هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

کانون هابیلیان، هفتم ژانویه 2014: … هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه “پنتاگون” گروهک تروریستی منافقین را برای اهداف خاصش زیر چتر حمایتی خود قرار داد، اظهار داشت: وزیر جنگ اسبق آمریکا با نگاه ضد ایرانی‌اش مسئله منافقین را سخت‌تر کرد، تصور آنان این بود که این گروهک تروریستی می‌تواند ابزار خوبی برای رسیدن اهداف شوم آنها در داخل خاک عراق و فشار بر ایران باشد. وی ادامه داد: با گذشت زمان؛ بیشتر مشخص شد که …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لینک به منبع

هاشمی نژاد: واشنگتن منتظر دردسرهای جدید منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) باشد

دبیرکل بنیاد هابیلیان اقدام آمریکا مبنی بر مذاکره با منافقین را اشتباه این کشور دانست و گفت: این کشور گروهک تروریستی منافقین را به عنوان یک “طرف” گفتگو قرار داده و به دنبال این راهبرد موضوع منافقین پیچیده‌تر خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی هابیلیان(خانواده شهدای ترور کشور)”سیدمحمد‌جواد هاشمی‌نژاد” در گفتگو با خبرنگار سیاست خارجی باشگاه خبرنگاران، با اشاره به منصوب شدن عضو سابق کابینه اوباما به عنوان مشاور انتقال منافقین گفت: موضوع انتقال و ادامه حضور گروهک تروریستی منافقین در این کشور بسیار پیچیده شده است.

وی با بیان اینکه علت این پیچیدگی برخورد غلط آمریکایی‌ها با موضوع تروریسم است، افزود: آنها در بدو ورودشان به کشور عراق نگاه دوگانه‌ای به موضوع تروریسم داشتند.

هاشمی‌نژاد با اشاره به اینکه “پنتاگون” گروهک تروریستی منافقین را برای اهداف خاصش زیر چتر حمایتی خود قرار داد، اظهار داشت: وزیر جنگ اسبق آمریکا با نگاه ضد ایرانی‌اش مسئله منافقین را سخت‌تر کرد، تصور آنان این بود که این گروهک تروریستی می‌تواند ابزار خوبی برای رسیدن اهداف شوم آنها در داخل خاک عراق و فشار بر ایران باشد.

وی ادامه داد: با گذشت زمان؛ بیشتر مشخص شد که نگاه و استفاده این چنینی نسبت به گروهک تروریستی منافقین چه دردسرهایی را می‌تواند برای جامعه بین‌المللی، کشورهای منطقه و به خصوص برای خود آمریکا ایجاد کند.

هاشمی‌نژاد با بیان اینکه امروزه موضوع انتقال منافقین پیچیده شده است، افزود: ظرفیت جامعه عراق برای ادامه حضور منافقین در کشورشان تکمیل و سر‌ریز شده و این نشانگر این است که دنیا باید درباره منافقین بسیار جدی تصمیم بگیرد.

دبیرکل بنیاد هابیلیان کار آمریکا در مذاکره با منافقین را اشتباه این کشور دانست و تصریح کرد: این کشور گروهک تروریستی منافقین را به عنوان یک “طرف” گفتگو قرار داده و به دنبال این راهبرد موضوع منافقین پیچیده‌تر خواهد شد.

وی با بیان اینکه دبیرکل سازمان ملل متحد و آمریکا اگر بخواهند روند غلط سابق را ادامه دهند باز هم بر پیچیدگی موضوع خواهند افزود، تاکید کرد: کشورهایی که اعضای گروهک تروریستی منافقین نسبت به آنها خطراتی را ایجاد می‌کنند، می‌توانند راهکار “تصمیم‌گیری آزادانه” را ارائه دهند.

دبیرکل بنیاد هابیلیان با بیان اینکه اگر این کشورها این راهکار را برای تشکیلات منافقین پیش‌بینی کنند نتیجه خوبی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: عمده اعضاء قادر خواهند بود که با تصمیم‌گیری آزادانه از بدنه گروهک جدا شوند.

Massoud Rajavi and Saddam HussainThe Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

همچنین:

هاشمی نژاد: چرا امریکا و اروپا به سران گروه تروریستی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) دست باز میدهند ولی به بدنه آن پناهندگی نمیدهند

2012-12-02
هابیلیان، به نقل از خراسان، دوم دسامبر 2012: … از طرف دیگر اگر آمریکا و کشورهای اروپایی مدعی‌اند درباره پذیرش منافقین با مشکل مواجه اند در حال حاضر این کشورها تعدادی از منافقین را در خود اسکان داده اند و حتی منافقین به راحتی اجازه فعالیت دارند. هاشمی نژاد افزود: سازمان ملل با کارشکنی منافقین در لیبرتی مواجه شده تا اخراج شان از عراق به تاخیر بیفتد و همچنان در آن جا بمانند. وی تصریح کرد: اخبار دریافت شده از کمپ لیبرتی حاکی از آن است که سران منافقین رفتاری که در پادگان اشرف نسبت به اعضای خود داشتند را در لیبرتی حفظ کردند و به شیوه فرقه‌گرایانه اعضای خود را اداره می کنند. وی اضافه کرد: با توجه به اصرار عراق درباره اخراج منافقین از این کشور باید منتظر اقدام بعدی دولت عراق در این باره باشیم …
هاشمی نژاد: تحریم مردم و حمایت از تروریسم (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) رو در رویی امریکا با ایرانیان را کاملا آشکار کرد

2012-11-01
ایسنا، تهران، اول نوامبر 2012: … محمدجواد هاشمی‌نژاد، دبیرکل انجمن هابیلیان گفت: آمریکا سازمان منافقین را بعد از حدود 15 سال از فهرست گروه‌های تروریستی خارج کرد ولی دلیل عمده آن به اعمال فشارهای اقتصادی و سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایران بازمی‌گردد. آمریکا در ابتدا بحث تحریم‌ها اعلام کرد که این تحریم‌ها به گونه‌ای اعمال می‌شود که مردم ایران تحت فشار نخواهند بود اما در عمل این تحریم‌ها مردم را مورد هدف قرار دادند. او اضافه کرد: حمایت آشکار آمریکا از گروه‌های تروریستی مانند سازمان مجاهدین، براساس اسناد رسمی ارائه شده از سوی وزارت خارجه این کشور کاملا مشهود است. خارج کردن این سازمان از فهرست گروه‌های تروریستی چیزی جز مواجهه مستقیم با خود مردم ایران نیست …
هاشمی نژاد: سیاست صحیح در قبال جابجایی منافقین چیست؛ «محاکمه» یا «پناهندگی»؟

2012-06-24
سرمقاله نشریه راه نما، شماره هفت، مشهد، بیست و چهارم ژوئن 2012: … سیاست صحیح و اصولی بر اساس مفاد تمام کنوانسیون‌های بین‌المللی و تعهدات دولت‌ها در امر مبارزه با تروریسم و با توجه به سوابق جنایت‌بار گروه تروریستی و شبه‌نظامی منافقین که پس از سرنگونی صدام بر اساس سیاست ضدایرانی آمریکا، نیروی «غیرنظامی» معرفی شدند، آن است که افراد این گروه در کمپ اسرا، زیر نظر صلیب‌سرخ، نگهداری شوند. رهبران این گروه که هم اکنون نماینده سازمان شناخته می‌شوند، محاکمه، زندانی و مسترد شوند و سایر افراد، هنگامی که ترک مخاصمه نمایند و از رویه تروریستی ابراز انزجار نمایند و با قطع کلیه رشته‌های مرتبط با تروریسم و مجاهدین خلق، امکان بازگشت به دنیای آزاد را داشته و آن‌گاه به عنوان پناه‌جو شناخته شوند. این سیاست هم انسانی و هم قانونی است …