هاشمی نژاد: سیاست‌های دوگانه فرانسه در قبال منافقین (فرقه رجوی)

هاشمی نژاد: سیاست‌های دوگانه فرانسه در قبال منافقین (فرقه رجوی)

باشگاه خبرنگاران، تهران، اول ژوئیه 2014: …  وی تأکید کرد: این نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند. دبیرکل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: حمایت‌ها از منافقین منحصر به دولت فرانسه نیست و آمریکا به همراه اتحادیه اروپا از این گروهک تروریستی حمایت‌های گسترده‌ای می‌کند …

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIوزارت خارجه فرانسه، ژوئن ۲۰۱۴: مجاهدین خلق بواسطه استفاده از خشونت شناخته می شود. این گروه هیچ گونه حضور قانونی در فرانسه ندارند.

لینک به منبع

هاشمی‌نژاد در گفتگو با باشگاه خبرنگاران تشریح کرد

سیاست‌های دوگانه فرانسه در قبال منافقین

دبیرکل بنیاد هابیلیان گفت: نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند.

“محمد‌جواد هاشمی‌نژاد” در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، در رابطه با انتقاد سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از گروهک تروریستی منافقین گفت: فرانسه به لحاظ ظاهری در رابطه با برخورد با گروهک تروریستی منافقین تغییر رویکرد جدی نداده زیرا در گذشته هم که اتحادیه اروپا این گروهک تروریستی را از لیست گروه‌های تروریستی خود خارج کرده بود دولت فرانسه اعلام کرد که همچنان ما این گروهک را منافقین را تروریست می‌دانیم و به همه اعضای خود سپردیم که با این تشکیلات تروریستی ارتباط نداشته باشند.

وی با اشاره به اینکه، بیانیه اعلام شده توسط سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه نکته جدیدی را برای جامعه جهانی در پی ندارد، تصریح کرد: رویکرد و موضع‌گیری دولت فرانسه با عملکرد دولتشان کاملا دارای تضاد است؛ در حقیقت با اعلام این موضع‌گیری دولت فرانسه به این گروهک تروریست، خشن و فرقه‌گرا اجازه فعالیت‌های گسترده را در کشورشان می‌دهد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه دولت فرانسه با دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد، اظهار داشت: اگر موضع دولت فرانسه واقعی بود و با این اتهاماتی که دولت فرانسه متوجه منافقین کرده که درست هم است می‌توانست برخورد جدی‌تری و محکمی با این گروهک تروریستی داشته باشد و آنها را از فرانسه اخراج کند اما از طرفی شاهد آن هستیم که هیچ برخوردی با این گروهک تروریستی نمی‌شود و هیچ گروه فرانسوی هم همچون این گروهک اجازه چنین عملکردی در خاک این کشور را ندارد.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه دولت فرانسه طوری در قبال منافقین موضع‌گیری می‌کند گویا مقر این گروهک تروریستی جزیره‌ای، خارج از خاک فرانسه است، گفت: ما هرسال شاهد میتینگ‌ها و همایش‌هایی از سوی این گروهک تروریستی در خاک فرانسه هستیم و گروه‌های متفاوتی برای حمایت از این گروهک تروریستی در آن شرکت می‌کنند.

وی تأکید کرد: این نوع موضع‌گیری‌های دولت فرانسه نشان دهنده این است که این دولت آگاهانه امکانات بسیار گسترده‌ای را در اختیار سیستمی قرار می‌دهد که کاملا آن را تروریست، خشن و فرقه‌گرا می‌دانند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان اظهار داشت: حمایت‌ها از منافقین منحصر به دولت فرانسه نیست و آمریکا به همراه اتحادیه اروپا از این گروهک تروریستی حمایت‌های گسترده‌ای می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ابزارهای مواجه کشورهای غربی با جمهوری اسلامی ایران محدود است و با وجود این محدودیت آن‌ها به هر ابزار دیگری متوصل می‌شوند و همچنین گزارش‌های سخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه و نهادهای بین‌المللی نظیر دیدبان حقوق بشر اشاره به وحشی‌گری‌های این تشکیلات داشته است اما حمایت آن‌ها همچنان از این گروهک تروریستی ادامه دارد که نشان‌دهنده آن است که کشورهای غربی به ویژه آمریکا در مواجهه با تفکر انقلاب اسلامی ابزاری در دست ندارند از همین رو به چنین حمایت‌هایی از این گروهک تروریستی تن می‌‌دهند.

همچنین:

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

آینده مجاهدین خلق پس از عراق


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

Maryam Rajavi terrorist syriaIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

مشروح دیدار خانواده شهدای ترور با نمایندگان پارلمان انگلیس در تهران

کانون هابیلیان، تهران، نهم ژانویه 2014: …  جک استراو همچنین با ذکر اینکه می خواهد از رنج خانواده قربانیان ترور صحبت کند، خاطرنشان کرد که در سالیان گذشته با بسیاری از قربانیان ترور در جهان دیدار کرده است. بن والاس یکی دیگر از نمایندگان هیئت پارلمانی انگلیس نیز تصریح کرد: تروریستها نمی توانند با اقدامات غیرقانونی و ترور به

هاشمی نژاد: ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز “رجوی” موجب اختفای این فرد شده است

باشگاه خبرنگاران، تهران، بیستم مارس 2014: …  هاشمی‌نژاد: پس از سرنگونی رژیم صدام در 10 سال گذشته تاکنون ارتباط علنی سرکرده این گروهک تروریستی با عناصر این گروه تنها از طریق ویدئو‌کنفرانس و پیام بوده است. فارغ از انتشار اخبار و شایعاتی مبنی بر مردن رجوی، به نظر می‌رسد ترس از پیشینیه جنایات‌آمیز خود و همراهی با دیکتاتور

هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

کانون هابیلیان، هفتم ژانویه 2014: … هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه “پنتاگون” گروهک تروریستی منافقین را برای اهداف خاصش زیر چتر حمایتی خود قرار داد، اظهار داشت: وزیر جنگ اسبق آمریکا با نگاه ضد ایرانی‌اش مسئله منافقین را سخت‌تر کرد، تصور آنان این بود که این گروهک تروریستی می‌تواند ابزار خوبی برای رسیدن اهداف شوم آنها در

هاشمی نژاد: انگلیس از آلوده شدن کشورش با حضور گروهک تروریستی منافقین نگران است

هابیلیان، سی و یکم اکتبر 2013: … دبیرکل بنیاد هابیلیان در پایان با بیان اینکه انگلیس از ورود افراد جنایتکار در گروهک تروریستی منافقین به کشورشان که دستشان به خون ملت‌ها آغشته شده باشد، جلوگیری می‌کند، خاطرنشان کرد: این در حالی است که دولت انگلیس سرکردگان این گروهک تروریستی را در کشور خود پذیرا است، همانگونه که فرمانده