واکنش رجوی به تشکیل کمیته پارلمان عراق (+ برای ویزای عراق تماس بگیرید)

واکنش رجوی به تشکیل کمیته پارلمان عراق (+ برای ویزای عراق تماس بگیرید)

بنیاد خانواده سحر، بغداد، بیست و هشتم نوامبر 2015:… بنیاد خانواده سحر به تمامی خانواده هائی که در آمریکا و اروپا مایل به سفر به عراق برای دیدار با عزیزان خود در اردوگاه لیبرتی هستند اعلام میدارد که حاضر به انجام هرگونه همکاری و دادن تأییدیه برای اخذ ویزای عراق میباشد. خانواده ها میتوانند در این خصوص با بنیاد ارتباط برقرار نموده و مشخصات درخواست ویزای خود را اعلام نمایند تا در این زمینه …

خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویملاقات حضوری حق مسلم خانواده هاست

لینک به منبع

واکنش رسمی فرقه رجوی در برابر تشکیل کمیته پارلمان عراق

بنیاد خانواده سحر برای دریافت ویزای عراق همکاری میکند

به دنبال اقدام مجلس نمایندگان عراق برای تشکیل یک کمیته از نمایندگان کمیسیون های حقوق بشر و خارجه جهت دیدار از اردوگاه لیبرتی، بالاخره فرقه رجوی تاب نیاورد و تحت نام “شورای ملی مقاومت” اطلاعیه ای به تاریخ 26 نوامبر صادر نمود که به صورتی کاملا واضح فریبکاری و دغلکاری فرقه ای خود را بر ملا ساخت و با همان ترفندهای کهنه و نخ نمای همیشگی به وارونه جلوه دادن حقایق پرداخت.

در این بیانیه، که در سایت رسمی سازمان مجاهدین خلق تحت عنوان “شوی مضحک سفارت آخوندها و کمیته سرکوب مجاهدان اشرف و بردن مزدوران در پوش خانواده به مجلس عراق-فراخوان برای بازدید هیأتی از وکلا و پارلمانترها از اروپا، آمریکا و کشورهای عربی از لیبرتی” درج گردیده، مطرح شده است که “بیش از 400 تن از خانواده های مجاهدان لیبرتی در آمریکا و کشورهای اروپائی . . . به رغم این که بارها به سفارتخانه های عراق در کشورهائی که ساکن آن هستند درخواست ویزا برای دیدار با فرزندانشان را داده اند، دولت عراق از دادن ویزا به آنان خودداری کرده است.”

خانواده های مجاهدین خلق پارلمان عراق

گفتگوی خانواده ها با نماینده مجلس و گزارشگر ویژه پارلمان “نیازی معمار اوغلو”

در این اطلاعیه ادعا شده است که تمامی خانواده هائی که تاکنون به اشرف و لیبرتی مراجعه کرده اند همگی کارمندان وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی بوده که به اسم خانواده روانه عراق و لیبرتی شده اند و مأموریت آنان شکنجه روانی فرزندان رجوی است. سپس تمامی حملات به لیبرتی و اشرف تاکنون را هم به فعالیت این خانواده ها ربط داده که اقدامات آنان در عراق از جمله مراجعات اخیر به لیبرتی و مجلس و نخست وزیری عراق هم صرفا برای زمینه سازی حملات بعدی به لیبرتی صورت گرفته است.

در این بیانیه فریبکاری و دغلکاری نوع فرقه ای با مطرح نمودن عناوین و آمارهای جعلی و ساختگی، که از ترفندهای شناخته شده و همیشگی فرقه رجوی است و تاکنون مدرکی برای اثبات آنان ارائه نگردیده، نیز به وضوح مشاهده میشود.

خانواده های مجاهدین خلق پارلمان عراق

دیدار خانواده ها با نمایندگان مجلس عراق

در گذشته خانواده های بسیاری از کشورهای آمریکائی و اروپائی با اخذ ویزا به پادگان اشرف مراجعه کرده و خواهان دیدار با عزیزان خود شده اند که اخبار و اطلاعات آنان در همین سایت سحر مفصلا درج گردیده است اما فرقه رجوی نه تنها با خواسته آنها مخالفت کرده بلکه آنان را آماج توهین ها و تهمت ها و حتی سنگ و آهن پاره قرار داده است.

در دستگاه فرقه ای، خانواده دشمن اصلی و از یاران شیطان تلقی شده و افراد می بایست از آن برحذر باشند چرا که به زنده شدن عواطف انسانی انجامیده و اثرات مغزشوئی را از بین میبرد. رجوی و خانواده طی این سالیان درست تمثیل جن و بسم الله بوده اند که رجوی همیشه وحشت و ترس خود را از خانواده ها مطرح کرده و با انواع ترفند ها خانواده ها را تخطئه نموده است.

کمپ اشرف خانواده ها بدنبال فرزندان

دختری که از کانادا برای دیدار با خواهرش به مقابل پادگان اشرف آمده بود

بنیاد خانواده سحر به تمامی خانواده هائی که در آمریکا و اروپا مایل به سفر به عراق برای دیدار با عزیزان خود در اردوگاه لیبرتی هستند اعلام میدارد که حاضر به انجام هرگونه همکاری و دادن تأییدیه برای اخذ ویزای عراق میباشد. خانواده ها میتوانند در این خصوص با بنیاد ارتباط برقرار نموده و مشخصات درخواست ویزای خود را اعلام نمایند تا در این زمینه اقدامات لازم صورت گیرد.

بنیاد خانواده سحر

بغداد – 28 نوامبر 2015

***


https://youtu.be/26Mps-OQLTU

خانواده ها کمپ لیبرتی مجاهدین خلقکلیپ های حضور سه روز گذشته خانواده ها مقابل اردوگاه لیبرتی

کمپ لیبرتی مجاهدین خلق فرقه رجویاغلب افراد تحت سیطره فرقه مجاهدین در کمپ لیبرتی دچار بیماریهایی روحی و جسمی شده اند

خانواده ها کمپ لیبرتی سپتامبر 2015لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

همچنین
iran-interlink.org/wordpressfa/?p=22050

مطالبی مرتبط با حملات تروریستی پاریس (اولویت امروز، جمع کردن قرارگاه تروریست اور سور اواز)

پیوند رهایی، پاریس، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۵:… و اولین وظیفۀ ارگانهای امنیتی بستن و جمع کردن لانه فساد همین تروریستها در اطراف پاریس منجمله قلعه اورسوراواز است زیرا براساس واقعیت امر این عملیات تروریستی دو روز قبل از سفر دکتر روحانی به دعوت رئیس جمهور فرانسه به پاریس بود و فرقه رجوی در سایت های اجاره ای خود اعلام کرده بود که به هر نحوی که شده جلوی این سفر را بگیرد و از این رو تمام …


Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIچهره “عشایر انقلابی عراقی” باند رجوی را بهتر بشناسیم!

آقای اولاند، فرانسه بخاطر مردم خودش هم که شده دست از حمایت از فرقه تروریستی رجوی بردارد

قربانعلی حسین نژاد، پاریس، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

مصطفی محمدی قربانعلی حسین نژاد پاریس نوامبر 2015

شب گذشته با دوستم آقا مصطفی محمدی رفتیم به عنوان دو جدا شده از فرقۀ رجوی در مراسم شبانۀ یادبود کشته شدگان حملات جنایتبار تروریستی در میدان رپوبلیک پاریس و سوگواری مردم شریف فرانسه شرکت کردیم و همدردی مان را با خانواده های قربانیان و مردم و دولت فرانسه ابراز نمودیم. روی پلاکارد فرانسویان که به بنای جمهوری الصاق شده نوشته اند: اصلا نترسید

مصطفی محمدی، پاریس، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

لانۀ دیگر تروریسم و فرقه های جنایتکار با همان اندیشۀ ترور و خشونت داعش در فرانسه را بشناسیم

به قلم: مصطفی محمدی

مصطفی محمدی جمعه شهر زیباى پاریس شهر شعر و شادى و رویا به خاک و خون نشست

ومادران زیادى عزادار و کودکان بسیارى چشمان منتظرشان به در ماند.

دیروز پاریس شهر افسانه اى اروپاعروس زیباى دنیا سیاه پوش شد و لبخندها به اشک بدل شد و مرگ جاى شور و شادى و زندگى را گرفت. تروریسم چهرۀ وحشتناک و شیطانى اش را به مردم پاریس نشان دادوگرد و غبار و خاک و مهیب انفجار سراسر شهر را در بر گرفت. از این حادثه ى تلخ و غم بار بسیار متاثرو متاسف شدم و تنم لرزید.

هنوز چند ماهى از حمله تروریست های رجوی در شهر اورسوراواز فرانسه (مقر اقامت مریم رجوی و باندش) به من و دخترم و وکیلم نگذشته هنوز زخم هایمان خوب نشده هنوز چهرۀ مهاجمین تروریست که وحشیانه به دخترم حمله کردند شبها خواب را از چشمان دخترم می گیرد. در آن روز به پلیس اور واقع در حومه ى پاریس گزارش و هشدار دادم که اور فرانسه پایگاه مجاهدین تروریست می باشد. این پایگاه جهنمى که توسط سران فرقۀ مسعود و مریم رجوى و دیگر سران و عاملان فرقه رهبرى میشود یک پایگاه و لانه ى دیگر تروریسم در فرانسه به شمار می رود.

من ماه ها پیش که پشت درهاى قرارگاه اور فریاد کشیدم مرگ بر رجوى و مرگ بر تروریستبه پلیس و مردم پاریس و دولت مردان فرانسه گوشزد کردم که اینها هم تروریست هستند و از گروه جهنمی تروریست و جنایتکار داعش تحت عنوان «مردم انقلابی عراق» و«عشایر انقلابی عراق» بارها حمایت کرده اند و اساسا اندیشه و ایدئولوژی و تاکتیک و استراتژی فرقۀ رجوی که به مبارزۀ مسلحانه و ترور و خشونت معتقدند و به اعتراف خودشان در رسانه هایشان در سه دهۀ اخیر صدها عملیات تروریستی از جمله اولین عملیات انتحاری و ترورهای زنجیره ای منطقه را در ایران و بسیاری عملیات جنگی علیه کردها و شیعیان در عراق همراه با ارتش صدام حسین انجام داده اند و رهبرشان نیز بارها ما جدا شدگان از فرقه اش را آشکارا به قتل حتی در خیابانهای اروپا و آمریکا تهدید کرده و بسیاری از ناراضیان در داخل تشکیلاتش را به مرگ محکوم کرده یا آنها را در زندانهای قرارگاههایش در عراق زندانی و شکنجه و برخی را نیز به قتل رسانده است فرق چندانی با اندیشه ها و تاکتیکها و استراتژی و اعمال و رفتارهای داعش ندارد.

تروریست تروریست است چه با نام داعش و چه به نام سازمان مجاهدین خلق که لانۀ دیگر تروریسم و فرقه های جنایتکار با همان اندیشۀ ترور و خشونت داعش در فرانسه می باشد که برای ناشناس ماندن خودش را در فرانسه و دنیای غرب زیر پوش دموکراسی خواهی و آزادی خواهی و دیگر شعارهای عصر نوین پنهان ساخته است. این تروریستها را هم باید بشناسیم و باید فعالیت آنها را هم همانند داعش در فرانسه و اروپا و کشورهای آزاد امروز ممنوع کرد.

نه به عنوان یک پدر بلکه به عنوان یک انسان به من نگاه کنید من هم یک قربانى تروریسم هستم ولی تروریسم فرقۀ رجوی، پدرى که سال هاست دخترش در چنگال سازمان تروریستى مجاهدین اسیر و زندانى استو فریادش به جایى نمی رسد.

امروز برای قربانیان حملات تروریستی پاریس و به حال مردم بى گناه فرانسه بویژه خانواده های قربانیان و پدران و مادران دردمند این قربانیان تروریسم کور اشک ریختم.

و با مردم فرانسه به سوگ قربانیان این حادثه ى مرگ بار نشستم.

امیدوارم این حادثه ى تکان دهنده چشم دولت مردان ومردم فرانسه را به خطر دیگری هم که تهدیدشان میکند و پایگاهش در اورسوراواز فرانسه میباشد باز کند تا این تروریست ها را که همچون داعشی ها نام مجاهد بر خود نهاده اند از خاک فرانسه بیرون کنند و ریشه ى این جنایت ها را بخشکانند.

این حادثه هشدار به دولت فرانسه و بیدار باشى براى مردم فرانسه و دنیا می باشد که گروهها و فرقه های از نوع داعش و با همان اندیشه و سوابق و عملکردها را خوب بشناسند.

به احترام قربانیان حادثه ى پاریس سکوت جایز نیست.

اشک هایم را پاک میکنم.

مشت هایم را گره میزنم وفریاد میزنم مرگ بر داعش و رجوى جنایت کار

مرگ بر تروریست

درود وسلام بر مردم آزاد اندیش و صلح طلب فرانسه.

مصطفى محمدى

یکشنبه ۱۵ نوامبر ۲۰۱۵ – پاریس

غفور فتاحیان، پاریس، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۵
لینک به منبع

فرقه رجوی و داعش دو روی یک سکه هستند

در سوک و اندوه حمله به پاریس وهشدار به دستگاههای امنیتی فرانسه در رابطه با فرقه تروریستی رجوی

به قلم غفور فتاحیان عضو قدیمی جدا شده از فرقۀ رجوی

قبل از هر نکته مراتب تسلیت خودم را به ملت بزرگ فرانسه بخاطر حملۀ جنایت کارانۀ تعدادی بزدل به مردم بی گناه را اعلام می دارم و در غم تک تک آنها شریک هستم. حمله به پاریس شهر زیبای جهان که عاشقان زیادی دارد حمله به تمام پاتیخت های جهان است.

ولی از اینها گذشته دولت فرانسه باید ریشه ترور و تروریست را در اروپا ریشه کن کند. تروریست تروریست است چه داعش و چه فرقه رجوی هیچ فرق با هم ندارند.

فدائیان رجوی همانند آتش زیر خاکستر هستند که در اطراف پاریس در قلعه اورسوراواز لمیده اند و منتظر فرمان مریم قجر و مسعود فراری هستند.

یادمان نرفته است که در هنگام حمله به شهر موصل درعراق توسط داعشیان جنایتکار و کشتار مردم بی دفاع همین فرقه رجوی در سیمای بدنام خود آنها را عشایر انقلابی خواند و به آنهاجم کمک های مادی و تبلیغاتی می کرد که نمونۀ آن را در لینگ زیر در سایت رسمی این فرقه می بینید:

http://www.mojahedin.org/news/139413

اما وقتی فرقۀ رجوی جهان را علیه تروریسم دید و پیشرویهای داعش هم متوقف گردید و حامیان بین المللی فرقه نیز کم و بیش پشت داعش را خالی کردند مفتضحانه و زبونانه و ریاکارانه آن هم فقط در تبلیغات بیرونیشان عقب نشینی کرد.

البته سوابق این حمایتها به قبل از این برمی گردد یعنی آن موقع که در مقابل دولت قانونی عراق به نخست وزیری دکتر مالکی فرقه رجوی با آوردن اسلام گریان افراطی از شهرهای موصل و رمادی و استان الانبار و دادن آموزش های نظامی و جنگهای چریک شهری آنها را در مقابل دولت قرار می داد و شکی ندارم که داعشیان هم تحت همین آموزشها قرار گرفتند زیرا فرقۀ رجوی تجربۀ فراوانی در عملیات تروریستی و جنگ شهری و راه اندازی گروههای تروریستی دارد.

رجوی تروریست برای به دست آوردن قدرت دست به هر جنایتی می زند و از هر آدم کش و تروریست و جنایت کاری حمایت می کند؛ بنابراین تا دیر نشده باید جلوی فعالیتها و ظاهرسازیهای این سازمان تروریستی را گرفت و نباید فریب تبلیغات دروغین دموکراسی خواهی رهبری آن و مشخصا مریم رجوی مقیم فرانسه و اشک تمساحش برای قربانیان تروریسم را خورد.

الان به نظر من تمام جهان از دست این تروریستهای جنایت کار خسته شده و به ستوه آمده اند و اولین وظیفۀ ارگانهای امنیتی بستن و جمع کردن لانه فساد همین تروریستها در اطراف پاریس منجمله قلعه اورسوراواز است زیرا براساس واقعیت امر این عملیات تروریستی دو روز قبل از سفر دکتر روحانی به دعوت رئیس جمهور فرانسه به پاریس بود و فرقه رجوی در سایت های اجاره ای خود اعلام کرده بود که به هر نحوی که شده جلوی این سفر را بگیرد و از این رو تمام مزد بگیران این فرقه تروریستی در تکاپو بودند که این سفر رسمی را به هم بزنند و بعید نیست با استفاده از رابطۀ مسئولین بالای فرقۀ رجوی با گروههای تروریستی عراقی و سوری، داعش زمانبندی انجام این عملیات خودش را بنا به سفارش و هماهنگی فرقۀ رجوی درست در آستانۀ سفر رئیس جمهور ایران به فرانسه انجام داده باشد.

بنابراین هر فرقۀ تروریستی از هر نوع و با هر ملیت و ایدئولوژی در هر کجای جهان یک لکۀ ننگ بر دامان جامعه بشری است و باید هر چه سریعتر زدود شود.

غفور فتاحیان

***

***Self Sacrifice Struan Stevenson Rajavi terroristsBehind Struan Stevenson’s book “Self Sacrifice

Villepinte – the real message behind Maryam Rajavi’s anti-Iran speech

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=2080

حضور دو خانوادۀ اسرای رجوی در شهرداری اورسوراواز. دیدار و گفتگوی آنها با شهردار

پیوند رهایی، پاریس، نهم سپتامبر ۲۰۱۵:…  شهردار اورسوراواز در گفتگو با خانوادۀ محمدی و حسین نژاد: ما از اینها (فرقۀ رجوی) خوشمان نمی آید و دوست نداریم اینها در شهر ما باشند اینها تلاش می کنند بعضی افراد و مسئولان شهر را بخرند تا در خدمت آنان باشند شهردار اورسوراواز از مسئولین باند مریم رجوی خواست که به شهرداری آمده و به خواسته و سؤال خانواده ها پاسخ گویند ولی آنها از حضور در جلسۀ …

مصطفی محمدی محبوبه حمزه قربانعلی حسین نژادنامه ای به دخترم سمیه در هفدهمین سال اسارتش ( در اعتراض به پخش فیلم اعترافات اجباری اسیر سمیه محمدی)

لینک به منبع

همزمان و در همبستگی با تجمع خانواده ها جلوی کمپ لیبرتی در بغداد

حضور دو خانوادۀ اسرای رجوی در شهرداری اورسوراواز فرانسه و دیدار و گفتگوی آنها با شهردار

اطلاعیۀ شماره ۶ اعتراض خانواده ها در محل اقامت مریم رجویعلیه اسارت فرزندانشان

صبح روز سه شنبه ۸ سپتامبر ۲۰۱۵ برابر با ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ آقایان مصطفی محمدی و قربانعلی حسین نژاد پدران سمیه محمدی و زینب حسین نژاد از اسرای در بند فرقۀ رجوی و خانمها محبوبه حمزه و حوریه محمدی مادر و خواهر سمیه محمدی در شهرداری اورسوراواز فرانسه محل اقامت مریم رجوی و اعضای باندش حضور یافته و با خانم شهردار و معاون او دیدار و گفتگو کردند. خانم شهردار اورسوراواز فرانسه ضمن ابراز همبستگی با خانواده های اسرای فرقۀ رجوی گفت: «ما از اینها (افراد باند مریم رجوی) خوشمان نمی آید و دوست نداریم اینها در این شهر باشند… اینها تلاش می کنند بعضی افراد و مسئولان شهر را بخرند تا در خدمت آنان باشند… ولی ما از آنها خواهیم خواست که بیایند و به خواسته و سؤال شما در مورد سرنوشت فرزندانتان و دیدار با آنها به شما پاسخ گویند… اینجا کشور دموکراتیک است و اصول دموکراسی ایجاب می کند که موضوع با گفتگو حل بشود…». افراد خانواده ها گفتند که باید خود مریم رجوی در محل شهرداری حضور یافته و به ما پاسخ بدهد زیرا او مسئول ربودن و بردن دختران ما که به سن قانونی نرسیده بودند از کانادا و فرانسه به قرارگاههای نظامی و پرخطر سازمان مجاهدین در عراق و نگهداری آنها در آنجا و در تشکیلات مخوف این فرقه بدون هیچگونه دیدار و تماس با افراد خانواده هایشان و بدون حق ازدواج و تشکیل خانواده می باشد.

مسئولین شهرداری اورسواواز سپس ما را به سالن نشست شهرداری راهنمایی کرده و با مسئولین فرقۀ رجوی تماس گرفتند تا به سالن نشست شهرداری بیایند و به خانواده ها جواب بدهند ولی با برخوردهای زننده و دشنام و ناسزاهای آنان علیه ما خانواده های منتظر روبرو شدند. بعد از مدتی انتظار ما و مسئولین شهرداری و عدم حضور مسئولین فرقۀ رجوی برای گفتگو، مأموران ژاندارمری اور سوراواز به دستور شهردار محل که به شدت تأثیر وضعیت دخترانمان قرار گرفته بود (بویژه با دیدن تراکتی مخصوص روز تولد سمیه محمدی که همان روز یعنی ۱۷ شهریور بود) سرچاقوکشان مریم رجوی را که در محوطۀ بیرونی شهرداری پراکنده بوده و با بی سیمهایشان مدام با مقر رجوی در تماس بودند از آنجا بیرون کردند و سپس ما خانواده ها در جلوی مقر شهرداری تجمع کرده و با در دست داشتن عکسهای فرزندانمان دست به افشاگری و پخش اطلاعیه ها و سی دی فیلم و تراکتهایمان به زبان فرانسه در شرح چگونگی ربودن و اسارت فرزندانمان بین مردم و مسئولین شهرداری و ژاندارمری اورسوراواز پرداختیم و تمام شانتاژها و تلاشهای باند رجوی برای خنثی کردن فعالیتهای ما با شکست مواجه شد و به طور بیسابقه ای بور شدند.

مسئولین شهرداری و ژاندارمری اورسوراواز تأکید کردند که هر گونه تبلیغ و بیان خواسته در اینجا آزاد است و ما از شما حمایت و حفاظت می کنیم. موقع بازگشت نیز به دستور فرمانده ژندارمری شهر اورسوراواز هفت ماشین ژاندارمری از جلوی ماشین ما و عقب آن تا کیلومترها بیرون شهر ما را اسکورت کرده و مدتی نیز احتیاطا جادۀ پشت سر ما را مسدود کردند تا در صورت حرکت تروریستهای فرقۀ رجوی برای تعقیب و مراقبت ما آنها را دستگیر کنند.

خانوادۀ محمدی و حسین نژاد

پاریس – ۹ سپتامبر ۲۰۱۵

۱۸ شهریور ۱۳۹۴