هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

هذیان گویی رجوی از ترس مکافاتصابر تبریزی، ایران اینترلینک، هجدهم مارس 2021:… شخص مسعود رجوی که با لحاظ مسائلی چند ازجمله کشف نشدن مخفی گاهش  واحیانا دادن معروفیت بیشتر به مریم رجوی- که این یکی توسط ترکی فیصل در مراسم خیمه شب بازی ویلپنت رقم زده شد- سالها بود که پیام صوتی نمیداد، این بار سراسیمه وارد گود شد و با پرخاشگری خاص خود، تلاش نمود با طرح مسائل جانبی که هیچ ربطی به شاکیان جدا شده نداشت، موضوع شکایت مورد بحث را لوث نماید. هذیان گویی رجوی و مریدانش از ترس مکافات 

هذیان گویی رجوی از ترس مکافاتاستحاله سازمان مجاهدین خلق هم چاره کار رجوی نشد

هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

رجویست های نامی، ازترس مکافات هذیان میبافند!

18/12/1399

رجوی و مریدان نزدیک اش که انتظار طرح دعاوی ازسوی تعدادی از رها یافتگان تشکیلات خودش را نداشت، با دیدن آنچه که درجریان محاکمه ی اخیر دادگاه حقوق بین المللی شعبه 55 تهران اتفاق افتاد، بد جوری قاطی کردند.

شخص مسعود رجوی که با لحاظ مسائلی چند ازجمله کشف نشدن مخفی گاهش  واحیانا دادن معروفیت بیشتر به مریم رجوی- که این یکی توسط ترکی فیصل در مراسم خیمه شب بازی ویلپنت رقم زده شد- سالها بود که پیام صوتی نمیداد، این بار سراسیمه وارد گود شد و با پرخاشگری خاص خود، تلاش نمود با طرح مسائل جانبی که هیچ ربطی به شاکیان جدا شده نداشت، موضوع شکایت مورد بحث را لوث نماید.

مرگ مسعود رجویGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

آنها وارد بحث های گوناگون شدند تا ثابت کنند جمهوری اسلامی ایران ضعیف و ضعیف تر شده و کار باند رجوی با درخشندگی زیاد، سرو سامانی بی نظیر یافته است.

مثلا طی مقاله ای نوشته اند :

” محمد جواد ظریف وزیر خارجه آخوند روحانی: ما هیچ مطالبه غیرعادی نداریم و آژانس بین‌المللی انرژی اتمی هم پایبندی ما را تأیید کرده است. همان‌گونه که دولت ترامپ بر ایران اعمال فشار می‌کرد، دولت بایدن نیز همان کار را می‌کند… ما به همه آنچه امضا کرده‌ایم پایبند هستیم. به آمریکا توصیه می‌کنیم هر چه سریع‌تر اقدامی انجام دهد، زیرا فرصت کم است… ما در دهه نود قرن گذشته غنی‌سازی بیست درصدی را برای اهداف صلح‌آمیز انجام دادیم. ما سلاح هسته‌یی نمی‌سازیم و امکان ندارد از چنین سلاحی استفاده کنیم و حتی از سلاح شیمیایی هم استفاده نمی‌کنیم. آمریکا نمی‌تواند از ما بخواهد به مذاکره از نقطه صفر برگردیم “.

این حرف های وزیر خارجه ی ایران بسیار منطقی ودرست است واینکه اگرآمریکا درانجام اقداماتی برای بازگشت بی چون وچرا به برجام تعلل ورزد، ایران طبق حقوقی که دارد و تفاهم برجام بدان صحه گذاشته است میتواند باگسترش صنعت هسته ای اش که این بنوبه ی خود بر توانمندی صنعتی ایران درتمامی عرصه ها کمک شایانی بکند ، خواب را ازچشم صهیونیستها ی جهان و رژیم صهیونیستی ربوده وزندگی را را برآنها تبدیل به جهنمی بکند.

واینهم کاملا درست است که ما تن به مذاکراتی عبث نخواهیم داد که هیچ سودی برای ما ندارد وبلکه ما را دربلاتکلیفی تحریم ها قرار خواهد داد.

دادگاه بین‌المللی مسعود رجوی

همچنین :

” در عمل و در کنش واکنش‌های روزانه آنچه به‌چشم می‌خورد، التماس ذلیلانه برای مذاکره در عین سرخ نگه‌داشتن صورت نظام با سیلی‌های مکرر و شعارهای تکراری و سست‌مایه است “.

این را همواره آویزه ی گوش تان قرار دهید که هدف اصلی این اقدامات دشمن ، تداوم زدن ضربات اقتصادی بزرگ به ماست که بجای آنکه ما را بطرف تسلیم شدن ( دراصل رها کردن پروسه ی تقویت قدرت دفاعی مان) ، ببرد، اراده ی ما را برای تلاش هرچه بیشتر قوی کردن بنیه ی دفاعی مان – بنیه ای که تاکنون تنها مانع هجوم دشمنان بما شده- صد چندان قوی تر خواهد کرد و برای همیشه قبول کنید که مذاکره ای روی منافع ملی خود انجام نخواهیم داد.

وقتی درحال حاضر صحبت ازمذاکرات غیر مستقیم و … مطرح است ، بمعنی این است که طرفین با کوتاه آمدن از بعضی مسائل فرعی- شبیه اینکه تحریم ها بطور تدریجی وزمان بندی شده برداشته شود ویا ایران فعالیت های هسته ای خود را طبق کدام زمان بندی به حالت اولیه برگرداند- به حل اختلافات – که این اختلاف افکنی بدست آمریکا وبه توصیه ی اسرائی انجام شده- کمک شود وگرنه ایران هرگز به مذاکره درباره ی اصل برجام ومخصوصا فعالیت های موشکی اش تن نخواهد داد.

بعبارت دیگر، اگرهم این مذاکرات باواسطه درجریان است، درشکل  قضایا بوده و محتوایی عوض نمیشود.

 دوباره :

” در روند اخیر، نظام آخوندی روز‌به‌روز مجبور به عقب‌نشینی بیشتری شده است؛ تا جایی که اکنون صحبت از این است که برای خروج از این تنگنا باید در دکترین دفاعی و هسته‌یی خود تجدیدنظر کند “.

گفتم که اگر قرار است عقب نشینی های دوطرفه ای درکار باشد که خواست دیگر اعضای برجام هم هست، شامل شکل قضیه است وایران بطور ماهوی هیچ شرط دیگری را نخواهد پذیرفت ومخصوصا دردکترین دفاعی اش هیچ انعطافی ندارد ودکترین هسته ای اش را با توجه به مفاد برجام- برجامی که آمریکا باید به آن برگردد والتزام عملی مورد قبول تمام طرفین قضیه را بسپارد، تعیین خواهد کرد.

دراصل کار ایران نه مذاکره ، بلکه کمک به برنامه ریزی مرضی الطرفین به اجرای برجام است که یک کار منطبق با عرف دیپلماتیک بوده و به سایرین نشان میدهد که اهل حل مسالمت آمیز مشکلاتی است که آمریکا با خواست اسرائیل و … بوجود آورده است.

صابر  تبریزی

هذیان گویی رجوی از ترس مکافات

*** 

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشبازخوانی “استراتژی تغار” ده سال بعد، نوشته آقای قاسم قزی، نروژ، سال ۲۰۰۷

مریم رجوی مزدور عربستان سعودی گردن زدن را تایید می کنداز «ضارب دختران» تا «اعدام ضدبشری یک زندانی»! نگاهی به مواضع متناقض مریم رجوی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/شما-رجویست-ها-،-برجام-را-جام-زهر-میدانست/

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !ا

Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه 2017:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به … 

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

https://iran-interlink.org

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !

26 تیر ماه 1396 خورشیدی

فرقه ی رجوی بنقل از دونالد ترامپ مینویسد :

” سیاست اعمال تحریم و ایجاد محدودیت علیه ایران باید ادامه یابد تا ما در منطقه خاورمیانه بتوانیم برنامه های خودرا به پیش ببریم “.

مناسبات وتحرکات  نامعقول وبی رحمانه ای را درجهان مشاهده میکنیم !

اصلا چراباید آمریکا از چندین هزار کیلومتر براه افتاده و به خاورمیانه بیآید وبرنامه ای برای خود داشته باشد وبرای اجرای آن ، فکرکند باید برعلیه ایران که درناف خاورمیانه قرار دارد ، اعمال محدودیت کند ؟!

این چه برنامه ایست که ترامپ فکر میکند که با اعمال محدودیت برعلیه ایران – کشوری  درمنطقه که طبیعتا بخاطر داشتن حق ” آب وگل “، ده ها بار صلاحیت بیشتری نسبت به آمریکا دارد- میتواند آنرا به پیش ببرد؟!

آیا این برنامه ها بخاطر رضای خداوند وجهت کمک به مردم خاورمیانه است ؟!

اگر اینطور باشد که ایران که خود یک کشور مهم – شاید با اهمیت ترین کشور خاورمیانه – است دارای منافع عمده ای میباشد وچرا باید درمقابل کاری که رضایت خالق ومخلوق را درپی دارد ، مانعی شمرده شود ؟!

بدی این ادعای ترامپ – که باند رجوی دنیای خوش وخرمی را درآن میبیند –  دراین است که موضوع را روشن نکرده تا ما مردم ایران درمقابل دولت خود که طبق فرضیه ی بالا درمقابل آن که دربرابر خشنودی خدا وخلق خدا ایستاده ، تکیف مان را روشن کنیم!

اما تجارب وشواهد موجود ، چیز دیگری را میگویند وثابت میکنند که دلواپسی های ترامپ ، ازموارد زیر حاصل میشود :

1-  او دولتی را با اقلا 20 تریلیون دلار بدهی تحویل گرفته که عواقب آن میتواند موجب شورش های مردمی درآمریکا باشد وترامپ ناچار است که به نیابت ازطرف چند درصدی های ثروتمندان آمریکا- که اینک برغم وعده های انتخاباتی اش تسلیم آنها شده – بادمیدن بر شیپور جنگ ، منطقه را به مسابقه ی تسلیحاتی وخرید اسلحه ی هرچه بیشتر واداشته  تا بدین طریق صنایع نظامی این کشور رونق بیشتری پیدا کرده و اشتغال بیشتری ایجاد کند!

2- حدود یک سوم این بدهکاری به دولت چین است که هیئت حاکمه ی آمریکا تلاش دارد با دست زدن به جنگ و دشمنی ، ازپرداخت این قرض سنگین  خود به چین خود داری کند!

3- همین کشور چین که با وجود نقش برجسته اش در پیشرفت تمدن جهانی در سده های گذشته، حدود 70 سال مستعمره ی انگلستان وامریکا بود، اینک بطور آهسته وپیوسته ازآمریکا پیشی گرفته وبه اقتصاد اول جهان تبدیل میشود ، خیال غارتگران جهانی به سرکردگی اشرافیت مالی- نظامی آمریکا را آشفته کرده است!

4- در جلوگیری ازاین آشفتگی خیال ، آن قسمت ازچرخ های اقتصادی چین که وابسته به منابع خلیج فارس هستند ، باید که با نا امن کردن خلیج فارس ازکار بیافتد!!

5- برخلاف گذشته، امریکا که با بکار گیری متدهای ضد محیط زیستی قادر به استخراج نفت از خاک خود وکشورهای فرمانبردار همسایه اش میباشد ، امنیت خلیج فارس ، اهمیت گذشته را برای خلیج فارس نمیدهد  وچه  بهتر است که نا امن هم بشود!

6- اروپا نیز که وابستگی اش به نفت وگاز خلیج فارس حیاتی است ، مجبور به تامین این مواد از آمریکا باشد وبدین ترتیب ، آمریکا بادردست گرفتن کنترل انرژی ، حاکمیت درحال ازدست رفتن خود برجهان را اعاده نماید و ….!

در اجرای این نقشه ی ضد انسانی ، ایران یکی از موانع مهم آن بوده وباید که با تحریم و شیطان سازی ازآن ، منزوی وتضعیف گردد!!!

به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به سر کشیدن جام زهر نیستند ، اینهمه فداکاری میکنید ؟!

من با وجود پیش بینی احتمال وقوع  تحولات عظیم درمنطقه ، تصور نمیکنم که هرچه را که آمریکا اراده کند ، همان خواهد شد!

دیگران که من حیث المجموع قوی تر ازآمریکا هستند ، ازتماشای دیوانه بازی های ترامپ خسته خواهند شد ونتیجه آن نخواهد شد که باند رجوی با تحلیل های تک خطی خود آرزو وتصور آنرا میکند!

این هموطنان ما نمیدانند که اصرار بر زورگویی ازطرف آمریکا ، حد ومرزی دارد و دراصل از بی میلی طرف مقابل به وقوع جنگ جهانی سوء استفاده میکند!

اما صبر وبردباری طرف مقابل هم حدی دارد که اگر ازآن عبور شود ، نه جهانی باقی خواهد ماند که ترامپ آنرا تبدیل به آزمایشگاه افکار مالیخولیایی خود کند ونه جایی که بتوان مریم تابان را برتخت سلطنت نشاند!

من شخصا آرزومیکنم که ترامپ ها دست ازاین زیاده خواهی های خود برداشته وبگذارند که زندگی هم برای آنها وهم دیگران ادامه داشته باشد ودر غیر اینصورت کسی وجود نخواهد داشت وتوقعاتی هم دربین نخواهد بود!

صابر

*** 

همچنین: