هاشمی نژاد: فعالیت منافقین در اروپا جرم بین المللی است/ موساد از منافقین حمایت می کند

هاشمی نژاد: فعالیت منافقین در اروپا جرم بین المللی است/ موساد از منافقین حمایت می کند

hashemi-nezhad123ایرنا، تهران، سوم ژوئیه 2017:…  دبیرکل کانون هابیلیان با بیان این که بسیاری از فعالیت های گروهک منافقین در کشورهای غربی جرم بین المللی است گفت: موساد و سرویس های امنیتی غربی از منافقین حمایت کرده و همیشه مانع از رسیدگی به جرائم آنها شده اند. ملت ایران اگر چه منافقین را از تاریخچه جمهوری اسلامی خارج کرده اند، اما تیرماه از آن تاریخ هایی در تقویم انقلاب اسلامی است …

عملیات مشترک موساد و مجاهدین خلق در ترور اساتید دانشگاههای ایران

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لینک به منبع (ایرنا)
لینک به منبع (کانون هابیلیان)

دبیرکل کانون هابیلیان: بسیاری از فعالیت منافقین در اروپا جرم بین المللی است/ موساد از منافقین حمایت می کند

سید محمد جواد هاشمی نژاد

سید محمد جواد هاشمی نژاد

تهران-ایرنا- دبیرکل کانون هابیلیان با بیان این که بسیاری از فعالیت های گروهک منافقین در کشورهای غربی جرم بین المللی است گفت: موساد و سرویس های امنیتی غربی از منافقین حمایت کرده و همیشه مانع از رسیدگی به جرائم آنها شده اند.
 
ملت ایران اگر چه منافقین را از تاریخچه جمهوری اسلامی خارج کرده اند، اما تیرماه از آن تاریخ هایی در تقویم انقلاب اسلامی است که در ذهن و خاطره مردم با اقدامات و جنایات تروریستی گروهک منافقین در اوایل انقلاب عجین شده است. 

این در حالی است که برخی از شرکای منطقه ای و بین المللی منافقین از آل سعود گرفته تا سیاستمداران تندوری آمریکایی تا دستگاه های امنیتی غربی و موساد به حدی از درماندگی سیاسی رسیده اند که به ریسمان پوسیده این گروهک تروریستی چنگ می زنند.

در همین چارچوب نشست سالانه منافقین از روز گذشته در فرانسه در شرایطی آغاز به کار کرد که این گروه با حمایت برخی سرویس های امنیتی و پرداخت هزینه سفر حاضران و با پاداش های ده ها هزار دلاری به سخنرانان آمریکایی،غربی و عربی، بساطی را برای تکرار اتهامات و ادعاهای پوچ و پوشالی بر ضد جمهوری اسلامی ایران ترتیب داده است.

«سیدمحمد هاشمی نژاد» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا با اشاره به این که منافقین به شدت دنبال این هستند که سابقه جنایات و اقدامات ترورریستی آن ها فراموش شود و خودشان را آلترناتیو دموکراتیک جمهوری اسلامی معرفی کنند، تصریح کرد: اتفاقا برای همین است که سرکرده منافقین بیش از 12 سال است از دیده ها پنهان شده و جایگزین آن را یک زن قرار داده اند.

دبیرکل کانون هابیلیان معتقد است که تروریسم یکی از ابزارهای پیش برنده اهداف و سیاست های قدرت های جهانی به خصوص در مورد جمهوری اسلامی ایران بوده و گروهک منافقین چه به لحاظ استفاده از قدرت ومبارزه نرم و چه در نظر عملیات نظامی و تروریستی که به کرات در ایران انجام شده است، از مهمترین ابزارهای آنها به شمار می روند.

*ایرنا: موضع غرب و سرویس ها امنیتی آنها در برابر منافقین تاکنون چگونه بوده است؟ 

هاشمی نژاد:غرب برای داشتن جایگزین در مورد جمهوری اسلامی ایران بسیار در تنگناست و چیزی هم در چنته ندارد.غربی ها وقتی از گروهک منافقین حمایت می کنند و اجازه فعالیت به آنها می دهند به این مفهوم است که دستشان خالی است؛ از طرفی در طول بیش از 36 سال اخیر که این گروه بدنام دست به جنایت و خیانت علیه ملت ایران زده است، آنها منابع فراوان مالی، لجستیکی و رسانه ای را در اختیار اینها قرار می دهند.

فراموش نکنیم در حدود20 سال قبل گروهک منافقین همزمان به بیش از 10 سفارتخانه ایران در کشورهای اروپایی حمله کرد، بدون اینکه هیچ تبعاتی برای آنها داشته باشد و این نشان می دهد این کار در هماهنگی با سرویس های امنیتی غربی انجام می شد.

*ایرنا: گروهک منافقین چه میزان نفوذ اجتماعی در داخل و خارج از ایران دارد؟

هاشمی نژاد: بر اساس گزارش هایی که اتحادیه اروپا و وزارت خارجه آمریکا و حتی منابع متعدد کشورهای غربی اعلام کرده اند، گروهک منافقین به شدت مورد نفرت ملت ایران هستند.

حرکت ها و فعالیت های گروهک منافقین هیچ حمایت مردمی از هیچ قشری از اقشار ایرانیان ندارد؛ حتی معاندین جمهوری اسلامی هم بعضا به لحاظ ظاهری حاضر نیستند به بعضی از کارهای سخیفی که منافقین انجام می دهند، تن بدهند؛ به عنوان مثال در گردهمایی اینها در پاریس که هر ساله برگزار می شود چهره هایی که به صراحت با ایران و ایرانیت مشکل دارند را به عنوان میهمان ویژه دعوت می کنند و این رفتارها نشان دهنده این است که منافقین برای ضربه زدن به ملت ایران خودشان را به هر شکلی و به هر چهره ضد ایرانی عرضه می کنند. 

*ایرنا: منابع مالی برگزاری چنین نشست ها و گردهمایی ها از چه راه هایی تامین می شود؟

هاشمی نژاد: گروهک منافقین برای اینکه نشان دهند وجهه ای در عرصه جهانی دارند سخنرانانی را دعوت می کنند که به اذعان کسانی که در همین نشست ها سخنرانی کرده اند،علاوه بر برگزاری مراسم ها و میهمانی های پرهزینه، چهل، پنجاه هزار دلار برای 10 دقیقه سخنرانی به آنها پرداخت می کنند.

منابع مالی اینها متعدد است. سرویس های امنیتی که مهمترین آنها موساد (رژیم صهیونیستی) است و بعضی از منابع حوزه منطقه نظیر عربستان هم از تامین کنندگان مالی این گروهک هستند.

حدود 10 سال قبل گزارش هایی داشتیم مبنی بر اینکه 30میلیون دلار از طرف عربستان به اینها داده شده و قبل از آن هم صدام بخش وسیعی از امکانات و پول هایی که بابت برنامه نفت در برابر غذا دریافت می کرد به اینها اختصاص می داد.

از اینها گذشته سرمایه گذاری متعدد پولشویی از دیگر راه های کسب درآمد این گروهک به شمار می رود که گزارش ها و اخباری هم توسط دولت فرانسه و آلمان درباره فعالیت های وسیع پولشویی این گروه در اروپا منتشر شده است.

*ایرنا:چرا منافقین دست به کارهایی زده اند که دیگر گروه های معاند جمهوری اسلامی ایران از انجام دادن آن ابا داشته اند؟

هاشمی نژاد: گروهی که ایرانی باشد و خود را به نحوی به سمت سرویس های امنیتی عرضه کند و برای ضربه زدن به کشور و جمهوری اسلامی هیچ محدودیتی برای خود قائل نباشد خیلی از سرویس های امنیتی را به طمع می اندازد و طبعا برای تقابل با کشور ایران ممکن است از جهات گوناگون از اینها استفاده کنند.

از طرفی در حوزه جنگ نرم هم منافقین سوابق طولانی دارند؛ این ها در کنار اقدامات نظامی و خیانت هایی که به کشور کردند، تجربه جدا کردن بعضی از شخصیت های داخلی نظام را هم دارند، که در تاریخ انقلاب اسلامی نمونه های متعددی وجود دارد. حسب فرمایش امام، این هم یک نوع از کارکردهای اینهاست که خیلی مطمح نظر قدرتهای جهانی است و اینها را به طمع می اندازد از منافقین در این گونه موارد استفاده شود. 

*ایرنا: گروهک منافقین در سال های حضور در عراق جنایت های زیادی علیه ملت عراق به ویژه کردها و شیعیان مرتکب شده است؛ آیا این گروه بابت این جنایات دچار محکومیت نشده است؟ 

هاشمی نژاد: بعد از سقوط صدام و از زمانی که دولت عراق مستقر شد، این دولت همواره درصدد بود به اتهامات اینها رسیدگی کند. این در شرایطی است که پرونده های بسیار سیاه و قطوری هم روی میز دولت عراق وجود داشت. با این حال آمریکایی ها همواره از مقر استقرار اینها درعراق حفاظت کردند و حتی بالاترین مقامات آمریکایی هر وقت می خواست خدشه ای به اینها وارد شود بلافاصله وارد عمل می شدند.

هر وقت هم حتی اگر مردم به صورت پیاده واعتراضی می خواستند در پادگان اینها حضور یابند سروکله هلی کوپترهای آمریکایی پیدا می شد؛ به جز چند حمله که مردم و گروه های مردمی عراق انجام دادند و موفق شدند در نهایت آنها را ازعراق اخراج کنند.

امروز هم اگر دادگاه صالحه ای برگزار شود بدون اینکه ایران حتی یک برگ سند از ادعاهای خود ارائه دهد، به میزانی اسناد متقن علیه منافقین در عراق و حتی غرب وجود دارد که اصلا احتیاجی به اسناد از سوی ایران هم نیست.

بسیاری از فعالیت های گروهک منافقین در کشورهای غربی چه در حوزه تروریسم و چه در موارد متعدد دیگری جرم بین المللی محسوب می شود و قطعا منافقین جرایم سنگینی دارند ولی مورد حمایت سرویس های امنیتی غربی هستند و این سرویس ها همیشه مانع از رسیدگی به جرائم این ها شده اند. 

*ایرنا: گروهک تروریستی منافقین با توجه به اینکه در ایران منفورهستند، این گروه چه ابزار و ظرفیت هایی برای ضربه زدن به ملت ایران دارند؟

هاشمی نژاد: منافقین بیش از بیست سال در عراق حضور داشتند و در این مدت همکاری تنگاتنگی بین آنها و استخبارات عراق وجود داشت. بعد از سقوط صدام ، گروهک منافقین یکی از حلقه های وصل گروه های تروریستی بود که آنها را موفق کرد شخصیت های عراقی را مورد هدف قرار بدهند. در واقع حلقه سه گانه القاعده، بعثی ها و منافقین این کار را انجام داد.

زمانی هم که منافقین در کشور ما دانشمندان هسته ای را هدف قرار دادند، حداقل دو مقام عالیرتبه سیا اعتراف کردند این کار با همکاری تنگاتنگ منافقین و موساد انجام شد.

فراموش نکنیم «عبدالمالک ریگی» تروریست معروف در مصاحبه ای با یکی از شبکه های ماهواره ای گفت که ما با منافقین همکاری اطلاعاتی داریم. طبعا این همکاری ها همواره مطمح نظر دشمنان ایران بوده و الان هم این همکاری ها مرتب در حال انجام است. 

تمام نرمهای اطلاعاتی که در مورد سیستم های امنیتی وجود دارد در مورد گروهک منافقین هم وجود دارد و آنها سازمان امنیتی هستند.از جهت دیگر، اقدامات نرم آنها در موارد متعدد و تاثیرگذاری هایی که به اشکال مختلف دارند، باید مد نظر قرار گیرد و تاثیراتی که در بعضی مواقع نظیر وقایع سال 88 یا موارد دیگر، تجربه هایی است که در طول دوران فعالیت خود کسب کرده اند.

*ایرنا: ایران در قبال چنین اقداماتی و جلوگیری از فرایند تطهیر این گروه تروریستی چه اقداماتی باید انجام دهد؟

هاشمی نژاد: جمهوری اسلامی باید در ابعاد گوناگون به این موضع بپردازد. ما باید به لحاظ حقوقی اینها را دادگاهی کنیم و شکایات متعددی را می توانیم از اینها در جنبه های گوناگون مطرح کنیم. 
در سطح داخلی باید هم مسئولان وهم نسل جوان ترفندها و شیوه های عمل و خطوطی که اینها دنبال می کنند در جامعه باز شناسی شود تا جامعه را مصون کنیم. علاوه بر این موظف هستیم در عرصه بین الملل جنایات آنها را در سطح بین المللی منعکس کنیم.

چند سال قبل وقتی که شورای حقوق بشر سازمان ملل نماینده ویژه ای برای بررسی مسائل حقوق بشر در ایران معرفی کرد، در حالی که این گزارشگر عمدتا علیه ایران معرفی شده بود و قطعنامه هایش هم علیه ایران بود، وقتی گزارش های بین المللی و اسناد متقن جمهوری اسلامی از اقدامات این گروهک به وی ارائه شد، پذیرفت که ایران خود قربانی تروریسم است و در یکی از گزارش های خود این مطلب را منعکس کرد. 

علاوه بر اینها خانواده شهدای ترور اسناد زنده جنایات تروریستی هستند. این ظرفیت باید برای انعکاس مظلومیت کشورمان و زنده نگه داشتن جنایات گروه منافقین مدنظر باشد.

منافقین به شدت دنبال این هستند که سابقه شان فراموش شود و خودشان را آلترناتیو دموکراتیک جمهوری اسلامی معرفی کنند. البته لازمه این کار این است که جنایات آن ها فراموش شود؛ اتفاقا برای همین است که سرکرده منافقین بیش از 12 سال است از دیده ها پنهان شده و جایگزین آن را یک زن قرار داده اند.

*ایرنا:سال گذشته در گردهمای منافقین ترکی فیصل از مقامات سابق عربستانی از سرکرده این گروهک به عنوان مرحوم یاد کرد؟

هاشمی نژاد: سرکرده منافقین زنده است ولی تعمد دارند و هر از چند گاهی به خاطر اینکه کسی سراغ جنایت گذشته شان نرود این طور مطرح می کنند که اگر جایی کسی سراغ جنایات آنها رفت می توانند مقصر را کسی معرفی کنند که الان وجود ندارد؛ باید مراقب چنین ترفندی باشیم.

آنها برخی اوقات چنین شایعاتی را مطرح می کنند و می خواهند این مسائل از زبان خودشان نباشد و به شکلی بیان شود که اذهان را از جنایت گذشته اینها منحرف کند.
گردهمایی سالانه منافقین از روز گذشته و با حضور برخی سیاستمداران آمریکایی و معارضان سوری خارج نشین در پاریس با طرح ادعاهای پوچ و تکراری علیه جمهوری اسلامی ایران برگزار شد. 

دراین گردهمایی رودی جولیانی شهردارسابق نیویورک، جورج تنت نماینده کنگره آمریکا، میشل دوپولور نماینده مجلس ملی فرانسه، لیندا چاوز مدیر پیشین روابط عمومی کاخ سفید و ترکی فیصل رئیس پیشین دستگاه اطلاعاتی عربستان سعودی و نصرالحریری عضو هیأت معارضان سوریه از جمله شرکت کنندگان بودند.
این درحالی است که سال گذشته روزنامه واشنگتن تایمز در گزارشی از دریافت پول در ازای شرکت آمریکایی‌ها و دیگران در نشست های منافقین در پاریس خبر داده بود.

سیام**2021**3070**
خبرنگار: داود مرادپور**انتشار دهنده:امیرکاردان راد

(پایان)

*** 

فعلان تروریست ها را بجای فعال حقوق بشر قالب می کنندباشگاه خبرنگاران: طوفان توییتری علیه کارناوال منافقین و داعش (روی عکس کلیک کنید)
(حقوق بشری که این جماعت سنگش را به سینه میزنند)

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

سی خرداد هفت تیر تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجویتعدادی از کنگره امریکا، دربار سعودی و کشورهای اروپایی نقض حقوق بشر در ایران را محکوم کردند (ویدئو)ا

رفسنجانی، بهشتی، فرقه رجوی ترور حزب جمهوریرجوی بنیانگذار تروریسم و عملیات انتحاری

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانروز چهارشنبه آخرین عملیات تروریستهای داعشی در ایران بود !

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28612

منافقین؛ از ادعای مبارزه با امپریالیسم تا ابزاری در دست امپریالیسم 

سید محمد جواد هاشمی نژاد، بنیاد هابیلیان، بیست و پنجم فوریه ۲۰۱۷:…  حوادث تروریستی در کشور ما از دو جهت بی‌نظیر است: ۱٫ هیچ کشوری را در طول تاریخ پیدا نمی‌کنید که در یک سال عالی‌رتبه‌ترین مقاماتش توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت رسیده باشد. در عرض یک سال رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور، بسیاری از وزرا و نمایندگان مجلسمان … 

مزدور مریم رجوی و اربابان صهیونیست از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

منافقین؛ از ادعای مبارزه با امپریالیسم تا ابزاری در دست امپریالیسم

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

سی‌وهشت سال پیش در دنیا تحولی رخ داد که به هیچ عنوان پیش‌بینی نشده بود. جیمی کارتر موقعی که سر کار آمد و رئیس جمهور شد، در آمریکا یک دوره بیشتر نتوانست انتخاب شود و آن هم به دلیل ازدست‌دادن ایران بود. حتی او نیز نتوانسته بود چنین تحول عظیمی را در کشور آمریکا پیش‌بینی کند.

انقلاب اسلامی رخ داد و تاکنون سی‌وهشت سال است که همواره یک لحظه دنیا از این منطقه چشم نپوشیده است. هر نوع تحول و جنایتی در کشور ما اتفاق اتفاده است. در طول هشت سال دفاع مقدس پیچیده‌ترین سلاح‌های شرق و غرب عالم در اینجا آزمایش شد و ثروت همۀ کشورها برای این جنگ و شکست ایران در اختیار صدام قرار گرفت.

حوادث تروریستی در کشور ما از دو جهت بی‌نظیر است:

۱٫ هیچ کشوری را در طول تاریخ پیدا نمی‌کنید که در یک سال عالی‌رتبه‌ترین مقاماتش توسط گروهک‌های تروریستی به شهادت رسیده باشد. در عرض یک سال رئیس جمهور، نخست وزیر، رئیس دیوان عالی کشور، بسیاری از وزرا و نمایندگان مجلسمان در کنار دهها هزار نفر از مردم به شهادت رسیدند. این در هیچ جای دنیا نظیر ندارد؛

۲٫ گروه‌هایی که این اقدامات تروریستی و جنایات را انجام داده‌اند،‌ در دنیا دفاتر رسمی دارند و تحت حمایت کشورهای مختلف غربی و به‌خصوص آمریکا هستند و این مسئله نیز بی‌نظیر است.

در سال ۱۹۹۷ وزارت خارجه آمریکا دربارۀ گروهک منافقین تحقیقات بسیار دقیقی انجام داده است. مؤسسه رند نیز به سفارش پنتاگون در عرض دو سال، تحقیقات میدانی از همۀ رفتارهای گروهک منافقین انجام داده است. وزارت خارجۀ آمریکا رسماً می‌گوید که این گروه هزاران هزار نفر از مسئولین و مردم عادی کوچه و بازار را ترور کرده‌اند. رئیس جمهور ایران، نخست وزیر ایران،‌ رئیس دیوان عالی کشور ایران به همراه هزاران هزار نفر از مردم بی‌گناه ایران را ترور کرده‌اند.

حال جالب اینجاست که این گروه در همۀ کشورهای اروپایی دفتر دارد. در کنار کاخ سفید دفتر دارد. در زمان اوباما از لیست گروه‌های تروریستی بیرون آمد و دفتر هم در کنار کاخ سفید به آنها دادند. آقای ترامپ از مشهورترین مشاورینش کسانی هستند که همه‌ساله در میتینگ‌های منافقین در شهر پاریس شرکت می‌کنند و با دریافت مبالغ کلان دستمزد برای آن‌ها سخنرانی می‌کنند. این حمایت عریان و آشکار کشورهای غربی از گروهی است که به گفتۀ خود آنها مقامات عالی‌رتبه و مردم بی‌گناه کشور ایران را به شهادت رساندند. این هم در تاریخ کشورهای دنیا بی‌نظیر است.

می‌دانیم که آمریکا داعش را به وجود آورد. خانم کلینتون در کتاب «گزینه‌های سخت» این مطلب را صراحتاً‌ می‌گوید که القاعده را ما به وجود آوردیم. اما القاعده در هیچ کجای دنیا دفتر رسمی ندارد! در زمان ریاست جمهوری بیل کلینتون، خودرویی در بیابان‌های یمن در حال عبور بود‌ که از خلیج فارس ناو آمریکایی با موشک آن را زد و گفت یکی از رهبران القاعده در آن خودرو بود. پس وقتی خطری خودشان را تهدید کند، به این صورت اقدام می‌کنند؛ یعنی تروریسم خوب و بد دارد.

داعش نیز تا زمانی که در آسیا جنایات خود را انجام می‌داد، غربی‌ها هیچ موضعی نگرفتند. اما از زمانی که بعضی از گروگان‌های آمریکایی و کشورهای غربی را سر بریدند و وارد این کشورها نیز شدند، موضع‌گیری‌‌ها و اقدامات متقابل آن‌ها شروع شد.

منافقین یکی از ابزارهای اصلی پیش‌برنده کشورهای غربی علیه کشور ما هستند. آن‌ها سی‌وپنج سال است که دست به سلاح برده‌اند و آنچه در توان داشتند‌ در جنایت و خیانت کردن به ملت ایران در کنار صدام و آمریکایی‌ها انجام دادند. برای آن‌ها مسلم شد که از این راه قادر نیستند جمهوری اسلامی را به زانو دربیاورند و موضوع حقوق بشر را در دستورکار قرار دادند. سازمان ملل تا به حال پنجاه قطعنامۀ حقوق‌بشری علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرده که پایۀ اصلی صدور قطعنامه‌ها همین گروه‌های تروریستی هستند.‌

پایۀ اصلی تحریم‌هایی که علیه کشور انجام شد، منافقین بودند. بحث هسته‌ای و مشکلاتی که ایجاد شده، پشت پرده آن منافقین بودند. در جنگ ایران و عراق نیز این‌ها برای صدام جاسوسی کردند و به او نیرو دادند.

باید جامعۀ ما از ترفندهای منافقین آگاه باشند. آن‌ها تنها یک گروه مسلح نیستند بلکه دارای تفکرات التقاطی هستند که اوایل انقلاب خیلی‌ها را به خود جذب کرد. این تفکرات از آمیخته‌شدن اسلام و مارکسیسم به وجد آمده است. دغدغۀ اصلی شهید بهشتی تقابل با این تفکر بود، اما آن‌ها به گونه‌ای فضاسازی کردند که مردم دچار شک و شبهه شدند و حتی شعار مرگ بر بهشتی سردادند و تازمانی که خون او بر زمین ریخته شد مردم فهمیدند که دچار چه اشتباه بزرگی شدند.

چه می‌شود از سال ۱۳۴۲ که این انقلاب به وجود می‌آید تا پیروزی آن، تمام مبارزانی که همراه با امام هستند دست به سلاح نمی برند و سخنرانی می‌کنند، اعلامیه می‌دهند، روشنگری می‌کنند و به زندان می روند؛ اما دست به سلاح نمی بردند. چه می شود که ناگهان جوانانی حدود نوزده تا بیست و دو ساله گروهی را تشکیل می‌دهند و به نام شیعه و اسلام و انقلابی‌گری دست به سلاح می‌برند.

وقتی که چند نفر از نمایندگان خود را به نجف فرستادند، امام خمینی(ره) سه روز حرف‌های آن‌ها را شنید و نهایتاً گفت: بعد از سه روز من به این‌ها گفتم که شیوۀ شما را قبول ندارم؛ به دو دلیل: یکی اینکه افکار شما التقاطی است و اسلامی صحیح نیست و‌ دیگری اینکه وقتی دست به سلاح می‌برید فرصت بسیار خوبی را به رژیم شاه می‌دهد که همۀ شما را نابود کند.

در نهایت امروز می‌بینیم که این گروهک یکی از ابزارهای دست آمریکا شده است. همان گروهی که برای مبارزه با امپریالیسم ایجاد شد، امروز ابزاری در دست امپریالیسم و علیه کشور ایران است.

*** 
سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق

(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسممهندس میثمی: مسعود رجوی کجاست؟ مسعود رجوی امروز هم آنجاست که پرسش‌ها را پاسخ نگوید

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28182

شارلاتان‌هایی که نان از رنج مردم ایران می‌خورند! (+ لبخند ایران به نوای امنیت در دنیای ترور)ا 

Firefighters killed by Mojahedin Khalq Rajavi cultسید محمد جواد هاشمی نژاد، هابیلیان، بیست و سوم ژانویه ۲۰۱۷:… علاوه بر این‌که اصل این موضع‌گیری نشانگر آن است که توجه آنان به این واقعه اساساً غیرانسانی و در راستای مطامع نامشروع سیاسی است. کارنامه این جنایتکاران نیز مشحون از قتل و سوزاندن سربازان و نیروهای خدوم و زحمتکش و از جمله آتش‌نشانان، محیط‌بانان، نگهبانان اماکن اقتصادی و… به فجیع‌ترین شکل … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

لینک به منبع

شارلاتان‌هایی که نان از رنج مردم ایران می‌خورند!

سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان

حادثه غم‌انگیز آتش سوزی در ساختمان پلاسکو که باعث تألم و رنج خاطر تمام مردم گردیده است و صحنه‌ای دیگر از رشادت و فداکاری ایرانیان و این‌بار توسط آتش‌نشانان شجاع و ازخودگذشته را به نمایش گذاشت، بی‌شک یکی از آن رویدادهایی است که قلب هر انسانی را در هر گوشه از جهان می‌فشارد و آنچنان که شاهد بودیم حداقل حس همدردی را در میان بسیاری از انسان‌های شریف در خارج از ایران برانگیخت.

در این میان اما برخی از کسانی که بویی از انسانیت نبرده و قرائن حاکیست که از این واقعه اسفناک خوشحالند، با تزویر و دورویی مبادرت به صدور پیغام و بیانیه‌هایی نموده‌اند که انسان از این همه رذالت متحیر می‌شود.

از جمله این افراد عده‌ای از اعضای گروهک‌های تروریستی و از جمله سرکرده گروهک تروریستی منافقین است که بی‌شرمانه درصدد بهره‌برداری سیاسی از این حادثه و شعارپراکنی علیه نظام جمهوری اسلامی برآمده است.

 علاوه بر این‌که اصل این موضع‌گیری نشانگر آن است که توجه آنان به این واقعه اساساً غیرانسانی و در راستای مطامع نامشروع سیاسی است. کارنامه این جنایتکاران نیز مشحون از قتل و سوزاندن سربازان و نیروهای خدوم و زحمتکش و از جمله آتش‌نشانان، محیط‌بانان، نگهبانان اماکن اقتصادی و… به فجیع‌ترین شکل ممکن است و از این حیث انسان در برابر این همه رذالت و بی‌شرمی مبهوت می‌ماند!

این دقیقاً اتفاقی است که هر روزه به بهانه دفاع از حقوق‌بشر در ایران روی می دهد و عده‌ای با اغراض زشت و بر اساس منافع دار و دسته‌های جنایتکارشان، راوی پرونده حقوق‌بشر در ایران می شوند. اینجاست که انسان به اوج مظلومیت مردم ایران و عمق دنائت و زشتخویی دشمنانش پی می‌برد.

— 

سوء‌ِاستفاده منافقین از حادثه پلاسکو و شهادت آتش‌نشان‌ها

آتش‌نشان‌هایی که در آتش منافقین سوختند

لینک به منبع

مجاهدین خلق فرقه رجوی ترور آتش نشان ها

پس از گذشت دو روز از حادثه تلخ و دردناک فروریختن ساختمان پلاسکو و شهادت و مجروح‌شدن تعدادی از نیروهای فداکار و شجاع آتش‌نشانی کشور، گروهک تروریستی منافقین با فراموشی جنایت‌هایی که سه دهه قبل علیه این قشر از مردم کشور انجام داد، اقدام به گرفتن ماهی از آب گل‌آلود کرده است.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان، گروهک تروریستی منافقین در حالی تلاش دارد تا ناراحتی خود را از شهادت تعدادی از آتش‌نشان‌ها نشان دهد که این گروهک در سال ۱۳۶۱ با حمله تروریستی به چند تن از آتش‌نشانان در شهر رشت یک نفر از آن‌ها را به شهادت رسانده و دو نفر دیگر را زخمی می‌کند.

براساس اسناد به دست آمده، گروهک منافقین در ارگان مطبوعاتی خود در همان سال ۱۳۶۱ با افتخار به ترور شهید غلامرضا اکبری، آتش‌نشان اهل رشت اشاره می‌کنند. تروریست‌های منافق با پایین‌آوردن شهید اکبری از خودروی شخصی‌اش او را به ضرب گلوله به شهادت می‌رسانند.

— 

لبخند ایران به نوای امنیت در دنیای ترور

دکتر غلامرضا کحلکی، بنیاد هابیلیان

لینک به منبع

امنیت در ایران اسلامی «ذاتی» شده است؛ حتی اگر صدای غرش تیربارضدهوایی در حریم امنیتی  آسمان تهران، برای هدف قرار دادن یک پهپاد، نظر شهروندان تهرانی را به خود جلب کند. باوجوداینکه  صدای شدید شلیک گلوله‌های ضد هوایی در میدان انقلاب، میدان ولی‌عصر و خیابان‌های اطراف شنیده شد، تصاویری از این رخداد منتشر شد که نشانگر این بودند که مردم تهران، با لبخندِ از روی آرامش، این صحنه‌ها را دنبال می‌کردند. اما نباید فراموش کرد، روزگاری در ایران عزیز،«مجاهدین منافق»، هرروز، کام ایرانیان را با  وحشتِ ترور، تلخ می‌کردند. بیش از  ۱۷۰۰۰ شهیدی که از آن دوران تا به امروز، نهال امنیت ایران اسلامی را آبیاری کردند. اما امروز، امنیت در ایران عزیز ذاتی شده است. تصور کنید در آسمان سوریه یک شیء ناشناس دیده شود، صدای ضد هوایی برای مردان، زنان و کودکان سوری به چه معنا خواه بود؟ آیا آنان همانند شهروندان ایرانی به تماشای رویداد خواهند نشست، یا اینکه«وحشت ذاتی شده»ی کشتار و ترور، آنان را به فرار وادار خواهد کرد؟ «در عراق، هنوز هم داعش، سمفونی مرگ می‌نوازد و مردم وحشت می‌شنوند». اما آیا به قول برخی از روشنفکران، آن‌طرف آب‌ها، غرب آرزوها، امن است؟ «کریسمس وحشت» در آلمان، کامیون مرگ در برلین را به راه انداخت و این واقعه تروریستی، جان خیلی‌ها را گرفت. فرانسه، «پایتخت تروریسم اروپا» و سرزمین منافق پرور غربی‌ها، هنوز هم از وحشت تروریسم و وقایعی نظیر نیس، خواب ندارد. در ترکیه، جوانان ترک، در کلوپ شبانه، عیش مرگ تروریستی را تجربه کردند. همچنین، مردم در سرزمین هژمون، در دنیای آمریکایی خود، وقایع تروریستی را مرور می‌کنند و در ذهن خاطره «عمر متین» را از ذهن می‌گذرانند. آیا واقعاً، نمی‌توان گفت که دنیای امروز، دنیای ترور است؟ اما آیا انصافاً، امنیت نزد ایرانیان، ذاتی شده نیست؟ به نظر می‌رسد، همان‌گونه که پیشتر «هنر نزد ایرانیان بود و بس؛ امروز امنیت نزد ایرانیان است و بس». اما هنرمندان صحنه امنیت که امروز، غرش ضد هوایی در آسمان تهران را برای مردم ایران، به نمایشی بدل کرده‌اند که از آن وحشتی به دل ندارند، به‌راستی چه کسانی هستند؟ آیا می‌توان به‌راحتی از خون شهدا در امنیت امروز ایران عزیز گذر کرد و به این مهم اشاره نداشت که آنان، هنرمندان آرامش امروز ایران هستند؟ آیا می‌توان از هنرمندی سربازان گمنام امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف، در به تصویر کشیدن ایرانی مقتدر، غفلت کرد؟ آیا سپاهیان مقتدر و گوش‌به‌فرمان ولی امر مسلمین، حضرت امام خامنه‌ای و هنرمندی آنان در میدان رزم سوریه و عراق، قابل‌چشم‌پوشی است؟ شهدای مدافع حرم چطور؟هنرمندی آنان در امنیت امروز ایران، بر کسی پوشیده نیست. حقیقت این است، امروز ایرانیان بر روی امنیت لبخند می‌زنند و این نعمت ذاتی شده را مدیون هنرمندی اساتیدی می‌دانند که در مکتب عشق، شاگردی کردند. به لطف این هنرمندی‌ها است که می‌گویم، امروز ایران به  نوای امنیت  در دنیای ترور لبخند می‌زند.     

(پایان)

*** 

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

روز جهانی کارگر مجاهدین خلق فرقه رجوییادی از ۱۱۹۲ کارگری که به‌دست منافقین شهید شدند

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقMEK’s Fake Intelligence On Aleppo Only Hinders Fact-finding Bodies Finding The Truth

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=28011

خیانت‌های منافقین در تاریخ نظیر ندارد (دیدار منتشرنشدۀ دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی)ا 

rafsanjani_hasheni_nejadکانون هابیلیان، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گروهک تروریستی منافقین، خیانت‌های این گروهک را در تاریخ بی‌نظیر دانسته و افزودند منافقین با کمک آمریکا تلاش می‌کردند با ترور مسؤولین نظام، انقلاب را از پای درآورند. وی با اشاره به نقش مخرب منافقین در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد را نمونه‌ای از اقدامات خائنانه این گروهک در حق ملت … 

رفسنجانی: خون شما نکبت و کثافت است (پاسخی به نامه فدایت شوم رجوی؟!)

لینک به منبع

خیانت‌های منافقین در تاریخ نظیر ندارد

دیدار منتشرنشدۀ دبیرکل بنیاد هابیلیان با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

دبیرکل بنیاد هابیلیان در سال ۱۳۸۵ با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هابیلیان (خانواده شهدای ترور کشور)، در این دیدار که علاوه بر سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد، تعدادی از اعضای هیئت مدیره بنیاد هابیلیان نیز حضور داشتند آیت‌الله هاشمی رفسنجانی با تمجید از جایگاه شهید هاشمی‌نژاد ایشان را مبارزی برجسته دانستند و بر ضرورت ادامه راه ایشان تأکید کردند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه با اشاره به خلأ اینگونه فعالیت‌ها در کشور گفت: کارهایی که آغاز کردید بسیار پر اهمیت است و خلأ آن سال‌ها در فضای سیاسی کشور احساس می‌شد.

هاشمی رفسنجانی افزود انجام اینگونه کارها توسط سازمان‌های مردم‌نهاد بسیار ارزشمند است چرا که دولت‌ها گرفتاری‌های خود را دارند.

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به گروهک تروریستی منافقین، خیانت‌های این گروهک را در تاریخ بی‌نظیر دانسته و افزودند منافقین با کمک آمریکا تلاش می‌کردند با ترور مسؤولین نظام، انقلاب را از پای درآورند.

وی با اشاره به نقش مخرب منافقین در جنگ تحمیلی، عملیات مرصاد را نمونه‌ای از اقدامات خائنانه این گروهک در حق ملت ایران دانستند که با شکست مفتضحانه آن‌ها و حامیان بعثی‌شان روبرو شد.

در ابتدای این دیدار سیدمحمدجواد هاشمی‌نژاد دبیرکل بنیاد هابیلیان از اهداف تشکیل این بنیاد و برنامه‌ها و اقدامات پیشِ‌رو گزارشی ارائه کرد.

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

هاشمی رفسنجانی سید جواد هاشمی نژاد هابیلیان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27917

هاشمی نژاد: نامه نگاری به ترامپ شوی تبلیغاتی است/ منافقین ابزاری محدود در دستان سرویسهای جاسوسی 

hashemi-nezhad123جام جم، سی ام دسامبر ۲۰۱۶:… وی در ادامه افزود: گروه‎های تروریستی منافق سرخورده از سرنوشت شوم خویش، سعی دارند با بهره گیری از فضاهایی مانند کنگره آمریکا که متأثر از لابی صهیونیستی است در سایه تحریمها آشوب و ناآرامی را به مرزهای کشور بازگردانند. وی نامه مذکور را نماد بارز ورشکستگی منافقین و نیروهای معاند انقلاب اسلامی خواند و گفت: جمهوری اسلامی … 

سناتور جان مکین امریکایی و مجاهدین خلق امریکایی کشاستراتژی جدید مریم قجر عضدانلو ( فاز تهاجم سیاسی ) این بار به دست یک امریکائی به ثمر رسید

از کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

لینک به منبع

بررسی نامه به ترامپ در گفتگوی جام جم آنلاین با دبیر بنیاد هابیلیان:

نامه نگاری به ترامپ یک شوی تبلیغاتی است/ منافقین ابزاری محدود در دستان سرویسهای جاسوسی

تعدادی افراد از گروهک تروریستی منافقین با نامه نگاری با دونالد ترامپ رئیس جمهور امریکا خواستار تشدید تحریم ها علیه ایران شدند.

در بررسی این موضوع “سید محمد جواد هاشمی نژاد” حرکت اخیر شبکه نفاق را راستای اقدامات ضد ایرانی آنها در گذشته دانست و به جام جم آنلاین گفت: قطعا این گونه تلاشهای بیهوده، با حمایت سازمانهای جاسوسی – اطلاعاتی همچون موساد صورت گرفته تا به زعم غلط خود به مردم کشورمان ضربه وارد کنند.

وی در ادامه افزود: گروه‎های تروریستی منافق سرخورده از سرنوشت شوم خویش، سعی دارند با بهره گیری از فضاهایی مانند کنگره آمریکا که متأثر از لابی صهیونیستی است در سایه تحریمها آشوب و ناآرامی را به مرزهای کشور بازگردانند.

وی نامه مذکور را نماد بارز ورشکستگی منافقین و نیروهای معاند انقلاب اسلامی خواند و گفت: جمهوری اسلامی در حال حاضر در چنان موضع ضعفی قرار نگرفته که بحثهای تکراری همچون تحریم، شرایط بازگشت پذیری به کشور را داشته باشد.

این کارشناس مسایل منافقین تصریح کرد: امروز تمامی کارشناسان نظامی و غیر نظامی و نیز قاطبه استراتژیستهای آمریکایی نسبت به قدرت جمهوری اسلامی در منطقه اذعان داشته و مقامات خود را از نزدیکی نظامی با ایران منع می کنند، از این رو مقوله تحریمها هم در همین محور تعریف می‎شود.

وی خاطر نشان کرد: وقتی دست دشمنان از تهدید نظامی و تحریها کوتاه می شود، به ناچار به ابزار محدودی بنام منافقین رو ‎آورده و جالب است که شاهدیم دولتی نظیر عربستان سعودی هم که در برابر ایران توان رویارویی ندارد بر مهره سوخته منافقین چنگ می‎اندازد.

هاشمی نژاد در جواب خبرنگار جام جم آنلاین مبنی بر این پرسش که، مستقل از سیاستهای خصمانه کاخ سفید آیا این نامه می‎‎تواند در راهبردهای دولت ترامپ در مواجهه با کشورمان اثر گذار باشد، اظهار داشت: اعتقاد دارم بحث نامه نگاری چندان مطرح نیست. در واقع همکاری مستمر گروهک منافقین با سرویسهای جاسوسی سیا و موساد علیه ایران مهم و به وضوح آشکار است.

وی اضافه کرد: بطور نمونه بر طبق اظهارات خود مقامات آمریکا، در عملیات ترور دانشمندان هسته‎ای، این اقدام کور در همکاری با اعضای منافقین انجام شده است.

دبیر کل هابیلیان در مجموع نامه نگاری مضحک شبکه نفاق به رییس جمهور منتخب ایالات متحده را نوعی مانور تبلیغاتی – رسانه‎ای غرب ارزیابی نمود و نقش آن را در سیاست خارجی واشنگتن بی‎تأثیر دانست. 

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=27642

گفتگو با محمدجواد هاشمی نژاد. جنگ گسترده عربستان و بازی با کارت سوخته منافقین 

 hashemi-nezhad123موسسه راهبردی دیده بان، تهران، ششم دسامبر ۲۰۱۶:… سوال: پیوند و ارتباط منافقین به عنوان رابط بین اپوزیسیون خارج از کشور با عربستان چگونه است؟ جواب: اینکه روزگاری منافقین حرکتی را شروع کردند و تصورشان این بود که به تنهایی قادر هستند مسیر را ادامه دهند و ایران را از پا در بیاورند و خودشان به تنهایی بر کشور فائق بیایند، این دیگر جزو خواب‌های … 

العربیه شیخ نشین سعودی: تروریستهای ما مجاهدین خلق نماینده رجوی در العربیه سعودی: تروریست های توحید و جهاد از اعضای ما بودند

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

لینک به منبع

گفتگو با محمدجواد هاشمی نژاد

جنگ گسترده عربستان و بازی با کارت سوخته منافقین

این جنگ چهارم قدرت‌ها و عربستان که نماینده آنها در منطقه است روز به روز به نفع جمهوری اسلامی در حال تغییر چهره دادن در جهت تثبیت ایران است.

موسسه راهبردی دیده بان، متن زیر به مصاحبه با جناب اقای سید محمد جواد هاشمی نژاد، دبیرکل بنیاد هابیلیان اختصاص دارد که به ابعاد اقدامات عربستان سعودی در بهره برداری از جریان های تروریستی ضد ایرانی می پردازد:

سوال.نظر شما درخصوص آرایش جدید حاکمیت عربستان در تقابل با جمهوری اسلامی ایران در قالب «جنگ روانی و اطلاعاتی» که طی ماه های اخیر مشاهده شده چیست؟

 بعد از انقلاب اسلامی وقتی شکل جدید آرایش سیاسی و نظامی دشمنان را ملاحظه می‌کنیم این در واقع بخش چهارم جنگ بر علیه ایران است. ما جنگ ایران و عراق را داشتیم، ترورهای بسیاری را به عنوان دومین جنگ داشتیم، جنگ سوم هم به قصد نابود کردن کشور تحریم‌هایی بود که علیه جمهوری اسلامی ایران وضع شد که با پشت سر گذاشتن این مراحل در حال حاضر جنگ چهارم، جنگ‌های نیابتی است. در مطبوعات عربستان سعودی هم اگر دقت کنیم این مورد را ملاحظه می‌کنیم که سعودی‌هایی که رسانه‌هایش به نوعی نقش سخنگوی آن‌ها را دارند پیرامون همین جنگ چهارم نیابتی که عرض کردم به چهار محور تأکید دارند؛ اول تقابل با کشور ایران در سوریه و بحرین که به لطف خدا جمهوری اسلامی نشان داده است از پس کارزار سوریه برآمده است و در بحرین هم عربستانی‌ها کاملاً در تله بحرین گرفتار شده‌اند، دوم تخریب جامعه ایران از داخل و مشغول‌سازی حاکمیت ایران به مسائل و مشکلات درونی و تخریب‌هایی است که می‌خواهد در کشور اتفاق بی‌افتد،‌ سوم شعله‌ور کردن مناطق مرزی و ایجاد نارضایتی بین اقوامی که در این مناطق هستند از جمله در حوزه‌ جنوب گروهکی را به نام خلق عرب ایجاد کردند، در مناطق مرزی غرب و شمال‌غرب که دارای زمینه‌های قبلی هم از اوایل انقلاب بوده است گروهک‌هایی که از همان ابتدا در آنجا فعال بوده‌اند و تقریباً از دور خارج شده بودند را مجدداً تحریک کرده‌اند و کمک مالی بسیاری هم به آن‌ها کرده‌اند و گروهک‌هایی مثل حزب دموکرات کردستان را فعال کرده‌اند که اعلام جنگ مسلحانه با جمهوری اسلامی ایران هم نموده‌اند. در شرق کشور در ناحیه قوم بلوچستان تلاش کرده‌اند گروهک‌هایی را آنجا فعال کنند برای اینکه بتوانند به نام قوم بلوچ در ایران اخلالی را به‌وجود بیاورند. همچنین به صورت بالقوه تلاش های بسیار زیادی کرده‌اند که در ناحیه آذری نشین ایران سمت آذربایجان این را هم تبدیل کنند به یک قوم دیگری علیه کشور ایران که البته به فضل خدا موفق نشدند.

گروهک الاحوازیه در تیرماه یک خط لوله نفت را منفجر کرد و به طور رسمی هم اعلام کرد یا حزب دموکرات کردستان چند روز پیش مجدداً بعد از گذشت ۲۰ سال اعلام کرده است دوباره سلاح‌ها را به دست گرفته‌ایم و وارد فاز جنگ مسلحانه می‌خواهند بشوند. در ضمن حزبی را اخیراً به نام «حزب آزاد پاک» در کردستان فعال کرده‌اند که خبرگزاری آشویتیدپرس اعلام کرد که این حزب توسط آمریکایی‌ها آموزش داده شده‌اند و سلاح به دست می‌گیرد. البته اینگونه وانمود می‌کنند که هدف از ایجاد آنها برای مقابله با گروه‌های سلفی است ولی حقیقت امر این است که عملکرد آنها علیه جمهوری اسلامی است.

محور چهارم ائتلاف و یکپارچه‌سازی گروه‌های سیاسی، نظامی و معاند علیه ایران است. این ائتلاف‌ها تلاش دارند تحت سرپرستی منافقین به‌عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی ایفای نقش کنند و البته این گروهک‌ها به صورت ضمنی هم به این ائتلاف اشاره کرده‌اند من جمله استقبال منافقین از به کارگیری مجدد سلاح توسط حزب دموکرات و قصد تقابل نظامی و تروریستی آنها از این موارد است.

در مورد این چهار محور شبکه العربیه به شدت فعال بود و بعد از برگزاری جلسه‌ای که منافقین با ترکی‌الفیصل در پاریس داشتند، از آن به بعد بسیار راجع به مطرح کردن منافقین فعال شده است و تقریباً روزی نیست که اعضا و فعالین این گروهک را به شبکه خودش دعوت نکند و به آنها نپردازد و اینها نشان می‌دهد که آنها تلاش دارند فعالیت‌ها را به منافقین محوریت دهند. پنجم مهرماه ۱۳۹۵ شبکه اسکای نیوز عربی هم با عنوان آلترناتیو جمهوری اسلامی با مریم رجوی مصاحبه‌ای را انجام می‌دهد، یا راه‌اندازی کمپین اعتراض به اعدام منافقین و طرح آن در شورای حقوق بشر و تلاش برای اینکه به این موضوعات جنبه حقوق بشری بدهند در جنگی که منافقین تروریست علیه مردم کوچه و بازار ایران به راه انداخته بودند و مسئولین طبق وظیفه ذاتی خود به تقابل با آنها اقدام کردند؛ ولی خوب با خباثتی که از آنها سراغ داریم سعی در حقوقی کردن این موضوع دارند تا در مجامع حقوق بشری مطرح کنند تا بدین طریق به خیال خودشان ایران را محکوم نمایند. همچنین چند روز پیش نشریه گلوبال …… اعلام کرد که عربستان و آمریکا برای اینکه ایران را وادار به عقب‌نشینی از کشور سوریه بکنند برنامه‌ریزی می‌کنند و به آن ۴ محور هم به گونه‌ای دیگر اشاره کرده‌اند و در مقاله‌ای که نوشته‌اند اشاره می‌کند که این دو کشور مشغول ایجاد مجموعه‌ای از بحران‌ها برای ایران جهت عقب‌نشینی از سوریه هستند. منتهی باخت عربستان سعودی و آمریکا در این است که روی گروهک‌هایی سرمایه‌گذاری کرده‌اند که اینها هیچ توانایی خرابکاری و عمل تروریستی در داخل کشور ایران ندارند؛ چراکه به لطف خدا جمهوری اسلامی کشوری بسیار قدرتمند و دارای امنیتی پایدار است و طبیعتاً گروهک‌هایی که فشل شده‌اند و این دو کشور تلاش دارند یکی با تزریق بودجه‌های هنگفت و دیگری با ارائه آموزش‌های نظامی و تأمین تسلیحاتی آنها را وادار به ایجاد مزاحمت نمایند هیچ گاه موفقیتی در پی ندارد، الا اینکه محدود به همان خارج از کشور و نهایتاً نوار مرزی کشور شود که معمولاً‌ هم با پاسخ قدرتمند و ویرانگر جمهوری اسلامی مواجه می‌شوند.

سوال. پیوند و ارتباط منافقین به عنوان رابط بین اپوزیسیون خارج از کشور با عربستان چگونه است؟

اینکه روزگاری منافقین حرکتی را شروع کردند و تصورشان این بود که به تنهایی قادر هستند مسیر را ادامه دهند و ایران را از پا در بیاورند و خودشان به تنهایی بر کشور فائق بیایند، این دیگر جزو خواب‌های تعبیر نشدنی است و البته برای خودشان هم بخوبی مسجل شده است. به‌خصوص بعد از سقوط صدام خوب آمریکایی ها خیلی دنبال این موضوع بودند که بتوانند یک انسجامی به اپوزیسیون ایران و به کسانی که معارض هستند بدهند. منافقین هم که می‌دانستند به نفعشان است که به سمت این خواست آمریکا بروند،‌ این همکاری‌های آنها با دیگر معاندین یک شکل علنی‌تری به خود گرفت و لذا با هر ابزار و فضایی که بتواند این تقابل‌ها را تشدید بکند به صورت طبیعی اینها اقدام به ارتباط‌گیری می‌کنند. نظیر ارتباط منافقین با جامعه فرقه ضاله بهاییت، بعضاً سلطنت‌طلبان و گروهک‌هایی که در غرب کشور اقدام تروریستی انجام داده بودند.

خوب بعضی از مأموران مشخص سیای آمریکا مثل سعید عابدینی و اینهایی که می‌آیند به صورت علنی در کحافل اینها شرکت می‌کنند. امروزه منافقین آن شکل مورد قبول آمریکایی‌ها و بالطبع عربستانی‌ها را که می‌خواهند پیشرو باشند و خودشان مستقیماً به عنوان اپوزیسیون مطرح باشند را از دست دادند و خیلی ابایی هم از عنوان کردنش ندارند مثلاً ملاحظه می‌کنید در گردهمایی‌های منافقین شخصیت‌های به شدت ضدایرانی صهیونیست دعوت می‌شوند و بعضاً مأموران رده بالای حکومتی آمریکا و سازمان سیا هستند و وقتی در گردهمایی اینها نقش اصلی را بازی می‌کنند بیانگر این است که گروهک ترسی ندارد از اینکه خودش را به عنوان یک ابزار هم در دست جناح تندرو و لابی صهیونیستی آمریکا قرار دهد. به هر حال در حال حاضر مطرح شدنشان در این غالب می‌گنجد فلذا هر طرحی که آمریکایی‌ها دارند را در شکل وقالب کارهای اجرایی منافقین هم ملاحظه می‌کنید. اگر سعید عابدینی به‌عنوان یک چهره ضدایرانی و مأمور سیا مطرح است، می‌تواند به همراه چهره‌های صهیونیستی در گردهمایی منافقین شرکت کند. ما حتی بعضاً شاهد ارتباطات منافقین با سلفی‌ها و حمایت‌ها و ارتباطات آنها با داعش را دیدیم و هنوز هم شاید در آرشیو منافقین باشد زمانی که داعشی‌ها در حال حمله به مناطقی از سوریه و عراق بودند به عنوان انقلابی از آنها یاد می‌کردند و وقتی که متوقف شدند به دلیل برخی از عملکردهایشان در حوزه اروپا بدین شکل در آمدند به صورت ظاهری در تبلیغاتشان علیه داعش موضع گرفتند. ولی وقتی تحلیل‌های منافقین را مطالعه می‌کنیم کاملاً هم‌سویی دارند و بیشتر یک بام و دو هوا است یعنی از طرفی طبق موازین آمریکایی‌ها می‌گویند داعش ولی در عمل جنایاتی که آنها علیه مردم سوریه انجام می‌دهند آنها را مورد تشویق قرار می‌دهند و در حوزه پنهانی هم که کاملاً مشخص است که ارتباطاط خوبی با هم دارند.

سوال. لطفاً پیرامون انتقال توان اطلاعاتی و عملیاتی منافقین و بحث آموزش تشکیلاتی به گروه‌های تکفیری را هم توضیح دهید؟

این یک همکاری جمعی متقابل است و ابزار تروریسم یک لوازم چند وجهی مختلف و فراگیری را دارد. گاهی ممکن است کشوری به طور مستقیم نتواند برخی از کارها را علنی انجام دهد ولی گاهی اوقات هم برعکس است و به صورت علنی می‌گویند و اقدام می‌کنند. شما توجه کنید چند سال قبل در پاریس همه کشورهای غربی به سرکردگی آمریکایی‌ها جمع شدند و این گروهک‌های جانی و تروریست سوریه را تحت عنوان ارتش آزاد سوریه گرد هم آوردند و به آنها پول و سلاح دادند. خوب حالا بعداً عناوین‌شان تغییر پیدا می‌کند و حتی علیه جوامع غربی هم دست به اقدام می‌زنند و ممکن است در این صورت غربی‌ها مجبور به برخوردهایی آشکار با آنها شوند. در سال ۲۰۰۹ آقای سین برهش برای ترور دانشمندان هسته‌ای ایران صراحتاً اعلام کرد که اینها در صحرای نوادا توسط آمریکایی‌ها آموزش داده شده‌اند و از طرفی دیگر این آموزش انتقال پیدا می‌کند به گروه‌ها و گروهک‌های سلفی و وقتی به مجموعه اینها نگاه می‌کنید یک خط سیری را مشاهده می‌کنید که به صورت زنجیروار بین مجموعه سازمان‌های اطلاعاتی،‌ گروه‌های تروریستی و آنهایی که آشکار و تحت حمایت عربستان است و در رده دوم آنهایی هستند که به ظاهر حمایتی نمی‌شوند و تروریست نامیده می‌شوند برای پیشبرد اهداف سیاسی استفاده می‌شوند. آنجایی که لازم است منافقین از سیا آموزش، پول و امکانات می‌گیرند و آنجایی که لازم است آن را منتقل کنند توسط منافقین به اینها انتقال داده می‌شود. گزارش‌های متعددی وجود داشت قبل از اینکه داعش عمل بکند مبنی بر اینکه منافقین در پادگان اشرف به این گروهک‌ها در آنجا آموزش‌های نظامی می‌دهند و آنها را مسلح می‌کنند و از طریق منافقین بسیاری از اهداف کشور آمریکا محقق می‌شود. نباید فراموش کنیم در ابتدای اشغال عراق توسط آمریکا و تصور این بود که چون منافقین در لیست گروه‌های تروریستی هستند آمریکایی‌ها این بساط را جمع خواهند کرد قضیه برعکس شد و آمریکا از آنها استفاده کرد و حتی یکی از مقامات آمریکایی به صراحت اعلام کرد ما اعمال کثیفی که خودمان رویمان نمی‌شود انجام دهیم به منافقین می‌سپاریم. با توجه به همه این موارد یک حقله وصل بین تمامی این موارد به وضوح مشاهده می‌کنیم.

به نظرم این جنگ چهارم قدرت‌ها و عربستان که نماینده آنها در منطقه است روز به روز به نفع جمهوری اسلامی در حال تغییر چهره دادن در جهت تثبیت ایران است و از این آزمایشی که ملت ایران در آن قرار گرفته‌اند سربلند بیرون خواهند آمد و یکی از آن مسیرهایی است که خداوند به مستضعفین عالم وعده آن را داد که ما نمونه‌های بارز آن را در طول حیات این انقلاب کم ندیده‌ایم.

نشریه اشارت، موسسه راهبردی دیده بان

*** 

سعید عابدینی، اسرائیل، مجاهدین خلق، ترروریسمموسسه راهبردی دیده بان: رابطه منافقین و اسرائیل علنی می شود+تصویر (+ چند گزارش مرتبط با اخراج مجاهدین خلق به آلبانی)

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

What does it mean when we say ISIS operates as a mind control cult

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultCan Albania Meet its Obligations and De-radicalize an Influx of Terrorists into Europe

Anne Khodabandeh London Sep 2014Khodabandeh: It would be wrong to ignore the Mojahedin in Albania

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25094

منافقین تهدیدات صدام را عملی کردند (+ چند خاطره) 

 بنیاد هابیلیان، چهاردهم می ۲۰۱۶:…  روز ۲۴اسفند۱۳۶۳ با اینکه صدام بارها اعلام کرده بود صفوف نماز جمعه را بمباران خواهد کرد عده زیادی از مردم غیور تهران و شهرهای اطراف، برای حضور در نماز جمعه در دانشگاه تهران حاضر شدند تا ثابت کنند از اهداف و آرمان‌های انقلاب پاسداری می‌کنند. آنچه در ادامه می خوانید بخشی از زندگی شهید قورچی‌بیگی است که با حضور در نماز جمعه باشکوه آن روز به … 

مزدوری چیست، مزدور کیست؟

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

خانواده شهدا روزی هزار بار شهید می‌شوند

لینک به منبع

گفتگو با همسر شهید مجتبی توانگر دهقان اردیبهشت ۰۷, ۱۳۹۵ 

شهادت نشانه استواری است. (مقام معظم رهبری)

یکی از این استوار مردان شهید مجتبی توانگر دهقان است که غیرتش اجازه نداد صفوف نماز جمعه خالی شود و دشمنان اسلام به اهداف خود برسند.

شهید مجتبی توانگر دهقان در سال ۱۳۲۴ در روستای سنقر‌آباد شهرستان کرج به دنیا آمد. ده سالش بود که از نعمت پدر محروم شد، پس از اخذ مدرک ششم ابتدایی به همراه برادرانش به کشاورزی پرداخت تا کمک حال خانواده باشد. او با ورود به ۱۸ سالگی برای گذراندن خدمت سربازی عازم تهران شد.

وی پس از اتمام دوره سربازی در بانک ملت تهران، شعبه فرهنگسرای(کشتارگاه)، مشغول به کار شد. با شروع فعالیت‌های علنی مردم علیه رژیم پهلوی، او نیز در تظاهرات‌ها حضوری فعال داشت. مجتبی در سال ۱۳۴۹ ازدواج کرد که ثمره این ازدواج یک فرزند دختر و دو فرزند پسر است.

وی صبح روز ۲۴اسفند۱۳۶۳ به همراه تعدادی از همکارانش برای عیادت مجروحین به بیمارستان رفته بود و پس از آن برای اقامه نماز جمعه عازم دانشگاه تهران شد. مدت زیادی از سخنرانی خطیب نماز جمعه، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی)، نگذشته بود که بمب کار گذاشته شده توسط منافقین، منفجر شد و شهید مجتبی توانگر دهقان به همراه سیزده نفر دیگر از نمازگزاران به شهادت رسیدند.

حاشیه نگاری تیم سرگذشت پژوهی بنیاد هابیلیان با همسر شهید مجتبی توانگر دهقان:

زمانی که برای مصاحبه تماس گرفتیم، همسر شهید از نظر جسمی کسالت داشت. با این حال مصاحبه را پذیرفت. خدمتش رسیدیم و او از شهیدش برایمان گفت:

«چند روز قبل از شهادت، همسرم خوابی دیده بود: «خواب دیدم به مکانی بزرگ و چمن شده رفته ام. در حال به جا آوردن اقامه نماز بودم که ناگهان زمین گود شد و از آن آتش بیرون آمد.»

بیست و چهارم اسفند ماه، روز جمعه بود. مجتبی طبق برنامه همیشگی‌اش تصمیم گرفته بود به نماز جمعه برود. با تعدادی از همکارانش قرار داشت تا برای عیادت مجروحین جنگ به بیمارستان برود و پس از آن عازم دانشگاه تهران برای نماز جمعه شد. غروب آن روز بود که متوجه انفجار بمب در نماز جمعه شدم و با توجه به روحیاتی که همسرم داشت گمان کردم در دانشگاه مانده تا به انتقال مجروحین و شهدا کمک کند؛ اما فردای آن روز این غیبت نگران کننده شده بود و به همین دلیل با تعدادی از بستگان در بیمارستان‌ها به دنبالش گشتیم. لحظه به لحظه نگرانی‌ام بیشتر می‌شد تا آن‌که مسئولین بانک به خانه ما آمدند و کلید و کتاب دعایی که در جیب همسرم بود تحویلم دادند. مادرم برای شناسایی به محل نگهداری شهدای مجهول‌الهویه رفت. به من اجازه ندادند برای شناسایی پیکرش بروم. از پیکر همسرم چیزی باقی نمانده بود، فقط دست و کمی از بالاتنه‌اش مانده بود و هویتش از تکه پارچه های لباسی که به تن داشت مشخص شد.

ما قبل از انقلاب ازدواج کردیم و من سن‌ و سال زیادی نداشتم. پس از پیروزی انقلاب اسلامی عضو انجمن اسلامی شد. در بسیج مسجد محل نیز فعالیت‌هایی داشت که من از هیچکدام تا قبل از شهادتش اطلاعی نداشتم. آن‌قدر به امام خمینی(ره) علاقه داشت که وقتی ایشان به ایران بازگشتند برای استقبال به فرودگاه و از آنجا به بهشت زهرا(س) رفت و خیلی دیر وقت به خانه بازگشت.

همسرم اوایل در باجه بلیط فروشی سینما مشغول به کار بود و بعد از مدتی در بانک ملت شعبه فرهنگسرا(کشتارگاه سابق) به عنوان تحویل‌دار کار می‌کرد. آن‌ زمان پول ها را با گونی جابه‌جا می‌کردند. شعبه کشتارگاه بدترین شعبه در تهران بود؛ اما مسئولینش آن‌قدر به او اعتماد داشتند که گونی پول را تحویل می‌دادند و همسرم خودش حساب‌کتاب می‌کرد. به بیت المال خیلی حساس بود. گاهی که خودکار محل کار در جیب کتش جا می‌ماند، اجازه استفاده از آن را به کسی نمی‌داد.

چند ماه قبل از شهادتش نام مادرش و من و خودش را برای سفر حج نوشت و با هم برای حج تمتع به حرم امن الهی مشرف شدیم. بعد از این سفر ایشان خیلی تغییر کرده بود. مرتب نماز می‌خواند. نماز شب‌هایش همراه با اشک بسیار بود، به طوری که فرزندانم از این رفتار پدرشان تعجب می‌کردند . فرزندانم رابطه خیلی خوبی با پدرشان داشتند. زمان شهادت همسرم فرزند سومم را هفت ماهه باردار بودم. وقتی بچه به دنیا آمد و مدرسه رفت خیلی زود خلاء نبودن پدرش را متوجه شد.

من در تمام مسائل زندگی به همسرم وابسته بودم. بعد از گذشت این همه سال هنوز نمی‌دانم چطور بدون او زندگی می‌کنم. شهید یک بار شهید می‌شود؛ اما خانواده شهدا روزی هزار بار شهید می‌شوند .

چند ماه بعد از این حادثه عوامل ترور را دستگیر کردند و از ما دعوت کردند برای اجرای حکم، حضور داشته باشیم. عوامل ترور تنها برای دریافت مبلغ بسیار ناچیزی دست به چنین جنایتی زدند. سرکرده های منافقین باید در چنین شرایطی قرار بگیرند تا بفهمند آیا می‌توانند فقط یک لحظه از سختی‌هایی را که ما در این سالها گذرانده‌ایم تحمل کنند؟

منافقین تهدیدات صدام را عملی کردند

لینک به منبع

گفتگو با همسر و دختر شهید ذکریا قورچی بیگی اردیبهشت ۱۳, ۱۳۹۵

در اسفند ماه ۱۳۶۳ دولت عراق که پس از گذشت چند سال تهاجم به کشور ایران به هیچ یک از اهدافش نرسیده بود و همراهی سایر کشورهای ابرقدرت با او کاری از پیش نبرده بود تصمیم گرفت با ایجاد رعب و وحشت میان مردم و بمباران نماز جمعه تهران صحنه جنگ را به نفع خود تغییر دهد. در حقیقت او که اصابت موشک های دور برد ایران به شهرهای کرکوک و بغداد را انفجار بمب توصیف کرده بود، قصد داشت با هماهنگی با عوامل گروهک منافقین، بمبی را در صفوف نماز جمعه دانشگاه تهران منفجر کند و همزمان با آن، هواپیمایش را در ارتفاع بالا به حریم هوایی تهران اعزام داشته و ادعا کند که صدای انفجار، ناشی از بمباران تهران بوده است؛ اما با تاخیر ورود هواپیمای عراقی به آسمان تهران و انفجار بمب، نیم ساعت قبل از آمدن هواپیما ها، این توطئه تبلیغاتی با شکست مواجه شد و هواپیماهای عراقی نیز با آتش به موقع و قدرتمند پدافند هوایی متواری شدند. به این ترتیب گروهک تروریستی منافقین که رخت خوش خدمتی به صدام را برتن کرده بود رسوا شد و صفحه سیاه دیگری بر اعمال ننگینش افزوده شد.

روز ۲۴اسفند۱۳۶۳ با اینکه صدام بارها اعلام کرده بود صفوف نماز جمعه را بمباران خواهد کرد عده زیادی از مردم غیور تهران و شهرهای اطراف، برای حضور در نماز جمعه در دانشگاه تهران حاضر شدند تا ثابت کنند از اهداف و آرمان‌های انقلاب پاسداری می‌کنند.

آنچه در ادامه می خوانید بخشی از زندگی شهید قورچی‌بیگی است که با حضور در نماز جمعه باشکوه آن روز به سعادت شهادت نائل گشت:

شهید ذکریا قورچی‌بیگی ۱۰اسفند۱۳۱۸ در شهرستان شهسوار استان مازندران در خانواده‌ای زحمت‌کش و انقلابی‌ چشم به جهان گشود. تحصیلاتش را در محل زادگاهش گذراند و پس از اخذ مدرک دیپلم در کنار پدر در مغازه برنج فروشی مشغول به کار شد. ۲۶ ساله بود که با دختری از همان خطه ازدواج نمود و ثمره آن ازدواج یک فرزند دختر و دو فرزند پسر است.بعد از چند سال کار در برنج فروشی ، در سال ۱۳۴۸ عازم تهران شد و در بانک ملت شعبه دانشگاه تهران استخدام شد.

او عاشق و شیفته مولای متقیان علی بن ابیطالب(ع) بود و امام خمینی(ره) را آینه‌ای از صفات ذات خداوندی می‌دید. ارادت فراوانی به مکتب و نهضت امام خمینی(ره) داشت و همیشه از رژیم پهلوی بیزاری می‌جست. سالها به طور پنهانی رساله امام خمینی(ره) را در منزل داشت و مطالعه می‌کرد. وی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همیشه در مسجد و در نماز دشمن‌شکن جمعه حضور داشت. شهید قورچی‌بیگی در روز ۲۴اسفند۱۳۶۳ با آن‌که می‌دانست یزیدیان زمانه قصد بمباران نمازجمعه را دارند، پس از عیادت از مجروحین جنگ در صفوف نمازجمعه حاضر گردید. دیری نپایید که صدای انفجار بمب کار گذاشته‌شده توسط منافقین به گوش رسید و او به همراه ۱۳ نفر از نمازگزاران با بدنی قطعه قطعه به دیدار معشوق حقیقی پیوستند و اینچنین به سعادت شهادت رسید.

شرحی بر مصاحبه با همسر و دختر شهید ذکریا قورچی بیگی:

پیش از آن‌که به دیدار خانواده شهید بروم، به گلزار شهدا و مزار شهید رفته بودم. بخشی از قطعه ۲۷ بهشت زهرا(س) مزین به مزار شهدای نمازجمعه است. زمانی که با همسر و دختر شهید برای هماهنگی مصاحبه صحبت شد، حتی از پشت خطوط نیز می‌شد صفای باطنشان را احساس کرد. روز دیدار بخاطر اینکه با مسیر آشنا نبودم، کمی با تاخیر به منزل همسر شهید رسیدم که از صبر و شکیبایی ایشان کمال تشکر را دارم.

همسر شهید که در چهره اش آثار گذر از سختی های زندگی نمایان بود، روایت زندگی همسرش را این چنین آغاز کرد:

«صبح روز ۲۴اسفند۱۳۶۳ با دوستانش قرار گذاشته بودند تا قبل از نمازجمعه به عیادت مجروحین جنگ بروند. به او گفتم که امروز به نمازجمعه نرو؛ اما شهید قورچی‌بیگی گفت: «کور خوانده‌اند که بتوانند نمازجمعه را بزنند.» بعد از تمام‌‌‌‌‌‌‌شدن صبحانه‌‌‌‌‌‌اش، آماده رفتن شد. چندین بار خداحافظی کرد.» وقتی علت را جویا شدم گفت: «خداحافظی که چیز بدی نیست. با این تهدید های صدام، تهران یعنی اجل معلق.» و رفت.

من دو سال از شهید کوچکتر هستم و مانند همسرم در شهسوار متولد شده‌ام. پدرانمان هر دو کاسب و با هم دوست بودند. سال ۱۳۴۴ با خانواده‌اش به منزلمان آمد و بحث ازدواج مطرح شد.

همسرم در مغازه برنج فروشی پدرش مشغول به کار بود؛ اما کارش با روحیه آرام او همخوانی نداشت. سال۱۳۴۸عازم تهران شدیم. شهید نیز در بانک ملت شعبه دانشگاه تهران مشغول به کار شد. بسیار فرد مسئولیت‌پذیری بود. همیشه زودتر از ساعت کاری در محل کارش حاضر می‌شد. مدتی پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها پرونده‌هایی به خانه می‌آورد و مشغول به کار می‌شد. آن زمان هم رایانه نبود و باید با چشم و فکر و دستش کار می‌کرد. اگر به او اعتراض می کردم، می‌گفت: «اینان زن و بچه دارند و گرفتارند، در کارشان ضعیف هستند و می‌خواهم کمکشان کنم وگرنه اخراج می شوند.» او همان سال‌ها به عنوان کارمند نمونه انتخاب شد.

آن‌قدر اخلاق و رفتار همسرم خوب بود که وقتی ساکن تهران شدیم، جای خالی خانواده‌ام را برایم پر کرده بود. هیچ‌وقت در کنارش احساس تنهایی نکردم.

آن‌قدر پدر و مادر برایش عزیز بودند که هر زمان کوچکترین فرصتی پیدا می‌کرد برای دست‌بوسی نزدشان می‌رفت. وقتی که پدر یا مادرش مریض می‌شدند، بهترین دکترها را برایشان می‌آورد. بعد از شهادت همسرم، هنوز سالگرد شهید نشده بود که مادرش و سال بعد پدرش از دنیا رفت.

شب قبل از آن روز جمعه گفت که صدام اعلام کرده که می‌خواهد نمازجمعه را بمباران کند. آن‌‍روزها مرتب بمباران هوایی بود و وضعیت قرمز می‌شد. از آنجایی که فقط چند روز تا عید نوروز باقی مانده بود، مشغول خانه‌تکانی بودم و پرده‌ها را شسته بودم. شهید قورچی بیگی فردی بسیار آرام بود و هیچ‌وقت عصبانیتش را ندیدم. هرزمان که عصبانی می‌شدم او مرا آرام می کرد. آن شب خیلی پریشان‌حال بود و گفت: « چرا پرده‌ها را شسته ای؟ نمی‌بینی که مدام پیکر شهدا را می‌آورند؟ مگر ما امسال عید داریم که شما خانه تکانی می‌کنی؟ به جای خانه‌تکانی به خانه شهدا بروید و به خانواده هایشان دلداری بدهید.»

در ادامه به صحبت با دختر شهید پرداختم. ایشان که با اولین سوال بغض راه گلویش را گرفت، گفت:

« آن روز انگار زمان متوقف شده بود و درس خواندنم از صفحه‌ای به بعد دیگر پیش نمی‌رفت. نمی‌توانستم تمرکز داشته باشم. خانه ما تا محل برگزاری نمازجمعه فاصله زیادی داشت اما ناگهان صدای وحشتناک انفجاری به گوشمان رسید. گمان کردیم بمباران هوایی است و من و برادرم به پشت بام رفتیم. دودی که از انفجار بلند شده بود قابل مشاهده بود؛ اما اصلا گمان نمی کردیم که دانشگاه تهران باشد. بعدازظهر شده بود. پدرم هنوز به خانه بازنگشته بود. کم کم خبرهایی به گوش رسید که در نمازجمعه بمب گذاشته‌اند و تعدادی شهید و مجروح شده‌اند. با گذشت زمان آرامش نیز از خانه‌مان رخت بربست. پدرم را در حالی که بدنش از کمر به پایین کاملا متلاشی شده، پیدا کردند.

همکاران پدرم تعریف می کردند: « ما معمولا به عیادت مجروحین در بیمارستان‌ها و آسایشگاه‌ها می‌رفتیم؛ ولی آن روز شهید قورچی بیگی با دیدن مجروحین آنقدر منقلب شده بود و اشک می ریخت که گویی با آن اشک‌ها غسل کرده باشد و پاک شده باشد. به او گفتیم که شما حالت خوب نیست و خسته هستی. این هفته را به نمازجمعه نرو. پاسخ داد: « امروز نمازجمعه واجب است.»

من بعد از شهادت پدرم تا چهل روز اشک نریختم و دلم نمی خواست کسی اشکم را ببیند. پدر من انتخاب شده بود و لیاقتش کمتر از شهادت نبود. خداوند این سعادت را نصیبش کرد که همچون مولا و مقتدایش امیرالمومنین(ع) در صفوف نماز به شهادت برسد.»

تروریسم در ایران ریشه خارجی دارد 

لینک به منبع

گفتگو با خواهر شهید سیدحسین میری اردیبهشت ۲۳, ۱۳۹۵

در زمانی که رژیم بعث در جبهه های جنگ متحمل شکستهای سنگین و بزرگی شده بود، برای تضعیف روحیه مردم و ایجاد ناامنی در شهرهای مرکزی و به ویژه پایتخت، به وسیله عمالش که عمدتاً گروهکهای ضد انقلاب بودند، اقدام به بمب گذاری می کرد که حاصل آن به شهادت رسیدن جمع کثیری از شهروندان عادی بود. شیوه ای که در امتداد آن با همکاری منافقین به حملات موشکی ارتقا پیدا کرد و مراکز مسکونی و اجتماعی را هدف قرار می داد.

یکی از این اقدامات بیست‌ودوم اردیبهشت‌ماه ۱۳۶۴، در خیابان ناصر خسرو تهران که بسیار پرتردد بود به وقوع پیوست. حجم انفجار آنقدر وسیع بود که هنوز بعد از گذشت ۳۱ سال اگر از مردان قدیمی آن محل پرسیده شود، در خاطرشان هست. این بمب که با قدرت تخریبی پنجاه پوند و از نوع تی.ان.تی بود، باعث ویرانی و آتش‌‌سوزی یک ساختمان دو طبقه و یک کارگاه تولیدی پوشاک گردید. در این حادثه ۹ نفر از هم‌وطنان بی‌گناه به شهادت رسیدند و ۴۵ نفر نیز مجروح شدند. هم‌چنین ۱۵ دستگاه اتومبیل در آتش سوخت و به ۲۵ مغازه آسیب وارد شد.

آنچه در ادامه می‌خوانید، شرحی بر زندگی یکی از شهدای این حادثه است:

شهید سیدحسین میری ۲۳تیر۱۳۳۹ در تهران متولد شد. او پس از اخذ مدرک دیپلم برای ادامه تحصیل عازم کشور انگستان شد. مدت زیادی از رفتنش نمی‎گذشت که فضای حاکم بر آن کشور و دوری از خانواده را نتوانست تحمل کند و به ایران بازگشت.

شهید میری در سال ۱۳۶۰ ‌که کشور درگیر جنگی نابرابر با رژیم بعث عراق بود عازم خدمت سربازی شد. وی دو سال سربازی‌اش را در مناطق جنگی و عملیاتی گذراند. پس از آن مجددا در مغازه پدرش مشغول به کار شد و بعد از گذشت دو سال ازدواج کرد.

۲۲اردیبهشت۱۳۶۴بود. سیدحسین به سمت بازار حرکت کرد و وارد خیابان ناصر خسرو شد و ناگهان بمبی که عوامل رژیم بعث در ماشینی کار گذاشته بودند، منفجر شد و او نیز به فیض شهادت نائل گشت.

شرحی بر مصاحبه با خواهر شهید سیدحسین میری:

چند روز به سی‌و‌یکمین سالگرد شهید باقی مانده بود و تصمیم داشتم با مادر شهید صحبت کنم؛ اما این روزها مادر حسین‌آقا کسالتی دارند که سعادت هم صحبتی با ایشان نصیبم نشد. پدر شهید نیز به رحمت خدا رفته‌اند. به همین دلیل مصاحبه با خواهر شهید هماهنگ شد. ایشان برادرش را اینطور روایت کرد:

« ظهر پدرم به مغازه زنگ زد تا سفارش کارهایی را به او بگوید؛ اما شاگرد مغازه گفت در بازار بمب گذاشته‌اند و حسین‌آقا هنوز نیامده است. عصر شد و خبری از برادرم نشد. همه بیمارستان‌ها را گشتیم. پیدا نشد. انگار کسی دلش نمی‌آمد به پزشکی قانونی مراجعه کند. از روی ناچاری به پزشکی قانونی مراجعه کردیم. پیکر شهدا به قدری سوخته بود که اصلا قابل شناسایی نبودند. بار اول اصلا نتوانستند شناسایی کنند. برای بار دوم که گشتند برادرم را از انگشتر و سگک کمربندش پیدا کردند.

حسین‌آقا در محله پانزده خرداد تهران بدنیا آمد. مادرم نام حسین را برایش انتخاب کرد و به حرمت امام‌حسین(ع) او را از همان نوزادی حسین‌آقا صدا می‌زد. اوایل برای بزرگترها سخت بود که بچه‌ای نوزاد را آقا خطاب کنند؛ اما به مرور همه او را حسین‌آقا صدا کردند. پسر مظلومی بود و نسبت به بچه‌های دیگر بسیار مهربان، آرام و ساده بود. باوجود مظلومیتش خیلی غیرتی بود. من ۳ سال از او بزرگتر بودم. هر زمان با هم در خیابان راه می‌رفتیم جلوتر از من حرکت می‌کرد؛ اما مدام حواسش به پشت سرش بود که مبادا کسی به من نگاهی کند یا حرفی بزند. خیلی نامحسوس مواظبم بود.

در خانه از همه خنده‌روتر بود و با هر موضوع خنده‌داری قهقه سر می‌داد. این ویژگی اینقدر بارز بود که با گذشت ۳۱ سال هنوز هم اگر کسی مثل او بخندد مادرم یاد حسین‌آقایش می‌افتد.

حسین‌آقا بعد از اخذ دیپلم، تصمیم گرفت برای ادامه تحصیل به انگلستان برود؛ اما هنوز نرفته برگشت. می‌گفت محیط آنجا با روحیه‌ام همخوانی ندارد و از همه مهم‌تر فکر نمی‌کردم دوری از خانواده اینقدر سخت باشد.

او در سال ۱۳۶۰ عازم خدمت سربازی شد. سربازی‌اش در مناطق جنگی بود؛ اما اصلا نمی‌گفت در جبهه است. می‌گفت پشت جبهه، در شوش و دشت‌ عباس هستم. من که نمی‌دانستم شوش کجاست، پرسیدم یعنی در همین شوش ِ تهران هستی؟ گفت: «آره، کمی این‌ طرف‌تر.» بعدها که برادر بزرگترم عازم مناطق جنگی شده بود، متوجه شد نه تنها در پشت جبهه نیست بلکه خط مقدم و در حال نبرد با دشمن است. خیلی مراعات حال مادر و پدرم را می‌کرد و به هیچ عنوان نمی‌خواست کسی بداند در جبهه است تا مبادا والدینمان نگران شوند.

مادرم خیلی تلاش می کرد حسین‌آقا را داماد کند؛ اما او می‌گفت: «تا سربازی‌ام تمام نشود ازدواج نمی‌کنم.» سربازی‌اش که به اتمام رسید، در بازار مشغول کار شد. مادرم بحث ازدواج را پیش کشید و دختری معرفی کرد. تیر ۱۳۶۲ ازدواج کردند. خانواده همسرش به پسری که سربازی نرفته بود دختر نمی‌دادند. نگران بودند که مبادا دامادشان شهید شود. همسرش تعریف می‌کرد: «حسین‌آقا بعد از ازدواج گفته بود اگر دوباره برای جبهه به نیرو نیاز داشته باشند، من می‌روم.» آن زمان اسم کوچه لادن بود. به همسرش گفته بود اسم این کوچه به نام من است. همه اینها را با خنده و شوخی می‌گفت و کسی باور نمی‌کرد روزی نام کوچه به شهید سیدحسین میری تغییر کند. هر زمان کسی ابراز مخالفت با انقلاب و جنگ می‌کرد، حسین‌آقا می‌گفت: «این حرفها را نگویید. اگر اشتباه کنید آن دنیا نمی‌توانید پاسخ بدهید.»

پدربزرگم پیر بود و قادر به انجام هیچ‌کاری نبود. نمی‌توانست راه برود. حسین‌آقا تمام کارهای پدربزرگم را خودش انجام می‌داد. گاهی او را از پشت بغل می‌کرد و پاهایش را روی پاهای خودش می‌گذاشت، راهش می‌برد تا پاهایش از بی‌تحرکی خشک نشود. پدربزرگ هم می‌خندید و دعایش می‌کرد: «ان‌شاءالله عاقبت بخیر بشی و خیر از جوانی‌ات ببینی.»

چند روز قبل از شهادت برادم، مادرمان می‌گفت: «نمی‌دانم چرا هر چه حسین‌آقا را می‌بینم، از دیدنش سیر نمی‌شوم. انگار موقتی است و برای همیشه نمی‌ماند.»

بعد از اینکه حادثه انفجار بمب در خیابان ناصر خسرو اتفاق افتاد و برادرم به شهادت رسید مدام منافقین را نفرین می‌کنم و فقط از خدا نابودی آنها را می‌خواهم.»

*** 

بهزاد معزی مجاهدنی خلق فرقه رجویاز “دریوزگی قلم به مزدان فرقه رجوی” تا “نمونه فریبکاری تبلیغاتی مجاهدین خلق”

همچنین:

 • ۲۰۱۶/۰۱/۳۰ نماینده مجلس اعلای شیعیان عراق:دولت عراق باید نسبت به منافقین دست‌ بکار شود
  موسسه راهبردی دیدبان، سی ام ژانویه ۲۰۱۶:… ابو عارف در خصوص تلاش دولت عراق برای تعیین تکلیف منافقین جهت اخراج از این کشور گفت: منافقین الآن در یک محل محصورشده‌اند و قدرت مانوری در عراق ندارند.دولت عراق باید دست‌به‌کار شود،داعش سعی می‌کند با هر گروهی که علیه مسلمانان هستند ارتب
 • ۲۰۱۶/۰۱/۲۷ شیخ محمد تقی مولا: دولت عراق به زودی منافقین را اخراج خواهد کرد
  محم تقی مولانا نماینده مجلس عراقموسسه راهبردی دیدبان، بیست و هفتم ژانویه ۲۰۱۶:…  شیخ محمد تقی مولا نماینده اقلیت های مذهبی در پارلمان عراق طی گفتگویی با دیده بان: :ارتش و نیروهای مردمی عراق همواره پیروز بوده اند و درو واقع روحیه داعش در عراق شکست خورده است. وی در خصوص
 • ۲۰۱۵/۱۲/۱۳ تابلوی ورود ممنوع پارلمان انگلیس مقابل منافقین
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، سیزدهم دسامبر ۲۰۱۵:… اعضای سازمان وقتی با درب‌های بسته پارلمان انگلیس مواجه می‌شوند، در روزهای اخیر به صورت پیاپی و در زمان‌های مختلف، پیام ضبط شده مریم رجوی را در تلویزیون منافقین پخش می‌کنند که نمود
 • ۲۰۱۵/۰۸/۰۴ ماموریت ناتمام پیک مریم رجوی (گفتگو با ابراهیم خدابنده)
  ابراهیم خدابنده 2014موسسه راهبردی دیدبان، تهران، چهارم اوت ۲۰۱۵:…  به نکته جالبی اشاره کردید. بله ما شاهد یک چرخش ۱۸۰ درجه‌ای و یک دگردیسی کامل در مواضع اعلام شده سازمان مجاهدین خلق از بعد از انقلاب اسلامی تاکنون بودیم و هستیم که بحث مفصلی دارد که به فرصت دیگری موکول می‌کنم. رجوی که زما
 • ۲۰۱۵/۰۷/۲۷ نشست بررسی تشابه اقدامات منافقین و داعش در عملیات مرصاد
  ابراهیم خدابنده شبکه العالمموسسه راهبردی دیده بان، تهران، بیست و هفتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  شبکه بین المللی العالم در اقدام به موقع و در همکاری با فراکسیون مرکز بین المللی حمایت از قربانیان تروریسم نشستی “از داعش تا موصل(۲) ” را به صورت زنده بر روی آنتن آورد.  در این نشست ک
 • ۲۰۱۴/۱۰/۲۱ مختصات دقیق کمپ منافقین (لیبرتی) دربغداد
  کمپ لیبرتی 4مرکز راهبردی دیدبان، بیست و یکم اکتبر ۲۰۱۴: …  منافقین همواره برای ایجاد بهانه جهت خبرسازی و بنحوی ایجاد فضا برای اعضای حاضر در این کمپ هر ازگاهی یادی هم از اعضای حاضر در این کمپ می کنند با این حال فضای خفقان کامل و هر لحظه احتمال کشته شدن و در عین حال فرار اعضا از این
 • ۲۰۱۴/۰۸/۲۰ چرا موضع منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) درباره داعش تغییر کرد!
  Maryam Rajavi terrorist syriaموسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیستم اوت ۲۰۱۴: …  ایجاد مقاومت مردمی در عراق بر علیه داعش،تغییرات جدید در ساختار سیاسی عراق و محکوم کردن داعش از سوی سازمان ملل و نهادهای بین المللی،بحرانی جدی را برای سازمان به وجود آورده است. سازمان همواره سعی می کند نظر سرویس های
 • ۲۰۱۴/۰۸/۰۳ از تئاتر مدرسه موش ها تا زنان افسرده پادگان اشرف
  موسسه راهبردی دیده بان، تهران، سوم اوت ۲۰۱۴: … مسعود رجوی همیشه در ابتدای سخنرانی هایش در پادگان اشرف مقتدای خود را پیامبر اکرم و امام حسین(ع) معرفی می‌کرد و این در حالی بود که خودش بهتر می دانست که مقتدایش صدام،آمریکایی ها و صهیونیستی هایی هستند که برایشان مزدوری و جاسوسی می کند. رجوی متن زیارت نامه های مربوط به ائمه
 • ۲۰۱۳/۰۹/۱۷ نابودی نماد‌های مجاهدین در عراق؛ برج پادگان اشرف سرنگون شد
  موسسه راهبردی دیدبان، هفدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … جدا شده‌های این گروهک هدف مسعود رجوی از ساخت این برج را ایجاد نماد و شبیه‌سازی با اماکن تفریحی و دیدنی ایران را داشتند. هدف از ایجاد این برج استفاده از تصاویر آن در ویدئو‌ها و عکس‌های منتشر شده از رسانه‌های این گروهک بود تا چهره ای بانشاط
 • ۲۰۱۳/۰۸/۲۱ احتمال خودزنی منافقین! (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)
  موسسه راهبردی دیدبان، تهران، بیست و یکم اوت ۲۰۱۳: …  دومین دلیلی که به ذهن می‌رسد این است که خود سازمان برای حذف تعدادی از اعضای خود که به قول خودشان مسئله‌دار شده‌اند قصد انجام عملیات نظامی علیه آنها را دارند و با این خبرسازی در حال زمینه‌سازی برای انجام آن هستند و با این ت