نگرانیهای عمیق قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عرب !

نگرانیهای عمیق قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عرب !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سی ام ژوئیه 2014: … من می خواهم از این طریق به رجوی رذل زنباره و مریم قجر حرمسرادار رجوی و دیگر سران فرقه بگویم اگر راست می گوئید به همان قضات عراقی ؛حقوق دانان ؛ وکلای که قطعآ پس مانده های حزب بعث می باشند و صد در صد حامی شما هستند بگویید یک دادگاه با حضور رها شده گان از فرقه رجوی تشکیل بدهند تا مشخص …

تیرانا ژوئیه 2014آخرین گزارشات از پناهندگان در آلبانی

لینک به منبع

نگرانیهای عمیق قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عرب !

سایت فرقه جنایتکار رجوی به نقل از شیاد خانه شورای دست ساز رجوی مدعی شده بیش از 13000 حقوق دان ؛ وکیل و قاضی عرب از 12 کشور عربی از وضعیت اعضاء فرقه رجوی در کمپ لیبرتی ابراز نگرانی کرده اند !

سایت فرقه جنایتکار رجوی نوشته :

بیانیه مطبوعاتی

13083 وکیل و حقوقدان عرب شامل 959 قاضی از کشورهای عراق، مصر، عربستان سعودی، اردن، سوریه، فلسطین، یمن، الجزایر، تونس، سودان، مراکش و لیبی با امضای بیانیه مشترکی نگرانی عمیق خود را از جنایات ضدانسانی در اثر کارشکنیهای دولت عراق در تأمین حداقلهای حفاظتی لیبرتی، ابراز می دارند.

این ادعای فرقه رجوی هم در ردیف ادعاهای شیادانه و فریبکارانه می باشد که رجوی مدعی بود بیش از 5 ملیون عراقی از فرقه رجوی برای ماندگاری دراردوگاه بد نام اشرف حمایت می کنند ولی موقع تخلیه و بستن درب اردوگاه اشرف حتا یک نفر از ان 5 ملیون دویست هزار نفرخیالی یک عراقی هم برای جلو گیری از بستن درب اردوگاه بد نام اشرف اقدامی نکرد .

اما بیانیه ادعائی شیاد خانه فرقه رجوی از چند جهت قابل توجه است .

در این بیانیه فرقه رجوی مدعی شده 959 قاضی از کشورهای عراق ؛ مصر؛ عربستان ؛ یمن ؛ اردن و … نگرانی عمیق خود را نسبت به وضعیت اعضاء فرقه رجوی ابراز کرده اند !

من می خواهم از این طریق به رجوی رذل زنباره و مریم قجر حرمسرادار رجوی و دیگر سران فرقه بگویم اگر راست می گوئید به همان قضات عراقی ؛حقوق دانان ؛ وکلای که قطعآ پس مانده های حزب بعث می باشند و صد در صد حامی شما هستند بگویید یک دادگاه با حضور رها شده گان از فرقه رجوی تشکیل بدهند تا مشخص شود میزان حمایت قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عراقی از شما چقدر است این خواسته را بدین خاطر مطرح می کنم که جنایات شما در حق مردم ایران ؛ عراق ؛ اعضاء نا راضی در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون و در کشور عراق صورت گرفته و باید در دادگاه کشوری که جرم جنایت انجام داده اید دادگاه تشکیل شود.

اما به قضات ؛ وکلا و حقوقدانان عربستانی می گویم شما بهتر اول نگران وضعیت مردم خودتان باشید شما قضات عربستانی که در قرن 21 هنوز به صورت وحشیانه حکم گردن زدن در ملع عام صادر می کنید و هنوز زنان عربستانی از ابتدائی ترین حقوق انسانی برخوردار نیستند و نمی توانند حتا رانندگی بکنند و بهتر شما قضات به فکر زنان عربستانی باشید که قانون قرون وسطائی تان اجازه می دهد مردانتان 3؛ 4 زن به صورت قانونی اختیار کنند و از انها بعنوان برده های جنسی سو استفاده بکنند , شما قضات ؛ وکلا سعودی لطفآ نه به ان عمیقی که نگران اعضاء فرقه رجوی هستید بصورت سطحی نگران زنانی باشید که در خانه های میلیادرهای سعودی به کنیزی گرفته شده اند و توسط یک مشت وحشی دست و پایشان میخکوب می شود و ….

همچنین به قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عراقی که رجوی رذلزنباره سنگ انها را به سینه می زند می گویم بهتر نبود شما نه بضورت عمیق بلکه سطحی نگران وضعیت مردم عراق می شدید که هر روز توسط همقطارانتان ( گروه جنایت کار داعش و پس مانده های حزب بعث ) ترور می شوند و خونشان در کوچه خیابانهای شهرهای عراق ریخته می شود !

بهتر نبود شما نگارنی سطحی خود را از جنایات و تجاوزات به زنان عراقی توسط گروه تروریستی داعش همپیمان و همکاران رجوی صورت می گیرد اعلام می کردید !

قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عراقی که با دریافت دلارهای خونین از فرقه رجوی حمایت می کنید .

ایا بهتر نبود ذره ای هم نگران وضعیت مردم موصل ؛ کرکوک ؛ فلوجه و… می شدید که گروه وحشی داعش و پس مانده های حزب بعث در همکاری نزدیک با رجوی نقشه قتل و غارت مرد عراق را در اردوگاه اور سوراواز مقر مریم قجر و در اردن با همکاری طارق الهاشمی فراری می کشند !

قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان عراقی که از فرقه رجوی حمایت می کنید .

ایا بهتر نبود ذره ای هم نگران وضعیت زنان عراقی می شدید که مورد تجاوز داعشی های وحشی می شوند و باید به زور به عقد وحوش داعشی در بیاییند درست همان روشی که رجوی رذل زنباره در اردوگاههای اهدائی صدام ملعون در مورد زنان نگون بخت انجام می داد و….

اما به بقیه قضات ؛ وکلا ؛ حقوقدانان البته موهوم که رجوی در خیال خود ساخته تا با ارقام سازی برای فرقه خود خوراک تبلیغاتی درست کند اگر یک نفر هم باشد می گویم بهتر شما نه به ان عمیقی که نگران اعضاء فرقه رجوی باشید در همان حد معمولی نگران کودکان ؛ زنان ؛ مردان فلسطینی باشید که توسط ارباب رجوی (اسرانیل )هر روز در خون خود می غلطند .

البته گفتم من مطمئن هستم از 13000 قاضی ؛ وکیل ؛ حقوقدان در عالم واقع خبری نیست اما هستند خود فروخته هایی به تعداد انگشتان دست که در مقابل دریافت دلارهای خونین و به سفارش اربابانشان موساد و سیا از فرقه رجوی حمایت می کنند .

اینها از نسل همان قضات ؛ وکلایی هستند که با در اوردن یک انگشتراز دست و انداختن در دست دیگر حق مولا علی را پایمال کردن ؛ اینها از همان نسلی هستند که دستور بستن اب به روی امام حسین صادر کردن و دستور قتل امام حسین صادر کردند ؛ این قضات ؛ وکلایی که از فرقه جنایت کار رجوی رذل زنباره حمایت می کنند مجبور هستند از فرقه رجوی حمایت کنند چون اصل و ماهیت ؛ ریشه و افکارشان درست مطابق با اجداد شان می باشد .

در اخر من باز روی پیشنهاد خود تاکید می کنم اگر رجوی رذل زنباره و مریم قجر حرمسرادار راست می گوید 13000 قاضی ؛ وکیل ؛ حقوقدان از فرقه رجوی حمایت می کنند که 959 قاضی در بین انها هست بس هر چه زودتر برگزاری یک دادگاه علنی با حضور جدا شده گان و قربانیان این فرقه جنایتکار را قبول کنند ان وقت ادعای تو خالی رجوی زنباره ثابت خواهد شد که کدام قاضی یا کدام وکیل با شرافت و مستقل از این فرقه جنایتکار حمایت می کند .

در ضمن تاکید می کنم حتما قاضی های عراقی و عربستانی ریاست جلسه را به عهده بگیرند چون من شخصا خیلی مایل هستم قیافه این قضات دروغین که رجوی از انها دم می زند در یک دادگاه عمومی و علنی عمق نگرانی این قضات موهوم دیده شود .

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمWhat makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

کوچهمحمد رضا رحیمی: میخواهم اشرفی بسازم که . . . داشته باشد و . . . نداشته باشد

جداشدگان فرقه رجوی در تیرانا ژوئیه 2014جدا شده های آلبانی – یکسال پس از خروج از فرقه رجوی (مجاهدین خلق)

ابراهیم خدابنده: جریان مسئله داری در فرقه رجوی – ادامه (شماره دو)

همچنین:

یک ماه سورچرانی مریم قجر!

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریسف بیست و هفتم ژوئیه 2014: … اما هم زمان با سورچانیهای مریم قجر و خود فروخته های معلوم الحال در فلسطین کودکان معصوم و بی گناه و زنان ؛ مردان در زیر بمباران و موشک باران وحشیانه ارباب رجوی ( اسرائیل ) شهید می شدند همان مفت خورهایی که فقط به قصد گرفتن دلارهای خون

چرا رجوی باز به زوزه کشی افتاده؟!

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم ژوئیه 2014: …اگر اصغر ابزری را از نزدیک نمی شناختم شاید باور می کردم که این مطلب به قلم اصغر اقا هست ولی از انجا که اصغر ابزری را از نزدیک می شناختم و با کاراکترش اشنا هستم مطمئن هستم و میدانم اصغر اقا به خاطر اشراف به زبان انگلیسی جزوات فنی را ترجمه

رجوی حلقه به گوشی خود برای اسرائیل را ثابت کرد !

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، چهاردهم ژوئیه 2014: … کشته شدن بچه های معصومی که بدستور اربابان رجوی در این جنگ نابرابر کشته می شوند . در این میان دهها هزار نفر در گوشه و کنار دنیا به خیابانها امدند وبه کشتار وحشیانه و جنگ به حمله های وحشیانه رژیم اسرائیل برای کشته شدن کودکان و مردم غزه اعتراض کردند . اما

مریم قجر و شوء رو حوضی با وعده های تو خالی تکراری !

 محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، بیست و نهم ژوئن 2014: … طبق روال معمول امسال هم مریم قجر شوء رو حوضی خود را با دعوت از نمایندگان و کاندیدهای سابق و … با خرج ملیونها دلار برگزار کرد بدون اینکه این مدل شوها و شرکت کنندگان در این شوء بتوانند دردی از هزاران درد نا علاج رجوی را درمان کنند