هذیان گویی های محدثین

هذیان گویی های محدثین

میلاد آریایی، ایران قلم، هجدهم نوامبر 2015:… به نظر میرسد که بنگال نشینی های ماهانه همراه با گزارش نویسی و پروسه خوانی های شبانه و مطول پاک عقل و هوش باقیمانده محدثین را بر باد داده است و از هیچ چیزی خبر نداشته و یک هو از غار بیرون آمده و مقابل دوربین و میکروفون قرار گرفته است. همچون آدمیان پریشان و از خواب پریده رؤیاهای خودش را تصادف میمون !! میبیند. راستی در این آخر عمری برای …

محمد سید المحدثین مجاهدین خلق فرقه رجویبازخوانی ارتش اسارت بخش فرقه رجوی – قسمت اول و دوم

لینک به منبع

هذیان گویی های محدثین

میلاد آریاییمحمدمحدثین که به تازگی از زیر آوار گزارش نویسی و بنگال نشینی، سور و مور و گنده‌تر از قبل به میدان آمده و یا به قول خودش به پا خواسته است! تقاضا داشته که هرچه سریعتر جوانان هم به پا خیزند.

او درمصاحبه اخیرش میگوید که …. شاید این یک تصادف میمون است / تصادف مبارک که همه این وقایع در پنجاهمین سالگرد تولد سازمان اتفاق میافتد … به همین خاطر فکر میکنم و مطمئن هستم که جوانان میهن ما حتماً به پا خواهند خواست.

والله آنچه که در خبرها خوانده و شنیده می‌شود در پنجاهمین سالگرد تولد سازمان « توافق اتمی با 6 کشور غربی » با ایران صورت گرفته و همه میدانیم که این اتفاق برای سازمان و اوامرش اصلاً میمون نیست این همان حادثه تا فرجامی است که اسم اش را گذاشته‌اند « توافق برجام » که کابوسی به کابوس های رهبری سازمان افزوده است.

اینکه همه‌اش بیچارگی و فلاکت برای سازمان مجاهدین ارمغان آورده است پس هذیان گویی های محدثین برای چیست ؟

به نظر میرسد که بنگال نشینی های ماهانه همراه با گزارش نویسی و پروسه خوانی های شبانه و مطول پاک عقل و هوش باقیمانده محدثین را بر باد داده است و از هیچ چیزی خبر نداشته و یک هو از غار بیرون آمده و مقابل دوربین و میکروفون قرار گرفته است.

همچون آدمیان پریشان و از خواب پریده رؤیاهای خودش را تصادف میمون !! میبیند. راستی در این آخر عمری برای این اسیران داستان انان چگونه و در هزار توی وحشت چه خبر است؟

نکند منظور شما از تصادف میمون !! همین انتقال های مکرر از لیبرتی به آلبانی است جایی که قرار است پادگان اشرف دوم با خرید زمین‌ها و خانه‌ها و رشوه پردازی های نجومی به مسئولین این کشور از رئیس جمهور گرفته به پایین پرداخت شود؟

مگر قرار نبود – اگر کوهها بجنبند اشرف تکان نخورد – چی شد که اشرف کلاً جا کن شد؟؟ خاک اش هم به توبره کشیده شد پس چی شد آن عربده های روزانه و شبانه ؟ این تصادف میمون است ؟؟

محدثین بی مهابا سعی میکند حالا که مدتی است از غافله عقب بوده و مراتب بندگی و دریوزگی را به تنهایی بارش را -جععفر زاده- یک تنه بر دوش کشیده است تا میتواند در تاریکی تیری رها کند شاید به چیزی بخورد.

من از قول سازمان مجاهدین به تو قول میدهم که هیچ دیر نشده فرصت برای مزدوری و مزدورپروری همچنان باقی است تا زمانی که جهان باقی است و یک مجاهد رجوی نشان باقی است چرا که رجوی نسلی از خویش باقی گذاشته است که شایسته و برازنده نام مزدوری او برای همه فصول است… موفق و مؤید باشید.

(معرقی محمد سید المحدثین شکنجه گر زندنهای صدام)

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21817

ارتش دست ساز صدام در نیم کیلومتر مربع!؟

میلاد آریایی، ایران قلم، هفتم نوامبر ۲۰۱۵:… ارتشی ساخته شده به دست فرماندهان عراقی دوران صدام حسین که زمانی قرار بود آتش بر افروزد بر کوهستان ها !! و رجوی باد در غبغب اش می انداخت که تحصیل کرده ترین ارتش دنیاست!! و در حالیکه خودش را روی مبل جابجا میکرد فریاد میزد که ارتشیان ایران باید بدون فوت وقت به این ارتش بپیوندند.اکنون با چنین پیشینه و خالی بندی در خور رهبرانش خوب است ببینید …

ارتش آزادیبخش ملی ایران فرقه رجوی مجاهدین خلقرهبر فراری، رئیس جمهور در پاریس، ارتش علیل در عراق، هفت نماینده در بروکسل و یک سفیر در انگلیس

لینک به منبع

ارتش دست ساز صدام در نیم کیلومتر مربع!؟

متاسفانه هشدارهایی که اعضای جداشده و منتقدین وخانواده ها از سال های گذشته به رهبری سازمان مجاهدین مبنی بر ترک عراق می دادند، موثر واقع نشد و در هفته گذشته تعدادی از قربانیان در حمله موشکی یک گروه عراقی به نام جیش المختار به کمپ لیبرتی در عراق جان خود را از دست دادند. همچنین به نظر نمی رسد که مسعود رجوی قصد داشته باشد بقیه این قربانیان را از عراق نجات دهد و کماکان دنبال یک توهم و یا شاید یک سفره برای کاسبی در قالب بوق کردن ارتش آزادیبخش !! در عراق می باشد.

ارتشی ساخته شده به دست فرماندهان عراقی دوران صدام حسین که زمانی قرار بود آتش بر افروزد بر کوهستان ها !! و رجوی باد در غبغب اش می انداخت که تحصیل کرده ترین ارتش دنیاست!! و در حالیکه خودش را روی مبل جابجا میکرد فریاد میزد که ارتشیان ایران باید بدون فوت وقت به این ارتش بپیوندند.

اکنون با چنین پیشینه و خالی بندی در خور رهبرانش خوب است ببینید که در سال ۱۳۹۴ پس از نزدیک به گذشت ۲۸ سال که در سال ۱۳۶۶ تاسیس آنرا اعلام کرده‌اند مجری برنامه سیمای آزادی موسوم به مجاهدین در پی یک برنامه مربوط به اعضای محصور شده در لیبرتی از زاویه اعلام مظلومیت اش فغان بر آورد که ۳۲۰۰ نفر تنها در نیم کیلومتر مریع جای داده شده‌اند وا مصیبت آ … وا مصیبت آ.

یادم آمد که این همان ارتش آزادیبخش مورد ادعای رجوی بود که اکنون حتی توان آزادی خوددش را ندارد و اکنون در نیم کیلومتر مربع روزگارتلخ تر از هر زهری را میگذراند و تکان هم نمیتوانند بخورند ، چطور میخواست عامل رهایی مردم ایران باشد.

تاریخ بسیار درس آموز است بویژه برای رجوی و بانو که ۲۲ سال از ریاست جمهوری مادالعمرش میگذرد و در هر حال چنین سرنوشت شومی مجاهدین را تا آخر عمر بدرقه میکند.

شما آمدید در خاک عراق با پول نفت عراق روزی یک میلیون دلار هدیه اهدایی صدام حسین، ارتشی خصوصی برای وی درست کردید و با تشکیل شبه نظامیانی که داخل شهر ها را با خمپاره هدف قرار میدادند و باعث کشتن مردم بی‌گناه و رهگذران میشدند ادعای سرنگونی و آزادی مردم ا یران را داشتید.

سربازانی که برای سپری کردن دوران اجباری سربازی به لب مرزها آمده بودند و اصلاً به سپاه پاسداران ربطی نداشتند در مرز ایران و عراق می‌کشتید و اسیر میگرفتید و به پشتیبانی آتش توپخانه عراق آنرا به نام خود در میکردید.

ولی در همان حال در تبلیغات خود میگفتید بدنبال صلح ایران وعراق هسیتد ولی رهبری شما هر شب در دل آرزو میکرد که هر چه بیشتر این جنگ طول بکشد تا نان و آب شما قطع نگردد و بیچاره انسانهای بخت برگشته ای چون ما که فکر میکردند دارند مثلاً مبارزه میکنند.

از همان پول‌های باد آورده عراقیان گلوله و خشاب و تفنگ کلاشینکف خریده و سینه هموطنان مان را نشانه میرفتید . یادتان هست که در دورانی که برایتان طلایی بود و صد البته بازگشت ناپذیر، رژه زرهی برگزار میکردیدو قرارگاه ۱۰۰ کیلومتر اهدایی صدام حسین را لقب شهر اشرف داده بودید هیچ غلطی نکردید.

اکنون ارتش ازادیبخش در نیم کیلومتر مربع در جهت منافع استعمار و کشورهای خارجی چه غلطی میتواند بکند که اینگونه دیگران را گروگان افکار پوسیده خود نگاه داشته اید؟

نتیجه اینکه همه این‌ها محصول و تاوان شکست استراتژیک شما در خاک عراق است و درماندگی باقی‌مانده را دوایی برایش متصور نیست.

راستی آیا فکر میکنید که همه این بدبختی‌ها را جمهوری اسلامی سر شما آورده است یا افکاری که مربوط به نیم قرن گذشته است دست مایه وشیرازه چنین شکست هایی را رقم زده است.

البته مهم نیست که شما چه فکری میکنید، مهم این است که استراتژی دروغ که سرآغاز همه حرکت‌های شما بوده است اکنون با شکست شکوه مندی در هم آمیخته است و رهبری ناکارآمد قبل از مرگش آنچه را میبیند که باید ببیند و این چنین روزگار میگذراند.

تناقض در شعار “ننگ ما ننگ ما خانواده الدنگ ما” توسط رجوی ها !!

Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=21298

دروغ بزرگ رجوی به یونامی ، هر عضو لیبرتی عضو یک شبکه اجتماعی !! است

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نهم اکتبر ۲۰۱۵:… اما از همه این‌ها که بگذریم درماندگی با شکوه یک فرقه سیاسی مذهبی بد جور دیدنی است که در قرن بیست و یکم و هزاره سوم این چنین در صدد فریب افکار عمومی و افکار خصوصی !؟ است. و جالب‌تر آنکه این بلاهت و درماندگی را نام « مبارزه !!» به آن داده است تا بیشتر خودش را همچون کبکی سر در برف فرو برده و شیره را به غایت بر سر خویش بمالد. افکار عمومی در دنیای …

مریم رجوی حقوق بشرمیلاد آریایی: دروغ‌های مریم رجوی در یک نگاه

لینک به منبع

دروغ بزرگ رجوی به یونامی ، هر عضو لیبرتی عضو یک شبکه اجتماعی !! است

شخص رجوی سالیان درازی ا ست که با دروغ زندگی میکند و در اوهام و خیالات خودش مشغول سرنگونی رژیم است. دروغ میسازد ، دروغ میپرود و دروغ را به عنوان یگانه اهرم که البته قویترین آن برای فریب هزاران قربانی است بکار گرفته است و البته امروز باید اذعان داشت رجوی نسلی دروغ‌گو و دروغ پرور و فریب اور را نیز در درون مناسباتش پرورش داده است و این همان واقعیت تلخی است که وجود دارد و نبایست تز کنار آن ساده گذشت

آلان دیگر رجوی با این سیستم اش کار خودش را پیش میبرد و در مورد تک تک موارد دروغ‌ها را خود نمی‌سازد و یکی از این آخرین موارد این دروغ‌ های ساخته شده بدان خاطر بوده است که اجازه ندهد افراد قربانی با خانواده‌های دردمندشان ملاقاتی داشته باشند چرا که بخوبی میداند به محض باز شدن پیله بی‌خبری این گروگانهای فکری مسیر رهایی و جدایی شان بی تردید از فرقه بازر خواهد گردید.

اما با این ترفند و دروغ بزرکی که به خورد مسئولین « یونامی » داده است می‌گوید که هر عضو لیبرتی عضو یک شبکه اجتماعی!! است و هر لحظه بطور دائم با خانواده اش در ارتباط است جلل الخالق !! سعی داشته و دارد که فشار حضور خانواده‌ها را که این بار نه در مقابل پادگان اشرف که با پس گردنی تخلیه شد بلکه این بار در مقابل کمپ لیبرتی عرصه را بر آنان تنگ گرده است تا به چنین دروغ شاخ داری متوسل شوند.

اما از همه این‌ها که بگذریم درماندگی با شکوه یک فرقه سیاسی مذهبی بد جور دیدنی است که در قرن بیست و یکم و هزاره سوم این چنین در صدد فریب افکار عمومی و افکار خصوصی !؟ است.

و جالب‌تر آنکه این بلاهت و درماندگی را نام « مبارزه !!» به آن داده است تا بیشتر خودش را همچون کبکی سر در برف فرو برده و شیره را به غایت بر سر خویش بمالد.

افکار عمومی در دنیای امروز درماندگی و استیصال روز افزون این جریان وابسته را هر چه بیشتر نظاره‌گر است.

پر واضح است که مسئولین این جریان بویژه مریم رجوی باقی عمر را حتی به آرزوی اینکه « تغاری بشکند ماستی بریزد » هم سپری نمی‌کنند چون در دنیای واقعیات و نه توهمات حتی شکستن هیچ تغاری در چشم انداز نیست و بهتر از همه سازمان مجاهدین میداند که در دسترس نزدیک مدت و میان مدت هم نیست.

پس تنها آنچه باقی میماند لجاجت افسار گسیخته همرا با خودفریبی و خود را به خواب زدن میماند که رجوی انرا برگزیده چون کم هزینه ترین گزینه برای او بوده و هست تا به نوعی … این هم بگذرد.

به هر صورت این روزها و این سالیان هم خواهد گذشت وخدا را شکر نسل ما و تاریخ ما، ماندگار در حقیقت نسل ها شما را که اینچنین تاوان « مردم فریبی ها و خود فریبی ها » را میدهد نظاره گر بوده است.

***

مریم رجوی تجاوز کمپ اشرفشورای رهبری ، بهانه ایی برای شروع تجاوز ( سوء استفاده جنسی رجوی از زنان صدای دبیر دوم سفارت امریکا را هم در آورد)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20953

توافق هسته ای و حداقل یک دهه تاریکی برای مجاهدین

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، پانزدهم سپتامبر ۲۰۱۵:… آنچه امروزالبته ناظر آن هستیم سرنوشتی است که بی‌شک مسعود رجوی برای سازمان مجاهدین خود به دستان خودش آنرا تدارک دیده و پدید آورده است و در شکل‌گیری آن نقش بدون جایگزین داشته است.آنچه من به عنوان نظاره‌گر حوادث پیش رو می‌بینم جز تأسف برای نسلی که بی‌گناه آتش هیزم دشمنی های آشتی ناپذیرشد که شاید ریشه در زندان های شاه داشت …

فارین پالیسی ادعای منافقین درباره لویزان را مضحک و یاوه‌گویی خواند

لینک به منبع

توافق هسته ای و حداقل یک دهه تاریکی برای مجاهدین

میلاد آریایی ـ ۱۵٫۰۹٫۲۰۱۵ اگر حضور حضور آمریکایی ها در عراق و تسلط اش بر عراق از سال ۲۰۰۱ تا ۲۰۱۱ یک دهه دهشتناک را برای مجاهیدن به ارمغان و بن‌بست استراتژیکی آنان را معنا ودر تاریخ به ثبت داد.

اکنون توافق هسته ای ایران با ۶ قدرت جهانی مجاهدین را وارد تونل تاریکی میکند که حداقل یک دهه طاقت فرسای دیگر آنان را در محاق و تاریکی بی حد وحصر باقی خواهد گذاشت.

سکوت طولانی و سرگیجه های متمادی رهبری این سازمان نشان از قدرت ضربه وارد آمده و تونل تاریکی است که رهبری مجاهدین مسعود رجوی به روشنی آنرا دریافته است و جالب‌تر اینکه انتهای این تونل پایان ناپذیر نامشخص و شرایط و گرفتاری های حاصل از آن حداقل یک دهه همراه آنان خواهد بود.

البته من تنها واقعیت موجود را به آنان نشان داده و توجه آنان را به مصائب و مشکلات بدست آمده از این رهگذر یادآور می‌شوم نه از آن جهت که آنان هوشیار شوند بلکه همگان میدانند و رجوی قبل از همه میداند که چه اتفاقاتی در شرف تکوین است، بلکه میخواهم خاطر نشان کنم گول زدن خلق الله بس است و وقت آن است که رجوی ها شهامت را تجربه کنند.

غیر قابل پیش‌بینی نیست که در گذار ار این دوران سخت و طاقت فرسا برای رهبری مجاهدین بویژه مسعود رجوی عمری برای تأسف و بیان شکست و پشیمانی باقی نماند و دار فانی را وداع گوید . درک این مهم میدانید که به هوش سرشاری نیاز ندارد.

در یک دهه آینده بسیاری از مسایل مهم در خاور میانه و همچنین ایران تعیین تکلیف می‌شوند کما اینکه سرنوشت مردم ایران نیز وارد مرحله و مدار دیگری شده است البته نه از آن نوعی که شما میپندارید و در مغزهای عقب مانده خود برایش نقشه میکشید بلکه خبرهای خوشی در راه است.

به نظر میرسد فصلی نو و جدا ازگذشته که دریک کلام میتوان آنرا « آشتی با غرب » نامید آغاز شده است.

آنچه امروزالبته ناظر آن هستیم سرنوشتی است که بی‌شک مسعود رجوی برای سازمان مجاهدین خود به دستان خودش آنرا تدارک دیده و پدید آورده است و در شکل‌گیری آن نقش بدون جایگزین داشته است.

آنچه من به عنوان نظاره‌گر حوادث پیش رو می‌بینم جز تأسف برای نسلی که بی‌گناه آتش هیزم دشمنی های آشتی ناپذیرشد که شاید ریشه در زندان های شاه داشت.

و همچنین حسرت برای کسانی که امروز در عراق هستی باخته – بی هیچ کور سویی از امید – به سوی مرگی تلخ و پر ابهام و پر از عبرت روان هستند.

میلاد آریایی

***

رومین نادال علیه مجاهدین خلق فرقه رجویانتقاد شدید پاریس از گروهک منافقین (فرقه رجوی)؛

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانبریتانیا مجددا تقاضای لرد لابی گر برای ویزای رجوی را رد کرد.
چرا مریم قجررجوی دروغگو ی شیاد و متخصص برگزاری کنفرانس های تقلبی را به انگلیس وامریکا راه نمی دهند؟

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIمشاور سیاسی پارلمان اروپا: باید به نقش انگلی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) در ساختمانهای پارلمان پایان داد

مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
مسعود خدابنده، نشریه سیاست آسیا: مجاهدین خلق و روش های تولید و انتشار اخبار جعلی در مطبوعات
Massoud Khodabandeh
Article first published online: 27 JAN 2015
DOI: ۱۰٫۱۱۱۱/aspp.12164

همچنین:

چرا نداد هیچ پیامی ، برادر در سال جدید؟

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، هجدهم آوریل ۲۰۱۵:… خدایی مردم را ببین چه جوری شانس می اورند منظورم همین رژیم است و ما را بگو که زیر آفتاب عراق – له له – میزنیم برای یک توافق نیم بند که افراد مان را در عراق نگه داریم از زمین و زمان میریزند سرمان. ولی ۶ تا کشور با وزیر خارجه شان دست به سینه جلوی ه

اندر مزایای بودن در لیست گروههای تروریستی

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، ششم آوریل ۲۰۱۵:… یادش بخیر آن قدیم ها ما توی لیست تروریستی آمریکا بودیم و آقا هر جا کم می آوردیم میگفتیم تقصیر ما نیست ، لیست تروریستی امریکا راه بند انقلاب ما شده و هر طور شده بایست آنرا برداشت و اگر آنر برداریم چه ها که نمی کنیم ؟ چه فیل هایی هوا نمی کنیم – بیا

چهارشنبه سوری و گردان های انقلاب !

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، بیست و یکم مارس ۲۰۱۵:… ما هم که میدانیم و برادر هم خودش خیلی میداند که ما خیلی خیلی پول داریم و میتوانیم سفارش بدهیم مثلا ۲۰ هزار تا از این ربات ها بخریم و همانطور که نشان دادیم ۱۰ هزار نفر را از رومانی و بلغارستان و کشورهای بدبخت بیچاره شرق اروپا اجیر کرده ، همگی

اعضای آویزان شورا

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، سیزدهم مارس ۲۰۱۵:… آقا اینها را یک دست باید برنامه گذاشت همگی را دعوت کرده و شام به آنها سالاد اولویه! با سیب زمینی !! بدهیم که البته قبلا تهیه شده و حداقل ۲۴ ساعت زیر آفتاب مهر تابان نگه داری شده باشد و به این ترتیب همگی را مسموم کنیم و شرشان را از سر مقاومت سراسر

گزارش به مقاومت و شورا

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، دوم مارس ۲۰۱۵:…  من دلسوزانه به رهبری مقاومت عرض کنم اشرف و لیبرتی و تیرانای آلبانی را فراموش کنید بیایید ببینید اروپا بخصوص در این استکهلم خودمان که من از نزدیک شاهدش هستم چه خبر است. هواداران پرکنده و پراکنده !! شده اند و با خبر هایی که وقت و بی وقت شورای رهبر

خانه سالمندان. جوانانی که برای هیچ پیر شدند

میلاد آریاییمیلاد آریایی، ایران قلم، نوزدهم فوریه ۲۰۱۵:… این‌ها زمانی همه رزمنده بودند با هزاران امید و شور و شعف انقلابی که هم آلان مال باختگانی را شبیه هستند که شاید بدرستی نمی‌دانند که مال شان را چه کسی ربوده است، برادر مسعود و خواهر مریم تا در هزار توی دو دلی ها و افسردگی‌ها شاید خودشان بودن