نگاهی به پیام اخیر رجوی علیه جدا شدگان و افشاگریهای آنها

نگاهی به پیام اخیر رجوی علیه جدا شدگان و افشاگریهای آنها

قربانعلی حسین نژاد، وبلاگ امید آزادی، نوزدهم فوریه 2014: … بعد از ت ت ت (تیر و تیغ و تپانچه) در نشستهای شکنجۀ دیگ و جانبی و غسل!! و پ پ پ (پایداری پرشکوه برای پیروزی)!!! یعنی ریختن مفت و مجانی سالیان افراد به تنور دشمن ضد بشري حالا شروع کردی شعار چ چ چ می دهی یعنی خطاب به ما جدا شدگان که چه ها گرفتنت و چقدر گرفتنت و چگونه گرفتنت از اربابت صدام و چه ها گفتنت و کردنت و چقدر همسر گرفتنت …

مهوش سپهری مجاهدین خلق فرقه رجویشهادتهای حسین نژاد در حاشیۀ مقالۀ افشاگرانۀ آقای سعید جمالی و …

لینک به منبع

نگاهی به پیام اخیر رجوی علیه جدا شدگان و افشاگریهای آنها

به چرندباف جبهۀ ولایت عقیدتی:خ خ خ=خر خودتی خفه!!

به قلم قربانعلی حسین نژاد عضو قدیمی و مترجم ارشد جدا شدۀ بخش روابط خارجی سازمان مجاهدین خلق

سردمدار همیشه فراری فرقه، بزرگ چرند بافان، اخیرا پیامی بس فریبکارانه و چرندبافانه که سراسر توهین به شعور عمومی و مشخصا افراد داخل سازمان مجاهدین و ساکنان زندان لیبرتی و یا به اصطلاح غیر ادبی و عمومی همان خر حساب کردن همگان می باشد از سوراخ موش خود به به صورت کتبی بیرون فرستاده است که نشان دهندۀ سوزش و بهم ریختگی اش از افشاگریهای جدا شدگان می باشد. در لینگ زیر می توانید به این افاضات جدید بزرگ چرندباف که توسط گویندۀ تبلیغات و تلویزیون سازمان یعنی سعید حسینی خوانده می شود، در سایت مجاهد گوش بدهید:

http://www.mojahedin.org/news/133517/%D9%BE%D9%8A%D8%A7%D9%85-%D8%A8%D9%87-%D9%87%D9%85%D9%88%D8%B7%D9%86%D8%A7%D9%86

رجوی در این پیام خود ابتدا برای لاپوشانی حرف آخر و اصلی اش که عقده گشایی با بارکردن چند فحش و تهمت مسخره و همیشگی اش علیه جداشدگان در اواخر پیامش می باشد و در فرار از هر گونه پاسخگویی به اعتراضها و انتقادها بر سیاستهای شکست خورده اش و ضرباتی که بر جنبش آزادیخواهانۀ مردم ایران وارد کرده بویژه ریختن 52 مجاهد از افراد نگهداشته شده به دستور حماقت بار وی در اشرف به کام دشمن خونخوارشان، به روضه خوانی و یاوه سرایی در مورد دفن پیکرهای شهدای قتل عام اشرف توسط دولت عراق پرداخته و چنین وانمود کرده که انگار برای اولین بار خبر دفن این قربانیان توسط دولت عراق را می دهد و تازه به او خبر را رسانده اند!! در حالیکه سازمان مجاهدین، خودش دو ماه پیش طی سناریوی تهیه شده توسط شخص سردمدار فرقه در مورد قتل مسعود دلیلی در اشرف موضوع دفن کشته شدگان قتل عام اشرف در شهریور گذشته توسط دولت عراق در قبرستانی بین نجف و کربلا همراه با نشان دادن اسناد و مدارک و گواهی دفن با امضای مسئولان دولتی عراق را رسما اعلام کرده بود که حاکی از اطلاع رهبران فرقه از ماهها پیش از این اقدام عراق و نیز اطلاع یافتن سران فرقه از آن توسط مقامات عراقی است، ولی سردمدار فرقه اکنون با وقاحت تمام حتی به افراد دستگاه تبلیغات خودش هم دروغ به این آشکاری را می گوید و ادعا می کند که از دفن پیکرها اطلاع نداشته و دولت عراق آن موقع به آنها اطلاع نداده است!! آخر تو که ذره ای به جان آن افراد وقتی زنده بودند اهمیت نمی دادی و تنها برای کشته شدن بود که آنها را در آنجا نگه داشته بودی حالا چه شده که اینقدر برای پیکرهای بی جان آن قربانیان سیاستهای شومت روضه خوانی کرده و اشک تمساح می ریزی؟!! چرا به جای سخن و فریاد بر سر دولتها و سازمان ملل برای پناه دادن و انتقال زندگان و باقی مانده ها از جهنم عراق و از خطر کشته شدن و دلسوزی برای زنده ها، این قدر به فکر پیکرهای بی جان مرده ها و کشته های آنها هستی که چرا و کجا دفنشان کرده اند و فقط برای اجساد آنها دلسوزی نشان می دهی؟!! آیا این هدف تو را از سیاست مبتنی بر کشته سازی و بهره برداری از خون افراد برای ادامۀ نگهداری باقی ماندگان در دوزخ عراق به منظور حفظ دستگاه و تشکیلات فرقه ای جهنمی ات را نمی رساند؟

این گزارش را که در قسمت چهارم برنامه ای تحت عنوان تخیلی و فریبکارانۀ «ارتش آزادیبخش ملی گزارش می کند» از تلویزیون فرقه پخش شد در سایت مجاهد و چندین سایت وابسته به سازمان مجاهدین و نیز در یوتیوپ گذاشته بودند، از جمله لینگ زیر در سایت «به سوی پیروزی»:

http://www.besoyepirozi.com/allvideos2/video/latest/0610-1392-15.html

ولی اکنون به دنبال افشاگریها در رابطه با قتل مسعود دلیلی و روشن شدن دروغ پردازیها و صحنه سازیهای دستگاه اطلاعات رجوی توسط مقالات متعدد نوشته شده توسط جدا شدگان و کسانیکه مسعود دلیلی را می شناختند، سردمداران فرقه این کلیپ را از تمام سایتهای خودشان و نیز از یوتیوپ حذف کرده اند و در این رابطه هیچیک از لینگهای مربوطه از جمله لینگ فوق کار نمی کند وباز نمی شود.

اما نکته و هدف اصلی این پیام سردمدار فرقه که مطالب قبل از آن از جمله شکوه و شکایتهایش در رابطه با دفن پیکر قربانیان برای سرخ نگهداشتن صورت رنگ پریدۀ خود سردمدار از وحشت افشاگریهای جدا شدگان بوده است ابراز این وحشت و ترسش به صورت فحش و ناسزای بی محتوا و با فرار از پاسخگویی به جدا شدگان می باشد، آنجا که می گوید:

«به چرند بافان جبهه ولایت علیه مجاهدین و مقاومت و به همه قلاده داران نظام خلافت که قیمت پارس کردن آنها در ساحل عافیت را مجاهدین در اشرف و لیبرتی با گوشت و پوست و استخوان در اعدام های جمعی و موشکهای کوچک و بزرگ می پردازند می گوئیم، چـی، چنـد، چگونه؟ چـه گرفتی؟ خود به چنـد و چگونه فروختی؟»!!

به رجوی می گویم اولا بزرگ چرند باف خودت بودی و هستی که ما شاهد سالیان سال آن در حضورت بودیم، هم جبهۀ ولایت هم خودتی که تنها فرق نظامت با «ولایت فقیه» و تنها فرق تو با «ولی فقیه» در حروف وکلمات دجالانه است آنجا که نام نظامت را گذاشتی «رهبری عقیدتی» و نام خودت را هم گذاشتی «رهبر عقیدتی» که معنایی به جز همان «ولایت فقیه» ندارد یعنی کمی پیچیده تر از جمله و مثل سادۀ «چه کچل حسن و چه حسن کچل»!!

ثانیا، حضرت آقا!! کدام مقاومت؟!! شما کجا علیه رژیم مقاومت دارید؟!! مقاومت را در داخل ایران در برابر ستم و غارت و استبداد سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و قومی و فرهنگی همان مردم به جان آمده و به امید و اعتمادشان از جمله توسط جنابعالی خیانت شده انجام می دهند از جمله این روزها هم میهنان بپاخاسته مان در چهار محال بختیاری و لرستان و خوزستان که شما و دستگاه ولایتمدارتان فکرش را هم نمی کردید و اکنون می کوشید با اطلاعیه های فرصت طلبانۀ شماره دارتان از رنج و خون آنان بهره برداری کنید در حالیکه خودتان خوب می دانید همۀ آنها از شما نیز به همانگونۀ نفرت و بیزاری شان از رژیم آخوندی و جنایتها و خیانتهایش نفرت داشته و بیزارند.

ثالثا اگر افشاگریهای ما علیه فریبکاریها و چرندیات و خیانتهای جنابتان پارس کردن درساحل عافیت است دیگر چرا بهایش را جنابتان با به کشتن دادن مجاهدین بیچارۀ اسیر دست تو می پردازید؟!! و چرا اگر از همین ساحل عافیت که علیا مخدره تان حد اقل ده سال قبل از ماها از اشرف به آن ساحل عافیت رود اوایز نزول اجلال فرمودند برای جنابعالی مجیز گویی و مدح و ثنا کنند پارس کردن نیست و فقط اگر انتقاد یا مخالفت کنند پارس کردن است؟!! . خوب معنی عافیت را هم در فرهنگ جنابعالی فهمیدیم که یعنی در خیابانها و متروها و گداخانه ها خوابیدن (که همین سطور را اکنون در یک گداخانه می نویسم) بعد از سی سال دربدری و از دست دادن همه چیز در کار برای تشکیلات جنابعالی در وضعیت عراق و بیابان سوزان و همیشه خاک و غبار اشرف که تو با وقاحت تمام آن را هم در پیام داخلی دیماه سال گذشته ات علیه اینجانب، زندگی در عافیت با تعبیر «خوش نشین اشرف» خواندی، ولی زندگی علیا حضرت همسر مکرمه تان در کاخ اور سور اوایز در ساحل رود اوایز پاریس با بهترین امکانات و غذاها و رسیدگیهای جسمی و روحی و برنامه ها و مهمانیهای آنچنانی همراه با نوکران و چاکران ایرانی و خارجی سالیان سال لمیده در کنارش و زندگی راحت صدها چماقدار و فحاشتان تحت نام هوادار در کشورهای مختلف اروپا و آمریکا آنهم نه یکی دو سال بلکه ده و بیست سال اصلا عافیت نیست بلکه جنگ و مبارزه و فداکاری و رنج و عذاب و مصیبت است؟!! یعنی در فرهنگ شما مخالف و منتقدتان همیشه «درساحل عافیت» و «خوش نشین» است چه در اشرف باشد و چه در خارجه!! عجب فرهنگ و فرهنگنامه ای؟!!

رابعا به قول یکی از دوستان در مقاله ای که نوشته اند، اگر منظورت پناهندگی ما ها است که می گویی حاصل بها پرداختن شما آن هم از جان دوستان و عزیزانمان در آنجا و در زیر چکمه های تشکیلاتی شما می باشد، پس بهای پناهندگی میلیونها انسان در جهان امروز که از دهها سال قبل از حتی وجود سازمان مجاهدین در سراسر جهان و حتی وجود خود جنابعالی و طبق اصل و قانون بین المللی پناهندگی مصوب دهها سال قبل در قرن گذشته صورت می گرفته را هم جنابعالی پرداخته اید؟

اما خامسا و در رابطه با چرند آخریت می گویم:

بعد از ت ت ت (تیر و تیغ و تپانچه) در نشستهای شکنجۀ دیگ و جانبی و غسل!! و پ پ پ (پایداری پرشکوه برای پیروزی)!!! یعنی ریختن مفت و مجانی سالیان افراد به تنور دشمن ضد بشري حالا شروع کردی شعار چ چ چ می دهی یعنی خطاب به ما جدا شدگان که چه ها گرفتنت و چقدر گرفتنت و چگونه گرفتنت از اربابت صدام و چه ها گفتنت و کردنت و چقدر همسر گرفتنت و چگونه کاخ و حرمسرا درست کردنت و چه و چقدر و چگونگی فشارها و فحشها و تهمتها و تحقیرها و جنایتها و خیانتها و سرکوبها و زندانها و شکنجه ها و قتلهایت علیه ما اسیران سالیانت و باقی ماندگان در زندانت و چه وچقدر و چگونگی خدماتت به دشمنان میهن و مردممان و در رأس آنها رژیم خونخوار آخوندی و چرخاندن چرخهای ماشین جنایت و حکومت این رژیم با خونهای بهترین فرزندان این مردم و این مرز و بوم و چه و چقدر و چگونگی ضرباتی که جنابعالی با خطوط و سیاستها و تصمیمات و عملکردهایت در سی و اند سال گذشته به جنبش آزادیخواهانۀ مردممان وارد کردی را افشا کردیم، می گویی: (چه چقدر چگونه گرفتی؟)، و اکنون ما نیز در جوابت می گوییم: خ خ خ یعنی خر خودتی خفه!!!.

ادامه فریبکاری ها و دسیسه های رجوی

در خصوص نشست اخیر رجوی با ساکنان لیبرتی: رجوی هرگز دست از فریب و دسیسه بر نمی دارد

همچنین:

آقای رجوی! در پیام اخیرتان بسیار شکر خوردید

عبدالرضا رستمی، پانزدهم فوریه 2014:…  قسمتی اشاره کردید که قیمت بودن ما در کشورهای اروپایی را شما می پردازید بسیار شکر خوردید. قانون پناهندگی در کشورهای اروپایی از سال 1950 یعنی زمانیکه جنابعالی جیک جیک هم نمیکردید به تصویب رسیده است هنوز زنده هستند اعضایی از کنفدراسیون که از زمان شاه که عزیز دردانه کشورهای

نامه خانواده ها به سازمان ملل جهت اعلام اسامی زخمی شدگان در کمپ

وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، چهاردهم ژانویه 2014: … سازمان مجاهدین خلق ایران (P.M.O.I) اسامی و تصاویر کشته شدگان را منتشر کرده ولی از انتشار اسامی زخمی ها خودداری می کند. ما افراد خانواده های ساکنان کمپ لیبرتی طبق قوانین و حقوق بشر دوستانۀ بین المللی و اصول و قوانین

جوابیه حسین نژاد به اطلاعیه مجاهدین در رابطه با نامه خانواده های ساکنان لیبرتی

وبلاگ امید آزادی (حسین نژاد)، هشتم ژانویه 2014: …  رهبری سازمان مجاهدین از نامۀ خانواده ها به ابتکار اینجانب به عنوان پدر یکی از ساکنان لیبرتی و دخترم در ایران به عنوان خواهرش که هرگز در عمرش خواهر بزرگترش را ندیده است و نامۀ خانم زهرا میر باقری خواهر سه نفر از ساكنان ليبرتي به کمیساریا و دیگر سازمانهای بین

آقای ظافر العجمی! دوستان و فرزندان ما در عراق برگ بازی نیستند! (نامه سرگشاده)

قربانعلی حسین نژاد، ایران قلم، پاریس، بیست و هشتم دسامبر 2013: … این سازمان که شما در مقاله تان آنهمه روی آن به عنوان تأثیر گذار در تحولات آیندۀ ایران و لقمۀ چربی یا کاکتوسی به تعبیر خودتان برای استفاده از آن به عنوان برگ بازی در برابر رژیم ایران برای تأمین منافع کشورهای عربی خلیج و رام کردن یا به تعبیر واقعا ع