هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگانعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، پنجم مارس 2021:… سازمان مجاهدین تنها گروهی در دنیاست که تمام ساختار و سنگ بنای او از اوّل کج و تا آخر هم کج خواهد ماند به این دلیل که مسعود رجوی بعد از اعدام بنیانگذاران سازمان که خودش را رهبر این گروه اعلام کرد از ابتدا فردی وطنفروش و آدم فروش و همکار سواک بوده است و خودش یکی از کسانی بود که تمام خانه های تیمی آن زمان را برای ساواک کُروکی کشید و کاظم رجوی تنها شاهد این داستان را هم به طرز مشکوکی از میان برداشت و بعد هم از خون برادرش برای راهبرد سیاستها غلط خودش استفاده کرد و مرگ او را به دولت جمهوری اسلامی نسبت داد. هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان 

#MaryamRajavi #MehdiAbrishamchi Smuggled #HadiSaniKhalni to France#MaryamRajavi #MehdiAbrishamchi Smuggled #HadiSaniKhalni to France for false flag operation

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

تب و هذیان و کابوس هر شب مریم رجوی از افشاگری اعضای جداشده

علیرضا نصراللهی،عضو سابق سازمان مجاهدین، انجمن یاران ایران،پ نجم،فوریه،۲۰۲۱

علیرضا نصراللهی باشگاه خبرنگاران بروکسل

آقای علیرضا نصراللهی

هر چقدر که مجاهدین رشته می کنند ما اعضای جداشده آن را پنبه می کنیم و همین موضوع باعث خواب بد مریم رجوی و اعضای مرکزیت سازمان شده و به عبارتی ما موی دماغ آنها شده ایم و هیچ چاره ای هم نمی تواند برای این کابوس همه روزه خودشان پیدا کنند.

سازمان مجاهدین و در راس آن مریم قجر بعد از گور به گور شدن شوهر و رهبر عقیدیش ( مسعود رجوی) نتوانست سازمان مجاهدین را ارگانیزه کند چون خود “مریم مقدس” هم توسط مسعود راهنمای می شد مریم قجر فقط  حرفهای  مسعود را بیان می کرد همانند یک طوطی

راستش در آن دوران‌ که ما در سازمان بودیم تنها کسی‌ که حرف اول و آخر را  می زد شيطان بزرگ مسعود رجوی بود. باور کنید مسعود رجوی در آواخر سلطنت خودش در زمان صدام حسین کاملا متفاوت با گذشته اش شده بود،تَوهُم پشت تَوهُم،آگر بخواهم بی‌ پرده صحبت کنم باید گفت واقعاً ديوانه شده بود.

مسعود رجوی با آن قدرت که صدام بهش داده بود توانست خانه های زیادی را ویران و بی سرپرست کند ولی هرگز فکرش را نمی کرد روزی قرعه به نام خودش در آید و آخر کار و روزگارِ پيری چنین خار و حقیر گردد و روز گاری پیش آید که مجبور شود سال ها از نظرها پنهان شود.

برای دیکتاتور ها که سالها خون مردم را در شیشه می کنند این چنین زندگی کردن همانند مرگ است چون آنها یاد گرقته اند که با پا گذاشتن بر روی سر انسان های شریف خودشان را به عرش برسانند.

مجاهدین خلق چه می‌کنند ؟ – از عراق تا آلبانی

مریم قجر از زمان مرگ و یا پنهان شدن رجوی که در هر دو مورد واقعآ دیگه فرقی هم ندارد، چون مریم قجر با نداشتن سواد سیاسی کافی در این چند سال سبب شد که مسعود رجوی به لحاظ سیاسی بسوزد،و برای سیاستمداران دیگر این فرد به رسمیت شناخته نشود،ولی برای دادگاه های بین المللی نه،ایشان جنایتکار و تروریسم هست،و باید محاکمه گردد.که از مُردن هزار بار شرفش بیشتر از محاکمه شدن است

مریم قجر و یا سازمان مجاهدین در راستای هدفشان بعد از جنگ آمریکا بزرگترین اشتباه تاریخی خودشان را در مورد نفرات داخل اشرف انجام دادند و آنهم نادیده گرفتن این اشخاص از نظر حقوقی و قانونی بود.

سازمان مجاهدین هرگز فکر نمی کرد که روزی برسد و بنشیند و برای ندانم کاری های خودش به چنین بن بستی برسد و سخت به فکر فروع رود و هیچ راه چاره ای هم برایش پیدا نکند جز اینکه تعداد محدودی جداشده پیدا کند و با وعده و ‌عید و حرف های دروغ سر آنها شیره بمالد و آنها بخرد و اجیر کند.

خانم مریم قجر آیا با یک گُل بهارمیشود ؟

این خانه از بنیاد خراب است با شروع دوباره و ریزش نیروهایت منتظراخبار و درز اطلاعات جدید از خانه ات باش یاد هست این جمله( می توان و باید  )و ماهم میخواهیم همین را اثبات کنیم.
ما  از این سازمان مخوف و مرموز جدا شده ایم تا خواب را بر چشمانتان حرام کنیم همانطور که شما سال ها خواب و زندگی و جوانی را بر من و کلیه دوستانم حرام کردید مگر چه گناهی مرتکب شده بودیم که مستحق چنین رفتار بی شرمانه ای از طرف شما شدیم؟

آیا گناه ما مبارزه در راه حق و در راستای آزادی مردم شریف میهنمان مگر نبود؟

آیا گناه ما گذشتن از همه ی لذت های دنیا بود.؟

ما به کدامین گناه نکرده محکوم و مجرم شناخته شدیم؟

ما عضو هیچ گروه و هیچ ارگانی نبوده و نیستیم که مزدورانت در سایت های وابسته به سرویس های اطلاعاتی اسرائیل و موساد و عربستان سعودی به ما تهمت می زنند لحظه ای به این همه تهمت و افتراء فکر کرده اید؟

کابوس همین دروغها گریبانت را گرفته و نمی گذارد خواب آرام داشته باشی اگر در وجدان نداشته شما ذره ای فقط به اندازه سر سوزنی صداقت بود شاید الان ما و شما نداشت و هرگز نه من بلکه هیچ جداشده ای وجود نداشت ولی افسوس که ما روی قبری فاتحه خواندیم که اصلا مرده ای درون قبر نبود و شما باعث همه این پریشانی وانواع اقسام بیماری های ما سایر مشکلاتمان هستید و خواهید بود.

رجوی در کمین جداشدگان

سازمان مجاهدین تنها گروهی در دنیاست که تمام ساختار و سنگ بنای او از اوّل کج و تا آخر هم کج خواهد ماند به این دلیل که مسعود رجوی بعد از اعدام بنیانگذاران سازمان که خودش را رهبر این گروه اعلام کرد از ابتدا فردی وطنفروش و آدم فروش و همکار سواک بوده است و خودش یکی از کسانی بود که تمام خانه های تیمی آن زمان را برای ساواک کُروکی کشید و کاظم رجوی تنها شاهد این داستان را هم به طرز مشکوکی از میان برداشت و بعد هم از خون برادرش برای راهبرد سیاستها غلط خودش استفاده کرد و مرگ او را به دولت جمهوری اسلامی نسبت داد.
ماجرای سوار شدن بر خون خانواده بزرگ مجاهدین صحبت دیروز و الان و فردا نیست اگر این پایه را از سازمان مجاهدین جدا کنیم به یک باره تمام این سازمان خواهد ریخت چون این رهبری توانست از سازمان مجاهدین با کثیف ترین طوطئه ها اعضای خودش را که میدانست در آینده برایش دردسر خواهند بود از میان برداشت و از خونخواهی آنها در جایگاه بین المللی بهترین سود را برد و بعد هم با تهمت زدن به جمهوری اسلامی حقوق بشر را پیش کشید.شما به این حرکت چه می گویید؟

البته سازمان های  به اصطلاح حقوق بشری  هم  مترسک نیستند که برای یاوه ها و‌دروغ های این سازمان تره خرد کنند و چرندیات این فرقه را بعنوان سند و‌ مدرک بپذیرند چون باتجربه که ما داریم رجوی متخصص دروغ های گوبلزی و‌ آمار و ارقام ساختگی است

بدون شک همه ارگان‌های حقوق بشری واقف اند که در درون این فرقه چه می گذرد!؟

این فرقه با انواع و اقسام ترفند ها سفید سازی می کند بعنوان مثال پولشویی اش با بک شو مسخره تحت عنوان همیاری و ‌گلریزان ماست مالی می کند  جعل اسناد و قاچاق انسان را با ترفند اینکه ما تابع قانون هستیم توجیه میکند.

در یکی از سایت های وابسته به فرقه رجوی مطلب یکی از هوادران عضو سابق فرقه نطرم را جلب کرد که نویسنده آن شخصی به نام بهزاد هیبت زهی بود که گویا ایشان در راه مبارزه همه را پشت سر گذاشته و بقیه تمام مدت در حال بازی بودند.

این شخص مزدور و خائن که فکر کرده الان با نوشتن این مقاله مجاهدین ماهیانه اش را دو برابر می کنند و برایش هورا و پایکوبی می کنند د ر این مقاله به دوستان جداشده در آلبانی رو کرده و آنها را ماموران وزارت اطلاعات خطاب می کند و خودش را شخصی انقلابی و از ضد ارزش های داخل مناسبات چندان صحبت می کند انگار این دوستان در تمامی این مدت در خدمت وزارت اطلاعات ایران بوده اند و همین چند مدت هست که آمده اند آلبانی و اصلا نمی دونند سازمان کی و چی هست.

آقای بهزاد هیبت زهی که معلوم هست که در حال حاضر خیلی زیر ضرب بی پولی هستی و میخواهی با تهمت زدن به این بچه ها نشان دهی خیلی با آنها مرزبندی داری و با گقتن این اراجیف به دوستان سابق خودت دریافت بیشتری بگیری ولی بدان و آگاه باش پول مجاهدین پول نیست بلکه خون میلیون ها جوان شریف و آزاده ایران زمین است که پشت هر ریال آن آه و نفرین یک خانواده بر داغ نشسته است این پول از گوشت سگ حرام تر می باشد.

من اگر میدانستم که مجاهدین سازمانی انقلابی و درستکار هست هرگز از آنها جدا نمی شدم ولی برایم جالب اینجاست که شماها که می دانید که فرقه رجوی یکی از بزرگترین و فاسدترین گروه های طول تاریخ ایران است چرا شرف و ناموس خودتتان را برای یک مشت دلار پیش کش می کنید!؟

هادی ثانی خانی کجاست ؟

سخنان بهزاد هیبت زهی:

“من سالیان است که با مجاهدین و در کنار مجاهدین بوده‌ام و جز فداکاری تمام برای نجات مردم چیز دیگری از آن‌ها ندیده‌ام. چیزی که همه‌کسانی که با مجاهدین بوده یا آشنایی دارند هم شاهد هستند. جنایات رژیم هم برای تمام مردم ایران و جهان شناخته‌شده است. این مزدوران پا روی همین واقعیات گذاشته‌اند چرا که در قبال دریافت چندرغاز مستمری تب کرده و آگاهانه هذیان میگویند . “

آقای بهزاد هیبت زهی تو که در تمام مدت از سازمان جز فداکاری و نجات مردم چیز دیگر ندیده ای پس چرا از آنها جدا شدی؟

فقط نگو که من توان مبارزه را نداشتم که همه اینها شعر و شعاراست خودت بهتر از هر کسی می دانی که درون مناسبات داخلی سازمان خیلی کثیف است تو صحبت از جتایتهای دولت ایران میکنی ولی من از خیانتها و جنایتهای داخل سازمان میکنم آنهم با کسانی که خودشان داوطلب پا در عرصه مبارزه گذاشتند.

سخنان بهزاد هیبت زهی:

“برای هر حامی و پشتیبان مقاومت جای بسی افتخار است که هر اطلاعاتی از رژیم و مزدورانش را متوجه می‌شود به‌حکم وظیفه ملی و میهنی و انسانی در اختیار تنها آلترناتیو رژیم یعنی سازمان بگذارد تا در سرنگونی علیه رژیم استفاده شود و خون کمتری از مقاومت و مردم ریخته شود و یا اینکه به‌صورت علنی افشاگری کند. “

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان

آخه آدم فروش هر کسی تو را نشناسد فکر می کند یکی از ماموران اف بی آی و یا موساد هستی( البته ناگفته نماند که اربابانت همگی پیش خدمت موساد و عربستان هستند) که صحبت از گزارش دادن به فرقه رجوی می کنی آحه آدم نا حسابی فروختن چند تا انسان شریف به سازمان اینهم شد کار که تو برای خودت انتخاب کردی تو خجالت نمی کشی که بعدها اگه لیاقت بچه دار شدن داشتی بچه ات بپرسد پدر شغل تو چیه بهش بگی آدم فروش؟

ننگ بر سازمان مجاهدین که باعث برهم ریختگی ارتباط انسان ها می گردد تو تا دیروز در کنار این نفرات بودی حالا آنها شدن مزدور و تو شدی آدم فروش فرقه رجوی وقتی شما رجوی صفتان به این راحتی با نام و شرف انسان ها بازی می کنید پس چرا ما واقعیت شماها را برملا نکنیم.

بهزاد هیبت زهی تو و امثال تو قربانی و هدف این فرقه هستند و با شما مدتی بازی میکند و چند صد دلار هم پَرت می کنند جلویتان وقتی کارش تمام شد تو هم همانند بقیه درون سطل زباله انداخته خواهی شد همانند علی پاک ها

من از تو درخواست دارم اگه روزی از کردار و رفتار خودت که سازمان تو را بازیچه افکار پلیدش قرار داده پشیمان شدی درب محبت ما جداشده ها همیشه به رویت باز هست اصلا خجالت نکش چون ما میدانیم که شماها در فشار بالایی مجبور هستید که مطالبی این چنینی منتشر کنید وگرنه ماهیانه و کمک های مالی شما قطع خواهد شد.این دوستان یعنی آقایان  خلیل انصاریان و رضا مزگی و باقر محمدی و منصور براهویی هیچکدام مزدور نبوده و نیستند ولی چون به حقیقت سازمان آگاه شده اند سازمان فرار به جلو می کند تا شماها به واقعیت پلید فرقه آگاه نشوید.

در آخر میخواهم به تمام کسانی که چه هوادار و چه عضو و هر آنکه به نحوی برای این فرقه سینه می زند پیامی ارسال کنم

آقایان و خانم‌ها و تمام کسانی که سنگ این فرق را به سینه می زنید و یا کسانی که خودتان را جدا از این سازمان دانسته و مسیر خودتان را در راه مبارزه با دولت جمهوری اسلامی می دانید و یا آنانی که به هر علتی خودشان را دانشمندتر و سیاستمدارتر از بقیه می دانید و یا کسانی که در قالب دوست کنار ما هستند ولی گرگ صفتند و خلاصه همه و همه بدانید و آگاه باشید در این زمان و سر فصل مهم باید نشان دهید رابطه شما با فرقه رجوی چیست؟

فرقه رجوی شبانه روز پشت سر تک تک ما دروغپردازی می کند و با نامه و امضاءهای جعلی تاریخچه همه ما در سایتهای خودش منتشر می کند هیچکس نیست بهش بگوید چرا و به چه علت آنجا را کم گفتی و آنجا دروغ گفتی ولی ما در بیان خاطرات و واقعیتهای فرقه در مواردی شاید تاریخ ها و آدم ها را اشتباه بگیریم دوستان خودمان چنان وارد کار زار می شوند که انگار فرقه رجوی پاسخ داده البته شاید هم داده باشد به هر حال مهم نیست چیزی که خیلی اهمیت دارد افشاگری اعضای جداشده که ما هستیم.

دوستان بیاید متحد شویم و نسل این شیاطین را از روی سایه ایران زمین برکنیم.

لینک به منبع

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان 

***

مسئولیت جان هادی ثانی خانی رجوی در کمین جداشدگان مسئولیت دولت آلبانی در قبال جان هادی ثانی خانی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کوید۱۹-جان-اسرای-اشرف-۳-را-تهدید-می-کند/

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیستم سپتامبر 2020:… همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود . کوید۱۹ جان اسرای اشرف .

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

آقای علیرضا نصراللهی – پاریس

همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود

از آنجا که دولت آلبانی با فرقه رجوی در این چند ساله دست به زد و بندهایی زده اند شکی نیست،برای همین باید از بیرون فشار وارد کرد تا بتوانیم از دولت آلبانی بخواهیم اجازه حداقل ها را برای افراد در بند فرقه رجوی قائل شود.

سیستم دیکتاتوری فرقه رجوی در، درون تشکیلات چنان قوی عمل می کند،که قدرت تفکر را از هر فردی میگیرد و اجازه نمی دهد شخص بتواند به آینده و خانواده فکر کند،و اگر هم در زمان هایی هم بتواند دست به چنین تفکری هم بزند افرادی چون شیطان در جلوی آنها ظاهر شده و تمام افکار آنها را برهم میزنند.

برای همین ما نمیتوانیم توقع داشته باشیم که بچه های درون فرقه با ما همکاری کنند،چون انقدر فضا در ،درون فرقه سنگین می باشد که حتی در خیالهای آنها هم ریشه کرده اند،پس ما باید این سد را بشکنیم،و به آنها کمک کنیم.

الان نشستن و گریه زاری کمکی به بچه های درون فرقه نمیکنند،ما همه با هم بای دست در دست هم دهیم ، و با فشار اوردن به همه ی سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر خواهان اجازه ملاقات،اجازه تماس هر شخص،داشتن ارتباط فردی با خانواده های درچه یک،مثل موبایل ، ایمیل، و …

ما در وضعیت بسیار خطرناکی هستیم کوید ۱۹ یا همان کرونا با کسی شوخی ندارد. پای مرگ و زندگی هزاران نفر در میان است. فرقه رجوی ( مجاهدین ) خواهان همین داستان هستند،تمام نقشه دستگاه رجوی بر روی همین بنا شده “خون بده سود ببر”، ولی ، باید پرسید این بازی را چرا با نزدیکان خودتان نمی کنید،هر کسی را که ببینند کمی داره تکروی میکند را به هر طریقی که شده سرش را زیر آب می کنند و بعد هم چهار تا مارک و تهمت به رژیم و جداشده ها میزنند و در سایتهایشان به اصطلاح سودش را می برنند،و بعد هم حمایت کننده گان خودشان را که همگی جیره خوار فرقه هستند را روانه بازار می کنند.

نود درصد آدم های درون فرقه بالای پنجاه سال می باشند،یعنی با کوچکترین سرماخوردگی شاید فاجعه ای پدید آید،که کنترل آن از دست همه خارج شود،و دگر پشیمانی هیچ سودی نخواهد داشت،پس تا دیر نشده ما پیشدستی کرده و با فشار حداکثر ولی کاملا در چارچوب قانون آن کشور خواهان هر چه زودتر حقوق پناهندگی هر فرد با آزادی های فردی آن شخص باشیم،تا بتوانیم آنها را از خطر بزرگی که در کمین آنها نجات دهیم.

فرقه رجوی یک چیز را فراموش کرده و آن این است آن کسانی که الان در تشکیلات تو اسیر هستند همگی خانه و خانواده دارند و همه آنها شرف دارند همه آنها عاطفه دارند همه آنها عشق دارند ولی ترس از آینده نامعلوم آنها را نگران کرده که انشالله به زودی درب های دژ تشکیلات تو خواهد شکست و ما آنها را به آغوش خانواده ها یشان خواهیم رساند همانطور که خودمان آمدیم.

درود به همه شما خانواده های عزیز و با شرف

لینک به منبع

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

***

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشاگری-اعضای-جداشده-مجاهدین-خلق/

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق - مصاحبه هایاران ایران، پاریس، دوازدهم سپتامبر 2020:… تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند. تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند. تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند. افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلقپیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان 

مصاحبه با جداشدگان مقیم فرانسه جلوی سفارت آلبانی بعد از تسلیم امضاهای خانواده ها به مسئولین سفارت

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند.

تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند.

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان 

***

همچنین
https://iran-interlink.org/wordpressfa/سفارت-آلبانی-در-پاریس-،-ارائه-طومار-درخ/

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقاتانجمن یاران ایران، پاریس، یازدهم سپتامبر 2020:… خانواده ها در نامه های خود از رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی خواسته اند که ممنوعیت دادن ویزا به این خانواده ها برای ورود به آلبانی و دیدار با عزیرانشان را که به خواسته ضد انسانی سران فرقه رجوی صورت گرفته و یک نقض آشکار قوانین بین المللی و حقوق بشری است را لغو کنند و موجبات دیدار آنها با فرزندانشان وعزیزانشان بعد از دهها سال دوری و بی خبری از آنان را که یک خواسته صرفا حقوق بشری است، فراهم کنند. مسئولین سفارت آلبانی ضمن استقبال از هیأت جداشدگان فرقه رجوی نامه ها و امضاهای خانوادههای اسرای فرقهی رجوی را تحویل گرفته و قول دادند که آنهارا به دست ریاست جمهوری و مقامات دولت آلبانی برسانند. سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات 

نامه سرگشاده به گزارشگر سازمان مللخانواده های گروگانهای رجوی پشت درب زندان اشرف 3

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

افشاگری اعضای جداشده انجمن یارانِ ایران

لینک به متن انگلیسی

تسلیم نامه ها و امضاهای هزاران عضو خانوادۀ اسرای فرقۀ رجوی به سفارت آلبانی در پاریس

انجمن یاران یاران پاریس ۱۴/۹/۲۰۲۰

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

بعد از ظهر روز پنجشنبه 10 سپتامبر 2020 برابر با 20 شهریور 1399 هیأتی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین) فرقۀ رجوی، شامل آقایان علیرضا نصراللهی، محمد رزاقی، قربانعلی حسین نژاد و غفور فتاحیان و گروهی از جداشدگان از فرقه رجوی از پاریس و شهرهای مختلف فرانسه حضور بهم رسانیده، نام ها و امضاهای هزاران عضو خانواده اسرای فرقه رجوی به رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی را به صورت یک کتاب بزرگ طی دیداری تسلیم مسئولین سفارت آلبانی در پاریس کردند.

خانواده ها در نامه های خود از رئیس جمهور و مسئولین دولت آلبانی خواسته اند که ممنوعیت دادن ویزا به این خانواده ها برای ورود به آلبانی و دیدار با عزیرانشان را که به خواسته ضد انسانی سران فرقه رجوی صورت گرفته و یک نقض آشکار قوانین بین المللی و حقوق بشری است را لغو کنند و موجبات دیدار آنها با فرزندانشان وعزیزانشان بعد از دهها سال دوری و بی خبری از آنان را که یک خواسته صرفا حقوق بشری است، فراهم کنند.

مسئولین سفارت آلبانی ضمن استقبال از هیأت جداشدگان فرقه رجوی نامه ها و امضاهای خانوادههای اسرای فرقهی رجوی را تحویل گرفته و قول دادند که آنهارا به دست ریاست جمهوری و مقامات دولت آلبانی برسانند.

در روزهای آینده مطالب و فیلم ها و مصاحبه های این افراد با خبرگذاری های مختلف در همین سایت منتشر خواهدشد

به امید روزی که خانواده ها بتوانند با فرزندان خود دیدار کنند

متن نامه:

خطاب به آقای ادی راما نخست وزیر آلبانی – درخواست رعایت حقوق اولیه انسانی اعضای مجاهدین خلق

سفارت آلبانی در پاریس

اعضای سابق مجاهدین خلق و خانواده های اعضای مجاهدین خلق در آلبانی، در پاریس جمع شده اند تا این پیام را از طریق سفارت آلبانی به ادی راما و دولت وی برسانند.

چهار ماه پیش طوماری توسط بیش از یازده هزار نفر امضا شد. در این طومار از دولت آلبانی خواسته شده تا امکان ارتباط خانواده های اعضای مجاهدین خلق در آلبانی با عزیزانشان را فراهم کند.

“برای بیش از سه دهه، رهبران مجاهدین خلق از فراهم کردن امكان پذیرش خانواده های این اعضا برای برقراری هرگونه ارتباط با عزیزانشان در اردوگاه های مجاهدین خلق (در عراق و در آلبانی) امتناع کرده اند.”

همه گیری ویروس کرونا، موجب ترس این خانواده ها در مورد سلامتی و رفاه عزیزانشان گردیده است. خیلی ها نگران بودند که ممکن است نتوانند قبل از اینکه دیر شود با آنها ارتباط برقرار کنند. والدین سالخورده برای آخرین گفتگوی عاطفی با فرزندانشان ناامید شده اند.

علی رغم این طومار و بسیاری از نامه های فردی، نه ادی راما و نه هیچ مقام دیگری پاسخی به نگرانی های مطرح شده در این درخواست ها ندادند.

استنتاج ناظران و کارشناسان به طور یکسان این است که یک فرقه تروریست خارجی، که یک اردوگاه مافوق قوانین در کشور شما دارد، قادر است اراده خود را به کشور شما تحمیل نماید. در غیر این صورت، شما چه منعی دارید که به خویشاوندان اجازه دهید با یکدیگر صحبت کنند؟ این یک حقوق پایه ای بشر است.

مجاهدین خلق دارای سابقه طولانی در مورد نقض حقوق بشر علیه اعضای خود می باشند. مریم رجوی رهبری یک فرقه کنترل ذهن خطرناک را بر عهده دارد که اعضای آن را در وضعیت برده داری نوین نگه می دارد. این اعضا هیچ وضعیت قانونی مشخصی در کشور شما ندارند. آنها مدارک هویتی، اقامتی، کار یا مجوز سفر ندارند. آنها بیمه درمانی ندارند و برای کارهایی که مجبور هستند برای مریم رجوی و همدستانش انجام دهند حقوقی دریافت نمی کنند. این وضعیت با افشاگری هایی در مورد مزرعه صفحه کلید (کارخانه ترول) در اردوگاه آنان بر ملا گشت.

مجاهدین خلق دارای سابقه ای طولانی در زمینه تروریسم، خشونت، قتل، جرائم سازمانیافته، پولشویی، قاچاق انسان، نقض حقوق بشر، فریب، دورویی و ریاکاری هستند. مجاهدین خلق از زمان ورود به آلبانی، نشان دادند كه معتقد هستند فراتر از قانون قرار دارند که این اعتقاد به دلیل عدم كنترل دولت بر این گروه تقویت شده است. به نظر می رسد مجاهدین خلق دولت آلبانی را به گروگان گرفته اند و در امور داخلی و سیاست خارجی این کشور، با مصونیت از هرگونه مجازات، دخالت می کنند.

دادن چنین مصونیتی به این گروه تروریست بسیار خطرناک است.

رسوایی در پرونده اخیر مربوط به احسان بیدی – یک پناهنده سیاسی ثبت نام شده در کمیساریای عالی ملل متحد برای پناهندگان که به کشور شما پناهنده شد و ده سال اقامت و مجوز کار برای وی صادر گردید – یک نمونه بارز است. بیدی در معرض توطئه قرار گرفت تا وی را به طور غیرقانونی و به زور از آلبانی اخراج کنند. این امر به دلیل تبانی بین مجاهدین خلق به عنوان مجرمان جنایی با برخی از مقامات سرویس های امنیتی فاسد و برخی از اعضای فاسد پارلمان صورت گرفت. اطلاعات این نقشه به دست دوستان و طرفداران بیدی رسید. بیدی حق داشت بیم جان خود را داشته باشد. همه مرگ مشکوک مالک شراعی را به یاد دارند. مجاهدین خلق بسیاری از اعضای خود و اعضای سابق را برای ساکت کردن آنها کشته اند.

شکی نیست که آلبانیایی ها – وکلا، روزنامه نگاران، دانشگاهیان و دیگران – که در این کار در پیشگیری و امداد و نجات احسان بیدی کمک کردند میهن پرستانی واقعی هستند که از منافع کشور خود و همچنین از افراد آسیب پذیر دفاع نموده اند.

مریم رجوی و یارانش از عراق اخراج شدند و حق ورود به اتحادیه اروپا ندارند. ارزیابی سرویس های امنیتی اتحادیه اروپا بر اساس واقعیات، و نه مصلحت سیاسی یا فساد، می باشد. دشوار است باور داشته باشيد كه اتحاديه اروپا از عضویت كشوري استقبال می کند كه نه تنها ميزبان چنين گروهي است بلكه پشتیبانی مادی و سیاسی از فعاليت هاي غيرقانوني آن نیز بعمل می آورد.

از این نظر روشن است که آلبانی باید در این مقطع انتخاب کند که یا از فعالیت های جنایی و غیر قانونی مجاهدین خلق حمایت نماید، یا این گروه را محدود کند تا بلکه به عنوان عضو اتحادیه اروپا پذیرفته شود.

ما از جانب خانواده های اعضای مجاهدین خلق و اعضای سابق که سوءاستفاده های وحشتناک مریم رجوی و باند او را در معرض دید همگان قرار داده اند، در خصوص اعضای مجاهدین خلق می خواهیم:

  • مفاد اعلاميه جهانی حقوق بشر ملل متحد در خصوص آنان بطور کامل رعايت شود.
  • مدارک هویتی، اقامت، کار و مجوزهای مسافرتی و مزایای بیمه ملی به آنان داده شود.
  • مجاز به انتخاب آزادانه باشند تا در هر كجا و به هر نحو که بخواهند زندگی كنند و با هر کس که بخواهند ارتباط داشته باشند.

همچنین ما شاهد هستیم که یک ممنوعیت سراسری صدور ویزا علیه خانواده ها اعمال شده است که دقیقا همان کاری است که صدام حسین در زمان جنگ در همکاری با مجاهدین خلق علیه ایران انجام می داد. در حالی که وزارت کشور آلبانی که مسئول ساکنین خارجی در آلبانی است هیچ ردی از اسامی اعضای مجاهدین خلق در کشور ندارد، سفارتخانه های آلبانی لیستی از اسامی خانواده ها را در اختیار دارند تا از صدور ویزا جلوگیری کنند. طومار ضمیمه با بیش از یازده هزار امضاء خطاب به دولت شما خواستار پایان دادن به این ممنوعیت دسته جمعی علیه خانواده هاست تا آنها بتوانند با سفر به آلبانی به کمک عزیزان گرفتارشان بشتابند. 

ما تا زمانی که این خواسته ها برآورده نشوند، کارزار و فعالیت های خود را ادامه خواهیم داد.

به ضمیمه لیستی از بیش از یازده هزار امضاء تقدیم میگردد

لینک به طومار بصورت آنلاین

https://www.change.org/p/albanian-government-urging-albanian-government-to-let-the-families-to-contact-their-loved-ones-in-mek-camp

سفارت آلبانی در پاریس ، ارائه طومار درخواست ملاقات

هذیان گویی مریم رجوی ، کابوس افشاگری های جداشدگان 

***

A Step Further Than Saddam Hussein! Albania Accession TO EUA Step Further Than Saddam Hussein!

همچنین: