وا شنگتن عزیز، این فرقه نظامی ایرانی (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را بیرون کنید

وا شنگتن عزیز، این فرقه نظامی ایرانی (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را بیرون کنید

هابیلیان به نقل از مقاله هولی دگرز در هافینگتن پست، دوازدهم دسامبر 2014:…  دگرز افزود: میزان دروغ‌پراکنی روابط عمومی این گروه نگران‌کننده است و وقت آن رسیده که ماهیت اصلی آن‌ها را فاش کرد. وی با اشاره به ادعاهای منافقین مبنی بر دموکراتیک بودن این گروهک نوشت: با مراجعه به گزارش موسسه «رند» درباره این گروه، می‌بینیم که رفتار آن‌ها بر خلاف ادعاهایشان است. هولی دگرز در ادامه به برخی …

Mojahedin Khalq USARemember.Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) was one of the excuses of US attacking Iraq

Tom Ridge denies MEK killing of US citizens!Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

لینک به منبع (هابیلیان)

لینک به متن کامل مقاله (انگلیسی)

وا شنگتن عزیز، این فرقه نظامی ایرانی (مجاهدین خلق، فرقه رجوی) را بیرون کنید

ادعای دفاع منافقین از حقوق زنان، توهین به بانوان ایرانی است

یک تحلیلگر سیاسی نوشت: در جنگ لفظی بر سر مسائل داخلی و برنامه جنجالی هسته‌ای ایران مجاهدین خلق(منافقین) همیشه در جبهه و مرکز اتهام‌زنی به این کشور هستند.

به‌گزارش سرویس بین‌الملل هابیلیان، پایگاه خبری «هافینگتن پست» روز گذشته در مقاله‌ای به‌قلم «هولی دگرز» به اقدامات گروهک تروریستی منافقین علیه ایران اشاره نمود و از واشنگتن خواست اعضای این فرقه نظامی را از آمریکا اخراج کند.

این تحلیلگر و نویسنده ایرانی آمریکایی نوشت: این گروه در رسانه‌های اجتماعی هشتگ‌های بسیاری با تبلیغات خود علیه ایران راه‌ می‌اندازد، مقامات سرشناس آمریکا را می‌خرند تا در حمایت آن‌ها سخن بگویند و آن‌ها را آلترناتیو دموکراتیک ج.ا.ا معرفی کنند و حتی دفتری هم در نزدیکی کاخ سفید بازگشایی کرده‌اند و رابرت توریسلی سناتور سابق آمریکا را به عنوان نماینده حقوقی گماشته‌اند.

وی افزود: اگر اتحادیه اروپا و آمریکا در گذشته مجاهدین خلق را به‌خاطر اقداماتش در گذشته در لیست تروریستی خود قرار نمی‌دادند هیچ یک از این اقدامات مشکلی نداشت.

وی ادامه داد که اعضای کنگره آمریکا که امروزه همصدا با رهبر این گروه مریم رجوی خواستار تحریم‌های شدید و حتی جنگ علیه ایران هستند ظاهراً چشم خود را بر فعالیت‌های این فرقه تمامیت‌خواه مارکسیست اسلامی بسته‌اند.

دگرز افزود: میزان دروغ‌پراکنی روابط عمومی این گروه نگران‌کننده است و وقت آن رسیده که ماهیت اصلی آن‌ها را فاش کرد.

وی با اشاره به ادعاهای منافقین مبنی بر دموکراتیک بودن این گروهک نوشت: با مراجعه به گزارش موسسه «رند» درباره این گروه، می‌بینیم که رفتار آن‌ها بر خلاف ادعاهایشان است.

هولی دگرز در ادامه به برخی از اقدامات منافقین در طول سه دهه اخیر از قبیل ازدواج مریم رجوی با رهبر این گروه، اخذ پول از صدام حسین برای احداث اردوگاه در عراق، حمل سیانور توسط اعضای این گروه و خودسوزی و خودکشی به عنوان نوعی از اعتراض در میان اعضای این گروه اشاره کرد.

وی افزود: اما توهین واقعی به زنان زمانیست که رجوی و حامیان آن ادعا می‌کنند که جایگزین بهتری برای وضعیت حقوق زنان در ایران ارائه می‌کنند.

وی در ادامه به یادداشت اخیر سونا صمصامی یکی از اعضای منافقین در نشریه کنگره آمریکا اشاره کرد که در آن ادعا کرده بود در طرح رجوی برای آینده ایران بر برابری کامل جنسیتی در عرصه‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی تأکید می‌شود و هیچگونه تبعیضی علیه زنان وجود نخواهد داشت و زنان حق دارند آزادانه نوع پوشش خود را انتخاب کنند.

هولی دگرز در پاسخ به این اداعاها خاطرنشان کرد: مجاهدین خلق(منافقین) نه‌تنها به تفکیک جنسیتی و جداسازی محل زنان از مردان می‌پردازد، بلکه ارتباطات فامیلی و دوستانه آن‌ها را هم قطع می‌کند. آن‌ها همچنین اعضا را ملزم به طلاق و ادامه یک زندگی مجردی می‌کنند و اینگونه می‌اندیشند که علاقه به خانواده و سایرین با علاقه به رجوی‌ها جایگزین می‌شود.

وی درباره نوع پوشش زنان در منافقین به مقاله الیزابت روبین در روزنامه نیویورک تایمز اشاره کرد. روبین پس از حضور در کمپ اشرف زنان را اینگونه توصیف کرد: هرجا را نگاه می‌کردم زنانی را مشاهده می‌کردم که لباس یک شکل و به رنگ خاکی به تن داشتند.

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq


http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k?list=UU0l93Nsn8szy9D4G7mhvfEQ

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمAmerica Must Make Its Underlying Intentions Toward Iran Clear

Using cult leader Maryam Rajavi to derail nuclear talks backfirese

‘No Exit’ – Human Rights Abuses Inside the Mojahedin Khalq Camps – Human Rights Watch

UNAMI: continued concerns about abuses committed by the PMOI/MeK leadership

***

همچنین:

نامه ای برای مسعود رجوی درپاسخ به سخنرانی ” عهد پرچم درلیبرتی ” و ابلاغیه چراغ خاموش

ج. سالور، نهم دسامبر 2014:…  اسماعیل وفا _ مصداقی _ قصیم _ روحانی _ نیابتی _ ناظر را هم در آوردی _ کسانی که بنابر مستندات موجود تا قبل از شروع تخلیه اشرف وبسته شدن این دکان شیادی ضمن دفاع مستقیم وغیر مستقیم از تو و فرقه ابدایی تو چون سربازانی جان برکف سعی بر ” شستشوی ” گذشته ننگین تو داشتند _ تا�

مصاحبه اختصاصی سایت ندای حقیقت با آقای محمدحسین سبحانی

ندای حقیقت (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)ندای حقیقت، هشتم دسامبر 2014:… وضعیت و شرایط مقطعی که من از سازمان مجاهدین جدا شدم با زمان شما کمی تفاوت داشت. البته نه تفاوت ماهوی بلکه شرایط به شکلی بود که هنوز رهبری سازمان تصمیم به سرکوب عریان در درون تشکیلات سازمان نگرفته بود و سرکوب پنهان در دستور

چند همسری؛ ویژگی بارز رهبران گروههای تروریستی و فرقه گرا

سید حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هشتم دسامبر 2014:… آنطور که از اسناد و شواهد برمی آید رهبر گروه تروریستی داعش تا کنون چندین همسر اختیار کرده است. رهبر کنونی شبکه تروریستی القاعده دست کم 4 بار ازدواج کرده است. مسعود رجوی رهبر گروه تروریستی و فرقه گرای مجاهدین است و تاکنون سه بار ازدواج کرد

تناقض حرف و عمل در خصوص ۱۶ آذر از فرقه رجوی

Guliani Maryam Rajavi Mojahedin Khalq terroristsمراد، انجمن نجات، مرکز فارس، هشتم دسامبر 2014:… این روزها که به برنامه های تلوزیونی فرقه رجوی نگاه میکنیم تماما در رابطه با روز 16 آذر است! فرقه کثیف مجاهدین وانمود میکند پنداری ذره ای از آن ظلم و ستمی که با نیروهایش در قرارگاه اشرف کرده است بیاد ندارد! مثلا از

دانشجویان خارج کشور و دستهای پشت پرده مزدوران فرقه رجوی، سازمان مجاهدین خلق

مجاهدین دات کام، تهران، ششم دسامبر 2014:… می‌گفتند که ما هوادار خانواده‌های زندانیان سیاسی‌ هستیم و با این‌گونه پوشش‌ها فعالیت می‌کردند.یک روز در کتابخانه تورنتو بودم که با یک فرد به‌نام حمید آشنا شدم. او بعد از چند روز گفت: شما نمی‌خواهید به خانواده‌های جنگ‌زده و زندانی