همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شد

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شد

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شدصابر تبریزی، ایران اینترلینک، سی ام اکتبر 2019:… مجاهدین خلق  اما، باتمام قوا به تبلیغ گروه تکفیری وی پرداخته و مکررا گفتند  که اینها ” عشایر انقلابی عراق ” هستند که قابل حمایت همه جانبه میباشند! اما حمایت باند رجوی ازداعش، دلیل مرموز و مهمتری هم داشت. این حمایت بیشتر بدانجهت بود که مغز متفکر وسازمانده داعش بعهده ی عبدالخلیفاوی ( افسراطلاعاتی بلند پایه ی نیروی هوایی ارتش صدام) بود والبته که ارزش زیادی برای مجاهدین خلق بعنوان نماینده ی  ارباب سابقی که مجددا موقعیتی بدست آورده ، داشت.  ابوبکر البغدادی توسط همین افسر عالی رتبه ی بعثی بعنوان رهبر معنوی داعش انتخاب شد تا خود پشت صحنه بماند و نقش اصلی را بعهده داشته باشد. همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شد

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شدذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شد

کشته شدن احتمالی رهبر ” عشایر انقلابی رجوی”، چرا باید ایران را نگران کند؟

8آبان 1398

فرقه ی رجوی دریک فرافکنی بی شرمانه، کشته شدن ابوبکر البغدادی ( رهبر داعش) را بعنوان فقدانی برای حکومت ایران حقنه میکند و نمونه ی بارز ” آی دزد، آی دزد ” را بنمایش میگذارد!

تمامی آگاهان میدانند که ابوبکر الغدادی بعنوان یک عضو القاعده در زندان های آمریکا درعراق بسر میبرد که بعد از بده وبستان ها ونقشه هایی که ریخته شد، به مامورین اطلاعاتی اسرائیل اجازه داده شد که مدام به این زندان مراجعه کرده و آموزش های تروریستی مکمل را به بغدادی بدهند.

بغدادی باوجود اینکه بخاطر انجام عملیات تروریستی در زندان بود ، اجازه داشت که به تمامی بندها سرزده و با هرفرد دلخواهش ملاقات وگفتگو کند و درروند این آزادی تردد در داخل زندان به عضو گیری برای جریانی که داعش نامگذاری شد .

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شد

مجاهدین خلق  اما، باتمام قوا به تبلیغ گروه تکفیری وی پرداخته و مکررا گفتند  که اینها ” عشایر انقلابی عراق ” هستند که قابل حمایت همه جانبه میباشند!

اما حمایت باند رجوی ازداعش، دلیل مرموز و مهمتری هم داشت.

این حمایت بیشتر بدانجهت بود که مغز متفکر وسازمانده داعش بعهده ی عبدالخلیفاوی ( افسراطلاعاتی بلند پایه ی نیروی هوایی ارتش صدام) بود والبته که ارزش زیادی برای مجاهدین خلق بعنوان نماینده ی  ارباب سابقی که مجددا موقعیتی بدست آورده ، داشت.

ابوبکر البغدادی توسط همین افسر عالی رتبه ی بعثی بعنوان رهبر معنوی داعش انتخاب شد تا خود پشت صحنه بماند و نقش اصلی را بعهده داشته باشد.

عبدالخیفاوی درجریان درگیری های رقابتی بین گروه های تکفیری ، بطور اشتباهی کشته شد و بغدادی اشتهار بیشتری یافت.

مجاهدین خلق که همه را مثل خود احمق میپندارد ، درمورد مرگ البغدادی چنین نوشته است :

” رژیم آخوندی با حسرت و سخافت بخاطر ضربه دریافتی اعلام کرد، عملیات آمریکا علیه داعش در حالی صورت گرفته است که ارتش سوریه قصد گرفتن ادلب و امکان بازداشت و بازجویی از البغدادی را داشته است “.

اشرف آلبانی اردوگاه مجاهدین القاعده و داعش 

البته اخبار ضد ونقیض دیگری درمورد این قتل منتشر شده واظهار نظر قطعی دراین مورد مشکل است.

مثلا ترامپ درمصاحبه ی جنجالی با تلویزیون امریکا گفت که ازهلیکوپترها استفاده کرده وبا روسیه وترکیه هم هماهنگ بود که روسیه گفت که درزمانی که ادعا میشود  بغدادی کشته شده ، هیچ هلیکوپتری درآسمان حضور نداشت و حمله ی هوائی درکار نبود .

منبع مهم دیگری هم گفت که محل ادعایی کشته شدن بغدادی، تحت تصرف النصره بوده که رقابت شدیدی با داعش داشته و ممکن نبود که بغدادی بتواند دراین محل سکونت داشته باشد .

بعضا گفته میشود که بغدادی بعنوان دست نشانده  ی آمریکا دردست آمریکا بوده وبرای مصرف انتخاباتی کشته شده و…

افراد بدبینی هم میگویند که مانند جریان بن لادن، صحت وسقم قضیه محل شک وتردید است و منطقی نبود که درصورت کشته شدن ، جنازه اش نشان داده نشود و…

درصورت درست بودن خبر منتشره توسط آمریکا، ضرری به ایران که داعش را دشمن بشریت و اخلالگر خشن منطقه میداند ، نمیرسد ودر ارزیابی اش که یک مزدور آمریکائی ودوست انقلابی؟! رجوی کشته شده سخاوتی درکار نیست!

” علی ربیعی معاون قبلی وزارت اطلاعات و سخنگوی آخوند روحانی اعلام کرد: مبارزه با تروریسم نه تنها با بازپس گیری کامل سرزمین های سوریه و استقرار مجدد حاکمیت ملی دولت قانونی سوریه بر سراسر این کشور و نابودی تمامی هسته ها و عناصر داعش بلکه با بیرون رفتن کامل، فوری و بی قید و شرط آمریکا و همه نیروهای خارجی که بطور غیرقانونی در سوریه حضور دارند، محقق خواهد شد “.

آقای ربیعی مثل تمام اشخاص دیگر که اطلاعات کافی درمورد تروریست ها دارد، حرفی کاملا درست گفته و دیگران نیز بارها تاکیدکرده اند که بیرون رفتن مهمانان ناخوانده وقلع وقمع عناصر وایادی آنهاست که آرامش رابه سوریه بر میگرداند.

او بر درستی نظر مصلحان و بشر دوستان صحه گذاشته و حرف قابل انتقادی مطرح نکرده است.

زنان داعش و مجاهدین خلق ، قربانی فرقه های مخرب

این نویسنده ی رجویست، با وقاحت تمام میگوید :

“رژیم آخوندی در موضع جاده‌صاف کن و پدرخوانده مسلکی بنیادگرایی داعش، اکنون که با هلاکت ابوبکر بغدادی سپر و خاکریز مقدم خود را در منطقه و جهان از دست داده است، با انواع تشبثات تلاش میکند برای تسلی دادن مهره ها و نیروهای نیابتی اش، از دامنه و ابعاد ضربه بزرگی که دریافت کرده است، بکاهد”.

پدرخوانده و موسس داعش ها، استعمارگران جهانی است و آمریکا به نیابت از طرف آنها، این مجموعه را برای ایجاد اسرائیل بزرگ که ضربه ی مهلکی برای ایران خواهد بود ، رهبری میکند.

بزرگترین افتخار ایران ، نبرد بی امان بااین گروه هاست و باند رجوی که آبشخور مشترکی با اینها دارد ، دراصل خود ضربه خورده وبیجهت ” آی دزد، آی دزد ” میکند!

صابر  تبریزی

همپالگی رجوی ابوبکر البغدادی به درک واصل شد

***

ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)موضع منافقین نسبت به تروریست های عراق/ذوق زدگی منافقین از تصرف موصل توسط داعش

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جان-مک-کین،-بزرگترین-حامیان-تروریسم-و-ی/

جان مک کین، بزرگترین حامیان تروریسم و یکی از بنیانگذاران “داعش” مرد

 کریم غلامی، ایران فانوس، بیست و هشتم اوت 2018:… چندی پیش، ویدئویی از مهدی ابریشمچی (لمپن مزدور بی سواد و چاقوکش و چماق دار) در رسانه های مجاهدین منتشر شده است که او در این ویدئو، ادعاهای قدیمی مسعود رجوی مبنی بر این که جنگ مایه حیات رژیم ایران است، مسعود رجوی بخاطر صلح به عراق رفت، ارتش آزادیبخش عامل اصلی نوشیدن جام زهر … 

مزدوران فرقه رجوی مجاهدین خلق در خدمت جنگ و امریکاعکس فوق: مریم رجوی در کنار سناتور جان مک کین آمریکائی
عکس زیر: خواهران و برادران مجاهد خلق به صف در مقابل پرچم آمریکا 

لینک به منبع

جان مک کین، بزرگترین حامیان تروریسم و یکی از بنیانگذاران „داعش“ با سرطان مغز درگذشت

 کریم غلامی، ایران فانوس، 28.09.2018

روز شنبه 25 آگوست یعنی سوم شهریور، جان مک کین بخاطر سرطان مغز درگذشت.

جان مک کین (John Sidney McCain) هم اکنون ریاست کمیتهٔ نیروهای مسلح سنای آمریکا را بر عهده دارد و سناتور ایالت آریزونا است. او همچنین در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، شرکت کرد و از باراک اوباما، شکست خورد. او در جریان جنگ ویتنام هنگام بمباران ویتنامی ها هواپیمایش سقوط کرده و اسیر شد. جان مک کین، یکی از جنگ طلبان سر سخت است که دشمنی دیرینه ای با ایران دارد و همواره خواستار حمله به ایران بوده است. او در آوریل 2007 در جلسه ای در کارولینای جنوبی در آوازی پشت میکروفون چنین می خواند „بر روی ایران بمب بمب بمب بمب بریزیم“. مک کین، همچنین با تاریخ ایران نیز کینه می ورزد. او در یکی از سخنانش گفته است „من همچنان اندیشناک جاه طلبی آنان (ایرانی ها) هستم که چیرگی ایرانی بر منطقه به درازای تاریخ است.“ جان مک کین طی سالیان همواره طرفدار سخت گیری بیشتر آمریکا در برخورد با ایران بود. او همواره خواهان تشدید تحریم ها بر علیه ایران بود و اولین خواسته او حمله نظامی به ایران است. جان مک کین، در راه اندازی آشوب و جنگ و بنیان گذاری „داعش“ در سوریه نقش کیفی داشت. حمایت و عکس های او در کنار ارتش آزادی سوریه که بعدها تبدیل به „داعش“ شد، بیانگر شدت جنگ طلبی اوست.

اگر موضوع، شخص جان مک کین بود اهمیت چندانی نداشت که بخواهم به آن بپردازم اما از آنجایی که او دشمنی تاریخی با مردم ایران دارد و همواره در کنار تروریست ها بخصوص در کنار مریم رجوی عکس یادگاری انداخت لازم می بینم کمی به آن بپردازم.

ادعای کر کننده غرب بخصوص آمریکا در مبارزه با تروریسم چنان گوش ها را پر کرده است که بسیاری توان شنیدن صدای آسیب دیده ها از تروریسم را ندارند. دو خبر بسیار تکان دهنده در آلمان که چندان مورد توجه قرار نگرفت البته که اگر یک موضوع غیر جدی و مبتذل می بود رسانه ها آن را پیگیری می کردند. چندی پیش خبر اخراج محافظ اسامه بن لادن از آلمان و احتمال بازگرداندن آن مطرح شد و خبر دیگر یک دختر ایزدی که به مدت طولانی اسیر داعش بود و او که در آلمان پناهنده شده است شکنجه گر خود را که او نیز در آلمان پناهنده است را می بیند. البته فکر نکنید که دولت آلمان از وضعیت این دو تروریست اطلاعی ندارد حال چه بسیار کسانی که در کشورهای غربی پناهنده هستند در حالی که آنها تروریست های بسیار خطرناک هستند.

یکی از همین تروریست های پناهنده مریم رجوی است. او در کنار سیاست مدارهای غربی عکس یادگاری می گیرد و اعضای تروریست فرقه مجاهدین آزادانه در اروپا و آمریکا فعالیت می کنند. جان مک کین، نیز یکی از همین افرادی بود که ادعای مبارزه با تروریست را دارد ولی همواره در کنار مجاهدین و مریم رجوی، قرار داشت. نیازی نیست که بسیار به این موضوع بپردازیم تا ثابت کنیم که غرب خود تروریسم را شکل می دهد و از آن استفاده می کند و هر وقت که نیازش تمام شد بر علیه آن می شود. نیاز غرب بخصوص آمریکا به جنگ و نا امنی در جهان، ایجاب می کند تا آنها از تروریست ها و جنگ طلب ها حمایت بکنند. سازمان که مدعی صلح خواهی هستند (به مانند آمریکا که مدعی مبارزه با تروریست را دارد) اصلی ترین عامل خشونت در ایران است و همچنین آنها اصلی ترین عامل برای طولانی تر شدن جنگ ایران و عراق هستند. مجاهدین حتی بعد از سال 1991 تلاش کردند که مجددا جنگ بین ایران و عراق را شعله ور کنند و آنها تلاش کردند که بین ایران و آمریکا، جنگ به راه بیندازند و در تمامی این سالیان جان مک کین در کنار مجاهدین قرار داشت.

چندی پیش، ویدئویی از مهدی ابریشمچی (لمپن مزدور بی سواد و چاقوکش و چماق دار) در رسانه های مجاهدین منتشر شده است که او در این ویدئو، ادعاهای قدیمی مسعود رجوی مبنی بر این که جنگ مایه حیات رژیم ایران است، مسعود رجوی بخاطر صلح به عراق رفت، ارتش آزادیبخش عامل اصلی نوشیدن جام زهر بود و عملیات فروغ جاویدان تضمین نامه مجاهدین است، را نشخوار می کرد. اما این مجاهدین هستند که جنگ مایه حیات آنها است پایان جنگ بین ایران و عراق پایانی بود برای مجاهدین و امروزه می بینیم که آنها بدون جنگ و خشونت، از هم پاشیده اند.

مجاهدین بخصوص رهبران آنها مسعود و مریم رجوی، از آنجایی که در دنیای کوچک درون تشکیلات خود زندگی می کنند و هیچ ارتباط زنده و پویایی با جامعه بخصوص جامعه ایران ندارند، هر آنچه که نسبت به خودشان صدق می کند به بقیه هم تعمیم می دهند. مسعود رجوی، همواره مدعی بود و هنوز هم مدعی است که جنگ بین ایران و عراق مایه حیات رژیم ایران است (از آنجایی که مسعود رجوی در غار زندگی می کند و هنوز نمی داند که سالیان است که جنگ بین ایران و عراق تمام شده و صدام حسین سرنگون و اعدام شده است و خمینی یک سال بعد از جنگ در اثر سرطان فوت کرد.) و اگر جنگ تمام شود و بین ایران و عراق صلح برقرار شود حکومت ایران سرنگون می شود که البته نشد.

مجاهدین همواره بازیچه ای در دستان قدرت های غربی برای فشار آوردن به رژیم ایران بودند و ایستادن کسانی به مانند جان مک کین در کنار مریم رجوی، چیزی خارج از آن نیست چنان که همین فرد روزی در کنار اعضای داعش عکس یادگاری گرفته بود. اگر روز تاریخ مصرف مجاهدین برای غرب تمام شود، آنها پهنه را برای آنها سخت خواهند کرد چنان که در دوران ریاست محمد خاتمی همین کار را کردند و مجاهدین را در لیست تروریستی خود قرار دادند و امروز بر حسب نیازشان آنها را از لیست تروریستی خارج کرده و حمایت می کنند.

مرگ یکی از دشمنان مردم ایران نه جای تاسف دارد و نه تسلیت برای مردم ایران یک دشمن کمتر.

„پایان“

*** 

جان مک کین مریم رجوی مزدوری جنایت تروریسممحمد رزاقی: دیدار مریم قجر داعشی با بنیانگذاران داعش!ا

ملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعشملاقات سناتور جان مک کین حامی سر سخت فرقه بی آبروی رجوی با (ابوبکر بغدادی) امیر داعش

What makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothersWhat makes Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) and ISIS brothers

***

همچنین: