همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتندمحمد رزاقی، کانون آوا، شانزدهم اوت 2021:… این حق خانواده ها درایران هم هست که از سیاستمداران و دولتمردان ایرانی بخواهند برای ازادی عزیزانشان از دست فرقه رجوی به خانواده ها کمک کنند و به لحاظ دیپلماتیک در مجامع حقوق بشری و بین المللی و امکان ملاقات خانواده ها با نماینده های اروپایی  و سازمانهای حقوق بشری را برای مطرح کردن خواسته هایشان را فراهم کند . این دیدارها و فعالیتهای خانواده ها می تواند ماهیت ضد بشری سران فرقه رجوی برای سیاستمداران و سازمان های حقوق بشری را افشاء کند و جلو سوء استفاده سران فرقه رجوی را با پرداخت رشوه به یک مشت سیاستمدار سابق بیان  دروغ و دغل علیه خانواده ها را بگیرد . همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند 

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتندفیلم همایش سراسری انجمن نجات

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند 

محمد رزاقی – پاریس – 16 آگوست 2021

هفته پیش به مدت 5 روز خانواده هایی که عزیزانشان در دست سران فرقه رجوی در اسارت ذهنی و جسمی هستند به همراه عده ای از جدا شده ها بر گزار شد .

این همایش خانواده ها که بصورت زنده و به همت خود خانواده ها و بدون کمک دولتی برگزار شد و گام مهمی در افشاء ماهیت ضد بشری سران فرقه رجوی توسط خانواده ها یی بیش از 30 سال چشم انتظاری می کشند و اعضایی که مستقیم در اسارت ذهنی و جسمی سران فرقه رجوی بودند و بعضی ها هم به دستور شخص رجوی روح پلید و مریم قجر زندانی و توسط شکنجه گران فرقه رجوی  شکنجه جسمی و روحی شده اند .

سازمان مجاهدین خلق و جنایت علیه بشریت

اما  در این همایش چند موضوع مهم قابل توجه بود :

ــ یکم : تاکید خانواده ها و جد اشده ها از شکایت به دادگاه لاهه بر علیه سران جنایتکار فرقه رجوی .

ــ دوم : صدای خانواده ها و درخواستهایشان از سران فرقه رجوی برای دیدار با عزیزانشان در حد نوشتن نامه و درج در سایتها محدود نشد و توانستند با چهره و هویت اصلی خودشان در خواست هایشان را مطرح بکنند و همزمان این درخواست بصورت انلاین از کانالهای مختلف برای افراد جامعه هم نمایش داده شود .

ــ سوم : سکوت و عدم موضع گیری سران فرقه رجوی بطور خاص رجوی روح پلید در قبر و مریم قجر در البانی  و دیگر سران فرقه رجوی  ؛ جیره خوارانش با نامهای رنگارنگ مثل شورا دست ساز رجوی نشان دهنده ترس وحشت فرقه رجوی از همایش خانواده ها بوده و بر اساس تجربه سالیان حضور در تشکیلات فرقه رجوی واگاهی از روشها و کلاشیهای سران فرقه رجوی قابل فهم چون سران فرقه رجوی در مقابل افشا گری خانواده ها و جدا شده ها 2 روش برخورد دارد یا از سوزش فعالیت خانواده ها به جفنگ گویی جفتک پرانی می افتند و اگر سوزش فعالیت خانواده ها و جدا شده جانکاه و جانسوز باشد از سرا نفرقه تا جیره خواران و میرزا بنویسهای فرقه رجوی سکوت مطلق پیشه می کنند .

ــ چهارم : سران فرقه رجوی که با کلاشی و دجالی ادعا می کنند در ایران کانونهای شورشی دارند و….

خانواده ها با این همایش ثابت کردند که فرقه رجوی حتا در میان خانواده های اعضاء خود جایگاهی ندارد چه رسد در میان مردم ایران که فرقه رجوی اصلا نمی شناسند و اگر عده اندکی به جز نسل جدید بشناسند فرقه رجوی به نام منافق می شناسند نه سازمان مجاهدین .

ــ  پنجم : بر اساس خبر موثقی که از البانی دارم  ترس و حشت سران فرقه رجوی از همایش خانواده ها به قدری بوده که به دستور مهدی ابریشمچی شوهر سابق مریم قجر از جدا شده هایی که هنوز دمشان به فرقه رجوی وصل سوال می کنند که ایا از همایشی که خانواده ها بصورت انلاین بر گزار می کنند خبر دارند ؟ !

ایا همایش تماشا می کنند یا نه ؟!

ـــ ششم: همایش خانواده ها باعث شده افراد جامعه که از ماهیت ضد بشری فرقه رجوی تا حال بی خبر بودند به دنبال جوابی برای سوالهایشان باشند !

سوالهایی که بیشتر مطرح می شود و دنبال جواب برای سوالها هستند از جمله :

ـــ ایا واقعا اعضاء فرقه رجوی حق تماس با خانواده های خود را ندارند ؟

ــ آیا این قابل باور که در دنیایی که عصر ارتباطات هست یک عده نتوانند با خانواده خود ارتباط نداشته باشند !

ــ یک نفر از دستان نوشته بود اگر اینها در زندانهای ایران بودند حق ملاقات و حتا مرخصی داشتند این فرقه اینها را در بدتر از زندان نگه داشته چرا دولت البانی برای ازاد کردن این افراد اقدامی نمی کند ؟

البته سوالهای زیادی مطرح شده ولی اصل سوالها مشابه همین سوالهایی که نوشتم می باشد .

برای این دوستان قول دادم در برنامه و مصاحبه با مردم تی وی به سوالات دوستان جواب بدهم .

اینجا به یک نکته اشاره کنم که به نظرم در همایش بعدی خانواده ها علاوه بر خانواده ها و جدا شده ها بهتر از خبر نگاران و یا صاحب نظر خصوصا حقوق دانان و اساتید دانشگاه و فعالان اجتماعی و… هم به همایش دعوت شود تا هم خبر همایش در شبکه های خبری و اجتماعی بصورت عمومی پخش شود هم اینکه به این شیوه به مردم بطور خاص جوانانی که از ماهیت و نیات پلید سران فرقه رجوی خبر ندارند اگاهی داده شود .

توضیحاتی بر دادگاه بین‌المللی سران مجاهدین – پایان همایش پنج روزه انجمن نجات

اما به یک نکته  اساسی هم اشاره کنم :

در ترکیه خانواده اعضاء پ کا کا برای اینکه عزیزانشان را ار دست پ کا کا نجات دهند 2 سال هست که در شهر دیاربکر به تحصن نشستند و به مادران دیار بکر معروف شده اند و هنوز هم این تحصن ادامه دارد .

خانواده های متحصن دردیاربکر با مصاحبه های خود با خبر گزاریها خواسته خود را به گوش دولت مردان و سیاستمداران رساندند و همین امر باعث شد از هنرمندان ؛ فعالان اجتماعی ؛ سیاستمداران ؛ نمایندهگان مجلس ؛ بردن نماینده های اروپایی برای دیدار با این خانواده ها و حتا رئیس جمهوری ترکیه به دیدار خانواده های متحصن برود و علاوه بر ابراز همدردی و حمایت از خواسته خانده ها قول دادن در صورت بر گشت اعضاء که در درون تشکیلات پ کا کا هستند برای بر گشت به زندگی معمولی دولت به انها کمک کند .

به نظر شخص خودم این حق خانواده ها درایران هم هست که از سیاستمداران و دولتمردان ایرانی بخواهند برای ازادی عزیزانشان از دست فرقه رجوی به خانواده ها کمک کنند و به لحاظ دیپلماتیک در مجامع حقوق بشری و بین المللی و امکان ملاقات خانواده ها با نماینده های اروپایی  و سازمانهای حقوق بشری را برای مطرح کردن خواسته هایشان را فراهم کند .

این دیدارها و فعالیتهای خانواده ها می تواند ماهیت ضد بشری سران فرقه رجوی برای سیاستمداران و سازمان های حقوق بشری را افشاء کند و جلو سوء استفاده سران فرقه رجوی را با پرداخت رشوه به یک مشت سیاستمدار سابق بیان  دروغ و دغل علیه خانواده ها را بگیرد .

پاریس : محمد رزاقی

لینک به منبع

همایش چند روزه خانواده ها، ماهیت ضد بشری فرقه رجوی را به نمایش گذاشتند 

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/وحشت-رجوی-از-انتخابات/

وحشت رجوی از انتخابات

وحشت رجوی از انتخاباتمحمد رزاقی، کانون آوا، پاریس چهاردهم ژوئن 2021:… رجوی با بر گزاری نشستهای مختلف در ان زمان برای توجیه اعزام تیمهای تروریستی از عراق هزارتا دلیل های احمقانه می اود که اکثر اعضاء نگون بخت تحلیل های روجوی قبول نداشتند ولی مجبور بودند به شکل ظاهری هم شده ان را از رجوی قبول کنند که خود این ادا اطوارهای رجوی بعنوان تحلیل نیاز به بررسی و بحث دیگری دارد اما قبل از پایان ریاست جمهوری خاتمی در دور اول رجوی باز نشستهای درونی بر گزار کرد. وحشت رجوی از انتخابات 

وحشت رجوی از انتخاباتچرا رجوی ها از کاندیدهای رد صلاحیت شده دفاع میکنند

وحشت رجوی از انتخابات 

محمد رزاقی پاریس 14.06.2021

وحشت سران فرقه رجوی از انتخابات در ایران !

محمد رزاقی پاریس

آقای محمد رزاقی ، پاریس

چند روز دیگر در ایران انتخابات ریاست جمهوری بر گزار خواهد شد و چند روز گذشته فرقه رجوی داعشی فراخوان تحریم انتخابات را داده است .

البته سران فرق رجوی هر سال به مناسبتهای مختلف فراخوان می دهد و ملت ایران با عدم توجه به یاوه سرائی های سران فرقه رجوی جاب دندان شکن به سران فرقه رجوی می دهند و توجه نکردن ملت ایران به فراخوانهای مسخره سران فرقه رجوی اثبات کننده نبود پایگاه اجتماعی در میان مردم ایران است .

اما واقعیت امر اینکه سران فرقه رجوی از دشمنان قسم خورده ایران و ایرانی هستند بهتر از هر کس می دانند انتخابات در ایران میخی هست به تابوت وطن فروشان و خائنین خاص میخی بر تابوت سران فرقه رجوی می باشد به همین خاطراز برگزاری هر انتخاباتی در ایران وحشت دارند .

ـــ اما علت وحشت سران فرقه رجوی از انتخابات در ایران چیست ؟

 تحلیل های ابدوغ خیاری رجوی این بود که بعد از فوت ایت الله خمینی و انتخاب اقای خامنه ای به سمت رهبری و نشستن رفسنجانی روی صندل ریاست جمهوری در ایران رژیم 2 سره بوجود امده و این 2 سره شدن رژیم باعث تشدید تضاد بین 2 گروه خواهد شد و این تضاد به حدی خواهد رسید که به جنگ خیابانی و حتا ترور و از میان برداشتن اقای خامنه ای ختم خواهد شد و فضائی بوجود خواهد امد که ورود ارتش دست ساز رجوی روح پلید و تسخیر تهران به راحتی رخ خواهد داد !

رجوی روح پلید سالها با برگزاری نشستهای مختلف روی همین موضوع مخ اعضاء نگون بخت پر کرد و با وعده های سر خرمن اعضاء را در اسارت ذهنمی و جسمی در اردوگاههای اهدایی صدام ملعون نگه داشت .

 تا سال 76  و اتمام 2 دوره ریاست جمهوری رفسنجانی تحلیل های ابدوغ خیاری رجوی و ارزو های پنبه دانه رجوی به واقعیت نپیوست .

رجوی روح پلید  شروع انتخابات ریاست جمهوری سال 76 را شروع جنگ جدید باندها در داخل ایران و خاتمی را نماینده گروه رفسنجانی و ناطق نوری را نماینده جناج اقای خامنه ای معرفی کرد و می گفت حمایت اقای  خامنه ای از ناطق نوری برای حذف باند رفسنجانی منجر خواهد شد و رژیم وارد بحران خواهد شد و رجوی هم مدعی بود با حمایت اقای خامنه ای از ناطق نوری نتیجه انتخابات به نفع ناظق نوری تمام خواهد شد .

بعد از اعلان نتیجه پیروزی خاتمی  رجوی دید تحلیلهایش مثل سابق ابدوغ خیاری از اب در امده با شگر شیادانه خاص خودش مدعی شد نتیجه انتخابات و پیروزی خاتمی رژیم ایران 3 سره کرده و از این به بعد شقه و در گیری های درونی رژیم رو به افزایش خواهد رفت و رجوی ادعا کرد از این شکاف باید بیشترین استفاده را بکنیم  تا  انجا که درگیریهای درونی رژیم ایران به جنگ مسلحانه با هم کشانده شود !

در همین دوران خاتمی رجوی مدعی بود که رژیم ایران تحمل خاتمی را نخواهد داشت یا باید خاتمی برکنار کنند یا تحمل شکاف بیشتر شوند .

براساس همین تحلیل ابدوغ خیاری بود که رجوی یکسری تیمهای تروریستی را در داخل اردوگاههای اهدائی صدام ملعون به رجوی را تشکیل داد و از عراق راهی شهرهای ایران می کرد تا با ترور و زدن خمپاره به مناطق مختلف رئیس جمهور بودن خاتمی را نقطه ضعف نشان بدهد .

 رجوی با بر گزاری نشستهای مختلف در ان زمان برای توجیه اعزام تیمهای تروریستی از عراق هزارتا دلیل های احمقانه می اود که اکثر اعضاء نگون بخت تحلیل های روجوی قبول نداشتند ولی مجبور بودند به شکل ظاهری هم شده ان را از رجوی قبول کنند .

که خود این ادا اطوارهای رجوی بعنوان تحلیل نیاز به بررسی و بحث دیگری دارد .

اما قبل از پایان ریاست جمهوری خاتمی در دور اول رجوی باز نشستهای درونی بر گزار کرد و طبق معمول باز تحلیل های ابدوغ خیاری خودش را به شیوه ای گویا به وی الهام شده و با اطمینان کامل به خورد اعضاء نگون بخت داد و مدعی شد خاتمی به دور دوم ریاست جمهوری نمی رسد و اگر خاتمی بخواهد باز کاندید ریاست جمهوری برای دور دوم شود لاجرم رژیم چاره ای جز حذف خاتمی را ندارد حتا با ترور مجبور خاتمی از میدان خارج کند !

البته خاتمی برای بار دوم به ریاست جمهوری انتخاب شد رجوی طبق معمول اعضاء خود را محکوم کرد و گفت شما کارهایتان را به خوبی انجام ندادید ! عملیاتهای زیادی نکردید که باغث شد خاتمی دوباره به دور دوم ریاست جمهوری برسد !

رجوی وقتی دید تحلیل های ابدوغ خیاری اش باز به واقعیت نپیوسته که هیچ 180 درجه هم بالعکس بوده طبق معمول اعضاء را مقصر دانست .

اما چرا امسال هم باند فرقه رجوی از شخص مریم قجر تا دیگر سران فرقه رجوی و حتا بنام رجوی روح پلید در مورد انتخابات ریاست جمهوری باز دست یه سفسطه و یاوه سرائی پرداخته اند ؟!

سران فرقه و اربابانش از چه اتفاقی وحشت دارند ؟!

8 سال ریاست جمهوری روحانی و باند اصلاح طلبان  با سیاست های غلط وضعیت معیشتی مردم را به لبه پرتگاه رسانده و باعث نارضایتی مردم شده که در سالهای 96 و در اعتراض به گرانی بنزین در سال 98 اوج اعتراضات مردم نسبت به گرانی و توسط مردم ابراز شد متاسفانه با دخالت همین باند تروریستی فرقه رجوی و یک مشت مزدور خود فروخته باعث شدند مطالبات و خواسته های به حق مردم به نتیجه نرسد .

وضعیت اقتصادی و ضع بد معیشتی مردم و نارضایتی ها و جولان رانت خوارها و اختلاس گران و همچنین وجود جاسوسان ؛ حتا بکار گیری اراذل اوباش توسط فرقه رجوی در دولتی که هیچ اراده ای برای حل مشکللات ندارد خواسته امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان ؛ جیره خوارانش مثل فرقه رجوی بوده تا بتوانند در سایه همین شیوه حکومت به نیات پلید خود برسند .

یعنی همانطور که بارها مقامات امریکایی و اسرائیلی و عربستانی و سران فرقه رجوی اعتراف کرده اند باید مردم ایران به نقطه ای رساند که به خیابان بریزند و اعرتاض و درگیری رخ بدهد و …. این نسخه ای بوده که دشمنان ایران و  ایرانی ان را برای تسلط به ایران نوشته و روی میز و در دستور کار قرار داده اند .

متاسفانه مقامات دولتی ایران هم خواسته یا نخواسته در این مسیری که دشمنان ایران ترسیم کرده اند پیش رفته اند و با تحمیل گرانی به اکثریت مردم دشمنان ایران خشنود کرده اند .

حال باند فرقه مافیایی و تروریستی رجوی با به میان امدن چند کاندیدی که در امر مبارزه با فرصت طلبان و رانت خوارها ؛ اختلاس گران عظم و اراده خد را بیان کرده اند به ترس  وحشت افتاده اند که با یک پایه شدن نسبی حکومت در ایران و جلو گیری بدتر شدن وضع معیشتی مردم امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان و مزدورانش به نیات پلید خود نخواهند رسید و ارزویشان را به گور خواهند برد بنابر این با ادا اطوار بوزینه وار تند تند حتا به اسم رجوی روح پلید اطلاعیه صادر می کنند وبا این سفسطه بازیها باند فرقه رجوی و اربابانش وحشت خود را به نمایش گذاشته اند لا غیر ….

لینک به منبع

وحشت رجوی از انتخابات

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/موسسان-پنجم-ارتش-آزایبخش-رجوی-در-آلبان/

موسسان پنجم ارتش آزایبخش ، سناریوی رجوی برای ادامه اسارت اعضای نگونبخت

موسسان پنجم ارتش آزایبخش هذیانگویی رجوی - محمد رزاقیمحمد رزاقی، کانون آوا، دوم ژوئن 2021:… رجوی روح پلید و مریم قجربعد از سرنگونی اربابشان صدام ملعون با فرار و جدایی بیش از 800 نفر تا سال 85 مواجه شدند و برای جلو گیری از جدا شدن بیشتر اعضاء بار دیگر با شامورته بازی موسسان سوم را پیش کشیده و توسط سران فرقه برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء تلاش کردند ولی با توجه به تغییر شرایط و نبود صدام ملعون و همچنین رفتن شخص رجوی روح پلید  به سوراخ موش و مریم قجر به پاریس نتوانستند مثل سال 74 سناریو خود را به  دلخواه خود اجرا کنند و بعد از اجرا شوء موسسان سوم باز اعضاء نگون بخت در اولین فرصتی که بدست می اوردند یا فرارمی کردند و یا با اعلام جدایی از اسارت ذهنی و جسمی خود را نجات می دادند . موسسان پنجم ارتش آزایبخش ، سناریوی رجوی برای ادامه اسارت اعضای نگونبخت 

موسسان پنجم ارتش آزایبخش هذیانگویی رجوی - محمد رزاقیمجاهدین خلق ، سازمان ضد‌امپریاستی که نوکر شد

موسسان پنجم ارتش آزایبخش ، سناریوی رجوی برای ادامه اسارت اعضای نگونبخت

محمد رزاقی

آقای محمد رزاقی

پاریس : محمد رزاقی 31.05.2021

چند هفته دیگر در ایران انتخابات ریاست جمهوری بر گزار می شود . سران فرقه رجوی داعشی با سناریو تکراری و شیادانه وصدور پیامی به اسم رجوی روح پلید مدعی شده 30 خرداد را روز موسسان پنجم اعلام کرده !

 نگاه کوتاهی به سناریو تاسیس های گذشته به اندازیم . البته کسائی که از شگردهای سران فرقه رجوی اطلاع ندارند خق دارند انچه جدا شده ها از شگردها و جنایات سران فرقه رجوی داعشی افشاگری می کنند باورش برایشان سخت باشد ولی واقعیت و ماهیت درونی سران فرقه رجوی را همین جدا شده ها رو کردند و می کنند .

ــ اما چرا سران فرقه رجوی داعشی انهم به اسم رجوی روح پلید فیل موسسان پنجم را هوا کرده اند ؟

شامورته بازی رجوی روح پلید در اشکال مختلف و با سناریو های خاص به نمایش گذاشته می شود .

اولین بار در سال 74 رجوی داعشی با شامورته بازی موسسان دوم را در نشست موسوم به حوض اجرا کرد .

سال 73 رجوی روح پلید وقتی دید امار اعضاء ناراضی در مناسبات فرقه رجوی هر روز بیشتر می شود بیش از 500 عضو خود را که از اعضاء ناراضی بودند زندانی  وبا شکنجه های جسمی و روحی و برگزاری دادگاه و صدورحکم اعدام برای اعضاء ناراضی  سرکوب در تشکیلات فرقه را به اوج رساند .

سال 74 رجوی برای سرکوب دیگر اعضاء که اکثرآ از اردوگاه اسرای جنگی عراق از طرف صدام ملعون به رجوی هدیه شده بودند نشستهای موسوم به حوض با سناریو از پیش طراحی شده مدعی شد چون اعضاء گوش به فرمان نیستند و فرامین فرمانده هان را گوش نمی دهند و یک عده هم خواهان خروج و جدا شدن از فرقه رجوی هستند می خواهد ارتش دست ساز خودش را منحل کند !

البته سناریومنحل کردن ارتش دست ساز از پیش نوشته شده توسط رجوی روح پلید و با بازیگری دیگر سران فرقه تماما برای سرکوب ؛ خروج ممنوع  و مجبور کردن اعضاء نگون بخت به اطاعت کور کورانه بود و رجوی مدعی شد هر کس می خواهد در ارتش دست سازش ثبت نام کند باید تن به نشست تحت عنوان عملیات جاری ( نشست سرکوب ) تن بدهد .

رجوی روح پلید با نوشتن قوانین فرقه گرایانه در نشست موسوم به حوض اعضاء نگون بخت در شرایطی قرار داد که اعضاء نگون بخت نه  راه  پیش داشتند و نه راه پس !

باید اعتراف کنم رجوی روح پلید با شامورته بازی توانست اعضاء را از هرگونه مخالف نظر رجوی داعشی سرکوب و همچنین اعضایی که خواهان خروج از فرقه رجوی بودند را با صدور حکم اعدام و تحویل دادن به زندان ابوغریب عراق و… به خواسته خود که همانا نگه داشتن اعضاء نگون بخت در اسارت ذهنی و جسمی برسد .

رجوی روح پلید و مریم قجربعد از سرنگونی اربابشان صدام ملعون با فرار و جدایی بیش از 800 نفر تا سال 85 مواجه شدند و برای جلو گیری از جدا شدن بیشتر اعضاء بار دیگر با شامورته بازی موسسان سوم را پیش کشیده و توسط سران فرقه برای جلو گیری از جدا شدن اعضاء تلاش کردند ولی با توجه به تغییر شرایط و نبود صدام ملعون و همچنین رفتن شخص رجوی روح پلید  به سوراخ موش و مریم قجر به پاریس نتوانستند مثل سال 74 سناریو خود را به  دلخواه خود اجرا کنند و بعد از اجرا شوء موسسان سوم باز اعضاء نگون بخت در اولین فرصتی که بدست می اوردند یا فرارمی کردند و یا با اعلام جدایی از اسارت ذهنی و جسمی خود را نجات می دادند .

رجوی روح پلید و مریم قجر داعشی فیل موسسان چهارم را بعد از اخراج اعضاء فرقه رجوی از اردوگاه بد نام اشرف به لیبرتی هوا کردند و مدعی شدند می خواهند از لیبرتی به تهران پل بزنند و رژیم سرنگون بکنند و نیاز به ارتش جدید دارند !

این ادعا ها در حالی بود که بعد از سرنگونی صدام ملعون ارتش دست ساز رجوی خلع سلاح شده بود و حتا اجازه نداشتند با لباس نظامی در اردوگاه باشند ولی از انجا که رجوی در شامورته بازی استاد بود و با ارائه یک سری تحلیل های ابدوغ خیاری ودروغ ؛ دغل بازی  وعده های سر خرمن توانست اعضاء نگو ن بخت در اسارت ذهنی و جسمی نگه دارد و موسسان چهارم و تعهد گرفتن از را در اردوگاه لیبرتی شروع کرد .

چند روز پیش هم ازطرف رجوی روح پلید روز 30 خرداد 1400 را موسسان پنجم اعلان کرده اند که بتوانند بار دیگر جلو جدا شدن اعضاء را بگیرند .

موسسان پنجم ارتش آزایبخش رجوی در آلبانی

اما علت همه این شامورته بازیها وفیل هوا کردنها چیزی نیست جز درنگه داشتن اعضاء نگون در اسارت ذهنی و جسمی .

همه ما می دانیم که تحلیل های ابدوغ خیاری شخص رجوی و دیگر سران فرقه هیچ وقت به واقعیت نپیوسته و نخواهد پیوست و از سال 60 تا به امروز رجوی روح پلید و دیگر سران فرقه با تکیه به صدام ملعون گرفتن هزاران سلاح و توپ ؛ تانک نتوانستند به اهداف پلید خود برسند و بعد از سرنگونی صدام ملعون هم با خزیدن به اغوش امریکا ؛ اسرائیل ؛ عربستان باز نتوانستند به ارزو های پنبه دانه ای خود برسند بار دیگر دست به شامورته بازی زده اند تا بتوانند بعد از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران اعضاء نگو نبخت با وعده های سر خرمن  سرنگونی و … در اسارت نگه دارند تا بتوانند به گرفتن دلارهای خونین از عربستان ادامه بدهند وگرنه ما بهتر از هم همی دانیم که اعضاء نگون بختی که هم اکنون در اسارت ذهنی و جسمی سران فرقه رجوی داعشی فرار دارند میانگین سنی شان بالای 60 سال می باشد و اکثر اعضاء دچار بیماری های سخت شده اند و عده ای هم با پوشک پوشیدن و عدم توانائی در کارهای فردی خود در گوشه اسارتگاه اشرف 3 در البانی در انتظار پایان عمر هستند ولی باز سران فرقه برای نگه داشتن اعضاء به هر پلیدی دست می زنند تا جلو جدا شدن اعضاء نگون بخت بگیرند و طرح موسسان پنجم از طرف سران فرقه رجوی به غیر این چیز دیگری نبوده و نیست .

لینک به منبع

موسسان پنجم ارتش آزایبخش ، سناریوی رجوی برای ادامه اسارت اعضای نگونبخت 

***

مسعود خدابنده - مدارک هویتی رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانیمسعود خدابنده – مدارک هویتی رهایی اعضای مجاهدین خلق در آلبانی 

همچنین: