هزینه های شوی ولیپنت از کجا تامین میشود؟ منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) از مزدوری اسرائیل تا قاچاق مسلحانه انسان و مواد مخدر در هلند

هزینه های شوی ولیپنت از کجا تامین میشود؟ منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) از مزدوری اسرائیل تا قاچاق مسلحانه انسان و مواد مخدر در هلند

مجاهدین دات کام، تهران، هفتم ژوئن 2014: …  براساس تحقیقات انجام شده، مرکز این گروه قاچاق انسان که از اعضای منافقین هستند، در آمستردام هلند قرار داشته و با کشف و شناسایی این گروه از قاچاچیان انسان، پلیس کشور مربوطه در بررسی های به عمل آمده پس از کشف و ارتباط این افراد با گروهک تروریستی منافقین، تعدادی پاسپورت، کارت شناسایی، کلت کمری و مواد بیهوش کننده از آنها اخذ کرده است‏.‏ یکی از حقه هایی که …

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

هزینه های شوی ولیپنت از کجا تامین میشود؟ منافقین (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) از مزدوری اسرائیل تا قاچاق مسلحانه انسان و مواد مخدر در هلند

هزینه های شوی ولیپنت از کجا تامین می شود؟

لینک به منبع

17 خرداد 1393, 06:03

این گروهک منفور با تشکیل دادن تیم های قاچاق انسان و مواد مخدر،مزدوری برای بیگانگان، جاسوسی و خیانت به مردم و میهن هزینه های شوی ویلپنت را تامین می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین،برای آگاهی از منابع مالی و کسب درآمد فرقه مافیایی رجوی باید به ریشه و روش های اساسی و سرچشمه های سیل بی وقفه پولهای سیاه به حساب این فرقه توجه شود، قاچاق انسان و ترانزیت و فروش مواد مخدر نیز از جمله منابع کسب درآمد های هنگفت و نجومی رجوی می باشند.

خبرگزاری آلمان شواهد و مدارکی فاش کرد که نشان داد،منافقین با تشکیل دادن تیم های قاچاق انسان، افراد را با وعده ی گرفتن پناهندگی از کشور انگلیس به صورت غیر قانونی وارد این کشور کرده و پس از گرفتن مبالغ هنگفت آنها را به حال خود رها می کنند.»

«محدویت هایی که در کشورهای اروپایی در خصوص شیوه های پولشویی منافقین اعمال شده، گردانندگان این گروهک را به این فکر انداخت که شیوه های جدیدتری در پیش بگیرند.

یکی از این شیوه های جدید «قاچاق انسان» است.

براساس تحقیقات انجام شده، مرکز این گروه قاچاق انسان که از اعضای منافقین هستند، در آمستردام هلند قرار داشته و با کشف و شناسایی این گروه از قاچاچیان انسان، پلیس کشور مربوطه در بررسی های به عمل آمده پس از کشف و ارتباط این افراد با گروهک تروریستی منافقین، تعدادی پاسپورت، کارت شناسایی، کلت کمری و مواد بیهوش کننده از آنها اخذ کرده است‏.‏

یکی از حقه هایی که منافقین در اروپا به کار می برند تا کمک مالی جمع آوری کنند این است که انجمن هایی تحت عنوان پوششی حمایت از حقوق کودکان و پناهندگان راه اندازی می کنند که در اصل کار آنها اخاذی از افراد ناآگاه است. این گروه، با جذب همدردی افراد ناآگاه و طلب پول از آنها، مبالغ زیادی پول جمع کرده است که در راه عملیات های تروریستی خود استفاده می کند.

یکی دیگر از مهمترین روش های درآمدهای سیاه فرقه ضد ایرانی رجوی، مزدوری سرویس های جاسوسی غرب و رژیم صهیونیستی است.

به گزارش فایننشال تایمز، وینس کانیستر ارو، رئیس کل پیشین واحد ضد تروریستی سازمان سیا، طی مصاحبه ای منتشر شده اظهار داشت: منافقین از سوی شاخه عملیاتی (تروریستی) موساد اسرائیل مورد استفاده قرار می گیرند.

اعضای این گروهک برای آموزش به اسرائیل می روند و برخی بمب گذاری ها علیه هدف های تعیین شده توسط موساد در ایران از سوی این سازمان صورت می گیرد؛ از این بابت اسرائیل دستمزد می دهد.

این روزنامه تصریح می کند، غیر از سازمان های آمریکایی، شماری از سرویس های امنیتی و جاسوسی اسرائیل نیز به تأمین مالی گروهک تروریستی منافقین می پردازند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که منابع هزینه های شوی تبلیغاتی مریم رجوی در ویلپنت پاریس، قاچاق انسان، مواد مخدر، مزدوری برای بیگانگان، جاسوسی و خیانت به مردم و میهن است.

.

سند پیوند منافقین به اسرائیل

لینک به منبع

17 خرداد 1393, 04:03

یک مورخ آمریکایی می‌گوید رژیم اسرائیل و گروهک تروریستی منافقین برای جعل ادعا علیه برنامه انرژی هسته‌ای ایران با یکدیگر مخفیانه همکاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مجاهدین به نقل از تسنیم، “گرت پورتر” مورخ آمریکایی گفت او شواهدی از اسنادی که گروهک منافقین سال 2004 در اختیار سازمان اطلاعات آلمان قرار داده در اختیار دارد که ادعا می‌کند ایران به دنبال دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای است.

وی گفت: «بدون شک سازمان مجاهدین خلق(منافقین) این اطلاعات را از اسرائیل گرفت، سندی که این سازمان را به اسرائیل پیوند می‌دهد و اثبات می‌کند که این سازمان سال‌ها است برای اسرائیل جاسوسی می‌کند.»

نویسنده کتاب «بحران ساختگی: داستان ناگفته هراس از ایران هسته‌ای» که با پرس تی‌وی مصاحبه‌ می‌کرد، گفت «شواهد کاملا قانع‌کننده‌ای» وجود دارد که «ساختگی» بودن اسناد گروهک منافقین را اثبات می‌کنند.

وی تصریح کرد که رژیم اسرائیل و امریکا با افزایش ادعاهای خود مبنی بر این که ایران در حال انجام «برنامه مخفیانه برای دستیابی به سلاح‌های هسته‌ای است» در سال 1983 اسنادی را علیه ماهیت صلح‌آمیز برنامه هسته‌ای ایران جعل کردند.

این محقق روزنامه‌نگار گفت در دوران هشت ساله ریاست جمهوری جوروج دبلیو بوش رژیم اسرائیل تلاش کرد «مجموعه‌ای از اسناد را ایجاد کند که نشان دهد ایران به دنبال سلاح‌های هسته‌ای است.»

وی یادآور شد، با این حال، آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به روشنی گفت که «صحت آن اسناد مشخص نشده است.»

پورتر گفت: «محمد البرداعی، رئیس وقت آژانس، تاکید کرد این اسناد نباید به عنوان سند در ارتباط با برنامه هسته‌ای ایران استفاده شود.»

پورتر در کتاب خود نوشت جنجال بین‌المللی بر سر برنامه انرژی هسته‌ای ایران در واقع سناریویی بوده است که سازمان‌‌های جاسوسی رژیم اسرائیل و امریکا سازمان‌دهی کرده‌اند.

Gareth Porter: Israel gave fake Iran dossier to Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult)


http://youtu.be/VqIfsnD8Ak4

Link to download the video file (76 Mb

Just World Publishing, February 2014, 310 pages

همچنین:

فرقه رجوی و خط کار آینده

بنیاد خانواده سحر، بغداد، اول ژوئن 2014: … آنچه که قطعا برخلاف میل رجوی اتفاق خواهد افتاد اینست که بالاخره بخش قابل ملاحظه ای از این افراد به اروپا رفته و جمعیت جداشدگان در اروپا را بیشتر از تعداد فعلی خواهند نمود و این همان کابوسی است که برای رجوی محقق خواهد شد چرا که هم اکنون نیز جداشدگان

امروز منافقین در دامن آمریکا هستند  (دشمنان اصلی حامیان تروریسم هستند نه احمق ها)

Mojahedin Khalq USAهابیلیان، تهران، چهارم می 2014: … گروه های تروریست را راه انداختند تا آدم های مشخص را ترور کنند که در کشور ما دانشمندان و متخصصین انرژی هسته ای را زدند و به شهادت رساندند. پیش از آن هم کسان دیگری از جمله نخبگان سیاسی، نخبگان فرهنگی، شخصیت های علمی و روحانی را زدند و الان این تروریست ها

مسعود رجوی کجاست؟ ردپای رهبرفرقه از اردن تا خلیج گینه

ج. سالور، وبلاگ رد پای گرگها، اول ژوئن 2014: … حدود دهسال است باتوجه به مخفی شدن مسعود رجوی این سئوال بر زبانها جاری شده که این شخص درکجا مخفی شده است ؟ دراین نوشتار تلاش براین است رد پای این رهبرفرقه ترور شناسایی شود _ این کند وکاو با استفاده از نرم آفزار شناسایی ” آی پی ” از قسمت آمار

شمه ای از افتخارات مزدور مسعود رجوی و زن بدنامش مریم قبل از اعدام ولینعمتشان صدام و دستورات جدید مبنی بر “اتمی” و “حقوق بشری” شدن

فرقه هاسایت فرقه ها، سی و یکم می 2014: …  به گزارش منابع سازمان در سال ۱۳۶۶ بعد از تأسیس ارتش سازمان، مجموعاً۲۳بار عملیات نظامی در مناطق نوار مرزی ایران و عراق ، با کمک و پشتیبانی ارتش رژیم صدام صورت گرفت . در این مجموعه ۵۸۸۰نفر از نیروهای جمهوری اسلامی شهید شدند . عملیات داخل شهرهای ایران ۲۵۰مورد و