هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق

هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق

عاطفه نادعلیان - هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق عاطفه نادعلیان، انجمن نجات، تهران، نوزدهم آوریل 2021:… پدیده نوظهوری در دستگاه فرقه تروریستی رجوی به وجود آمده به اسم مسعود رجوی که کلاً حاضرِ غایب است. این پدیده نه قابل ارتباط بوده و نه مزارش مشخص است، اما گه گاه از عالم غیب از خودش نامه و اطلاعیه در می کند. حالا به نظر می رسد که این موضوع تسری یافته و یک مورد “ثانی” هم به همین منوال در فرقه رجوی پدیدار شده است که حتی خانواده اش هم امکان ارتباط با او را ندارند، اما نوشته هایش گه گاه در رسانه های مجاهدین خلق ظاهر می شود. “هادی ثانی خانی” حدود چهار سال پیش از فرقه تروریستی رجوی جدا شد و قدم به دنیای آزاد گذاشت. هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق 

عاطفه نادعلیان - هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق #MaryamRajavi #MehdiAbrishamchi Smuggled #HadiSaniKhalni to France for false flag operation

هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق

من باب اطلاع فرقه تروریستی رجوی و مزدورانش

انجمن نجات مرکز تهراندوشنبه 30 فروردین 1400

عاطفه نادعلیان

خانم عاطفه نادعلیان وکیل دعاوی

به قول آقای مسعود خدابنده، آن طور که در صفحه شخصی اش در فیس بوک آورده است، انسان ها یا زنده هستند که می شود با آن ها صحبت کرد و ارتباط گرفت، یا مرده اند که می شود بر سر مزارشان رفت و فاتحه خواند. اما پدیده نوظهوری در دستگاه فرقه تروریستی رجوی به وجود آمده به اسم مسعود رجوی که کلاً حاضرِ غایب است. این پدیده نه قابل ارتباط بوده و نه مزارش مشخص است، اما گه گاه از عالم غیب از خودش نامه و اطلاعیه در می کند.


مردم معمولا یا “زنده” هستند یا “مرده”. وقتی زنده هستند میشود آنها را دید و با آنها صحبت کرد (مثل مصاحبه آقای هادی ثانی…

Posted by Massoud Khodabandeh on Saturday, 17 April 2021


حالا به نظر می رسد که این موضوع تسری یافته و یک مورد “ثانی” هم به همین منوال در فرقه رجوی پدیدار شده است که حتی خانواده اش هم امکان ارتباط با او را ندارند، اما نوشته هایش گه گاه در رسانه های مجاهدین خلق ظاهر می شود.

“هادی ثانی خانی” حدود چهار سال پیش از فرقه تروریستی رجوی جدا شد و قدم به دنیای آزاد گذاشت و توانست بعد از سالیان با خانواده اش ارتباط برقرار نماید. ارتباط او با خانواده اش به صورت هفتگی تا همین اواخر ادامه داشت. به خانواده اش گفته بود که علت جدایی اش از فرقه رجوی صرفاً این بوده که به اعضا اجازه ارتباط با دنیای بیرون خصوصاً خانواده را نمی دهند. او پس از جدایی از فرقه مانند هر انسان آزادی امکان ارتباط با عزیزان و دوستان خود را داشت و از حمایت مادی و معنوی و عشق بی نهایت خانواده اش برخوردار بود.

هادی ثانی خانی کجاست ؟

هادی برای امرار معاش در کافه تریا کار می کرد، درآمدش را هرطور که می خواست خرج می نمود، آزادانه در شهر تیرانا به تنهایی یا با دوستان به زندگی عادی مشغول بود، با رسانه ها به اختیار خود مصاحبه می کرد و هرچه می خواست بیان می نمود.

قسمتی از مصاحبه هادی ثانی خانی با تلویزیون مردم تی وی:

سایت رسوای “ایران افشاگر”، که ناخواسته بیشتر به افشای ماهیت ضد بشری سازمان مجاهدین خلق می پردازد، مجدداً مطلبی منسوب به هادی ثانی خانی منتشر کرده است که مثل مطلب قبلی هیچ حرف جدیدی ندارد و تنها تکرار مطالب نخ نمایی می باشد که طی سالیان در سایت های مختلف فرقه تروریستی رجوی آمده است.

اما باید پرسید که چگونه است که هادی ثانی خانی در تمامی 4 سال به اصطلاح مزدوری به زعم فرقه رجوی برای وزارت اطلاعات، هر هفته در تماس با خانواده اش بود اما از زمانی که به ادعای فرقه رجوی دست از مزدوری کشیده دیگر ارتباطش کاملاً با خانواده، دوستان و دنیای آزاد قطع شده است؟ چگونه است که اکنون مثل مسعود رجوی صرفاً از مخفیگاه اطلاعیه و نامه در می کند؟ مگر مجاهدین خلق در آلبانی مخفی هستند و زیرزمینی شده اند؟

مشکل خانواده ها و جداشدگان در حال حاضر چیزی به غیر از انعکاس نگرانی خانواده هادی نسبت به وضعیتش نیست که اکنون در هاله ای از ابهام فرو رفته است. وعده افشاگری های آینده در نامه منتسب به هادی صرفاً بابت خالی نبودن عریضه است وگرنه مشخص است که چنته رجوی از هر نظر خالی است و حرف تازه ای ندارد.

قبلاً هادی ثانی‌خانی در برابر اتهام مزدوری برای وزارت اطلاعات، در مصاحبه ای پرسیده بود که چه مزدور تروریستی هست که 14 ساعت در روز به عنوان پیشخدمت کار می کند؟ – آیا فرقه رجوی جوابی به این مصاحبه او دارد؟

هادی ثانی خانی مفقود و مسعود رجوی مرحوم

چرا در نامه منتسب به هادی کوچک ترین اشاره ای به نامه پدر هادی به دبیرکل ملل متحد که در آن خواهان دریافت خبر سلامتی از پسرش گردیده نشده است؟ ظاهراً هادی در نامه منتسب به وی مدعی است که تمامی مطالب اخیر در خصوص به اصطلاح افشاگری اش را خوانده است. آیا نامه پدرش را هم خوانده است؟ آیا پاسخی دارد؟ البته لازم است که مقامات مسئول در دولت آلبانی به نامه پدر هادی و نگرانی های او پاسخ بدهند.

پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهد

من باب اطلاع فرقه تروریستی رجوی و مزدوران رنگارنگش در آلبانی، باید گفت که داستان هادی ثانی خانی به شکلی که پیش می رود بیشتر به تف سربالا برای سازمان مجاهدین خلق تبدیل شده است و بیش از پیش ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را برملا می کند.
مقایسه عملکرد آزاد هادی پس از جدایی از فرقه، امکان ارتباط او با خانواده اش، و آزادی بیان او در مصاحبه ها و مقالاتش، با وضعیت کنونی او که خانواده اش در بی خبری مطلق به سر می برند، و محتوای نامه هایی که منتسب به هادی در سایت فرقه درج می شود، به خوبی ربوده شدن هادی توسط فرقه رجوی را نشان می دهد.

رجوی هادی ثانی خانی را به دو هزار دلار از قاچاقچی خرید

دولت آلبانی مسئول سلامت جسمی و روانی هادی است و باید پاسخگو باشد. هرگونه مشکلی که برای هادی ایجاد شود مسئولیت تمام و کمال آن برعهده دولت آلبانی و مقامات ذیربط است و باید جوابگوی خانواده ثانی خانی و مراجع بین المللی باشند.

خانواده بزرگ نجات به شدت نگران سرنوشت هادی ثانی خانی است و لذا از تمام نهادهای حقوق بشری برای رهایی مجدد او استمداد می طلبد و خواهان رسیدگی به اقدامات ضد بشری فرقه از جمله آدم ربایی، قاچاق انسان و اختفای او می باشد.

وظیفه وجدان های آگاه است که ساکت ننشسته و به دادخواهی خانواده “هادی ثانی خانی” پاسخ داده و از طریق نهادهای حقوق بشری درخواست رسیدگی به این اقدام ضد انسانی را پیگیری کنند و همچنین مجازات قانونی سران فرقه رجوی را طلب نمایند.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

هادی ثانی خانی یاد آور جریان دزدیدن دکتر جمشید تفرشی

هادی ثانی‌خانی تف سربالا برای مجاهدین خلق 

***

مسئولیت جان هادی ثانی خانی رجوی در کمین جداشدگان مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دادگاه-بین%e2%80%8cالمللی-سران-مجاهدین-خلق-و/

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین مسعود رجویعاطفه نادعلیان، انجمن نجات، مرکز تهران، دهم مارس 2021:… نادر چپچاپ یکی دیگر از خواهان پرونده در جایگاه قرار گرفت و گفت از این که این فرصت به من داده شد تا از حقوق خود دفاع کنم از دادگاه سپاسگزارم. طی چهار سال که در فرقه رجوی بودم آسیب‌ های فراوانی به من وارد شد. مرا فریب دادند و از ترکیه و به طور غیرقانونی به عراق بردند. ناخن های پاهای مرا بدون بی حس کردن کشیدند و مرا در همان وضع مجبور می کردند در کارهای نظامی، خدماتی و تشکیلاتی شرکت کنم و همین کار موجب عفونت پاهایم شد. چیچاپ که هر دو پایش به دلیل عفونت قطع شده است افزود که مرا فریب دادند که در آلمان به من کار می دهند و من اصلاً دنبال این موضوعات نبودم. می گفتند مرا می کشند و در حیاط دفن می کنند و از من به عنوان شهید خود یاد می کنند، من گفتم برای مبارزه نیامدم. دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده 

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده

دادگاه بین‌المللی برای سران فرقه مجاهدین خلق واکنش مضحک متهم ردیف اول پرونده

انجمن نجات مرکز تهران، چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۹

عاطفه نادعلیان

خانم عاطفه نادعلیان وکیل دعاوی

به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه جمهوری اسلامی ایران، دادگاهی برای رسیدگی به دادخواست ۴۲ نفر از اعضای سابق سازمان مجاهدین خلق، که تحت فریب و حبس انفرادی و شکنجه و اذیت و آزار این سازمان قرار گرفته بودند، در شعبه ۵۵ دادگاه حقوقی و عمومی بین‌الملل تهران، با حضور نمایندگان رسانه های داخلی و خارجی و سازمان های حقوق بشری و بین المللی، طی روزهای یکشنبه ۱۷ و دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹ برگزار گردید.

در ابتدای جلسه روز اول، رئیس دادگاه قاضی پورمریدی ضمن اعلام رسمیت دادگاه، خواندگان پرونده که مسعود و مریم رجوی و دیگر سران فرقه رجوی بودند را یکایک معرفی نمود. رییس دادگاه گفت که این اولین بار در تاریخ کشور است که چنین دعوایی در شعبه حقوقی مطرح می‌شود. علت برگزاری دادگاه به صورت علنی این است که برای اولین بار، اشخاصی در رابطه با حبس، شکنجه، سلب حقوق اساسی و … که توسط فرقه رجوی نسبت به آن‌ها صورت گرفته مطالبه خسارات وارده و پرداخت غرامت می‌ کنند.

وی ادامه داد که از طریق کشورهای فرانسه و آلبانی که محل اقامت اعضای این فرقه است، ابلاغ بعد از ارائه دادخواست انجام شده است. نیابت مستقیماً به وزارت دادگستری آلبانی انجام شده تا ابلاغ را انجام دهند که از طریق وزارت خارجه برای آن ‌ها ارسال شده است. رئیس دادگاه گفت که ابلاغ در دی ماه ۹۹ صورت گرفته و دو ماه فرصت قانونی نیز تا انجام رسیدگی سپری شده است.

قاضی پورمریدی بیان داشت که در ابتدا اظهارات وکیل خواهان را می‌ شنویم. او از وکیل تقاضا کرد تا در خصوص داد خواست خود توضیح دهد. در ادامه توسلی، وکیل شکات پرونده، گفت که دادخواست در چند بخش تنظیم شده است،

بخش اول ماهیت سازمان مجاهدین خلق به عنوان یک فرقه مخرب و مولفه‌ های تشکیل یک فرقه و آثار رفتار فرقه‌ ای است.

بخش دوم نیز رفتار شناسی این فرقه می باشد.

توسلی دادخواست خود را از جانب ۴۲ موکل خود به صورت مفصل و مبسوط در صحن دادگاه بیان داشت و تمامی مستندات خود را ارائه نمود. او به شرح جزئیات کامل در خصوص شکنجه ها و آسیب های جسمی و روانی که موکلین وی زمانی که در پادگان اشرف در سازمان مجاهدین خلق در عراق در زمان حاکمیت صدام حسین بودند، پرداخت و مطالبه غرامت نمود. وی افزود که خواهان‌ های این پرونده افرادی هستند که سال ‌ها مورد این آسیب و لطمات قرار گرفتند و لذا تعیین غرامت مالی هیچ وقت نمی ‌تواند عمری که از این افراد از دست رفته را برگرداند.

در این بخش از جلسه دادگاه قاضی پورمریدی عنوان کرد که تلاشمان این است که صحبت همه افراد را بشنویم و اگر امروز فرصت نشد فردا دادگاه را ادامه خواهیم داد. قاضی پورمریدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد که خطاب ما دادگاه‌ های بین ‌المللی، دادگاه ‌های کشورهای فرانسه و آلبانی است؛ چرا که حق این اشخاص است که بخواهند به شکایتشان رسیدگی شود و سازمان‌ های بین‌المللی باید احساس مسئولیت بیشتری از خود نشان دهند.

وی در ادامه روند دادرسی از اردشیر درویشی خواست تا جهت ارائه توضیحات در جایگاه قرار گیرد. درویشی ضمن قرارگیری در جایگاه گفت که حدود ۶۲ سال دارم، شخصاً در سال ۷۰ به مجاهدین خلق پیوستم؛ زمانی که وارد پادگان اشرف شدم احساسم این بود که در یک رؤیا، به میعادگاه و دنیای صداقت وارد شدم، اما بعد از حدود یک سال ‌ونیم با شناخت عمیقی که در درون تشکیلات در آنجا برای من عینی شد، متوجه شوم که اشتباه کرده‌ ام. درویشی به طور مفصل آنچه در داخل تشکیلات فرقه رجوی بر سرش آمده است را بیان کرد و به سؤالات قاضی پاسخ داد.

اردشیر درویشی دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق

اردشیر درویشی دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق

در ادامه قاضی پورمریدی از علی مرادی خواست تا جهت ارائه توضیحات در جایگاه قرار گیرد. علی مرادی بعد از قرارگیری در جایگاه گفت که اهل لرستان هستم و از پرسنل کادر نیروهای مسلح بودم که با شرکت در جنگ تحمیلی به اسارت نیروهای عراقی درآمدم. حدود ۹ سال در اردوگاه اسرای جنگی بودم و بعد از آتش ‌بس تحت تبلیغات به این فرقه پیوستم تا ما را از اسارت نجات دهند. علی مرادی به عنوان یکی از شاکیان به شرح آنچه که در سازمان مجاهدین خلق بر سر اعضا خصوصاً اعضای ناراضی و منتقد می آوردند پرداخت و نمونه های متعددی را در خصوص خود و سایرین بیان داشت.

در ادامه لیلا قاسمی خواهر حبیب‌الله قاسمی یکی از اعضای فرقه رجوی در جایگاه قرار گرفت و گفت که ۱۹ سال است که برادرم را ندیده ایم. وی از ۲۱ اردیبهشت ۸۱ به این فرقه پیوسته و هنوز از او خبری نداریم. او ابتدا به ترکیه و از آنجا با پاسپورت قانونی به یونان رفت، اما افرادی از جانب مسعود رجوی آن ‌ها را گول زدند و به پادگان اشرف در عراق بردند.

در ادامه صمد اسکندری دیگر خواهان این پرونده گفت که از بدو ورود به فرقه مجاهدین خلق نشست های زیاد تفتیش عقاید برگزار شد و من نیز نه راه پس داشتم و نه راه پیش؛ در سال ۶۸ زلزله ‌ای در استان زنجان پیش آمد که در آن زمان به دروغ به من گفتند خانواده ‌ات در زلزله از بین رفته است و همان فردی که این حرف را به من زد در اردیبهشت سال ۸۲ یعنی بعد از گذشت ۱۷ سال من را صدا کرد و گفت که خانواده ‌ات به ملاقاتت آمده‌اند که من به او گفتم مگر نگفتید خانواده‌ ام در زلزله جانشان را از دست داده‌ اند؟ اما وی پاسخی نداشت که به من بدهد.

فریدون ابراهیمی، محمود دشتستانی، و تعدادی دیگر از شاکیان و مطلعین به شرح درد و رنج های وارد شده بر آنان یا دیگران در سازمان مجاهدین خلق و آثار و تبعات جبران ناپذیر آن در جلسه اول دادگاه پرداختند.

این دادگاه در رسانه های داخلی و خارجی انعکاس فوق العاده ای داشت. به عنوان نمونه خبرگزاری مهر با عنوان “در نخستین جلسه دادگاه اعضای سابق گروهک منافقین مطرح شد: روایت شکنجه‌های مخوف فرقه خشن/ تلاش رجوی برای نابودی خانواده ‌ها” به شرح جلسه دادگاه پرداخت. روزنامه کثیر الانتشار همشهری با درج عکس های متعدد از جلسه دادگاه مقاله ای با عنوان “اولین دادگاه رسیدگی به دادخواست ۴۲ نفر از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین به سرکردگی مریم و مسعود رجوی” درج نمود. انعکاسات از اولین جلسه دادگاه سران فرقه تروریستی رجوی از صد مورد متجاوز بود.

در ابتدای دومین جلسه دادگاه رسیدگی به دادخواست ٤٢ نفر از اعضای سابق فرقه تروریستی رجوی، رئیس دادگاه قاضی پورمریدی ضمن اعلام رسمیت جلسه از محمدرضا شمسی یکی دیگر از خواهان این پرونده خواست برای ارائه توضیحات در جایگاه قرار گیرد.

شمسی بعد از قرارگیری در جایگاه گفت که برای پیدا کردن کار در سال ٨١ به ترکیه رفتم که توسط اعضای فرقه رجوی ربوده شدم. آن ها بعد از حمله آمریکا به عراق و سرنگونی دولت عراق در کوهستان سرگردان بودند. وی ادامه داد که دو نوبت مرا زندانی کردند؛ چند بار اعتراض کردم و مرا به زندان انداختند و شکنجه کردند. در این مدت فشارهای روحی و جسمی بر من وارد شد و بیش از سه ماه در زندان سازمان بودم و در شرایط کنونی نیز از این آسیب های وارده رنج می برم و از دادگاه تقاضای محکومیت سرکردگان فرقه رجوی را دارم.

در ادامه، نادر چپچاپ یکی دیگر از خواهان پرونده در جایگاه قرار گرفت و گفت از این که این فرصت به من داده شد تا از حقوق خود دفاع کنم از دادگاه سپاسگزارم. طی چهار سال که در فرقه رجوی بودم آسیب‌ های فراوانی به من وارد شد. مرا فریب دادند و از ترکیه و به طور غیرقانونی به عراق بردند. ناخن های پاهای مرا بدون بی حس کردن کشیدند و مرا در همان وضع مجبور می کردند در کارهای نظامی، خدماتی و تشکیلاتی شرکت کنم و همین کار موجب عفونت پاهایم شد. چیچاپ که هر دو پایش به دلیل عفونت قطع شده است افزود که مرا فریب دادند که در آلمان به من کار می دهند و من اصلاً دنبال این موضوعات نبودم.

می گفتند مرا می کشند و در حیاط دفن می کنند و از من به عنوان شهید خود یاد می کنند، من گفتم برای مبارزه نیامدم.

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق

نادر چپچاپ ، دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق

هادی شبانی یکی از مطلعین بعد از قرارگیری در جایگاه گفت که نزدیک به ٢٠ سال در مناسبات فرقه رجوی بودم و سال ٨٣ از پادگان اشرف فرار کردم. آمده ام شهادت بدهم که همه مطالبی که عنوان شد کاملاً دقیق و درست است و من مسئول خیلی از افراد در بخش پذیرش بودم. وی اضافه کرد که زمانی که در مناسبات فرقه رجوی پا گذاشتیم همه چیزهایی که در ذهن خود بافته بودیم از بین رفت و اجازه یک بار تماس تلفنی من با خانواده ‌ام را ندادند. در ترورها فقط کشتن و ریختن خون مردم ایران مهم بود. در راهپیمایی ٢٢ بهمن قرار بود عملیات انجام دهم که خوشبختانه نشد.

محمدجواد اسدی، بعد از قرارگیری در جایگاه گفت که من سه سال و نیم در اسارت فرقه رجوی و چهار سال در اسارت آمریکایی ها در عراق بودم و شاهد بودم که به دلیل کار زیاد و زخم های عمیق ناخن های چپچاپ را کشیدند که نهایتاً منجر به عفونت و قطع هر دو پا شد. وی گفت که همه افراد برای کار آمده بودند و متفق القول سر همه ما کلاه گذاشتند. زمانی که در اشرف به ما لباس نظامی دادند، ما گفتیم ما برای جنگ نیامدیم.

در ادامه فتح الله اسکندری، اکبر خباره، رمضانعلی سعیدی، ایرج صالحی، سیروس غضنفری، کمند علی عزیزی، بخشعلی علیزاده، محمدرضا گلی، لیلا کیوکان، و تعدادی دیگر به عنوان خواهان یا مطلع در جایگاه قرار گرفته و در خصوص انواع درد و رنج هایی که بر خود یا دیگران وارد آمده است شهادت دادند.

جلسه روز دوم دادگاه نیز بازتاب گسترده ای در رسانه های تصویری و صوتی و نوشتاری داشت.

پایگاه خبری مشرق با عنوان “سند جنایت می‌ خواهید؟ پاهایم را ببینید” به شرح جلسه دوم دادگاه سران فرقه رجوی پرداخت. خبرگزاری فارس نیز با عنوان “هفت روایت مستند از جنایت‌ های وحشیانه گروهک منافقین” شرح مبسوطی از دومین جلسه دادگاه همراه با تصاویر ارائه داد.

باشگاه خبرنگاران جوان با عنوان “روایت خودسوزی با نفت در اردوگاه اشرف / صالحی: به ما می گفتند خونمان مال مسعود و نفس مان مال مریم رجوی است” همراه با فیلم اخبار دادگاه را منعکس نمود و شبکه خبر سیمای جمهوری اسلامی نیز به صورت فیلم و خبر به جلسات دادگاه پوشش خبری داد. در برخی رسانه های خارجی نیز به تشکیل دادگاه سران فرقه رجوی در تهران اشاره گردید.

اما واکنش بدون فوت وقت مسعود رجوی متهم ردیف اول این پروند قابل تأمل است. در بیانیه ای که تصویر آن با آرم ارتش آزادیبخش ملی و با امضای مسعود رجوی به تاریخ ۱۸ اسفند ۹۹ (روز جلسه دادگاه) در سایت های سازمان مجاهدین خلق درج شد مسعود رجوی به سیاق ثابت که سلاح داشت و تروریست بنامی بود صرفاً با زبان دشنام و تهدید به حذف فیزیکی، مخالفان و منتقدان و اعضای سابق فرقه خود را مخاطب قرار داد.

بیچاره مسعود رجوی گویا حافظه اش پاک شده و اکنون در توهم فرماندهی کل ارتش آزادیبخش ملی بسر می برد. باید به او یادآوری کرد که صدام حسین و ژنرال حبوش و استخبارات و تمامی دستگاه حزب بعث عراق نابود شدند و ارتش آزادیبخش ملی تسلیم و خلع سلاح شد و سازمان نظامی و تروریستی مسعود – حبوش منحل گردید و ترکی فیصل هم فاتحه وی را در میتینگ مجاهدین خلق در پاریس خواند و اکنون همسرش مریم رجوی با ارباب جدید یعنی ترکی فیصل با ارتش صفحه کلید در آلبانی مشغول خدمتگزاری هستند و حتی زحمت ترجمه و نشر بین المللی افاضات وی را هم به خود راه نمی دهند چون این ترهات صرفاً مصرف داخل تشکیلاتی برای کسانی دارد که آنان نیز در توهم گرفتارند.

عاطفه نادعلیان

لینک به منبع

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده 

***

عاطفه نادعلیان: گامی فراتر از صدام حسینعاطفه نادعلیان: گامی فراتر از صدام حسین

***

همچنین: