هاشمی نژاد در دانشگاه تهران: از سر استیصال امروز منافقین را از بحث هسته ای به بحث حقوق بشر منتقل کرده اند

هاشمی نژاد در دانشگاه تهران: از سر استیصال امروز منافقین را از بحث هسته ای به بحث حقوق بشر منتقل کرده اند

Javad_Hasheminejad_Tehran_University_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_1بنیاد هابیلیان، تهران، هفتم اوت 2017:… از داخل کنگره آمریکا برخی از نمایندگان اینها بحث‌های حقوق بشری را علیه ایران مطرح کردند. آن موقع من بحثم این بود که دشمن دارد آلترناتیو بحث هسته‌ای را برای ما از الان می‌چیند که به محض اینکه این بحث موضوعش کمرنگ شد و از دستور کار کنار رفت؛ بلافاصله موضوع بعدی را داشته باشد. از آن موقع به نظر من رسید که باید روی این موضوع … 

روهرباکر حامی مجاهدین خلق فرقه رجوی، تروریسم و جنایت در خاور میانهکدام نماینده آمریکایی از عملیات داعش در تهران حمایت کرد؟

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS

Republican Congressman Dana Rohrabacher lobby for MEK and ISIS
Americans take responsibility for recent joint Saudi/ISIS/MEK terror attacks (Mojahedin Khalq, 

لینک به منبع

جنایاتی که منافقین در ایران مرتکب شدند، در هیچ‌کجای جهان انجام نشده است

سخنرانی دبیرکل بنیاد هابیلیان در دانشگاه تهران مرداد 16, 1396

سید محمد جواد هاشمی نژاد دانشگاه تهران مبارزه با تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد: موضوع بحث شبکه نفاق بسیار پیچیده است. آنچه که در اذهان وجود دارد این است که یک گروه تروریستی در مقطعی از تاریخ در کشور ما گروهی از بزرگان انقلاب و گروهی از مردم کشورمان را به‌شهادت رساندند. اما واقعیت این است که آن چهره دیگر این گروه بسیار خطرناک‌تر از این چهرۀ تروریستی آن‌هاست. وضعیت گروهی که دارد جنایت می‌کند خیلی روشن و واضح است؛ خیلی احتیاج به تفکر و روشنگری ندارد. آن وجهه خطرناک این گروه، وضعیت تفکر اینها و عملکردی است که از تفکر نفاق‌آمیز آن‌ها نشئت می‌گیرد.

به‌گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان مهمان دانشگاه تهران برای سخنرانی در جمع دانشجویان با موضوع جنایات منافقین و مجازات آن‌ها در سال 67 بود. در ادامه مشروح این سخنرانی ارائه می‌شود:

مجاهدین خلق از همان ابتدا با تفکر مارکسیستی شروع به کار کردند

در دهه چهل و قبل از آن حوزه‌های علمیه و در مرکز آن امام‌خمینی(ره) به‌عنوان یک مرجع دینی سرمنشأ یک قیام و حرکت و خیزش عمومی و گسترده در کشور شدند. قبل از آن هم اتفاقات زیادی افتاده بود، اما چندان به ثمر نرسیده بود و قیام حضرت امام، آن عمومیت و گستردگی را در بین مردم داشت. حکومت پهلوی نیز به‌عنوان نماینده کشور آمریکا علیه این حرکت مردمی مقابله کرد و جمع زیادی در حد چندین هزار نفر را به‌شهادت رساند. این یک حرکت خاص و استثنایی در آن مقاطع تاریخی بود. بین مردم و نیروهای تحصیل‌کرده و انقلابی امید زیادی ایجاد کرده بود. اما در 15خرداد13۴۲ که امام دستگیر شد، این حرکت و آن خیزش عظیم به ظاهر شکست خورد. یأس و ناامیدی در گروهی از مردم و دانشجویان و روشن‌فکران و قشر مبارزین ایجاد شد. آن موقع این اصطلاح مرسوم شد که مشت نمی‌تواند در مقابل سندان به پیروزی برسد و باید به شیوه‌ای دیگر عمل کرد.

تعدادی از مارکسیست‌ها یک گروه چریکی تشکیل دادند. آن‌ها می‌گفتند در دنیا دو بلوک وجود دارد؛ بلوک شرق که شوروی نماینده آن محسوب می‌شد و بلوک غرب که آمریکا نماینده آن بود و اگر در فضای کنونی دنیا در فضای سیاسی کسی می‌خواهد حرفی برای گفتن داشته باشد، باید در یکی از این دو بلوک هضم شود. اگر کسی می‌خواهد با امپریالیسم و آمریکا مبارزه کند، باید به گروه کشورهای شرقی و شوروی وارد شود. مارکسیست‌ها با این تفکر گروهشان را تشکیل دادند و معتقد بودند که انقلاب این نیست که امام انجام داد و انقلاب طبق ایدئولوژی و ایده‌های فکری آن‌ها یعنی حرکت عظیم کارگری به شیوۀ مسلحانه که با خشم و کینه ایجاد شده و این می‌تواند یک رژیم را براندازد. در‌غیراین‌صورت اسم آن انقلاب نیست و جنبش و حرکتی است که معلوم نیست به ثمر برسد. آن‌ها با این تفکر کار خود را شروع کردند و اقدام مسلحانه را در دستورکار خود قرار دادند. چند نفر را ترور کردند و چند جا را گرفتند.

در مقابل بعضی از مسلمانان خصوصاً تعدادی از دانشجویان احساس حقارت کردند که در مقابل مارکسیست‌ها عقب ماندیم و نتوانستیم مثل آن‌ها پیشرو باشیم؛ لذا گروهی را ایجاد کردند و این گروه آموزه‌های فکری‌اش همان چیزی بود که مارکسیست‌ها ایجاد کرده بودند، اما شکل ظاهری آن اسلام بود. استدلال آن‌ها این بود که چون کشور مسلمان و شیعه است و روحانیون در آن نفوذ زیادی دارند، اگر بخواهند با ایدئولوژی صریح مارکسیستی وارد شوند، طبیعتاً خیلی رشد و پیشرفتی نخواهند داشت. برای اینکه مردم را پشت سر خود داشته باشند، شکل ظاهری و رفتاری خودشان را اسلامی کردند، ولی ایدئولوژی مارکسیستی داشتند. اما این را پنهان می‌کردند و این آشکار نبود! و متأسفانه خطرش در این قسمت بود. متأسفانه توانستند بسیاری از افراد و حمایت آنها و حتی بزرگان انقلاب را را پشت سر خودشان بیاورند. این جمله را مرحوم پدرم می‌گفت که اینها توانستند همه را غیر از یکی دو نفر فریب بدهند. درجه فریب‌کاری چقدر بالاست! شیوه نفوذ و رسوخ فکری چقدر بالاست. اگر کسی به غیر از ایشان که از شاگردان بزرگ حضرت امام بود و از رهبران فکری انقلاب بود این حرف را می‌گفت، این حرف جدی گرفته نمی‌شد.

امام خمینی: رگه‌هایی از انحراف را در این‌ها دیدم

بعضی از افراد جذب اینها شدند و ماندند؛ آدم‌هایشان را انتخاب‌شده می‌فرستادند پیش شخصیت‌های نظام؛ نگاه‌هایشان و ایدئولوژی خودشان و اهدافشان را تشریح می‌کردند که بتوانند حمایتشان را جلب کنند. از جمله دو سه نفر را فرستادند به نجف، خدمت امام؛ این کلام، کلام خود امام است که می‌فرمایند: من سه روز به حرف‌های اینها گوش کردم و رگه‌هایی از انحراف را در افکار این‌ها کشف کردم. او دو نکته را به مجاهدین خلق تذکر می‌دهند: اول می‌گوید این کار را انجام ندهید و روش مسلحانه غلط است و گروه چریکی تشکیل دادن و ترور کردن و آدم‌کشی کردن حتی در همان زمان شاه هم کار غلطی بود؛ دوم این گروه را منحرف می‌دانند.

این پیش‌بینی امام خیلی زود تحقق پیدا کرد و به محض اینکه این گروه اقدامات خود را انجام داد، ساواک آن‌ها را شناسایی کرد و همه به‌خصوص کادر مرکزی را اعدام کرد. یک نفر از کادر مرکزی آن‌ها باقی ماند و آن هم شخص مسعود رجوی بود. او تنها بازمانده رهبران فکری و هسته اولیه تشکیل گروهی به نام سازمان مجاهدین خلق بود.

زندان ساواک محل احیای دوباره مجاهدین خلق

حال گروهی که از هم پاشیده بود، کجا دوباره شکل می‌گیرد؟ در داخل زندان شکل می‌گیرد. زندان، یکی از مراکز مهم ایجاد تشکیلات منافقین و هدایت‌های عملیات‌های آنان بود. یعنی در داخل زندان گروه را دوباره ایجاد کردند و گروه را منجسم کردند و با زندان‌های سراسر کشور ارتباط برقرار کردند و خط مشی‌ها را می‌دادند و برخی عملیات‌های بیرون از زندان را هدایت می‌کردند.

طبق گفته آقای لطف‌الله میثمی که از اعضای منافقین بود، رجوي از داخل زندان دستور عمليات در شهر ها را مي داد و و به‌دلایل مختلف در قبل و بعد انقلاب هميشه بخشي از سازماندهي و رهبري ترورها و تشكيلات داخل زندان بوده است.

این مطلب را چرا توضیح دادم؟ چون بعد اتفاقی افتاده است که شبکه عظیم نفاق می‌خواهد از آن استفاده بکند. بیش از ۵۰ سال پیش شبکه نفاق توانست گروهی که از هم پاشیده است را در داخل زندان منسجم کند و تشکیلات ایجاد کند و این تشکیلات را به حدی برساند که از داخل زندان دستور عملیات‌های بیرون را هم می‌دادند. به هر حال این گروه معتقد بود امکان اینکه انقلابی در کشور ایجاد شود و خود اینها و گروه‌های مشابه اینها سردمدار نباشند و پیشرو نباشند و جرقه‌های انقلاب را ایجاد نکنند، نیست و قبل از اینکه دستگیر بشوند چندین مستشار آمریکایی را ترور کردند و چندین اقدام مسلحانه دیگر انجام دادند و حرفشان این است که بایستی در جامعه جرقه‌ای زده شود که آن جرقه باعث ایجاد آتش در جامعه شود و جامعه را بکشاند دنبال خودش و در یک اقدام مسلحانه ما پیروز بشویم و شاه را ساقط کنیم.

اما این اتفاق نیفتاد و روش حضرت امام بود که انقلاب را در بهمن ۵۷ به پیروزی رساند و طومار رژیم حکومتی پهلوی را از هم پاشید. آنها معتقد بودند که روحانیت قادر نیست جامعه را نگه دارد. ساقط کردن حکومت یک مسئله است اما نگهداری حکومت و ایجاد ساختار حکومتی مسئله‌ای بسیار با اهمیت‌تر از مسئله اولیه است. این را باور نداشتند که جمهوری اسلامی تشکیل می‌شود و چنین ساختاری دارد. لذا از داخل زندان پیشاپیش داشتند طراحی حکومت آینده را در کشور انجام می‌دادند. چگونه حکومت بچینیم و چگونه رسوخ کنیم و چگونه به آن مقاصدی که خودمان مد نظرمان بود برسیم. حدود سی نفر کادر اصلی در زندان تشکیل دادند و در همه زندان‌های کشور تشکیلاتی ایجاد کردند. انقلاب که پیروز شد و همه زندانیان سیاسی آزاد شدند، به زودی با طراحی‌های قبلی که اینها داشتند در کشور تعدادشان زیاد شد. کشور با یک تشکیلات امنیتی و نظامی با همه استانداردهایی که یک گروه امنیتی و نظامی دارد، روبه رو بود. به هیچ عنوان نمی‌توان به اینها گروه سیاسی یا تشکیلات سیاسی گفت.

سید محمد جواد هاشمی نژاد دانشگاه تهران مبارزه با تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی

منافقین از همان ابتدای پیروزی انقلاب به‌دنبال مقابله با آن بودند

هنوز مدتی از پیروزی انقلاب اسلامی نگذشته بود، اما طوری کار کردند که اعضایشان در مقابل ساختار و حکومتی ایستادند که خود مردم ایجاد کرده بودند. منافقین از ابتدا تصمیم به مقابله و اختلاف داشتند. از همان ابتدا نفوذ در بین مردم را شروع کردند. امروز همه تلاش آنها از بین بردن این واقعیت است. همه تلاش منافقین در سایت ها و منابع خود این است که بگویند در انقلاب هضم شده بودند و کسی به آنها اجازه فعالیت نمی‌داد و مجبور شدند این کارها را انجام دهند. در صورتی که از همان اول پیروزی انقلاب اسلامی قصد رسیدن به چنین شرایطی را داشتند. بلافاصله بعد از اینکه حکومت شاه ساقط شد، تمام اسلحه‌خانه‌ها را تا جایی که توانستند خالی کردند. در ستادهایشان مملو از سلاح بود و از طرفی شروع به نفوذ در تمام رده‌های مختلف کشور کردند. ترورهای بزرگان را اگر شما ملاحظه بکنید همه توسط نفوذ انجام شده است. شهید بهشتی و هفتاد و دو تن توسط چه کسی به شهادت می‌رسند؟ توسط کسی که مسئول برگزاری مراسم حزب جمهوری اسلامی و مراسماتی بوده است که شهید بهشتی می‌خواستند در آن سخنرانی بکنند. تمام مقامات را او دعوت می‌کرد. آقای محمدرضا کلاهی که اکنون در خارج از کشور است. ترورکننده شهید رجایی و باهنر چه کسی بود؟ معاون دبیر شورای عالی امنیت ملی کشور. یکی از هشت نفری که اجازه داشت بدون بازرسی داخل نخست‌وزیری بشود. این نفوذ از کی باید انجام شده باشد که شهید رجایی بگوید که من حاضرم پشت سر او نماز بخوانم! چقدر این نفوذ بایستی دقیق و حساب‌شده و با خیز قبلی و از قبل انجام شده باشد با چه اهدافی؟! چهار امام جمعه محوری ما در استان‌ها که همه توسط نفوذ به شهادت رسیدند. این کاملاً نشان می‌دهد که این گروه از اول پیروزی انقلاب اسلامی جزء اهدافش ساقط کردن نظام بوده است.

تمام کارهایی که انجام دادند در جهت تقابل و دو دسته کردن جامعه بود. حتی حاضر بودند ایران را در مقابل قدرت‌های جهانی قرار دهند و جنگ ایجاد کنند تا بدینوسیله حکومت را ساقط کنند. در سال ۵۸ و ۵۹ سفارت آمریکا توسط گروهی از دانشجویان اشغال می‌شود و اهداف جاسوسی آمریکا مشخص می‌شود. منافقین در آن مقطع اصرار فراوان داشتند که تمام گروگان‌های آمریکایی و تمام سفرای دیپلمات‌ها را باید اعدام کنید چراکه عامل امپریالیسم هستند و باید اعدام شوند. این دقیقاً یعنی ایجاد جنگ بین ایران و آمریکا.

جنایاتی که منافقین در ایران مرتکب شدند، در هیچ‌کجای جهان انجام نشده است

این هدف چهل سال است که همچنان دنبال می‌شود. موضوع هسته‌ای ایران عامل اولیه‌اش شبکه نفاق بود. مباحث حقوق بشری را که این گروهک روسیاه دنبال می‌کند با هدف ایجاد تقابل نظامی بین ایران و کشور دیگر و بعد در شرایط بحرانی ساقط کردن حکومت است. این چیزی بود که از اول دنبال می‌کردند.

جنایاتی که منافقین در کشور ما مرتکب شدند از دو جهت بی‌نظیر است. در تاریخ چنین جنایاتی را هیچ‌کجا پیدا نمی‌کنید. شما هیچ کشوری را پیدا نمی‌کنید که در آن اقدامات تروریستی انجام شده باشد و در آن کشور از عالی‌ترین مقامات کشور تا پایین‌ترین مقامات آن یعنی فرد عادی یک کشور جزء شهدای ترور و قربانی باشند. در عرض یک سال رئیس دیوان عالی کشور، رئیس جمهور، نخست‌وزیر، ده‌ها تن از نمایندگان مجلس در کنار هزاران هزار نفر از مردم ایران به شهادت برسند. این یک استثناء است.

دوم؛ هیچ جای دنیا پیدا نمی‌کنید که گروهی این جنایات علنی و رسمی را انجام بدهد و بعد در کشورهای اروپایی و آمریکایی دفتر رسمی داشته باشد و از آنجا رسماً جنایات را بر عهده بگیرد و هدایت کند. این هم استثنا است.

گزارش‌هایی که خود غربی‌ها و آمریکا در مورد گروهک منافقین می‌دهند حقیقتاً کم‌نظیر است و من فکر نمی‌کنم در داخل کشور خودمان چنین گزارشاتی ارائه شده باشد. در سال ۱۹۹۷ وزارت خارجه آمریکا در زمان کلینتون یک گزارش مفصل و دقیقی از تاریخچه منافقین و عملکرد اینها می‌دهد. سازمان دیده‌بان حقوق بشر و اتحادیه اروپا همین طور و سازمان‌های دیگر که آخرین آنها مؤسسه رند به سفارش پنتاگون از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ یک گزارش بسیار مفصلی در عرض دو سال راجع به منافقین می‌دهند. در همه این گزارشات دو نکته خیلی برجسته است. اول اینکه همه آنها می‌گویند این گروه دارای افکار التقاطی است و تأیید می‌کنند که هزاران هزار نفر از مردم ایران را به اتفاق رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور را ترور کرده‌اند. دوم اینکه به صراحت می‌گویند این گروه به شدت مورد نفرت مردم ایران است.

غرب و آمریکا با اذعان به تروریست‌بودن منافقین باز هم از آن‌ها حمایت می‌کنند

حال سؤال اینجاست که وقتی این دو نکته را غرب و آمریکا به صراحت می‌داند و به آن اشاره می‌کند؛ چرا انقدر از این گروه حمایت علنی می‌کند؟ چرا همه امکانات لجستیکی، دفاتر، امکانات رسانه‌ای و بسیاری از امکانات دیگر را در اختیارشان قرار می‌دهد؟ برای چه هدفی؟

متأسفانه در داخل کشور ما با نهایت تأسف، اذهان طرف کارکرد نظامی اینهاست. کارکرد نظامی منافقین واضح‌ترین شکل کارکرد اینهاست. بالأخره کسی که دست به سلاح می‌برد، تکلیفشان بین مردم روشن است مثل ریگی و بقیه گروه‌ها. هر کسی هر تفکری داشته باشد، این نوع کار را نمی‌پسندد و خیانت را همه می‌فهمند. سؤال اینجاست که چه کارکردهای دیگری دارند؟

جاسوسی یکی از فعالیت‌های آنهاست. منافقین وقتی بعد از چند سال ترور به اهدافشان در داخل کشور نرسیدند، جذب صدام شدند. اینها تصور می‌کردند اگر سران کشور را ترور کنند؛ حکومت ایران ساقط می‌شود. ظاهر قضیه و پیش‌بینی کاملاً درست بود اما یک چیز در پیش‌بینی منافقین نبود و آن هم حضور گسترده و عظیم مردم به‌عنوان پشتوانه حکومت بود. وقتی که از این راه به نتیجه نرسیدند، تصمیم گرفتند دست در دست صدام بگذارند چراکه در حال جنگ با کشور ما بود و از طرفی نیاز به کمک هم داشت. لذا این اتفاق افتاد و منافقین در کشور عراق حضور پیدا کردند و نقش کلیدی بازی کردند. بسیاری از بمباران‌ها و گرا دادن‌های شهرهای ما و موشک باران‌ها و اینکه کجاها خورد و چه ثمراتی به بار آورد و وضعیت اقتصادی به چه شکل هست و وضع و دیدگاه مردم الان در چه حالی است؛ گزارشاتی بود که به صدام می‌دادند. آنها پیش‌بینی می‌کردند که صدام قادر خواهد بود کشور ما را ساقط بکند اما این اتفاق هم نیفتاد.

زندان، مقر فرماندهی منافقین

وقتی که کشور با ترورهای عظیم مواجه شد، مسئولین توانستند با کمک مردم در داخل کشور هم ضربات متعدد و سهمگینی به منافقین بزنند و خانه‌های تیمی آنها یکی پس از دیگری در ایران کشف می‌شد و ضربه می‌خوردند. جمع زیادی از اینها که دستگیر می‌شدند و به زندان رفتند. زندان مقر فرماندهی و ایجاد تشکیلات منسجم منافقین در داخل کشور شد. بسیاری از ترورهایی که در کشور ما انجام شد توسط زندانیانی انجام شد که دوران زندانشان تمام شده بود. بسیاری از اینها جذب کشور عراق شدند. زندان برای اینها محل فرماندهی جنایات در داخل کشور بود، محل ایجاد تشکیلات و جذب نیرو در داخل کشور بود و حتی در داخل زندان هم تواب دست به ترور می‌زدند. شهید کچویی در همین تهران در داخل زندان توسط تواب منافقین به شهادت می‌رسد. در مشهد، مسئول زندان، شهید حسین قانع توسط زندانی‌ای که پنج روز مرخصی می‌آید ترور می‌شود.

تشکیلات و مقر منافقین در خارج از کشور نیز کار جاسوسی را برای سرویس‌های امنیتی انجام می‌داد. این تشکیلات به قدری به سرویس‌ها خدمات می‌دهد که سرویس‌های امنیتی دنیا به هیچ عنوان حاضر نیستند کاری علیه منافقین انجام دهند. در ۲۳ سال پیش همزمان در یازده کشور اروپایی؛ منافقین با هماهنگی قبلی به یازده سفارت‌خانه ایران حمله کردند که فیلم‌هایش هنوز هست. حتی در استرالیا با تبر به یکی از دیپلمات‌های ایرانی حمله کردند، اما یک نفر از اعضای سازمان منافقین در این زمینه دستگیر نشد. این اتفاق اگر در کشوری دیگر بیافتد چه وضعیتی در روابط آن دو کشور و وضعیت دیپلماتیک ایجاد می‌کند؟ دیپلمات ما را زخمی کردند و فیلم‌ آن فرد هم هنوز هست. امکان ندارد سرویس‌های امنیتی دنیا و اروپایی این کار تشکیلاتی یازده کشور را نتوانند پیش‌بینی کنند و متوجه آن نشده باشند. همانند صدام دست اینها در کشورهای اروپایی کاملاً باز است. حال این گروهی که خودشان می‌گویند به شدت مورد نفرت مردم ایران هست؛ چه کارایی برای آنها دارد که اینگونه از آن حمایت می‌کنند؟

سید محمد جواد هاشمی نژاد دانشگاه تهران مبارزه با تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی

خوش‌خدمتی منافقین به صدام، در عملیات مرصاد به اوج خود رسید

بعد از اینکه قطعنامه ۵۹۸ توسط کشور ایران پذیرفته شد، منافقین چنین پیش‌بینی نمی‌کردند که ایران صلح را بپذیرد. به همین دلیل عملیات به‌قول خودشان فروغ جاویدان را ترتیب دادند. صدام برای امتیاز داشتن در مذاکرات آتی و منافقین برای اثبات کارایی خود به صدام با هم این عملیات را شروع کردند. حدود ۴۰۰۰ نفر به داخل کشور حمله کردند که  همه اعضای منافقین بودند. ۳۵ درصد این لشکر از خانم‌ها بود. ۳۰ درصد این لشکر کسانی بودند که در زندان‌های جمهوری اسلامی قبلاً دستگیرشده بودند و آزاد شده بودند. آنها قصد داشتند سه روزه به تهران برسند. سه چهار شهر مرزی را هم گرفتند و جنایات فجیعی انجام دادند. همزمان بخشی از منافقین هم در داخل زندان ها قرار بود دست به شورش بزنند و خود را به آنها ملحق کنند. آن عملیات شکست می‌خورد و این سوال ایجاد می‌شود که آیا برای زندانی داخل کشور جرم جدیدی اتفاق افتاده است؟

تشکیلات داخل زندان، فرماندهی شده بود. بعضی از زندان‌ها شورش را شروع کرده بودند. بعضی از جاها را به آتش کشیده بودند و درگیری را با مسئولین زندان شروع کرده بودند. اینجا بود که امام فرمود این اتفاق در این مقطع حکم جدید دارد. امام فرمود یک گروه سه نفره تشکیل بشود؛ یک نفر قاضی و یک نفر دادستان و یک نفر نماینده وزارت اطلاعات. قرار شد داخل زندان به منافقین بگویند اگر کسی همچنان به صراحت سر موضع نفاقش است و تشکیلات را همچنان قبول دارد حکمش اعدام است! اگر می‌گوید من قبول ندارم ولو اینکه بخشی از حکمش مانده باشد، آزاد است. با وجود همه تجربیاتی که قبلاً وجود داشت. در آن مقطع بخش زیادی از اینها اظهار توبه کردند و بخشیده شدند و از زندان آزاد شدند که متأسفانه باز هم گروه زیادی از آنها رفتند در کشور عراق و به منافقین ملحق شدند. مثلا خانم زهره قائمی که عضو تشکیلات رهبری منافقین است، طراح و دستوردهنده تیم تشکیلات‌ ترور سرباز رشید اسلام شهید صیاد شیرازی است. او یکی از کسانی بود که توبه کرده بود و از زندان آزاد شد و بعد دست به این کار زد.

امنیت امروزمان را مدیون حکم قاطع امام در سال 67 هستیم

پس عقل و تدبیر این بود که افرادی را که سر موضع خود بودند اعدام کنند تا دوباره دست به چنین جنایاتی نزنند. اگر بنا به انتقام بود آن روزی که شهید بهشتی و ۷۲ نفر به شهادت رسیدند و همه کشور منتظر پاسخگویی قاطع بودند، این کار را انجام می‌دادند. آن روز امام به دادستانی زنگ زده بود که هیچ دادگاهی حق محاکمه منافقین دستگیرشده را ندارد؛ چراکه مبادا قاضی از سر عصبانیت تصمیمی بگیرد. اما در این مقطع منافقین به داخل کشور لشکرکشی کرده بودند. اگر امام آن روز این تدبیر را نکرده بود،‌ امروز ما این امنیت فعلی را قطعاً نداشتیم. آن حکم امام تأمین‌کننده امنیت آتی کشور بود.

چند سال پیش با آقای احمد شهید که نماینده سازمان ملل در حوزه حقوق بشر بود دیدار کردم. اسناد جنایاتی که در داخل کشور انجام شده بود که اکثرا هم توسط آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها منتشر شده بود را به او ارائه کردم و گفتم این چه جایگاهی در گزارشات شما دارد؟ به من گفت که من قبول دارم کشور شما قربانی تروریسم است و تروریسم به‌طور طبیعی کشورها را از مدار اجرای قوانین خارج می‌کند.

حال موضوع اصلی اینجاست که سی سال از آن زمان گذشته است. نسل جدید از آن اتفاق هیچ چیز نمی‌داند و این فرصتی را برای شبکه نفاق به‌وجود آورده است. دنبال این هستند که بحث حقوق بشری درست کنند. بی‌بی‌سی موذی تا یک سال پیش هر موقع بحث اعدام‌های ۶۷ را می‌آورد؛ می‌گفت اعضای مجاهدین خلق. از یک سال پیش به این طرف؛ دیگر نمی‌گوید اعضای مجاهدین خلق و می‌گوید اعدام مخالفین جمهوری اسلامی. وقتی شما بدون هیچ توضیحی این‌گونه گفتید، در ذهن هر جوان می‌آید که جمهوری اسلامی در مقطعی مخالفین خودش را اعدام کرده است. متأسفانه در فضای فعلی کشور هم این موضوع دارد دست به دست می‌چرخد.

در سال ۸۸  نیز منافقین وارد تجمعات شدند و فرمان را در دست گرفتند. مریم رجوی در آن سال خطاب به یکی از این سران که آقای کروبی باشد، گفت: آقای کروبی امروز دیگر من و شما هیچ حرفی با جمهوری اسلامی غیر از آنچه که شما دارید می‌گویید نداریم و حرف ما با جمهوری اسلامی همین است! منتها ما بیست سال زودتر گفتیم و شما بیست سال دیرتر!

مواظب باشیم که در زمین دشمن بازی نکنیم

داخل کشور ما گاهی حواسمان نیست یک چنین اتفاقاتی می‌افتد و می‌افتیم در گودی که دشمن دارد بازی می‌کند. در مورد اعدام‌های سال ۶۷؛ دشمن تلاش دارد یک چنین وضعیتی را در کشور حاکم کند.

من نمی‌گویم که کارت منافقین در جیب آقای کروبی است و عضو آنهاست؛ حتی لعن هم می‌کند آنها را و اصلاً گرایش هم ندارد. عرض من این است که اگر ما حواسمان نباشد گاهی فقط خودمان را می‌بینیم و رقیب خودمان را. یعنی انقدر جلو می‌رویم که گاهی ممکن است از همه ابزارها استفاده کنیم و حواسمان نیست حرفی که می‌زنیم، کنار دستی ما چه کسی است؟

شما آقای منتظری را به عنوان یک نمونه ملاحظه بفرمایید. او پدر شهیدی است که به دست منافقین به شهادت رسیده است. فقیهی است که امام که تعریف هیچ‌کس را نمی‌کرد؛ گفت که من در او خلاصه می‌شوم نه یک بار بلکه چند بار. انقدر وضعیت در مورد ایشان مسجل و معلوم بود که هنوز امام زنده بود نیابت امام هم تعیین شده بود. آن هم نه توسط مجلس خبرگان که آخر از همه رسید؛ مردم تعیین کرده بودند. در عرض چهار سال بعد از اینکه ایشان به این شغل منسوب می‌شود، امام صراحتاً عرض می‌کند که اگر کشور دست شما باشد آن را فردا دو دستی تقدیم منافقین جنایتکار می‌کنید و امروز حرف منافقین دارد از دهان شما بیرون می‌آید.

ایرج مصداقی که الان در انگلیس است؛ چندی پیش به دلایل خاصی از منافقین جدا شد. او یک کتاب خاطرات نوشته است و نحوه کار کردن روی نمایندگان آقای منتظری را شرح داده است که چگونه روی احساسات او بازی کردند و چه اطلاعاتی به او دادند و چه نتایجی گرفتند. این نحوه کار کردن روی ایشان بود. اکنون منافقین به شدت دنبال این هستند که از موضوع سال ۶۷ یک جنایت درست کنند. جانیان مدعی بحث حقوق بشر ما شدند! جای قاتل و مقتول را می‌خواهند عوض کنند. کسانی که هر نوع جنایتی که شما در مورد داعش ملاحظه می‌کنید؛ اینها در سال ۶۰ انجام دادند. عملیات انتحاری را اینها انجام دادند. یک کتابی من دارم مربوط به سال ۶۰ است که مریم رجوی به صراحت می‌گوید ما موفق شدیم چهار نماینده خمینی را به شیوه مقدس انتحاری -تعبیر زشتی به کار می برد- که من می‌گویم به شهادت برسانیم! این عین کلام مریم رجوی است و این فرد الان سکان‌دار بحث حقوق بشری در کشور آمریکا و اروپا است.

کلیپ‌هایی در خارج از کشور از آقای اکبر گنجی در مصاحبه‌ با بی‌بی‌سی پخش شده که موضوع آن سال ۶۷ است. ما خودمان داریم در داخل کشور ناخواسته به منافقین زمین بازی می‌دهیم. بیت آقای منتظری در چندی پیش این کار را کرد و فایلی منتشر کرد و همین ادعای آقای منتظری بود. سایت‌های منافقین چنان آماده باش بودند که این ارتباط را می‌شد کشف کرد. بلافاصله تمام مقرها و پایتخت‌های اروپایی با عکس‌های آماده، چندین میتینگ برگزار کردند. موضوع همین بحث‌هایی بود که آقای منتظری گفته بود و توسط پسر ایشان دنبال می‌شد. احتیاج به منابع داخلی داشتند که بیت آقای منتظری این کار را برایشان انجام داد. این خدمت بزرگ برای منافقین بود. الان بعد از حدود ۳۰ سال از انقلاب آن جمله آینده‌نگر امام را می‌توانیم درک کنیم که اگر مملکت به دست شما بیافتد چه می‌کنید! امروز آیت‌الله منافقین شده است آیت‌الله منتظری. این کارکرد دشمن است؛ می‌آید و در بیت‌ها نفوذ می‌کند. اگر دانشجوی ما و قشر فرهیخته بر آن چیزی که اطرافش می‌گذرد احاطه نداشته باشد؛ فردا کشور دچار مشکل می‌شود. آن چیزی که در سوریه و کشورهای دیگر ما می‌بینیم؛ همین است. اگر ما امروز امن‌ترین کشور منطقه بلکه دنیا را داریم به خاطر همان تدبیر امام بود.

سؤالات دانشجویان:

آیا مسعود رجوی زنده است؟

مسعود رجوی به دید من زنده است و تلاش منافقین این است که بگویند مرده است! به خاطر اینکه به هر حال این اسناد بین‌المللی در مورد جنایات و خیانت‌های او در سطح دنیا وجود دارد. در زمانی که آنها می‌خواستند به ایران نزدیک بشوند در مقطعی منافقین را در لیست گروه‌های تروریستی قرار دادند. سال ۱۹۹۷، کلینتون این کار را انجام داد و تا حدود سه سال پیش اتحادیه اروپا هم اینها را در لیست گروه‌های تروریستی قرار داد که البته فقط لیست بود و هیچ‌گونه اقدامی انجام نشد. اگر بخواهد نفاق چهره جدیدی در سطح بین‌المللی داشته باشد دیگر نباید آن چهره مسعود رجوی بر روی صحنه باشد. یعنی اگر کسی یقه اینها را گرفت بگویند مربوط به فردی بود که او نیست و در رأس سازمان الان یک زن آمده است. در داخل کشور خودمان هم خیلی‌ها بر این باور هستند که او مرده است اما به نظرم اینطور نیست و این خط خود آنهاست که چهره سابقشان فراموش شود.

گروهک منافقین در حال حاضر چه برنامه یا استراتژی برای ضربه زدن به نظام دارد؟

مهم‌ترین بحث حقوق بشر است. از موقعی که دولت به طرح مباحث هسته‌ای و مذاکرات هسته‌ای شروع کرد از داخل کنگره آمریکا برخی از نمایندگان اینها بحث‌های حقوق بشری را علیه ایران مطرح کردند. آن موقع من بحثم این بود که دشمن دارد آلترناتیو بحث هسته‌ای را برای ما از الان می‌چیند که به محض اینکه این بحث موضوعش کمرنگ شد و از دستور کار کنار رفت؛ بلافاصله موضوع بعدی را داشته باشد. از آن موقع به نظر من رسید که باید روی این موضوع کار کنیم که البته کسی این را جدی نگرفت ولی دشمن همچنان که داریم جلو می‌آییم؛ کاملاً آن طراحی‌اش را انجام داد و نقطه اوج این موضوع را همان مبحث سال ۶۷ قرار دادند.

سید محمد جواد هاشمی نژاد دانشگاه تهران مبارزه با تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی

رسانه ها روی دو مورد خیلی تأکید می‌کنند؛ تا چه حد صحت دارد؟ ۱- تعداد افرادی که در سال ۶۷ اعدام شدند ۲۸۰۰ نفر بوده است. ۲- قرار بوده است بعضی از اینها از زندان آزاد بشوند و هیچ نقشی هم در منافقین نداشته‌اند.

تعدادشان خیلی نبود. تعداد کل منافقین در هیچ مقطعی بیش از پنج هزار نفر نبود؛ حتی وقتی در کشور عراق بودند و لشکر داشتند و با لشکر حمله می‌کردند، چه برسد در داخل زندان‌ها که قطعاً کمتر بوده‌اند. ۳۵ درصد از لشکری که از منافقین به مرزها حمله کردند، در زندان بودند و پس از آزادی دوباره به منافقین ملحق شده بودند. مثلاً می‌گویند آقای منتظری گفته‌است که زن‌ها و دخترانی که در اینها هستند را اعدام نکنید. ۳۵ درصد از این لشکر زن هستند. حدود ۷۰ نفر از کادر شورای مرکزی رهبری زن هستند و یک مرد ندارند. طراح ترور شهید صیاد شیرازی خانم زهره قائمی است. ترورکننده شهید دستغیب که آن‌طور به شیوه انتحاری و انفجاری ایشان را به شهادت رساند؛ یک دختر خانم است. اینها را چطور استثنا کنیم. وقتی کسی قتلی انجام می‌دهد مگر زن و مرد دارد. کاملاً مشخص است که با احساس بازی شده است و دشمن توانسته است احساسات را تحریک کند.

آمارهایی که منافقین ارائه می‌کردند، از اواخر سال ۶۷ به بعد شروع شد. از آمار ۴۰۰ نفره شروع شد در آن سال که تا چند هزار تا الان رسیده است. خود این آماردهی‌های متناقض نشان می‌دهد که این قضیه مدر خود سازمان مجاهدین خلق هم متناقض است و این موضوعی که الان مطرح می‌کنند تحت عنوان اینکه ۳۰ هزار نفر از اعضایشان توسط جمهوری اسلامی معدوم شدند؛ در این سال‌های اخیر مطرح شده است.

استفاده ابزاری شبکه‌های وابسته به منافقین از آیت‌الله طالقانی و لقب پدر طالقانی! چرا کسی راجع به این آمارها در کشور حرفی نمی‌زند که دست اینها بسته شود؟!‌

دست آنها بسته نمی‌شود و شما هر چه بگویید اینها حرف خودشان را می‌زنند. ما در مشهد یک گروه تشکیل دادیم و همه فرزندان کسانی هستیم که شهید شدند. دلیل‌مان هم همین بود که در این قضایا نه کسی کار کرده است و نه کسی اطلاعی دارد. خیلی عجیب بود که می‌دانستیم قربانی تروریسم هستیم ولی نمی‌دانستیم که چند نفر شهید دادیم. هر جا که رفتیم دیدیم کسی آماری ندارد. ما در عرض دو سال کار تحقیقاتی در سال 13۸۵ به آمار ۱۶۴۶۰ نفر شهید ترور رسیدیم که ۱۲۰۰۰ نفر را منافقین شهید کرده بودند. البته آمارهای منافقین خیلی بالا بود و می‌گفتند ۵۶۰۰۰ نفر از ایرانی‌ها را ما کشتیم که دروغ بود ولی الان بعد از شهادت شهدای هسته‌ای آمار شهدای ترور کشور به ۱۷۱۶۰ نفر رسیده است. عمده شهدا در بین مردم کوچه و بازار و بر سر سفره افطار بود. اتوبوس‌های پر از مسافر را آتش می‌زدند و جنایات فجیعی مرتکب شدند. خانم‌ها عمدتاً به خاطر اینکه کسی شک نکند بمب آتش‌زا در اتوبوس می‌گذاشتند و بعد یک دفعه داد می‌زدند بمب‌گذاری شده است که بتوانند فرار کنند. در این بین دیگر کسی، کسی را نمی‌شناسد و عمدتاً پیرها و بچه‌ها می‌ماندند. در شیراز یک مادر و دختر که حدود شش ماه داشت زنده زنده در بغل همدیگر سوختند. این بی‌شرافت‌ها همین را هم نگفتند اشتباه کردیم؛ گفتند عملیات قهرمانانه‌ای که توسط هسته‌های مرکزی ما انجام شد.

در آن شرایط کسی به فکر این موضوعات اصلاً نبود. واقعاً من نمی‌دانم که آمار جنگ را هم داریم یا خیر؟ مسئله دیگر آیت‌الله طالقانی است. او در سال 13۵۸ از دنیا رفت؛ دو سال قبل از اعلام جنگ مسلحانه منافقین. همان موقعی بود که منافقین برای فریب افکار عمومی امام خمینی و آیت‌الله طالقانی را به عنوان رهبر معرفی می‌کردند. لذا دو سال قبل از اعلام جنگ مسلحانه؛ اینها چسبیدند به شخصیت‌های معروف که مورد احترام عموم مردم هستند و این کار را انجام دادند. طبیعتاً اگر او هم زنده بود از منافقین برائت می‌جست.

درباره کاندیداتوری آقای رجوی در انتخابات بگویید که رد صلاحیت ایشان منجر به این رویه شد؟

شیوه‌های نفوذ منافقین و کارهایی که کرده بودند و سلاح‌هایی که در ۲۲ بهمن از پادگان‌ها خالی کرده بودند؛ اهداف آینده اینها را مشخص می‌کرد. آقای رجوی هر انتخاباتی در کشور را تحریم کرده بود. هیچ سلسله مراتب و ساختاری را در کشور قبول نداشت. اعضای سازمان مجاهدین خلق و گروه‌هایی نظیر آن کلاً قانون اساسی را قبول نداشتند. وظیفه رئیس‌جمهور چیست؟ اولین کاری که می‌کند، قسم یاد می‌کند که مجری قانون اساسی باشد. کسی که قانون اساسی را قبول ندارد، می‌خواهد چکار کند؟

(پایان)

*** 

فروغ جاویدان مجاهدین خلق مسعود رجوی مریم رجویعملیات فروغ جاویدان، آغاز افول فرقه رجوی

کالکان اینترپل انجمن نجات علیه تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوینشست کالکان (پلیس بین الملل)، تهران، ژوئن ۲۰۱۷ (استرداد استرداد سران فرقه تروریستی رجوی)

کمپ بدنان اشرف تعطیل شداین مسیر رجوی به بدتر ازناکجا آباد منتهی شد!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30525

روشنگری اقدام دشمنان علیه ایران را کاهش میدهد. نفس اجازه حضور به تروریستها تایید جنایات است 

ashrafi_shahroodi_Javad_hasheminejad_habilian_2017هابیلیان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۷:… در این عملیات منافقان جنایتکار به عنوان سربازان صدام وارد صحنه شدند و به خیال کودکانه‌شان می خواستند بیایند کرمانشاه و از آنجا همدان و تهران را بگیرند، اما شتر در خواب بیند پنبه دانه. رزمندگان قهرمان ما آنان را به روز سیاه نشاندند. وی با اشاره به همایش منافقین در فرانسه گفت: نفس اجازه دادن به اینکه این جنایتکاران در آنجا همایش بگیرند، این حمایت … 

زمان اخراج مریم رجوی از فرانسه و پایان دادن به پیام خشونت و ترور فرا رسیده است

(روشنگری اقدامات دشمنان علیه ایران را کاهش میدهد – نفس اجازه حضور به تروریستها تایید جنایات است)

روشنگری جنایات گروه‌های تروریستی، اقدامات علیه ایران را کاهش می‌دهد

آیت‌الله مصطفی اشرفی شاهرودی در دیدار با دبیرکل هابیلیان

هابیلیان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۷
لینک به منبع

تیر ۳۱, ۱۳۹۶

یکی از علما و اساتید مبرز خارج حوزه علمیه مشهد گفت: اطلاع‌رسانی درباره فعالیت‌های گروهک‌های تروریستی موجب کاهش اقدامات علیه ایران در خارج از کشور می‌گردد.

آیت‌الله اشرفی شاهرودی و سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد،

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور)، سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان در دیدار با آیت‌الله اشرفی شاهرودی گزارش فعالیت‌های بنیاد را ارائه کرد.

آیت الله اشرفی ضمن استقبال از فعالیت‌های این بنیاد در جهت شناساندن وجهۀ منافقین و گروه‌های تروریستی به جهانیان ابراز امیدواری کرد که با انجام گسترده‌تر فعالیت‌های بنیاد در خارج از کشور و انتقال دانسته‌‌ها به دانشمندان جهان می‌توان بیشتر، جهانیان را در معرض فعالیتهای تروریستی گروه‌ها قرار داد.

وی با بیان اینکه اطلاع‌رسانی درباره فعالیت‌های تروریستی گروهک‌ها اثر خوبی در بین دانشگاهیان و دانشمندان جهان خواهد داشت، گفت: این گونه اطلاع‌رسانی‌ها موجب می‌شود تا برخی کشورها نتوانند خیلی در مجالس‌شان کاری علیه ایران انجام دهند.

آیت‌الله شاهرودی در ادامه به فعالیت‌های ضدایرانی برخی شبکه‌های ماهواره‌ای از جمله بی‌بی‌سی اشاره کرد و افزود: گاهی اوقات این شبکه‌های وطن‌فروش مصمم به تصمیم‌گیری درباره کشور ما هستند اما اگر دانشمندانی وجود داشته باشند که خلأهای موجود را بفهمند آن‌ها هم دیگر جرأت طرحمسائل واهی و دروغ را در شبکه‌های‌شان نخواهند داشت.

وی در پایان تلاش هر چه بیشتر دفاتر نمایندگی ایران در خارج از کشور در جهت معرفی ایران به عنوان کشور قربانی تروریسم را خواستار شد.

باید به مجریان فرمان امام‌خمینی در مجازات منافقین مدال داد

آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه

هابیلیان، بیست و دوم ژوئیه ۲۰۱۷
لینک به منبع

تیر ۳۰, ۱۳۹۶

خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: داعش امروز همان منافقین سال ۶۰ بودند که ۱۷ هزار بیگناه را ترور کردند. این همایش یعنی عملا مُهر امضا بر این ترورها گذاشتند.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان (خانوادۀ شهدای ترور کشور) آیت‌الله احمد خاتمی خطیب نماز جمعه تهران با اشاره به روز ۵ مرداد سالگرد عملیات مرصاد گفت: در این عملیات منافقان جنایتکار به عنوان سربازان صدام وارد صحنه شدند و به خیال کودکانه‌شان می خواستند بیایند کرمانشاه و از آنجا همدان و تهران را بگیرند، اما شتر در خواب بیند پنبه دانه. رزمندگان قهرمان ما آنان را به روز سیاه نشاندند.

وی با اشاره به همایش منافقین در فرانسه گفت: نفس اجازه دادن به اینکه این جنایتکاران در آنجا همایش بگیرند، این حمایت علنی از تروریسم است. این همایش یعنی مهر و امضا بر جنایات منافقین و باید کتاب “جزئیات ترور سه پاسدار در دهه شصت” را خواند که دستگاه قضاء این کتاب را در آن دوره چاپ کرده است که چگونه آنها را به شهادت رساندند. متاسفانه فرانسه با استفاده از این مهره های سوخته و نیز موضع گیری های دیگرش نشان داد که در عرصه سیاسی عقب مانده است، استفاده از عناصر خائن و آدم کشی که مانند داعش عمل کرده اند.

خطیب نماز جمعه تهران تصریح کرد: داعش امروز همان منافقین سال ۶۰ بودند که ۱۷ هزار بیگناه را ترور کردند. این همایش یعنی عملا مُهر امضا بر این ترورها گذاشتند.

وی افزود: برخورد با اینها و کندن کلک منافقین از کشور از فرمان ارزشمند امام (ره) بود و آنهایی که فرمان امام (ره) را عمل کردند، باید به آنان مدال داد، نه اینکه بیایند در سایت هایشان جای جلاد و شهید را عوض کنند.

خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: امروز اگر سپاه پاسداران موشک به دیرالزور و داعش زد همه می گویند بارک الله. آنهایی که در سایت شان جای جلاد و شهید را عوض کرده اند، توبه کنند.

خطیب نماز جمعه تهران همچنین درباره کویت گفت: بازی که اخیرا این کشور با نظام جمهوری اسلامی ایران شروع کرده است، یک کلمه می گویم که مانند آفتاب روشن است، لابی آمریکایی صهیونیستی تمام تلاشش این است که روابط ایران را با همسایگان تیره کند. این حرف پنهان و خبر سیاسی تازه آشکار شده نیست.

وی افزود: در این صحنه ما به وضوح لابی آمریکا و صهیونیست ها رامی بینیم، ولی به همسایگانمان دو کلمه می گوییم، شما چه بخواهید، چه نخواهید، ایران اسلامی قدرتمندترین کشور منطقه است. نفع خودتان در این است که روابط دوستانه با جمهوری اسلامی داشته باشید؛ چرا که به آن نیاز دارید.

خطیب نماز جمعه تهران تاکید کرد: ایران نشان داده است همسایگانی که روابط دوستانه با ایران داشته باشند، بهترین برخورد را با آنها خواهد داشت و بدانید دوستی با ایران برای شما مفید است، اما دوستی با آمریکا آخر و عاقبت ندارد. تا وقتی از شما استفاده می کنند که سودش را می برند، وقتی مدت مصرفتان تمام شد، مانند صدام با شما رفتار می کنند.

(پایان)

***

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تد پو: مجاهدین برای ما و سازمان سیا سنگ تمام گذاشته اند

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30273

هاشمی نژاد: فعالیت منافقین در اروپا جرم بین المللی است/ موساد از منافقین حمایت می کند 

hashemi-nezhad123ایرنا، تهران، سوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  دبیرکل کانون هابیلیان با بیان این که بسیاری از فعالیت های گروهک منافقین در کشورهای غربی جرم بین المللی است گفت: موساد و سرویس های امنیتی غربی از منافقین حمایت کرده و همیشه مانع از رسیدگی به جرائم آنها شده اند. ملت ایران اگر چه منافقین را از تاریخچه جمهوری اسلامی خارج کرده اند، اما تیرماه از آن تاریخ هایی در تقویم انقلاب اسلامی است …

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لینک به منبع (ایرنا)
لینک به منبع (کانون هابیلیان)

دبیرکل کانون هابیلیان: بسیاری از فعالیت منافقین در اروپا جرم بین المللی است/ موساد از منافقین حمایت می کند

سید محمد جواد هاشمی نژاد

سید محمد جواد هاشمی نژاد

تهران-ایرنا- دبیرکل کانون هابیلیان با بیان این که بسیاری از فعالیت های گروهک منافقین در کشورهای غربی جرم بین المللی است گفت: موساد و سرویس های امنیتی غربی از منافقین حمایت کرده و همیشه مانع از رسیدگی به جرائم آنها شده اند.

ملت ایران اگر چه منافقین را از تاریخچه جمهوری اسلامی خارج کرده اند، اما تیرماه از آن تاریخ هایی در تقویم انقلاب اسلامی است که در ذهن و خاطره مردم با اقدامات و جنایات تروریستی گروهک منافقین در اوایل انقلاب عجین شده است.

این در حالی است که برخی از شرکای منطقه ای و بین المللی منافقین از آل سعود گرفته تا سیاستمداران تندوری آمریکایی تا دستگاه های امنیتی غربی و موساد به حدی از درماندگی سیاسی رسیده اند که به ریسمان پوسیده این گروهک تروریستی چنگ می زنند.

در همین چارچوب نشست سالانه منافقین از روز گذشته در فرانسه در شرایطی آغاز به کار کرد که این گروه با حمایت برخی سرویس های امنیتی و پرداخت هزینه سفر حاضران و با پاداش های ده ها هزار دلاری به سخنرانان آمریکایی،غربی و عربی، بساطی را برای تکرار اتهامات و ادعاهای پوچ و پوشالی بر ضد جمهوری اسلامی ایران ترتیب داده است.

«سیدمحمد هاشمی نژاد» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به این که منافقین به شدت دنبال این هستند که سابقه جنایات و اقدامات ترورریستی آن ها فراموش شود و خودشان را آلترناتیو دموکراتیک جمهوری اسلامی معرفی کنند، تصریح کرد: اتفاقا برای همین است که سرکرده منافقین بیش از ۱۲ سال است از دیده ها پنهان شده و جایگزین آن را یک زن قرار داده اند.

دبیرکل کانون هابیلیان معتقد است که تروریسم یکی از ابزارهای پیش برنده اهداف و سیاست های قدرت های جهانی به خصوص در مورد جمهوری اسلامی ایران بوده و گروهک منافقین چه به لحاظ استفاده از قدرت ومبارزه نرم و چه در نظر عملیات نظامی و تروریستی که به کرات در ایران انجام شده است، از مهمترین ابزارهای آنها به شمار می روند.

*ایرنا: موضع غرب و سرویس ها امنیتی آنها در برابر منافقین تاکنون چگونه بوده است؟

هاشمی نژاد:غرب برای داشتن جایگزین در مورد جمهوری اسلامی ایران بسیار در تنگناست و چیزی هم در چنته ندارد.غربی ها وقتی از گروهک منافقین حمایت می کنند و اجازه فعالیت به آنها می دهند به این مفهوم است که دستشان خالی است؛ از طرفی در طول بیش از ۳۶ سال اخیر که این گروه بدنام دست به جنایت و خیانت علیه ملت ایران زده است، آنها منابع فراوان مالی، لجستیکی و رسانه ای را در اختیار اینها قرار می دهند.

فراموش نکنیم در حدود۲۰ سال قبل گروهک منافقین همزمان به بیش از ۱۰ سفارتخانه ایران در کشورهای اروپایی حمله کرد، بدون اینکه هیچ تبعاتی برای آنها داشته باشد و این نشان می دهد این کار در هماهنگی با سرویس های امنیتی غربی انجام می شد.

*ایرنا: گروهک منافقین چه میزان نفوذ اجتماعی در داخل و خارج از ایران دارد؟

هاشمی نژاد: بر اساس گزارش هایی که اتحادیه اروپا و وزارت خارجه آمریکا و حتی منابع متعدد کشورهای غربی اعلام کرده اند، گروهک منافقین به شدت مورد نفرت ملت ایران هستند.

حرکت ها و فعالیت های گروهک منافقین هیچ حمایت مردمی از هیچ قشری از اقشار ایرانیان ندارد؛ حتی معاندین جمهوری اسلامی هم بعضا به لحاظ ظاهری حاضر نیستند به بعضی از کارهای سخیفی که منافقین انجام می دهند، تن بدهند؛ به عنوان مثال در گردهمایی اینها در پاریس که هر ساله برگزار می شود چهره هایی که به صراحت با ایران و ایرانیت مشکل دارند را به عنوان میهمان ویژه دعوت می کنند و این رفتارها نشان دهنده این است که منافقین برای ضربه زدن به ملت ایران خودشان را به هر شکلی و به هر چهره ضد ایرانی عرضه می کنند.

*ایرنا: منابع مالی برگزاری چنین نشست ها و گردهمایی ها از چه راه هایی تامین می شود؟

هاشمی نژاد: گروهک منافقین برای اینکه نشان دهند وجهه ای در عرصه جهانی دارند سخنرانانی را دعوت می کنند که به اذعان کسانی که در همین نشست ها سخنرانی کرده اند،علاوه بر برگزاری مراسم ها و میهمانی های پرهزینه، چهل، پنجاه هزار دلار برای ۱۰ دقیقه سخنرانی به آنها پرداخت می کنند.

منابع مالی اینها متعدد است. سرویس های امنیتی که مهمترین آنها موساد (رژیم صهیونیستی) است و بعضی از منابع حوزه منطقه نظیر عربستان هم از تامین کنندگان مالی این گروهک هستند.

حدود ۱۰ سال قبل گزارش هایی داشتیم مبنی بر اینکه ۳۰میلیون دلار از طرف عربستان به اینها داده شده و قبل از آن هم صدام بخش وسیعی از امکانات و پول هایی که بابت برنامه نفت در برابر غذا دریافت می کرد به اینها اختصاص می داد.

از اینها گذشته سرمایه گذاری متعدد پولشویی از دیگر راه های کسب درآمد این گروهک به شمار می رود که گزارش ها و اخباری هم توسط دولت فرانسه و آلمان درباره فعالیت های وسیع پولشویی این گروه در اروپا منتشر شده است.

*ایرنا:چرا منافقین دست به کارهایی زده اند که دیگر گروه های معاند جمهوری اسلامی ایران از انجام دادن آن ابا داشته اند؟

هاشمی نژاد: گروهی که ایرانی باشد و خود را به نحوی به سمت سرویس های امنیتی عرضه کند و برای ضربه زدن به کشور و جمهوری اسلامی هیچ محدودیتی برای خود قائل نباشد خیلی از سرویس های امنیتی را به طمع می اندازد و طبعا برای تقابل با کشور ایران ممکن است از جهات گوناگون از اینها استفاده کنند.

از طرفی در حوزه جنگ نرم هم منافقین سوابق طولانی دارند؛ این ها در کنار اقدامات نظامی و خیانت هایی که به کشور کردند، تجربه جدا کردن بعضی از شخصیت های داخلی نظام را هم دارند، که در تاریخ انقلاب اسلامی نمونه های متعددی وجود دارد. حسب فرمایش امام، این هم یک نوع از کارکردهای اینهاست که خیلی مطمح نظر قدرتهای جهانی است و اینها را به طمع می اندازد از منافقین در این گونه موارد استفاده شود.

*ایرنا: گروهک منافقین در سال های حضور در عراق جنایت های زیادی علیه ملت عراق به ویژه کردها و شیعیان مرتکب شده است؛ آیا این گروه بابت این جنایات دچار محکومیت نشده است؟

هاشمی نژاد: بعد از سقوط صدام و از زمانی که دولت عراق مستقر شد، این دولت همواره درصدد بود به اتهامات اینها رسیدگی کند. این در شرایطی است که پرونده های بسیار سیاه و قطوری هم روی میز دولت عراق وجود داشت. با این حال آمریکایی ها همواره از مقر استقرار اینها درعراق حفاظت کردند و حتی بالاترین مقامات آمریکایی هر وقت می خواست خدشه ای به اینها وارد شود بلافاصله وارد عمل می شدند.

هر وقت هم حتی اگر مردم به صورت پیاده واعتراضی می خواستند در پادگان اینها حضور یابند سروکله هلی کوپترهای آمریکایی پیدا می شد؛ به جز چند حمله که مردم و گروه های مردمی عراق انجام دادند و موفق شدند در نهایت آنها را ازعراق اخراج کنند.

امروز هم اگر دادگاه صالحه ای برگزار شود بدون اینکه ایران حتی یک برگ سند از ادعاهای خود ارائه دهد، به میزانی اسناد متقن علیه منافقین در عراق و حتی غرب وجود دارد که اصلا احتیاجی به اسناد از سوی ایران هم نیست.

بسیاری از فعالیت های گروهک منافقین در کشورهای غربی چه در حوزه تروریسم و چه در موارد متعدد دیگری جرم بین المللی محسوب می شود و قطعا منافقین جرایم سنگینی دارند ولی مورد حمایت سرویس های امنیتی غربی هستند و این سرویس ها همیشه مانع از رسیدگی به جرائم این ها شده اند.

*ایرنا: گروهک تروریستی منافقین با توجه به اینکه در ایران منفورهستند، این گروه چه ابزار و ظرفیت هایی برای ضربه زدن به ملت ایران دارند؟

هاشمی نژاد: منافقین بیش از بیست سال در عراق حضور داشتند و در این مدت همکاری تنگاتنگی بین آنها و استخبارات عراق وجود داشت. بعد از سقوط صدام ، گروهک منافقین یکی از حلقه های وصل گروه های تروریستی بود که آنها را موفق کرد شخصیت های عراقی را مورد هدف قرار بدهند. در واقع حلقه سه گانه القاعده، بعثی ها و منافقین این کار را انجام داد.

زمانی هم که منافقین در کشور ما دانشمندان هسته ای را هدف قرار دادند، حداقل دو مقام عالیرتبه سیا اعتراف کردند این کار با همکاری تنگاتنگ منافقین و موساد انجام شد.

فراموش نکنیم «عبدالمالک ریگی» تروریست معروف در مصاحبه ای با یکی از شبکه های ماهواره ای گفت که ما با منافقین همکاری اطلاعاتی داریم. طبعا این همکاری ها همواره مطمح نظر دشمنان ایران بوده و الان هم این همکاری ها مرتب در حال انجام است.

تمام نرمهای اطلاعاتی که در مورد سیستم های امنیتی وجود دارد در مورد گروهک منافقین هم وجود دارد و آنها سازمان امنیتی هستند.از جهت دیگر، اقدامات نرم آنها در موارد متعدد و تاثیرگذاری هایی که به اشکال مختلف دارند، باید مد نظر قرار گیرد و تاثیراتی که در بعضی مواقع نظیر وقایع سال ۸۸ یا موارد دیگر، تجربه هایی است که در طول دوران فعالیت خود کسب کرده اند.

*ایرنا: ایران در قبال چنین اقداماتی و جلوگیری از فرایند تطهیر این گروه تروریستی چه اقداماتی باید انجام دهد؟

هاشمی نژاد: جمهوری اسلامی باید در ابعاد گوناگون به این موضع بپردازد. ما باید به لحاظ حقوقی اینها را دادگاهی کنیم و شکایات متعددی را می توانیم از اینها در جنبه های گوناگون مطرح کنیم.
در سطح داخلی باید هم مسئولان وهم نسل جوان ترفندها و شیوه های عمل و خطوطی که اینها دنبال می کنند در جامعه باز شناسی شود تا جامعه را مصون کنیم. علاوه بر این موظف هستیم در عرصه بین الملل جنایات آنها را در سطح بین المللی منعکس کنیم.

چند سال قبل وقتی که شورای حقوق بشر سازمان ملل نماینده ویژه ای برای بررسی مسائل حقوق بشر در ایران معرفی کرد، در حالی که این گزارشگر عمدتا علیه ایران معرفی شده بود و قطعنامه هایش هم علیه ایران بود، وقتی گزارش های بین المللی و اسناد متقن جمهوری اسلامی از اقدامات این گروهک به وی ارائه شد، پذیرفت که ایران خود قربانی تروریسم است و در یکی از گزارش های خود این مطلب را منعکس کرد.

علاوه بر اینها خانواده شهدای ترور اسناد زنده جنایات تروریستی هستند. این ظرفیت باید برای انعکاس مظلومیت کشورمان و زنده نگه داشتن جنایات گروه منافقین مدنظر باشد.

منافقین به شدت دنبال این هستند که سابقه شان فراموش شود و خودشان را آلترناتیو دموکراتیک جمهوری اسلامی معرفی کنند. البته لازمه این کار این است که جنایات آن ها فراموش شود؛ اتفاقا برای همین است که سرکرده منافقین بیش از ۱۲ سال است از دیده ها پنهان شده و جایگزین آن را یک زن قرار داده اند.

*ایرنا:سال گذشته در گردهمای منافقین ترکی فیصل از مقامات سابق عربستانی از سرکرده این گروهک به عنوان مرحوم یاد کرد؟

هاشمی نژاد: سرکرده منافقین زنده است ولی تعمد دارند و هر از چند گاهی به خاطر اینکه کسی سراغ جنایت گذشته شان نرود این طور مطرح می کنند که اگر جایی کسی سراغ جنایات آنها رفت می توانند مقصر را کسی معرفی کنند که الان وجود ندارد؛ باید مراقب چنین ترفندی باشیم.

آنها برخی اوقات چنین شایعاتی را مطرح می کنند و می خواهند این مسائل از زبان خودشان نباشد و به شکلی بیان شود که اذهان را از جنایت گذشته اینها منحرف کند.
گردهمایی سالانه منافقین از روز گذشته و با حضور برخی سیاستمداران آمریکایی و معارضان سوری خارج نشین در پاریس با طرح ادعاهای پوچ و تکراری علیه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

دراین گردهمایی رودی جولیانی شهردارسابق نیویورک، جورج تنت نماینده کنگره آمریکا، میشل دوپولور نماینده مجلس ملی فرانسه، لیندا چاوز مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید و ترکی فیصل رئیس پیشین دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی و نصرالحریری عضو هیأت معارضان سوریه از جمله شرکت کنندگان بودند.
این درحالی است که سال گذشته روزنامه واشنگتن تایمز در گزارشی از دریافت پول در ازای شرکت آمریکایی‌ها و دیگران در نشست های منافقین در پاریس خبر داده بود.

سیام**۲۰۲۱**۳۰۷۰**
خبرنگار: داود مرادپور**انتشار دهنده:امیرکاردان راد

(پایان)

*** 

فعلان تروریست ها را بجای فعال حقوق بشر قالب می کنندباشگاه خبرنگاران: طوفان توییتری علیه کارناوال منافقین و داعش (روی عکس کلیک کنید)
(حقوق بشری که این جماعت سنگش را به سینه میزنند)

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

سی خرداد هفت تیر تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتعدادی از کنگره امریکا، دربار سعودی و کشورهای اروپایی نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کردند (ویدئو)ا

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28612

منافقین؛ از ادعای مبارزه با امپریالیسم تا ابزاری در دست امپریالیسم 

سید محمد جواد هاشمی نژاد، بنیاد هابیلیان، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۷:…  حوادث تروریستی در کشور ما از دو جهت بی‌نظیر است: ۱٫ هیچ کشوری را در طول تاریخ پیدا نمی‌کنید که در یک سال عالی‌رتبه‌ترین مقاماتش توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت رسیده باشد. در عرض یک سال رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور، بسیاری از وزرا و نمایندگان مجلسمان … 

مزدور مریم رجوی و اربابان صهیونیست از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

منافقین؛ از ادعای مبارزه با امپریالیسم تا ابزاری در دست امپریالیسم

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

سی‌وهشت سال پیش در دنیا تحولی رخ داد که به هیچ عنوان پیش‌بینی نشده بود. جیمی کارتر موقعی که سر کار آمد و رئیس جمهور شد، در آمریکا یک دوره بیشتر نتوانست انتخاب شود و آن هم به دلیل ازدست‌دادن ایران بود. حتی او نیز نتوانسته بود چنین تحول عظیمی را در کشور آمریکا پیش‌بینی کند.

انقلاب اسلامی رخ داد و تاکنون سی‌وهشت سال است که همواره یک لحظه دنیا از این منطقه چشم نپوشیده است. هر نوع تحول و جنایتی در کشور ما اتفاق اتفاده است. در طول هشت سال دفاع مقدس پیچیده‌ترین سلاح‌های شرق و غرب عالم در اینجا آزمایش شد و ثروت همۀ کشورها برای این جنگ و شکست ایران در اختیار صدام قرار گرفت.

حوادث تروریستی در کشور ما از دو جهت بی‌نظیر است:

۱٫ هیچ کشوری را در طول تاریخ پیدا نمی‌کنید که در یک سال عالی‌رتبه‌ترین مقاماتش توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت رسیده باشد. در عرض یک سال رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور، بسیاری از وزرا و نمایندگان مجلسمان در کنار دهها هزار نفر از مردم به شهادت رسیدند. این در هیچ جای دنیا نظیر ندارد؛

۲٫ گروه‌هایی که این اقدامات تروریستی و جنایات را انجام داده‌اند،‌ در دنیا دفاتر رسمی دارند و تحت حمایت کشورهای مختلف غربی و به‌خصوص آمریکا هستند و این مسئله نیز بی‌نظیر است.

در سال ۱۹۹۷ وزارت خارجه آمریکا دربارۀ گروهک منافقین تحقیقات بسیار دقیقی انجام داده است. مؤسسه رند نیز به سفارش پنتاگون در عرض دو سال، تحقیقات میدانی از همۀ رفتارهای گروهک منافقین انجام داده است. وزارت خارجۀ آمریکا رسماً می‌گوید که این گروه هزاران هزار نفر از مسئولین و مردم عادی کوچه و بازار را ترور کرده‌اند. رئیس جمهور ایران، نخست وزیر ایران،‌ رئیس دیوان عالی کشور ایران به همراه هزاران هزار نفر از مردم بی‌گناه ایران را ترور کرده‌اند.

حال جالب اینجاست که این گروه در همۀ کشورهای اروپایی دفتر دارد. در کنار کاخ سفید دفتر دارد. در زمان اوباما از لیست گروه‌های تروریستی بیرون آمد و دفتر هم در کنار کاخ سفید به آنها دادند. آقای ترامپ از مشهورترین مشاورینش کسانی هستند که همه‌ساله در میتینگ‌های منافقین در شهر پاریس شرکت می‌کنند و با دریافت مبالغ کلان دستمزد برای آن‌ها سخنرانی می‌کنند. این حمایت عریان و آشکار کشورهای غربی از گروهی است که به گفتۀ خود آنها مقامات عالی‌رتبه و مردم بی‌گناه کشور ایران را به شهادت رساندند. این هم در تاریخ کشورهای دنیا بی‌نظیر است.

می‌دانیم که آمریکا داعش را به وجود آورد. خانم کلینتون در کتاب «گزینه‌های سخت» این مطلب را صراحتاً‌ می‌گوید که القاعده را ما به وجود آوردیم. اما القاعده در هیچ کجای دنیا دفتر رسمی ندارد! در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون، خودرویی در بیابان‌های یمن در حال عبور بود‌ که از خلیج فارس ناو آمریکایی با موشک آن را زد و گفت یکی از رهبران القاعده در آن خودرو بود. پس وقتی خطری خودشان را تهدید کند، به این صورت اقدام می‌کنند؛ یعنی تروریسم خوب و بد دارد.

داعش نیز تا زمانی که در آسیا جنایات خود را انجام می‌داد، غربی‌ها هیچ موضعی نگرفتند. اما از زمانی که بعضی از گروگان‌های آمریکایی و کشورهای غربی را سر بریدند و وارد این کشورها نیز شدند، موضع‌گیری‌‌ها و اقدامات متقابل آن‌ها شروع شد.

منافقین یکی از ابزارهای اصلی پیش‌برنده کشورهای غربی علیه کشور ما هستند. آن‌ها سی‌وپنج سال است که دست به سلاح برده‌اند و آنچه در توان داشتند‌ در جنایت و خیانت کردن به ملت ایران در کنار صدام و آمریکایی‌ها انجام دادند. برای آن‌ها مسلم شد که از این راه قادر نیستند جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند و موضوع حقوق بشر را در دستورکار قرار دادند. سازمان ملل تا به حال پنجاه قطعنامۀ حقوق‌بشری علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرده که پایۀ اصلی صدور قطعنامه‌ها همین گروه‌های تروریستی هستند.‌

پایۀ اصلی تحریم‌هایی که علیه کشور انجام شد، منافقین بودند. بحث هسته‌ای و مشکلاتی که ایجاد شده، پشت پرده آن منافقین بودند. در جنگ ایران و عراق نیز این‌ها برای صدام جاسوسی کردند و به او نیرو دادند.

باید جامعۀ ما از ترفندهای منافقین آگاه باشند. آن‌ها تنها یک گروه مسلح نیستند بلکه دارای تفکرات التقاطی هستند که اوایل انقلاب خیلی‌ها را به خود جذب کرد. این تفکرات از آمیخته‌شدن اسلام و مارکسیسم به وجد آمده است. دغدغۀ اصلی شهید بهشتی تقابل با این تفکر بود، اما آن‌ها به گونه‌ای فضاسازی کردند که مردم دچار شک و شبهه شدند و حتی شعار مرگ بر بهشتی سردادند و تازمانی که خون او بر زمین ریخته شد مردم فهمیدند که دچار چه اشتباه بزرگی شدند.

چه می‌شود از سال ۱۳۴۲ که این انقلاب به وجود می‌آید تا پیروزی آن، تمام مبارزانی که همراه با امام هستند دست به سلاح نمی برند و سخنرانی می‌کنند، اعلامیه می‌دهند، روشنگری می‌کنند و به زندان می روند؛ اما دست به سلاح نمی بردند. چه می شود که ناگهان جوانانی حدود نوزده تا بیست و دو ساله گروهی را تشکیل می‌دهند و به نام شیعه و اسلام و انقلابی‌گری دست به سلاح می‌برند.

وقتی که چند نفر از نمایندگان خود را به نجف فرستادند، امام خمینی(ره) سه روز حرف‌های آن‌ها را شنید و نهایتاً گفت: بعد از سه روز من به این‌ها گفتم که شیوۀ شما را قبول ندارم؛ به دو دلیل: یکی اینکه افکار شما التقاطی است و اسلامی صحیح نیست و‌ دیگری اینکه وقتی دست به سلاح می‌برید فرصت بسیار خوبی را به رژیم شاه می‌دهد که همۀ شما را نابود کند.

در نهایت امروز می‌بینیم که این گروهک یکی از ابزارهای دست آمریکا شده است. همان گروهی که برای مبارزه با امپریالیسم ایجاد شد، امروز ابزاری در دست امپریالیسم و علیه کشور ایران است.

*** 
سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق

(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسممهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28182

شارلاتان‌هایی که نان از رنج مردم ایران می‌خورند! (+ لبخند ایران به نوای امنیت در دنیای ترور)ا 

Firefighters killed by Mojahedin Khalq Rajavi cultسید محمد جواد هاشمی نژاد، هابیلیان، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:… علاوه بر این‌که اصل این موضع‌گیری نشانگر آن است که توجه آنان به این واقعه اساساً غیرانسانی و در راستای مطامع نامشروع سیاسی است. کارنامه این جنایتکاران نیز مشحون از قتل و سوزاندن سربازان و نیروهای خدوم و زحمتکش و از جمله آتش‌نشانان، محیط‌بانان، نگهبانان اماکن اقتصادی و… به فجیع‌ترین شکل … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

لینک به منبع

شارلاتان‌هایی که نان از رنج مردم ایران می‌خورند!

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

حادثه غم‌انگیز آتش سوزی در ساختمان پلاسکو که باعث تألم و رنج خاطر تمام مردم گردیده است و صحنه‌ای دیگر از رشادت و فداکاری ایرانیان و این‌بار توسط آتش‌نشانان شجاع و ازخودگذشته را به نمایش گذاشت، بی‌شک یکی از آن رویدادهایی است که قلب هر انسانی را در هر گوشه از جهان می‌فشارد و آنچنان که شاهد بودیم حداقل حس همدردی را در میان بسیاری از انسان‌های شریف در خارج از ایران برانگیخت.

در این میان اما برخی از کسانی که بویی از انسانیت نبرده و قرائن حاکیست که از این واقعه اسفناک خوشحالند، با تزویر و دورویی مبادرت به صدور پیغام و بیانیه‌هایی نموده‌اند که انسان از این همه رذالت متحیر می‌شود.

از جمله این افراد عده‌ای از اعضای گروهک‌های تروریستی و از جمله سرکرده گروهک تروریستی منافقین است که بی‌شرمانه درصدد بهره‌برداری سیاسی از این حادثه و شعارپراکنی علیه نظام جمهوری اسلامی برآمده است.

 علاوه بر این‌که اصل این موضع‌گیری نشانگر آن است که توجه آنان به این واقعه اساساً غیرانسانی و در راستای مطامع نامشروع سیاسی است. کارنامه این جنایتکاران نیز مشحون از قتل و سوزاندن سربازان و نیروهای خدوم و زحمتکش و از جمله آتش‌نشانان، محیط‌بانان، نگهبانان اماکن اقتصادی و… به فجیع‌ترین شکل ممکن است و از این حیث انسان در برابر این همه رذالت و بی‌شرمی مبهوت می‌ماند!

این دقیقاً اتفاقی است که هر روزه به بهانه دفاع از حقوق‌بشر در ایران روی می دهد و عده‌ای با اغراض زشت و بر اساس منافع دار و دسته‌های جنایتکارشان، راوی پرونده حقوق‌بشر در ایران می شوند. اینجاست که انسان به اوج مظلومیت مردم ایران و عمق دنائت و زشتخویی دشمنانش پی می‌برد.

سوء‌ِاستفاده منافقین از حادثه پلاسکو و شهادت آتش‌نشان‌ها

آتش‌نشان‌هایی که در آتش منافقین سوختند

لینک به منبع

مجاهدین خلق فرقه رجوی ترور آتش نشان ها

پس از گذشت دو روز از حادثه تلخ و دردناک فروریختن ساختمان پلاسکو و شهادت و مجروح‌شدن تعدادی از نیروهای فداکار و شجاع آتش‌نشانی کشور، گروهک تروریستی منافقین با فراموشی جنایت‌هایی که سه دهه قبل علیه این قشر از مردم کشور انجام داد، اقدام به گرفتن ماهی از آب گل‌آلود کرده است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، گروهک تروریستی منافقین در حالی تلاش دارد تا ناراحتی خود را از شهادت تعدادی از آتش‌نشان‌ها نشان دهد که این گروهک در سال ۱۳۶۱ با حمله تروریستی به چند تن از آتش‌نشانان در شهر رشت یک نفر از آن‌ها را به شهادت رسانده و دو نفر دیگر را زخمی می‌کند.

براساس اسناد به دست آمده، گروهک منافقین در ارگان مطبوعاتی خود در همان سال ۱۳۶۱ با افتخار به ترور شهید غلامرضا اکبری، آتش‌نشان اهل رشت اشاره می‌کنند. تروریست‌های منافق با پایین‌آوردن شهید اکبری از خودروی شخصی‌اش او را به ضرب گلوله به شهادت می‌رسانند.

لبخند ایران به نوای امنیت در دنیای ترور

دکتر غلامرضا کحلکی، بنیاد هابیلیان

لینک به منبع

امنیت در ایران اسلامی «ذاتی» شده است؛ حتی اگر صدای غرش تیربارضدهوایی در حریم امنیتی  آسمان تهران، برای هدف قرار دادن یک پهپاد، نظر شهروندان تهرانی را به خود جلب کند. باوجوداینکه  صدای شدید شلیک گلوله‌های ضد هوایی در میدان انقلاب، میدان ولی‌عصر و خیابان‌های اطراف شنیده شد، تصاویری از این رخداد منتشر شد که نشانگر این بودند که مردم تهران، با لبخندِ از روی آرامش، این صحنه‌ها را دنبال می‌کردند. اما نباید فراموش کرد، روزگاری در ایران عزیز،«مجاهدین منافق»، هرروز، کام ایرانیان را با  وحشتِ ترور، تلخ می‌کردند. بیش از  ۱۷۰۰۰ شهیدی که از آن دوران تا به امروز، نهال امنیت ایران اسلامی را آبیاری کردند. اما امروز، امنیت در ایران عزیز ذاتی شده است. تصور کنید در آسمان سوریه یک شیء ناشناس دیده شود، صدای ضد هوایی برای مردان، زنان و کودکان سوری به چه معنا خواه بود؟ آیا آنان همانند شهروندان ایرانی به تماشای رویداد خواهند نشست، یا اینکه«وحشت ذاتی شده»ی کشتار و ترور، آنان را به فرار وادار خواهد کرد؟ «در عراق، هنوز هم داعش، سمفونی مرگ می‌نوازد و مردم وحشت می‌شنوند». اما آیا به قول برخی از روشنفکران، آن‌طرف آب‌ها، غرب آرزوها، امن است؟ «کریسمس وحشت» در آلمان، کامیون مرگ در برلین را به راه انداخت و این واقعه تروریستی، جان خیلی‌ها را گرفت. فرانسه، «پایتخت تروریسم اروپا» و سرزمین منافق پرور غربی‌ها، هنوز هم از وحشت تروریسم و وقایعی نظیر نیس، خواب ندارد. در ترکیه، جوانان ترک، در کلوپ شبانه، عیش مرگ تروریستی را تجربه کردند. همچنین، مردم در سرزمین هژمون، در دنیای آمریکایی خود، وقایع تروریستی را مرور می‌کنند و در ذهن خاطره «عمر متین» را از ذهن می‌گذرانند. آیا واقعاً، نمی‌توان گفت که دنیای امروز، دنیای ترور است؟ اما آیا انصافاً، امنیت نزد ایرانیان، ذاتی شده نیست؟ به نظر می‌رسد، همان‌گونه که پیشتر «هنر نزد ایرانیان بود و بس؛ امروز امنیت نزد ایرانیان است و بس». اما هنرمندان صحنه امنیت که امروز، غرش ضد هوایی در آسمان تهران را برای مردم ایران، به نمایشی بدل کرده‌اند که از آن وحشتی به دل ندارند، به‌راستی چه کسانی هستند؟ آیا می‌توان به‌راحتی از خون شهدا در امنیت امروز ایران عزیز گذر کرد و به این مهم اشاره نداشت که آنان، هنرمندان آرامش امروز ایران هستند؟ آیا می‌توان از هنرمندی سربازان گمنام امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، در به تصویر کشیدن ایرانی مقتدر، غفلت کرد؟ آیا سپاهیان مقتدر و گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای و هنرمندی آنان در میدان رزم سوریه و عراق، قابل‌چشم‌پوشی است؟ شهدای مدافع حرم چطور؟هنرمندی آنان در امنیت امروز ایران، بر کسی پوشیده نیست. حقیقت این است، امروز ایرانیان بر روی امنیت لبخند می‌زنند و این نعمت ذاتی شده را مدیون هنرمندی اساتیدی می‌دانند که در مکتب عشق، شاگردی کردند. به لطف این هنرمندی‌ها است که می‌گویم، امروز ایران به  نوای امنیت  در دنیای ترور لبخند می‌زند.

(پایان)

*** 

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوییادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28011

خیانت‌های منافقین در تاریخ نظیر ندارد (دیدار منتشرنشدۀ دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی)ا 

rafsanjani_hasheni_nejadکانون هابیلیان، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گروهک تروریستی منافقین، خیانت‌های این گروهک را در تاریخ بی‌نظیر دانسته و افزودند منافقین با کمک آمریکا تلاش می‌کردند با ترور مسؤولین نظام، انقلاب را از پای درآورند. وی با اشاره به نقش مخرب منافقین در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد را نمونه‌ای از اقدامات خائنانه این گروهک در حق ملت … 

رفسنجانی: خون شما نکبت و کثافت است (پاسخی به نامه فدایت شوم رجوی؟!)

لینک به منبع

خیانت‌های منافقین در تاریخ نظیر ندارد

دیدار منتشرنشدۀ دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

دبیرکل بنیاد هابیلیان در سال ۱۳۸۵ با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این دیدار که علاوه بر سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، تعدادی از اعضای هیئت مدیره بنیاد هابیلیان نیز حضور داشتند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تمجید از جایگاه شهید هاشمی‌نژاد ایشان را مبارزی برجسته دانستند و بر ضرورت ادامه راه ایشان تأکید کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به خلأ اینگونه فعالیت‌ها در کشور گفت: کارهایی که آغاز کردید بسیار پر اهمیت است و خلأ آن سال‌ها در فضای سیاسی کشور احساس می‌شد.

هاشمی رفسنجانی افزود انجام اینگونه کارها توسط سازمان‌های مردم‌نهاد بسیار ارزشمند است چرا که دولت‌ها گرفتاری‌های خود را دارند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گروهک تروریستی منافقین، خیانت‌های این گروهک را در تاریخ بی‌نظیر دانسته و افزودند منافقین با کمک آمریکا تلاش می‌کردند با ترور مسؤولین نظام، انقلاب را از پای درآورند.

وی با اشاره به نقش مخرب منافقین در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد را نمونه‌ای از اقدامات خائنانه این گروهک در حق ملت ایران دانستند که با شکست مفتضحانه آن‌ها و حامیان بعثی‌شان روبرو شد.

در ابتدای این دیدار سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان از اهداف تشکیل این بنیاد و برنامه‌ها و اقدامات پیشِ‌رو گزارشی ارائه کرد.

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27917

هاشمی نژاد: نامه نگاری به ترامپ شوی تبلیغاتی است/ منافقین ابزاری محدود در دستان سرویسهای جاسوسی 

hashemi-nezhad123جام جم، سی ام دسامبر ۲۰۱۶:… وی در ادامه افزود: گروه‎های تروریستی منافق سرخورده از سرنوشت شوم خویش، سعی دارند با بهره گیری از فضاهایی مانند کنگره آمریکا که متأثر از لابی صهیونیستی است در سایه تحریمها آشوب و ناآرامی را به مرزهای کشور بازگردانند. وی نامه مذکور را نماد بارز ورشکستگی منافقین و نیروهای معاند انقلاب اسلامی خواند و گفت: جمهوری اسلامی … 

سناتور جان مکین امریکایی و مجاهدین خلق امریکایی کشاستراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) این بار به دست یک امریکائی به ثمر رسید

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

بررسی نامه به ترامپ در گفتگوی جام جم آنلاین با دبیر بنیاد هابیلیان:

نامه نگاری به ترامپ یک شوی تبلیغاتی است/ منافقین ابزاری محدود در دستان سرویسهای جاسوسی

تعدادی افراد از گروهک تروریستی منافقین با نامه نگاری با دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران شدند.

در بررسی این موضوع “سید محمد جواد هاشمی نژاد” حرکت اخیر شبکه نفاق را راستای اقدامات ضد ایرانی آنها در گذشته دانست و به جام جم آنلاین گفت: قطعا این گونه تلاشهای بیهوده، با حمایت سازمانهای جاسوسی – اطلاعاتی همچون موساد صورت گرفته تا به زعم غلط خود به مردم کشورمان ضربه وارد کنند.

وی در ادامه افزود: گروه‎های تروریستی منافق سرخورده از سرنوشت شوم خویش، سعی دارند با بهره گیری از فضاهایی مانند کنگره آمریکا که متأثر از لابی صهیونیستی است در سایه تحریمها آشوب و ناآرامی را به مرزهای کشور بازگردانند.

وی نامه مذکور را نماد بارز ورشکستگی منافقین و نیروهای معاند انقلاب اسلامی خواند و گفت: جمهوری اسلامی در حال حاضر در چنان موضع ضعفی قرار نگرفته که بحثهای تکراری همچون تحریم، شرایط بازگشت پذیری به کشور را داشته باشد.

این کارشناس مسایل منافقین تصریح کرد: امروز تمامی کارشناسان نظامی و غیر نظامی و نیز قاطبه استراتژیستهای آمریکایی نسبت به قدرت جمهوری اسلامی در منطقه اذعان داشته و مقامات خود را از نزدیکی نظامی با ایران منع می کنند، از این رو مقوله تحریمها هم در همین محور تعریف می‎شود.

وی خاطر نشان کرد: وقتی دست دشمنان از تهدید نظامی و تحریها کوتاه می شود، به ناچار به ابزار محدودی بنام منافقین رو ‎آورده و جالب است که شاهدیم دولتی نظیر عربستان سعودی هم که در برابر ایران توان رویارویی ندارد بر مهره سوخته منافقین چنگ می‎اندازد.

هاشمی نژاد در جواب خبرنگار جام جم آنلاین مبنی بر این پرسش که، مستقل از سیاستهای خصمانه کاخ سفید آیا این نامه می‎‎تواند در راهبردهای دولت ترامپ در مواجهه با کشورمان اثر گذار باشد، اظهار داشت: اعتقاد دارم بحث نامه نگاری چندان مطرح نیست. در واقع همکاری مستمر گروهک منافقین با سرویسهای جاسوسی سیا و موساد علیه ایران مهم و به وضوح آشکار است.

وی اضافه کرد: بطور نمونه بر طبق اظهارات خود مقامات آمریکا، در عملیات ترور دانشمندان هسته‎ای، این اقدام کور در همکاری با اعضای منافقین انجام شده است.

دبیر کل هابیلیان در مجموع نامه نگاری مضحک شبکه نفاق به رییس جمهور منتخب ایالات متحده را نوعی مانور تبلیغاتی – رسانه‎ای غرب ارزیابی نمود و نقش آن را در سیاست خارجی واشنگتن بی‎تأثیر دانست.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27642

گفتگو با محمدجواد هاشمی نژاد. جنگ گسترده عربستان و بازی با کارت سوخته منافقین 

 hashemi-nezhad123موسسه راهبردی دیده بان، تهران، ششم دسامبر ۲۰۱۶:… سوال: پیوند و ارتباط منافقین به عنوان رابط بین اپوزیسیون خارج از کشور با عربستان چگونه است؟ جواب: اینکه روزگاری منافقین حرکتی را شروع کردند و تصورشان این بود که به تنهایی قادر هستند مسیر را ادامه دهند و ایران را از پا در بیاورند و خودشان به تنهایی بر کشور فائق بیایند، این دیگر جزو خواب‌های … 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

لینک به منبع

گفتگو با محمدجواد هاشمی نژاد

جنگ گسترده عربستان و بازی با کارت سوخته منافقین

این جنگ چهارم قدرت‌ها و عربستان که نماینده آنها در منطقه است روز به روز به نفع جمهوری اسلامی در حال تغییر چهره دادن در جهت تثبیت ایران است.

موسسه راهبردی دیده بان، متن زیر به مصاحبه با جناب اقای سید محمد جواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان اختصاص دارد که به ابعاد اقدامات عربستان سعودی در بهره برداری از جریان های تروریستی ضد ایرانی می پردازد:

سوال.نظر شما درخصوص آرایش جدید حاکمیت عربستان در تقابل با جمهوری اسلامی ایران در قالب «جنگ روانی و اطلاعاتی» که طی ماه های اخیر مشاهده شده چیست؟

 بعد از انقلاب اسلامی وقتی شکل جدید آرایش سیاسی و نظامی دشمنان را ملاحظه می‌کنیم این در واقع بخش چهارم جنگ بر علیه ایران است. ما جنگ ایران و عراق را داشتیم، ترورهای بسیاری را به عنوان دومین جنگ داشتیم، جنگ سوم هم به قصد نابود کردن کشور تحریم‌هایی بود که علیه جمهوری اسلامی ایران وضع شد که با پشت سر گذاشتن این مراحل در حال حاضر جنگ چهارم، جنگ‌های نیابتی است. در مطبوعات عربستان سعودی هم اگر دقت کنیم این مورد را ملاحظه می‌کنیم که سعودی‌هایی که رسانه‌هایش به نوعی نقش سخنگوی آن‌ها را دارند پیرامون همین جنگ چهارم نیابتی که عرض کردم به چهار محور تأکید دارند؛ اول تقابل با کشور ایران در سوریه و بحرین که به لطف خدا جمهوری اسلامی نشان داده است از پس کارزار سوریه برآمده است و در بحرین هم عربستانی‌ها کاملاً در تله بحرین گرفتار شده‌اند، دوم تخریب جامعه ایران از داخل و مشغول‌سازی حاکمیت ایران به مسائل و مشکلات درونی و تخریب‌هایی است که می‌خواهد در کشور اتفاق بی‌افتد،‌ سوم شعله‌ور کردن مناطق مرزی و ایجاد نارضایتی بین اقوامی که در این مناطق هستند از جمله در حوزه‌ جنوب گروهکی را به نام خلق عرب ایجاد کردند، در مناطق مرزی غرب و شمال‌غرب که دارای زمینه‌های قبلی هم از اوایل انقلاب بوده است گروهک‌هایی که از همان ابتدا در آنجا فعال بوده‌اند و تقریباً از دور خارج شده بودند را مجدداً تحریک کرده‌اند و کمک مالی بسیاری هم به آن‌ها کرده‌اند و گروهک‌هایی مثل حزب دموکرات کردستان را فعال کرده‌اند که اعلام جنگ مسلحانه با جمهوری اسلامی ایران هم نموده‌اند. در شرق کشور در ناحیه قوم بلوچستان تلاش کرده‌اند گروهک‌هایی را آنجا فعال کنند برای اینکه بتوانند به نام قوم بلوچ در ایران اخلالی را به‌وجود بیاورند. همچنین به صورت بالقوه تلاش های بسیار زیادی کرده‌اند که در ناحیه آذری نشین ایران سمت آذربایجان این را هم تبدیل کنند به یک قوم دیگری علیه کشور ایران که البته به فضل خدا موفق نشدند.

گروهک الاحوازیه در تیرماه یک خط لوله نفت را منفجر کرد و به طور رسمی هم اعلام کرد یا حزب دموکرات کردستان چند روز پیش مجدداً بعد از گذشت ۲۰ سال اعلام کرده است دوباره سلاح‌ها را به دست گرفته‌ایم و وارد فاز جنگ مسلحانه می‌خواهند بشوند. در ضمن حزبی را اخیراً به نام «حزب آزاد پاک» در کردستان فعال کرده‌اند که خبرگزاری آشویتیدپرس اعلام کرد که این حزب توسط آمریکایی‌ها آموزش داده شده‌اند و سلاح به دست می‌گیرد. البته اینگونه وانمود می‌کنند که هدف از ایجاد آنها برای مقابله با گروه‌های سلفی است ولی حقیقت امر این است که عملکرد آنها علیه جمهوری اسلامی است.

محور چهارم ائتلاف و یکپارچه‌سازی گروه‌های سیاسی، نظامی و معاند علیه ایران است. این ائتلاف‌ها تلاش دارند تحت سرپرستی منافقین به‌عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی ایفای نقش کنند و البته این گروهک‌ها به صورت ضمنی هم به این ائتلاف اشاره کرده‌اند من جمله استقبال منافقین از به کارگیری مجدد سلاح توسط حزب دموکرات و قصد تقابل نظامی و تروریستی آنها از این موارد است.

در مورد این چهار محور شبکه العربیه به شدت فعال بود و بعد از برگزاری جلسه‌ای که منافقین با ترکی‌الفیصل در پاریس داشتند، از آن به بعد بسیار راجع به مطرح کردن منافقین فعال شده است و تقریباً روزی نیست که اعضا و فعالین این گروهک را به شبکه خودش دعوت نکند و به آنها نپردازد و اینها نشان می‌دهد که آنها تلاش دارند فعالیت‌ها را به منافقین محوریت دهند. پنجم مهرماه ۱۳۹۵ شبکه اسکای نیوز عربی هم با عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی با مریم رجوی مصاحبه‌ای را انجام می‌دهد، یا راه‌اندازی کمپین اعتراض به اعدام منافقین و طرح آن در شورای حقوق بشر و تلاش برای اینکه به این موضوعات جنبه حقوق بشری بدهند در جنگی که منافقین تروریست علیه مردم کوچه و بازار ایران به راه انداخته بودند و مسئولین طبق وظیفه ذاتی خود به تقابل با آنها اقدام کردند؛ ولی خوب با خباثتی که از آنها سراغ داریم سعی در حقوقی کردن این موضوع دارند تا در مجامع حقوق بشری مطرح کنند تا بدین طریق به خیال خودشان ایران را محکوم نمایند. همچنین چند روز پیش نشریه گلوبال …… اعلام کرد که عربستان و آمریکا برای اینکه ایران را وادار به عقب‌نشینی از کشور سوریه بکنند برنامه‌ریزی می‌کنند و به آن ۴ محور هم به گونه‌ای دیگر اشاره کرده‌اند و در مقاله‌ای که نوشته‌اند اشاره می‌کند که این دو کشور مشغول ایجاد مجموعه‌ای از بحران‌ها برای ایران جهت عقب‌نشینی از سوریه هستند. منتهی باخت عربستان سعودی و آمریکا در این است که روی گروهک‌هایی سرمایه‌گذاری کرده‌اند که اینها هیچ توانایی خرابکاری و عمل تروریستی در داخل کشور ایران ندارند؛ چراکه به لطف خدا جمهوری اسلامی کشوری بسیار قدرتمند و دارای امنیتی پایدار است و طبیعتاً گروهک‌هایی که فشل شده‌اند و این دو کشور تلاش دارند یکی با تزریق بودجه‌های هنگفت و دیگری با ارائه آموزش‌های نظامی و تأمین تسلیحاتی آنها را وادار به ایجاد مزاحمت نمایند هیچ گاه موفقیتی در پی ندارد، الا اینکه محدود به همان خارج از کشور و نهایتاً نوار مرزی کشور شود که معمولاً‌ هم با پاسخ قدرتمند و ویرانگر جمهوری اسلامی مواجه می‌شوند.

سوال. پیوند و ارتباط منافقین به عنوان رابط بین اپوزیسیون خارج از کشور با عربستان چگونه است؟

اینکه روزگاری منافقین حرکتی را شروع کردند و تصورشان این بود که به تنهایی قادر هستند مسیر را ادامه دهند و ایران را از پا در بیاورند و خودشان به تنهایی بر کشور فائق بیایند، این دیگر جزو خواب‌های تعبیر نشدنی است و البته برای خودشان هم بخوبی مسجل شده است. به‌خصوص بعد از سقوط صدام خوب آمریکایی ها خیلی دنبال این موضوع بودند که بتوانند یک انسجامی به اپوزیسیون ایران و به کسانی که معارض هستند بدهند. منافقین هم که می‌دانستند به نفعشان است که به سمت این خواست آمریکا بروند،‌ این همکاری‌های آنها با دیگر معاندین یک شکل علنی‌تری به خود گرفت و لذا با هر ابزار و فضایی که بتواند این تقابل‌ها را تشدید بکند به صورت طبیعی اینها اقدام به ارتباط‌گیری می‌کنند. نظیر ارتباط منافقین با جامعه فرقه ضاله بهاییت، بعضاً سلطنت‌طلبان و گروهک‌هایی که در غرب کشور اقدام تروریستی انجام داده بودند.

خوب بعضی از مأموران مشخص سیای آمریکا مثل سعید عابدینی و اینهایی که می‌آیند به صورت علنی در کحافل اینها شرکت می‌کنند. امروزه منافقین آن شکل مورد قبول آمریکایی‌ها و بالطبع عربستانی‌ها را که می‌خواهند پیشرو باشند و خودشان مستقیماً به عنوان اپوزیسیون مطرح باشند را از دست دادند و خیلی ابایی هم از عنوان کردنش ندارند مثلاً ملاحظه می‌کنید در گردهمایی‌های منافقین شخصیت‌های به شدت ضدایرانی صهیونیست دعوت می‌شوند و بعضاً مأموران رده بالای حکومتی آمریکا و سازمان سیا هستند و وقتی در گردهمایی اینها نقش اصلی را بازی می‌کنند بیانگر این است که گروهک ترسی ندارد از اینکه خودش را به عنوان یک ابزار هم در دست جناح تندرو و لابی صهیونیستی آمریکا قرار دهد. به هر حال در حال حاضر مطرح شدنشان در این غالب می‌گنجد فلذا هر طرحی که آمریکایی‌ها دارند را در شکل وقالب کارهای اجرایی منافقین هم ملاحظه می‌کنید. اگر سعید عابدینی به‌عنوان یک چهره ضدایرانی و مأمور سیا مطرح است، می‌تواند به همراه چهره‌های صهیونیستی در گردهمایی منافقین شرکت کند. ما حتی بعضاً شاهد ارتباطات منافقین با سلفی‌ها و حمایت‌ها و ارتباطات آنها با داعش را دیدیم و هنوز هم شاید در آرشیو منافقین باشد زمانی که داعشی‌ها در حال حمله به مناطقی از سوریه و عراق بودند به عنوان انقلابی از آنها یاد می‌کردند و وقتی که متوقف شدند به دلیل برخی از عملکردهایشان در حوزه اروپا بدین شکل در آمدند به صورت ظاهری در تبلیغاتشان علیه داعش موضع گرفتند. ولی وقتی تحلیل‌های منافقین را مطالعه می‌کنیم کاملاً هم‌سویی دارند و بیشتر یک بام و دو هوا است یعنی از طرفی طبق موازین آمریکایی‌ها می‌گویند داعش ولی در عمل جنایاتی که آنها علیه مردم سوریه انجام می‌دهند آنها را مورد تشویق قرار می‌دهند و در حوزه پنهانی هم که کاملاً مشخص است که ارتباطاط خوبی با هم دارند.

سوال. لطفاً پیرامون انتقال توان اطلاعاتی و عملیاتی منافقین و بحث آموزش تشکیلاتی به گروه‌های تکفیری را هم توضیح دهید؟

این یک همکاری جمعی متقابل است و ابزار تروریسم یک لوازم چند وجهی مختلف و فراگیری را دارد. گاهی ممکن است کشوری به طور مستقیم نتواند برخی از کارها را علنی انجام دهد ولی گاهی اوقات هم برعکس است و به صورت علنی می‌گویند و اقدام می‌کنند. شما توجه کنید چند سال قبل در پاریس همه کشورهای غربی به سرکردگی آمریکایی‌ها جمع شدند و این گروهک‌های جانی و تروریست سوریه را تحت عنوان ارتش آزاد سوریه گرد هم آوردند و به آنها پول و سلاح دادند. خوب حالا بعداً عناوین‌شان تغییر پیدا می‌کند و حتی علیه جوامع غربی هم دست به اقدام می‌زنند و ممکن است در این صورت غربی‌ها مجبور به برخوردهایی آشکار با آنها شوند. در سال ۲۰۰۹ آقای سین برهش برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران صراحتاً اعلام کرد که اینها در صحرای نوادا توسط آمریکایی‌ها آموزش داده شده‌اند و از طرفی دیگر این آموزش انتقال پیدا می‌کند به گروه‌ها و گروهک‌های سلفی و وقتی به مجموعه اینها نگاه می‌کنید یک خط سیری را مشاهده می‌کنید که به صورت زنجیروار بین مجموعه سازمان‌های اطلاعاتی،‌ گروه‌های تروریستی و آنهایی که آشکار و تحت حمایت عربستان است و در رده دوم آنهایی هستند که به ظاهر حمایتی نمی‌شوند و تروریست نامیده می‌شوند برای پیشبرد اهداف سیاسی استفاده می‌شوند. آنجایی که لازم است منافقین از سیا آموزش، پول و امکانات می‌گیرند و آنجایی که لازم است آن را منتقل کنند توسط منافقین به اینها انتقال داده می‌شود. گزارش‌های متعددی وجود داشت قبل از اینکه داعش عمل بکند مبنی بر اینکه منافقین در پادگان اشرف به این گروهک‌ها در آنجا آموزش‌های نظامی می‌دهند و آنها را مسلح می‌کنند و از طریق منافقین بسیاری از اهداف کشور آمریکا محقق می‌شود. نباید فراموش کنیم در ابتدای اشغال عراق توسط آمریکا و تصور این بود که چون منافقین در لیست گروه‌های تروریستی هستند آمریکایی‌ها این بساط را جمع خواهند کرد قضیه برعکس شد و آمریکا از آنها استفاده کرد و حتی یکی از مقامات آمریکایی به صراحت اعلام کرد ما اعمال کثیفی که خودمان رویمان نمی‌شود انجام دهیم به منافقین می‌سپاریم. با توجه به همه این موارد یک حقله وصل بین تمامی این موارد به وضوح مشاهده می‌کنیم.

به نظرم این جنگ چهارم قدرت‌ها و عربستان که نماینده آنها در منطقه است روز به روز به نفع جمهوری اسلامی در حال تغییر چهره دادن در جهت تثبیت ایران است و از این آزمایشی که ملت ایران در آن قرار گرفته‌اند سربلند بیرون خواهند آمد و یکی از آن مسیرهایی است که خداوند به مستضعفین عالم وعده آن را داد که ما نمونه‌های بارز آن را در طول حیات این انقلاب کم ندیده‌ایم.

نشریه اشارت، موسسه راهبردی دیده بان

*** 

بهزاد معزی مجاهدنی خلق فرقه رجویاز “دریوزگی قلم به مزدان فرقه رجوی” تا “نمونه فریبکاری تبلیغاتی مجاهدین خلق”

همچنین:

 • ۲۰۱۶/۰۱/۳۰ نماینده مجلس اعلای شیعیان عراق:دولت عراق باید نسبت به منافقین دست‌ بکار شود
  موسسه راهبردی دیدبان، سی ام ژانویه ۲۰۱۶:… ابو عارف در خصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت: منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود،داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتب
 • ۲۰۱۶/۰۱/۲۷ شیخ محمد تقی مولا: دولت عراق به زودی منافقین را اخراج خواهد کرد
  محم تقی مولانا نماینده مجلس عراقموسسه راهبردی دیدبان، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۶:…  شیخ محمد تقی مولا نماینده اقلیت های مذهبی در پارلمان عراق طی گفتگویی با دیده بان: :ارتش و نیروهای مردمی عراق همواره پیروز بوده اند و درو واقع روحیه داعش در عراق شکست خورده است. وی در خصوص
 • ۲۰۱۵/۱۲/۱۳ تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود
 • ۲۰۱۵/۰۸/۰۴ ماموریت ناتمام پیک مریم رجوی (گفتگو با ابراهیم خدابنده)
  ابراهیم خدابنده 2014موسسه راهبردی دیدبان، تهران، چهارم اوت ۲۰۱۵:…  به نکته جالبی اشاره کردید. بله ما شاهد یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای و یک دگردیسی کامل در مواضع اعلام شده سازمان مجاهدین خلق از بعد از انقلاب اسلامی تاکنون بودیم و هستیم که بحث مفصلی دارد که به فرصت دیگری موکول می‌کنم. رجوی که زما
 • ۲۰۱۵/۰۷/۲۷ نشست بررسی تشابه اقدامات منافقین و داعش در عملیات مرصاد
  ابراهیم خدابنده شبکه العالمموسسه راهبردی دیده بان، تهران، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  شبکه بین المللی العالم در اقدام به موقع و در همکاری با فراکسیون مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم نشستی “از داعش تا موصل(۲) ” را به صورت زنده بر روی آنتن آورد.  در این نشست ک
 • ۲۰۱۴/۱۰/۲۱ مختصات دقیق کمپ منافقین (لیبرتی) دربغداد
  کمپ لیبرتی 4مرکز راهبردی دیدبان، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  منافقین همواره برای ایجاد بهانه جهت خبرسازی و بنحوی ایجاد فضا برای اعضای حاضر در این کمپ هر ازگاهی یادی هم از اعضای حاضر در این کمپ می کنند با این حال فضای خفقان کامل و هر لحظه احتمال کشته شدن و در عین حال فرار اعضا از این
 • ۲۰۱۴/۰۸/۲۰ چرا موضع منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) درباره داعش تغییر کرد!
  Maryam Rajavi terrorist syriaموسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیستم اوت ۲۰۱۴: …  ایجاد مقاومت مردمی در عراق بر علیه داعش،تغییرات جدید در ساختار سیاسی عراق و محکوم کردن داعش از سوی سازمان ملل و نهادهای بین المللی،بحرانی جدی را برای سازمان به وجود آورده است. سازمان همواره سعی می کند نظر سرویس های
 • ۲۰۱۴/۰۸/۰۳ از تئاتر مدرسه موش ها تا زنان افسرده پادگان اشرف
  موسسه راهبردی دیده بان، تهران، سوم اوت ۲۰۱۴: … مسعود رجوی همیشه در ابتدای سخنرانی هایش در پادگان اشرف مقتدای خود را پیامبر اکرم و امام حسین(ع) معرفی می‌کرد و این در حالی بود که خودش بهتر می دانست که مقتدایش صدام،آمریکایی ها و صهیونیستی هایی هستند که برایشان مزدوری و جاسوسی می کند. رجوی متن زیارت نامه های مربوط به ائمه
 • ۲۰۱۳/۰۹/۱۷ نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد
  موسسه راهبردی دیدبان، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … جدا شده‌های این گروهک هدف مسعود رجوی از ساخت این برج را ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران را داشتند. هدف از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط
 • ۲۰۱۳/۰۸/۲۱ احتمال خودزنی منافقین! (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیست و یکم اوت ۲۰۱۳: …  دومین دلیلی که به ذهن می‌رسد این است که خود سازمان برای حذف تعدادی از اعضای خود که به قول خودشان مسئله‌دار شده‌اند قصد انجام عملیات نظامی علیه آنها را دارند و با این خبرسازی در حال زمینه‌سازی برای انجام آن هستند و با این ت