وحشت فرقه رجوی از بی نتیجه بودن توطئه هایشان دراروپا

وحشت فرقه رجوی از بی نتیجه بودن توطئه هایشان دراروپا

وحشت فرقه رجویصابر تبریزی، ایران اینترلینک، بیستم سپتامبر 2019:…درنوشته ی منتشر شده در وبسایت های باند رجوی آمده است : “ایلاف لندن مقاله‌یی با عنوان « آخوندها را برای تروریسم بیشتر تشویق نکنید» به قلم دکتر سنا برق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران درج کرد…. آقای سنا برق زاهدی! شما بطور علنی ودرسطح بیشرمانه ای به خوانندگان معدود خود ونیز اسرای ازهمه چیز بی خبر رجوی که فرزندان هزاران خانواده ی ایرانی هستند، دروغ میگویید وبطور طبیعی نباید انتظار تاثیر قابل توجه این دروغ های خود را که بدرد باند رجوی بخورد، داشته باشید! وحشت فرقه ی رجوی از بی نتیجه بودن توطئه هایشان دراروپا 

رد پای سازمان مجاهدین خلق رجوی از محمدرضاکلاهی قاتل تا علی معتمد مقتولرد پای سازمان مجاهدین خلق رجوی از محمدرضا کلاهی قاتل تا علی معتمد مقتول

وحشت فرقه رجوی از بی نتیجه بودن توطئه هایشان دراروپا!

28شهریور 1398

درنوشتهی منتشر شده در وبسایت های باند رجوی آمده است :

“ایلاف لندن مقاله‌یی با عنوان « آخوندها را برای تروریسم بیشتر تشویق نکنید» به قلم دکتر سنا برق زاهدی مسئول کمیسیون قضایی شورای ملی مقاومت ایران درج کرد. در این مقاله آمده است:  در ۳۰ژوئن سال گذشته (۲۰۱۸) گردهمایی سالیانه مقاومت ایران در حومه شمالی پاریس در شهر «ویلپنت» با شرکت دهها هزار تن از ایرانیان مقیم خارج کشور از کشورهای مختلف جهان و با حضور صدها شخصیت سیاسی از پنج قاره برگزار گردید. بعد از برگزاری این گردهمایی، بسیاری از روزنامه‌های جهان خبری مهم مبنی بر طرحی برنامه‌ریزی شده از سوی رژیم آخوندی برای انفجار این گردهمایی را تیتر کردند. طرحی که با شرکت ارگانهای امنیتی آلمان و فرانسه و بلژیک خنثی گردید “.

وحشت فرقه رجوی

1-  اولا این عدد را اقلا به صد تقسیم کنید تا باورخبرتان  این چنان غیر ممکن نباشد.

ضمنا آمار ایرانیان وغیر ایرانیان شرکت کننده دراین کارناوال مریم وترکیب جمعیتی آنها- ازنظر شناخت یا نشناختن سازمان مجاهدین خلق را- روشن کنید تا امثال من که از مشاهده ی تصاویر منتشر کرده ی خودتان – دختران وپسران  نیمه لخت وعور دراز کشیده بر صندلی های ردیف های آخر وبی توجه شان به ترهاتی که مریم میگفت وروسپیان معروف سیاسی تایید وتکمیلش میکردند- اینقدر دچار شبهه نباشیم!

2- بطوری که ذیلا وبطور تلویحی گفته اید ، اروپایی هایی که معاملات کثیفی دراین مورد با سرویس اطلاعاتی اسرائیل کردند واسرائیل صراحتا اعلام کرده بود که از ماه ها پیش روی این اتهام زنی وپرونده سازی با سرویس های اروپا کار کرده، اندک اندک ازواردشدن دراین پرونده سازی کنار میروند تا حفظ آبرو کنند!

آقای زاهدی نوشته است :

” از آنجا که دو مزدوری که ماده منفجره را در اختیار داشتند از اتباع بلژیک بوده و پلیس آنها را در بروکسل دستگیر کرده بود دادستانی فدرال بلژیک در شهر انورس مأموریت انجام تحقیقات در مورد این پرونده را برعهده گرفت …”.

درموقع خود ، مدارک وعکس هایی ارائه شد که نشان میداد این 2نفر ازدوستان مهدی ابریشم چی بودند وبنابراین اصل قضیه زیر سئوال رفت و درمقابل، نشان داد که سناریو آماده شده ای بوده که با شرکت رجوی ها، اسرائیل وعربستان ترتیب یافته و برای ایران کشته شدن گروهی قربانی ، مزدبگیر یا روسپی سیاسی  اهمیتی آنهم با این هزینه ی سنگین نداشته مننفی بوده وهمواره چنین نیز خواهد بود!

راستی، تکلیف این 2 هوادار شما که  بعنوان مباشرت درجرم، ظاهرا بمب حمل میکردند ، چه شد؟

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviOnce again the arrested bombers turn out to be MEK (Maryam Rajavi cult) members

آقای برق زاهدی درد اصلی اش را که علت این مقاله نویسی است، چنین بنمایش گذاشته است

“… اخباری از داخل ایران و تلاش رژیم ایران جهت بکارگیری اهرمهای سیاسی و دیپلماتیک و اقتصادی برای تاثیر بر روند قضایی نگرانی برانگیز است. این روزنامه خاطرنشان کرد که دو تن از مقامات سیاسی فرانسه از ارگانهای امنیتی خواستار کاهش انتقادات در قبال تروریسم بین‌المللی ایران شده‌اند”.

البته این اخبار ازایران نرسیده بلکه شما با ملاحظه ی رفتار دولت فرانسه با شما که سرد شده ومجوز خیمه شب بازی مجدد بشما در ویلپنت را نداد ، این نتجه را گرفته اید والبته نتیجه ی درستی هم هست!

اخیرا تحلیل جامعی که رئیس جمهور فرانسه ازوضع جهان داد ، روشن نمود که مسائل غیر ازآنست که در ظاهر دیده میشود وازاین رو طبیعی است که مایل نباشد که پرونده سازی دروغین علیه ایران را کش دهد.

از جولیانی و مریم رجوی تا مرگ محمدرضا کلاهی و اپوزیسیون بازنشسته در آلبانی

فلذا، اینجانب باوجود اینکه امید کمتری نسبت به عبرت آمیزی شما از حقایق دارم، خواندن متن سخنرانی ایشان را بشما توصیه میکنم.

سپس :

” در اینجا ما خودمان را در مقابل یک واقعیت تلخ میابیم:‌ از سویی رژیم، خارج از پرنسیپهای بین‌المللی برای بر هم زدن ثبات همه کشورهای عربی و اسلامی کار می‌کند… ضروری بود که اقداماتی متناسب با این طرح اتخاذ کنند که کمترین آن بستن سفارتهای رژیم ایران یعنی مرکز این عملیات بود. اما آیا اکنون فرانسه می‌خواهد از ساده‌ترین اصول امنیتی در قبال شهروندان و پناهندگان کوتاه بیاید “؟

موضع مقامات اصلی ورسمی ایران ، حداکثر تعامل با کشورهای عربی واسلامی است ومایل نیست که با ماجراجویی ها، این سیاست خود را خدشه دار نماید!

بنابراین آنچه که توسط شماها واربابانتان به ایران نسبت داده میشود ، دروغ ودر راستای دشمنی کینه ورزانه با مردم ایران دردرجه ی اول است.

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد 

ازاین جهت است که رهبران کشورها که رفته رفته از زیر سایه ی آمریکا قرار گرفتن وقبول امرونهی های پایان ناپذیراو خسته میشوند ، دلیلی برای بستن سفارت خانه های ایران و … نمی بینند!

ظاهرا، فرانسه کمی بیشتر ازاین کشورها موضوع را دریافته و دلیلی برای برهم خوردن امنیت شهروندانش ازطرف ایران پیدا نمیکند!

همچنین :

“اگر به تاریخ سیاست استمالت و مماشات که از دهه‌ها قبل سیاست اروپا در قبال این رژیم بوده نگاه کنیم در می‌یابیم که نتیجه آن … کشتار صدها هزار تن از نفر در خاورمیانه و وقایع سالهای اخیر در سوریه و یمن و عراق و لبنان و افغانستان و سایر کشورها بوده است. آری این تجربه نبایستی باری دیگر تکرار شود “.

این صدها هزار نفر بخواست سران جنگ طلب آمریکا ومتحدان ریز ودرشتش کشته شده اند ودلیلی ندارد که ایران که دروسع خود مانع این کشتار بوده ، مورد مجازات قرار گیرد!

شما بطور علنی ودرسطح بیشرمانه ای به خوانندگان معدود خود ونیز اسرای ازهمه چیز بی خبر رجوی که فرزندان هزاران خانواده ی ایرانی هستند، دروغ میگویید وبطور طبیعی نباید انتظار تاثیر قابل توجه این دروغ های خود را که بدرد باند رجوی بخورد، داشته باشید!

صابر  تبریزی

وحشت فرقه رجوی از بی نتیجه بودن توطئه هایشان دراروپا!

***

مجاهدین خلق از ویلپنت پاریس تا ناکجاآباد سیاست جدید فرانسه، برخورد با مجاهدین خلق  (فرقه رجوی)ا

راز بقاء  مجاهدین خلق در چیست؟مجاهدین خلق (فرقه رجوی)؛ دوستان پرسش‌برانگیز واشینگتن

همچنین: