همایش خانوادهای دردمند برای به محاکمه کشیدن سران جنایتکار فرقه رجوی

همایش خانوادهای دردمند برای به محاکمه کشیدن سران جنایتکار فرقه رجوی

همایش خانوادهای دردمند محاکمه فرقه رجویغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، بیستم اوت 2021:… این همایش نقطه اغازی است برای به محاکمه کشیدن شخص رجوی و تمام سران ریز و درشت این باند جنایتکار و همچینن فریادی است برای بیداری مسئولین جهانی حقوق بشر و سازمانهای بین المللی و هشدار به  وجدانهای اگاه و روشن فکر  در جهان امروز که به یاری مادران و پدران پیر و سالخورده و خانواده های دردمند بشتابند تا فرقه رجوی نتواند بیش از این فرزندان و عزیزان آنان را در زیر سلطۀ خود با انواع حصارها و ترفندهای اسارت فکری و فیزیکی مخصوصا با قطع ارتباط آنان با دنیای بیرون آن هم در عصر نوین پیشرفت ارتباطات  خود به اسارت بگیرد. همایش خانوادهای دردمند

همایش خانوادهای دردمند محاکمه فرقه رجویهمایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند

همایش خانوادهای دردمند برای به محاکمه کشیدن سران جنایتکار فرقه رجوی

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان

خانوادهای دردمند و داغداری که فرزندانشان بیش از سه دهه است اسیر تشکیلات فرقه گرایانه باند رجوی قبلا در عراق و اینک در آلبانی هستند طی همایشی از سازمانهای بین المللی خواستند تا فرزندانشان را از نزدیک ملاقات کنند فرزندانی که سالیان سال است اسیر انواع ترفندهای رجوی جنایت کار از جمله مغزشویی با قطع ارتباط افراد با بیرون تشکیلات و تهدید و تطمیع می باشند به علاوه اینکه این فرقه در طی سالهای گذشته در نتیجۀ غفلت سازمانهای بین المللی از موارد متعدد نقض حقوق بشر توسط سران این فرقه از هیچ جنایتی در حق اعضای خود فروگزار نکرده است.

خانوادهای دردمند و پدران و مادران سالخورده که بیش از سه دهه است از هر گونه دیدار و حتی از خبرگیری و ارتباط و تماس با عزیزان خود در داخل این تشکیلات محروم هستند و بسیاری از آنان چشم به راه فرزندان خود از دنیا رفته اند طی این سالیان بارها با نامه نگاریها و همایشها و تجمع جلوی قرارگاههای این فرقه در عراق از جامعۀ بین المللی خواستار فشار بر سران این فرقه برای اجازه دادن به افراد جهت دیدارولو یک لحظه یا حد اقل تماس تلفنی با افراد خانواده شان شده اند که تا کنون بی پاسخ مانده است و حتی جریانها و شخصیتهای ایرانی خارج کشور بارها در مقالات و نوشته ه و نامه ها و مصاحبه های خودشان با رسانه ها از سران این سازمان فرقه ای خواسته اند که به افراد اجازه دهند با خانواده های خودشان دیدار کرده و یا حد اقل تماس برقرار کنند ولی شخص رجوی و سران شکنجه گر این باند فاسد تا این لحظه با این دیدارها یا تماسهای خانواده گی با توسل به انواع شیوه های رذیلانه و ضد حقوق بشر از جمله آوردن افراد به تلویزیون خودش یا وادار کردن آنان به نوشتن مقالات علیه افراد خانوادۀ خودشان، مخالفت کرده اند.

با توجه به گزارشهایی که از درون این تشکیلات توسط جداشدگان و فرار کرده ها از داخل آن به صورت مقالات یا کتابهای متعدد منتشر شده اند مبنی بر اینکه افراد در داخل این فرقه حتی مورد زندان و شکنجه و قتل و حتی مواردی از خودکشی قرار گرفته اند و نیز با توجه به سنین بالای افراد از آنجا که در معرض انواع بیماریها از جمله بیماری جهانی کرونا بوده و هر ماه تعدادی از آنان طبق اعلام رسمی خود این فرقه در رسانه هایش فوت می کنند، لذا خانواده ها در این بی خبری محض به شدت نگران سرنوشت فرزندان و عزیزانشان می باشند.

محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق – امضاء ها از مرز 10هزار گذشت

این همایش نقطه اغازی است برای به محاکمه کشیدن شخص رجوی و تمام سران ریز و درشت این باند جنایتکار و همچینن فریادی است برای بیداری مسئولین جهانی حقوق بشر و سازمانهای بین المللی و هشدار به  وجدانهای اگاه و روشن فکر  در جهان امروز که به یاری مادران و پدران پیر و سالخورده و خانواده های دردمند بشتابند تا فرقه رجوی نتواند بیش از این فرزندان و عزیزان آنان را در زیر سلطۀ خود با انواع حصارها و ترفندهای اسارت فکری و فیزیکی مخصوصا با قطع ارتباط آنان با دنیای بیرون آن هم در عصر نوین پیشرفت ارتباطات  خود به اسارت بگیرد.

رجوی باید بداند که دیگر نه می تواند و نه توان این را دارد که از زیر بار این جنایت هایش شانه خالی کند و یا مثل همیشه متوسل به فرار شود. او باید بداند که  دیر یا زود در یک دادگاه بین المللی به محاکمه کشیده خواهد شد.

این همایش چند روزۀ خانواده ها افشاگر بیش از پیش تمام شیادیها و دجالگریهای مریم و مسعود رجوی بود که در طی این مدت به دروغ و ریا انواع شعارهای حقوق بشری و آزادی و دموکراسی خواهی داده و می دهند. لذا این همایش دست رجوی  و همپالگی هایش را برای همیشه و بیش از پیش رو کرد.

همچنین روشنگری مادران و پدران هشداری است به سران فرقۀ رجوی که دست از این ترفندهای خود برای به اسارت کشیدن عزیزان و فرزندان آنان بردارد زیرا تنها این سران فرقه هستند که در درون حصارهای قلعۀ الموتی شان در آلبانی در جریان همایش آنان و پیامهایشان به جهان قرار می گیرند و همچنین فریادی است بر سر این جنایتکاران مبنی بر اینکه دیگر نمی توانند با انواع شعارهای پوچ و تکراری و وعده های سالانۀ سرنگونی و تحلیلهای هزار بار مصرف شده و آزمایش پس داده شان و نیز با قطع ارتباط افراد و جلوگیری از دیدار و تماس آنان با خانواده هایشان جلوی فرار و جدا شدن اسیران را بگیرد چنانکه پیش از این عراق و اکنون کشور آلبانی طی این سالیان شاهد فرار و جدایی و رهایی بسیاری از آنان از چنگال عفریت این فرقه بوده اند و اخیرا نیز در آلبانی بویژه به دنبال فراهم آوردن امکانات جدید اقامتی و حق کار و زندگی آزاد و دادن مدارک لازم شهروندی به جداشدگان از این فرقه توسط دولت آلبانی تعدادی از اسیران خود را از اسارت این فرقه رها کرده و از آن جدا شده اند و این روند همچنان ادامه دارد.

غفور فتاحیان انجمن نجات از فرقه ها

پاریس 21 08 2021

همایش خانوادهای دردمند برای به محاکمه کشیدن سران جنایتکار فرقه رجوی

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/دادگاه-بین%e2%80%8cالمللی-سران-مجاهدین/

توضیحاتی بر دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین – پایان همایش پنج روزه انجمن نجات

ابراهیم خدابنده - دادگاه بین‌المللی سران مجاهدینانجمن نجات، یازدهم اوت 2021:… واکنشی که مسعود رجوی در قبال این موضوع دارد اینست که تلاش می کند طبق معمول مغلطه و سفسطه کند و طبق معمول طلبکاری کند و بگوید که فلان کس و بهمان فرد هم باید در این دادگاه محاکمه بشوند. او می تواند زحمت بکشد و علیه هر کسی که ادعا و شکایت دارد در دادگاههای فرانسه، آلبانی یا هر جایی که هست اقامه دعوی بکند. یعنی همان کاری که اعضاء سابق فرقه اش انجام داده اند را علیه هرکسی که می خواهد انجام بدهد و بعد از گرفتن حکم قطعی مسئله را به دادگاه بین المللی ارجاع بدهد.. توضیحاتی بر دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین – پایان همایش پنج روزه انجمن نجات 

دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق مسعود مریم رجویدادگاه بین‌المللی سران مجاهدین خلق و واکنش مضحک رجوی متهم ردیف اول پرونده

توضیحاتی بر دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین – پایان همایش پنج روزه انجمن نجات 

1- سخنان ابراهیم خدابنده مدیر عامل انجمن نجات در همایش سراسری انجمن نجات

انجمن نجتت شنبه 16 مرداد 1400

مهندس ابراهیم خدابنده در همایش سراسری انجمن نجات در خصوص روند قضایی طی شده در داخل و خارج از کشور توضیحاتی به شرح زیر ارائه نمود:

بسم الله الرحمن الرحیم. عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت خانواده های محترم و دوستان عزیز، خواهران و برادران.
امروز میخواهم چند کلمه ای راجع به شکایت تعدادی از اعضاء سابق سازمان مجاهدین خلق علیه سران این سازمان و روند بین المللی که در حال طی شدن هست صحبت کنم.

برخی ابهامات وجود دارد که خواستم به اختصار به آنها پاسخ بدهم. سؤالاتی شد و نوشته ها و ایمیل هایی دریافت کردم که البته توضیحات مفصل تر را دوستانم که در این زمینه تخصص دارند و اشراف بیشتری دارند خواهند گفت.

ابراهیم خدابنده - دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین

ابراهیم خدابنده، مدیرعامل انجمن نجات

قبل از اینکه وارد اصل صحبت بشوم، ترجمه یک متنی را از مفاد دادگاه کیفری بین المللی در لاهه برایتان می خوانم. می دانید که یک دادگاه کیفری بین المللی International Criminal Court در لاهه هست. در این متن گفته شده است که “دادگاه کیفری بین المللی ICC درخصوص افرادی که به جرایم مورد نگرانی جامعه بین الملل متهم شده اند تحقیق کرده و در صورت تأیید آنان را محاکمه می کند.” بعضی ها پرسیده اند که آیا این دادگاه صرفاً مختص شکایت دولتهاست که به این شکل نیست و افراد هم می توانند شکایت کنند. البته روالی دارد که عرض می کنم.

این متن ادامه می دهد که “این دادگاه بعنوان آخرین مرحله، سعی در تکمیل دادگاههای ملی و نه جایگزینی آنها را دارد”. یعنی باید یک روند دادگاه ملی طی شده باشد و بعد روند تکمیلی در این دادگاه کیفری بین المللی ادامه پیدا کند که این اتفاق افتاده است. در ایران 42 نفر به مدت حدود سه سال یک پروسه قضایی را طی کرده اند تا نهایتاً دادگاهی در اواخر سال گذشته تشکیل شد و شاهدان و شاکیان و مطلعین صحبت کردند و سخنانشان استماع شد و حکم قطعی هم در اوایل امسال صادر گردید.

بعد می گوید که “دادگاه کیفری بین المللی تحت نظارت یک معاهده بین المللی بنام اساسنامه رم اولین دادگاه کیفری بین المللی دائمی در جهان است”. البته این دادگاه بین المللی لاهه که به دیوان بین المللی لاهه معروف است از سه بخش تشکیل شده است که یکی از آنها همین دادگاه کیفری هست و البته بخش اصلی، دادگاه بین المللی عدالت هست که در این متن اشاره می کند که “دادگاه بین المللی عدالت International Court of Justice (که مقر آنهم در لاهه در همان محل هست) ارگان اصلی قضایی ملل متحد می باشد و تمامی امور حقوقی بین الملل از این طریق دنبال می شود”.

آنچه اتفاق افتاد این بود که تمام مدارک مربوط به حکم دادگاه بین الملل و حقوقی تهران شامل شکایتنامه، حکم اصلی و مستندات و شواهد تماماً ترجمه رسمی شد. بعد کپی برابر اصل شد و همه اینها به خارج فرستاده شد و سه نفر از دوستان در خارج از کشور آقایان علی اکبر راستگو، غفور فتاحیان و عیسی آزاده قبول زحمت کردند و این مدارک را بردند و تحویل دادند. البته میشد به طرق دیگر هم تحویل داد. ولی دوستان خارج از کشور تلاش داشتند که این کار را همراه با یک آکسیون انجام بدهند اما بدلیل محدودیتهای کرونایی عملی نبود و اجازه چنین کاری را نداشتند و فقط به سه نفر اجازه حضور دادند.

در آنجا آقای راستگو این مدارک را به نام خودش ثبت کرد و تحویل دبیرخانه ICJ به اسم آقای کریم اسد احمد خان که دادستان کل دادگاه کیفری بین المللی هست داد. اگر دادگاه بین المللی تشکیل بشود آنوقت قضات را از کشورهای دیگر مشخص می کنند.

تمامی صفحات سه بسته ای که در آنجا تحویل داده شد بررسی اولیه و مهر گردید و به اسم آقای کریم خان ثبت شد و شماره ثبت گرفت و قرار شد که موضوع پیگیری شود. یعنی مرحله اول کار انجام شده است. بعضی ها می پرسند که آیا ما هم مثل این سه نفر می توانیم برویم و شکایت بکنیم که باید توضیح بدهم که این سه نفر شکایتی مطرح نکردند. کسی مستقیماً نمی تواند برود و شکایت بکند. این سه نفر در واقع مدارک مربوط به روال دادگاه ملی را که صورت گرفته بود برای تکمیل مرحله بعدی تحویل دادند تا بعد از بررسی در آنجا و اعلام نتیجه نهایی به دولتهای آلبانی و فرانسه ابلاغ شود.

حالا موضوع شکایت چه بوده است؟ موضوع شکایت به موضوعاتی بر می گردد که مربوط به کار دادگاه کیفری بین المللی می شود. کار دادگاه کیفری از جمله مربوط به جنایات علیه بشریت میشود که باید مورد نگرانی جامعه بین الملل باشد. در متن می گوید که “جرائم مورد نگرانی جامعه بین الملل”. به همین دلیل هم طوماری در این سایت معتبر بین المللی راه اندازی و آخرین لیست امضاءهای این طومار که بیش از 4000 امضا در آن زمان بود و الان افزایش پیدا کرده است تحویل داده شد. یعنی این هم سندی است دال بر اینکه این جرائم مورد نگرانی جامعه بین الملل هست. این لیست امضاءها در 182 صفحه همراه با سایر مدارک ارائه گردید. در این لیست از تمام کشورهای دنیا امضاءهایی با اسامی مختلف وجود دارد و همینطور الان هم افراد زیادی چه در داخل کشور چه در خارج از کشور با پیامهای صوتی، تصویری و نوشتاری و همینطور در طوماری که در سایت انجمن نجات طراحی شده مدام از این طرح شکایت حمایت می کنند.

سازمان مجاهدین خلق به کرات در مقابل این کار واکنش نشان داده و حتی مثلاً اخیراً گفته است که گویا 8000 نفر در سایت نجات از این سازمان شکایت کرده اند که چنین چیزی نیست. این ها سفسطه و مغلطه معمول این فرقه است. شکایت به این صورت مطرح نمی شود، بلکه این امضاء ها مربوط به کسانی است که بعنوان بخشی از جامعه بین الملل نسبت به جرائم انجام شده ابراز نگرانی می کنند.

دادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیاندادگاه سران مجاهدین خلق ، طومار حمایت از شاکیان

جرائم مربوطه چه مواردی هستند؟ اول برده داری نوین که یک جرم شناخته شده و مورد نگرانی ملل متحد و جامعه بین الملل است. بعد مغزشویی است که جرم است. فشارهای جسمی و روانی و شکنجه های روحی تحت عنوان نشست های عملیات جاری، بعد حبس انفرادی، شکنجه های جسمی، اعدام های ساختگی که عمدتاً در دهه 70 در قرارگاه اشرف در عراق تحت رژیم بعث صورت گرفت و روی حدود 700 نفر به بهانه اینکه شک داشتند که ممکن است از عوامل رژیم ایران باشند اعمال شد. این افراد شکنجه شدند و بعضی ها حتی در زیر این شکنجه ها کشته شدند که مثلاً نفوذی ها را پیدا کنند. حتی در سال 73 یک سری از افراد جدیدالورود کاملاً مفقودالاثر و سربه نیست شدند. این موارد همه مصداق جنایت علیه بشریت هست که بهرحال روال کار تا اینجا پیش رفته و ادامه خواهد یافت. حالا چه میزان در دادگاه لاهه طول بکشد و به چه نتیجه ای برسد بهرحال داریم پیگیری می کنیم.

اما هر نتیجه ای که این دادگاه داشته باشد یعنی به هر کجا که برسد، آنچه که مسلم است این است که الان در اذهان و افکار عمومی جا افتاده است که سازمانی که ادعای دفاع از حقوق بشر دارد، سازمانی که ادعای دموکراسی دارد و وعده آزادی و حقوق زنان و غیره می دهد و موادی که مدام مریم رجوی ارائه می کند، این همان سازمانی است که اعضاء خودش را شکنجه کرده و علیه شان جنایت انجام داده است. نه افراد دشمن، بلکه کسانیکه کاملاً در اختیار این سازمان بودند و برای این سازمان جانفشانی می کردند.
مثلاً نمونه هایی فرض کنیم مثل یاسر اکبری نسب که تحت فشارهای روحی در قرارگاه اشرف مجبور به خودسوزی شد. یا افرادی مثل سهیل ختار که کشته شدند. افرادی که سازمان سر به نیست کرد و بعد بعنوان کشته شدگان در بمباران های آمریکایی ها و انگلیسی ها اعلام کرد که تمام مدارک و شواهدش موجود است، و صدها از این موارد که سازمانی که این سابقه جنایت علیه اعضاء خودش را دارد بهتر است که دیگر صحبت از دفاع از حقوق زنان و حقوق بشر و حقوق ملتها نکند. تا همینجا بهرحال مقصود برآورده شده است. البته موضوع را دوستان من به جد در داخل کشور و خارج از کشور پیگیری می کنند.

طبق اساسنامه دیوان کیفری بین المللی لاهه، به جرائمی رسیدگی می شود که جنبه سیستماتیک و گسترده داشته باشد که جنایاتی که سازمان مجاهدین خلق خصوصاً در قبال اعضاء خودش انجام داده تنها در یک مورد (سال 1373) شامل حدود 700 نفر و گسترده بوده و مدام در طول زمان طبق برنامه مشخص انجام شده و سیستماتیک بوده است. همچنین باید از طریق دادگاه ملی اول اقدام بشود و بصورت تکمیلی در دادگاه بین المللی رسیدگی شود که به این صورت انجام شده است.

واکنشی که مسعود رجوی در قبال این موضوع دارد اینست که تلاش می کند طبق معمول مغلطه و سفسطه کند و طبق معمول طلبکاری کند و بگوید که فلان کس و بهمان فرد هم باید در این دادگاه محاکمه بشوند. او می تواند زحمت بکشد و علیه هر کسی که ادعا و شکایت دارد در دادگاههای فرانسه، آلبانی یا هر جایی که هست اقامه دعوی بکند. یعنی همان کاری که اعضاء سابق فرقه اش انجام داده اند را علیه هرکسی که می خواهد انجام بدهد و بعد از گرفتن حکم قطعی مسئله را به دادگاه بین المللی ارجاع بدهد.

در حال حاضر پروسه شکایت 42 نفر اعضای سابق علیه سران مجاهدین خلق در دادگاه بین المللی لاهه مورد بررسی اولیه قرار گرفته و روال کار در حال طی شدن است.

شقایق های پرپر – کودکان در مجاهدین خلق

2-  گزارش اولین روز همایش سراسری انجمن نجات

انجمن نجات شنبه 16 مرداد 1400

اولین روز همایش سراسری انجمن نجات، شنبه شانزده مرداد 1400 رأس ساعت ده صبح با حضور اعضای جدا شده و خانواده های اعضای دربند به صورت آنلاین برگزار شد. در ابتدا مهندس ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات در خصوص روند شکایت 42 نفر از اعضای جداشده و ارجاع حکم صادره به دبیرخانه دادگاه لاهه همراه با ارائه بیش از 4000 امضای طومار مندرج در یک سایت بین المللی معبتر جهت حمایت از شکایت مذکور صحبت کرد.

همایش سراسری انجمن نجات

همایش سراسری انجمن نجات

سپس خانم رقیه فرازیان فرد کهن (از تهران) مادر فریدون ندایی (اسیر در فرقه رجوی) سخنانی از عمق جان برآمده خطاب به فرزندش بیان نمود که فضایی فوق العاده احساسی ایجاد گردید.

بعد نوبت به استان زنجان رسید و آقای صمد اسکندری به عنوان نماینده 42 شاکی، از مراجع قضایی بین المللی لاهه درخواست نمود تا به ندا و فریاد در گلو مانده مادران، خواهران، پدران، برادران و فرزندان چشم انتظار که در فرقه رجوی محصور و اسیر شده اند گوش فرا دهند و با عدالت نسبت به خواسته به حق تمامی اسیران، جدا شدگان و شکات این پرونده رسیدگی و رأی نهایی خود را صادر کنند.

آقای اسکندری از تعدادی از خانواده ها و اعضای جداشده دعوت کرد که خواسته های خود را بیان کنند و آنان به شرح شکایت از سران فرقه رجوی و ظلم و ستمی که بر آنان وارد شده پرداختند.

در پی آن خانم مهناز عکافیان (از اصفهان) مادر محمد علی ساسانی نیز با فرزند اسیر خود سخن گفت. سخنانی سراسر عشق و محبت که مادری چشم انتظار در فراق فرزند دلبندش با چشمانی اشکبار بیان نمود. در ضمن تصویری از پدر خانواده مشاهده شد که سال ها همچون کوه استوار ایستاده ولی در فراق پاره ی تن خود می گرید.

سپس نوبت به استان فارس رسید. آقای مؤمن زاده مسئول انجمن نجات فارس بعد از بیانات خود در خصوص طرح شکایت از سران فرقه رجوی، از تعدادی از خانواده ها و اعضای جداشده دعوت نمود تا به بیان درد و رنج خود سالیان خود که سران فرقه رجوی مسبب آن بوده اند بپردازند.

این همایش به مدت پنج روز در نظر گرفته شده که مشروح گزارشات اظهارات و بیانات خانواده ها و اعضای سابق به نظر خوانندگان خواهد رسید.

ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه و واکنشهای هیستریک این فرقه

3- گزارش روز دوم همایش سراسری انجمن نجات

دومین روز همایش سراسری انجمن نجات، یکشنبه 17 مرداد 1400 رأس ساعت ده صبح با حضور اعضای جدا شده و خانواده های اعضای دربند به صورت آنلاین برگزار شد.

ابتدا نوبت استان لرستان بود. آقای خسروپور مسئول انجمن نجات استان لرستان در مورد افراد و خانواده های حاضر در همایش مختصری صحبت نموده و جریان شکایت 42 نفر از جداشدگان را مرور کرد.

خانم ها زیبا کاکاوند، شاه کرمی، آقایان خطیبی، فرجی، جعفرپور از استان لرستان خواهان ملاقات با عزیزان دربندشان شدند و حمایت خود را از شکایت اعضای سابق اعلام داشتند.

آقای کرمی از اعضای جداشده از فرقه رجوی، از خانواده های اعضای دربند خواست تا از دادخواهی اعضای سابق حمایت کنند تا با کمک همدیگر بتوانند احقاق حق نمایند و اسرا را نجات دهند. او گفت که سال 83 به ایران آمده، تشکیل خانواده داده و دارای فرزند می باشد. وی همچنین توصیه کرد تا خانواده ها خسته نشوند و به تلاش خود ادامه دهند. او همچنین از دوستان دربند خود خواست تا به هرطریقی شده از فرقه جدا شوند چون با ماندن در فرقه آینده ای ندارد.

آقای میرزایی عضو جداشده بازگشتی به ایران نیز از دست اندرکاران همایش تشکر کرد و از مجامع بین المللی خواست تا به خانواده های چشم انتظار کمک کنند تا فرزندان خود را ملاقات نمایند.

آقای میرزایی خطاب به اعضای دربند گفت “هشت ماه است به ایران بازگشته ام و متوجه شدم که تمام حرف های فرقه سراب بود. خانواده هایتان چشم انتظار شما هستند و دولت هم راه را برای بازگشت شما هموار کرده است.”

سپس مشاهده شد که مادر فروزنده کاکاوند با تصویر دختر اسیر خود عاشقانه سخن می گوید. سخنانی که از درد فراق و سوز درون حکایت می کند و علت این فراق نیاز به واکاوی صادقانه توسط مدعیان حقوق بشر دارد.

سپس خانم بهجت صدیقی همسر آقای رحیم کیوکان گفت که 40 سال است همسرش را ندیده است. او خطاب به همسرش گفت که “چهل سال است که از هم دور هستیم. دلم می خواهد که باز هم با هم باشیم. 4 تا بچه را گذاشتی و رفتی و الآن بچه ها بزرگ شده اند.”
خانم لیلا کیوکان دختر رحیم کیوکان می گویند: “سال 1360، زمانی که پدرم از ایران خارج شد من دو سال بیشتر نداشتم طبیعتاً من هیچ خاطره ای از پدرم ندارم. اما طبق گفته ها و شنیده ها از مادرم و اطرافیان چیزی که شنیده ام این است که پدرم کارمند هواپیمایی ایران ایر بود و هیچ سابقه سیاسی که منجر به خطر برایش باشد نداشت. سال 60 از طریق مرزهای شرقی ایران متأسفانه از ایران خارج شد.
ما هیچ وقت نتوانستیم با پدرم ارتباط برقرار کنیم. من هیچ وقت پدرم را ندیدم، صدایش را نشنیدم، هیچ خاطره ای از پدر حتی کلامی یا شنیداری هم ندارم. الآن حدود ده سالی هست که خیلی دارم تلاش می کنم. با سازمان های مختلف در تماس بودم که بتوانم یک خبری یا ردی یا نشانه ای از پدرم بگیرم. متأسفانه جایی که پدرم اسیر است و در فرقه ای که پدرم اسیر است تمام درها را به روی ما بسته اند. من فکر می کنم همینجور که درها را به روی ما بسته اند به روی پدرم هم بسته اند و ایشان هم اجازه ندارد که بخواهد با ما ارتباط بگیرد و حتی به ما بگوید که نمی خواهد ما را ببیند. در این حد هم به او اجازه نمی دهند. خیلی دارم تلاش می کنم، خدا را شکر که با انجمن نجات آشنا شدم، الآن تقریباً پنج سال است که من با انجمن نجات آشنایی دارم و به من خیلی کمک می کنند و از این بابت خیلی خوشحالم.

من هیچ وقت پدرم را صدا نکردم، هیچ وقت صدایش را نشنیدم، نمی دانم چی باید خطابش کنم پدر – آقا….. اما می گویم پدر دوست دارم صدایت را بشنوم، دوست دارم ببینمت، دوست دارم دست هایت را توی دستام بگیرم. حس می کنم به خاطر شغل سختی که داشتی دست های قوی و پرقدرتی داشته باشی، دوست دارم این دست ها را توی دستم بگیرم و واقعاً این را باور کنم که پدرم هست. من عقب نشینی نمی کنم به دنبالت هستم. تمام انرژی هایم را برایت می فرستم و می دانم در هر گوشه از دنیا که باشی این انرژی های مرا دریافت خواهی کرد. به امید روزی که بتوانم ببینمت، تمام آرزوم است. امروز یک اتفاق خوب دیگر که اینجا افتاد این است که من به همراه پسرم آمده ام. کوچکترین نوه شما، امیر حسان من هفت سالش است، این امیرحسان من است، آخرین نوه شما و پسر کوچک من. پسر بزرگم امیرحسین هفده سالش است. ما واقعاً چشم انتظاریم.

17 و 18 اسفندماه 1399 جمعی از جداشده ها شکایتی را علیه فرقه رجوی در دادگاه مطرح کردند که من هم دو روزش در دادگاه حضور داشتم. روز 18 اسفند فرصت به من رسید که من هم گوشه کوچکی از درد و رنج خودم، خانواده و مادرم را توی دادگاه به عنوان شاهد بیان کنم. خدا را شکر تمام تلاش های عزیزانی که طرح دعوی کرده بودند به ثمر نشست. الآن شکایت ما در دادگاه لاهه مورد قبول قرار گرفته و از این بابت خیلی خوشحالم. امیدوارم سران فرقه رجوی محکوم شوند و ما بتوانیم عزیرانمان را ببینیم.”

سپس بخشی از فیلم دادگاه و اظهارات خانم لیلا کیوکان نمایش داده شد.
سپس خانم زلیخا پرورش، خواهر آقای فریدون پرورش با برادر گرفتار خود سخن گفت. او همچنین از مجامع بین الملل خواست تا به وی اجازه ملاقات با برادرش را بدهند.

سپس نوبت به استان قزوین رسید. آقای اکبرزاده مسئول انجمن نجات قزوین و برادر عیسی اکبرزاده (اسیر در فرقه رجوی) راجع به درد و رنج خانواده های چشم انتظار و تلاش چهار ساله خانواده ها در پشت پادگان اشرف در عراق جهت ملاقات با فرزندانشان، توضیحاتی داد و از مجامع بین المللی سؤال کرد که “اگر این اعضای فرقه به میل خودشان در تشکیلات هستند چرا به این ها حداقل اجازه نمی دهند که با خانواده هایشان ارتباط برقرار کنند. چرا تمام مسیرهایی که اعضا می توانند با خانواده ارتباط برقرار کنند را بسته اند. ارتباط با خانواده چه خطری می تواند برای این تشکیلات داشته باشد و چرا همیشه ارتباط با خانواده مرز سرخ بوده است…”
سپس آقای روح اله کبیری عضو جداشده از فرقه رجوی به بیان ماهیت فرقه و روشنگری پرداخت.

در پی آن آقای بهروز اولادی برادر معصومه اولادی (اسیر در فرقه رجوی) در خصوص ربودن خواهرش توسط عوامل فرقه رجوی سخن گفت و حمایت خود را از شکایت اعضای سابق فرقه رجوی اعلام داشت.

این همایش به مدت پنج روز در نظر گرفته شده که مشروح گزارشات اظهارات و بیانات خانواده ها و اعضای سابق جداگانه به نظر خوانندگان خواهد رسید.

سازمان مجاهدین خلق و جنایت علیه بشریت

4-  گزارش روز چهارم همایش سراسری انجمن نجات

سه‌شنبه 19 مرداد 1400

چهارمین روز از همایش سراسری انجمن نجات در حمایت از پویش محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق به صورت آنلاین امروز سه شنبه 19 مرداد 1400 برگزار شد.
طبق روال معمول مهرداد تقی پور کارشناس و مجری طرح، برنامه را آغاز کرد و بعد علی مرادی مجری برنامه توضیحاتی ارائه داد. آنگاه نوبت استان مرکزی شد تا ارتباط برقرار نماید.

سپس فؤاد بصری مسئول انجمن نجات استان مرکزی و یکی از شاکیان فرقه رجوی که مدتی نزدیک به بیست سال را در پادگان اشرف در عراق گرفتار بوده است شروع به سخن نمود. او از فشارها و تضییقاتی که نسبت به وی در داخل سازمان مجاهدین خلق اعمال گردیده بود سخن گفت.

سپس خانواده های استان مرکزی صحبت کردند و به طرح شکایات خود از درد و رنجی که فرقه رجوی بر آنان تحمیل نموده است پرداختند.
بعد نوبت به استان اردبیل رسید و خانم ثریا عبدالهی مسئول انجمن نجات استان اردبیل و مادر امیر اصلان حسن زاده (گرفتار در فرقه رجوی) صحبت نمود و توضیحاتی در خصوص شرایط مادرانی که سالیان سال است از عزیزان گرفتار خود در سازمان مجاهدین خلق بی خبر هستند ارائه داد.

آنگاه تعدادی از خانواده های استان اردبیل، برخی به زبان آذری، صحبت نمودند و پیام هایی برای عزیزان گرفتار خود در فرقه رجوی فرستادند.
بعد نوبت استان همدان شد و آقای مصطفی عبدالعلی زاده مسئول انجمن نجات استان همدان و از نجات یافتگان فرقه رجوی توضیحاتی ارائه داد. آنگاه خانواده های این استان و نجات یافتگان صحبت نمودند و از درد و رنجی که فرقه رجوی بر آنان روا داشته سخن گفتند.

در پایان قسمت هایی از سخنان ابراهیم خدابنده مدیرعامل انجمن نجات پخش گردید.
شنیدن زبان حال مادران و پدران و فرزندان اعضای گرفتار در فرقه رجوی که با تمام وجود خواهان ارتباط با عزیزان خود هستند دل هر انسانی را به درد می آورد.

آیا سران فرقه رجوی در برابر این همه اشک و حسرت برآمده از دل های سوخته، حرفی برای گفتن به غیر از تهمت و توهین و تهدید دارند؟ آیا آنان همچنان می خواهند قطع ارتباط اعضا با دنیای خارج خصوصا با خانواده هایشان را ادامه دهند؟ آیا سران فرقه رجوی مایلند این خانواده ها را در حسرت دوری از عزیزانشان به صورت روزمره شکنجه نمایند؟

قطعا آهی که از این دل های سوخته بر می آید دامن رجوی را بیشتر خواهد گرفت و او را بیش از پیش دربدر و درمانده خواهد کرد.

مشروح سخنان خانواده ها و نجات یافتگان شرکت کننده در همایش سراسری انجمن نجات متعاقبا به نظر خوانندگان خواهد رسید.

مجاهدین خلق شاخص فساد

5-  گزارش روز پنجم و آخرین روز همایش سراسری انجمن نجات

چهارشنبه 20 مرداد 1400

پنجمین و آخرین روز از همایش سراسری انجمن نجات در حمایت از پویش محاکمه سران سازمان مجاهدین خلق به صورت آنلاین امروز چهارشنبه 20 مرداد 1400 با شرکت چهار استان برگزار شد.
ابتدا مصاحبه آقای علی مرادی با آقای بخشعلی علیزاده همراه با اظهارات تعدادی از خانواده های دردمند و نجات یافتگان پخش گردید.

اولین استانی که ارتباط برقرار نمود استان آذربایجان شرقی بود که آقای سیروس غضنفری مسئول انجمن در تبریز توضیحاتی پیرامون حضور فعال خانواده ها ارائه داد. سپس تعدادی از خانواده ها و نجات یافتگان در استان به ترتیب صحبت نمودند.
در همین رابطه آقای رضا اکبری نسب به خودسوزی و فوت برادرزاده اش یاسر اکبری نسب اشاره کرد و توضیح داد که یاسر که سن چندانی نداشت همیشه خواهان جدایی بود اما تحت شدیدترین فشارهای روحی قرار می گرفت تا نهایتاً تحت آسیب های روانی در پادگان اشرف بعد از یکی از این نشست های تفتیش عقاید مجبور به خودسوزی شد.

سپس نوبت به استان گیلان رسید و خانواده ها و نجات یافتگان این استان به ترتیب سخنان خود را بیان داشتند.
بعد استان اصفهان در ارتباط قرار گرفت. آقای رمضانعلی سعیدی مسئول انجمن استان اصفهان ابتدا توضیحاتی ارائه داد و سپس خانواده های استان از شکایت اعضای سابق علیه سران مجاهدین خلق به امید این که مقدمه رهایی عزیزانشان از اسارت فرقه رجوی باشد اعلام حمایت نمودند.

استان بعدی آذربایجان غربی بود که آقای حجتی مسئول انجمن نجات در ارومیه توضیحاتی را ارائه داد. آنگاه خانواده ها و نجات یافتگان استان آذربایجان غربی به ترتیب به بیان احساسات خود که برای هر انسانی به غیر از سران فرقه رجوی تکان دهنده بود پرداختند.

در پایان آقای مهرداد تقی پور کارشناس و مجری طرح اعلام داشت که “در طی برنامه با تعدادی از استان ها ارتباط برقرار کردیم و صدای تعدادی از خانواده ها را شنیدیم و امیدواریم که صدای آن ها به کسانی که باید برسد، به زودی برسد و اثر خودش را بگذارد.”
علی مرادی مجری برنامه نیز در پایان اظهار داشت که “در این چند روز سعی کردیم به کمک تعدادی از دوستان و عزیزان جدا شده و بخشی از خانواده ها، گوشه ای از جرم و جنایت فرقه رجوی که در حق مردم ایران و در حق اعضای فرقه روا داشتند را به تصویر بکشیم همچنین از زبان دوستانی که خودشان این رنج و شکنجه را تحمل کردند نیز روایت کنیم. امیدواریم که در آینده مجدداً خدمت برسیم و با دست پُرتر اخبار و اطلاعات و برنامه های جدیدتری را خدمتتان ارائه بدهیم.”

همایش خانوادهای دردمند 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ارجاع-پرونده-جنایتهای-فرقه-رجوی-به-داد/

ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه و واکنشهای هیستریک این فرقه

ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه غفور فتاحیانغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، اول اوت 2021:… جمعی از اعضا و مسئولین سابق فرقه رجوی روز دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱ در مقر دادگاه بین المللی لاهه حضور پیدا کرده و یک مجموعه از شکایات اعضای شکنجه شده توسط فرقۀ رجوی و شکایات خانواده های آنها را همراه با اسناد و مدارک و حکمهای صادره مربوط به آن، به دبیرخانه دادگاه بین المللی لاهه در هلند بصورت حضوری تحویل دادند.در هنگام ارائه، توسط یکی از اعضای دبیرخانۀ دیوان بین المللی لاهه اسناد و مدارک مورد بررسی اولیه قرار گرفت و در دفتر دبیرخانه ثبت شد. در ادامه اعضای سابق فرقۀ رجوی شرکت کننده در تسلیم این شکایتها و مدارک در مقابل دیوان عالی لاهه یک اکسیون برگزار کرده و با نصب بنر و پخش اطلاعیه جنایات فرقه رجوی را افشا کردند که مورد استقبال و توجه شهروندان هلندی قرار گرفت. ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه و واکنشهای هیستریک این فرقه 

ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه غفور فتاحیانسفارت آلبانی در پاریس – ملاقات و ارائه اسناد

ارجاع پرونده جنایتهای فرقه رجوی به دادگاه لاهه و واکنشهای هیستریک این فرقه

فرقۀ جنایتکار رجوی به جای پاسخگوی به خانوادهای دردمند و پدران و مادران داغدیده در یک فرار به جلو با بی شرمی تمام همه جدا شدگان و خانواده های انها را به مرگ تهدید می کند و با برچسب های ناچسب وعناوینی که فقط شایستۀ خود رجوی و سران جنایتکار آن است همه را مامور و مزدور خطاب می کند گرچه تا الآن بر همگان روشن شده که نان مزدوری خوردن فقط و فقط شایستۀ خود رجوی و سران پوشکی و رو به موت اوست.

جمعی از اعضا و مسئولین سابق فرقه رجوی روز دوشنبه پنجم جولای ۲۰۲۱ در مقر دادگاه بین المللی لاهه حضور پیدا کرده و یک مجموعه از شکایات اعضای شکنجه شده توسط فرقۀ رجوی و شکایات خانواده های آنها را همراه با اسناد و مدارک و حکمهای صادره مربوط به آن، به دبیرخانه دادگاه بین المللی لاهه در هلند بصورت حضوری تحویل دادند.

در هنگام ارائه، توسط یکی از اعضای دبیرخانۀ دیوان بین المللی لاهه اسناد و مدارک مورد بررسی اولیه قرار گرفت و در دفتر دبیرخانه ثبت شد.

در ادامه اعضای سابق فرقۀ رجوی شرکت کننده در تسلیم این شکایتها و مدارک در مقابل دیوان عالی لاهه یک اکسیون برگزار کرده و با نصب بنر و پخش اطلاعیه جنایات فرقه رجوی را افشا کردند که مورد استقبال و توجه شهروندان هلندی قرار گرفت.

این حرکت یک اقدام بسیار بزرگ برای باز کردن پرونده جنایات مسعود رجوی و همسر تروریستش مریم قجرعضدانلو و این شکایت همراه با اسناد متقن و همچنین حکم صادره از طرف شعبۀ قضایی محاکم بین المللی بود که شاکیان آن تعداد ۴۲ نفر از اعضای سابق فرقۀ رجوی هستند که توسط دژخیمان این فرقه زندانی و شکنجه شده اند و دهها سال توسط این فرقه مورد بیگاری شبانه روزی بدون هیچگونه دستمزدی قرار گرفته اند. باید رجوی و مسئولین این جریان تروریستی در این دادگاه محاکمۀ علنی شده و به سزای اعمالشان برسند.

البته بر همگان روشن شد که ارجاع این پرونده به دادگاه کیفری لاهه بزرگترین ضربه به تار و پود پوسیدۀ رجوی بود و رجوی نمی تواند با هذیان گویی و عربده کشی و برپایی شوهای مسخره و اجاره کردن لابیها از دست عدالت فراری شود؛ البته اضافه کنم که این هذیان گوییها و شوهای مسخره با لابیهای اجاره ای از عادات و شگردهای قدیمی فرقه رجوی است که هر وقت کمرش زیر فشار خانواده ها و ناراضیان خم می شود برای منحرف کردن اذهان عمومی و در رفتن از بار پاسخگویی دست به این ترفندهای سوخته و رسوا شده می زند.

رجوی و سران جنایتکار فرقه اش باید به علت طلاقهای اجباری و صدها مورد دیگر نقض حقوق بشر بویژه در عراق باید به دست عدالت سپرده شوند.

در پادگان بدنام اشرف زیر سیطره صدام حسین هیچ کسی جرأت مخالفت با خط مشی و ایدئولوژی رجوی را نداشت و کسانی که در مقابل او قد علم می کردند یا سر به نیست می شدند یا آنچنان بلایی بر سرشان می آورد که دیوانه و روانی می شد که نمونه آن علی رضا بود که بخاطر طلاق ندادن و وارد نشدن به انقلاب مریم او را برای مدتهای طولانی در یک بنگال زندانی کردند و آنقدر او را تحت فشار قرار دادند که بطور کامل روانی شده بود بطوری که برای ساعتها روبروی یک دیوار می ایستاد و با آن صحبت می کرد. این را همه نفرات اشرف دیده بودند.

درست کردن زندان و زندانی کردن بیش از هشتصد نفر از اعضای ناراضی در سال 73. 74 و سربه نیست کردن و کشتن دهها نفر که من خودم از شاهدان آن هستم نمی شود که بدون محاکمۀ بین المللی بماند و فراموش شود. در آن مدت شکنجه های وحشتناکی روی افراد توسط شکنجه گران رجوی انجام شد و این پروژه به نام پروژۀ رفع ابهام نامیده شده بود که جان دهها نفر را گرفت و صدها نفر طی آن مورد زندان و شکنجه قرار گرفتند.

همچنين بیگاری کشیدن از افراد و ایجاد برده داری در اشرف با کارهای یدی طولانی و در گرما و سرمای عراق یکی دیگر از جنایات این فرقه می باشد بطوری که یکی از مسئولین شورای رهبری می گفت آنقدر باید کار کنید که وقتی روی تخت می روید سرو ته تخت را تشخیص ندهید که بیشتر نفرات در اثر کارهای طولانی و سنگین و نبود غذای مناسب دچار بیماریهای لاعلاج شده اند.

راه اندازی عملیاتهای بدون بازگشت که معروف به عملیاتهای نامنظم و راهگشایی و سحر وو… بودند و طی آنها دهها تن کشته شدند یکی دیگر از جنایتهای رجوی است. حتی اگر کسی هم از این عملیاتها سالم برمی گشت رجوی طلبکار او می شد که چرا این فرد سالم برگشت و تا مدتها این نفر را به دلیل امنیتی زیر نظر داشتند البته این خط کاری رجوی بود که می خواست همه را به کشتن بدهد.

برگزاری نشستهای تفتیش عقاید برای سرکوب ناراضیان و ایجاد ترس و خفقان در درون تشکیلات که کسی دیگر جرات نکند که با خط و مشی رجوی ساخته مخالفت کند یکی دیگر از موارد نقض حقوق بشر و آزار و شکنجۀ روحی افراد بود.

همچنین ایجاد حرمسرا و برگزاری «رقص رهایی» یعنی وارد کردن زنان به رقصیدن جلوی رجوی با تن عریان و تجاوز به زنانی که برای مبارزه به اشرف آمده بودند و بارها توسط زنان جدا شده و بیرون آمده عضو شورای رهبری افشا شده است یکی دیگر از جنایتها و رذالتهای مسعود رجوی است که باید پاسخگوی آن باشد.

و دها و صدها جنایت و موارد دیگر نقض حقوق بشر که مسعود و مریم رجوی و سایر سران این فرقه در زمان زمامداری مطلق خودشان در حق هزاران نفر در عراق انجام دادند.

حال جالب است که همین فرقه جنایتکار با پولهای میلیونی نفتی صدام حسین و سرمایه گذاریهای آن و نیز اکنون با دولارهای عربستان و برخی کشورهای عربی دیگر منطقه دست به تبلیغات و شوهای پرهزینۀ گوشخراش با آوردن سیاستمداران دلاری آمریکا می زند که هدفی جز ابراز وجود ندارد. این همان فرقه ای است که صدها جنایت در عراق و تا همین امروز در آلبانی انجام داده است و گرگی است که امروز در لباس میش ظاهر شده و برای ایرانیان داخل کشور اشک تمساح می ریزد. البته همانطور که همه می دانند این فرقه آنقدر نزد ایرانیان منفور و کثیف است که کسی حاضر نیست اسمی از آن بشنود و البته دیر یا زود سران متجاوز و جنایتکار این فرقه به دست عدالت سپرده خواهند شد.

غفور فتاحیان 

انجمن نچات از فرقه ها پاریس 

01 08 2021

همایش خانوادهای دردمند

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/انتخابات-در-فرقه-رجوی-خاطره-ای-تلخ/

انتخابات در فرقه رجوی – خاطره ای تلخ

انتخابات در فرقه رجوی - خاطره ای تلخغفور فتاحیان، انجمن نجات از فرقه ها، پاریس، ششم ژوئن 2021:… من هم گفتم چرا پس انتخابات می گذارند در جوابم گفت در تشکیلات اصلا جرم است که  فرد بخواهد کسی را انتخاب کند و فقط رهبری حق انتخاب و عزل و نصب را دارد و این کارهای انتخاباتی که الان انجام می دهیم همه اش برای روحیه گرفتن نفرات درون تشکیلات است و دیگر هیچ ارزشی ندارد … خلاصه روز موعود فرا رسید و رجوی سر معرکه نشست بود و بعد از کلی حرافی انتخابات را شروع کرد و گفت می خواهیم مژگان پارسایی را برای مسئول اولی انتخاب کنیم. انتخابات  در فرقه رجوی – خاطره ای تلخ 

انتخابات در فرقه رجوی - خاطره ای تلخشعله‌های خون و آتش ، تئوری انقلاب ایدئولوژیک مریم 

انتخابات در فرقه رجوی – خاطره ای تلخ

در تشکیلات فرقه رجوی فرد نه قدرت تصمیم گیری دارد و نه قدرت انتخاب و این رهبر عقیده ای است که همه را انتخاب می کند

غفور فتاحیان پاریس

آقای غفور فتاحیان پاریس

نوشتۀ غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی

هر وقتی که تنها در گوشه ای می خواهم کمی به گذشته فکر کنم یک دفعه خاطرات تلخ گذشته در تشکیلات فرقۀ رجوی که سالیان جوانیمان را در آنجا بر باد دادیم در ذهنم تداعی می شود و برای ساعتها مرا به خود مشغول می کند. البته من به نیت برقراری آزادی در میهنم و برای رفاه و شادی مردم سرزمینم ایران قدم در این راه گذاشتم و سالیان عمر و جوانیم را در این مسیر نهادم بدون ذره ای چشم داشت ولی این رجوی و دیگر سردمداران جنایت کار فرقه رجوی بودند که خط مبارزه مدنی را به انحراف کشاندند و مسعود و همین مریم به خاطر تمامیت خواهی خود و منش دیکتاتوری و کیش شخصیتی که در پیش گرفتند کارمایه نسل جوان و ارزشمند جامعه آن روز ایران را بر باد دادند و آنان را یا دسته دسته به کشتن داده یا گرفتار کردند و از بقیه نیز که تا کنون در تشکیلات این فرقه هستند دلقک هایی ساختند که امروزه درخیابانهای آلبانی زنان و دختران این کشور از دست آنها در امان نیستند

در این راستا خاطره تلخی را که به یادم آمد از انتصابات درون فرقه رجوی که ان را به عنوان انتخابات به اعضای خود قالب می کردند و کسی هم حق اعتراض نداشت چون در قلعۀ اشرف هر وقت که وضعیت اعضای نگون بخت تیره و تار می شد و مشکلات و مسائل تشکیلاتی به نقطه قرمز می رسید بطوری که شورای به اصلاح رهبری کاری از دستاشان برنمی آمد بلافاصله خود رجوی یا مریم به بهانه های محتلف یا با آوردن یک بند از انقلاب ساختگی یا یک چیز دست ساز شیبه انتخاب مسئول اولی  به صحنه می آمدند و برای در نطفه خفه کردن و گرفتن تعهدات اجباری شروع به برگزاری نشست های طولانی می کردند .

در یکی از همین روزها که تاریخ ان دقیقا در خاطرم نیست بحث انتخاب مسئول اولی در داخل قلعه اشرف بود که در درون تشکیلات روی این انتخابات خیلی تبلیغات کرده بودند و می گفتن که همگی باید رای بدهید چون این فرد مسئول اولی انتخاب خود نفرات تشگیلات است و هر کسی که رای بیاورد اون مسئول اول است خلاصه زمان نشست و رفتن به سمت قلعه باقرزاده که خارج از بغداد بود و اکثر نشست های رجوی در انجا برگزار می شود فرا رسید  خلاصه وقتیکه به آنجا رسیدیم یگان ما مسئول اماده سازی سالن بود که من بهمراه یکی از مسئولین که رابطه دوستانی با من داشت برای اوردن بیشتر وسایل با ماشین بهمراه او به قلعه بدیع زداگان که در همان نزدیکها بود می رفتیم که در میان تردد  به او گفتم راستی نشست انتخابات برای چی کسی  هست در جوابم گفت نشست انتخاب مسئول اولی است و مژگان پارسایی هم مسئول اول است و انتخاب شده است و حال هم فردا متوجه خواهی شده من راست می گویم یا نه. من هم گفتم چرا پس انتخابات می گذارند در جوابم گفت در تشکیلات اصلا جرم است که  فرد بخواهد کسی را انتخاب کند و فقط رهبری حق انتخاب و عزل و نصب را دارد و این کارهای انتخاباتی که الان انجام می دهیم همه اش برای روحیه گرفتن نفرات درون تشکیلات است و دیگر هیچ ارزشی ندارد …

خلاصه روز موعود فرا رسید و رجوی سر معرکه نشست بود و بعد از کلی حرافی انتخابات را شروع کرد و گفت می خواهیم مژگان پارسایی را برای مسئول اولی انتخاب کنیم موافقین دست بلند کنند و اول از همه خودش و مریم سریع دستشان را بلند کرده بودند در این هنگام چند نفرای دست بلند نکرده بودن که اینها توسط جاسوسان رجوی بلافاصله شناسای شدند و در یگان ما حمید که مخالف فرقه رجوی بود دست اش را بلند نکرده بود که یکی از مسئولین فورا رفت کنارش و دست او را گرفت و بلند کرد که خلاصه انتصابات مسخره رجوی بعداز چند روز تمام شده
ولی در فرادی ان نشستها در رابط با این انتخابات برقرار می شد و این یک تسویه حساب درونی برای  انها بود که دست بلند نکرده بودن و همچنین کسانی که به هر نوعی با فرقه رجوی مشکل داشتن در این گونه نشست ها با این تعداد نفرات برخورد تشکیلاتی می شد

البته در مقررات فرقه این انتصابات هر دوسال یک بار است ولی بستگی به تضادهای درونی و افسارگسیخته داخل تشکیلات دارد که چه موقع دست به این شعبده بازی بزند. این کارها و تبلیغات هیچ گونه کاربرد بیرونی ندارد بلکه فقط و فقط تبلیغات داخلی است و برای روحیه دادن به اسیران درون تشکیلات کاربرد دارد آن هم نه در این زمان چون خیلی وقت است که دست رجوی برای همه نفرات رو شده و همه می دانند که این ترفندهای تکراری سالیان تنها یک بازی درون تشکیلاتی بوده که رجوی هر چند سال یکبار به ان اویزان می شد همانند امروز که وضعیت تشکیلاتی در البانی فرا تر از قرمز شده دست به شعبده بازی موسسان پنجم زده است تا بدین وسیله یک سرکوب درونی در داخل تشکیلات راندازی کند همانند سالیان گذشته

غفور فتاحیان
انجمن نجات از فرقه ها پاریس

06 06 2021

انتخابات در فرقه رجوی – خاطره ای تلخ

***

مسعود خدابنده - مدارک هویتی رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی

مسعود خدابنده – مدارک هویتی رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی 

همچنین:

Copyright © 2021 Iran Interlink MEK Rajavi Cult