هفتم تیر، دست نفاق، کشتن سروها

هفتم تیر، دست نفاق، کشتن سروها

 کشمیری کلاهیانجمن نجات، مرکز تهران، بیستم ژوئن 2016:…  واقعه تروریستی هفتم تير، شش روز پس از عزل ابوالحسن بنی‌صدر از رياست جمهوری و يك ماه قبل از فرار وی همراه با مسعود رجوی سركرده فرقه مجاهدین خلق به فرانسه صورت گرفت. عامل انفجار هفتم تير، فردی به نام محمد‌رضا كلاهی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت بود كه پس از پيروزی انقلاب به سازمان مجاهدين خلق پيوست و با حفظ اين عضويت، ابتدا پاسدار كميته انقلاب اسلامی … 

کشمیری کلاهیچرا منافقین (فرقه رجوی) به انفجار اعتراف نکردند؟

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمینت پرس: چگونه داعش میتواند، با تأسی از الگوی مجاهدین خلق، دیگر تروریست به شمار نیاید

لینک به منبع

هفتم تیر، دست نفاق، کشتن سروها

روز هفتم تير ماه سال 1360، بر اثر انفجار بمبی نيرومند در سالن اجتماعات دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی، آيت‌الله سيد ‌محمد‌ حسينی بهشتی ریيس ديوان عالي كشور همراه با ده ها تن از شخصيت های سياسی و مذهبی کشور به شهادت رسيدند. اين حادثه از جمله اقدامات تروريستی سازمان مجاهدين خلق در سال های اوليه پس از پيروزی انقلاب اسلامی می باشد.
شهيد بهشتی در اجلاس دفتر مركزی حزب جمهوری اسلامی همراه با جمعی از نمايندگان مجلس شورای اسلامی و مقامات دولتی از جمله معاونين وازرتخانه‌ها در حال تبادل نظر با يكديگر در زمينه مشكلات كشور، علی الخصوص موضوع دفاع در برابر تجاوز دشمن خارجی به خاک میهن، بودند.

واقعه تروریستی هفتم تير، شش روز پس از عزل ابوالحسن بنی‌صدر از رياست جمهوری و يك ماه قبل از فرار وی همراه با مسعود رجوی سركرده فرقه مجاهدین خلق به فرانسه صورت گرفت.
عامل انفجار هفتم تير، فردی به نام محمد‌رضا كلاهی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت بود كه پس از پيروزی انقلاب به سازمان مجاهدين خلق پيوست و با حفظ اين عضويت، ابتدا پاسدار كميته انقلاب اسلامی خيابان پاستور شد و بعد با هدايت سازمان، به داخل حزب جمهوری اسلامی راه پيدا كرد.

کلاهی در حزب ارتقاء يافت و مسئول دعوت‌ها برای كنفرانس‌ها و ميزگردها و جلسات گردید. ضمن آن كه مسئول حفاظت حزب نيز بود. او بمب را با كيف دستی خود به داخل جلسه حزب جمهوری اسلامی واقع در نزديكی چهار راه سرچشمه تهران، که اکنون به موزه تبدیل گردیده است، انتقال داد و دقایقی قبل از انفجار از ساختمان حزب خارج شد.

کلاهی پس از انفجار نيز مدتی در منزل يكی از اعضای سازمان مخفی شد و نهايتاً از طريق مرزهای غربی كشور به عراق منتقل گرديد. او در عراق با يكی از اعضای سازمان ازدواج كرد. اما در 1370، به دنبال اعلام انقلاب طلاق در سازمان، در فهرست اعضای «مساله‌دار» سازمان قرار گرفت، در 1372 از سازمان جدا شد و در 1373 از عراق رهسپار فرانسه گرديد اما همسرش که به فرمان رجوی از او طلاق گرفته بود در سازمان و در عراق باقی ماند. کلاهی در حال حاضر با هویت جعلی در اروپا زندگی می کند.

در فاجعه هفتم تير علاوه بر شهيد ‌آيت‌الله بهشتی ریيس ديوان عالي كشور، بیش از 70 نفر ديگر از جمله 4 وزير، چند معاون وزير، 27 نماينده مجلس و جمعی از اعضای حزب جمهوری اسلامی به شهادت رسيدند. مدفن تعدادی از کشته‌شدگان این واقعه در بخشی از قطعه ۲۴ بهشت زهرا قرار دارد که بعداً آرامگاه شهدای هفتم تیر در آن بنا گردید.

پس از تظاهرات ۳۰ خرداد ۱۳۶۰ و عزل ابوالحسن بنی‌صدر، فرقه رجوی هدف خود را سرنگونی نظام جمهوری اسلامی ایران قرار داد. تصمیم برای انفجار دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی نیز در همین راستا فردای اعلام قیام مسلحانه یعنی ۳۱ خرداد ۶۰ در جمع دفتر سیاسی سازمان گرفته شد. بنا به گفته رجوی، نام رمز عمليات “الله اكبر” و زمان آن رأس ساعت 9 شب بوده است.

دست نفاق آمد وفاق از خانه برخاست دود شقاوت از سر کاشانه برخاست

حمید سبزواری

این واقعه خونين تأثير عاطفی ژرفی بر جامعه نهاد و سبب اظهار همدردی گسترده و عمیق مردم با شهدای این عمل جنایتکارانه گردید. حضور مردم در تشييع پيكر شهدا موجب شد تا دفتر مرکزی فرقه رجوی به نيروهای تشكيلاتی خود دستور دهد تا موضوع دست داشتن سازمان در این واقعه برای هواداران و سایرین مخفی باقی بماند.

سازمان رسما مسئولیت این واقعه تروریستی را به عهده نگرفت اما یک سال بعد مسعود رجوی در نشست های داخلی سازمان، اقدام به این عمل را در راستای حفظ استقلال کشور و بستن راه ورود امپریالیسم نامید و ادعا نمود که با این عمل خط وابستگی را بی آینده کرده و مانع نفوذ آمریکا شده است. اما زمانی که وزارت خارجه آمریکا نام این سازمان را در لیست تروریستی قرار داد رجوی مدعی شد که این عمل آمریکا چراغ سبزی به دولت اصلاحات برای باز کردن باب مذاکره بوده چرا که زمانی که سازمان 7 تیر و 8 شهریور را بوجود آورد از جانب آمریکا در لیست تروریستی قرار نگرفت. به این ترتیب او خلاف ادعای قبلی اش اعتراف نمود که این اقدامات تروریستی مورد تایید آمریکا و امپریالیسم بوده است.

شهید بهشتی از دیرباز برای عناصر سازمان شناخته شده بود و آنان پی به توانایی‌ها و شخصیت برجسته وی برده بودند و ایشان را سد راه خود می‌دانستند. وحید افراخته از اعضای مرکزیت سازمان در اعترافات خود در سال ۱۳۵۴ می‌نویسد: “تقی شهرام گفته بود که «باید بهشتی را از بین ببریم … ولی چون از نظر تبلیغاتی صلاح نیست این جریان رو شود، بهتر است از روش‌های خاصی بهره گیریم و مثلا او را با اتومبیل زیر بگیریم.»”

کار ناتمام تقی شهرام، که علنا نیروهای مذهبی را تهدید اصلی انقلاب به حساب می آورد و با همین منطق دست به ترور یاران خود مجید شریف واقفی و مرتضی صمدیه لباف که حاضر نشدند مارکسیست شوند زد، توسط جانشین خلفش مسعود رجوی، که او نیز بر تئوری تقی شهرام تإکید داشت و “جریان راست ارتجاعی”‌ یا به عبارتی نیروهای مذهبی مخالف شاه را تهدید اصلی می دانست، به انجام رسید.

در کتاب «تروریسم ضد مردمی» آمده است: “این فاجعه سبب شد، مردمی که به دلیل دو سال و نیم تبلیغات سرسام آور تمامی ضد انقلابیون چپ و راست نتوانسته بودند فردی مثل شهید بهشتی را بشناسند، به خود آمده و شخصیت واقعی او را بفهمند. گویا در هفت تیر آیت الله بهشتی تولدی تازه یافت”.

آن انفجار، بغض کینه و عداوت دشمنان انقلاب اسلامی بود که “نقاب نفاق” و تزویر را از چهره‌ی فرقه رجوی برداشت و آنان را رسوای همیشه تاریخ و ابدیت نمود. اگر بهشتی شهید نمی شد و فاجعه هفت تیر اتفاق نمی‌افتاد، رجوی بی شرم و دروغگو تا سالهای سال زیر پرده ریا و دورویی، به انقلاب اسلامی و کشور ایران خیانت می‌کرد، شاید تا مدت های طولانی مردم مثل هفت تیر، ماهیت کثیف وی را نمی‌شناختند و مسعود رجوی که با تبلیغات گمراه کننده و عامه پسند، جوانان بی تجربه را به بیراهه می کشاند و علیه ملت و به نفع دشمن متجاوز خارجی به کار می گرفت، به این زودی ها دست از سر ملت و جوانان ملت برنمی داشت و هنور باید خسارت می دادیم. اما لطف خدا به خاطر خون شهید بهشتی و یارانش نصیب ملت گردید و حقیقت پلید آن ها برای ملت آشکار شد. این کم دستاوردی نبود، اگر چه خسارت غیرقابل جبران بود.

در هفتم تير سروها را کشتند، آن شير دلان حق نوا را کشتند

در آتش کفر خود پليدان، دردا پروانه وشان جان فدا را کشتند

جوهری

خداوند در قرآن مجید وعده نابودی باطل را داده و فرموده است: قُلْ جاءَ الْحَقُّ وَ زَهَقَ الْباطِلُ إِنَّ الْباطِلَ کانَ زَهُوقا – (الإسراء-81)

بگو: «حق آمد، و باطل نابود شد؛ یقیناً باطل نابود شدنى است!»

مسعود رجوی بعد از دستگیری در سال 50 با خیانت و همکاری با ساواک علیه یاران خود مسیرش را ادامه داد و در سال های بعد نیز علاوه بر نیرنگ و خیانت، به جنایت، ترور و خشونت نیز متوسل گردید. فرقه ای که اساس آن بر پایه های خیانت و جنایت استوار باشد، حق ندارد از حقوق بشر و آزادی دم بزند.

لازم است که نهادهای بشر دوستانه به ماهیت سراسر خیانت و جنایت مسعود رجوی نظر افکنده و در جهت محکوم کردن فعالیت های تروریستی فرقه اش، اقدام نمایند و همچنین برای رهایی افراد در بند این فرقه ضد بشری تلاش کنند.

احمدی

***

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

 همچنین:
https://iran-interlink.org/fa/index.php?mod=view&id=10252

هفت تیر، سی سال پس از بمب گذاری دفتر حزب جمهوری اسلامی

(مجتبی واحدی و مسعود خدابنده در برنامه افق، صدای امریکا)

.

… بزرگترین خطای مجاهدین این بود که با کشتن آیت الله بهشتی به روند دموکراسی در ایران آسیب زدند. گفته های علی یونسی وزیر اطلاعات دولت اصلاحات در گفتگو با شرق به مناسبت سی امین سالگرد بمب گذاری دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی. سی سال پیش در همین ساعات آیت الله سید محمد حسینی بهشتی نخستین رئیس دیوان عالی ایران پس از انقلاب، اولین دبیر کل حزب جمهوری اسلامی و نایب رئیس مجلس خبرگان قانون اساسی در انفجار مهیبی در سالن اجتماعات دفتر مرکزی حزب جمهوری اسلامی در سرچشمه باتفاق محمد منتظری و بیش از هفتاد تن دیگر از جمله بیست و هفت نماینده مجلس، چهار وزیر و دوازده معاون وزیر کشته شدند. هر چند عامل انفجار هفتم تیر محمد رضا کلاهی دانشجوی دانشگاه علم و صنعت …

برنامه افق، تلویزیون صدای امریکا، بیست و هشتم ژوئن ۲۰۱۱
http://www.voanews.com/persian/programs/tv/113209144.html

لینک جهت دانلود (صد مگا بایت، سی دقیقه)

همین ویدئو در یو تیوب:

VOA interviews MassoudKhodabandeh, Mojtaba
Vahedin (June 28, 2011)

* * *

(مسعود خدابنده، بی بی سی، ژوئن ۲۰۱۱)

کشمیری کلاهیفرخ نگهدار: سی خرداد شصت، نتیجه یک اشتباه محاسبه فاجعه‌بار

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیمسعود و مریم رجوی زهره قائمی مسئول ترور شهید صیاد شیرازی را به همراه دیگران در قرارگاه اشرف باقی گذاشتند تا کشته شوند

زهره قائمی کمپ اشرف 2زهره قائمی بصورتی مشکوک در کنار بیش از پنجاه تن دیگر در قرارگاه اشرف به ضرب گلوله گشته شد. رجوی هنوز اجازه دسترسی و تحقیق از ۴۲ تن باقی مانده از این واقعه را نمی دهد

سازمان ملل در مورد نقش رجوی در کشتار ۵۳ تن از قربانیان مجاهدین خلق در کمپ اشرف تحقیق کند

همکاری مافیای آلبانی و مجاهدین خلق، فرقه رجوی مافیای آلبانی در تدارک ویزا و همکاری نزدیک تر با رجوی

Can Albania deradicalise Mojahedin Khalq Rajavi cultمسعود خدابنده: آیا آلبانی میتواند به تعهداتش عمل نماید و مانع هجوم تروریست ها به داخل اروپا گردد؟

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25092

برادران ما در شورای ملی مقاومت 

Parvis_Khazaee_Mojahedin_Khalq_Terrorismباشگاه خبرنگاران جوان به نقل از العربیه سعودی، سیزدهم می ۲۰۱۶:… افسر ارتش آزاد سوریه در گفتگو با رسانه سعودی العربیه درباره همکاری و هماهنگی با گروهک تروریستی منافقین ادعا کرد: “این همکاری با هدف کسب اطلاعات دقیق صورت گرفت. برادران ما در شورای ملی مقاومت درباره حضور ارتش ایران در منطقه “سفیره” حلب اطلاعاتی را به ما دادند. پس از بررسی و تطبیق اطلاعات مشخص شد که این خبر درست است.” … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجویپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

تیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اشتیمسار مسعود رجوی،همسرش و آقای خزایی گماشته اش

لینک به منبع

برادران ما در شورای ملی مقاومت

گزافه‌گویی گروهک منافقین درباره خان طومان/ همکاری منافقین با تروریست های مخالف دولت اسد

گروهک منافقین و تروریست‌های سوری درباره خان طومان یک گزارش مشترک ضد ایرانی منتشر کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از شبکه سعودی العربیه، گروهک تروریستی منافقین با مشارکت ارتش آزاد سوریه (یکی از گروه های مسلح مخالفان این کشور) یک گزارش مشترک از وقایع پیش آمده در “خان طومان” منتشر کردند.

سرکردگان این گروه های تروریستی در گزارش واهی خود مدعی شدند: “حمله به حلب با نقشه ایران انجام شده است. ایران از مدت ها قبل برای این موضوع برنامه ریزی کرده بود. هیچ نیروی ارتش سوریه در این منطقه حضور نداشت. “

در ادامه این گزارش که آشکارا ادعای پیشین را در خصوص حضور نداشتن ارتش سوریه در حلب نقض می کند، ادعا شد: “نیروهای هوایی ارتش سوریه به همراه ارتش روسیه از دو هفته پیش حملات وسیعی را در این منطقه آغاز کردند. در این حملات صدها غیر نظامی بیگناه کشته شدند. هدف از اجرای این عملیات آماده سازی زمینه برای سپاه پاسداران ایران بود.”

سرلشگر “مثقال نعیمی” –افسر و مشاور ارتش آزاد سوریه” نیز در گفتگو با رسانه سعودی العربیه مدعی شد: “ارتش معارضان مانع از پیشروی ایران به سوی شهر حمیره شدند.”

وی درباره همکاری و هماهنگی با گروهک تروریستی منافقین ادعا کرد: “این همکاری با هدف کسب اطلاعات دقیق صورت گرفت. برادران ما در شورای ملی مقاومت درباره حضور ارتش ایران در منطقه “سفیره” حلب اطلاعاتی را به ما دادند. پس از بررسی و تطبیق اطلاعات مشخص شد که این خبر درست است.”

انتهای پیام/

*** 

مزدوری چیست، مزدور کیست؟

بهزاد معزی مجاهدنی خلق فرقه رجویاز “دریوزگی قلم به مزدان فرقه رجوی” تا “نمونه فریبکاری تبلیغاتی مجاهدین خلق”

حسین مدنی شهریار کیا بعد از صداممینو سپهر: نگاهی به ۵۰ سال خشونت وترور وجنایت وخیانت گروه موسوم به مجاهدین

احمد صحوبیاخبار ایرنا: عضو سابق منافقین به همراه چهار همدستش در نیکشهر به هلاکت رسیدند

سایت کلمه: مجاهدین خلق ترور می‌کردند تا ماهیت «فتنه خاتمی» را روشن کنند

همچنین:

مادران،‌ قربانیان فراموش شده فرقه رجوی

 انجمن نجات، مرکز تهران، نوزدهم ژوئن 2016:…  عبارت “مادران، قربانیان فراموش شده”‌ این روزها در اروپا به مادرانی اطلاق می شود که فرزندان شان توسط فرقه تروریستی داعش با نیرنگ و فریب جذب شده و برای جنگیدن به سوریه و عراق و لیبی و یمن و غیره برده شده اند. این کار البته در پس پرده با پشتیبانی دول غربی و همچنین 
Realising_The_Bondsانجمن نجات، مرکز تهران، دوم ژوئن 2016:… فرقه ها به طور سیستماتیک فوبیاهای مختلفی را در اذهان اعضای خود به وجود می آورند. القای فوبیا یک تکنیک ساده ولی قدرتمند است که توسط فرقه ها برای ایجاد وابستگی و اطاعت در اعضا مورد استفاده قرار می گیرد. افرادی بوده اند که دیگر اعتقادی به رهبر فرقه 
 Behzad_Alishahi_2انجمن نجات، مرکز تهران، بیست و پنجم می 2016:… فرقه رجوی که افشاگری های وی، خصوصا در قالب تأثیر گذار طنز، به مذاقش خوش نیامده بود در روند حقوقی وی مداخله کرد و با ارائه اطلاعات دروغ و ساختگی دستگاه امنیت هلند را فریب داد تا نتیجتا اتهاماتی متوجه وی گردید. این ترفند در خصوص بسیاری از جداش
 Mojahedin Khalq Families Feb201613انجمن نجات، مرکز تهران، دوازدهم می 2016:… یکی از سایت های فرقه رجوی، حضور خانواده ها در کشور عراق و پشت درب اردوگاه لیبرتی را عمدا قلب کرده و “اعزام ماموران وزارت اطلاعات تحت عنوان خانواده به لیبرتی” عنوان نموده است. جعل واقعیت از ویژگی های فرقه ها به ویژه فرقه رجوی ا
Mojahedin Rajavi may day historyانجمن نجات، مرکز تهران، سوم می 2016:…  جالب است که اخیرا علیرضا جعفرزاده نماینده رجوی در آمریکا در میتینگ انتخاباتی دانالد ترامپ معلوم الحال شرکت کرده و تلاش نموده تا نظر مثبت این عنصر جنگ طلب ضد ایرانی را نسبت به سازمانش جلب نماید. امروزه امثال جان بولتون، یعنی درنده