واکنش هراس آلود مریم رجوی به روشنگری اشپیگل آلمان از زندان فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

واکنش هراس آلود مریم رجوی به روشنگری اشپیگل آلمان از زندان فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

حسن حیرانی: واکنش هراس آلود مریم رجوی مجاهدین خلق ایران به افشاگری اشپیگل در آلبانیحسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، بیستم فوریه 2019:… ولي واقعيت چه بوده است؟ از آنجایی كه سران فرقه مجاهدین بيشترين اشراف را به خودشان و نفراتشان و مزرعه حيواناتي كه درست كرده اند، دارند در دوراهي بين بد و بدتر قرار گرفته بودند. چون رفتن خبرنگاري كه فرقه با پول سعودي وي را نخريده باشد به داخل آن مزرعه حيوانات چيزي جز باز شدن رازهاي سر به مهر آن تشكيلات به اصطلاح پولادين نيست. چون تمام كساني كه رفتند و با خبرنگار لويزا صحبت كردند و چه آنهايي كه نفرات فرقه هستند و از فرقه پول ميگيرند هر كدام چندين اسم به خبر نگار لويزا با مشخصات كامل دادند.

Spiegel_MKO_MEK_Rajavi_Cult_in_Albania_horrific_trainingPrisoners of Their Own Rebellion.The Cult-Like Group Fighting Iran

لینک به منبع

واکنش هراس آلود فرقه مجاهدین نسبت به روشنگری نشریه معتبر آلمانی اشپیگل از زندان این فرقه در آلبانی

حسن حیرانی، تیرانا، سایت تجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران آزادی ـ 19.02.2019

حسن حیرانی: واکنش هراس آلود مریم رجوی مجاهدین خلق ایران به افشاگری اشپیگل در آلبانی

همانطور كه در عكس فوق در سايت سازمان پر افتخار مزدور پرور رجوي مي بينيد دراندك زماني كه ازانتشار مقاله اشپيگل درمورد فرقه رجوي ميگذرد آه وفغان سران مجاهدين راه آزادي ايران زمين به هوا رفته و با كلي روده درازي، آسمون وريسموني نيست كه به هم نبافته باشند .

از آنجايي كه قصد جواب دادن به يكايك مغالطه هايشان را نداشته و البته در اين مختصر هم نميگنجد تنها به عنوان كسي كه از نزديك در تيرانا با خانم لويزا خبرنگار بسيارمحترم اشپيگل در ارتباط بودم وشخصيت بسيار قوي و احترم برانگيزايشان و فهم بسيار عميقش از روند بسياري از موضوعات در خاورميانه و بطور خاص ايران و همچنين نبوغي كه ايشان داشتند و فارسي را درمدت كوتاهي ياد گرفته بودند و با لهجه نزديك به ايراني صحبت ميكردند لازم دانستم كه مختصري در اين رابطه روشنگري كنم و البته كه اخلاق هم همين را حكم ميكند.

حسن حیرانی: واکنش هراس آلود مریم رجوی مجاهدین خلق ایران به افشاگری اشپیگل در آلبانی

چنانچه در عكس ملاحظه ميفرماييد در پاراگراف اول مرقومه حضرات نوشته است:

” مقاله اشپیگل ۱۶فوریه ۲۰۱۹ تحت عنوان “زندانیان شورش” مجموعه یی از اکاذیب و افترائات شرمآور علیه شورای ملی مقاومت و مجاهدین خلق ایران و یک خیانت آشکار به آزادی بیان و بیطرفی مطبوعات است …… این بردگی و حقارت در مقابل رژیمی که ….. و هرگز از خاطر مردم ایران محو نخواهد شد.”

اولا اين مجموعه اكاذيب و افترائات شرم آور توسط شاهديني كه در سازمان پر افتخار شما بوده اند افشا شده و خانم خبرنگار نه تنها با ما كه روشنگري ميكنيم بلكه با برخي از نفرات كه مثلا تحت الحمايه شما هستند و از دفتر شما و شخص حاج عبدلله مستمري ماهيانه دريافت ميكنند ايشان رفته صحبت كرده و اتفاقا خود خانم لويزا براي خودش سوال بود وميگفت اونايي كه هنوز نفرات سازمان هستند بيشتر از شما دل پري از سازمانشون داشتند و كلي ناسزا به رجوي ميگفتند و …..
و اين هم كه ازخاطر مردم ايران محو نخواهد شد تنها بايد گفت عاقلان دانند و بس.

و يا درجايي ديگر سايت سازمان پر افتخار اشاره ميكند كه

روشنگریها و مکاتبات نمایندگی شورا با اشپیگل در ۱۰ماه گذشته(از می۲۰۱۸تا فوریه۲۰۱۹) و مدارک ارسالی برای این مجله یک کتاب قطور میشود که جای هیچ شبه های در جانبداری اشپیگل باقی نمیگذارد و نشان میدهد که نویسندگان آگاهانه انبوهی دروغهای فاحش علیه مقاومت ایران ردیف کرده اند.

زهي شرم وقاحت توكي بودي ديگه، اينقدر وقيح! انگار كه دردوران نامه نگاري هستيم تو خبرنگار مربوطه رو حاضر نشدي ولو در حد يك ملاقات ساده دريك كافه و يا رستوران ملاقات كني بعد با مكاتبات تنها حرفهاي خودت رو فرستادي اينقدر شما چشم هوش خودتون رو ازدست دادين حتي بيرون خودتون روتشكيلات ميبينيد انگار كه همه دنيا يك سازمان مجاهدين و شما يك بريف بفرستين بعد هم همه مثل گوسفندهاي مزرعه حيوانات پشت ميكروفن صف بكشند و بريف يك طرفه شما رو اثبات كنند.

درجايي هم خاطرنشان كرده كه چنين حرفهايي انتشار يافته :

“تمرینات مجاهدین در آلبانی” هفته یی سه بار بریدن گلو با چاقو”،

“گزارش اشپیگل از پایگاه مجاهدین: اعضای این سازمان کشتار را تمرین میکنند”،

“مجاهدین در آلبانی بریدن گلو با چاقو، در آوردن چشم و پاره کردن دهان را تمرین میکنند”

خب شتر سواري كه دولا دولا نميشه ما كه خودمون تو سازمان بوديم همه اين كلاسها بود هفته اي سه بارهم بود و كلي هم چيزي به ما ياد دادن من خودم براي تامين هزينه هاي زندگي ام دنبال كار ميگشتم كه به يكي ازهمين كمپاني هاي سكوريتي در تيرانا واقع در ميدان اسكندر بيك در مركز شهرمراجعه كردم .

در مصاحبه اول گفتم كه من چيزهايي از آموزش درگيري و فنون دفاع شخصي و رزم خياباني ميدانم و مرا براي چك بردند وخيلي هم مربي جا خورد و كلي مرا سوال پيچ كردند كه اين چيزها راكجا ياد گرفته اي كه من گفتم من از اعضاي سابق فرقه هستم و در آنجا اين چيزها را با ما ياد دادند به هرحال مرا به اداره پليس در نزديك خيابان مسلم شوري معرفي كردند كه يك دوره كوتاه دو هفته اي ببينم كه البته النهايه من نتونستم سر اونكار برم چون من خارجي بودم و طبق قانون آلباني براي خارجي ها بايد يك سال از ازدواجشان بگذرد كه من مجرد بودم.

دوم. در اطلاعیه بخش تروریستی فرقه مجاهدین آمده است

” سوژه اصلی این مقاله اعضای سازمان مجاهدین در آلبانی است. کسانی که رژیم قصد نابودی آنها را در عراق داشت اما با کارزار موفق مقاومت توانستند امن و سالم و سازمانیافته از عراق خارج شوند. همچنان که در کرونولوژی مقاله که ذیلا آمده ملاحظه میکنید در ۱۴نوامبر معاون سردبیر خارجی اشپیگل به ما اطلاع داد که قصد نوشتن مقالهیی در این مورد را دارد ما دوبار او را دعوت کردیم که از محل اقامت مجاهدین در آلبانی دیدار کند اما هیچ پاسخی نشنیدیم.”

اولا كه شما قصد بيرون اومدن از عراق را نداشتيد و حتي مريم پاك رهايي در يكي از نشستهايش زمان آوردن نفرات به مزرعه حيوانات موسوم به اشرف سه از دهان مباركشون بيرون پريد. موضوع اينجوري بود وقتي يكي از نفرات بادمجون دور قاب چين گفت خواهر مريم من سوالمه كه چرا زودتر اين پايگاه متمركز استراتژيك رو سازمان در آلباني نساخته كه مريم خانم گفتند كه اصلا چنين قصدي نبوده كه به اين زودي عراق و كانون استراتژي در جوار مرزهاي ايران رو رها كنيم و تنها با يك تك وپاتك سياسي با طرف حسابهاي مربوطه بوده و نفراتي را به اينجا اعزام ميكرديم تا بهانه از دستشان گرفته شود.

البته مريم خانم درست ميگفتند چه نوندوني بهتراز ليبرتي واسه اونها هرازگاهي چند نفري به كشتن داده ميشد چه در اثر بيماري يا حمله هاي موشكي و…. بعد مريم خانم در پاريس بهره سياسي اش رو ميبرد و در مراسم هايي بسيار احساسي و عاطفي وعطرآگين با معصوميتي كم نظير در چهره شاخه گلي در كنار قاب عكس شهدا ميگذاشتند. و ازطرفي هم در داخل مناسبات خفقان تشكيلاتي مشروعيت پيدا ميكرد و هر روز بدتراز روز قبل و مدام با تبليغات نفرات رو تحت تاثير قرار دادن وخلاصه مشنگستان مورد نظر خودشون رو كنترل وهدايت ميكردند.

سوم. در ادامه اطلاعیه فرقه مجاهدین آمده است :

 “روز یکشنبه ۳۰ سپتامبر خانم لویز هومریش به صورت سرزده به محل اقامت پناهندگان ایرانی عضو مجاهدین PMOI در آلبانی مراجعه و خواستار صحبت با آقای فرید توتونچی از مشاوران حقوقی ساکنان شد. وی برای جلب اعتماد گفته بود در آلمان با آقای جواد دبیران در ارتباط است. او گفته بود برای تهیه گزارشی در مورد پناهندگان سوری به آلبانی رفته و از فرصت استفاده کرده و میخواسته به محل اقامت مخالفان ایرانیان نیز سری بزند و قرار است ۲اکتبر آلبانی را ترک کند. واضح بود که ساکنان با ورود چنین فرد ناشناسی بدون اطلاع قبلی موافقت نمیکردند.”

حسن حیرانی: واکنش هراس آلود مریم رجوی مجاهدین خلق ایران به افشاگری اشپیگل در آلبانی

اين يك دروغ كاملا كثيف است ايشون حتي قبل از اينكه از آلمان بياد به فرقه مسيج داده بود و درخواست رفتن به آنجا را داشته و در تيرانا هم دو بار مسيج داد من خودم مسيجها روديدم كه ميگفت پس فردا پروازدارم بايد برگردم و اينا جواب منو ندادند فردا خودم ميرم كه من خودم شخصا به ايشون گفتم كه امكان نداره شما رو راه بدن كه البته ايشون يك خورده خوش بين بودند و ميگفتند كه تو خيلي شلوغش كردي اينجوري هم نيست به هرحال اونا حداقلش در ظاهر خودشون رو دموكراتيك نشون ميدن بعيده همچين برخوردي با يك خبرنگارداشته باشند و من هم بهش گفتم ولله من به وينست عكاس وخبرنگار انگليس هم گفتم و اونا هم همين جواب شما رو دادند ولي وقتي وينست برگشت رد پنجه هاي فريد نفر فرقه را رو گلويش نشان ميداد كه پوست گلويش ملتهب شده بود.

ولي واقعيت چه بوده است؟ از آنجایی كه سران فرقه مجاهدین بيشترين اشراف را به خودشان و نفراتشان و مزرعه حيواناتي كه درست كرده اند، دارند در دوراهي بين بد و بدتر قرار گرفته بودند. چون رفتن خبرنگاري كه فرقه با پول سعودي وي را نخريده باشد به داخل آن مزرعه حيوانات چيزي جز باز شدن رازهاي سر به مهر آن تشكيلات به اصطلاح پولادين نيست. چون تمام كساني كه رفتند و با خبرنگار لويزا صحبت كردند و چه آنهايي كه نفرات فرقه هستند و از فرقه پول ميگيرند هر كدام چندين اسم به خبر نگار لويزا با مشخصات كامل دادند و گفتند كه حتي اگه فكر ميكنيد حرف ما درست نيست شما به داخل كمپ رفته وبا اين افراد صحبت كنيد وحرفهاي ما راچك كنيد كه آيا آنچه ما گفتيم درست بوده يا دروغ ميگوييم و بر همين اساس خبرنگار چند ده اسم درجيبش داشت كه مستقيم بياد صحبت كنه كه فرقه ترسيد و اجازه نداد و النهايه تنها يك چت كوتاه با يكي از خانمهاي داخل فرقه توسط يكي ازنفراتي كه از فرقه مستمري ميگيره ميسر شد ساعت دوازده شب بود و ما در كافه بوديم و وي در توالت فرقه پرافتخار سازمان مجاهدين. آه از اين سازمان آزادي ستان….

۴. فرقه رجوی نوشته است:

 ” تحقیقات به سرعت نشان داد که خانم هومریش به هیچوجه یک خبرنگار معمولی نیست مدت زیادی در ایران بهسر برده و با ارگانهای سرکوب و امنیتی در ارتباط بوده است. او در سالهای ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ در تهران “تحصیل” کرده است و در ژانویه ۲۰۱۸ نیز در ایران بوده است. عقل سلیم حکم نمیکرد …..مجاهدين به چنین فردی با چنین رفتار مشکوکی اعتماد کنند……. وقایع بعدی نشان داد که احتیاط مجاهدین تا چه اندازه درست بوده است.”

اي كاش اين فرقه رذل كمي شرف داشت. شما كه اينقدر سر هرچيزي يك لينك اثباتي و … كنارش ساندويچ ميكنيد كاش اسمي هم از اون ارگانهاي سركوب و امنيتي كه خانم لويزا با آنها در ارتباط بوده مي آورديد من باب اطلاع دوستان خانم لويزا در ايران كه بيشتر تمركزش بر روي اصلاحات اجتماعي در ايران و جنبش سبز و خواسته هاي اجتماعي جوانان ايران بوده است .

وانگهي از آنجايي كه اين فرقه خودش استاد رمال بازي است يك طوري بيان ميكند كه انگار يك خبرنگار سرخود ميتونه بره و كاري مطابق خواسته خودش انجام بده در صورتي كه مثل هر اداره وارگاني كاملا دستور كار روزانه هرخبرنگاري توسط تيم دبيرخانه تعيين ميشه و براساس همون چيزي كه ازش خواسته ميشه بايد روي همون متمركز باشه در صورتي كه سازمان پر افتخار كه دست همه در در فدا وصداقت از پشت بسته براي اينكه خودش را در مقابل يك خبرگزاري مثل اشپيگل قرار ندهد چون ديگه واقعا ريشخند همگان ميشود شروع به تخريب شخصيت خبرنگار ميكند و به قول خودشان موضوع را فردي ميكند. در صورتي كه عميق اگه نگاه كنيم اين چيزي جز سياست كشور آلمان نسبت به موضوع سوخته اي بنام سازمان پرافتخار مجاهدين!؟!؟!؟ نيست.

و اما كلام آخر

سگ داند و پينه دوز كه در انبان چيست.

چيزي كه شما حتي جرآتش رو نداشتيد تو اين افشاگري تون به زبون بياورید اين بود كه در آن زمان كه خبرنگار اشپيگل آمده بود والدين سميه آقاي مصطفي محمدي و همسرشان محبوبه خانم اينجا بودند.

همه هدف شما اين بود كه كسي سميه رو نبينه چون به خبرنگار نميشه دروغ گفت حرفه اي تر اينه كه بشه گولش زد. با اولين مصاحبه دست شما رو ميشد براي همين در اون دوران هيچ خبرنگاري رو نگذاشتين به سميه نزديك بشه و براي همين قاضي دادگاه هم حكم داد كه سميه بايد توسط يك روانپزشك جلسات روانكاوي داشته باشه و چك بشه …… تا سه روي شود هركه در اون غش باشد.

قضاوت با شما دوستان خواننده عزيز
پايان
با تشكر
حسن حيراني

(پایان)

گزارش دویچه وله از تحقیق اشپیگل از وضعیت مجاهدین خلق در آلبانی و سابقه این گروه
https://www.dw.com/fa-ir/iran/a-47567208

گزارش اختصاصی اشپیگل از کمپ مجاهدین خلق در آلبانی

اشپیگل برای تهیه گزارشی اختصاصی در مورد کمپ مجاهدین خلق در آلبانی با ۱۵ عضو سابق این سازمان گفتگو کرده است. تلاش برای ورود به کمپ یا کسب اطلاعات در مورد دختری که به گفته پدرش می‌خواهد از کمپ خارج شود بی‌نتیجه بوده است.

تارنمای اینترنتی مجله “اشپیگل” گزارشی اختصاصی در مورد کمپ سازمان مجاهدین خلق در آلبانی منتشر کرده است. این گزارش با اشاره به سخنان شماری از اعضای سابق مجاهدین خلق آغاز می‌شود که از تمرین‌های هفتگی خود برای بریدن گلو با چاقو، شکستن دست و درآوردن چشم با انگشت گفته‌اند.

کمپ مجاهدین خلق در آلبانی مساحتی حدود ۵۰ زمین فوتبال دارد و حدود دو هزار نفر ساکن آن هستند. اشپیگل نوشته است که فاصله این کمپ تا رستوران‌ها و میکد‌ه‌های مرکز تیرانا، پایتخت آلبانی، حدود ۳۵ دقیقه با ماشین است.اما کسانی که موفق شدند از آن بگریزند، گفته‌اند بسیاری از ساکنان کمپ اجازه ندارند گوشی همراه‌، ساعت یا تقویم داشته باشند و به نوشته اشپیگل آنها “در کپسول زمان” زندگی می‌کنند.

مصطفی محمدی مرد ۶۲ ساله‌ای است که به اشپیگل گفته است دخترش سمیه ساکن این کمپ است. او گفته است که دختر ۳۸ ساله‌اش برخلاف میل خود و به اجبار در این کمپ است. مصطفی محمدی ساکن کاناداست. او که سال گذشته به امید دیدن دخترش چند ماه ساکن آلبانی شده بود به اشپیگل گفته است: «من هیچ کاری به کار سیاست ندارم‌، فقط می‌خواهم دخترم را ببینم.»

اشپیگل نوشته است که نگهبانان کمپی که دور تا دور آن حصار کشیده شده، به هیچ‌کس اجازه نمی‌دهند مقابل در ورودی  توقف کنند چه رسد به اینکه داخل آن شوند. نگهبانان به گزارشگر اشپیگل گفته‌اند که درخواست مصاحبه بفرستد تا زمانی را برای مصاحبه هماهنگ کنند، اما سپس به درخواست اشپیگل پاسخ نداده‌اند. وکیل این سازمان هم حاضر نشده است به پرسش‌های اشپیگل در مورد سمیه پاسخ دهد.

اشپیگل نوشته روشن است که میان ایران و سازمان مجاهدین جنگی تبلیغاتی در جریان است و هر طرف دیگری را به دروغ‌گویی متهم می‌کند. اما کسانی که از کمپین مجاهدین در آلبانی گریخته‌اند، از شکنجه، اجبار به اعتراف به رویاهای جنسی خود در نشست‌های عمومی و اجبار به سر کردن روسری گفته‌اند.

سخنگوی سازمان مجاهدین خلق آلمان در پاسخ به اشپیگل تمام اتهاماتی که اعضای سابق این سازمان مطرح کرده‌اند را تکذیب کرده است.

اما اشپیگل نوشته است که برای تهیه گزارش خود با ۱۵ عضو سابق سازمان مجاهدین خلق گفتگو کرده، با برخی چندین ساعت‌، و نقاط مشترک قابل توجهی در داستان‌های زندگی آنها دیده است. در این گزارش تأکید شده که سازمان مجاهدین خلق شبیه یک فرقه سیاسی است که به سختی می‌توان از آن گریخت.

غلامرضا شکاری مرد ۵۰ ساله‌ای است که به گفته خود ۲۷ سال عضو سازمان مجاهدین خلق بوده است. او به اشپیگل گفته است که این سازمان تلاش می‌کند در ظاهر خود را سازمانی لیبرال نشان دهد، اما درون آن سراسر دروغ، ترس و فریب است.

شکاری گفته است ۲۰ ساله بوده که گرفتار مجاهدین خلق شده است. او گفته که در جریان جنگ ایران و عراق از مرز ایران گریخته تا به مجاهدین بپیوندد که “وعده آزادی و دمکراسی برای ایران” می‌دادند. شکاری گفته است: «آنها به من وعده دادند که ویزای یک کشور اروپایی را هم برایم می‌گیرند.» 

اشپیگل رهبر مجاهدین خلق، مسعود رجوی را شبحی خوانده که از سال ۲۰۰۳ تا کنون کسی او را ندیده و حتی روشن نیست که هنوز زنده است. همسر او مریم رجوی که رهبری مجاهدین خلق را بر عهده دارد از قرار میان کمپ این سازمان در آلبانی و دفترش در پاریس در رفت‌وآمد است.

این سازمان در پایتخت‌های بسیاری از کشورهای جهان، از جمله در برلین دفتر دارد و به نوشته اشپیگل موفق شده با لابی قدرتمند خود متحدان پرنفوذی مانند جان بولتون، مشاور رئیس‌جمهور آمریکا، یا رودی جولیانی، وکیل ترامپ را جذب خود کند. این متحدان البته در ازای دریافت پول به عنوان سخنران در گردهم‌آیی‌های مجاهدین خلق شرکت می‌کنند.

سازمان مجاهدین خلق در وب‌سایت خود مدعی شده خواستار دمکراسی، حقوق بشر و جدایی دین از حکومت در ایران است. در ادامه بر مشارکت گروه‌های سیاسی، تشکیل ائتلاف و آزادی برگزاری تجمعات تأکید شده و در یک طرح ده ماد‌ه‌ای برای آینده ایران آمده است که وقتی این سازمان به قدرت رسد، همه چیز بهتر می‌شود.

اشپیگل در گزارش خود نوشته، آنچه ساکنان سابق کمپ مجاهدین خلق می‌گویند با این ادعاها همخوانی ندارد و این کمپ بیشتر به یک زندان شبیه است.

*** 

یک “فرقه سیاسی” مخالف رژیم ایران، که یک کشور در داخل کشور آلبانی خلق کرده است

تروریست، فرقه، یا قهرمانان دموکراسی ایران؟ داستان وحشی وحشی مجاهدین خلق

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) هیچ پایگاهی در داخل ایران ندارند

مزدور ارتش خصوصی صدام بهزاد صفاری در عراق و آلبانیAlbanian Police No Match For MEK Commanders Trained By Saddam’s Mukhabarat

Channel4_News_Mojahedin_Khalq_Rajavi_Cult_MEK_MKO_The shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

Remember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Faking_Social_Media_Aljazeera_2018Mojahedin Khalq (MEK, MKO, NCRI, Rajavi cult) keyboard warriors target journalists, Academics, activists

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیBBC: Who are the Iranian dissident group MEK? (Mojahedin Khalq, MKO, PMOI, …) 

افشای اعتصاب غذای دروغین مجاهدین خلق فرقه رجویSitting Down with the MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult, NCRI, …)

همپنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/حسن-حيراني-مجاهد-خلق-يا-اسير-جنگي-قسمت/

حسن حیرانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی (قسمت دوم ۲ )
.
 حسن حیرانی، تیرانا، آلبانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی؟حسن حیرانی، سایت نجات یافتگان در آلبانی، سی ام ژانویه ۲۰۱۹:…اما علی هاجری بعداز ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید. عجب کسی که در عراق برای حدود سی سال بمباران ها وموشک باران ها وبعد محاصره مالکی و….. را تحمل کرد ونترسید حالا رسید به آلبانی کم آورد!؟!؟!؟ حتی یکبار که در یکی از سنگرهای بتنی که یکی ازفرماندهان با رده اف جی با یکی از نفرات … 

 

حسن حیرانی، تیرانا، آلبانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی؟
Faking the online debate on Iran(Mojahedin Khalq, Maryam Rajavi, MEK, NCRI Trolling base in Albania exposed

لینک به منبع
لینک به قسمت اول

حسن حیرانی: مجاهد خلق یا اسیر جنگی (قسمت دوم ۲ )

حسن حیرانی، تیرانا، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ، ایران ـ آزادی ـ ۲۹٫۰۱٫۲۰۱۹

با سلام دوستان

یکبار یکی ازدوستان گفت که درنشستی در سال ۸۰ که ما که لایه فرماندهان بودیم در نشست با خود رجوی وی میگفت که این اردوگاهی ها چیزی جز لمپنیسم و مناسبات کثیف همجنس بازی و …… برای ما عایدی نداشتن و تنها وبال ما بودند و ما اشتباه کردیم اینا رو آوردیم. ای بر آدم دروغگو لعنت خب اگه واقعا حرفت این بود که چرا نگذاشتی خانواده هاشون رو از ترس اینکه مبادا مناسبات پاک!؟!؟ تو رو ترک کنند ملاقات کنند. حتی از خاطرات و تجربیات فردی خودم هم که بگویم یکی از فرماندهان خودم که زودتر از فرقه جدا شد و اکنون در آلمان است یکبار سر پست به من گفت که با اینهمه شعار جامعه بی طبقه توحیدی تو مناسبات باز هم خیلی فرق میکند که تو سازمان مجاهدین کسی از چه موضعی وارد میشود مثلا ما همیشه با بیشترین کارو کمترین توقع بازهم خودت میبینی که پشت سر ما چه جوری ما مورد خطاب قرارمیگیریم. یکبار هم یکی از فرماندهانم که هم اکنون داخل مناسبات فرقه و ازهمین لایه بود به من گفت ما هیچ هویت تعریف شده ای تو این خراب شده نداریم نفر اگه انتخاب کنه بره و نمونه به قول غلام رضا (نام مستعار رجوی در نشستهایی که به صورت چت برگزار میشد) اردوگاهی ای بود که از قضا چند روزی میهمان مجاهدین بود اگه علیه سازمان حرفی بزنه میشه اسیر جنگی سابق و ….. حالا اگه جونش و خونش رو بده واسه اینا که بتونن بهره اش رو در پاریس واسه مریم خانم درو کنند میشه یک اردوگاهی که در انقلاب مریم رستگار شد و به شوخی به من میگفت حالا خود این یارو که ما باشیم کجایی قضیه هستیم پیدا کنید پرتقال فروش را؟!؟!؟

بطور مثال به همین مثلا افشاگری جدید سایت فحشاگرشان توجه کنید.

از اسیران جنگی اردوگاه اسرای جنگ ۸ساله ایران و عراق بود که توسط سازمان آزاد شده!؟!؟! و در سال۱۹۹۲ بعد از لست کال(Last Call) صلیب سرخ، به ارتش آزادیبخش ملی پیوست.اما علی هاجری بعداز ورود به آلبانی توان ماندن در مسیر مبارزه را نداشت و با وصل به سفارت رژیم مسیر خیانت را برگزید.

عجب کسی که در عراق برای حدود سی سال بمباران ها وموشک باران ها وبعد محاصره مالکی و….. را تحمل کرد ونترسید حالا رسید به آلبانی کم آورد!؟!؟!؟

حتی یکبار که در یکی از سنگرهای بتنی که یکی ازفرماندهان با رده اف جی با یکی از نفرات که هم لایه بودیم یعنی لایه عضو جدید که پایین ترین لایه سازمانی بود و البته وی به لحاظ سنی وچهرتا بچه سال بود ومتاسفانه مورد سوء قصد تجاوز قرارگرفت که وی هم با تیغ کاتر به فرمانده اش حمله کرده بود به طوری که بچه ها میگفتن در و دیوار سنگر اینقدر خون پاشید بود که نگو. به هرحال آن فرمانده والا مقام رو سریع به قسمت تبلیغات منتقل شد و بعد هم با اولین پرواز گروههای نفرات بیمار به تیرانا برای جنگ بیشتردر صد جبهه خواهر مریم عزیمت فرمودند. و اما آن نفر که مدتی تحت فشار عصبی و روانی بود و نمیتوانست تحمل کند به بهانه امداد رفتن خودش را به نزدیکی درب لیبرتی رساند و پریده بود رفته بود پیش عراقیها و خودش را به آنها معرفی کرد وی در آنموقع در مقر ما بود وقتی فرار کرد در مورد وی یک نشست گذاشتند که اون یک آدم آشغال بوده به عنقلاب خواهر مریم خیانت کرده و ….. و طبق معمول هم همه در نشست یکی یکی شروع به اعلام برائت از مشرکین تشکیلاتی کردند.

ولی نکته جالب قضیه اینجا بود که دوستانی از لایه ام جدید به من میگفتند که چون این عمل انجام شده از نفرات خودشون بوده درجا طرف فرستادند به خارج و صداش رو در نیاوردند حالا اگه از لایه ما بود چه بوق وکرنایی میکردند و از خداخواسته برای اینکه چماقی تو سرلایه ما بکنند مدام تکرار میکردند.

حتی من بارها در بین فرماندهان بالا که در مورد آنها صحبت میکردند کلمه RD و RP را شنیده بودم و حتی رفتم چندین بار اعتراض کردم والله به خدا انصاف نیست اینجوری در رابطه با افرادی که سیاه ترین و سخت ترین کارها را به آنها میدهید صحبت کنید که هر دفعه یک چیزی گفتن که نه قصدی و عمدی نبوده چون این یک کد سازمانی است تو دهن فرمانده ها مونده و یا اینکه چقدر حساسی و سخت میگیری یا اینکه تو که از اونا نیستی و …. و یا اینکه خیلی میخواستن مسئله رو جمع وجور کنند میگفتن نه اشتباه شده انتقاد اون برادر مسئوله نباید اینو میگفته که البته همش دروغ بود خود اون فرمانده بالاتر هم اعتقادی به حرف خودش نداشت.

البته من باب اطلاع بیشترخوانندگان عزیز در رابطه با کلمه RD و RP باید بگویم که در اصل

RP   یا رزمند پیوسته

در سالهای ۱۳۶۶ تا ۱۳۷۰ در نشستهای سرویس تشکیلاتی که خاص فرماندهان بود که آرپی یا همان رزمنده پیوسته برای کسانی بود که در عملیاتهای خود فرقه اسیر شده و به فرقه پیوسته بودند. در خرداد ۱۳۶۸ تعداد زیادی از کسانی که توسط ارتش عراق اسیر شده بودند و در اردوگاه های اسرا نگه داشته میشدند به دلیل شرایط نامناسب اردوگاه یا فشارزیاد به آنها ضرب وشتم وشکنجه والنهایه تبلیغات فرقه در اردوگاههای صدام حسین به فرقه پیوستند که از آنها

RD  یا رزمنده اردوگاهی در تشکیلات نامبرده میشد.

چون آن موقع طیف های مختلفی از نفرات وارد تشکیلات فرقه میشدند که هر کدام حساسیت های ویژه خود را می طلبید دلیل آن هم این بود که تاسیس باصطلاح ارتش آزادی بخش در مراحل اولیه بود و هنوز تشکیلات وارد فاز سرکوب های فاشیستی نشده و درواقع نمی توانست این شیوه را در پیش گیرد و سعی میشد با ظرافت با افراد برخورد شود از جمله طیف های مختلف: زندانیان آزاد شده و فعالان فاز سیاسی که اختصارا بچه های داخله نامبرده میشدند

طیف دیگر نفراتی بودند که از کشورهای اروپایی و آمریکا و کانادا آمده بودند

برای هر کدام از این طیفها نشستهای جداگانه برگزار میشد که هدف اشراف به مختصات سیاسی تشکیلاتی آنها بود و نتایج جمع بندی و به مسعود رجوی گزارش میشد و نشستهای چند روزه مسعود بر اساس همین ارزیابی ها بود.

به نفراتی هم که از خارج آمده بودند خارج کشوری اطلاق میشد

البته بعد ها که کفگیرتشکیلات بیشتر به ته دیگ عنقلاب خواهر مریم خورد طیف های دیگر نیروگیری هم اضافه شد که خود مبحث جداگانهای می طلبد.

به هرحال فکر میکنم که مصداق مشت نمونه خروار با همین روشن شدن زوایای سیاه فکری این فرقه بتوان به ماهیت آن هرروز بیشترو بیشتر پی برد فرقه ای که مدعی بی طبقه توحیدی است بگذریم که ما در این فرقه نه بی طبقه گی دیدیم نه توحیدی هرچه بود آقازده ها بودند وطبقه ای از ریاست مداران وکیاست منشان و حاشیه های امن تا دلتون بخواد و چاپلوسی و ریا تظاهر وتملق و …. بویی ازتوحیدویگانگی نبود. و اما کلام آخر تو در درون خانه چه کردی که با برون کنی.

باتشکر حسن حیرانی

 

آماده باش مریم رجوی مجاهدین خلق برای سرنگونی
آماده باش سرنگونى مریم رجوى براى سال ٢٠١٩

کانون های شورشی مریم رجوی (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) در…

 ۲۰۱۹/۰۱/۲۲
حامد صرافپور، صفحه فیسبوک، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹:… دستپاچگی مسعود برای خروج هر چه سریعتر از زندان، به سال های گذشته باز می گشت. مسعود به تازگی زندانی شده بود و برای رهایی خود دست به هر اقدامی می زد که از جمله لو دادن بنیانگزاران و کادر رهبری سازمان مجاهدین بود. اقدامی که با همکاری و هماهنگی برادرش کاظم…


سی دی ماه روز آزادی آخرین دسته از زندانیان از…
۲۰۱۹/۰۱/۲۲
سید امیر موثقی، وبلاگ موثقی، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹:…  درست در زمانی که نیرو های تشکیلاتی سازمان مجاهدین به دستور شاه و به دست ساواک اعدام میشدند رجوی در زندانهای شاه از بهترین امکانات بر خوردار بود و برای به قدرت رسیدن خود برنامه ریزی میکرد ملعونی که هیچگاه به فکر اعضا و نیروها و کادرها و هواداران سازمان…


از مخالفت رجوی (مجاهدین خلق مریم رجوی ) با بنیادگرایی…
۲۰۱۹/۰۱/۲۲
علی شیرزاد، سایت وطنم ایران، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹:… باید از مسعود رجوی و مریم عضدانلو سوال کرد پس چی شد مخالفت با بنیادگرایی ؟ آیا بنیادگرایی اسلامی بد ولی بنیادگرایی صهیونیزم که الان درنتانیاهو و ترامپ خلاصه میشود خوب است؟ واقعیت این است که رجوی دستش آلوده به خونهای ملت عراق و سوریه و یمن و جاهای دیگر…


توضیحات آقای مالک بیت مشعل در تلویزیون مردم در رابطه…
 ۲۰۱۹/۰۱/۲۲
کانون آوا (مردم تی وی)، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹:…  آقای مالک بیت مشعل عضوجداشده مجاهدین در آلبانی دررابطه با – توضیحاتی درباره شرایط جدا شده های فرقه مجاهدین درآلبانی و اینکه در حال حاضربرآنها چه می گذرد – افشای سدهاو موانعی که فرقه رجوی به انحاء مختلف بر سر راه افراد جدا شده ایجاد می کند اعم از جلوگیری از دریافت حقوق…


تظاهرات بزرگ هشت فوریه مجاهدین خلق فرقه رجوی در پاریس؟…
۲۰۱۹/۰۱/۲۲
میر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹:… امروز از یکی از دوستان سابق خودم در سازما ن شنیدم آقای بهزاد نظیری در کال کنفرانسی در حوزه کشورهای اسکاندیناوی  با موضوع مسائل سیاسی روز و چرا تظاهرات بزرگ هشت فوریه جفت پا روی وعده سرنگونی برادر مسعود در ۲۲ بهمن سال ۹۷ با کانونهای شورشی پرید , ایشان…


مسعود رجوی بعد از آزادی از زندان ساواک شاه چکار…
۲۰۱۹/۰۱/۲۲
علی جهانی، وبلاگ آیینه، بیست و دوم ژانویه ۲۰۱۹:… مسعود رجوی علی رغم دروغ گویی هایش در رابطه با استقلال سیاسی و مالی در زمان صدام به او وابستگی کامل داشت و می خواست صدام دولت ایران سرنگون کند تا ایشان به قدرت برسند ولی خوشبختانه تیرشان به سنگ خورد و با سقوط صدام حسین رجوی مخفی شد و اکنون…


نقشه فرقه رجوی قبل از پایان تعهدنامه قربانیان اسیر در…
۲۰۱۹/۰۱/۲۱
منصور نظری، ایران اینترلینک، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹:… مریم رجوی و مجاهدین خلقش، این فرقه شیاد و ضد انسانی، در آستانه  نشست ضد ایرانی در ورشو تبلیغات ضد ایرانی و ضد ملی خود را بیشتر کرده است و تلاش میکنند با دم تکان دادن به دشمنان مردم ایران در نشست ورشو بگویند که ما مثلا نیروی جایگزین هستیم و…


جنگ مریم رجوی (مجاهدین خلق) با جداشدگان و معامله کثیف…
۲۰۱۹/۰۱/۲۱
آریا ایران، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹:… حزب VOX در جریان انتخابات پارلمان اروپا در سال ۲۰۱۴ میلادی حدود ۸۰۰ هزار یورو از سازمان مجاهدین خلق کمک مالی دریافت کرده است. از آنجا که در اسپانیا شخصیت‌های حقیقی نمی‌توانند به هیچ سازمان سیاسی بیش از۵۰ هزار یورو کمک مالی کنند، سازمان مجاهدین از طریق ۱۴۶ نفر از اعضا و هوادارانش…


رجوی و عضدانلو بالای منبر ترامپ و نتانیاهو خطبه های…
۲۰۱۹/۰۱/۲۱
علی شیرزاد، وبلاگ وطنم ایران، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹:… ۲۲بهمن امسال است که گفته بودند دیگر رژیم ۴۰ سالگی خودش را نخواهد توانست جشن بگیرد و سرنگون هستند. می خواهد به نیروهای وارفته روحیه باخته آنها را به بهانه ورشو هم انگیزه بدهد و هم از ریزش جلوگیری کند بخاطر این دو مشکل درونی اینقدر تبلیغات راه انداخته و…


بررسی آخرین وضعیت منافقین (فرقه رجوی) در اروپا – #آدم…
۲۰۱۹/۰۱/۲۱
کانون هابیلیان، بیست و یکم ژانویه ۲۰۱۹:… بر اساس گزارش سازمان اطلاعاتی برخی کشورهای اروپایی، منافقین اخیراً دست به ترور ایرانی‌ها و اعضای جدا شده خود می‌زنند. به عنوان مثال سرویس اطلاعاتی آلمان در سال‌های اخیر بویژه پس از سال ۲۰۰۰ گزارش‌های متعددی درباره فعالیت سازمان منافقین در پوشش موسسات حقوق بشری و خیریه‌های مردمی در قاره سبز منتشره کرده است…

” style=”box-sizing: border-box; border: 0px; font-family: inherit; font-size: 14px; font-style: inherit; font-weight: inherit; margin: 0px; outline: 0px; padding: 0px; vertical-align: bottom; line-height: 1; display: inline-block; text-align: center; float: left !important; text-indent: 0px;”>
Email