هجوم برنامه ریزی شده و سبعانه به خانواده های اسرا محکوم است! (به امضای جمعی از خانواده ها)

هجوم برنامه ریزی شده و سبعانه به خانواده های اسرا محکوم است! (به امضای جمعی از خانواده ها)

انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، چهاردهم ژانویه 2015:…  بنظر میرسد که مشکلات درون گروهی بزرگی در کمپ لیبرتی وجود دارد واین تهدید کردن اعضای خانواده ها برای جلوگیری از سفر به عراق، درتلاش سرپوشی است که رهبران فرقه میکوشند براین فروپاشی های تشکیلاتی گذاشته ودرغیاب عدم حضور خانواده ها ، دست بازتری برای سرکوب ناراضیان داشته و حتی المقدور بتوانند دوران اقامت …

خانواده ها: نفرت در نوشته های اخیر رجوی نگران ترمان می کند (نامه سرگشاده)

لینک به منبع

بیانیه ی جمعی از رها شدگان از اسارت فرقه ی رجوی درآذربایجان شرقی

هجوم برنامه ریزی شده و سبعانه به خانواده های اسرا محکوم است!

طی ماه های گذشته ، ازطرف رسانه های گروه مافیایی رجوی حملات تند وشرم آوری برعلیه خانواده های اسرای مناسبات این باند آغاز شده و روزبروز برابعاد آن افزوده میگردد!

ساکنان ” گروگانگه لیبرتی ” که بطور نابخردانه ای صفت ناچسب ” رزمگه لیبرتی ” را ازطرف فرقه ی رجوی یدک میکشد ، مجبور میشوند که درکنار دیگر اعضای مقیم خارج این فرقه ، چنگ به شخصیت خود انداخته وبا توسل به نقل قول هایی که شان بیان ویا نزول آنها به مقاطع خاص تاریخی واشخاص خاصی است ، اقدام به قرینه سازی تاریخی که کاری غیر علمی است بکنند و نتایج دلخواه مسعود رجوی را که همان قطع رابطه ی کامل باخانواده ها ، مزاحم تلقی کردن آنها و… ازنوشته هایشان استنباط میکنند!

زمانی نقل قول ازپیامبران میآورند و زمان دیگر سخن از تقلیدشان ازصوفیان کرده ومیگویند که مرید باید همه چیزش را به مراد خود بدهد!

این دست بقلم های مامور ومعذور وتحت اسارت فیزیکی ومعنوی مسعود رجوی وهمسرش ، در فرصت دیگر به منسوبیت اعضای این خانواده ها به وزارت اطلاعات اشاره میکنند وگاهی میگویند که خانواده ها حاضر نیستند که درداخل اسارت گاه با آنها دیدار کنند که دروغی است بزرگ و ما رها شدگان از نزدیک شاهد قبول کردن خانواده ها برای حضور درداخل اشرف بوده ایم!

بنظر میرسد که مشکلات درون گروهی بزرگی در کمپ لیبرتی وجود دارد واین تهدید کردن اعضای خانواده ها برای جلوگیری از سفر به عراق، درتلاش سرپوشی است که رهبران فرقه میکوشند براین فروپاشی های تشکیلاتی گذاشته ودرغیاب عدم حضور خانواده ها ، دست بازتری برای سرکوب ناراضیان داشته و حتی المقدور بتوانند دوران اقامت این اسرا را در لیبرتی طولانی تر کنند !

این کمپ حکم یک محل ترانزیتی برای انتقال دوستان ما در لیبرتی را دارد که رهبریت فرقه تلاش می کند ضمن اینکه آنرا به کمپ دائم تبدیل کند، خواستار مسلح شدن دراین کمپ ودریک کشور بیگانه هم هستند!

هموطنان عزیز، خانواده های گرامی ذینفع!

این تصمیمات رجوی ها کاری جز اسارت بیشتر دوستان ما وفرزندان شما درمناسبات اهریمنی رجوی نداشته و صرف درخواست سلاح بمنزله ی تحریک گروههای افراطی عراقی برای کشتار این دوستان سابق ما وفرزندان شما بوده و نقشه ی پلیدی است که رجوی برای لاپوشانی اسرار مگو وجنایاتی که درحق این فرزندان میهن ومردم عراق کرده ، کشیده و هدف دیگرش کشته سازی بیشتر واستفاده های تبلیغاتی ازاین جنایت است!

بنابراین ما با حمایت کامل از بیانیه ی اخیر گروهی ازخانواده های این اسرا درآذربایجان شرقی، همه ی شما را برای کمک به قطع وخنثی کردن نقشه های ضد بشری رجوی، فرا میخوانیم!

اكبر خباره

احد رسول پور

الله وردي رسول زاده

اكبر دولت نژاد

لطف اله محمدي

حسين همتي

سعيد پاكدل

جمشيد نظري

علي اماني

احمد حسين زاده

اسماعيل آقاپور

محمد رضا شمس

علي قنبر زاده

محمد رضا مبين

سيروس غضنفري

محمد جواد اسدي

جلال سلماني

نادر چپ چاپ

حيدر ابوالحسني

عليرضا مقدمي

مسعود تقي پوريان

جعفر فرج پور

مهدي پور قاسم

Massoud Khodabandeh on Camp Ashraf. Mojahedin Khalq MKO MEK Rajavi cult Jan.2011


http://youtu.be/CnQmLHV_AIg

Massoud Khodabaneh on Camp Ashraf.March 2011 (Mojahedin Khalq Rajavi cult)


http://youtu.be/Lyut7GXBl6k

 ***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15391

خانواده ی وزارتی یا خانواده ی گروگان های رجوی!

صابر ( امضاء محفوظ)، تبریز، دهم ژانویه ۲۰۱۵:… اینکه خانواده ی وزارتی چه صیغه ایست ، برخواننده ی متن نمیتواند روشن باشد که برای این کار خود مدعیان باید ارائه ی توضیح وسپس سند نمایند که طبق عادت مالوف خود نکرده اند! دیگر اینکه بقول شما (آخوند ها )، جایی اعلام نکرده اند که رسالت مورد ادعای شما را دارند وشما طبق معمول دروغ میگویید وندانسته این آخوندها را بجای یک جریان حقوق بشری …

خانواده ها: نفرت در نوشته های اخیر رجوی نگران ترمان می کند (نامه سرگشاده)

(با تشکر از صابر، دریافت شد. ایران اینترلینک)
https://iran-interlink.org

خانواده ی وزارتی یا خانواده ی گروگان های رجوی!

۲۰/۱۰/۱۳۹۳شمسی

بابک رهنورد فریب خورده ی دیگر باند رجوی است که ظاهرا در اسارتگاه لیبرتی وآنرا ” رزمگه لیبرتی ” معرفی میکند، ساکن است وماموریت یافته که بدنبال حملات سازمان یافته ی این گروه مافیایی برعلیه خانواده های این گروگان ها ، به سم پاشی روی آورده ومقاله گونه ای بنام ” خانواده وزارتی ترفند نخ نما شدة آخوندها ” درایران افشاگر این باند منتشر کرده که طی آن آمده است:

” … اما وقیحانه ترین و زدیلانه ترین توطئه آخوندها, داستان علم کردن خانواده مجاهدین آن هم از نوع وزراتی آن است. یعنی آخوندها که خود مسئول قتل و کشتار و حبس و تبعید بسیاری از خانواده های مجاهدین بوده و هستند و چه در زمان خود خمینی و چه در زمان رفسنجانی و چه خاتمی و چه احمدی نژاد و چه در زمان روحانی علیرغم هر جنگ و دعوای باندی که با هم داشتند و دارند, سر یک موضوع که آن هم شکنجه و کشتار مجاهدین است با هم در توافق کامل هستند و در این هماهنگی است که رسالت سنگین رساندن اعضا به خانواده هایشان و خانواده ها به عزیزان در بندشان! در اشرف و لیبرتی!! را به عهده گرفته اند “.

اینکه خانواده ی وزارتی چه صیغه ایست ، برخواننده ی متن نمیتواند روشن باشد که برای این کار خود مدعیان باید ارائه ی توضیح وسپس سند نمایند که طبق عادت مالوف خود نکرده اند!

دیگر اینکه بقول شما (آخوند ها )، جایی اعلام نکرده اند که رسالت مورد ادعای شما را دارند وشما طبق معمول دروغ میگویید وندانسته این آخوندها را بجای یک جریان حقوق بشری معرفی میکنید که موضوعی است که ازسر دستپاچگی واین سراسیمگی ناشی ازخوف و وحشتی است که سران فرقه ازحضور خانواده ها درکنار فرزندان خود دارند!

تعداد این خانواده های گروگان داده قابل توجه ودرحد سه هزار بوده ومسلم است که حکومت ایران نمیتواند دربرابر خواست آنها دایربر ایجاد تسهیلات وروادید ومخصوصا تامین امنیت شان درکشوری بنام عراق که ازمعدود کشورهای بشدت نا امن جهان بحساب میآید، بی تفاوت بماند و مجبور است گامی ولو کوچک درمساعدت باین خانواد ها بردارد وازنوع همان گام هایی که درعرصه های مختلف زندگی این خانواده ها برمیدارد.

مثلا دراینجا به کسی گفته نمیشود که توبخاطر داشتن قرد یاافرادی در مناسبات رجوی، ازحق وام مسکن، ازدواج ، تحصیل ، گذرنامه و… محروم هستی!

این خانواده ها درایرانی با حکومتی با این مشخصات زندگی میکنند وهرشخص راضی وناراضی حق مراجعه به تمامی ادارات دولتی و طرح مشکلات ش رادارد!

شما بانفی این بدیهیات ، دراصل میگویید که خانواده های شما درایران هرنوع رابطه ای رابا دولت وحکومت قطع کرده زندگی فضائی؟! داشته باشند که امری است محال و داشتن این توقع ازخانواده ها فقط درمخیله ی بیماران روانی ای مثل رجوی میتواند وجود داشته باشد!

رجز خوانی این نورسیده چنین ادامه مییابد:

” … اما اگر همین اعضا در لیبرتی باشند و قسم خورده باشند که بند از بند رژیم بگسلند, اینجاست که آخوندها کاراکتر عوض می کنند و یکباره محبت و عواطفشان گل می کند و وزارت اطلاعات تمام کارهای واجبش را ول می کند و بمثابة یک بنیاد خیریه عمل می کند تا این دیدارها انجام شود “.

اینکه دولت وزارت اطلاعات چه هدفی ازاین ملاقات ها دارند، ابدا ربطی به عواطف اعضای خانواده ها ندارد و درخواست این ملاقات ها جزو حقوق ابتدایی آنها بوده وخواهدبود!

اغلب این نکته مطرح میشود که این اسرا بطورداوطلبانه خواستار ملاقات با اعضای خانواد های خود نیستند که این ادعا مورد قبول خانواده ها قرار نمیگیرد وچرا؟

خانواده ها درعرض این مدت ده ساله ای که توانسته اند راهی به عراق داشته باشند، پی به واقعیات مناسبات درونی فرقه ی رجوی برده ، میدانند که حق اظهار نظر آزادانه وبیان احساسات واقعی از این اشخاص سلب شده ورسما اعلام شده که ” مال رجوی” هستند وبنابراین فرزندان خود را جزو صغار وکسانی که قادر به تصمیم گیری نیستند بحساب آورده و اعتقادی به اینکه اینها واقعا وازسر عقل وآزادی مخالف دیدار با خانواده های خود نیستند ، نداشته وبرانجام این ملاقات ها وتکرار آن برای کمک به بازسازی روحیه ی تسلیم شده ی این فرزندان اصرار مداوم دارند وحکومت ایران هم براین امر واقف است !

آقای رهنورد مینویسد:

” البته از آنجا که وزارت خودش را هم جزء خانواده ها می داند این شرط را اضافه کرده بود که این دیدارها نباید در داخل اشرف یا محل مجاهدین باشد یعنی اوجب آن است در محلی باشد که هم نیروهای نظامی مالکی و یا مزدوران عراقی حضور داشته باشند و هم نمایندة وزارت اطلاعات, تا این دیدار خانوادگی واقعاً دیدار خانوادگی باشد و در این جمع عضو مجاهدین بعد از سالها دوری بتواند طعم شیرین یک دیدار خانوادگی را در حضور مزدور اطلاعاتی و نفر مالکی یا مزدورعراقی رژیم احساس کند!! … سعی می کنند با تهدید سربریدن و به آتش کشیدن, این عواطف از یاد رفته را به عضو مجاهدین یادآوری کنند یعنی می گویند که آنقدر مشتاق دیدار هستند که اگر این دیدار انجام نشود او را خواهند کشت و آتش زده و قرارگاهشان را هم روی سرشان خراب می کنند. باورکنید ما مجاهدین سالهاست که مورد چنین مهر و محبتی از جانب آخوندها هستیم و به آن عادت داریم “.

این یک دروغ بزرگ است. خانواده ها باوجود اینکه میدانستند بجای دیدار باعزیزان خود باید با فرماندهان او به گفتگو نشسته وآزادی بیانی وجود نخواهند داشت ، بازهم حاضر میشدند به دنیای تاریک ومخوف اشرف وارد شوند و مورد تبیلغ هم قرار بگیرند وسرانجام وقتی رجوی مشاهده کرد که نمیتواند خانواده ها را سرکیسه کرده ویا آنها را هوادار خود نماید، دستور اکید قطع این ملاقات هارا صادر کرد ومخصوصا اگر این اسیر ملاقات کننده ی آگاهی داشت، که دراوایل کار هم ملاقاتی درکارنبود!

اکثریت بزرگی ازمردم ایران با درد دل خانواده ها درجلوی اشرف آشنا هستند و میدانند ابدا این فحاشی های ادعایی ازطرف آنها حقیقت نداشته وبرعکس ، این مامورین معذور رجوی بودند که بر علیه خانواده ها فحاشی میکردند!

تهدیدات این تازه بدوران رسیده اینطور بپایان می رسد:

” … مخاطبم کسانی هستند که خواسته و یا ناخواسته, اسباب این توطئه های کثیف می شوند. اگر آگاهانه است که شریک جرم پلیدترین دشمنان ایران و ایرانی هستند که بواسطه حکومت ننگینشان بسیاری از خانواده های ایرانی داغدار است و اگر هم نا آگاهانه است, خوب است به تجربیات مجاهدین که محصول یک رویایی و هماوردی خونین با آخوندهاست توجه کنند و خود را به لوث وجود این جانیان نیالایند. اما مجاهدین همواره به هر توطئه یی از جانب رژیم آخوندی بیابیا می گویند خوب است که در فردای ایران که روز حسابرسی خلق قهرمان ایران است که بالاترین شاخص حق بودن دوری و نزدیکی به این رژیم است همه روسفید باشند و در کارنامة اعمالشان, لکه ننگ همکاری با این رژیم یزیدی نباشد “.

چون اصل ادعا که بموجب آن دیدار شخصی با یکی ازاعضای خانواده اش توطئه ی کثیف شمرده شده، نادرست بوده بنابراین بقیه ی سخنان آقا بابک مسموع نیافتاده وتنها میتوان گفت که تضاد موجود بین رهبرشما با خانواده ها این است که خانواده ها براساس عواطف انسانی و مسئولیت خود عمل میکنند ورجوی تنها به بوالهوسی ها وقدرت طلبی هایش اهمیت میدهد که البته تضادی است آشتی ناپذیر و درضمن مردم ایران ومنجمله خانواده های شما ازاین تهدیداتی که زمینه ی عملی شدن اش اقلا تا دهه ها وجود ندارد ترسی به دل نداده واراده ی شان سست وعواطف شان نابود نمیشود!

گزارش کمپ لیبرتی 4گزارش چهارم ایران اینترلینک از بغداد،

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15230

چه کسی باید فرامین و تئوری های استرون استیونسون را پیاده کند!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultصابر ازتبریز ( امضاء وایمیل محفوظ)، پنجم ژانویه ۲۰۱۴:…  استرون استیونسون (Struan Stevenson) عضو سابق اسکاتلندی پارلمان اروپا و رئیس سابق هیئت رابط پارلمان اروپا با عراق یک حامی جدی فرقه ی رجوی است که هرازچندگاهی، نوشته های آغشته به ادبیات لمپنی وخشونت پرور رجویزم، صفحات رسانه های باند رجوی را مزین میکند. نوشته ی اخیر این دشمن عجیب وغریب مردم ایران …

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultPaulo Casaca, Struan Stevenson and Alejo Vidal-Quadras lost their seats as MEPs over support for terrorism
(پائولو کازاکا، آلجو ویدال کوادراس و استراون استیونسون هر سه بخاطر لابیگری برای تروریسم و رجوی کرسی هایشان در پارلمان اروپا را از دست داده اند)

(با تشکر از صابر، دریافت شد. ایران اینترلینک)
https://iran-interlink.org

چه کسی باید فرامین و تئوری های استرون استیونسون را پیاده کند!

۱۴/۱۰/۹۳

استرون استیونسون (Struan Stevenson) عضو سابق اسکاتلندی پارلمان اروپا و رئیس سابق هیئت رابط پارلمان اروپا با عراق یک حامی جدی فرقه ی رجوی است که هرازچندگاهی، نوشته های آغشته به ادبیات لمپنی وخشونت پرور رجویزم، صفحات رسانه های باند رجوی را مزین میکند.

نوشته ی اخیر این دشمن عجیب وغریب مردم ایران ، در نشریه ی ” هیل ” ، وابسته به کنگره ی آمریکا – کنگره ای که که نظرسنجی های رسانه های خود این کشور نشان میدهد که اعضایش ازمحبوبیت فقط ۷درصدی! دربین مردم آمریکا برخوردار بوده – انتشار یافته و رسانه های رجوی ها با خشنودی وگردو با دم شکستن های زیاد، به بازانتشار آن پرداخته اند!

این پارلمانتر سابق اروپایی درنوشته ی مورد بحث اش ( برای تلافی کردن خدماتی که مجاهدین جدا ازخلق ایران باو کرده اند ویا برعکس درمقام استادی وتفهیم وظایف آنها چنین کاری کرده؟؟) به هردری زده که من خواستم فقط قسمت هایی ازآنرا آورده وملاحظات مختصری درمورد آن داشته باشم.

به روایت وبسایت اصلی گروه مافیایی رجوی، نام مقاله ” رژیم ایران را از عراق و آخوندها را از ایران اخراج کنید ” نام دارد و درقسمتی از آن میخوانیم:

“… ارتش شقه شقه شده عراق به علت عدم صداقت و تقلب، آینه‌یی از هرج و مرج و فساد شایع در دولت عراق، بعد از صدام حسین است. این اوضاع، شرایط مناسبی را برای شبه‌نظامیان شیعی وحشی جهت رشد و کنترل میدان جنگ از ارتش عراق را فراهم آورده است. دهها و احتمالاً صدها عدد از این شبه‌نظامیان وجود دارد. آنها توسط نیروی تروریستی قدس رژیم ایران آموزش دیده، تأمین مالی شده و اغلب هدایت می‌شوند. آنها دست‌نشاندگان رژیم ایران هستند. ” … …

ارتش موردنظرعراقی شما که دربرابر چند صد مهاجم داعش ، قسمت قابل توجهی از خاک عراق را بسادگی ازدست داد، حاصل سرمایه گذاری ۲۵ میلیارد دلاری آمریکا -درنقش آموزش دهنده و مسلج کننده ی- آن بود وبنابراین اگر خیانتی انجام داده – که داده – در درجه ی اول دوایر ذیربط آمریکائی پاسخگو ومسئول بوده واین مسئله ابدا ارتباطی به ایران ندارد!

اگر اوضاع ارتش دست ساز آمریکا میدانی به شبه نظامیان شیعه و بقول شما وحشی ( که نگارنده اطلاع موثقی ازصحت وسقم این وحشی گری و… ندارم) داده است ، تقصیر دیگران چیست؟ حتی اگر دولت عراق فاسد بوده ، درزمان اشغالگری آمریکا تشکیل شده ومسئولیت این نابسامانی ها دردرجه ی اول بعهده ی آمریکاست که بعنوان یک نیروی اشغالگر فعال مایشاء، چنان بنیان کجی رادراین کشورنهاد که چنین نتیجه داده واین درزمانی است که درگذشته مشکل حادی بنام اختلاف سنی- شیعه دراین کشوروجود نداشت!

تخم کینه ونفرت درزمان حضور مقتدرانه ی ! نیروهای ائتلاف درعراق کاشته شده ودیگرانی مثل ایران نمیتوانند مورد مذمت قرارگیرند ویا حداقل ودرنهایت خوشبینی بوجود آمدن این وضعیت را میتوان به بی عرضگی اشغالگران نسبت داد که پرواضح است که ایران موظف به پس دادن تاوان این بی لیاقتی ها نیست!

مقاله چنین ادامه میابد:

” ظهور ناگهانی داعش یک نقطه کانونی مناسب بود که مالکی را قادر ساخت کارزار فرقه‌یی علیه مخالفان سیاسی خود را سرعت بخشد. ” …

نه خیر آقا! این داعش ازهمان آغاز اشغال عراق وبرهم زدن نظم سنتی آن کشور وباحمایت طالبان ها والقاعده ای ها وایضا ائتلافیون! بوجود آمد!

این داعش همان شاخه ی القاعده ای عراق است که با تجاوزات شما اروپایی ها وغربی های متمدن؟! به لیبی و ازپا انداختن این کشور ، سبب تجهیز بیشتر آن وتبدیل شدن اش به داعشی قوی تر وظهور پررنگ تر درصحنه ی سوریه وعراق شد!

میدانیم ومیدانید که قبل ازورد سلطه گران غربی به سوریه وعراق ، این دوکشور جزوسالمترین کشورها ازنظر عدم وجود بنیادگرایی بوده اند و بنیادگرایی غلیظ موجود، ماحصل این تجاوزات حضرات بوده است!

مرکزغده ی متعفن بنیادگرایی عمدتا درافغانستان وپاکستان بوده که شما غربی ها ی حاکم برمقدرات دیگران، با هجوم به افغانستان، نیشتر ناکارآمدی براین غده ی چرکین ومتعفن زدید وبجای علاج زخم، عفونت آنرا به سراسر منطقه انتشار دادید!

دفع وکم خطر کردن این بنیاد گرایی، بجای فرو کردن نیشتر بدان وانتشاربوی تعفن عفونت درمان نشده اش، احتیاج به چاقوی جراحی داشت وآن چاقوی معجزه گر جراحی چیزی جز کنار گذاشتن سیاست های حمایت کننده ی آمریکائی ازبنیادگرایی، عدم دخالت درامور این کشورها تابتوانند بجای تکیه بر صادرات موادخام، خود صنعت بومی خود را توسعه داده وبیکاری راازبین ببرند ، نمیتوانست باشد!

درقسمت دیگر نوشته ی این پارلمانتر اروپایی آمده است:

” اکنون بهترین زمان برای اقدام قاطع توسط نخست‌وزیر العبادی علیه دخالت‌های رژیم ایران در عراق است. سقوط قیمت نفت باعث ایجاد مشکلات گسترده برای آخوندهای (حاکم بر) ایران شده است. بودجه آینده آنها بر اساس قیمت نفت بین ۱۱۲ تا ۱۳۰ دلار در هر بشکه پیش‌بینی شده بود. امروز قیمت نفت به زیر ۶۰ دلار در هر بشکه رسیده است و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند تا ۴۵ دلار کاهش یابد. این، همراه با تحریمهای غرب، برای (حکومت) تهران فاجعه‌بار است. رژیمی که هم‌اکنون نه تنها از شبه‌نظامیان شیعی در عراق حمایت مالی می‌کند، بلکه از حزب‌الله در لبنان…، بشار اسد در سوریه و شیعیان حوثی در یمن که در ماه سپتامبر کنترل صنعا را به‌دست گرفتند حمایت می‌کند. آنها همچنین به تأمین مخارج مالی بسیار پرهزینه برنامه مخفی غنی‌سازی اورانیوم، ساخت سلاح هسته‌یی و خرید سیستم تحویل و شلیک پیچیده ادامه می‌دهند “.

بسیار خوب!

وقتی این تحریم ها واین پایین آمدن قیمت نفت که ازنظر سترون استیونسون ، توان مالی ایران را در کمک به حزب اله لبنان و … و ادامه ی تحیقات وفعالیت های هسته ای ناچیز میکند، پس مرگتان برای چیست؟ چرا نیت اصلی ونهائی خود را مطرح نمیکنید؟

درادامه آمده است:

” اما این بار غرب باید از مردم ایران حمایت کند، نه این‌که عقب بایستد و تماشا کند، در حالی که مردم ایران در خیابانها به رگبار بسته شوند. ما باید به آنها کمک کنیم تا آخوندهای مستبد را سرنگون کنند و آزادی، صلح و دموکراسی را در ایران احیا کنند؛ نه این‌که وقتی دانشجویان شجاع و پیشقراولان تظاهرات دستگیر، شکنجه و اعدام شوند، در کنار ی بایستیم”. …

پس اذعان دارید که غرب ابدا ازمردم ایران حمایت نکرده است وحالا میخواهید ازکارهای چندین صد ساله ی خود که واقعا هم خیانت درحق مردم ایران بوده، توبه کرده وازما ایرانی ها حمایت کنید و مثلا نگذارید که مارا درخیابانها به رگبارببندند تا ما بتوانیم آخوندهایی را که ما را به رگبار بسته اند، سرنگون کنیم !

البته این عمل فی نفسه وظاهرا عالی است اما میتوانید توضیح دهید که شکل این حمایت چگونه خواهد بود؟

ایا این حمایت به همان سبک وسیاقی خواهد بود که دریوگسلاوی سابق انجام دادید؟

یا نوع لیبیایی آن شامل حال ما میشود که بموجب آن شیرازه ی کشور رابکلی ازهم پاشیده وتنها چاه های نفت درامنیت ورونق ودراختیار شرکت های چند ملیتی باشند ومردم دچار مرگ وفقر وبیماری ودربدری؟

***

استراون استیونسون مجاهدین خلق صدام مریم رجوی تروریسمپشت پرده بیانیه تکراری استیونسون (دلقک معزولی که دیگر خنده دار نیست)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=15145

صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

گزارش کمپ لیبرتی 6صابر ( ایمیل وامضا محفوظ)، تبریز، اول ژانویه ۲۰۱۵:…  شما ازیک طرف از آمریکا میخواهید که با نقض حق حاکمیت یک دولت عضو رسمی سازمان ملل متحد درکنار شما حضور داشته باشد وازطرف دیگر میگوئید که چون کلاه آبی های آمریکا درگیر مسائل دیگرند ، پس خود ما را مسلح کنید! در رد این درخواست شما که حکم سرپیچی وعدم وفا بعهد درمورد قرارهایتان با دولت عراق ، سازمان ملل متحد و… داشته …

ابراهیم خدابنده دسامبر 2014فرقه رجوی و موضوع خانواده ها

(با تشکر از صابر، دریافت شد. ایران اینترلینک)
https://iran-interlink.org

صلاح لیبرتی نشینان دریافت سلاح نیست!

خانم ها وآقایان مسئولین فرقه ی رجوی!

ضرورت حضورتان در لیبرتی عراق چیست که محتاج کلاه آبی های آمریکائی ویا اعاده ی ۱۷ هزار سلاح انفرادی برای ۲۰۰۰نفر ! ساکن لیبرتی که به ادعای خودتان تعداد قابل توجهی ازآنان هم گرفتار بیماری های صعب العلاج هستند، باشید؟

چه اصراربزرگی برحضور آمریکا درحول وحوش خودتان دارید وآنهم درکشوری که متعلق بشما نیست وکمپی که خیلی زودتر ازاینها موظف بودید که تخلیه اش کنید؟

پس مسئله ی حق حاکمیت دولت عراق که با انجام انتخابات برسر کار است ، چگونه اعمال میشود؟

شما ازیک طرف از آمریکا میخواهید که با نقض حق حاکمیت یک دولت عضو رسمی سازمان ملل متحد درکنار شما حضور داشته باشد وازطرف دیگر میگوئید که چون کلاه آبی های آمریکا درگیر مسائل دیگرند ، پس خود ما را مسلح کنید!

در رد این درخواست شما که حکم سرپیچی وعدم وفا بعهد درمورد قرارهایتان با دولت عراق ، سازمان ملل متحد و… داشته وباهدف بسیار مشکوک نگهداری این اسرا درکمپ لیبرتی عراق صورت میگیرد باید گفت که شما واسرایتان درشکل وشمایل یک پناهنده وارد عراق نشده اید وتنها درزدوبند شفاهی با شخص صدام و برای کمک باو درجنگ ایران وعراق وارد عراق شده اید و جزو زواید ارتش صدام بحساب میِ آید !

اگر به این ادعای نگارنده اعتراض دارید، مدارک خود دال بر کسب حقوق پناهندگی ازعراق آن زمان راارائه دهید وآنگاه مدعی شوید که ازحقوق پناهندگی برخوردارید!

اگر شما واقعا دارای حق پناهندگی درعراق بودید ، چگونه افراد خارج شده ازسازمان میبایست بجرم ورود غیر مجاز به حاک عراق ، تحمل ۹سال زندان رژیم صدام را بنمایند؟ پس نداشته اید واین عدم تهیه ی مدارک سکونت درعراق بطور خائنانه ای دراین راستا بوده که اعضای تان جرات بیرون رفتن ازعراق وترک سازمان را نداشته باشند!

یعنی بموجب قانون نوشته یا ننوشته ای ، اعضای شما بدون آنکه بدانند، حق استغفا ازسازمان را نداشته اند !

چه اگر اینطور نبود، شما مثل سایر سازمان های سیاسی از خروج اعضای ناراضی وپرتردید خود استقبال میکردید تا مثلا صفوف خود را ازافراد ضعیف و مرددد پاک کنید وچاره ی این کار اخذ مجوز پناهندگی برای آنان بود که باتوجه به روابط بسیار نزدیک خود با صدام ، این کار براحتی برای شما میسر بود که نکردید!

شما عمدا این کار رانکردید وبه کمیت افراد اهمیت داده وکاری به کیفیت ومیزان خلوص آنها نداشتید وچرا؟

جواب ساده است:

شما ازاین انسان های مفلوک وفریب خورده بعنوان گوشت دم توپ استفاده میکردید- وحالا هم میخواهید بکنید- وچون شخصی غیر از مسعود رجوی حق اندیشیدن وتصمیم گیری را نداشته وندارد ، احتیاج به کیفیت نداشتید که هیچ ، بلکه آنرا برخلاف منویات کیش شخصیت وخود شیفتگی وخویشتن محور انگاری مسعود رجوی دانستید وبنابراین با گفتن زنده باد کمیت !، درصدد پایین آوردن هرچه بیشتر کیفیت بودید تا مبادا حضور افراد کیفی باعث اعتراضات غیر قابل کنترل به دیوانه بازی ها وشارلاتانیزم رجوی گردد!

پس اینهمه از کنوانسیون ژنو که ابدا شامل حال شما نبوده وتنها فشارهای آمریکا سبب طولانی شدن اقامت غیر قانونی تان درعراق گردیده ، صحبت نکنید!

شما موقعیتی جز زوائد ارتش شکست خورده ی صدام ندارید واگر اسیر جنگی شمرده میشوید که آمریکا و همکارانش بعنوان اشغالگران و فاتح جنگ آنجا راترک کرده ووظایف ؟؟!! خودرا به دولت عراق منتقل کرده اند که طبعا میتواند درداخل خود کمپ تردد همه جانبه داشته واجازه ی تشکل یابی واجرای سلسله مراتب تشکیلاتی وفرماندهی را بشما ندهد که عملا داده و شما که درانحصار طلبی شهره ی آفاق هستید وباوجود دخالت های وسیعی که درامور داخلی این کشور میکنید ، منت بزرگی برگردن شما بعنوان یک تشکیلات دارد!

اصلا در کدام برهه ازتاریخ وجغرافی دیده وشنیده اید که اسرای جنگی مانند شما ، خارج از اراده ی مسئولینی که ازطرف دولت ( صاحب خانه) انتخاب میشوند ، این حق را داشته باشند که ازیک فراری مجهول المکانی بنام مسعود رجوی که دشمن آن دولت نیز هست ، خط وربط گرفته وخارج ازکنترل سیاسی وامنیتی نیروهای دولتی مسئول کمپ باشند!

آیا افراد ارتش شکست خورده ی صدام که جزو شهروندان عراقی بشمار میروند ، درکشور متعلق به خودشان ازاین مزایا وامکاناتی برخوردار هستند که شما بعنوان خارجی های مورد مخالفت مردم ودولت عراق برخوردارید ودرمقابل اینهمه گلایه از آمریکا کرده وعملا به سازمان ملل متحد هم توهین میکنید؟

این درست است که آمریکا تاحدودی از وجود شما بعنوان اهرم فشار برعلیه ایران استفاده میکند ولی نمیدانید که ارزش شما درپیش حکومت آمریکا درحد واندازه ای نیست که تصور میکنید و بنابراین توقعات زیاده ای ازاو دارید!

بنظر میرسد که با تحلیل غلط مقام وجایگاه خود درپیش آمریکا ، ازکوپنی که درپیش آنها دارید ، بیشتر استفاده میکنید وبدتر اینکه در جنگ وجدل با واقعیات ، پارامتر مهم تری بنام دولت عراق را ازنظر میاندازید که کاری است سخت احمقانه!

شما درنوشته ای که باتیتر ” برق سلاح و…” انتشار داده اید، صحبت ازخوف و وحشت حکومتیان ایران بمیان آورده ونقل قولی هم از پاره ای وبسایت ها منتشر کرده اید!

آیا فکر نمیکنید مطالب این وبسایت ها ، قبل ازاینکه نشان ازخوف و وحشت رژیم باشد ، درجهت افشای نقشه ها ومنویات شما وآشکار کردن این امر که مردم ایران و دیگران بدانند که رژیم ایران با چه جریان وباکدامین طرز تفکر مواجه است که خود را تنها آلترناتیو واپوزیسیون میداند وآیا این نوشته ها بار بشدت ضد تبلیغی نداشته وگام موفقی در رسوا کردن ” تنها آلترناتیو” نیست که شما ساده لوحانه ویا بطور شیطنت آمیز باین قبیل نوشته ها متمسک شده و خود زنی میکنید؟!

نوشته ی ” ایران دیده بان” وسایرین، قبل ازآنکه نشانه ی وحشت حکومت ایران از مسلح شدن خیالی شما باشد، درحکم فرود ضربت مهلکی برشما بوده و ازمنظر منافع فرقوی شما منفی وضد تبلیغ است!

درپایان، من نیز مثل دیگران که بارها چاره ی واقعی حفظ جان این اسرای لیبرتی را تنها درانتقال آنان به کشورهای دیگر دانسته اند ، باردیگر این توصیه را بشما میکنم ولی میدانم که هدف شما هرچه هم که باشد، حفظ جان این گروگانهای رجوی درلیبرتی عراق نمیباشد!

گزارش کمپ لیبرتی 6مسعود رجوی_ از گله وشکایت از ارباب جدید ( امریکا ) تا تقاضای اسلحه برای سالمندان لیبرتی ( ! )

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014در سماجت برای به کشتن دادن اسرای لیبرتی

***

همچنین:

انتقال واستعمال سلاح درایران و عراق باید با اذن رجوی ها باشد!

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsصابر (امضا محفوظ)، تبریز، بیست و هشتم دسامبر ۲۰۱۴:… آیا بهتر نیست بجای هدر دادن فرصتها و مشغول شدن نامتناسب باین موضوعاتی که در حد واندازه ی شما نیست، تمام انرژی و امکانات نسبتا بالای خود را صرف انتقال این اسرا به نقاط امن جهان بکنید ومجبور به موضعگیری هایی نب

از نظر مجاهدین جدا از خلق، حق با استرون استیونسون است!

Paulo Casaca Struan Stevenson Alejo Vidal-Quadras - Rajavi cultانجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، سیزدهم نوامبر ۲۰۱۴:…  جناب استرون استیونسون! بهتر نبود که شما اسامی این جان باختگان را از فرقه ی رجوی مطالبه میکردید وآنگاه دست به اعلام آن میزدید تا هم خدمتی بما کرده باشید وهم سخنان

نامه سرگشاده به آقای آلجئو ویدال کوادراس +ترجمه

Alejo Vidal-Quadras Mojahedin Khalq terrorist groupاحسان روشن ضمیر، ایران قلم، اسپانیا، پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  مجاهدین در زندان لیبرتی باروت توپخانه مریم و مسعود رجوی برای بازیها و نمایشهای سیاسیشان درغرب میباشند تا اینگونه وانمود کنند که لیبرال و دمکرات هستند. هرچه آتش این بار�