همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکاراه نو، بیست و سوم آوریل 2019:… مشروعیت بخشی هرگونه اقدامات ضد ایرانی آمریکا ، اسراییل و عربستان تا برجسته سازی خنده آور عبارت «سپاه عامل سیل است» در شبکه های مجازی بخش مهمی از وظایف محوله مریم رجوی در گرم کردن تنور تهاجم علیه سفره مردم کشورمان بشمار می آید. ریاکاری مریم رجوی هیچ کمک و مساعدتی برای بهبود جایگاه تروریستی آنان حتی نزد اربابان آمریکایی نخواهد نمود.  شناسایی و دستگیری اندک مهره های مورد سوءاستفاده شده در داخل نشان از آن دارد که چنین تشکیلات ۵۰ ساله

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا
حدف “فارس” از نام “خلیج فارس” توسط مریم رجوی

لینک به منبع

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

روند نامتعادل، و البته بی نتیجه ولی پرهزینه آشوب سازی از سوی دونالد ترامپ و تیم جنگ طلب وی علیه مردم ایران بی وقفه ادامه دارد.

تصویب گسترده ترین تحریم های ناعادلانه حتی در مسیر دارو و سایر  احتیاجات پزشکی،  تماس مداوم با سران فاسد و دیکتاتور عرب منطقه خاورمیانه برای بزرگنمایی در پیشبرد اهداف ایران هراسی، تحریک اسرائیل در تجاوز بر علیه مردم بی دفاع فلسطین و کشور سوریه، قرار دادن سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی و افزایش هرچه بیشتر فشارهای سیاسی بر علیه کشورمان از اقدامات و نقشه راه  اصلی امریکا بشمار می آید.

مسائل اجتماعی و مشکلات  اقتصادی ناشی از سیل در کنار دیگر عوامل یاد شده شرایطی را بوجود آورد تا پیاده نظام جبهه شر و زور یعنی فرقه تروریستی مجاهدین به ایفای نقش همواره تاریخی و مخرب خود بر علیه مردم ایران بپردازد.

اکنون مدتی است تشکیلات اورسورواز و «داروس»  آلبانی  مجاهدین با استناد به سختی های واقعه سیل و اثرات تخریبی آن بر امکانات زندگی و رفاه مردم، درصدد بلوا و بی ثبات سازی فضای اجتماعی – سیاسی  شهرهای سیل زده برآمده اند.

واقعیت این هست دهها برابر چنین اتفاقاتی با حجم بسیار بزرگتر در کشورهایی همچون آمریکا و چین و دیگر کشورها به وقوع می پیوندد. همین آوارگی و کشته شدن انسانها و بی خانمانی بر زندگی مردم همان مناطق نیز سایه می افکند و دولتها نیز مطابق تجارب میدانی و راهکارهای تعریف شده به کمک افراد حادثه دیده می شتابند.  ولی در این میان چرا مریم رجوی و گروه بدنام رجوی به مصادره احساسات لحظه ای کلیپ های منتشر شده  معدود مادران و پدران غم دیده و اظهارات آنان در بیان مشکلات زندگی محل حادثه می پردازند؟  اصلا مردم ایران کدام سیگنال مشخصی را برای جایگاه نداشته شما نشان داده اند که داعیه مردم خواهی شما را برانگیخته کرده است؟

صدور بی حاصل اطلاعیه های کلیشه ای مریم رجوی برای رسیدگی به مردم سیل زده !!! در کنار دیگر ادعاهای خشونت طلبانه و خصمانه وی برای حمله به نیروهای نظامی و مردمی اعزام شده جهت مداوای حادثه دیدگان و بهسازی محل و محیط زندگی آنان این روزها چهره کریه و غیرقابل تحمل این عناصر بد ذات را نمایان ساخته است.

نمایش های پر مضحکه مریم رجوی در قرار گرفتن سپاه پاسداران در لیست گروههای تروریستی آمریکا،  یا دعوت وی از سیاستمداران مواجب بگیر انگلیسی در اضافه کردن سایر نهادهای نظامی و امنیتی یک کشور مستقل و عضو ملل متحد در لیست گروههای تروریستی،  و التماس وی از آنان جهت حمله به ایران !! دیگر بار خیانت های این جماعت بی آبرو و تروریست را در اذهان مردم شریف و رنجدیده ایران بیش از پیش برملا نمود.

اینک براستی وجهه وطن فروشی، جاسوسی و ضدمردمی فرقه رجوی چنان شرایطی را بر محور اقدامات بیرونی این گروه تروریستی ایجاد نموده که مقایسه چنین عملکردی یا ادعاهای رهبران آن در دادگاههای محمدرضا شاه همخوانی ندارد.

مشروعیت بخشی هرگونه اقدامات ضد ایرانی آمریکا ، اسراییل و عربستان تا برجسته سازی خنده آور عبارت «سپاه عامل سیل است» در شبکه های مجازی بخش مهمی از وظایف محوله مریم رجوی در گرم کردن تنور تهاجم علیه سفره مردم کشورمان بشمار می آید.

ریاکاری مریم رجوی هیچ کمک و مساعدتی برای بهبود جایگاه تروریستی آنان حتی نزد اربابان آمریکایی نخواهد نمود.  شناسایی و دستگیری اندک مهره های مورد سوءاستفاده شده در داخل نشان از آن دارد که چنین تشکیلات ۵۰ ساله ولی بغایت غیرمردمی چگونه ذلیلانه و با التماس و حتی گفتار درمانی های !! گاها ۲۰ روزه برای ارسال یک تصویر مثلا توهین به نهاد و شخصیت های کشور آنهم نوشته شده با خودکار در یک برگ کاغذ کوچک و با پرداخت فلان مبلغ  وجه پول تلاش کرده است. شاید اطلاع رسانی وزیر اطلاعات ایران در دو روز گذشته بیشتر از این داد و فغان های بعدی این فرقه نکبتی را بلند کند ….

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

نویسنده : سیامک جم
منبع خبر : سایت راه نو

*** 

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکاسیل طوفان سونامی و زلزله محملی برای ارتزاق فرقه رجوی در مجامع سیاسی

همچنین:
مریم رجوی و آرزوی صفی تا تهران

مریم رجوی و آرزوی صفی تا تهران

مجاهدین خلق مریم رجوی دوستان امریکا نیستندراه نو، بیست و یکم آوریل ۲۰۱۹:… یکی از زشت ترین و وقیحانه ترین عمل  رهبران مجاهدین که همانا از خصوصیات گروههای فرقه ای بشمار میرود،  رو در رو قرار دادن اعضای خانواده است . تا بدین ترتیب مرز فرقه مجاهدین با دنیای آزاد، که خانواده ها در صف مقدم آن هستند، را بیش از پیش مستحکم تر سازد. علی‌اکبر کلاته نیز از این ددمنشی مجاهدین رهایی نداشت.

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکامیکل روبین: مجاهدین خلق دوست امریکا نیستند. حتی ایرانیان ضد رژیم هم رجوی را نمیخواهند

لینک به منبع

مریم رجوی و آرزوی صفی تا تهران

در سحرگاه روز دوشنبه ۲۶فروردین ۹۸ عضو محصور شده دیگری از تشکیلات مجاهدین در اردوگاه منز آلبانی  بنام علی اکبر کلاته در سن ۵۴ سالگی بر اثر سرطان  جان باخت.

بدین ترتیب با مرگ علی اکبر کلاته بار دیگر دستگاه تبلیغاتی مجاهدین بکار افتاد تا با عرضه جسد بی جان این نگونبخت در بازار مکاره این گروه، دمی بر عمر ناپاک این تشکیلات اضافه کند.

اطلاعیه مربوط به علی اکبر کلاته نیز با اطلاعیه های قبلی مجاهدین در خصوص مرگ اعضای ساکن در لیبرتی و اکنون در آلبانی تفاوت چندانی نداشت. اعلام خبر مرگ این نگونبخت نیز تنها وسیله ای برای تکرار همان اراجیف گذشته و بهره برداری سیاسی توسط رهبران این گروه بود.

بنابراین تنها احساسی که با خواندن اینگونه اطلاعیه ها در ذهن و ضمیر آدمی نقش می‌بندد، مظلومیت اعضای ساکن در آلبانی از یک سو و اوج بی شرمی، پستی و رذالت رهبران این گروه از سوی دیگر است که چگونه علیرغم اینکه خود، عامل اصلی مرگ اعضای ساکن در آلبانی  هستند، ولی از آنان اینچنین در مسیر اهدافشان سواستفاده می‌کنند.

یکی از زشت ترین و وقیحانه ترین عمل  رهبران مجاهدین که همانا از خصوصیات گروههای فرقه ای بشمار میرود،  رودررو قرار دادن اعضای خانواده است . تا بدین ترتیب مرز فرقه مجاهدین با دنیای آزاد، که خانواده ها در صف مقدم آن هستند، را بیش از پیش مستحکم تر سازد. علی‌اکبر کلاته نیز از این ددمنشی مجاهدین رهایی نداشت.

رهبران مجاهدین وقتی احساس کردند که در پشت دیوارهای بلند فرقه قلب هایی هست که هنوز بخاطر علی اکبر می تپد، تیرهای زهرآگین خود را بسوی خانواده این فرد با بی شرمی تمام روانه کردند. و  چه لجن هایی که در نشریه موسوم به «مجاهد» شماره ۷۴۸ مورخ ۱۰خرداد ۱۳۸۴  با وقاحت بی حد و حصر از زبان علی اکبر بر سر خانواده وی نریختند. و چه توهین هایی که علیه خانواده وی نکردند. زهی بی شرمی که از آن با افتخار هم یاد می کنند.

حال سوال اینجاست اگر اعضای ساکن در آلبانی در چنین وضعیت وخیمی بسر میبرند، و نیاز به انبوه رسیدگی های پزشکی و درمانی دارند آیا این نقض حقوق اولیه انسان ها نیست که آنان همچنان در قرنطینه رهبران مجاهدین نگه داشته شوند و  از حداقل درمان های پزشکی محروم باشند؟  آیا رهبران مجاهدین می توانند پاسخ  دهند که در مورد علی اکبر کلاته چه پروسه درمانی را طی کرده اند؟

عملکرد تناقض آمیز رهبران مجاهدین، یعنی قرنطینه کردن اعضای در اردوگاه این گروه در منز آلبانی از یک سو و  ادعای پوچ در درمان آنها از سوی دیگر قابل پذیرش نیست.

مانع از تردد آزادانه اعضا توسط رهبران مجاهدین حتی برای درمان،  نشان از یک واقعیت تلخ تاریخی دارد و آن اینکه برای آنان مرگ این افراد بمراتب سود بیشتری از درمان شان در دیگر کشورهای اروپایی دارد. بهترین راه ، بسته شدن پرونده هر عضو ساکن در اردوگاه آلبانی نهایتا با مرگ در  یکی از بیمارستان های عقب مانده این کشور است.

بدین ترتیب  باید گفت در ورای همه خیمه شب بازی ها و جست و خیزهای میمون وار و مشمئزکننده رهبران مجاهدین چه در پهنه تشکیلات و چه در عرصه جهانی، آنچه واقعیت امروز مجاهدین است نه شعار «صفی تا تهران»، «کانون های شورشی» و انبوه ادعاهای دیگر، بلکه واقعیت تلخی بنام صفی تا قبرستان است که هر روز با آن دسته و پنجه نرم می کنند.

ضمنا یادآوری این نکته هم به رهبران مجاهدین خالی از لطف نیست؛ اگر  آنان تاکنون مرگ را تنها برای اعضای این گروه نسخه پیچی می کردند. اکنون شرایط برای رهبران این گروه نیز علیرغم داشتن زندگی اشرافی فراهم است. چهره ی چروکیده و  چشمان گود افتاده مریم رجوی نشان از این دارد که آفتاب عمر او نیز بر لب بام است و چه بسا زودتر از بقیه در آلبانی نوبتش فرا رسیده و مفقودالاثر شدنش اعلام شود. تا در اوج تنفر مردم ایران،  خاک سرد دیار بیگانگان را تجربه کند.

نویسنده : سعید پارسا
منبع خبر : سایت راه نو

*** 

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکامریم رجوی و قتل خاشقجی، لابی های اجاره ای و توهم ریاست جمهوری

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

Bolton_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Payed

John Bolton – Defender Of Zion, Promoter Of MEK Terrorism – Fees Revealed

همچنین:

سیل ویرانگر در ایران و جانوران موذی، مجاهدین خلق (+ پیام مرحوم مسعود رجوی)

سیل ویرانگر ایران و جانوران موذی. مجاهدین خلق فرقه مریم رجویراه نو، چهاردهم آوریل ۲۰۱۹:…  خودزنی مجاهدین در عرصه سیاسی زمانی بیشتر آشکار شد که در یک همسویی مشمئز کننده همگام با آمریکا که سپاه پاسداران را در لیست گروههای تروریستی قرار داد،  بر علیه این نیرو وارد جنگ روانی شدند. مریم رجوی این روزها که سخت به بیماری «توئیت» کردن دچار شده در دنیای خیالی خود در میان خرابه های سیل پرسه زده و  برای مردم فرمان جنگ و مقابله با سپاه را صادر می کند!!؟؟یک روز به نام خود «فراخوان تشکیل شوراهای مردمی برای مقابله با سیل» می دهد، روز دیگر  بنام مسعود رجوی که از قبر خود سربر آورده پیام میدهد

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_تهدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعضای خودشان بیشتر از تهدیدشان برای جمهوری اسلامی است

۱- سیل ویرانگر در ایران و جانوران موذی، مجاهدین خلق، مریم رجوی

لینک به منبع 

سیل ویرانگر همچنانکه در مناطق سیل زده انواع و اقسام جانوران موذی و خطرناک را با خود به محیط زندگی مردم آورد. در عرصه سیاسی نیز این چنین شد. جانوران سیاسی از هر مدل و در هر رنگ و لعابی فرصت یافتند تا چند صباحی از لانه های تاریک و نمور خود به روی خاک آمده  و قلم های زهرآگین شان را بسوی مردم ایران نشانه بگیرند. و هر آنچه در چنته شان از لقمه حرام انبان شده  بیرون بریزند.

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

همان کسانی که نه تنها حیات سیاسی شان،  حتی حیات فیزیکی شان بدست اربابان فاسد غربی و عربی است.

کسانی که در طول هشت سال جنگ ایران و عراق در کشتن حافظان این مرز و بوم ارتش عراق را همراهی کردند، کسانی که به هر شکل ممکن به فعالیت های جاسوسی و هر اقدام شنیع دیگری دست زده اند،  حال تلاش می کنند مردم را در مقابل سپاهیانی قرار دهند که ایران را از چنگال کثیف و اهریمنی عراقیان، حامیان منطقه ای و بین المللی شان و وحوش و خائنین مجاهدین و دیگر گروههای مزدور  نجات داده است.

دائیان مهربان تر از مادر چه یقه درانی هایی که نکردند.  اطلاعیه پشت اطلاعیه دادند،  هزاران شامورطه بازی دیگر درآوردند تا شاید دست ناپاک و کثیف اربابانشان بیشتر از بقیه بر سر و رویشان کشیده شود.

طی مدت اخیر در حالیکه سیل در اغلب استانهای کشور در جریان است و مردم آسیب دیده بیش از هر زمان دیگری به کمک و آرامش روحی و روانی نیاز دارند، این مزدوران بی وطن  از هر ترفندی برای ملتهب کردن امنیت روانی جامعه سؤاستفاده می‌کنند.

از بزرگنمایی گرفته تا پخش شایعه و حتی اینکه این سیل عمدی بوده و توسط سپاه صورت گرفته ضمن توهین به شعور مردم سعی کردند با  انواع و اقسام دروغ های دیگر مردم را مایوس و در نهایت آنان را در مقابل نیروهای امدادگر بویژه سپاه پاسداران قرار دهند تا شاید به اهداف شومی که توسط اربانشان به آنان دیکته شده برسند.

آنان در ظاهر خود را حامی مردم قلمداد می کنند ولی وقتی می بینند حتی هنرمندان این کشور نیز برای کمک به مردم ، خود را به مناطق سیل زده می رسانند آنان را به باد توهین و تمسخر گرفته و «دورویشان» خطاب می کنند.

اما لبه تیز حملات فرقه مجاهدین سپاه پاسداران و در قلب  آن قرارگاه خاتم الانبیاء است.

این مزدوران هرگز دلشان به حال مردم سیل زده نمی سوزد آنان فقط دنبال بحرانی هستند که بتوانند با ایجاد اختلاف بین مردم و سپاه پاسداران به  اهداف خود را پیش ببرند.

بدیهی است اگر هر کشور دیگری غیر از ایران بود مسلما تاب تحمل این همه خسارت را در مقابل چنین سیل ویرانگری نداشت.  چرا که می توانست به انبوه بحران در حیطه های امنیتی، بهداشتی، انسانی، اجتماعی و . . .  و البته کنترل ناپذیر تبدیل شود.

نیرویی که این چنین دوشادوش مردمش در مقابل سیل سد سدیدی ایجاد کرد و همدل و همزبان با آن با تمام توان و امکانات شان به مقابله برخاستند خواب  شوم بدخواهان ایران را نقش بر آب کرد. و یک بار دیگر مثل زمان جنگ پیوند بین مردم و نظامیان که حافظان این مرز و بوم هستند دیده شد.

خودزنی مجاهدین در عرصه سیاسی زمانی بیشتر آشکار شد که در یک همسویی مشمئز کننده همگام با آمریکا که سپاه پاسداران را در لیست گروههای تروریستی قرار داد،  بر علیه این نیرو وارد جنگ روانی شدند.

مریم رجوی این روزها که سخت به بیماری «توئیت» کردن دچار شده در دنیای خیالی خود در میان خرابه های سیل پرسه زده و  برای مردم فرمان جنگ و مقابله با سپاه را صادر می کند!!؟؟

یک روز به نام خود «فراخوان تشکیل شوراهای مردمی برای مقابله با سیل» می دهد، روز دیگر  بنام مسعود رجوی که از قبر خود سربر آورده پیام میدهد.  و  زمانی هم  با نام «سخنگوی مجاهدین» مشتی مزخرفات را بر زبانش می راند.

بدین ترتیب باید گفت: مردم ایران هرگز مواضع خصمانه آنان را در چنین شرایط سخت فراموش نخواهد کرد. که چگونه با حمایت از تحریم های استعماری، بر مشکلات شان  افزودند.

ولی درد ضد انقلاب بویژه فرقه مجاهدین ، آنجایی بالا گرفت که مردم ایران نه تنها در مقابل انواع و اقسام  فشارهای خارجی که توسط این جانوران موذی همراهی میشد، سر خم نکردند بلکه با اتحاد و همدلی که بین تمامی اقشار مردم  ایجاد شد یکبار دیگر یکپارچگی وصف ناپذیر خود را علیرغم تمامی مشکلات طاقت فرسا در معرض دید جهانیان به نمایش گذاشتند.

نویسنده : سردبیر
منبع خبر : سایت راه نو

۲- نگاهی به پیام منتسب به مسعود رجوی رهبر مفقودالاثر فرقه مجاهدین

لینک به منبع

امروز پیامی منتسب به رهبر مفقودالاثر فرقه مجاهدین، مسعود رجوی بر روی سایت این گروه قرار گرفت.

این پیام نیز همانند سایر پیام های منتسب به رجوی با بوق و کرنا،  پخش موزیک و دیگر ابتکارات فنی و سینمایی  همراه بوده است. کاری منحصربفرد که مختص فرقه مجاهدین است تا با ایجاد هیجان و دور کردن ذهن مخاطب از سوابق ننگین این گروه مطالب خود را به خورد مخاطبانش بدهند.

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکا

حال اگر  از این پیام جنبه های تبلیغی، مثل نشان دادن متن پیام در یک حالت سه بعدی که با هدف خلق توهم عمقِ صحنه و  ایجاد یک فضای سه بعدی صورت می گیرد، و کارگردان بشدت مراقب پرسپکتیو آن هست، و همچنین نشان دادن ویدئوهای سیل اخیر در کشور، صفحات قرآن و بکارگیری دیگر هنرهای تبلیغی،  فاکتور بگیریم، آنچه که باقی می مانند محتوانی بی خاصیت و  البته تکراری است که تلاش می شود در یک قالب جدید و نو  عرضه گردد.  تا شاید از دردهای بی پایان اعضای این گروه که با کمرهای خمیده  و بیمار عرض و طول اردوگاه این فرقه در آلبانی را از صبح تا شام طی می کنند بکاهد.

آنچه که در سطر سطر این پیام موج می زند تلاش فریبکارانه رجوی برای منحرف کردن اذهان مخاطبان از جنایات این گروه در بیش از چهار دهه  گذشته است.

رجوی سخن خود را با ترحم به مردم سیل زدگان کشور آغاز می کند و می گوید: «. . . کیست به جز آخوندها و پاسدارانشان که صحنه های فرو ریختن خانه و کاشانه خلق محبوب خود را ببینند و قلبش از جا کنده نشود . . . ».

باید به رجوی گفت: اگر کمک های همه جانبه سپاه، بسیج و دیگر ارگانها امدادی نبود. به جرات می توان گفت که چندین برابر خسارتی که اکنون بوجود آمده می توانست بر مردم ما تحمیل شود.

هرچند این سیل که در تاریخ یکصدساله ایران بی سابقه است،  اکثر استانهای کشور را فرا گرفت، خانه های مردم  را ویران کرد و تعدادی از هموطنان ما را هم کشت. ولی تحمل آن برای مردم ما خیلی راحت از قبول خیانت هایی است که شما مجاهدین طی سالیان گذشته در حق مردم کشورمان روا داشته اید.

سالهایی را به یاد آورید که با هجوم به مرزهای ایران به همراه ارتش عراق سربازان ایرانی را کشتید، و چه مادرانی را که عزادار نکردید و چه مادرانی را که با اسیر گرفتن فرزندانشان و تقدیم آنان به صدام حسین داغدار نکردید.

رجوی برای فریبکاری بازهم بیشتر آیه «قل انتظروا انا منتظرون» را بر زبان ناپاکش رانده  و می گوید: «بگو منتظر باشید که ما هم در انتظاریم»

رجوی بدرستی می گوید در انتظار است.  در انتظار آتشی است که شاید توسط آمریکا علیه مردم ایران گشوده شود تا او و اعوان و انصارش به آنچه می خواهند برسند.

باید به او گفت: ما هم در انتظاریم در انتظار روزی که تو را در دادگاه خلق بخاطر تمامی جنایت هایت،  بخاطر تمامی سرباز کشی هایت و بخاطر تمامی تجاوزات جنسی و وحشی گیریهایت و بخاطر هزاران کثافت کاری های دیگرت و خیانت هایی که در حق همین مردم با ماسک «مبارزه با جمهوری اسلامی ایران» کردی به محاکمه بکشانیم.

رجوی بخاطر اینکه از غافله عقب نماند  می گوید: « . . . سلام و درود بر شیرزنان و رادمردانی که از دور و نزدیک بی نام و نشان به یاری (سیل زدگان) شتافتند»

ولی این فریبکار به اینکه آنان در هر فرصتی با تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه مردم ایران همراهی کردند اشاره یی نمی کند.  و اینکه چگونه تحریم های آمریکا مانع رسیدن کمک های جهانی برای مردم ایران گردید.

رهبر معلوم الحال مجاهدین آنقدر عقده یی و ضد علم و پیشرفت است که حتی تاب تحمل فعالیت های علمی جوانان این مرز و بوم را نیز ندارد و آنرا در پیامش  به باد مسخره می گیرد.

همچنانکه در درون تشکیلات نیز وضع هم همین بوده است. و بیشترین سخت گیریها برای کسانی بود که دارای تخصص در زمینه های مختلف بودند. از پژشک گرفته تا مهندس و رجوی به آنان لقب «قطب» داده و از سپردن مسئولیت های جدی به آنان خودداری می کرد.

رجوی از اینکه آمریکا در سال ۲۰۰۳ بجای حمله به ایران به عراق حمله کرد و از اینکه  او دیگر ارتشی ندارد ابراز ناخرسندی می کند. و بلافاصله برای آبروداری، مجددا واژه مسخره «کانون های شورشی» را به زبان می آورد که در مسیر (ارتش آزادیبخش هستند) !!!؟؟؟

درد های رجوی پایانی ندارد. او در این اطلاعیه پاچه رضا پهلوی را هم می گیرد.  و به سخنان رضا پهلوی که گفته بود: «. . . ما نمی توانیم در ایران به تغییر دست پیدا کنیم بدون اینکه تلاش کنیم که اکثریت این عناصر (سپاه و بسیج) را در طرف خودمان داشته باشیم» بشدت می تازد.

رجوی از  موضع رضا پهلوی در ارتباط با تحریم ها نیز پریشان حال است. رجوی از قول رضا پهلوی نقل می کند که «من با اصل تحریم های هوشمند و هدفمند موافقم» .

ولی وی  از درج ادامه صحبت های رضا پهلوی که گفته بود؛ «تحریم ها در کل بر رژیم تاثیر گذاشته، اما بر مردم ایران هم تاثیر سنگینی داشته. . . » به عمد فاکتور می گیرد.

باید گفت کاش رجوی هم تا حدودی شعوری از جنس رضا پهلوی داشت و واقع بین بود  تا شاید  به این حد در فساد و تباهی ناشی از توهم و اعتیاد به قدرت که او را به مزدوری تمام عیار انواع و اقسام قدرت های فاسد غربی و عربی کشاند،  و در مقابل مردم قرار داد، غرق نمی شد.

شاید علت دیگر آن این باشد که  آنان هنوز  مثل رجوی  مرزهای وقاحت و دست داشتن در افشای اطلاعات هسته یی و شرکت در ترور دانشمندان ایران طی را طی ننموده اند.

شاید آنها هنوز تمامی پل های پشت سر خود را خراب نکردند.  و  مطمئنا اگر در یک انتخاب فرضی مردم بجای شما همان رضا پهلوی را انتخاب کنند مسلما ناشی از مرزهای خیانتی است که شما بیشتر از بقیه آنرا درنوردیده اید.

قضیه جایی جالب تر می شود که رجوی با پررویی تمام در پیامش از اصل «کس نخارد» سخن می گوید. گویا فراموش کرده است که چند دهه  در دامن صدام و تحت تربیت وی بزرگ شده است.

بدین ترتیب رجوی با زبان بی زبانی می خواهد بگوید اگر تاکنون نتوانسته جمهوری اسلامی ایران را سرنگون کند بخاطر این بوده است که  مستقل بوده و مستقل عمل کرده است. و او هیچ تقصیری ندارد. عجب !!!؟؟؟

حرف آخر اینکه باید فلاکت و درماندگی رجوی را در مطلب انتهایی پیام وی و بعد از این همه آسمون و ریسمون بهم بافتن جستجو کرد. وی می گوید:

«در همین جا از هموطنان از مشتاقان آزادی ایران و یاران شورشگر و اشرف نشان در کشورهای مختلف درخواست می کنم اگر قبول افتد، امسال گردهمایی سالانه مقاومت را به موازات اعتراضات مردممان در داخل ایران ، به تظاهرات در خیابانها، در شهرها و مکانها در شرایط و زمانی که مناسب می بینند بکشانند بگذارید امسال سیل خروشانی از ایرانیان جاری شود . . .»

رجوی با این کار مشکل بزرگی از مریم رجوی حل می کند. بدین ترتیب او  می تواند با توسل به اینکه این  خواست مسعود است، یقه خود را از برگزاری سیرک تکراری هر ساله که با دعوت از سیاست مداران تندرو و بازنشسته آمریکایی، شرکت آوارگان و دانشجویان فقیر کشورهای اروپایی شرقی و  در راس همه آنها با دادن وعده های دروغین همراه بوده ، رها کند.

نویسنده : سعید پارسا
منبع خبر : سایت راه نو

(پایان)

*** 

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکاماهیگیری مریم رجوی (مجاهدین خلق) از آب گل آلود سیل و درد و رنجم مردم ایران

همسوئی فرقه رجوی، مجاهدین خلق ایران، با اقدامات ضد ایرانی آمریکاکسی از مریم رجوی و مجاهدین خلق ایران نمی پرسد سهم شما چیست؟

سیل کرکس ها و مریم رجوی! مجاهدین خلق ایران 3Maryam Rajavi’s lies flood the internet while Iranians struggle with reality

همچنین: