نگاهی گذرا به گزارش 93 (قسمت دوم) – مسعود رجوی چرا از انقلاب ایدیولوژیک هیچ نمی گوید؟

نگاهی گذرا به گزارش 93 (قسمت دوم) – مسعود رجوی چرا از انقلاب ایدیولوژیک هیچ نمی گوید؟

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و دوم اوت 2014: …  مسعود رجوی وقتی ضرورت انقلاب جنسی برایش مطرح شده که در سالهای 1361 و 1362 ضربات سنگین نظامی را دریافت کرده بود و بوضوح استراتژی جنگ شهری وی در پناه عملیات تروریستی در ایران شکست‌خورده بود بنابراین باید بدنبال راه نجات و راه گریزی برای خودش می بود. از سوی دیگر برای اینک همه تقصیر ها گردن کسی بیندازد بدنبال مقصر میگشت و این چنین …

مسعود رجوی مریم رجوی تجاوز به زنان در کمپ اشرفلینک به ویدئوی مستند (پنجاه دقیقه)

لینک به منبع

لینک به قسمت اول
نگاهی گذرا به گزارش ۹۳ (قسمت اول)

نگاهی گذرا به گزارش 93  (قسمت دوم)

مسعود رجوی چرا از انقلاب ایدیولوژیک هیچ نمی گوید؟ ( قسمت دوم )

گزارش 93 که به قلم آقای ایرج مصداقی در 207 صفحه که در تابستان امسال منتشر گردید در نگارش و تیتر بندی موضوعات و همچنین بکارگیری فاکت های مستند نشان از اشراف نویسنده به تاریخ این سازمان دارد.

بر اساس تجربه و مطالعه صدها مطلب خارجی و داخلی پیرامون این سازمان ، گزارش 93 به دلیل دست گذاشتن روی اساسی‌ترین موضوعاتی که این سازمان شعار آنرا در سطحی وسیع منتشر نموده ولی در عمل نه توان و نه صلاحیت پیشبرد این شعار ها را داشته ، نویسنده به آشکارا آن‌ها را از پرده برون انداخته است و پا فشاری نویسنده با انبوهی از فاکت های حقیقی در همه ابعاد شخص مسعود رجوی و سپس کل سازمان مجاهدین را به چالش کشیده است ، چالشی مرگبار و خارج از توان وظرفیت مجاهدین .

از جمله اینکه چرا مجاهدین از انقلاب ایدئولوژیک خود نمیگویند و جز کلی گویی های مبهم وارد جزییات این پدیده که سرچشمه دارایی‌های آنان لقب گرفته نمیشوند.

من تلاش میکنم خیلی گذرا پاسخگوی اینجمله نویسنده گزارش 93 باشم . شاید برای ورود به بحث تأکید کنم که سرچشمه دارایی‌های مجاهدین دلارهایی است که از صدام حسین با فروش نفت این کشور به علاوه پرداخت ماهانه 2000 دلار به عنوان حق رزمندگی افراد مستقر در اشرف بوده است که ماهانه پرداخت میشدو در سالهای بعد مجاری مشکوک کشورهای عربی و اسراییل جایگزین آن گردید.

مسعود رجوی و انقلاب ضد جنسی مجاهدین

اینکه مسعود رجوی هرگز تلاش نمیکنند که انقلاب ضد جنسی درون سازمان را باز و برای جامعه ایرانی آنرا روشن و از ابهام خارج کنند ناشی از کند ذهنی و یا فراموشی وی نیست برای این منظور بهتر است کمی به سالهای گذشته برویم.

شرایط طرح انقلاب ضد جنسی

مسعود رجوی وقتی ضرورت انقلاب جنسی برایش مطرح شده که در سالهای 1361 و 1362 ضربات سنگین نظامی را دریافت کرده بود و بوضوح استراتژی جنگ شهری وی در پناه عملیات تروریستی در ایران شکست‌خورده بود بنابراین باید بدنبال راه نجات و راه گریزی برای خودش می بود.

از سوی دیگر برای اینک همه تقصیر ها گردن کسی بیندازد بدنبال مقصر میگشت و این چنین بود که قرعه به نام «علی زرکش»افتاد و به عنوان قائم مقام مسئول اول در داخل کشور که در اتاق بغلی وی در فرانسه بود را مسبب همه مشکلات و شکست ها مطرح کرد.

او بخوبی میدانست اگر این چنین خودش را از زیر ضرب خطاهای بزرگ استراتژیک بیرون نکشد صدای اعتراض افراد بسیاری ازجمله دفتر سیاسی آن روزگاربلند میشد صدای اعتراضی که او قادر به تحمل آن نبود پس بدنبال جانشینی مطلوب به شرط اینکه:

اولاً هرگز عضو دفتر سیاسی و یا از زندانیان سیاسی زمان شاه که با وی هم بند بوده‌اند نبوده تا موی دماغ اش نشود.

ثانیا « زن » باشد که دیگر برای همیشه رقیبان گذشته فکر جانشنی و غیره را از سرشان بیرون کنند و این چنین بود که مسئول دفتر خودش «مریم عضدانلو » را برگزید شخصی که سر وسری هم پیش از انقلاب ایدئولوژیک با وی داشته بود.

ازدواج سوم مسعود رجوی

در ابتدای طرح مزبور مسعود رجوی مطرح کرد که این تنها نمونه در سازمان است و هدف آن است که ازدواج‌های دیگر در سازمان محکم تر شود تنها به فاصله 3 سال بعد در سال 1367 بعد از شکست در عملیات « دروغ جاویدان» همه کسانی که در سازمان همسر داشتند را مجبور به طلاق اجباری کرد تا در سالهای بعد همه آن‌ها را که بنا بر اطلاعات مجاهدین بالغ بر 1000 نفر میشدند به عقد اجباری خود درآورد.

جامعه ایرانی در برخورد با مسعود رجوی

شواهد موجود خوب نشان میدهد هم در سال 1363 بعد از ضربه در داخل کشور و هم در سال 1367 پس از شکست کامل ومفتضاحانه رجوی در عملیات باعث گردیده است که قتیله این خیمه شب بازی بزرگ به نام و عنوان رهایی زن ایرانی هر چه بیشتر شعله‌ور شده تا در پناه دود و دم آن رجوی خود را از پاسخگویی و پذیرش عواقب شکست رهایی بخشد و یقه خود را آزاد سازد بنابراین انقلاب ایدئولوژیک مجاهدین مطلقاً دلیل سیاسی یا ایدئولوژیک ندارد بلکه در کلامی ساده عمیقاً طرح و اجرای شیادانه آن دلیل نظامی داشته تا شکست های مسعود رجوی در پهنه های سیاسی پنهان باقی بماند.

ولی برخورد جامعه ایران بویژه نیروهای سیاسی و چپ ایران با این پدیده کاملاً هوشیارانه بوده است و هرگز نه تنها فریب مجاهدین را نخوردند بلکه درست برعکس آن را ترفندی برای سرپوش گذاردن تضادها و شکست های مجاهدین ارزیابی کردند .

حال مجاهدین و مسعود رجوی اینکه از انقلاب ضد جنسی خود نمیگویند دلایل زیر را دارد:

مردم ایران بسادگی فریب شیادی های مجاهدین را نخورده و نمیخورند

عرضه این کالای مجاهدین که خودشان با هیاهوی بسیار سعی در « شق القمر » نشان دادن آن دارند هیچ خریداری در بازارو جامعه ایرانی ندارد

مسعود رجوی خودش میداند اگر بخواهد سر کلاف انقلاب ایدئولوژیک خودشان را در انظار عمومی باز کند بلافاصله با وی همچون یک دیوانه روانی که بسرعت به تیمارستان و یا طول درمان ادامه دار احتیاج دارد ،برخورد می‌کنند و جامعه جهانی آن هم در قرن بیست و یکم و در هزاره سوم این خزعبلات را نمی‌پذیرد. این‌ها بدرد همان گرفتاران محبوس شده در اشرف میخورد که در کسوت یک فرقه مذهبی میبایست از همه لحاظ فکری و جسمی و جنسی از آنان سو استفاده میکرد و کما اینکه مسعود رجوی این پروژه را در خاک عراق در اشرف عملی کرد وگر نه چرا و به چه دلیل ابعاد این جنایت بزرگ را در اروپا در سطح گسترده هواداران آن زمان مجاهدین در سال‌های پس از 1363 مطرح ننمود.

مسعود رجوی و مجاهدین هرگز جرأت آن را ندارند که در سطح وسیع از جنایات خود و نحوه اجرا و عمل‌کرد خود در پهنه نشست های « دیگ ، عملیات جاری ، غسل هفتگی ، رقص رهایی » با جامعه ایرانی صحبتی به میان آورند . مسعود رجوی خودش خوب میداند که با فرزندان ایران و ایرانی چه معامله ای کرده است.

به این ترتیب مجاهدین و شخص مسعود رجوی نه این زمان و نه هیچ زمان دیگری پروسه و عنلکرد اجرایی خود پیرامون انقلاب ضد جنسی شان را برای مردم ایران باز نکرده و نخواهند کرد.

این برداشت ادامه دارد

***

همچنین:

(نمونه ای از گردنبندهای هدیه ای مسعود رجوی به زنان حرمسرای اشرف)

پناهگاه سیاسی مسعود رجوی

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsدر زیر سایه ملکه تروریست ها!

نگاهی به آکسیون اعتراضی علیه فرقه مجاهدین خلق. نمایش رسوایی بزرگداشت ترور و خشونت

میلاد آریایی، ایران قلم، بیست و هفتم ژوئن ۲۰۱۴: … ۲۱ ژوئن ۲۰۱۴ آکسیون افشاگرانه اعضای سابق و منتقدان فرقه تروریستی مجاهدین خلق، در میدان سن میشل . شهر پاریس توسط منتقدین فرقه مجاهدین برگزار شد. در این آکسیون که با استقبال گسترده شهروندان فرانسوی و ایرانی روبرو شد ، شرکت کنندگان با برپایی میز کتاب و توزیع بروشورهایی به زبان فر

آینده قربانیان کمپ لیبرتی و تغییر جغرافیای سیاسی در منطقه (قسمت دوم)

میلاد آریایی، ایران قلم، اول ژوئن ۲۰۱۴: …  در مقاله گذشته به اختصار اشاره کردیم که بحران اوکراین شرایط سیاسی جدیدی را برای جهان رقم زده است قطب بندی جهان رویارویی جدیدی را تجربه میکند در این میان مجاهدین که سخت چشم به تحولات خارج از ایران و تحرکات اروپا و آمریکا دوخته است ناباورانه و با چشمانی از حدقه درآمده آنچه را که

توافق ژنو و شکست تحلیل‌های مسعود رجوی (قسمت دوم)

میلاد آریایی، ایران قلم، ششم می ۲۰۱۴: … اتحادیه اروپا بدنبال ایجاد دفتر در تهران است مسعود رجوی در لیبرتی پیام میدهد که رژیم در سراشیبی سقوط دست وپا میزند و کسی نیست به این پریشان حال سیاسی بگوید مجاهدین بی هیچ آینده‌ای بدنبال پذیرش پناهندگی اعضایشان در کشورها و اخراج اجباری از خاک عراق در سراشیب سقوط و فروپاشی هستند یا