نگاه فرقه مجاهدین به “عید”ا

نگاه فرقه مجاهدین به “عید”ا

مهدی سجودیمهدی سجودی، کانون آوا، هجدهم مارس 2017:… من سه پسر خاله درون تشکیلات داشتم ولی فقط سالی یکبار میتوانستم انها را ببینم و برای چند لحظه طولانی با انها نشسته و صحبت کنم ان هم در همان مراسم مضحک عید بود ولی باز هم با کنترل ، یعنی یک فرمانده از مقر من و یک فرمانده از مقر پسر خاله هایم که نکند ما در این ایام یادی از فامیل و خانواده … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی آلبانی تیرانانوروز ۹۶ و سرگذشت عبرت انگیز مجاهدین خلق

لینک به منبع

نگاه فرقه مجاهدین به “عید”

یک سال دیگر گذشت و یک عید جدید در پیش است در این دم دمای عید یاد روزهای قبل عید درون سازمان افتادم.عید که چه عرض کنم بهتر بگویم زجر و عذاب و کار مضاعف.

دراعیاد چند سالی که عمرم و جانم را برای سازمان گذاشتم تنها حسی که نداشتم و نچشیدم حس نو شدن و شکوفایی بود وطعم خوش عید باستانی ایرانی.چرا که هر سالی که نزدیک عید میشد فشار کار و به قول خودشان تعهد ولی از جنس برده داری ببشتر و بیشتر میشد.

یادم میاید در دو سال اخراصلا به همان مراسم مزخرف عیدشان هم نرسیدم از روی فشار کاری که رویم بود.کلا سیستم اینجوری بود که هر چه دست باز تر بدبخت تر و مورد سوء استفاده بیشتر.با هر فشاری هم نمیشد حرفی زد و انتقادی کرد بدتر این بود اگر به هر دلیلی کم میاوردم زیر بار انتقاد و حمله اماج فحشهای مسئولین میرفتم. خوب یادم هست که یکبار دستم زیر تیر اهن هایی که از انها شاسی بنگالهایی را میساختیم که سازمان میفروخت ماند و انگشتم شکست ولی هیچ توجهی نشد و با یک بانداژ ساده مرا دوباره سر کار برگرداندند که دم عید هست و تعهدها خیلی عقب هستند.که اخرش دستم کج جوش خورد و کج ماند.

از بحث کار و ظلم و ستم و برده داری سازمان خیلی میتوانم بحث کنم چرا که من یکی از بهترین نیروهای کاری مجاهدین بودم و این را افراد جدا شده ایی که مرا میشناسند گواهم هستند.

یکی دیگر از موضوعاتی که میتوانم در باره عید و معنی ان که کلا در تشکیلات درونی مجاهدین هیچ معنایی نداشت بگویم بحث دیدو بازدید فامیل بود.برای خودشان و خانواده هایی فرماندهان و مسئولین البته همه چیز اورت و ازاد بود ولی برای ماها که عضو معمولی بودیم هیچ جایی نداشت و بی اهمیت بود. من سه پسر خاله درون تشکیلات داشتم ولی فقط سالی یکبار میتوانستم انها را ببینم و برای چند لحظه طولانی با انها نشسته و صحبت کنم ان هم در همان مراسم مضحک عید بود ولی باز هم با کنترل ، یعنی یک فرمانده از مقر من و یک فرمانده از مقر پسر خاله هایم که نکند ما در این ایام یادی از فامیل و خانواده هامان بکنیم چون این موضوع محفل و زندگی طلبی و نشانه ایی از بریدگی و مزدوری بود و جزای سنگینی داشت در یک کلام سازمان مجاهدین یعنی مرگ عشق ، علاقه ، و عاطفه بود به همه افرادی که میبایست نسبت به انها حسی داشته باشیم.

در اخر میخواهم پیشاپیش عید باستانی ایرانی را به تمام ایرانیان عزیز تمام دنیا بخصوص افراد اسیر سازمان تبریک بگویم و سال جدید را برایشان سال رهایی از بند اسارت انها از مجاهدین ارزو دارم.

*** 

مریم رجوی: سرفرازی بجای سرنگونیَسال سرنگونی !؟، سال سرافرازی!! یا سال سر در گمی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28324

فرقه رجوی و دشمنان ایران 

 مهدی سجودی، ایران فانوس، چهارم فوریه ۲۰۱۷:…  و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است. از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای سازمان رجوی … 

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامنامه لابی های فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به ترامپ بوضوح نشان داد که جعبه ابزار امریکا در قبال ایران کاملا خالی است.

لینک به منبع

فرقه رجوی و دشمنان ایران

مهدی سجودیبدون شک رجوی و هر کس که از آخور او می خورد، جزو منفورترین چهره های ایران و ایرانی خواهد بود و باقی خواهد ماند.

علتهای زیادی برای اثبات این حرف وجود دارد که خوب است اشاره یی به آنها داشته باشم. از همان ابتدای امر مسعود رجوی یک آدم خائن و خود فروش بوده و تا الان هم ادامه دارد. از زندان شاه گرفته که مرکزیت سازمان آن زمان را به ساواک لو داد تا جان بی مقدار خودش در امان بماند که بعدها بشود. رهبر تا آن زمان که به عراق و به صدام حسین پناه برد که او نیز دشمن ایران و ایرانی بود، در جنگ با مردم ایران و بسا بدتر که دست در دست صدام حسین علیه نیروهای ایرانی جنگید و فرزندان ایرانی را کشتار کرد و هنوز که هنوز است از همان سفره گسترده ای که صدام حسین برایش پهن کرده بود دارد می خورد و تمام شدنی هم نیست که پای آن همه تسحیلاتی که در آن زمان به رجوی داده شد، توسط آن سلاح خون فرزندان پاک ایران زمین ریخته شد.

و اما عربستان که حامی مالی تمام عیار سازمان مجاهدین و شخص رجوی هاست و خوب دارد آنان را  می سازد، در حالی که همه می دانند که هیچ ایرانی دل خوشی از خاندان آل سعود ندارد و نداشته است.

از طرفی دیگر دست در دست رژیم صهیونستی و دولت اسراییل  دارد که آن حکومت همیشه و همه جوره هوای سازمان رجوی را داشته است، از کمکهای تسلیحاتی قدیم گرفته تا کمکهای مالی میلیونی که همچنان ادامه دارد و رجوی را مثل موم در دست خود دارد و لازم نیست که بگوییم اسراییل چه جایگاهی نزد مردم ایران دارد، بر همگان معلوم است.

و اما آمریکا، آمریکا یکی از حامیان پرو پا قرص سازمان رجوی است که از خیلی سالیان قبل، بوده و هست، ولی نه به هر بهایی، یعنی این که همیشه رجوی مثل نوکر و مزدور برای آنها کار کرده که کارهایش علیه مردم ایران بوده و آمریکا هم بابت آن خیانت ها به مردم ایران، از آنها حمایت مالی و نظامی کرده و اخیرا هم دارد تلاش خود را می کند تا در میان دود و دم و گرد و غباری که میان دو دولت ایران و امریکا، شکل گرفته، جایی بهتر برای خود دست و پا کند، بهتر بگویم خود را خوب علیه مردم ایران به فروش برساند. در حالی که به جرئت می توان گفت، حتی اگر دولت اسلامی ایران نیز روزی از ایران برود، مردم ایران به هیچ عنوان رجویسم و تروریسم را قبول نخواهند کرد که هیچ، حتی تا آنجا نفرت دارند که تیکه بزرگه رجوی گوشش خواهد شد.

„پایان“

*** 

نامه لابی های فرقه رجوی (مجاهدین خلق) به ترامپ بوضوح نشان داد که جعبه ابزار امریکا در قبال ایران کاملا خالی است.

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28177

پیشنهاد مزدوری به دولت جدید آمریکا (مریم رجوی بازبدنبال مرده خوری در جنگ)ا

 مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشمهدی سجودی، ایران فانوس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۷:…  اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازمان در همه شرایط به فکر نظامیگری و برگشت به همان استراتژی مسلحانه و جنگ و خون ریزی و خشونت طلبی، هست … 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

پیشنهاد مزدوری به دولت جدید آمریکا

داشتم در فیس بوک چرخ میزدم مطلبی دیدم که لازم دیدم در مورد آن توضیحاتی ارائه دهم. در خبرهای اخیر آمده که تعدادی از سیاستمداران سابق آمریکا از دولت جدید آقای ترامپ خواسته است در مورد سیاستش با ایران، از سازمان مجاهدین کمک گرفته و از آنها حمایت کند.

اول اینکه لفظ بیان این که آقای ترامپ از سازمان و شورای پاشیده مقاومت کمکی در مورد سیاستش با ایران بگیرد، یک توهین به ایشان محسوب میشود. از این لحاظ که خودشان را در سطح ابرقدرت سیاسی و نظامی دنیا میدانند و هر که نداند، فکر میکند آقای ترامپ چیزی از سیاست نمیداند که بخواهد با یک چنین کسانی مشورت کرده و کمک فکری بگیرد.

دوم اینکه مگر سازمان مجاهدینی هنوز وجود خارجی دارد و قدرتی دارد که بخواهد با دولتی با قدرت ایران دربیافتد. واقعا مریم رجوی، هنوز بر این باور هست که یک زمانی میتواند دوباره ارتش درست کرده و دوباره مسلح شوند.

اصلا گیریم همه سلاحهایت را پس بگیری، با کدام نیروها میخواهی حمله کنی یا هرگونه حرکت نظامی. و این همان حرف همیشگی تمام اعضای جدا شده می باشد که میخواهند به گوش همه برسانند که این سازمان در همه شرایط به فکر نظامیگری و برگشت به همان استراتژی مسلحانه و جنگ و خون ریزی و خشونت طلبی، هست که در ذات رجوی نهفته و هرگز عوض نخواهد شد.

نکته سوم اینکه این سازمان همواره و همیشه به قول گفتنی، مرده خور میباشد و همیشه بر این تلاش بوده که از آب گل الود ماهی بگیرد. آن زمانی که آقای رفسنجانی آخرین بار نامزد رییس جمهوری شده بود و اختلافاتی با رهبری ایران داشت و حمایت مسعود رجوی از ایشان تا زمانی که مریم رجوی به نوعی از میر حسین موسوی، حمایت میکرد و حالا هم با عجین کردن تعدادی نماینده سابق و از کار افتاده که خریداری شده می باشند، تلاش میکند شاید از دولت جدید آمریکا آبی برایش گرم شود. آن همه حمایت مالی آمریکا و اسراییل کافی نیست؟

سرانجام این که باید آقای ترامپ و همه بدانند و بپذیرند که مجاهدین و شخص مریم یا مسعود رجوی، اشخاصی بشدت بدنام و منفور در نزد ایران و ایرانی بوده و خواهند بود و هرگونه حمایت و کمکی به این سازمان باعث خرابی چهره و منفوریت او نیز خواهد شد و برای اثبات این حرف هم اشاره میکنم به کامنتهای خیلی زیادی که نظرات مردم ایران زیر همین خبر در فیس بوک یا هر سایت خبری می باشد.

„پایان“

*** 

Mojahedin Khalq (MEK, Rajavi cult)’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

چند سند دیگر:
Lets create another Vietnam for America(pdf).
(Mojahedin English language paper April 1980)
Letter to Imam (Khomeini) (pdf).
(Mojahedin English Language paper April 1980)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

پارلمان بریتانیا علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28146

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و افزایش روزافزون افشاگری ها 

 Ehsan Bidi Siavosh Rastarمهدی سجودی، ایران فانوس، هجدهم ژانویه ۲۰۱۷:… کسانی از اعضای سابق این فرقه که خوشبختانه در درون مناسبات بی رحم فرقه مجاهدین نشکسته و در بیرون نیز زبان شان کوتاه نشده است و جملگی اخیراً و یا سال ها قبل خود را از دام و اسارت نجات داده و هم اکنون در کشورهای اروپایی زندگی نوینی را آغاز کرده اند، برآنند تا در ادامه افشاگری و روشنگری جداشدگان علیه این گروه از … 

احسان بیدی سیاوش رستارنجات یافتگان در آلبانی اقدامات تروریستی مجاهدین در تیرانا را محکوم می کنند

لینک به منبع

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) و افزایش روزافزون افشاگری ها

سازمان مجاهدین خلق، طی سی سال اخیر به فرقه ای مخرب و تروریستی تبدیل گردیده است و بدنه اصلی آسیب دیدگان، عنصر فرقه و خانواده های آنها می باشند. پردازش به این فرقه تروریستی به رهبری مسعود رجوی از منظرهای جاسوسی، تروریسم، ستون پنجمی دشمن، ایفای نقش در دیدگا ههای اجتماعی و سیاسی دولتمردان اروپایی با زیر بنای فرقه ای، مقوله ای پیچیده و تخصصی می باشد که اساس ایدئولوژی و متدولوژی سازمان تروریستی مجاهدین را تشکیل می دهد. با توجه به این که فرقه تروریستی مجاهدین خلق توانسته بود طی دهه های گذشته بخشی از جامعه و جوانان ایرانی را فریفته و به سمت خشونت خود بکشاند، با این وجود و خوشبختانه تعدادی از جوانانی که توانستند خود را از دام اسارت و فریب و دور بی حاصل خشونت، نجات داده و به زندگی سیاسی و اجتماعی خود بازگردند، با از خود گذشتگی تمام، دست به روشنگری و افشاگری علیه مناسبات بی رحم و فرقه گرایانه مجاهدین خلق زدند.

متقابلا،ً این فرقه همچنان با بکارگیری میلیاردها دلار پول های غارت شده مردم ایران و عراق، مردان و زنانی که به اسارت گرفته و خون بهای اعضای اسیر در قرارگاه اشرف و قلاب شدن به جنگ طلبان منطقه و جهان، همچنان سر پاست و از دامنه خطرش چندان کاهش نیافته است.

آنچه امروز از این فرقه تروریستی برملا گشته و ریزش نیرو و فروپاشی درونی سازمان را به همراه داشته است در اسرار تکان دهنده و افشای مناسبات فرقه ای و تشکیلاتی است که توسط افراد جدا شده از فرقه برملاء گشته است و به بیرون از تشکیلات فرقه راه پیدا نموده است.

کسانی از اعضای سابق این فرقه که خوشبختانه در درون مناسبات بی رحم فرقه مجاهدین نشکسته و در بیرون نیز زبان شان کوتاه نشده است و جملگی اخیراً و یا سال ها قبل خود را از دام و اسارت نجات داده و هم اکنون در کشورهای اروپایی زندگی نوینی را آغاز کرده اند، برآنند تا در ادامه افشاگری و روشنگری جداشدگان علیه این گروه از طریق یک پایگاه اینترنتی فعال که کارهای حقوق بشری، فرهنگی و سیاسی را در دستور کار خود دارد، حضور خود را در صحنه سیاسی اعلام دارند.

نجات یافته گان از فرقه در گفته ها و افشاگریهای خود به نکاتی چون شتشوی مغزی و کارهای اجباری و محدودیتها و ممنوع بودن هرگونه تماس با خانوادهای خود و ممنوع بودن ارتباط افراد به بیرون از پادگان مجاهدین در عراق و با جامعه، ممنوع بودن ازدواج و تشکیل خانواده را برای حاضرین تشریع کردند. آنها در افشاگری های خود بصورت بسیار ظریف و دقیق به سیستم مغزشویی و سیتم کنترل افراد اشاره کردند که چگونه تشکیلات رجوی برای مسخ کردن افراد تا تبدیل شدن به یک ربات ماشینی برای اجرای فرامین فرقه با بدون کوچک ترین مقاومت و بیان انتقاد، و برای نگه داشتن آنها در بیابانهای عراق صرف انرژی میکنند.

کنکاش در ابعاد زیر بنایی فرقه مجاهدین، ابزار علمی، تجربی را طلب می نماید تا بطور تخصصی، علل انحرافات این فرقه ریشه یابی شود.

تحولات در دنیای آزاد و امکانات اطلاع رسانی چنان فرقه هایی نظیر فرقه مجاهدین را غافل گیر کرده است که عملا توان نگهداری نیروهای درون خود را که طی سالهای طولانی زیر عملیات لحظه مره شستشوی مغزی بسر میردند، ندارند و هر روز شاهد افراد خواهان جدایی از تشکیلات مجاهدین هستیم و تا به امروز هزاران نفر از فرقه جدا شده و با افشاگری افراد جدا شده، واقعیت های رهبری و سازمان مجاهدین نمایان شده است.

در این میان آنچه حائزاهمیت است، این است که ماهیت فرقه رجوی برای بسیاری از کسانی که در ارتباط مستقیم با مناسبات فرقه ای نبوده اند، نیز آنچنان آشکار گشته که بسیاری از نویسندگان و روشنفکران غربی نیز با نوشتن کتاب و مقالات روشنگرانه سعی در افشاکردن چهره دو گانه مجاهدین دارند.

سیاستمداران، پژوهشگران، یافته های خود را از زبان و افشاگریهای افراد جدا شده از فرقه مانند دکتر مسعود بنی صدر، ابراهیم خدابنده، مسعود خدابنده، خانم آن سینگلتون انگلیسی و دهها عناصر جدا شده دیگری به کنکاش و تحقیق گذرانده اند و اصولاً اساس و پایه های بررسی و تحقیق هر موضوعی نیازمند، تحقیق میدانی از افراد تشکیل دهنده آن جریان که به انحطاط و انحراف اساسی آن جریان پی برده اند، حاصل می گردد.

کتاب „فرقه ها و رهبرانشان“ به زبان فرانسه، در ۲۰۸ صفحه و توسط خانم دومینیک بیتون، محقق  و نویسنده صاحب نام فرانسوی در ناحیه آنژو فرانسه منتشر شده است، این کتاب نگاهی عمیق به خطر حضور و فعالیت فرقه ها در جامعه فرانسه داشته و با استفاده از روش های علمی، تجربیات و منابع بسیار زیاد از اعماق و مکانیزم های ایدئولوژی درونی آنان حرف زده است. خانم دومینیک پس از بررسی علمی و تجربی حضور فرقه ها در فرانسه و دیگر نقاط جهان، خواننده را با خود همراه نموده و به سفر دور و دراز سرزمین فرقه ها و رهبرانشان می برد. مکانی که برای اعضای فرقه ها تقریبا بی بازگشت بوده و برای خانواده ها و جوامع انسانی تقریبا ناشناخته و در عین حال بسیار خطرناک ارزیابی گردیده است!

آنتوان گسلر به شهادت آثار و تحقیقاتی که در موضوع تسلط حزب کمونیست شوروی و مشخص تر دوران استیلای استالین بر حکومت شورائیها دارد، به نوعی منحصر، قابل اعتماد و مورد توجه علاقمندان به تحولات سیاسی و اجتماعی تاریخ معاصر است. کتاب ظلمت در نیمروز او در بحبوبه جنگ سرد میان دو اردوگاه سرمایه داری و سوسیالیسم، تصویری گویا و مستند از دوران استالینیسم را در قالب یک رمان جذاب و مستند عرضه می کند. این کتاب به لحاظ استحکام، مستند بودن و جذابیت های دراماتیکی مورد توجه گوستاگاوراس فیلمساز سیاسی یونانی الاصل واقع و فیلم معروف اعترافات را بر اساس این کتاب به سند ماندگاری از فجایع دوران استالین در حکومت شوراها تبدیل کرد. شباهت های غافلگیر کننده مجاهدین و رهبری آن با احزاب و شخصیت های کمونیستی از جمله مائو و استالین، یکی از دلایل کنجکاوی و تمایل گسلر برای مطالعه و تحقیق بر روی سازمان مجاهدین خلق بوده است. کتاب کالبد شکافی یک جریان ایدئولوژیک محصول این کنجکاوی و مطالعات دامنه دار و همه جانبه او درباره سازمان مجاهدین خلق است. تراکم منابع و فیش های مورد استفاده گسلر در این کتاب نشان از اهتمام و جدیت او برای شناساندن جریانی است که حداقل در طی دو دهه گذشته به عنوان یک فرقه تروریستی باعث نگرانی و دلواپسی دولتها و افکار عمومی غرب شده است.

اینها و بسیاری نمونه های دیگر نشان از گسترده شدن شناخت از فرقه مجاهدین دارد و امروز دیگر این تنها جداشدگان از این جریان نیستند که ماهیت مزورانه مجاهدین و نقض سیستماتیک حقوق بشر در درون تشکیلات این فرقه را افشا می کنند و این خبر خوبی برای مجاهدین نیست.

„پایان“

*** 

تروریسم مجاهدین خلق مافیای مواد مخدر در آلبانیشروع دخالت های گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در امور داخلی کشور آلبانی با سوء استفاده از فساد داخلی و همکاری گروههای مافیایی در بالکان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28087

نامه سر گشاده به آقای ادی راما نخست وزیر محترم کشور آلبانی

 مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران فانوس سیزدهم ژانویه ۲۰۱۷:… سازمان مجاهدین یک سازمان بسته و سکت میباشد که اصلاً دوست ندارد افراد اسیر درونش با دنیای بیرون و واقعیتها و زیباییهای زندگی ارتباطی داشته باشند. از این رو افراد را در محدودیت افکار خود اسیر نگه میدارد که این همان مغزشویی هست که ما از آن حرف میزنیم و دچارش بودیم. سازمان از افراد، افرادی جنگنده و خطرناک میسازد برای پیشبرد خشونت و اعمال نظامی حتی از زمانی که دولت آمریکا وارد عراق شد … 

Anne Singleton: Key to de-radicalization of MEK hostages in Albania are their families

IMPAKT 55 – Muxhahedinet iraniane ne Shqiperi. Interviste eksluzive me Anne Singleton
https://youtu.be/8v-Q7UWfN3M

لینک به منبع

نامه سر گشاده به آقای ادی راما نخست وزیر محترم کشور آلبانی

با سلام و درود خدمت آقای ادی راما نخست وزیری البانی، من مهدی سجودی از اعضای سابق سازمان مجاهدین هستم که چند سال پیش از این سازمان موفق به فرار و جدایی شده و در حال حاضر در کشور آلمان سکونت داشته و زندگی می کنم.

علت نوشتن این نامه خدمت حضور عالی این است که سازمان مجاهدین و اعضایش در کشور شما سکنی گزیده شدند از این رو بر آن شدم که نکاتی را بهتر بگویم حقایقی را از این سازمان برایتان روشن سازی کنم.

اول اینکه سازمان مجاهدین از بدو تاسیس خط و مشی مبارزه مسلحانه را برای خود انتخاب کرد و هنوز هم خط و استراتژی اش برای رسیدن به اهدافش همین می باشد. این یعنی خشونت و خشونت دوستی سازمان که به همین علت سالیان در لیست گروههایی تروریستی بودند الان هم که نیستند، مدیون خرجهای کلان و لابیهایی هستند که در کشورهای مختلف دارند. از همین جهت، می توان گفت که حضور این سازمان در کشور شما خطری برای امنیت کشور و مردم عزیزتان می باشد و دلیلی بر اینکه شما نگذارید از کشور شما جا و مکانی ساخته شود، مثل عراق و کمپ اشرف برای پیشبرد اهداف شوم رهبری سازمان مریم رجوی.

در ادامه وصف این سازمان، سازمان مجاهدین یک سازمان بسته و سکت میباشد که اصلاً دوست ندارد افراد اسیر درونش با دنیای بیرون و واقعیتها و زیباییهای زندگی ارتباطی داشته باشند. از این رو افراد را در محدودیت افکار خود اسیر نگه میدارد که این همان مغزشویی هست که ما از آن حرف میزنیم و دچارش بودیم. سازمان از افراد، افرادی جنگنده و خطرناک میسازد برای پیشبرد خشونت و اعمال نظامی حتی از زمانی که دولت آمریکا وارد عراق شد و سازمان مجبور به تسلیم و پس دادن سلاحهای خود شد، از آموزشهای نظامی افراد کوتاه نیامد و با امکانات کامپیوتری و عملی به آموزش کشتاری و نظامی افراد ادامه داد حتی به افرادی که آنزمان جدیداً وارد تشکیلات سازمان می شدند و اصلاً از لحاظ سنی غیر قانونی بود که به آنها اموزشهای خشونت و جنگ داده شود. افراد درون تشکیلات هیچ آزادی عملی از خود نداشته و نداشتند و تنها اعمال و دستوراتی باید اجرا میشد که فرماندهی از شخص رهبری سازمان دریافت میکردند. در صورت عدم و نافرمانی افراد، شکنجه روحی و روانی و در مواردی حتی شکنجه جسمی هم داده میشدند که مثالهایش به اندازه کافی از زبان دیگر اعضای جدا شده بازگو شده است و موجود میباشند.

سازمان مجاهدین و رهبری اش رجوی، هیچ پایگاه و پشتیبانی اجتماعی و مردمی نه تنها در ایران بلکه در خارج هم ندارند و جلسات و سخنرانی های مریم رجوی همیشه با سیاهی لشگر و خرج پولهای هنگفت از پول شویی ها پر میشوند. از افرادی که اصلاً نه ایرانی میباشند و نه اطلاعی از موضوع دارند و نه اصلاً میدانند برای چه و در سخنرانی و جلسه چه شخصی هستند!

هر کسی که حرفی یا مطلبی از واقعیت درونی سازمان بگوید یا بنویسد، ترور شخصیت میشود و مزدور و جیره و مواجیب بگیر دولت ایران، و این تنها راه دروغ و نا واقعی ساختن واقعیتهای درونی خودشان بوده و هست.

این ها همه معنا و مفهوم های آزادی است که مریم رجوی همیشه و همه جا از آنها حرف میزند که میخواهد برای مردم ایران به ارمغان ببرد. ایران و مردمی که حتی چشم دیدن او را نداشته و حتی گوشی هم برای شنیدن صدای شعارها و حرفهای دروغ ایشان را ندارند.

با تشکر، مهدی سجودی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28066

گزارش مهدی سجودی از پسر خاله آزاد شده اش از فرقه رجوی در آلبانی

 مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران فانوس، یازدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  پسر خاله کوچکم که با هم اسیر و زندانی سازمان مجاهدین شده بودیم، اخیراً موفق شد از مناسبات زور و دروغ و کثیف  فرقه رجوی، رهایی پیدا کند. برای این می گویم، باورش سخت است. چونکه به قول حرفهای درون مناسباتی فرقه، او کاملا ذوب تشکیلات بود و حتی من که پسر خاله و هم دوستش بودم و هیچ چیز پنهانی بین ما … 

فاطمه علیزاده کمپ اشرف عراق رهبر مفقود فرقه، جدائی صنف معتمدین را چگونه توجیه می کند؟ 

لینک به منبع

گزارش مهدی سجودی از پسر خاله آزاد شده اش از فرقه رجوی در آلبانی

مهدی سجودی، ۱۱٫۰۱٫۲۰۱۷

بعد از مدتها، خبر مسرت بخش و خوشحال کننده ای شنیدم . راستش باور این خبر برای خودم هم سخت بود، حتی با شنیدن صدا و حرف زدن تلفنی، باور کردن سخت بود.

یاد اوایل رهایی خودم افتادم که خانواده ام بعد از گذشت دو ماه باور اینکه من آزاد شده ام و نفس اینکه من خودم باشم، برایشان سخت بود تا اینکه مرا با چشم خود دیده و از نزدیک همدیگر را لمس کردیم.

پسر خاله کوچکم که با هم اسیر و زندانی سازمان مجاهدین شده بودیم، اخیراً موفق شد از مناسبات زور و دروغ و کثیف  فرقه رجوی، رهایی پیدا کند.

برای این می گویم، باورش سخت است. چونکه به قول حرفهای درون مناسباتی فرقه، او کاملا ذوب تشکیلات بود و حتی من که پسر خاله و هم دوستش بودم و هیچ چیز پنهانی بین ما وجود نداشت، از او ترس داشتم.

زمانی که خودم تصمیم گرفتم از سازمان فرار کنم، خیلی بالا و پایین کردم که به او هم خبر دهم که دارم می روم، ولی می دانستم او مانع من نیز خواهد شد و فکرم نیز درست بود تا این که از خودش شنیدم.

از حرفهای او و  درد دل هایش، کلی می شود نوشت که اصلا قابل باور برای من که داخل مناسبات فرقه  بودم و یا بقیه اعضای جدا شده قبلی که از سازمان جدا شده اند، مطالب حیرت آوری شنیدم و شنیدنی های زیادی وجود دارد، ولی همه را واگذار میکنم به خودش و زمانی که به زودی خودش پیش ما باشد و خاطرات سراسر عبرت انگیزش را برای عموم افشاء نماید.

خواستم فقط خوشحالی خودم را گفته باشم و تبریک بزرگی به دوست و همرزم و پسر خاله عزیزم و خانواده ایشان عرض کرده باشم و تبریک ویژه به بقیه جداشدگان و فعالان حقوق بشر، که برای آزادی افراد از اسارت فرقه رجوی  در تلاشند. چرا که طبق گفته خود ایشان  پسر خاله، او انگیزه بزرگی دارد برای ادامه زندگی و همکاری برای نجات بقیه اعضای اسیری که هنوز در چنگال رهبران فرقه مجاهدین، اسیر هستند.

با تبریک مجدد به دوست و پسر خاله عزیز، مهدی سجودی

*** 

زهره اخیانی شکنجه گر رجویمیلاد آریایی: شورای رهبری، بلای جان رهبری

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22824

نگاهی به پیام مریم عضدانلو به مناسبت میلاد عیسی مسیح‏ ـ تناقض در گفتار و رفتار

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۵:… مریم عضدانلو و سازمان فرقه گرایش که مروج ترور و خشونت است و دقیقا صد و هشتاد درجه عکس اهداف و مقاصد عیسی مسیح حرکت می کند ؛ چطوری خود را به دروغ طرفدار عیسی مسیح نشان می دهد؟ مگر میشود بر استراتژی ترور و خشونت اصرار ورزید و از گروههای تروریستی نظیر داعش تحت عنوان عشایر انقلابی عراق حمایت کرد و خود را طرفدار …

مسعود رجوی و فروغ جاویدان علت اصلی دشمنی هیستریک رجوی با خانواده ها چیست؟

لینک به منبع

نگاهی به پیام مریم عضدانلو به مناسبت میلاد عیسی مسیح‏ ـ تناقض در گفتار و رفتار

مریم عضدانلو رییس جمهور مادام العمر و برگزیده شوهر فراری اش به مناسبت میلاد عیسی مسیح در کلیسایی در شهر پاریس شرکت کرده و برای فریب افکار عمومی مردم فرانسه پیامی فرستاده است.

خوب همه می دانند که عیسی مسیح پیامبر صلح و آرامش و آزادی هست و به همین دلیل همه ساله پیروانش روز تولدش را جشن می گیرند و همچنین تولدش مبنای تاریخ کشورهای غربی شده است. لذا جا دارد که به همه مسیحیان و جامعه بشری میلاد فرخنده عیسی مسیح را تبریک بگوییم .

اما در اینجا سوالی به ذهنم رسید که خانم مریم عضدانلو و سازمان فرقه گرایش که مروج ترور و خشونت است و دقیقا صد و هشتاد درجه عکس اهداف و مقاصد عیسی مسیح حرکت می کند ؛ چطوری خود را به دروغ طرفدار عیسی مسیح نشان می دهد؟ مگر میشود بر استراتژی ترور و خشونت اصرار ورزید و از گروههای تروریستی نظیر داعش تحت عنوان عشایر انقلابی عراق حمایت کرد و خود را طرفدار عیسی مسیح نشان داد؟ و مگر میشود که یک گروه فرقه گرا که با شرکت در جنگ ایران و عراق و سرباز کشی و عملیات خمپاره باران مناطق مسکونی و کشتن افراد غیر نظامی در داخل ایران و شرکت در عملیات کردکشی در زمان صدام حسین خود را طرفدار سینه چاک عیسی مسیح که مبشر صلح و آرامش هست ؛ بداند؟ و مگر میشود که در حالیکه در شب میلاد مسیح که همه خانواده های مسیحی کنار هم جمع شده و تولد عیسی مسیح را جشن می گیرند سازمان فرقه گرای مجاهدین از دیدار خانواده های شریف نیروهای گرفتار در کمپ لیبرتی عراق جلوگیری کند و رجوی آنها را خانواده الدنگ خطاب کند و بعد خانم رجوی برای فریب افکار عمومی و پوشاندن نقض فاحش حقوق بشر در داخل مناسبات استالینی اش در مراسم جشن میلاد مسیح شرکت کند؟و مگر میشود در حالیکه عیسی مسیح خون پاک خود را نثار کرد تا به جامعه جهانی درس محبت و عشق و درست زندگی کردن را بیاموزد و به آنها زندگی همراه با صلح و آرامش را بشارت دهد، ولی سازمان فرقه گرای مجاهدین نه تنها از راه حل خشونت و ترور حمایت می کند و با اقدامات تروریستی اش خون بیگناهان را بر زمین ریخته است و برای رسیدن به اهداف شوم خود بر استراتژی ترور و خشونت اصرار می ورزد ؛ بلکه کسانی را که دنبال راه حلهای مسالمت آمیز و صلح جویانه هستند را مارک خیانت می زند و آنها را تهدید به قتل کرده است.

حالا با این اوصاف سوال اینجاست که خانم مریم عضدانلو که نه تنها هیچ اعتقادی به عیسی مسیح ندارد بلکه کاملا صد و هشتاد درجه عکس اهداف عیسی مسیح حرکت می کند ؛ چرا خود را طرفدار سینه چاک عیسی مسیح نشان می دهد؟

خوب جواب کاملا واضح است چون این سازمان فرقه گرا و تروریستی بر اثر روشنگری های جدا شدگان و منتقدان سازمان به شدت مورد تنفر و انزجار آحاد جامعه هست. لذا سعی می کند که با مدره نمایی و وانمود کردن اینکه طرفدار سینه چاک آزادی هست و دنبال صلح و دوستی می باشد و مدافع سرسخت حقوق بشر است ؛ تا بلکه بتواند بدین وسیله چهره سیاه خود را بپوشاند و جامعه جهانی را فریب دهد. اما این اقدامات نه تنها دیگر هیچ فایده ای ندارد بلکه بیش از پیش چهره منفور سازمان فرقه گرای مجاهدین را افشا می کند.

What does it mean when we say ISIS operates as a mind control cult?

نرگس قجر عضدانلو فرقه رجوی مجاهدین خلق“مردی که می گریست!… سالگرد تأسیس سازمان مجاهدین خلق!”

***

همچنین:

آهای مسعود رجوی! ما پول خون فرزندانمان را می دهیم

مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، بیست و هشتم آوریل ۲۰۱۵:… تصور من این است که باید فعالان حقوق بشر بیش از گذشته بر روی زندان لیبرتی و همچنین قرنطینه های این فرقه در تیرانا ـ آلبانی متمرکز شوند. این شازده پسر که خودش در مخفگاههای کشورهای عربی یا اروپایی زندگی میکند هدفش از نگه داری این افراد در عراق چیست ؟ آیا مسعود رجوی قر
 
 
مهدی سجودیمهدی سجودی، یازدهم آوریل ۲۰۱۵:… البته مشخص است که شما هیچ پاسخی برای این تناقض آشکار و این همه سردرگمی شدید که دچارش شده اید ندارید. ولی برای همه بسیار واضح و آشکار است که گروه تروریستی رجوی دو فرق اساسی با سایر گروههای سیاسی دارد. یکی اینکه بدلیل عملکرد فرقه گرا یا نه اش از صفت یک سازمان سیاسی و انقلابی خارج شده
 
 
مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، سی ام مارس ۲۰۱۵: … فرقه جنایتکار و ضدایرانی رجوی ، سالهاست هزاران خانواده را از دیدار بستگان ،عزیزان وخویشاوندان محروم نموده است ؛ قوانین ضدانسانی حاکم برمناسبات این فرقه حتی افراد اسیر را از دراختیار داشتن عکس افراد خانواده و بستگان منع نموده است تا بتواند هرآنچه این غفلت
 
 
مهدی سجودیمهدی سجودی، ایران قلم، چهاردهم مارس ۲۰۱۵:… چرا رجوی هنوز خیلی از قربانیان را در عراق نگه داشته ، با اینکه می داند و می فهمد که این افراد دیگر قابل کنترل تشکیلاتی نیستند؟ آیا واقعا فقط بخاطر این نیست که درب نوندونیش گل گرفته نشود؟ آیا فقط به این دلیل نیست که به پشتوانه حضور آنها در عراق و کمپ لیبرتی برا دولتهای