هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

افشاگری های جدا شدگانعلیرضا بی کس، وبلاگ فریاد آزادی، بیست و هفتم اکتبر 2019:… اگر این دستگیری ها درست می باشد لطفا ، به جای نشان دادن عکس های سیاه و سفید خود این افراد را پلیس باید در تلویزون نشان می داد .در ثانی این افراد  پاسپورت دارند و بلیط هواپیما که وارد البانی شده اند . این موارد باید نشان داده شود  . و خیلی از موارد دیگر مانند هتل و…. که معتبر باشد یک عکس که سند نمی باشد . این افراد زنده هستند چرا در تلویزون نشان داده نشدند ؟؟ … علیرضا نقاش زاده نزدیک چهار سال است که مادرش را از البانی خارج کرده و الان در اروپا زندگی میکند ! پس اینکه مطرح شده به بهانه دیدار با مادرش به البانی سفر میکرده یک دروغ محض است . هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان 

مجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانیمجاهدین خلق ایران، فرقه مریم رجوی در آلبانی

هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

از قدیم گفته اند وقتی که تب بالا برود فرد به هزیان گوئی می افتد ، دقیقا الان شرایط و اوضاع احوال مریم قجر شده است. اما این بار بر اثر فشار افشاگری های که نفرات جدا شده در اروپا و البانی در موج تازه ای که بعد از ملاقات مریم قجر با رئیس جمهور البانی شروع شد.دلیل این که به هزیان گوئی افتادن این بود که هرچه بافته بودند ، با روشنگری های نفرات جدا شده از یک سمت و افشاگری و ملاقات و دادن نامه به سفارت البانی توسط تعدادی از دوستان در پاریس همه ان دروغ ها پنبه شد. اینجا بود که مریم قجر از زور فشار و تب بالا زمین را گاز می گرفت . از این رو با خرج کردن مقداری دلار اغشته خون پلیس البانی را گول زد و در این شو به بازی گرفت . مجری شو خبرنگار فاکس نیوز بود ( حالا این خبرنگار در البانی چکار می کند بماند ) اینها مدعی شدند که یک تیم تروریستی متعلق به سپاه قدس را دستگیر کردند . عکس چهار نفر را انتشار دادند که یکی از انها علیرضا نقاش زاده است . طبق ادعایی که مریم قجر و ستاد امنیت و ضد تروریسم  کرده اند این تیم یا هسته تروریستی در ماه مارس 2018 در اخرین مراحل عملیاتی کشف و خنثی شده است !؟

افشاگری های جدا شدگان

 هموطنان عزیزلطفا خودتان این چند خط از اطللاعیه مریم قجر را مطالعه کنید ببینید چقدر متضاد و دروغ صحبت می کنند . خط کشی زیر جملات از من است : ( حمله تروریستی به گرد همایی مجاهدین –  چهارشنبه اول  آبان 1398 ( 23 اکتبر 2019 ) مدیر کل پلیس آلبانی از کشف یک شبکه تروریستی رژیم خوندی در آلبانی خبر داد. که هدف آن انجام حملات بر روی جنبش اپوزیسیون ایران (مجاهدین خلق) بود. این شبکه تروریستی اخیراً توسط نهادهای امنیتی آلبانی کشف شده است.

این شبکه علاوه بر سایر اقدامات جاسوسی و تروریستی، در مارس ۲۰۱۸ دست اندرکار طرح حمله تروریستی به گردهمایی مجاهدین در جشن نوروز ۱۳۹۷ بوده است. حمله ای که در آخرین مراحل عملیاتی کشف و خنثی شد و مدیر کل پلیس در کنفرانس امروز جزییات جدیدی از آن ارائه کرد.
در گردهمایی نوروزی علاوه بر خانم مریم رجوی رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران ، شهردار رودی جولیانی وشخصیتهای اروپائی وامریکایی و همچنین مسئولین سازمان مجاهدین خلق ایران شرکت داشتند .  

Former MEK in Albania Expose MEK Stupid Lies

مدیرکل پلیس اعلام کرد این حمله از داخل ایران توسط یکی از سرکردگان نیروی قدس با نام مستعار پیمان هدایت می شد . وی افزود بریده مزدوری بنام علیرضا نقاش زاده متولد 1974 با یک پاسپورت اطریشی بنام اروین آرام که خود را از « اعضا سابق مجاهدین» معرفی می کرد در این عملیات تروریستی دست داشته است .

همین سرکرده نیروی قدس شمار دیگر از بریده مزدوران را در کشورهای اروپایی برای عملیات جاسوسی و تروریستی علیه مقاومت ایران تامین و مدیریت می کند .

علیرضا نقاش زاده که توسط نیروی قدس اجیر شده بود ، به بهانه دیدار مادرش طاهره زارنجی و بردن وی از آلبانی به این کشور سفر میکرد وبه جمع اوری اطلاعات لازم برای این عملیات جنایتکارانه تروریستی می پرداخت. )

Ali Safavi and MEK Fake News Exposed In Albania

اولا: تاریخ های که قید کرده اید چه ربطی به هم دارند مارس 2018 چه ربطی به اکتبر 2019 دارد . شما خودتان احمق و نفهم هستید فکر کردید که دیگران هم مانند شما احمق هستند که بخواهید یک شوربای هچال هفتی رابه خورد خبرنگار فاکس نیوز بدهید ؟

دوما:  علیرضا نقاش زاده نزدیک چهار سال است که مادرش را از البانی خارج کرده و الان در اروپا زندگی میکند ! پس اینکه مطرح شده به بهانه دیدار با مادرش به البانی سفر میکرده یک دروغ محض است .اگر قبل از بردن مادرش قید می کردید باز چیزی بود.

سوما : در تاریخ های که شما قید کرده اید و پلیس البانی ان را نشخوار کرده تماما دروغ است . فقط کافی بود که به صفحه فیس بود علیرضا نقاش زاده مراجعه میکردید و بعد این شو را اجرا می کردید . چطور میشود پلیس البانی به قول شما ادعا کرده که را دستگیر کرده اما علیرضا نقاش زاده در این زمان ها در جشن های مختلف با دوستانش شرکت داشته که تماما عکس انها را انتشار داده و در فیس بوک وی تماما وجود دارد !!؟؟

Albanians React to MEK Fake News – State Police Fallen Prey

در اطلاعیه تان قید کرده اید در برنامه نوروزی 1397 مریم رجوی و شهردار رودی جولیانی ؟! و شخصیتهای اروپایی و امریکایی و مسئولین سازمان مجاهدین شرکت داشتند !؟ پس بقیه اعضا ادم نبودند برگه چقدر بودند ؟؟ این خود نشان میدهد که شما جانوران چقدر برای جان اعضا نگونبخت ارزش قائل هستید !

چهارما : اگر این دستگیری ها درست می باشد لطفا ، به جای نشان دادن عکس های سیاه و سفید خود این افراد را پلیس باید در تلویزون نشان می داد .در ثانی این افراد  پاسپورت دارند و بلیط هواپیما که وارد البانی شده اند . این موارد باید نشان داده شود  . و خیلی از موارد دیگر مانند هتل و…. که معتبر باشد یک عکس که سند نمی باشد . این افراد زنده هستند چرا در تلویزون نشان داده نشدند ؟؟

چهارما : این نامه ای راکه دوستان ما زحمت کشیدند ، در پاریس به سفارت البانی رفتند و با سفیر و مسئولین مربوطه ملاقات کردند و دروغ های شخص مریم قجر را پنبه کردند که هزیان گویی شماهم از همین نقطه شروع شد .اسامی را خود این دوستان نوشتند که با خرمردرندی می خواهید این طور وانمود بدهید که شما این اسامی  را انتشار داده اید !

پنجم : در اطلاعیه شورای صاحب مرده ، کمیسیون صاحب مرده که از زبان مرده ها انتشار داده اید . در مقابل اسم بعض از دوستان قید کرده اید که اسیر سابق جنگی بوده اند . این دوستان ما که اسیر جنگی بودند . ملعون مسعود رجوی با همکاری ملعون صدام حسین پدر معنوی یتان قوانین بین المللی را نقص کردید و اسیران جنگی را با فریب به بهانه مبارزه با اخوندهای جمهوری اسلامی وارد تشکیلات خود کردید . این دوستان سرفراز که با خلوص تمام برای مبارزه با جمهوری اسلامی امده بودند . بعد از مدتی پی به جنایتی که شما کردید بردند به همین دلیل تا زمانی که در عراق بودید نمیخواستند از تشکیلات شما جدا بشوند می گفتند رسم مردانگی نیست علی رغم خیانت های شما ایستادند تا در البانی از شما جدا شدند .حال تاریخ قضاوت خواهد کرد چه کسانی به خاک و مرز بوم ایران و مردم ایران خائن هستند . مزدور وهابی ها و امریکا واسرائیل هستند یا این اسیران جنگی سابق .

MEK and Fake News

ششم :از اینکه از هموطنان در کشورهای اروپایی خواسته اید برای شما جاسوسی کنندو به محض دیدن این افراد به نخستین ایستگاه پلیس بگویند .مصداق همان اطلاعات بیست میلیونی سال 1360 جمهوری اسلامی است .اگر در ان زمان اعضا حزب توده و اکثریت برای جمهوری اسلامی این کار را انجام میدادند . در کشورهای اروپائی ایرانیان باشرف هر کجا شما خائنین را دیده اند فحش و فضیحت نثار شما کرده اند .

حمید رضا بی کس

لینک به منبع

هزیان گوی های مریم قجر عضدانلو بعد از افشاگری های جدا شدگان

*** 

 

پلیس آلبانی مجاهدین خلق و وضعیت دولت ادی راماپلیس آلبانی مجاهدین خلق و وضعیت دولت ادی راما

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/چهره-واقعی-فردی-که-کنترل-مالی-سازمان-مج/

چهره واقعی فردی که کنترل مالی سازمان مجاهدین در دست اوست

محمد طریقت منفرد ( اسم مستعار یاسر — اسم پاسپورت: لولاکیان )حمید رضا بی کس، وبلاگ صدای خاموش شدگان، سوم اوت 2015:… از همان سال ها مسئول اجرایی امور مالی سازمان است ،یعنی مسئولیت و کنترل تمام مالی دست وی است. یکی از مهمترین کارهایش گرفتن دلار های که کشور های خارجی مانند صدام حسین ، عربستان سعودی ، اسرائیل و…قسمت دیگرتحویل گرفتن کوپنهای نفتی اهدایی صدام حسین بوده. یعنی حاصل …

مجاهدین خلق، در کشور البانیافشای مزدوران اعزامی ارتش خصوصی صدام، مجاهدین خلق، در کشور البانی (افشین ابراهیمی، علی رئوسان، سید حمید ملکی، عطا حسینی، …. )

لینک به منبع

چهره واقعی فردی که کنترل مالی سازمان مجاهدین در دست اوست

رجوی او را به عنوان طرف رابط مالی با دولت صدام و گرفتن کوپنها به وزارت نفت معرفی کرده بودند. ماهی سه میلیون بشکه نفت بهشان می دادند خواستند تا جنگ نشده سهمیۀ شش ماه را یکجا بگیرند که یک ماه تمام یاسر مالی به وزراتخانه های نفت و صنایع می رفت تا این سهمیه را آماده کند. تا اینکه بعد از گفتگوی رجوی با رئیس اطلاعات که فیملش بیرون آمده است توانستند آن را بگیرند. از سال 2003 هم که همراه مریم رجوی به اروپا امده است و در المان زندگی می کند ، کماکان کارش دنبال کردن مسله پولشوئی های سازمان مجاهدین هست …

محمد طریقت منفرد ( اسم مستعار یاسر — اسم پاسپورت: لولاکیان )محمد طریقت منفرد ( اسم مستعار یاسر — اسم پاسپورت: لولاکیان )

در مقاله قبلی اشاره ای به اسم محمد طریقت منفرد کردم ، در این نوشته می خواهم این فرد را به هموطنان عزیز بشناسانم که نامبرده کی هست .

محمد طریقت منفرد با نام مستعار یاسر مالی ازمسئولین بالای سازمان مجاهدین است که با پاسپورتی به نام لولاکیان در اروپا تردد می کند . نام برده بچه تهران است ، الان ساکن المان شهر برلین است وی از اعضای قدیمی سازمان هست . در سال 1364 عضو مرکزیت سازمان بود وهمیشه در ان رده های بالا بوده است . اقای محمد طریقت منفرد از سال 1358 به این سو مسئول مالی سازمان بوده و هست .در سال 1361 به خارج ایران امد. از سال 1361 به این سو در مسافرت ها از پاسپورتی به نام لولاکیان استفاده می کند

از همان سال ها مسئول اجرایی امور مالی سازمان است ،یعنی مسئولیت و کنترل تمام مالی دست وی است. یکی از مهمترین کارهایش گرفتن دلار های که کشور های خارجی مانند صدام حسین ، عربستان سعودی ، اسرائیل و…قسمت دیگرتحویل گرفتن کوپنهای نفتی اهدایی صدام حسین بوده. یعنی حاصل گفتگوهای رجوی با صدام از وزارت نفت عراق ، تحویل گرفتن دلارهای حاصل از فروش این کوپنها و نگهداری حسابهای آنها در زونکنهای مربوط به قسمت فروش نفت در بخش مالی سازمان بود. در شهریور سال 81 یعنی شش ماه مانده به شروع جنگ یک نامۀ نامبرده که با دیکته کردن مسعود رجوی بود ، وی برای وزارت نفت عراق نوشته بود برای گرفتن کوپن های 18 میلیون بشکه نفت بایت سهمیۀ شش ماه به علت خطر شروع جنگ و بسته شدن راه و نوسان قیمتها نوشت . ( که این نامه را اقای قربانعلی حسین نژاد به عربی ترجمه کرد.) با امضای خودش ، چون رجوی او را به عنوان طرف رابط مالی با دولت صدام و گرفتن کوپنها به وزارت نفت معرفی کرده بودند. ماهی سه میلیون بشکه نفت بهشان می دادند خواستند تا جنگ نشده سهمیۀ شش ماه را یکجا بگیرند که یک ماه تمام یاسر مالی به وزراتخانه های نفت و صنایع می رفت تا این سهمیه را آماده کند. تا اینکه بعد از گفتگوی رجوی با رئیس اطلاعات که فیملش بیرون آمده است توانستند آن را بگیرند. از سال 2003 هم که همراه مریم رجوی به اروپا امده است و در المان زندگی می کند . در اروپا هم مانند عراق به عنوان رابط مالی با سازمان ها وکشور های که به این سازمان پول می دهند معرفی شده است.وی کماکان کارش دنبال کردن مسله پولشوئی های سازمان مجاهدین هست . در این جریان اخیر که سه نفر( بابک نیک طالعان – شیرین معینی همسر بابک – مصطفی زارع ) اعضا سازمان از البانی به المان انتقال شان داده اند تحت مسئولیت اقای محمد طریقت منفر ( یاسر مالی ) کار می کردند . که توسط پلیس دستگیر شدند که مبلغ زیادی پول داشتند حمل می کردند . این اقای یاسرمالی این اعضا یا هوادران را که برای پول شوئی استفاده میکرد که هر کدام تاریخ مصرفی داشت به قول خود قاطر نامگذاری کرده بود که بعد از مدتی از دور خارج می شدند . اینهم یک نوع جنایتی است که سازمان مجاهدین با اعضا خودش انجام می دهد . به امید روزی که در دادگاهی ذیصلاح این افراد محاکمه شوند وخودشان اقرار کنند تا کنون چه تعداد از جوانان این وطن را به این شکل بیچاره کرده اند . اقرار کنند که چه مقدار از بیگانه گان پول دریافت کرده اند .

مسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوشمسعود رجوی، مهدی ابریشمچی، ژنرال حبوش

مریم رجوی داعش تروریسم فرانسه، مقصر یا قربانی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=20022

افشاء: شیوه استفاده از اعضاء تاریخ مصرف به اتمام رسیده در فرقه رجوی

حمید رضا بی کس، صدای خاموش شدگان، بیست و هشتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  به دین سان سه تن از اعضاء که از البانی به المان برای پول شوئی انتقال داده بودند سوختن و این افراد دیگر برای فرقه مصرفی ندارند و بدون اینکه ریل قانونی یا پناهندگی آنها استارد خورده باشد زیر ذره بین پلیس به جرم قاچاق پول یا پولشوئی زیر ذره بین قرارگرفتن . این پروسه را بدقت …

مریم رجوی مزدور Ashamed of your Leader?
Silencing the victims of Mojahedin Khalq
(MKO, MEK, Rajavi cult, PMOI, NCRI …)
to promote Maryam Rajavi – March 2013

لینک به منبع

افشاء : شیوه استفاده از اعضاء تاریخ مصرف به اتمام رسیده در فرقه رجوی

به دین سان سه تن از اعضاء که از البانی به المان برای پول شوئی انتقال داده بودند سوختن و این افراد دیگر برای فرقه مصرفی ندارند و بدون اینکه ریل قانونی یا پناهندگی آنها استارد خورده باشد زیر ذره بین پلیس به جرم قاچاق پول یا پولشوئی زیر ذره بین قرارگرفتن . این پروسه را بدقت نگاه کنیم تاریخ مصرف این اعضاء برای دو ماه بود که به اتمام رسید . این ها دیگر هیچ ارزشی در دستگاه فرقه رجوی ندارند و از دور خارج شدند . این جنایتی هست که سران این فرقه برای تک تک اعضا ء دیده اند . برای انها اهمیتی ندارد که زندگی افراد بعد از ان چه خواهد شد.

از قدیم در سازمان مجاهدین این قانون نا نوشته وجود داشت، اعضاء و مسئولین هرکدام تاریخ مصرفی داشتند و دارند . بخصوص الان که در شرایط دشواری قرار دارند . تعدادی را به کشور البانی فرستادند، از این افراد تعدادی به دنبال زندگی خود رفتند، تعدادی درون فرقه کماکان غرق شده ماندن، تعدادی هم که سر و گوششان می نجبید هم خدا را می خواستند وهم خرما را به طمع دلارهای صدامی ، سر در اخور فرقه ماندند . سران سازمان از هر کدام این افراد استفاده های مشخصی می کنند. در این مقاله به افشای یک پرده از جنایات این فرقه می پردازم.

بعد از رسیدن افراد به البانی همانطور که گفتم تعدادی هم می خواستند با سازمان باشند هم زن وزندگی داشته باشند که تا اینجای مسله هیچ مشگلی نیست و نبوده است .اما فرقه بر روی زندگی انها بدون انکه خودشان بدانند قمار کرده است .

بعد ازاینکه سران فرقه تصمیم می گیرند نیروهای خود تحت عنوان جدا شده از البانی به کشورهای اروپائی انتقال بدهند .با توجه به نوع مصرف هرکدام از این نفرات ، به بخش ها و ستاد های مختلف این نیروهای به اصطلاح جدا شده را میفرستند . در بخش اطلاعات و مالی فرقه در خارجه از این نیروها با اصطلاح قاطر نام می برند . یعنی موجودی که یک تاریخ مصرف محدودی دارد وقتی به هر دلیل در این کار لو رفتن فرقه آنها را ازدور خارج می کند . اصطلاحی که یاسر مسئول مالی و هوشنگ اخبار زیاد استفاده می کردند و می کنند.

mohammad tarighat monfared (yaser)محمد طریقت منفرد ( یاسر )

آقای بابک نیک طالعان و خانم شیرین معینی باهم ازدواج کردند علیرغم اینکه ادعا داشتند که از فرقه جدا شده اند.(البته انکه نمی دانست اینها کماکان در خدمت فرقه هستن خواجه حافظ بود) این دو بعد از ازدواج در البانی گواهینامه البانی گرفتند ، فرقه برای انها ماشین خرید به نام آنها ، از انجائی که سران فرقه دنبال درست کردن جا پاهای محکم بودند به اسم این دو خانه خرید . در جریان انتقال افراد از البانی به اروپا، بابک نیک طالعان ، شیرین معینی ، مصطفی زارع به بخش ستاد مالی در المان یعنی به اقای * محمد طریقت منفرد ( یاسر مالی ) وصل شدند .ستاد مالی از طریق این نیروهای جدید مقداری پول توسط خانواده …….. با ایران در ترکیه رد وبدل کردند.

بابک نیک طالعان و شیرین معینیبابک نیک طالعان و شیرین معینی دو تن از قربانیان فرقه رجوی

در یک ماموریت دیگری که اقای بایک نیک طالعان ، شیرین معینی ، مصطفی زارع به کشور المان در شهر مونیخ داشتند مقدار بیش از ۳۰۰۰۰ یورهرکدام برای سازمان داشتند جابجا می کردند . در شهر مونیخ می خواستند با توطئه ای، راه بلدی که آنها را جابجا می کرده به دام پلیس بیندازند که موضوع برعکس می شود و خودشان به دام پلیس می افتند . بازجوئی که پلیس انجام داده اعلام می کنند که برای پناهندگی به کشور المان آمده اند !؟ در جریان بازجوئی پول های تماما توسط پلیس گرفته می شود ، پلیس بازجوئی می کند که این پول های از کجا اورده شده است ؟ با چه کسانی در ارتباط هستند ؟ در کجا زندگی می کنند؟…. که در این رابطه پای اقای محمد طریقت منفرد ( یاسر مسئول مالی) به میان کشیده می شود . نکته مهم این است که سران مجاهدین بخصوص خانم مهوش سپهری که مسئول کل تشکیلات المان است. ( خانم مهوش سپهری تا قبل از سال ۱۳۸۲ همردیف ایدئولوژیک مریم رجوی بود. در طی این سالیان تخت برخورد قرار گرفته و رده تشکیلاتی وی پائین امده است ) در این رابطه مجدد توطئه ای دیگر می کنند . با دستگیری این افراد واین مقدار وجه نقد این بار تلاش می کنند یکی از مخالفین سخت سر خود یعنی خانم زهرا معینی را به دام بیندازند . در این باره خانم شیرین معینی از خانواده خود خواسته که خانواده اش از خانم زهرا معینی بخواهد که وی قبول کند که پول به وی تعلق داشته است . ان خانواده هرچه تلاش کردند که بتوانند از بابت عاطفی وارد بشود، وی را به دام بیندازند موفق نشدند پای خانم زهرا معینی را به این داستان پول شوئی بکشند که با هوشیاری او تیر به خطا می رود.

این هم از شگرد های فرقه رجوی است با خانواده ها ، خانوادها خبر ندارند که با چه فریب و نیرنگی مواجه هستند . همین کار ها هست که اتو می دهد دست رژیم اخوند ها که خانواده ها را دستگیر و زندانی کنند.خوراک تبلیغاتی برای سازمان درست بشود که در هر دوحال سود سازمان است

در حال حاضر پول ها توسط پلیس توقیف شده است . این افراد باید بگویند که این پول ها را از کجا آروده اند ؟ این افراد چه رابطه ای با محمد طریقت منفرد ( یاسر مالی دارند ) ؟ چرا برای پناهندگی به شهر مونیخ رفته اند ؟ چه کسی برای آنها هتل رزرو کرده بود ؟

به دین سان سه تن از اعضاء که از البانی به المان برای پول شوئی انتقال داده بودند سوختن و این افراد دیگر برای فرقه مصرفی ندارند و بدون اینکه ریل قانونی یا پناهندگی آنها استارد خورده باشد زیر ذره بین پلیس به جرم قاچاق پول یا پولشوئی زیر ذره بین قرارگرفتن . این پروسه را بدقت نگاه کنیم تاریخ مصرف این اعضاء برای دو ماه بود که به اتمام رسید . این ها دیگر هیچ ارزشی در دستگاه فرقه رجوی ندارند و از دور خارج شدند . این جنایتی هست که سران این فرقه برای تک تک اعضا ء دیده اند . برای انها اهمیتی ندارد که زندگی افراد بعد از ان چه خواهد شد.

* در رابطه با اقای محمد طریقت منفرد ( یاسر مسئول مالی ) در مقاله دیگر نام برده معرفی می کنم

***

همچنین: