همه معادلات علیه گروه رجوی + مجاهدین و ده روز گذشته

همه معادلات علیه گروه رجوی + مجاهدین و ده روز گذشته

نیما میهندوست (عضو سابق ارتش آزادیبخش و مجاهدین خلق)، نیم نگاه، دهم ژوئیه 2014:… امسال شرایط دعوت از گروههای فقیر دانشجویی از تبار اروپای شرقی و یا سیاه پوست های کم درآمد و ندار برای پرساختن سالن ویلپنت ازسوی سازمان چنان بی برنامه و ناجور بود که با گشت در صفحات کلیه هواداران فعال و سرپل های سازمان بیش از عکس های بیست ردیف جلو تصویری در فیسبوک و یا سایر شبکه های اجتماعی به چشم …

جمشید سالور: نگاهی به رویاهای کودکانه مریم قاجار و موضع سریح وروشن دولت فرانسه درباره فرقه رجوی

مجاهدین خلق رجوی امام امریکامریم رجوی، «نمایشهای اروپایی» و «ریزش و رانش» چند ساله نیرو

همه معادلات علیه گروه رجوی

لینک به منبع

آنچه این روزها گروه رجوی را به تکاپو و اقدامات و اظهارنظرهای غیرهمگن وادارنموده ، شرایط رو به جلوی پرشتاب ولی منفی و علیه سازمان است که زوایای پنهان و ضد مردمی و ضد انسانی این تشکیلات وطن فروش را نمایان ساخته است.

امسال شرایط دعوت از گروههای فقیر دانشجویی از تبار اروپای شرقی و یا سیاه پوست های کم درآمد و ندار برای پرساختن سالن ویلپنت ازسوی سازمان چنان بی برنامه و ناجور بود که با گشت در صفحات کلیه هواداران فعال و سرپل های سازمان بیش از عکس های بیست ردیف جلو تصویری در فیسبوک و یا سایر شبکه های اجتماعی به چشم نمی خورد.

ضمن اینکه هدف اساسی عرضه وجهه ظاهری و پرشلوغ و جنب و جوش سازمان به لابی های امریکایی و صهیونیستی بود تا در تعادل قوای فعالیت های علیه ایران بر سهم خواهی های خیالبافانه خود بکوبند. ولی در سوی دیگر امریکاییان بدنبال رفع مشکلات خود در منطقه میباشند و سعی دارند با هزینه هایی برای ایران ، توافقات پر ثمری را بصورت برد برد حاصل نمایند. پس انتظارات سازمان در حضور فیزیکی امریکا در عراق و بازی دادن اطلاعاتی و میدانی سازمان در عراق بی شک برآوردهای همیشه غلط رهبری مجاهدین تروریست میتواند باشد.

از زمان طرح موضوعیت گروه جنایتکار داعش در سوریه و عراق تاکنون رهبری فریبکار سازمان از اعلام محکومیت اعمال ارتجاعی و ضدبشری آنان خودداری نموده است. شاید این بدان جهت باشد که با بینش دیالکتیکی مسعود رجوی باید سراغ تضاد سیاسی بزرگ رفت. ولی در هر حال در آن ملاء اجتماعی اتفاقات وحشیانه ای رخ میدهد که مجاهدین نیز جز اعلام موضع سیاسی و نفی آن چاره ای ندارند. شاید به این دلیل هم باشد که مریم رجوی از ابتدا آنان را انقلابیون عراقی خوانده و اینک نمی تواند مکانیسم تحلیل سیاسی خود را عوض نماید.

چگونه باور کنیم رهبرانی که دفاع از حقوق بشر، دموکراسی و آزادی را همچنان لق لقه زبان شان کرده اند و داد ارگانهای حقوق بشری را نیز درآورده است، چنین جنایاتی را محکوم نمی‌کنند؟ و شاید هم خشونت وجه مشترک مجاهدین رجوی و داعشی ها باشد. به هر حال دیری نخواهد گذشت که مردم عراق هم ریشه نداشته فرقه رجوی را خواهند شناخت.

گفتنی است مدتی است که دیگر فضای مجازی عرصه امنی برای سازمان جهت تحقق شعار “هزاراشرف میسازیم” نشده است. دهها ترفند و شگرد عناصر جاسوس و خیانتکار فرقه رجوی با دهن کجی گروههای جوان ، دانشجو و فهیم مردم بی اثر و به تیری زهرآگین علیه سازمان تبدیل شده است. امید واهی مسعود رجوی برای هر آشوب طلبی و بلوا آفرینی دیگر خریداری ندارد. شاید بی میلی عناصر هوادار سازمان در عرض اندام و پست گذاری مطالب و تصویر برای سازمان در اروپا مصداق همین حرفم باشد.

مجاهدین و ده روز گذشته

لینک به منبع

روز ۶ تیرماه سازمان تروریستی مجاهدین خلق طبق روال گذشته با همایشی همانند سالهای گذشته در ویلپنت پاریس پا به میدان گذاشت. ولی قاعده این بازی بسیار سخیف و به واقع نمایشی چنان از سازوکارغیرواقعی تشکیل شده بود که نتایج آن را با همان هزینه های سرسام آور برای مجاهدین از جمله حق الزحمه پناهندگان افغانی ، حق الزحمه لویئس فری ، ریئس سابق اف بی آی امریکا!!! و خانم مشاور سابق امنیت داخلی امریکا و سایر مواجب بگیران بازنشسته امریکایی تا شهردار چاخان شهر نیویورک ، رودی جولیانی و… میتوان جمعبندی نمود.

یعنی امسال بسیار ضعیف تر از گذشته! و نهایتا در قالب یک تکلیف تشکیلاتی بی سمت و سو برگزار و به پایان رسید. پیام مریم رجوی جز تکرار یکسری شعار های کلیشه ای برای بزرگ نمایی خود و سازمان بادکنکی مجاهدین ، چیزی نبود. وی در قسمتی از سخنانش نظام ایران را به قطع مجازات اعدام سنگدلان قاچاقچی و متجاوز گروهی به نوامیس مردم و…. دعوت و ادامه میدهد “در آنصورت شما عاملان حکومت یک هفته هم دوام نخواهید داشت “. این درحالیستکه همین خواسته میتواند از سوی خانواده های خسته و مانده از بی پاسخگویی سران سازمان به درخواست ملاقات آنان با اعضای خانواده هایشان در کمپ لیبرتی برای خانم رجوی طرح شود که شما لطف کنید فقط ۴ ساعت عوامل نگهبانی و اطلاعات سازمان خود را از اضلاع کمپ لیبرتی بیرون بکشید تا همگان بدانند فی الواقع چند نفر مجاهد بی بدیل برای مسعود رجوی باقی می ماند. لذا این بیانات ازبرشده مریم رجوی نیز نتوانست چنگی به دل سمپات های سازمان بزند و غائله با گرفتن عکس های یادگاری هواداران و بعضا سرپل های سازمان در محوطه سالن نمایش و بارگذاری آنها در اکانت های فیسبوکی به پایان رسید. میتوان گفت اظهارات نمایشی و پوک ابلهانی از سیاستمداران ورشکسته و از دور خارج شده و مواجب بگیر امریکایی نیز چنان غیرهمگن و کذایی بنظر میرسید که براستی به پرداختن چند سطری اظهارات آنها نیز نمی ارزد. همین گفته بس که تفنگدار سابق امریکایی در جنگ ویتنام اینک در همایش ویلپنت فقط برای ۴۰ هزار دلار پیراهن می درد که من هم مجاهد خلق ام!!!. راستی این سخنان کدام طیف فکری و اجتماعی و دانشجویی ملی و میهنی را متاثر میسازد؟

اطلاعیه های پی در پی سازمان از جنایتکاران داعش تحت عنوان شش سازمان ملی و عشایری عراق!! چنان سازمان را در وادی بی سرانجامی فرو برد که نتوانست حداقل به گزارشات واقعی رسانه های امریکایی حاضر در صحنه جنگ و میدانی در عراق بسنده نموده و خود را از حیطه حمایت های کور از تجاوزات گروه تروریستی داعش دور نماید.

علی ایحال سازمان اینک با صحرایی بی آب و علف از از واقعیات تضادهای تشکیلاتی و سیاسی در کمپ لیبرتی مواجه بوده و عنان فرمانبرداری اعضا را از دست داده و نمی اندیشد که بفهمد جایگاهی در ورای ماندن در عراق نمی تواند بیابد.

شنیده ها از بزرگی تحقق هزینه های تبلیغاتی ویلپنت چنان است که گویا سازمان با همان رقم گنده ارزی میتوانست کل اعضای مستقر در لیبرتی را از عراق به کشوری ثالث منتقل نماید. نهایتا سازمان در کنار نتایج مسلم مذاکرات رو به جلوی هسته ایران با گروه ۵ بعلاوه ۱ نیز هیچ میدانی را برای تاخت و تاز نمی یابد تا بر طبل بی رمق خود بکوبد.

***

همچنین:

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمامروز منافقین در دامن آمریکا هستند (دشمنان اصلی حامیان تروریسم هستند نه احمق ها)

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIIntroducing Maryam Rajavi as a human rights activist is the wrong tool for the wrong job

وقتی رهبر عقیدتی مجاهدین خلق ، فرقه گرایی و تروریسم را گرامی می دارد

آرش رضایی، نیم نگاه، دوم ژوئن 2014: … جدایی و ریزش مستمر اعضای تشکیلات رجوی در بعد از سرنگونی رژیم صدام ، همچنان ادامه دارد. در قرارگاه اشرف و کمپ لیبرتی صدها تن از کادرهای تشکیلاتی در سطوح بالا و رده های پایین تر به دلایل گوناگون از مجاهدین خلق جدا شده اند. نزدیک به پانصد نفر از آنان به ایران و

مصاحبه سایت نیم نگاه با خانم زهرا معینی – قسمت هفتم

زهرا معینینیم نگاه، ششم می 2014: …  مسعود (رجوی) درنشستی درسال ۷۴ با اعضای شورای رهبری و دیگر سران بالای سازمان که معروف به نشستهای درونی میباشد ، داشت رو به کبری طهماسبی و مهوش سپهری که ازمسولین تشکیلات درآلمان بودند ، کرد و گفت: ” چرا شما گذاشتید این دختر پاپتی و دهاتی جون سالم به درببرد… چرا گذاش

علی خاتمی : رهبران جنایتکار فرقه مجاهدین خلق از افشاگری ما جداشدگان آشفته حال شده اند …

علی خاتمی 1نیم نگاه، سوم می 2014: … دوستان و هموطنان عزیز ایرانی ، من فردی سیاسی نبودم و از ابتدا هم با عقاید این فرقه مردم فریب مخالف بودم بدلیل جنایاتی که در درون تشکیلاتش می کرد و افراد زیادی از اعضای منتقد و خواهان جدایی را سر به نیست کرد و یا آنها را به قتل رسانید و اما به نفرات می گفتند ایست