وزارت خارجه مکلف به شناسایی و مجازات حامیان امریکایی تروریسم، مجاهدین خلق و داعش شد (+ تعطیلات ترویستی امریکایی در آلبانی)ا

وزارت خارجه مکلف به شناسایی و مجازات حامیان امریکایی تروریسم، مجاهدین خلق و داعش شد (+ تعطیلات ترویستی امریکایی در آلبانی)ا

Maryam_Rajavi_Terrorism_Americans_in_Albaniaخبرگزاری فارس، تهران، سیزدهم اوت 2017:…  لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند: .. اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند. 4 – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله … 

Maryam Rajavi Tirana Albania cult of Rajaviزمان اخراج مریم رجوی از فرانسه به آلبانی فرا رسیده است

لینک به منبع

وزارت خارجه با همکاری سپاه مکلف به شناسایی اشخاص حامی تروریسم شد

نمایندگان مجلس وزارت امور خارجه را مکلف کردند ظرف 3 ماه با همکاری نیروی قدس سپاه، وزارتخانه‌های دفاع و اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص حامی تروریسم اقدام و نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر کند.
 
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (یکشنبه) در جریان بررسی طرح مقابله با اقدامات ماجراجویانه و تروریستی آمریکا در منطقه، ماده 4 این لایحه را پس از رسیدگی به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، نظر به حمایت پنهان و آشکار دولت آمریکا و نیروهای نظامی و اطلاعاتی آن کشور از گروه‌های تروریستی و اعتراف مکرر برخی از مقامات آمریکایی ( از جمله وزیر امور خارجه سابق آمریکا) به ایجاد گروه‌های تروریستی و حمایت همه جانبه از آنها از جمله ایجاد گروه تروریستی داعش،‌ از نظر جمهوری اسلامی ایران مجموعه نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا حامیان گروه‌های تروریستی در منطقه شناخته می‌شوند، و لذا اشخاص ذیل مشمول مجازات‌های مندرج در بخش ششم این قانون قرار می‌گیرند:

1 – سازمان‌های نظامی و اطلاعاتی آمریکا و فرماندهان و مقامات ارشد که در تامین مالی، اطلاعاتی، نظامی،‌ تسلیحاتی،‌ پشتیبانی و آموزشی از گروه‌های تروریستی و افراطی در منطقه از جمله داعش و جبهه النصره نقش موثر داشته‌اند.

2 – اشخاص آمریکایی که در فعالیت‌های نیروهای نظامی و اطلاعاتی آمریکا مذکور در بند 1 این ماده مشارکت موثر دارند.

3 – اشخاص آمریکایی که در سازماندهی،‌ تامین مالی،‌ راهبری یا ارتکاب اقدامات تروریستی علیه منافع دولت یا اتباع جمهوری اسلامی ایران مشارکت موثر دارند.

4 – اشخاص آمریکایی که از گروهک تروریستی منافقین یا سایر گروه‌های افراطی و تروریستی از جمله داعش و جبهه النصره به طور مستقیم یا غیر مستقیم،‌ از جمله از طریق ارائه هرگونه کمک‌های مالی، سیاسی، تبلیغاتی، ‌فرهنگی، ‌تسلیحاتی و اطلاعاتی حمایت می‌کنند.

5 – اشخاص آمریکایی که از تروریسم دولتی از قبیل آنچه توسط رژیم صهیونیستی علیه مردم منطقه بخصوص فلسطین و لبنان انجام می‌شود حمایت کرده و نقش موثری در آن داشته‌اند.

تبصره 1 – وزارت امور خارجه مکلف است ظرف مدت 3 ماه با همکاری نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رعایت سلسله مراتب،‌ وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و وزارت اطلاعات و بانک مرکزی نسبت به شناسایی اشخاص موضوع این ماده اقدام و با هماهنگی شورای عالی امنیت ملی نام آنها را در فهرست تحریم ثبت و منتشر نماید. این فهرست هر شش ماه یکبار و در صورت لزوم به صورت موردی به روز می‌شود.

تبصره 2 – به منظور مبارزه با تروریسم و در راستای اجرای حکم مقرر در مواد 8 و 9 قانون مجازات اسلامی قوه قضائیه موظف است، شعبه یا شعبی از دادسراها و دادگاه‌های کیفری صالح را برای رسیدگی به جرائم تروریستی موضوع بندهای ماده 1 قانون (مبارزه با تامین مالی تروریسم) که توسط افراد و سازمان‌های تروریستی مورد حمایت آشکار و پنهان آمریکا و یا دیگر کشورهای متخاصم علیه ایران مرتکب می‌شوند اختصاص دهد. هرگونه همکاری با دولت و نیروی نظامی و اطلاعاتی آمریکا در جرائم تروریستی،‌ مستوجب محکومیت به مجازات مقرر در ماده 508 قانون مجازات اسلامی ( کتاب پنجم – تعزیرات) می‌باشد.

انتهای پیام/

دیدار ۳ سناتور آمریکایی با سرکرده منافقین/تنفس مصنوعی به تروریست‌ها

خبرگزاری تسنیم، تهران، سیزدهم اوت 2017:
لینک به منبع

شناسه خبر: 1490346 سرویس: بین الملل

 ۲۲ مرداد ۱۳۹۶ – ۱۲:۲۷

مزدور مریم رجوی و ولینعمتان خونخوار امریکایی اش

مریم رجوی میزبان تعطیلات سه سناتور امریکایی لابی گر در آلبانی

سه سناتور آمریکایی در راستای تلاش برای تنفس مصنوعی به اعضای گروهک تروریستی منافقین در پایتخت آلبانی با سرکرده این گروهک دیدار کردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، در حالی که آگوست به دلیل آغاز تعطیلات کنگره آمریکا معمولاً ماه کم‌تحرکی در عرصه سیاسی این کشور محسوب می‌شود، هنگام بحث از اقدامات ایران‌ستیزانه این موضوع صادق نیست.

روزنامه هافینگتون‌پست گزارش داده هیئتی متشکل از سناتورهای ارشد آمریکا اخیراً در شهر «تیرانه»، پایتخت آلبانی با سرکرده گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده‌اند. «روی بلانت»، عضو ارشد چندین کمیته در مجلس سنای مریکا (کمیته اعتبارات، کمیته قواعد و دولت، کمیته بازرگانی و کمیته حمل و نقل)، «جان کورنین»، دومین مقام عالی‌رتبه جمهوری‌خواه در مجلس سنا و «تام تیلیس»، عضو کمیته‌های نیروی مسلح، قضایی و بانکداری در مجلس سنا با سرکرده منافقین و اعضای این گروه تروریستی دیدار داشته‌اند.

تنفس مصنوعی سیاستمدارن آمریکایی به این گروهک تروریستی در حالی انجام می‌شود که حتی رسانه‌های آمریکا هم در ماه‌های گذشته با توصیف گروهک منافقین به عنوان سازمانی مبتنی بر «کیش شخصیت»، بارها بر این موضوع که آنها پایگاهی در میان مردم ایران ندارند تأکید کرده‌اند. 

دو ماه پیش، کاربران ایرانی در اعتراض به نشست تروریست‌های منافقین با حضور سیاستمداران افراطی در حومه پاریس، هشتگ نفرت از این گروه تروریستی #IranHatesMEK را در شبکه اجتماعی توئیتر راه‌اندازی کردند که به پربحت‌ترین موضوع روز تبدیل شد.   

منافقین با حمایت آمریکا، اسرائیل و انگلیس در عملیات مختلف تروریستی حدود 17 هزار شهروند ایرانی را ترور کردند. 

روزنامه آمریکایی واشنگتن‌تایمز سال گذشته در گزارشی فشا کرد که برخی سیاستمداران آمریکایی در ازای دریافت پول‌های کلان در این نشست‌های حضور پیدا می‌کنند. 

انتهای پیام/

(پایان)

*** 

Elona Gjebrea_Maryam RajaviAlbania’s Anti-Trafficking Coordinator Elona Gjebrea praises Maryam Rajavi for keeping modern slaves in Tirana

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپالیست سرلابی اروپایی رجوی تحت عنوان “۲۶۵ نماینده پارلمان اروپا” وجود خارجی نداشت و تقلبی بود

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

Elona Gjebrea_Maryam Rajaviایلونا جبریا هماهنگ کننده مبارزه با قاچاق انسان در آلبانی، برده داری مریم رجوی را ستایش می کند

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

https://youtu.be/bQKaQTYVik4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30731

دولت ترامپ به دنبال تغییر نظام در ایران است اما تغییر نظام اغلب کارساز نیست

 rudy-giuliani-mojahedin-khalqخبرگزاری فارس به نقل از واشنگتن پست، پنجم ژوئیه ۲۰۱۷:…  همانطور که تجارب اخیر آمریکا در افغانستان، عراق و لیبی نشان داده است، کمک به سرنگونی یک رژیم در اغلب موارد به تشکیل یک دولت مطیع و صمیمی با کشور هدف منجر نشده است. بنا بر این گزارش، تغییر نظام همچنین این قابلیت را دارد که مجموعه ای مشکلات از جمله تداوم درگیری ها، سقوط کشور و گروههای تازه به قدرت رسیده … 

rudy-giuliani-mojahedin-khalqTrump Is At War With Iran, Not ISIS
Trump clearly has no intention of defeating terrorism.

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

لینک به منبع

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

دولت ترامپ به دنبال تغییر نظام در ایران است اما تغییر نظام اغلب کارساز نیست

یک روزنامه آمریکایی گزارش کرد که دولت کنونی آمریکا به دنبال تغییر نظام در ایران است اما این سیاست اغلب کارساز نیست.

به گزارش فارس، روزنامه آمریکایی «واشنگتن پست» در گزارشی با محور اقدامات ضدایرانی دولت کنونی آمریکا نوشت، دولت «دونالد ترامپ» رئیس جمهور کنونی آمریکا به دنبال تغییر نظام در ایران است اما تغییر نظام اغلب کارساز نیست.

در مقدمه این گزارش آمده است، ترامپ طرفدار ایران نیست و زمانیکه بعنوان نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا شرکت کرده بود، متعهد شده بود که برجام را پاره می کند.

این گزارش ادامه داد، دولت ترامپ و هوادارانش که حداقل در حال حاضر از تلاش ها برای از بین بردن برجام ناامید شده اند، جنجال هایی را درباره تغییر نظام در ایران به راه انداخته اند.

واشنگتن پست اینگونه نوشت، در ماه ژوئن، سناتور «تام کاتن» اعلام کرد: «سیاست آمریکا باید برپایه تغییرنظام در ایران باشد. درک نمی کنم چطور برخی می توانند تا زمانیکه یک استبداد دین سالاری روی کار است، سخن از ایمن بودن آمریکا به میان آورند». 

از طرف دیگر، «جیمز متیس» وزیر دفاع آمریکا نیز چندین بار گفته است که سه مورد از خطرناک ترین تهدیداتی که متوجه آمریکا است، ایران، ایران و ایران می باشد.

بنا بر این گزارش، از جمله دیگر افراد دولت ترامپ که در خصوص تغییر نظام در ایران ابراز تمایل کرده اند، شامل «رکس تیلرسون» وزیر امور خارجه آمریکا، «مایک پومپئو» رئیس سیا و «درک هاروی» مدیر سابق شورای امنیت ملی آمریکا در امور خاورمیانه می باشند.

واشنگتن پست سپس با اشاره به این موارد ادامه داد که تمامی این موارد اغلب به صورت لفاظی بوده است و این افراد هیچ کدام هیچ اشاره ای به این موضوع نکرده اند که چه کسی قرار است جایگزین نظام کنونی ایران شود.

این گزارش سپس با مطرح کردن سؤالی نوشت، اما آیا یک تلاش جدی تر آشکار یا پنهان واشنگتن در ایران، در راستای منافع آمریکا هست یا خیر؟

این گزارش در پاسخ به این سؤال اداه داد که بعید است که تلاش برای تغییر نظام ایران به نفع آمریکا باشد.

واشنگتن پست سپس توضیح داد، همانطور که تجارب اخیر آمریکا در افغانستان، عراق و لیبی نشان داده است، کمک به سرنگونی یک رژیم در اغلب موارد به تشکیل یک دولت مطیع و صمیمی با کشور هدف منجر نشده است.

بنا بر این گزارش، تغییر نظام همچنین این قابلیت را دارد که مجموعه ای مشکلات از جمله تداوم درگیری ها، سقوط کشور و گروههای تازه به قدرت رسیده متخاصم را به همراه دارد و صرفنظر از اینکه تلاش برای تغییر نظام یک کشور به صورت آشکار یا پنهان صورت گرفته باشد، چنین پیامدهایی ممکن است به جود آید و این مسئله در تلاش های آمریکا برای خلع «بشار اسد» رئیس جمهور سوریه از قدرت مشهود بود.

روزنامه آمریکایی واشنگتن پست، تلاش های آشکار و موفقیت آمیز برای تغییرنظام در سراسر جهان را در بازه زمانی ۲۰۰ ساله مورد ارزیابی قرار دادند و همچنین تلاش های پنهان آمریکا برای تغییرنظام در حین جنگ سرد را نیز بررسی کرد.

نتایج این بررسی ها نشان داد که اغلب انواع تغییرنظام به بهبودی روابط میان دو کشوری که برای تغییرنظام یک کشور دیگر تلاش کرده و کشوری که در آن تغییرنظام صورت گرفته بود، منجر نشد.
این گزارش نشان داد که محققان دریافتند که وقتی یک کشور یک دولت دیگر را سرنگون می کند، احتمال وقوع جنگ های داخلی افزایش می یابد و در اغلب موارد به ایجاد دموکراسی در آن کشور ختم نمی شود.

این گزارش نشان داد که محققان دریافتند که وقتی یک کشور یک دولت دیگر را سرنگون می کند، احتمال وقوع جنگ های داخلی افزایش می یابد و در اغلب موارد به ایجاد دموکراسی در آن کشور ختم نمی شود.

این روزنامه آمریکایی ادامه داد که تغییرنظام در اغلب مواد نتیجه معکوس دارد و به بهبود روابط دو کشور ختم نمی شود.

واشنگتن پست با اشاره به اینکه برخی معتقدند که تغییرنظام در ایران مطمئن ترین راه برای بازداشتن ایران از ادامه فعالیت های هسته ای است باید بدانند که ۸۱ درصد مردم ایران معتقدند که توسعه برنامه هسته ای ایران حائز اهمیت است و ۶۸ درصد از مردم ایران نیز معتقدند که ایران می بایست به دنبال افزایش نقش خود در منطقه باشد.

بنا بر این گزارش، احتمال این مسئله وجود ندارد که تغییر نظام در ایران به تغییر سیاست های این کشور یا حتی پایان تقابل تهران با واشنگتن منجر شود.

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30608

دلواپسی حقوق بشری مریم رجوی و تحریم های انسان دوستانه امریکایی 

Saudi Israel Mojahedin Khalq Rajaviصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و نهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  این تحریم ها برعلیه هرچه هم که باشد، بخاطر حقوق بشر نیست که هم مریم خانم و هم هیئت حاکمه ی امریکا ، غم این یکی را ندارند! قانونی بودنش هم پیشکش مریم خانم که حکم دخالت عریان درامور داخلی کشورهای دیگر دارد وکاملا غیر قانونی است!! تولید موشک ها که بنیه ی دفاعی کشور را محکمتر میکند ودر قبال تحریم نیروی هوایی ونقصی … 

رجوی مجاهدین خلق مزدوری عربستان اسرائیلاین روزهای سیاه فرقه رجوی

https://iran-interlink.org

دلواپسی حقوق بشری مریم رجوی و تحریم های انسان دوستانه امریکایی

۰۷/۰۵/۱۳۹۶

مجالس قانونگذاری آمریکا که مدت زمانی طولانی ای است که از دولت آمریکا ارتجاعی تر شده و به مامن خبیث ترین راستگراها و جنگ افروزان تبدیل شده ، بالاخره بعد از جنجال فراوان ، تحریم های  جدید ، زورگویانه وظالمانه ی خود را برعلیه مردم ایران به تصویب رساند !

البته این تحریم ها به اشکال دیگر شامل روسیه هم شده و ازاین بابت دم خروس را – که از سوریه بیرون روید تا ما آنجا را به کشورهای ضعیف و مطیع دربرابر اسرائیل تبدیل کنیم – نشان داد!

ازابتدا هم معلوم بود که شکستهای آمریکا ونوکرانش در سوریه ، باین سادگی قابل هضم برای این طماع ذاتی نخواهد بود و این سلطه گر لاعلاج ، زهر خود را ازطریقی دیگر – با استفاده از حاکمیت بیجای دلار بر بانک ها وبازار های جهانی – خواهد ریخت !

واقعیت آنست که اگر کشورها ومردم جهان نخواهند اززیر سلطه ی دلار- که پشتوانه ای ندارد واگر دارد قدرت نظامی این کشور است – خارج شوند ، این دلار مانند شمشیر داموکلسی برسر هر کشور و ملتی که بخواهند دربرابر آمریکا استقلال خواهی ونافرمانی نشان دهند ، آویزان خواهد بود!!

البته بررسی این موضوع که ” چگونه باید از سیطره ی دلار خارج شد ” ، بعهده ی دولتمردان تقریبا تمام کشورهاست که باید بدانند خود نیز هرزمان جرات استقلال طلبی ودفاع ازمنافع ملی خود را داشته باشند ، زیر فشار دلار آمریکا خواهند بود !

من دروسع خود میتوانم بگویم که دولت ها باید با جدی گرفتن این موضوع واینکه سیستم آمریکائی بر پایه ی ” سلطه وتابعیت ” بنا نهاده شده وتا مجبور به ترک این سیستم نباشد، دایره برهمین منوال- با شدت وضعفی که در شرایط مختلف میتواند داشته باشد- خواهد چرخید!

با کمی تساهل وتسامح میتوان گفت که علاج کار در توانمند ساختن قدرت اقتصادی ( برداشتن گام های جدی برای خود کفایی صنعتی و همگرایی این صنعت با کشاورزی) ، ایجاد گروه بندی های جهانی ونیز تقویت بنیه ی دفاعی هرکشور مفروض است!

باری !

باند رجوی که مدت ها بود که برای این ابراز قلدری کنگره ی آمریکا دلتنگی میکرد ، با تصویب این قطعنامه به وجد آمد و رئیس جمهور؟؟!! مریم که رئیس شورای  باصطلاح ملی مقاومت وهمه چیز هم هست!! ، اقدام به صدور بیانیه ای با عنوان شورای وقیح نامبرده کرده که میخوانیم :

” خانم مریم رجوی رییس جمهور برگزیده مقاومت ایران از تصویب لایحه قانونی در مجلس نمایندگان و سنای آمریکا مبنی بر اعمال تحریمهای جدید علیه رژیم آخوندی به خاطر نقض حقوق بشر و تولید و تکثیر موشکهای بالستیک و همچنین به خاطر اعمال تحریمات تروریستی علیه سپاه پاسداران استقبال کرد. وی افزود: مقاومت ایران از سالها قبل بر ضرورت نامگذاری سپاه پاسداران به مثابه حافظ تمامیت رژیم آخوندی و بازوی اصلی آن در سرکوب و صدور تروریسم و بنیادگرایی در لیستهای تروریستی تأکید کرده بود اما مماشات با دیکتاتوری آخوندی درست بر عکس، راه را برای تاخت و تاز پاسداران و مزدورانشان در تمام منطقه باز گذاشت “.

این تحریم ها برعلیه هرچه هم که باشد، بخاطر حقوق بشر نیست که هم مریم خانم و هم هیئت حاکمه ی امریکا ، غم این یکی را ندارند!

قانونی بودنش هم پیشکش مریم خانم که حکم دخالت عریان درامور داخلی کشورهای دیگر دارد وکاملا غیر قانونی است!!

تولید موشک ها که بنیه ی دفاعی کشور را محکمتر میکند ودر قبال تحریم نیروی هوایی ونقصی که دراین مورد وجود دارد ، خیلی کارساز است ومثل شیر مادر برای جمهوری اسلامی ایران و فرزندان دانشمند این خاک وبوم ، حلال بوده وازمشروعیت تام وتمامی برخورداراست!

کسی میتواند به وجود این موشک ها اعتراض کند که اولا خودش نمی سازد وثانیا جمهوری اسلامی ایران ازاین موشک ها برای تجاوز به حریم قانونی دیگران استفاده میکند!

مسئله ی تروریزم و رابطه ی آمریکا با آن وسوابق ننگین باند رجوی دردست زدن باین عمل ، جایی را برای اعتراض مجالس آمریکا و این بزرگترین جریان تروریستی تاریخ ایران نمیگذارد !

دیگر اینکه پاسداران ودیگر نیروهای  نظامی ایران به دعوت مریم یا سران آمریکا درمنطقه حضور ندارند که با خواست آنها بیرون روند!!

درادامه :

“خانم رجوی بر ضرورت اعمال بلادرنگ و همه جانبه این تحریمها، با همه الزامات آن تأکید کرد و گفت: هیچ راهی برای فرار رژیم و ارگانهای رسمی و غیر رسمی و طرف حسابهای داخلی و خارجی آن نباید باقی گذاشت. وی از سایر کشورهای جهان به ویژه اتحادیه اروپا و کشورهای منطقه خواست به این تحریمها بپیوندند و … “.

این یکی حتما ، خانم رئیس جمهور مادم العمر قلابی!

منتها مشکل دراینجاست که اتحادیه ی اروپا ازچنان موقعیت داخلی خوبی برخوردار نیست که باین سادگی ها بخواهد این ضربه ی اقتصادی وسیاسی را که اورا هم برای جاه طلبی آمریکا هدف گرفته ، بپذیرد وراست آنست که اتحادیه ی اروپا هم تضادهای قابل توجهی با آمریکا دارد و این تضادها عاقبت خوشی برای آمریکا نخواهد داشت ، چنانکه زانو زدن دربرابر آمریکا ، اروپا را باین وضع نامطلوب درآورده است!

ونیز :

”  رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران افزود: علاوه بر اعمال بلادرنگ تحریمها علیه سپاه پاسداران و ارگانهای مرتبط با آن، اخراج سپاه پاسداران و شبه نظامیان وابسته به آن از منطقه به خصوص از سوریه و عراق لازمه اجرای این قانون و لازمه پایان دادن به جنگ و بحرانی است که تمامی منطقه را فرا گرفته است “.

که بعد از خروج اینها که مسلما با خواهش ودرخواست آمریکا وشما درآنجا نبوده اند ، منتظر چه بمانند؟!

تجزیه ی سوریه و کشاندن نیروهای صهیونیستی به جوار مرزهای ایران ؟!

آیا صلح مورد نظر شما ، همین تسلیم بلاقید وشرط است با عواقبی مانند درگیر شدن بیشتر ایران درمرزهای خود وتحمل تلفات وهزینه های بیشتر ؟!

خروج ایران ازسوریه نه تنها مشکلی را حل نمیکند ، بلکه میتواند بردایره ی جنگ منطقه ای رونق !! بیشتری بدهد وشما خانم رجوی، چه توقعی از این موقعیت دارید وفکر میکنید که چه کمکی به آزادی میکند وجامعه ی بی طبقه ای که درگذشته میخواستید بسازید؟؟!!

ودر آخر این بیانیه چنین آمده است :

” به رسمیت شناختن حق و خواست مردم ایران برای سرنگونی آخوندها و استقرار آزادی و دموکراسی در ایران بزرگترین کمک به صلح و آرامش در منطقه و جهان است” .

چه کسی قادر، محق وملزم است که این خواست شما را برآورد سازد؟

دولت هایی که سه چهارم مردم جهان تحت کنترل آنهاست ، چنین نظری ندارند و آنگاه شما از نمایندگان یک درصدی های مردم آمریکا میخواهید که تصویب کنند که آخوند ها بروند و دموکراسی مورد نظر شما را که درتشکیلات شما ساری وجاری است ،  در سراسر ایران جاری سازند؟!

چرا باید رای نمایندگان  نیم درصد مردم آمریکا ( نماینده ی فقط ۵/۱میلیون نفر ) اینهمه اعتبار داشته باشد؟!

آیا درک نمیکنید که ما هم رای آنها را درمقابل رای نمایندگان مردم ۷میلیاردی جهان به هیچ میگیریم ودرمقابل رای ۴۰ میلیونی مردم ایران ، وقعی بدان نمیگذاریم؟؟!!

صابر

*** 

آن خدابنده سینگلتون در مورد فرقه ها و تروریسم و مقابله با آ«Radicalisation Awareness (Presentation at the ICSA Conference, Bordeaux, July 2017)

تعلیم دیدگان صدام مجاهدین خلق رجوی از عراق تا آلبانیMojahedin Khalq (MEK) presence in Albania highlights security risks for Europe

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

مریم رجوی البغدادی مجاهدین خلق داعش تروریسم تهرانISIS Drew On MEK Expertise For Terror Attacks On Tehran (aka Mojahedin Khalq Rajavi cult)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30545

مسئول سالن ویلپنت هم میتوانست این شو را برگزار کند. جامعه بی طبقه تان چه شد؟ا 

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainصابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۷:…  واقعا میخواهید باین مسئله افتخار کنید؟ سرود ” سرکوچه کمینه ” یادتان رفته یا دیگر جامعه ی بی طبقه را گور پدرش کرده اید؟! چرا باید جمهوری خواهان ودموکرات ها – یک حزب متعلق به ۵۰۰ شرکت غول پیکر وگرداننده ی جهان با دو بال متفاوت – میخواهند به آزادی ما کمک کنند؟! اگر آزادی بیشتر داشته باشیم که به اوضاع اجتماعی … 

Mojahedin_Khalq_martyrs_Massoud_Maryam_Rajavi_MEK_Mccainاز کمین مجاهدین سر کوچه ها برای کشتار مستشاران امریکائی تا گماشتگی برای جنگ طلبان امریکائی

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویطور دیگری هم می توان زیست

https://iran-interlink.org

مسئول سالن ویلپنت هم میتوانست این شوی رنگین را برگزار کند!

جامعه بی طبقه چه شد؟ 

اول مردادماه ۱۳۹۶خورشیدی

مثل اینکه ظفر نامه نویسی برای یک خیمه شب بازی یا کارناوالی که ” ویلپنت ” لقب یافته سرباز ایستادن ندارد!

گماشتگان ویا فریب خوردگان رجوی ، هریک تلاش میکنند که دراین ظفر نامه نویسی ها گوی سبقت را ازهم گرفته ونشان دهند که ” انقلاب مریم ” را خوب درک کرده وبه تئوری ها ونظرات بنیان گذاران خود  پشت پای محکمی زده اند !!

شهرام احمد نسب عمران که عضوی ازاین جماعت است درنوشته ی طولانی اش بنام  ” تحلیلی از گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس ” مینویسد :

” بدون در اختیار داشتن قدرت دولتی آن چه اجتماع عظیم ویلپنت را امکان پذیر کرد تنها نیروی تشکیلات مجاهدین و توان خارق العاده آن برای سازمان دهی و استفاده بهینه از منابع محدود موجود بوده است۰ …”.

دردنیای امروز، برپائی هر مراسمی به هر عظمت که باشد ، ازعهده ی مدیر یک سالن بر میآید وتنها لازم است که پول کافی دراختیارش گذاشته شود که فرقه ی رجوی دراین مورد ازمشکلی برخوردار نیست وسازمان رجوی کاری که کرده درحد مدیر تشریفات یک مجموعه ی تفریحی است ونه بیشتر وشق القمری درکار نبوده وتنها از یک فرقوی برمیآید که کارهای کوچک خود را بزرگ جلوه دهد!!

ونیز:

” تشکیلات مجاهدین با دو کار ویژه بسیار محوری که در مبارزه با دستگاه ولایت فقیه دارد بزرگ ترین سرمایه اجتماعی و سیاسی مردم ایران برای دست یابی به رهایی و حاکمیت مردمی است: نخست، این تشکیلات عنصری ضروری برای سازمان دهی و به ثمر رساندن مبارزه برای سرنگونی دستگاه ولایت فقیه است چرا که همان گونه که تجربه شورش های مردمی در شهرهای بزرگ در چند دهه گذشته به روشنی نشان داده است حکومت ولایت فقیه از پس اعتراض های سازمان نیافته مردم ناراضی به خوبی بر می آید “.

یعنی میفرمائید که ما با هم سرنوشت شدن با کمپ نشینان رجوی در آلبانی ، به رهائی خواهیم رسید؟!

البته نوع رهائی ای که باند رجوی ارائه داده ، همان قطع وابستگی فرد به خانواده اش است که کار کمی هم نیست !

رجوی با انجام این کارها ( بر قراری طلاق اجباری وگرفتن فرزندان ازدست والدین آنها ) فداکاری نشان داد ونگذاشت کسی پیش همسر وفرزند شرمنده باشد ویک تنه کار همه را در صیانت  ازفرزندان و قبول همسرداری و … انجام داد!!!

بدبختی اینجاست که مردم ایران علیرغم سختی ای که عیال داری دارد، این عمل را یک وظیفه ی مقدس میدانند وحاضر به سپردن همسر وفرزندانشان به کسی نیستند!!!

آقا شهرام درادامه ی نوشته ی طولانی اش آورده است :

” … این گردهمایی آشکارا نشان داد مجاهدین و شورای ملی مقاومت تنها نیروی مقاومت در برابر حکومت آخوندی هستند که از پشتوانه مردمی لازم برای به میدان آوردن هزاران ایرانی ناراضی از سراسر جهان برخوردارند۰.. نیز در این نکته کسی تردید ندارد که از میان نیروهای مخالف ولایت فقیه این تنها مجاهدین و یاران شان هستند که می توانند چنین شمار بزرگی از ایرانیان را علیه آخوندها بسیج کنند “.

پشتوانه ی مردمی درداخل کشور معنی دارد واگر شما دارید چرا ارائه نمیدهید؟

چرا این پشتوانه ی مردمی باند رجوی موفق به تحریم انتخابات ازطرف مردم نشد؟!

اقلا سه میلیون ایرانی درخارج ازکشور وجود دارند و جمع کردن هزار نفر ازآنها- آنهم با رشوه و انعام- کار شاقی که نیست برادر!

 دلیل اینکه سازمان استحاله شده ی مجاهدین میتوانند افراد بیشتری را درمکانی جمع کنند ، ازخواص قدرت پول است که الحق مجاهدین رجوی دراین مورد سرآمد همه میباشند!

خرج کردن پول دولت های مرتجع ومتخاصم وجمع کردن عده ای که اکثریت شان از اهالی دربدر کشورهای فقیر وتحت سلطه است ، ابدا هنر نیست!

وایضا :

”  … بر خلاف دوران اوباما که طی آن آخوندها آزادانه و بدون مانع و رادعی در سوریه یمن عراق و بحرین و افغانستان به آتش جنگ دامن می زدند، امروزه و به ویژه پس از نشست ریاض و تشکیل ائتلاف منطقه ای برای مقابله با افراطی گری اسلامی، توان آتش افروزی آخوندها به شکل قابل ملاحظه ای کاهش یافته است۰در همین راستا، سرنگون کردن هواپیمای جنگی رژیم اسد و پهپادهای آخوندها در سوریه توسط نیروهای آمریکا تحول مهمی در سیاست آمریکا در برابر دستگاه ولایت فقیه به شمار می رود۰ در چنین شرایطی است که شرکت هیئت های بلند پایه دیپلماتیک از کشور های منطقه و همراهی با مقاومت ایران و پشتیبانی از خواست سرنگونی دستگاه ولایت فقیه سطح تازه ای از انزوای آخوندها در منطقه را نشان داد “.

در دوران اوباما هم ایران دستی درجنگ افروزی نداشته و تنها درمواردی داخل شده که دعوت دولت رسمی کشور مفروض را داشت !

عیب این ائتلاف مورد وثوق باند رجوی در آنست که خود ازبانیان درجه اول  وبعضا درجه دوم بنیادگرایی هستند ومیخواهند مثلا با بنیاد گرایی مبارزه کنند!

نه برادر!

اینها با این ائتلاف هایشان ” آی دزد ، آی دزد ” میکنند وهیچکدام جرات انجام یک عمل مستقل قابل توجهی ندارند!

این قبیل ائتلاف ها ، بفرموده انجام میشود وهدف آن تسلیم کردن ایران دربرابر مخالفت با ایجاد خاورمیانه ی بزرگ است!

شما تجاوز به خاک یک کشور و سرنگون کردن هواپیمای آن را کار درستی میدانید وآیا از این حرفتان شرمنده نمی شوید ؟

 ونیز، هیئت های مختلف مورد اشاره ی شما ، ازهیچ وجهه ی قانونی برخوردار نبودند و کاری جزدوشیدن شما- والبته عربستان – نداشتند ودراین میان تلاش هایی نیز برای ایران هراسی کردند که بحساب کرنش به سلطه گران بگذارید!

 بازهم :

”  … از آثار و نشانه های این تغییر فاز و جهش تهاجمی مجاهدین این است که در زمان کمتر از ده ماه که از این انتقال می گذرد مجاهدین توانسته اند خواست حداکثری و رادیکال سرنگونی دستگاه ولایت فقیه را جایگزین موضوع حداقلی حفاظت و امنیت رزمندگان آزادی کنند۰.. نمایندگان کشورهای حاضر در گردهمایی ویلپنت، با وجود اختلاف نظر شان در خصوص دیگر مسائل منطقه، در موضوع مقابله با خطر رژیم آخوندی همگی به روشنی بر درستی نظر مقاومت ایران صحه گذاشته و سرنگونی دستگاه ولایت فقیه در ایران را پیش نیاز ضروری برای حل مسائل منطقه دانستند “.

این خواست که مربوط به خرداد ۱۳۶۰است و۳۶ سال ازآن میگذرد و دیپلمات های فرتوت وبازنشسته ی  حاضر در این کارناوال نه نمایندگی رسمی ازطرف حکومت های خود داشتند ونه مردم جهان در چند ده نفر ازاین پیر وپاتال ها خلاصه می شوند!!

راست آنست که ” برای هر عر عر کننده ای ، آخوری نمی سازند- مثل ترکی ) وشما بنفع تان هست که موضوع را اینگونه تلقی کنید!

ونیز:

“… نکته حائز اهمیت این است که طرح مجاهدین برای سرنگونی رژیم با رویکرد دولت ترامپ مبنی بر اولویت منافع آمریکا و پرهیز از صرف منابع مالی و نظامی آمریکا برای اهداف غیر آمریکایی نیز در همخوانی کامل است۰ دلیل شرکت و حمایت سیاست مداران برجسته آمریکا از هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات در گردهمایی مقاومت ایران نیز همین است۰ شاید موضوع حمایت از مردم و مقاومت ایران و تلاش شان برای رهایی از چنگال ولایت فقیه تنها موضوعی باشد که این روزها دموکرات ها با جمهوری خواهان بر سر آن اختلاف نظر ندارند “!

واقعا میخواهید باین مسئله افتخار کنید ؟

سرود ” سرکوچه کمینه ” یادتان رفته یا دیگر جامعه ی بی طبقه را گور پدرش کرده اید؟!

چرا باید جمهوری خواهان ودموکرات ها – یک حزب متعلق به ۵۰۰ شرکت غول پیکر وگرداننده ی جهان با دو بال متفاوت – میخواهند به آزادی ما کمک کنند؟!

اگر آزادی بیشتر داشته باشیم که به اوضاع اجتماعی- اقتصادی خودمان سرو سامانی درخور تحسین میدهیم و تحریم ها که اینک به وبال گردن ما تبدیل شده ، بی اثر میشوند واصلا دلیلی ندارد این نمایندگان جهانخواران ، چنین تصمیمی بگیرند که بر ضررشان باشد !

دیگر اینکه  امپریالیزم را خوب بشناسید وهمواره بیاد داشته باشید که اگر رژیم ایران بد باشد ، هرگز توسط این جهانخواران برداشته نمیشود وچون میگویید که میخواهند بردارند، مشکل وعلت را درجاهای دیگر جستجو کنید!

مضاف براینکه دیگر آمریکا قادر به برداشتن سهل وساده ی حکومتها نیست وخصوصا درکشوری با۸۰میلیون جمعیت وسلسله جبال های با شکوه ومتحدانی که بالفعل وبالقوه دارد ومردمی که همواره درمقابل اشغالگران مقاومت جانانه ای کرده اند!!

صابر

*** 

کارناوال سالانه مریم رجوی در ویلپنت فرانسه با مدعوین کرایه اینمایش هاى مجاهدین خلق، براى گول زدن خارجى ها یا براى گول زدن ما؟!ا

کارناوال مریم رجوی در ویلپنت پاریس بدون ایرانیلیست قیمتهای سخنرانان و مدعوین کرایه ای بزرگداشت تروریسم در پاریس به یورو

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30499

چهار دهه ایست که این پرچم برافراشته منشاء خیری نبوده!ا 

Camp Ashraf 90صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هجدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  ما این اطمینان قطعی را بشما میدهیم که خواب آخوندها به هردلیلی که آشفته شود ، بخاطر این نوشته ها وآن اقدامات سفیهانه وشوهای تهوع آور شما ، آشفته نمی شود. درعوض، خانواده های گرفتار شامل این ادعای شما هستند !! چرا که میبینند ، عزیزانشان در چه … 

فاجعه کمپ اشرف نوزدهم فروردیدر ۱۹ فروردین ۹۰ چه اتفاقی افتاد؟

گروگانهای مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی تیرانا آلبانی شرایط اعضا در داخل فرقه رجوی در آلبانی

https://iran-interlink.org

چهار دهه ایست که این پرچم برافراشته منشاء خیری نبوده!

۲۷/۰۴/۱۳۹۶

نکیسا بامداد هم ازشعار دهندگان مطرح بنفع فرقه ی رجوی است و سایت های این فرقه ازسر نبود مطلب چشمگیر توام با استلالات علمی ومنطقی ، این شعارها را بجای مقاله منتشر میکنند.

او دراین شعارنامه ی ”  پرچم سرنگونی ” مینویسد :

” برگزاری کهکشان مقاومت ایران امسال نیز چون سالهای گذشته با دو پیام روشن همرا بود. اول آنکه این رژیم در آستانه سرنگونی است. رژیمی که از همان آغاز هرگز جایگاهی در بین مردم ایران و جامعه بین المللی نداشته و ندارد. دوم آنکه آلترناتیو قدرتمند و مشروعی وجود دارد که تغییر این رژیم و برقراری عدالت و داشتن کشوری آزاد و دمکراتیک منطبق با منشور ملل متحد که شایسته مردم شریف ایران است را می تواند محقق کند. بنابراین باید پرچم سرنگونی را برافرازیم “.

خواننده ی محترمی که از کنه مطلب بیخبر است ، باید بداند که منظور “ازکهکشان بزرگ مقاومت ” ، همان مراسم کارناول گونه ی مریم رجوی بود که به همراه پیروپاتال های خونخوار وبازنشسته ی پارلمان ها واعضای دولت های غرب – عمدتا آمریکا – که بدون استثناء برای جلوگیری از تکه پارچه شدن نظام ظالم تک قطبی سلطه وتابعیت یقه درانی میکنند ، ریزه خواران خارج نشین باند رجوی و جوانانی که که کشورشان بدست همین جهانخواران ویران شده و زندگی درحالت پناهندگی در غرب را میگذرانند ، برگزار شده بود وحرفی جز برعلیه منافع ملی ایران و بنفع جاه طلبی های رجوی ها وحسد ورزی های بعضی همسایگان مرتجع زده نشد!

این خانم عقلش نمی رسد که این پرچم ، از سال ۱۳۶۰ برافراشته شده وابدا منشآ خیری برای ملک وملت ایران نبوده مگر اینکه بگوید تاکنون نیمه برافراشته بوده وحال بادیدن مهمانان آنچنانی ، تحریک گردیده وبرافراشته تر شده است!

اینکه حکومت جایگاه مردمی دارد یا نه ، موضوعی است که مردم ایران درعمده حرکات خود نشان میدهند  وخواهند داد!

اما آن جامعه ی جهانی که ازابتدا ایران را قبول نداشته ، جامعه ی جهانی که نه ! بلکه سیستم سلطه وتابعیتی بود وهست که چیزی بنام روابط  حتی نسبتا برابر ومتقابلا سودمند را قبول ندارد وتسلیم  شدن بلا قید وشرطی را ازدیگر کشورها توقع دارد که بنظر نمی رسد که دولت وملت ایران ، این آمادگی را باین زودی ها- یا هرگز- بدست آورد!!

دیگر اینکه ، این ” آلترناتیو ”  اولا بلحاظ اقامت نباتی گونه وفسیلی اکثریت نیروهایش درقلعه ی تیرانا ، نمیتواند قوی باشد!

ثانیا ،  میزان دموکراتیک بودنش ازبابت مناسبات برده داری موجود درتشکیلاتش ، سنجیده شده ونتیجه گرفته می شود که دریک جمع باروابط برده دارانه ، ادعای دموکراسی که بمعنای اعمال حاکمیت اکثریت مردم است ، ادعایی مضحک وچندش آور است !

تشکیلات رجوی هرگز درطول حیات خود ، برای یک بار هم دست به انتخابات درونی نزده و انس والفتی با این مقوله ندارد و چون این چنین است ، هر ادعای دموکراسی خواهانه اش پشیزی ارزش نخواهد داشت !

با این وجود، اگر این خانم اصرار به دموکراسی دارد، تلاش کند این مسئله را دردرجه ی اول درتشکیلات رجوی پیاده کند!!!

و نیز

” … بلکه همچنین پاسخی بود به همه آنانی که مبارزات مردم و مقاومت ایران را تخطئه می کنند و به قدرت و عظمت این مقاومت از موضع کین و حسد می نگرند و از اینرو مذبوحانه تلاش می کنند تا بر دستآوردهای آن سرپوش بگذارند. اما مگر می شود بهار را از آمدن باز داشت و خورشید را در پس ابرها برای همیشه پنهان کرد “؟

شعار دادن و بادکنک وگاهی فیل هوا کردن که مبارزه نیست عزیز!

فرد مبارز هم سالیان سال دود چراغ میخورد وعلم مبارزه و وطن دوستی یادمیگیرد وهم همراه مردم زندگی میکند که به آنها بیآموزد وخود ازآنان بیآموزد !!

سازمان شما فاقد این خصوصیات است!

اگر دوستان واقعی داشته باشید ، اشک چشمانشان ازاین کارهای شما سرازیر میشود ودشمنانتان هم که باصدای بلند وازته دل میخندد وآنچه درمورد شما عمل نمیکند، حسادت است.

سطر آخر صحبت هم که حرف معروف مسعود رجوی است که دیدیم درمورد خودش مصداقی نداشت!!

درخاتمه :

” اگر نبود چنین سازمان و تشکل منسجم و هدفمندی که هرگز اهل مصالحه و کوتاه آمدن در برابر فاشیسم مذهبی حاکم بر ایران نیست به جرات میتوان گفت که آخوندها هرگز خوابشان آشفته نمی شد “.

ما این اطمینان قطعی را بشما میدهیم که خواب آخوندها به هردلیلی که آشفته شود ، بخاطر این نوشته ها وآن اقدامات سفیهانه وشوهای تهوع آور شما ، آشفته نمی شود.

درعوض، خانواده های گرفتار شامل این ادعای شما هستند !!

چرا که میبینند ، عزیزانشان در چه دامی گرفتار شده وچگونه عمر گرامی خود را بخاطر بوالهوسی های این زن وشوهر ، به هدر میدهند!

این آشفته خوابان ، ما اعضای فلک زده ی خانواده های مربوط به ساکنین کمپ تیرانای آلبانی هستیم وبطور بی جایی ازجانب آشفته خوابی آخوند ها ، نگران نباشید!

گروهی از خانواده های گرفتار مناسبات رجوی

آذربایجان شرقی- ایران

*** 

بیائید هم بر مرده ها وهم بر زنده های فرقه رجوی گریه کنیم .

علیرضا نوری زاده: خانم رجوی! چرا بچه های عضو را برای شرکت در کارناوال نیاوردید؟ ترسیدید؟ 

https://youtu.be/hLpUSEubkKA

چرائی عشق ورزیدن جنگ طلبان واشنگتن به مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30487

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !ا 

Mojahedin_Khalq_MEK_Rajavi_Cult_Terror_Americans_Tehran_2صابر از تبریز، امضاء محفوظ، ایران اینترلینک، هفدهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به … 

ترور افسران و کارمندان امریکایی توسط مجاهدین خلق در تهرانترور مهندسان آمریکایی کمپانی راکول اینترنشنال توسط سازمان مجاهدین خلق

https://iran-interlink.org

شما رجویست ها ، برجام را جام زهر میدانستید !

۲۶ تیر ماه ۱۳۹۶ خورشیدی

فرقه ی رجوی بنقل از دونالد ترامپ مینویسد :

” سیاست اعمال تحریم و ایجاد محدودیت علیه ایران باید ادامه یابد تا ما در منطقه خاورمیانه بتوانیم برنامه های خودرا به پیش ببریم “.

مناسبات وتحرکات  نامعقول وبی رحمانه ای را درجهان مشاهده میکنیم !

اصلا چراباید آمریکا از چندین هزار کیلومتر براه افتاده و به خاورمیانه بیآید وبرنامه ای برای خود داشته باشد وبرای اجرای آن ، فکرکند باید برعلیه ایران که درناف خاورمیانه قرار دارد ، اعمال محدودیت کند ؟!

این چه برنامه ایست که ترامپ فکر میکند که با اعمال محدودیت برعلیه ایران – کشوری  درمنطقه که طبیعتا بخاطر داشتن حق ” آب وگل “، ده ها بار صلاحیت بیشتری نسبت به آمریکا دارد- میتواند آنرا به پیش ببرد؟!

آیا این برنامه ها بخاطر رضای خداوند وجهت کمک به مردم خاورمیانه است ؟!

اگر اینطور باشد که ایران که خود یک کشور مهم – شاید با اهمیت ترین کشور خاورمیانه – است دارای منافع عمده ای میباشد وچرا باید درمقابل کاری که رضایت خالق ومخلوق را درپی دارد ، مانعی شمرده شود ؟!

بدی این ادعای ترامپ – که باند رجوی دنیای خوش وخرمی را درآن میبیند –  دراین است که موضوع را روشن نکرده تا ما مردم ایران درمقابل دولت خود که طبق فرضیه ی بالا درمقابل آن که دربرابر خشنودی خدا وخلق خدا ایستاده ، تکیف مان را روشن کنیم!

اما تجارب وشواهد موجود ، چیز دیگری را میگویند وثابت میکنند که دلواپسی های ترامپ ، ازموارد زیر حاصل میشود :

۱-  او دولتی را با اقلا ۲۰ تریلیون دلار بدهی تحویل گرفته که عواقب آن میتواند موجب شورش های مردمی درآمریکا باشد وترامپ ناچار است که به نیابت ازطرف چند درصدی های ثروتمندان آمریکا- که اینک برغم وعده های انتخاباتی اش تسلیم آنها شده – بادمیدن بر شیپور جنگ ، منطقه را به مسابقه ی تسلیحاتی وخرید اسلحه ی هرچه بیشتر واداشته  تا بدین طریق صنایع نظامی این کشور رونق بیشتری پیدا کرده و اشتغال بیشتری ایجاد کند!

۲- حدود یک سوم این بدهکاری به دولت چین است که هیئت حاکمه ی آمریکا تلاش دارد با دست زدن به جنگ و دشمنی ، ازپرداخت این قرض سنگین  خود به چین خود داری کند!

۳- همین کشور چین که با وجود نقش برجسته اش در پیشرفت تمدن جهانی در سده های گذشته، حدود ۷۰ سال مستعمره ی انگلستان وامریکا بود، اینک بطور آهسته وپیوسته ازآمریکا پیشی گرفته وبه اقتصاد اول جهان تبدیل میشود ، خیال غارتگران جهانی به سرکردگی اشرافیت مالی- نظامی آمریکا را آشفته کرده است!

۴- در جلوگیری ازاین آشفتگی خیال ، آن قسمت ازچرخ های اقتصادی چین که وابسته به منابع خلیج فارس هستند ، باید که با نا امن کردن خلیج فارس ازکار بیافتد!!

۵- برخلاف گذشته، امریکا که با بکار گیری متدهای ضد محیط زیستی قادر به استخراج نفت از خاک خود وکشورهای فرمانبردار همسایه اش میباشد ، امنیت خلیج فارس ، اهمیت گذشته را برای خلیج فارس نمیدهد  وچه  بهتر است که نا امن هم بشود!

۶- اروپا نیز که وابستگی اش به نفت وگاز خلیج فارس حیاتی است ، مجبور به تامین این مواد از آمریکا باشد وبدین ترتیب ، آمریکا بادردست گرفتن کنترل انرژی ، حاکمیت درحال ازدست رفتن خود برجهان را اعاده نماید و ….!

در اجرای این نقشه ی ضد انسانی ، ایران یکی از موانع مهم آن بوده وباید که با تحریم و شیطان سازی ازآن ، منزوی وتضعیف گردد!!!

به فرقه ی رجوی که می رسیم ، باید گفت که شما ازاول همه کار را کردید که توافق برجام حاصل نشود وزمانی که موفق به جلوگیری آن نشدید ، آنرا بمنزله ی جام زهری برای حکومت دانستید وحالا که فکر میکنید این تعهد نقض میشود و لابد جام زهری درکار نیست ، چرا برای سلامتی حکومت گرانی که مجبور به سر کشیدن جام زهر نیستند ، اینهمه فداکاری میکنید ؟!

من با وجود پیش بینی احتمال وقوع  تحولات عظیم درمنطقه ، تصور نمیکنم که هرچه را که آمریکا اراده کند ، همان خواهد شد!

دیگران که من حیث المجموع قوی تر ازآمریکا هستند ، ازتماشای دیوانه بازی های ترامپ خسته خواهند شد ونتیجه آن نخواهد شد که باند رجوی با تحلیل های تک خطی خود آرزو وتصور آنرا میکند!

این هموطنان ما نمیدانند که اصرار بر زورگویی ازطرف آمریکا ، حد ومرزی دارد و دراصل از بی میلی طرف مقابل به وقوع جنگ جهانی سوء استفاده میکند!

اما صبر وبردباری طرف مقابل هم حدی دارد که اگر ازآن عبور شود ، نه جهانی باقی خواهد ماند که ترامپ آنرا تبدیل به آزمایشگاه افکار مالیخولیایی خود کند ونه جایی که بتوان مریم تابان را برتخت سلطنت نشاند!

من شخصا آرزومیکنم که ترامپ ها دست ازاین زیاده خواهی های خود برداشته وبگذارند که زندگی هم برای آنها وهم دیگران ادامه داشته باشد ودر غیر اینصورت کسی وجود نخواهد داشت وتوقعاتی هم دربین نخواهد بود!

صابر

*** 

ژرار دوپره لابی مریم رجوی در پارلمان اروپاMEP Gérard Deprez claims 265 parliamentarians support Rajavi’s MEK. Really?

نمایندگان پارلمان اروپا جلسه بحث در مورد مجاهدین خلق فرقه رجویDebate in the European Parliament ‘What is to be done about the Iranian Mojahedin Khalq (MEK)?’

Under President Macron, France can play a pivotal role in Western relations with Iran

*** 

همچنین:

 •  Rajavi_Faisal_1صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیستم فوریه ۲۰۱۷:…  شرایط جهانی ومنطقه ای درست برعکس آنچه رجویه می پندارد ویا بصورت دروغین درصدد حقنه کردن آنست . شرایط منطقه ای و حتی جهانی در سوریه و … آنگونه بهم خورد که ایران یکی از برندگان آن شد و بنابراین جایی برای عقب نشینی و … ، از مواضع اصولی و دوراندیشانه اش وجود

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، چهاردهم فوریه ۲۰۱۷:…  زدن کشتی های ما درخلیج فارس ، اهدای گاز شیمیایی توسط آلمان به عراق ، جنایت کم نظیر حمله به هواپیمای مسافربری ما و … ، جنگ نیست و آیا میخواستید بمب اتمی را هم پیرایه ی آن بکنند؟؟!! البته درنقشه ی استراتژیک آمریکا ، حمله به ۷ کشور در دستور کار بود و هست که برهم خوردن

  MOSAA 19 BAHMANصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم فوریه ۲۰۱۷:…  هدف آقای ” عارف شیرازی ” ازنوشتن مقاله اش که نام ” راز بقا، رمزماندگاری ” بدان گذاشته  ستودن هرچه بیشتر اصولی بودن راه مسعود رجوی و وفدا شدن موسی خیابانی در این راه بود که سرانجامش به ترکستان رسید وکعبه ای درکار نبود! نوشته ی این

   rudy-giuliani-mojahedin-khalqصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، اول فوریه ۲۰۱۷:…  انتخاب ترامپ ، نتیجه ی شکست سیاست ۲۵ ساله ی نئولیبرالیزم اقتصادی بود که مردم کشورهای جهان را به خاک سیاه نشاند ، به مردم عادی خود آمریکا هم – بعنوان اکثریت مردم آمریکا- ضررهای زیادی را وارد کرد ودرعوض جیب وحساب های بانکی آن دسته از ثروتمندان  یک د

   صابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  دروغ است خواننده ی عزیز! این تشکل نه شوراست و نه بخاطر کار مثبتی مبارزه و مقاومت میکند بلکه نام مستعاردهن پرکنی است برای باند رجوی که بعضی ازکارهای خود را شکل دموکراتیکی مثلابدهد! اکثریت نزدیک به اتفاق مردم ایران

  Radicalised Mojahedin Khalq from Iraq to Albaniaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نهم ژانویه ۲۰۱۷:…  موضعگیری های ترامپ ، هیچ بارقه ی امیدی را برای شما ها نشان نداده  و احتمالا عکس آنرا نشان میدهد! راست آنست که ما هنوز نمیتوانیم پیش بینی کنیم که هسته ی مرکزی قدرت درآمریکا ، تا چه اندازه ترامپ را دراجرای برنامه هایش آزاد خواهد گذاشت! درهر صورت ،

  shabnam-maddadzadeh-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsشیرین گرگری، منطقه علمدار گرر، ایران اینترلینک، بیست و چهارم دسامبر ۲۰۱۶:…  نامبرده که درسال  ۱۳۸۷باتهام وابستگی به فرقه ی رجوی دستگیر وبه۵ سال زندان محکوم شده بود ، درطول اقامت خود درزندان ازآزادی مرموزانه ای برخوردار بود ونوشته های شعار گونه اش که تلاش مینمود اورا یک عن

  شهدای 16 آذرصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، بیست و سوم نوامبر ۲۰۱۶:… با وجود فرصت زیادی که برای فراخوان دادن بمناسبت سالروز ۱۶ آذر ( بعنوان روز دانشجو) باقی مانده ، فرقه ی رجویه با عجله ی تمام فراخوانی با امضای ستاد اجتماعی داخلی جعلی اش داده که هم دراین عرصه مقام اول را کسب کند وهم مردم را متوهم کند تا بگویند، این رو

   rudi-giuliani-rudy-mojahedin-khalq-rajavi-cult-terroristsصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، نوزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  میدانیم که این باند جدا ازمردم ایران ومایوس ازحمایت آنها تمام سرمایه گذاری های خود را روی تاثیر عمل خارجی ودردرجه ی اول حمله ی نظامی آمریکا برایران گذاشته وبه دلایلی که روشن نیست، تصور میکنند که این حمله ی نظا

   Massoud Rajavi Saudi Arabiaصابر از تبریز (امضاء محفوظ)، ایران اینترلینک، پانزدهم نوامبر ۲۰۱۶:…  نه عزیزان ! اینها دارند فرافکنی میکنند و نه اعلام موضع. چراکه  رئیس جمهور جدید آمریکا معتقد است که اوباما و پیشینیان او ارفاق زیادی باین قبیل کشورها کرده واونخواهد کرد؟ یعنی اینکه این سرکردگان پریشان حال شده ،  با  این نامه کاری درعمل آ