هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسه

هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسه

هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسهمحمود سپاهی، یاران ایران، پاریس، دوازدهم مارس 2021:… بعنوان حامی حقوق بشر و قربانی این فرقه، امنیت جانی آقای هادی ثانی خانی را یکی از مسولیت های شما میدانم و شما و کشور شما باید در این رابطه پاسخگو باشد و جان این اسیران را از کشور آلبانی خواستاریم ونگذارید سران فرقه، مثل لیبرتی و اشرف قربانیانی که به کشور شما پناه آورده اند را زندانی و مجبور به اطاعت از خود کنند و یا اگر رفتار آنها باب میل این فرقه نبود سر آنها را زیر آب کند و آنها مدتها گم گور شوند از آنجایی که سالیان بسیار طولانی در این فرقه بوده ام و به تمام زیرو بم این فرقه اشراف کامل دارم از شما میخواهیم که به سران فرقه تروریستی رجوی اجازه ندهید که کمپ آلبانی را یک کمپ نظامی و با تشکیلاتی مثل عراق تبدیل کنند. هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسه 

Disappearance of MEK Defector Hadi Sani Khani In AlbaniaDisappearance of MEK Defector Hadi Sani Khani In Albania – Letter to PM Edi Rama

هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسه

نامه محمود سپاهی در مورد هادی ثانی خانی به مراجع قانونی آلبانی و فرانسه

محمود سپاهی ،انجمن یاران ایران دوازدهم مارس ۲۰۲۱

سفیر محترم آلبانی در فرانسه،و دولتمردان و سیاستمداران فرانسوی

با احترامات فراوان من از کشور فرانسه و آلبانی خواستار هر چه سریعتر پیدا کردن آقای هادی پانی خانی و برگردانند ایشان به کشور مبدآ و از نگرانی بیرون آوردن خانواده نگران و پریشان ایشان هستم

این جانب محمود سپاهی از اعضاء سابق “سازمان مجاهدین خلق ایران” بعنوان نجات یافتگان و قربانی این فرقه، اولاً بسیار سپاسگزار هستیم از اینکه تعدای از اسیران و دربندهای فرقه تروریستی رجوی را مورد حمایت کشور خودتان قرار داده اید ، زیرا این کار بشر دوستانه شما کمکی بسیار بزرگ برای نجات جان این اسیران بعدی میباشد.
لذا ما بعنوان افراد جدا شده که نیمی از عمر خود را در این فرقه بی سمت وسو گذارنده ایم و رنجها ودردهای زیادی از این فرقه کشیده ایم، توطئه های این فرقه حیله گریها چاپلوسیها و…

قربانیان فرقه رجوی – هادی ثانی خانی

این فرقه را به خوبی میدانیم زیرا میخواستم که چند نکات را بعنوان کسانی که برای دوستانمان نگرانیم گشوزد کنم همانطور که در جریان گمشدن یکی از دوستانمان به نام هادی ثانی خانی هستید را به سمع و نظر شما برسانیم:

1 پناهندگانی که در کشور شما هستند ،به کشور شما پناه آورده اند و باید زیر نظر شما کارهای روزمره و ریل پناهندگی آنها صورت گیرد .
2 کشور آلبانی عراق نیست و هیچ کس بجز کمیساریا و دولت آلبانی حق دخالت در امور اداری این افراد را ندارد .
3 یک قدم عقب نشینی از خواسته های این فرقه بیگمان هزار قدم جلو آمدن این فرقه بوده و کشور شما یعنی آلبانی را مثال عراق به جنگهای داخلی فرا میخواند.
4 کمپهای آلبانی نه لیبرتی و نه اشرف هست که در آنجا بساط شکنجه و اذیت و زندان را دوباره بنا کرده و افراد را دوباره زیر چکمه های خود خرد کنند.
5 کشور آلبانی در حفاظت و تامین امنیت جانی این اسیران مسئولیت دارد و نباید اجازه دهد به آنها کسی زور گفته و یا آنها را وادار به اطاعت از خود بکنند و یا آنها را قاچاق کنند و یا بلایی سر آنها بیاورند و آب از آب تکان نخرد اینجا کشور شماست و کشور شما در قاره اروپا قرار دارد آلبانی نه عراق است و نه شما صدام؟

محمود سپاهی

آقای محمود سپاهی، پاریس

لذا من بعنوان حامی حقوق بشر و قربانی این فرقه، امنیت جانی آقای هادی ثانی خانی را یکی از مسولیت های شما میدانم و شما و کشور شما باید در این رابطه پاسخگو باشد و جان این اسیران را از کشور آلبانی خواستاریم ونگذارید سران فرقه، مثل لیبرتی و اشرف قربانیانی که به کشور شما پناه آورده اند را زندانی و مجبور به اطاعت از خود کنند و یا اگر رفتار آنها باب میل این فرقه نبود سر آنها را زیر آب کند و آنها مدتها گم گور شوند

از آنجایی که سالیان بسیار طولانی در این فرقه بوده ام و به تمام زیرو بم این فرقه اشراف کامل دارم از شما میخواهیم که به سران فرقه تروریستی رجوی اجازه ندهید که کمپ آلبانی را یک کمپ نظامی و با تشکیلاتی مثل عراق تبدیل کنند زیرا :

اولاً اگر به خواسته های این فرقه تن دهید بدون شک آلبانی در جنگهای قومی و مذهبی به عراق تبدیل خواهد شد .
دوماً اسیرانی که به شما پناه آورده اند هیچکدام این فرقه تروریستی را نمی خواهند و به دنبال زندگی آزاد و به دور از آقا بالا سر هستند.
سوماً این فرقه از روز بنیانگذاری تا همین الان کارهای خود را با ترور و شکنجه و زور پیش برده است مراقب کشور خودتان باشید به قول خودشان با فتیله پایین حرکت نکنند و وقتی که چشم باز کرده ،ببینید آلبانی به عراق تبدیل شده  است. و همه جا رو تروریسم و ترور پُر کرده ما تجربه خودمان را در اختیار شما قرار خواهیم داد البته اگه تا الان دیر نشده باشد باور کنید بعضی اوقات خیلی زود دیر می شود.

در آخر خواهش میکنم آقای هادی ثانی خانی ایشان را پیدا کنید

لینک به منبع

هادی ثانی خانی کجاست؟ نامه به سفارت آلبانی در فرانسه

***

EU Home Affairs Commissioner Ylva JohanssonOpen Letter to EU Home Affairs Commissioner Ylva Johansson

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پسرم-هادی-کجاست-؟-دولت-آلبانی-پاسخ-دهد/

پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهد

پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهدانجمن نجات، تهران، بیست و هشتم فوریه 2021:… درخواست من و همسرم، که از شدت نگرانی بیمار شده، اینست که به صورت عاجل اقدام نموده و خبری از فرزند ناپدید شده اجباری من در آلبانی بدست آورید. دولت آلبانی در این خصوص باید پاسخگو باشد. من بی صبرانه منتظر جوابی از جانب شما هستم تا از دولت آلبانی استعلام نمائید که هادی ثانی خانی اکنون کجاست و در چه وضعیتی بسر می برد. با تشکر فراوان احمد ثانی خانی از جانب خانواده “هادی ثانی خانی”. پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهد 

ربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق ، خط و نشان کشیدن برای دیگر منتقدین مریم رجویربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق ، خط و نشان کشیدن برای دیگر منتقدین مریم رجوی

پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهد

استمداد خانواده “هادی ثانی خانی” از مجامع بین المللی

نامه پدر “هادی ثانی خانی” به دبیر کل ملل متحد

انجمن نجات مرکز تهرانیکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

پدر هادی ثانی خانی، جداشده از سازمان مجاهدین خلق در آلبانی، با ارسال نامه ای به دبیر کل ملل متحد و دیگر ارگان های بین المللی و اروپایی و همچنین مقامات دولت آلبانی مراتب نگرانی فزاینده نسبت به ناپدید شدن اجباری فرزندش در کشور آلبانی را از جانب خود و همسرش اعلام نمود و خواهان رسیدگی به این موضوع گردید.

پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهد

متن نامه به شرح زیر است:

عالیجناب آنتونیو گوترز، دبیرکل محترم ملل متحد

با عرض سلام و تقدیم احترام

من پدر “هادی ثانی خانی” مقیم تهران ایران هستم. پسرم که متولد 1980 می باشد در سال 2003 جهت کاریابی همراه با یکی از دوستانش عازم ترکیه گردید. او قصد داشت برای یافتن شغل و درآمد بهتر به اروپا رفته و زندگی جدیدی را آغاز نماید. او سیاسی نبود و کمترین آشنایی با مجاهدین خلق نداشت. در ترکیه همچون برخی جوانان دیگر با نیرنگ و فریب به عراق و مقر مجاهدین خلق کشانده شد و گرفتار گردید.

بعد از مدتی که خبری از او نداشتیم مطلع شدیم که وی در پادگان اشرف در عراق به سر می برد. من به همراه مادر هادی به عراق رفته و به مقر مجاهدین خلق مراجعه کردیم. در آنجا به صورت خیلی محدود توانستیم با هادی دیدار داشته باشیم. در همه حال چهار نفر از مسئولین مجاهدین خلق همراه ما بودند و ما را در هیچ شرایطی تنها نمی گذاشتند. آنان ما را تا بیرون از پادگان بدرقه کرده و سپس به صورت غیر محترمانه ای گوشزد نمودند که بعد از این هرگز اقدام به دیدار با پسرمان نکنیم. این آخرین دیدار ما با هادی بود.

بعد از آن دیگر هیچ خبری از هادی نداشتیم و هیچگونه ارتباطی با ما نگرفت. تا اینکه در سال 2016 جزو آخرین نفراتی بود که از عراق به آلبانی منتقل گردید و فورا از سازمان جدا شد و با ما ارتباط گرفت. بعد از آن طی این چهار سال هرگز تماس او با ما قطع نشده بود. او دلیل اصلی جداشدنش را اجازه نداشتن برای ارتباط با خانواده در درون سازمان ذکر می کرد. او می گفت که دیگر هرگز عدم ارتباط با خانواده را تحت هیچ شرایطی نخواهد پذیرفت.

در تمامی تماس هایش طی این مدت مدام علیه مجاهدین خلق صحبت می کرد و نمونه های متعددی از خیانت ها و جنایت های آنان را بازگو می نمود. او از افرادی مانند احسان بیدی و حسن حیرانی و غلامرضا شکری و دیگران که کمک کار او بوده اند تعریف می کرد و می گفت آنان برای وی درست مانند برادر و حامی بوده اند.

بازگشت آقای بیدی به آلبانی، شکست خفتبار برای فرقه رجوی

او تا مدت کوتاهی مستمری پناهندگی خود را از طریق مجاهدین خلق می گرفت تا اینکه به گفته خودش به او پیشنهاد جاسوسی و همکاری دادند و زمانی که حاضر نشد تن به چنین کاری بدهد مستمری اش را قطع کردند و کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان هم پولی به وی نمی داد و لذا با مشکلات جدی مالی روبرو شد.

در زمانی که یک یورو معادل 40 هزار ریال ایران بود من در چندین نوبت مانند برخی دیگر از خانواده ها برایش پول فرستادم که به گفته خودش از این پول به دیگران هم کمک می کرد. متأسفانه طی نزدیک به دو سال اخیر به دلیل شدت تحریم ها و شرایط جدید اقتصادی در ایران و بالا رفتن بیش از حد نرخ ارز و محدودیت های ایجاد شده برای انتقال پول نتوانستم وجهی برایش بفرستم. او در تنگنای شدید مالی بود. در آخرین تماسش در حدود یک ماه پیش بسیار نگران و مضطرب به نظر می رسید.

هادی می گفت که در یک کافه به عنوان پیشخدمت 14 ساعت در روز در تمامی روزهای هفته کار می کند تا بتواند امرار معاش نماید. او از ابتدا خواهان بازگشت به ایران بود اما ظاهرا دولت آلبانی به خواست مجاهدین خلق با این موضوع موافقت نمی کرد. او بعد از چهارسال اقامت در آلبانی هنوز مدارک هویتی و اجازه کار نداشت. همچنین او می گفت که جداشدگان مدام از جانب عناصر وابسته به مجاهدین خلق مورد تهدید و اذیت و آزار قرار می گیرند.

رجوی هادی ثانی خانی را به دو هزار دلار از قاچاقچی خرید

در حالیکه به شدت نگران بودیم که چرا دیگر هادی مدت طولانی است با ما تماس نمی گیرد و چرا حتی تلفنش هم جواب نمی دهد مطلع شدیم که سازمان مجاهدین خلق نامه ای منتسب به وی را که محتوای آن کاملا مغایر با هرآنچه که این مدت چهارسال در تماس هایش به ما می گفت بود منتشر کرده است. این موضوع نگرانی ما را دو چندان نمود چرا که بارها از جانب عناصر سازمان تهدید شده بود.

درخواست من و همسرم، که از شدت نگرانی بیمار شده، اینست که به صورت عاجل اقدام نموده و خبری از فرزند ناپدید شده اجباری من در آلبانی بدست آورید. دولت آلبانی در این خصوص باید پاسخگو باشد. من بی صبرانه منتظر جوابی از جانب شما هستم تا از دولت آلبانی استعلام نمائید که هادی ثانی خانی اکنون کجاست و در چه وضعیتی بسر می برد.

با تشکر فراوان
احمد ثانی خانی از جانب خانواده “هادی ثانی خانی”

لینک به منبع

پسرم هادی کجاست ؟ دولت آلبانی پاسخ دهد 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مسئولیت-دولت-آلبانی-در-قبال-جان-هادی-ثا/

مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی

مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانیانجمن فراق، بیست و پنجم فوریه 2021:… بیش از یک هفته است که از سرنوشت «هادی ثانی خانی»، یکی از جداشده‌های فرقه رجوی هیچ خبری در دست نیست. به همین خاطر خانواده «ثانی خانی» و سایر خانواده ها بسیار نگران بوده و استرسی که بر آنان وارد شده است قابل وصف نیست.  این موضوع می تواند یک توطئه علیه خانواده ها و امنیت جانی سایر جداشده هایی باشد که هم اکنون در کشور آلبانی هستند. متاسفانه دولت آلبانی هیچ مسئولیتی در قبال جان افراد جداشده از فرقه رجوی نمی پذیرد و طرف فرقه را می گیرد و این مسئله دور از معیارهای انسان دوستانه می باشد. مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی 

#MaryamRajavi #MehdiAbrishamchi Smuggled #HadiSaniKhalni to France#MaryamRajavi #MehdiAbrishamchi Smuggled #HadiSaniKhalni to France for false flag operation

مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی 

ربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق 

نگرانی خانواده های اسیران فرقه رجوی از مفقود الاثر شدن یک عضو جدا شده به نام «هادی ثانی خانی»: دولت آلبانی مسئول امنیت جانی جداشده‌ها است

بیش از یک هفته است که از سرنوشت «هادی ثانی خانی»، یکی از جداشده‌های فرقه رجوی هیچ خبری در دست نیست.

به همین خاطر خانواده «ثانی خانی» و سایر خانواده ها بسیار نگران بوده و استرسی که بر آنان وارد شده است قابل وصف نیست.  این موضوع می تواند یک توطئه علیه خانواده ها و امنیت جانی سایر جداشده هایی باشد که هم اکنون در کشور آلبانی هستند.

متاسفانه دولت آلبانی هیچ مسئولیتی در قبال جان افراد جداشده از فرقه رجوی نمی پذیرد و طرف فرقه را می گیرد و این مسئله دور از معیارهای انسان دوستانه می باشد.

مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی

ما خانواده ها بدین وسیله ضمن ابراز نگرانی عمیق خود در رابطه با امنیت جانی هادی ثانی خانی امیدواریم که دولت آلبانی با حفظ امنیت جداشده ها، هیچ گونه اجازه دست درازی و دست اندازی به جان افرادی که زمانی از اعضای فرقه رجوی بوده و هم اکنون مهمانان دولت و مردم آلبانی هستند، ندهد.

در این رابطه از تمامی فرزندانمان که از فرقه جدا شده اند می خواهیم ضمن هوشیاری حداکثری، مراقب اوضاع و احوال پیرامون خود باشند. رجوی و عناصر ناپاک او از هیچ لحظه ای برای به دام انداختن طعمه های خودشان درنگ نکرده و برای چند صباحی که عمر ننگین خودشان را افزایش بدهند شیطنت کرده و موجب نگرانی می شوند.

در این ایام که بحث کرونا مزید بر علت نگرانی خانواده ها به ویژه مادران و پدران شده است، آدم ربایی و به گروگان گرفتن افراد توسط رجوی و باند فاسد و تروریستی اش توجهات جهانی را به خود جلب کرده و نگرانی جدی خانواده ها، نهادها و سازمان های حقوق بشری را بر افروخته است.

برگه اقامت آقای هادی ثانی خانی در آلبانیبرگه اقامت آقای هادی ثانی خانی در آلبانی

ما خانواده ها به خصوص تشکل «مادران، قربانیان فراموش شده فرقه رجوی» خواهان رسیدگی عاجل توسط دولت آلبانی به وقایعی هستیم که فرقه رجوی در آن کشور به وجود آورده است.

همچنان ما از دولت آلبانی خواهان اجازه سفر به خانواده هایی هستیم که فرزندانشان در فرقه رجوی زندانی بوده و محبوس شده اند، و هیچ خبری از عزیزانشان در دست ندارند.

بی تردید هر اتفاقی که برای فرزندان ما در کشور آلبانی می افتد دولت آلبانی مسئولیت دارد و باید در دادگاه های بین المللی پاسخگو باشد.

لینک به منبع

مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی 

ربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق 

***

ثریا عبداللهی: وزیر کشور آلبانی مسئول جان نفرات نجات یافته از فرقه رجوی استثریا عبداللهی: وزیر کشور آلبانی مسئول جان نفرات نجات یافته از فرقه رجوی است

Hadi Sani Khani MEK Member Missing From Albania

Back in October last year, Albanian journalist Gjergji Thanasi interviewed former MEK member Hadi Sani Khani in Tirana. Khani had left the MEK three years previously and had tried to make a life for himself. But, as with all former MEK members, he was denied ID papers and a work permit. To make ends meet he worked 14 hours a day cash-in-hand as a waiter in a café. When MEK labelled him an agent of the mullah’s regime, Khani scoffed at this, saying that if he was a spy why would he work in the café and for such long hours. But Khani was struggling. So, it is no surprise that he has now turned up in France in the clutches of the MEK. In a series of posts the MEK report that Khani has confessed to having been a paid agent of Iran’s ministry of intelligence whilst in Albania.

همچنین:

لینک 

هادی ثانی خانی کجاست ؟

هادی ثانی خانی کجاست ؟انجمن نجات، تهران، بیست و یکم فوریه 2021:… خانواده هادی ثانی خانی در تهران بیش از سه هفته است که هیچ خبری از وی ندارند. آنان تا چهار سال پیش که وی در داخل مناسبات فرقه رجوی بود هیچ گونه اطلاعی از وضعیت او نداشتند. زمانی که از فرقه رجوی در آلبانی جدا شد مرتب با خانواده اش در تهران در ارتباط بود و تأکید داشت که در داخل سازمان حق ارتباط با دنیای خارج به خصوص خانواده را نداشته است. هادی ثانی خانی در مطلبی به تاریخ 18 تیر 99 در سایت نجات یافتگان در آلبانی نوشته بود: “از فرقه ی مجاهدین خلق جدا شدم تا بتوانم بعد از 20 سال خانواده ام را ببینم. ما از حق دیدار با خانواده هایمان کوتاه نمی آییم.” هادی ثانی خانی کجاست ؟ 

Hadi Sani Khani MEK Member Missing From AlbaniaHadi Sani Khani MEK Member Missing From Albania

هادی ثانی خانی کجاست ؟

ربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق 

نگرانی فزاینده خانواده ها و خصوصا خانواده هادی ثانی خانی در خصوص سرنوشت او

 انجمن نجات مرکز تهرانیکشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۹

اخیراً نامه ای منتسب به هادی ثانی خانی، جداشده از فرقه رجوی در آلبانی، خطاب به دبیرکل ملل متحد در سایت های سازمان مجاهدین خلق انتشار یافت. محتوای این نامه که علیه تمامی جداشدگان و حامیان آنان تنظیم شده هیچ حرفی به غیر از جعلیات تکراری فرقه رجوی که طی این سالیان سایت هایش را پر کرده است نداشته و کوچک ترین مطلب جدیدی در آن یافت نمی شود.

دکتر اولسی یازچی تاریخ دان و استاد دانشگاه و فعال حقوق بشر در آلبانی در نامه ای به دبیرکل ملل متحد با عنوان: “پاسخی به نامه ای که مهدی ابریشمچی از طرف هادی ثانی خانی به دبیرکل ملل متحد آنتونیو گوترش ارسال کرد” پرده از روی یک دسیسه بزرگ برداشت.

هادی ثانی خانی کجاست ؟

آقای هادی ثانی خانی

اطلاعیه ای از جانب به اصطلاح کمیسیون امنیت و ضد تروریسم شورای ملی مقاومت (ویترین غربی پسند سازمان مجاهدین خلق) به تاریخ 29 بهمن 99 با استناد به نامه کذایی صادر گردید که تکرار مکرر توهم توطئه پراکنی فرقه رجوی بود. مطالبی هم به زبان های انگلیسی و فرانسه و ایتالیایی و غیره در این خصوص در سایت های فرقه رجوی درج شده است. نامه و اطلاعیه مذکور البته کم ترین اهمیتی ندارند، اما مسأله فعلاً خود هادی است که چه بر سرش آمده است.

از منابع داخل فرقه رجوی کسب اطلاع شده است که وی احتمالاً به زور و با دسیسه در آلبانی دزدیده شده و اکنون به احتمال قریب به یقین در یکی از خانه های امن سازمان مجاهدین خلق در پاریس بدون حق ارتباط یا تلفن یا خروج نگهداری می شود و عملاً زندانی است.

خانواده هادی ثانی خانی در تهران بیش از سه هفته است که هیچ خبری از وی ندارند. آنان تا چهار سال پیش که وی در داخل مناسبات فرقه رجوی بود هیچ گونه اطلاعی از وضعیت او نداشتند. زمانی که از فرقه رجوی در آلبانی جدا شد مرتب با خانواده اش در تهران در ارتباط بود و تأکید داشت که در داخل سازمان حق ارتباط با دنیای خارج به خصوص خانواده را نداشته است.

هادی ثانی خانی در مطلبی به تاریخ 18 تیر 99 در سایت نجات یافتگان در آلبانی نوشته بود:

“از فرقه ی مجاهدین خلق جدا شدم تا بتوانم بعد از 20 سال خانواده ام را ببینم. ما از حق دیدار با خانواده هایمان کوتاه نمی آییم.”

او به صراحت تأکید کرد که در داخل فرقه رجوی حق ارتباط با خارج را نداشته و به همین دلیل فرار کرده است.

او در مصاحبه ای با جرجی تاناسی در آلبانی در اوایل آبان سال جاری در پاسخ به اتهامات فرقه رجوی علیه خودش که تروریست مزدور ایران است گفته بود که:

“من چه مزدور تروریستی هستم که 14 ساعت در روز به عنوان پیشخدمت کار می کنم”.

هادی ثانی خانی بعد از سالیان اقامت در آلبانی اجازه کار نداشت و از جایی هم پولی دریافت نمی کرد.

عدم تماس هادی با خانواده اش در حال حاضر آنان را به شدت نگران کرده است. تلفن هادی هم طی این مدت پاسخگو نبوده است. در آخرین تماسی که هادی حدود سه هفته پیش با خانواده اش داشت، وی به شدت ناراحت بوده و درخواست کمک کرده اما توضیح بیشتری نداده است.

الآن معلوم نیست او کجاست. آیا اسیر فرقه رجوی است؟ آیا در آلبانی است یا از آلبانی خارج شده است؟ در فرانسه یا در یونان است؟ چگونه از آلبانی به خارج قاچاق شده است؟ سازمان مجاهدین خلق و مهدی ابریشم چی مسئول کمیسیون کذایی چه برنامه ای برای او ریخته اند و او را کجا برده اند که مجدداً بعد از چند سال امکان ارتباط با خانواده اش را ندارد؟ در حال حاضر آیا کسی از وضعیت و سلامت هادی مطلع هست تا خانواده اش را از نگرانی خارج سازد؟

به یاد داریم در خصوص یکی از جداشدگان به نام جمشید تفرشی در پاریس در سال های گذشته عیناً همین کار را کردند و حتی از قول او کتاب چاپ نمودند. او توانست فرار کند و دست به افشاگری بزند که نوشته هایش موجود است که چگونه سازمان مجاهدین خلق و مهدی ابریشمچی و ابوالقاسم رضایی علیه او دسیسه کردند.

تا جایی که اطلاع داریم جداشدگان در آلبانی و وکلا و دوستان آلبانیایی آنان در تلاش هستند تا رد و نشانی از وی به دست آورده و خبر سلامتی او را به خانواده اش برسانند.

لینک به منبع

هادی ثانی خانی کجاست ؟ 

ربودن و شکنجه جداشدگان مجاهدین خلق 

***

همچنین: