همه غیر از مجاهدین و هوادارانشان، مزدور وزارت اطلاعات هستند!؟

همه غیر از مجاهدین و هوادارانشان، مزدور وزارت اطلاعات هستند!؟

آریا ایران به نقل از صفحه فیسبوک عاطفه اقبال، دهم ژوئن 2013: …  حالا چطور استعفای دو عضو شورا، تقاضای کمک اسماعیل یغمایی برای یافتن یک خبر از مادر فرزندش در عراق، و سئوالات ایرج مصداقی توانسته اینهمه ضربه بزند خدا داند!! ولی انصافا من یکی نفهمیدم طرح این سئولات و استعفای دو عضو شورا و پیگیری زنده بودن یک مادر چگونه جان رهبر مجاهدین را به خطر انداخته است!؟ یکی نیست بپرسد که همه مامور وزرات اطلاعات …

لینک به منبع

شورای ملی مقاومت عاقبت در رابطه با استعفای آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی اطلاعیه ای منتشر کرد. اینبار اما با اسامی تمامی اعضای غالبا مجاهد شورا. البته امیدوارم که با انتشار این اسامی جان آنها !! را به خطر نیانداخته باشد!

ولی نباید از این تهمت های بیهوده زد. صاحب این جانها همانطور که بارها گفته شده رهبری مجاهدین است و خودش هر کاری می تواند با آن بکند.

فقط دیگران حتی اگر اسامی زخمی های یک حمله موشکی و یا انتقالی ها به آلبانی را منتشر کنند مشکوک به ارتباط با وزارات اطلاعات می شوند. اطلاعیه کذایی! همراه با اسامی کذایی! را ببینید.

البته بزغم آنها همه غیر از مجاهدین و هوادارانشان مزدور وزارت اطلاعات هستند و همه به مجاهدین در شرایطی که البته همیشه حساس است!! خیانت کرده اند!!

در این اطلاعیه مثل همیشه بر روی شرایط حساس تاکید شده اما اینبار شرایط حساس : انتخابات رژیم که معلوم نیست چه ربطی به ما دارد!؟ و جان ساکنان اشرف و لیبرتی!! البته از نگه داشتن آنها در عراق در شرایطی خطرناک سخنی به میان نمی آید! و دست آخر در خطر انداختن جان مسعود رجوی،است!!

حالا چطور استعفای دو عضو شورا، تقاضای کمک اسماعیل یغمایی برای یافتن یک خبر از مادر فرزندش در عراق، و سئوالات ایرج مصداقی توانسته اینهمه ضربه بزند خدا داند!!

ولی انصافا من یکی نفهمیدم طرح این سئولات و استعفای دو عضو شورا و پیگیری زنده بودن یک مادر چگونه جان رهبر مجاهدین را به خطر انداخته است!؟

یکی نیست بپرسد که همه مامور وزرات اطلاعات! قبول! اما پاسخ به سئوالات از طرف شما چی شد!؟ ولی خدا را شکر اینبار به کمپین بند نکرده اند. احتمالا آنرا به رسمیت شناخته اند.

متاسفانه گویا جمهوری اسلامی و اپوزیسیونش هر دو با هم در مسیر غرق شدن در بحرانهای داخلی بعد از سی و پنج سال به هم رسیده اند. یک به یک…خدا آخر و عاقبت این مبارزه را به خیر کند! این شما و این اطلاعیه شورای مجاهدین!

این مطلب بدون تیتر بود-تیتر از آریا ایران

عاطفه اقبال – ۹ ژوئن ۲۰۱۳

فراخوان مستقل برای خروج انسانی ساکنین لیبرتی از عراق

همچنین
موضع گیری شورای ملی مقاومت ایران در مورد استعفای آقایان محمد رضا روحانی و کریم قصیم؛ فرار از پاسخگوئی
تبریک مضاعف. هم آزادی دوستان از فرقه رجوی در لیبرتی و هم جدایی آقایان قصیم و روحانی
نکات مهم در استعفا نامه دو عضو با سابقه شورا
استعفایی فراتر از انشعاب؛ شکست حرکتهای فرمالیستی رجوی


Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen