Images)

Trump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

*** 

همچنین:

جنگ داخلی سوریه و موضع‌گیری های فرقه رجوی

 Ali Jahaniعلی چهانی، وبلاگ آیینه، هفتم می ۲۰۱۶:… اکنون سوالم از خانم مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و منصوب شده از طرف شوهر فراری اش آقای رجوی که خودش را رهبر عقیدتی مادام العمر می پندارد ؛ اینست که آخر مسایل سیاسی و جنگ داخلی سوریه و سرنوشت مردم این کشور و کشور عراق چه ربطی به شما دارد؟ و مگر شما خو
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، دوم می ۲۰۱۶:… اصولا فرقه رجوی و بطور خاص رهبری این فرقه تروریستی سعی می کند که با عوامفریبی و شیادی خاص خودش برای مصرف داخلی و مشغول کردن نیروهای سازمان به شیوه های گوناگون متوسل شود . که از جمله این شیوه ها اعلام پیروزی های پوشالی مقاومت که همان اسم مستعار سازمان فرقه گر
 
 
Ali Jahaniعلی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و پنجم آوریل ۲۰۱۶:… در پایان در آستانه روز جهانی کارگر ضمن تبریک به همه کارگران و زحمتکشان ایران و جهان ؛ باید به سران فرقه رجوی و بطور خاص عباس داوری جنایتکار یادآوری کنم که مردم ایران و بطور خاص کارگران و زحمتکشان ایران نه تنها هیچ ارزشی برای اراجیف شما و فرا خوان