وزیر اطلاعات: شعله خشم ملت عراق، منافقین را در شراره خود خاکستر کرد (+تیر خلاص انتفاضه شعبانیه بر اردوگاه اشرف)

وزیر اطلاعات: شعله خشم ملت عراق، منافقین را در شراره خود خاکستر کرد (+تیر خلاص انتفاضه شعبانیه بر اردوگاه اشرف)

ایسنا، تهران، دوازدهم سپتامبر 2013: … حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی روز پنجشنبه با اشاره به این‌که «همان‌طور که ملت شریف ایران و مردم آزادیخواه جهان خبردار شدند قرارگاه مرکزی منافقین معروف به قرارگاه اشرف دچار فروپاشی شد.» تصریح کرد: این یک فرآیند طبیعی برای تشکیلاتی بود که پایه کار خود را بر اساس جنایت، ایجاد رعب و وحشت و ترور گذاشته بودند؛ آن هم ترور انسان‌های مظلومی که حاضر نشده بودند …


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

(Mehdi Abrishamchi and Massoud Rajavi taking orders from Saddam’s head of secret services

لینک به منبع

با تبریک به مردم ایران و عراق؛

وزیر اطلاعات: شعله خشم ملت عراق، منافقین را در شراره خود خاکستر کرد

وزیر اطلاعات با اشاره به فروپاشی قرارگاه مرکزی منافقین معروف به قرارگاه اشرف در عراق گفت: این سرانجام برای منافقین قابل پیش‌بینی بود.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمود علوی روز پنجشنبه با اشاره به این‌که «همان‌طور که ملت شریف ایران و مردم آزادیخواه جهان خبردار شدند قرارگاه مرکزی منافقین معروف به قرارگاه اشرف دچار فروپاشی شد.» تصریح کرد: این یک فرآیند طبیعی برای تشکیلاتی بود که پایه کار خود را بر اساس جنایت، ایجاد رعب و وحشت و ترور گذاشته بودند؛ آن هم ترور انسان‌های مظلومی که حاضر نشده بودند که زیر بار ظلم، استکبار و ننگ و عار روند.

وی اظهار کرد: قرآن سرانجام چنین مجموعه و گروهی را که از مسیر خدا به سمت مسیر انحرافی، کارهای زشت و ناپسند می‌رفت، انحراف صددرصد از راه خدا و به تمسخر گرفتن آیات الهی عنوان می‌کند؛ بنابراین پایان کار کسانی است که راه بدی و زشتی را دنبال می‌کنند و آیات الهی را تکذیب می‌کنند و به تمسخر می‌گیرند.

وی ادامه داد: منافقین گروهک گمراه بودند که برای ادامه حیات سیاسی ننگین خود دست به هر جنایتی زدند، حاضر به مزدوری جنایتکاری همچون صدام شدند و دست‌های خود را پس از آلوده کردن به خون بهترین فرزندان ایران اسلامی به خون مردم مظلوم عراق نیز آلوده کردند.

وزیر اطلاعات با طرح این سوال که «گروهک تروریستی منافقین به غیر از این انتظار چه سرنوشتی را می‌توانستند داشته باشند؟» گفت: با اقدامات آن‌ها شعله خشم ملت عراق زیانه کشید و این جنایتکاران را در شراره خود تبدیل به خاکستر کرد. اراده ملت مظلوم عراق، ابتدا ماشین جنگی عاریتی آنان را از کار انداخت و عناصر موثر آنان را به کیفر جنایتشان رساند و سپس بساطشان را از خاک و سرزمین خود جمع کرد و به زباله‌دان تاریخ افکند.

وی خاطرنشان کرد: فروپاشی قرارگاه اشرف تجلی اراده مظلومان عراق است که هم انتقام خون به ناحق ریخته مردم این کشور را گرفتند و هم مرهمی بر زخم‌های بی‌شمار مردم ایران اسلامی نهادند که از ددمنشی‌های این گروهک، زخم‌های بی‌شماری بر تن خود داشت.

وی گفت: فروپاشی این گروهک تروریستی از سوی دیگر نشان داد که این تشکیلات یک لانه عنکبوتی بیش نبود.

علوی با بیان این‌که «ما این اقدام قهرمانانه ملت عراق را به مردم آن کشور و همچنین ملت ستمدیده ایران اسلامی تبریک می‌گوییم»، اظهار کرد: خدای متعال را به خاطر این پیروزی دو ملت عراق و ایران شاکریم.

وی ادامه داد: جا دارد آن‌هایی که فریب این گروهک را خورده‌اند و سال‌ها زندگی را در تلخی های دربه‌دری، آوارگی و حصر فکری و روحی تجربه کردند به عقل و اندیشه خود مراجعه کنند که این مسیر سرنوشتی جز این ندارد.

وی با اظهار امیدواری نسبت به این‌که «خداوند متعال همه ما را عاقبت به خیر کند» خطاب به فریب خوردگان گروهک تروریستی منافقین گفت: مقتضای عقل و اندیشه این است که به آغوش ملت مسلمان ایران بازگردند و اگر دست‌شان به خون انسانی آلوده نشده است، از گذشت و بزرگواری ملت ایران برخوردار شوند، در دامان این ملت زندگی انسانی خود را دنبال کنند و به این در به دری خود پایان دهند. مطمئن باشید جریانی که پشت به ملت خود می‌کند، سرانجامی جز مزدوری و دریوزگی بیگانگان و جز سقوط و فروپاشی ندارد.

.

خبرگزاری فارس، دوازدهم سپتامبر 2013
لینک به منبع

فارس گزارش می‌دهد

تیر خلاص انتفاضه شعبانیه بر اردوگاه اشرف/ منافقین چه کسانی را برای صدام کشتند

خبرگزاری فارس: تیر خلاص انتفاضه شعبانیه بر اردوگاه اشرف/ منافقین چه کسانی را برای صدام کشتندانتفاضه شعبانیه که در سال 1991 می‌رفت تا عراق را از لوث وجود صدام پاک کند، با حمله نظامی منافقین متوقف شد، اما حال بعد از گذشت بیش از 20 سال، فرزندان و بازماندگان این انتفاضه تیر خلاص را بر پیکره این گروهک تروریستی زدند.

خبرگزاری فارس: تیر خلاص انتفاضه شعبانیه بر اردوگاه اشرف/ منافقین چه کسانی را برای صدام کشتند

گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری فارس- 22 سال پیش، ملت عراق که از ستم‌های بی‌شمار صدام به تنگ آمده بودند، همزمان با نیمه شعبان، قیام عمومی را از شهر مقدس کربلا به رهبری مراجع شیعه آغاز کردند که به انتفاضه شعبانیه معروف شد و چهارده استان عراق را در بر گرفت.

اما صدام با حمایت جدی غرب در یک جنایت و کشتار بی سابقه، در فاصله‌ای کمتر از دو هفته، صدها هزار عراقی را به شهادت رسانده و جمع کثیری را نیز بازداشت کرد.

این قیام در پایان جنگ خلیج فارس و قطع نامه 670 شورای امنیت که کلیه تحرکات هوایی ارتش عراق حتی بالگردها را ممنوع کرد به وقوع پیوست و در نتیجه آن، کنترل بخش اعظم کشور به دست نیروهای مردمی افتاد و از هجده استان عراق، چهارده استان سقوط کرد و در این میان تنها استانهای مرکزی شامل استانهای غربی و صلاح الدین و بغداد در دست رژیم بعث باقی‌ماند.

این قیام با اتحاد شیعیان و اهل تسنن فراگیر شد اما به دلیل آزاد شدن مناطق یاد شده که اغلب ساکنین آن شیعه بودند، این انتفاضه بیشتر رنگ شیعه‌ به خود گرفت و در مدت بسیار کوتاهی، اکثریت شهرهای مهم عراق از جمله بصره، نجف، کربلا ،عماره، کوت، ناصریه و دیوانیه در جنوب و شهرهای مهم و استراتژیک شمال عراق به دست نیروهای مردمی افتاد.

در این مدت که حدود یک ماه بیشتر طول نکشید، مردم با تشکیل کمیته‌های مردمی زیر نظر کمیته‌ای نه نفره که از سوی مرجعیت حوزه علمیه نجف اشرف آن هنگام مرحوم آیت‌الله العظمی خوئی تشکیل شده بود، اداره می‌شدند.

این کمیته که از برجستگان مردمی و اجتماعی و گاه علمی حوزه انتخاب شده بودند، هر یک در سویی در امر کارگشایی امور روزمره مردم این شهرها نظارت داشته و سعی داشتند که خونی به ناحق ریخته نشده و ظلمی بر انسانی روا نشود.

یکی از اهرم‌های اصلی صدام برای سرکوب این قیام، نیروهای منافقین در عراق بود و صدام و رژیم بعث برای مقابله با این انتفاضه علاوه بر قتل عام مردم توسط ارتش عراق از گروهک تروریستی منافقین نیز بهره‌بردند و منافقین در انتفاضه شعبانیه به کشتار وسیعی از مردم عراق دست زده و 25 هزار نفر را به شهادت رساندند.

رجوی دست در دست صدام دیکتاتور عراق

در جریان این درگیری‌ها هزاران نفر کشته و نزدیک به دو میلیون نفر از مردم عراق آواره شدند.

منافقین با کمک نیروهای نظامی در کشتار مردم عراق شرکت کردند و برگی دیگر بر جنایات خود افزودند. در جریان این قیام مردم در کربلا برای مقابله با رژیم بعث و نیز پناه گرفتن وارد حرم حسینی شدند که نیروهای نظامی بعثی آنها را در حرم مطهر به گلوله بستند و بارها با سلاح های سبک و سنگین حرم امام حسین(ع) را هدف قرار دادند.

آثار این جنایات هنوز بر دیوارهای داخلی حرم اباعبدالله(ع) به عنوان سندی ماندگار از قیام مردم عراق و شیعیان در برابر حکومت جور و ستم، باقی مانده است.

همچنین اعضای گروهک تروریستی منافقین در زمان رژیم صدام جنایات فجیعی در استان بصره انجام دادند.

حال پس از گذشت بیش از 20 سال از سرکوب انتفاضه شعبانیه توسط رژیم بعث و جنایات گروهک تروریستی منافقین، فرزندان و بازماندگان این انتفاضه اسلامی، کار را برای این گروهک جنایتکار به پایان رساندند و با حمله غافلگیر کننده به اردوگاه اشرف دهها نفر از کادرهای اصلی و مؤثر منافقین که نقش بسزایی در ترورها و قتل عام مردم مسلمان را به درک واصل کردند.


(لینک به فایل ویدئویی – ۳۰ مگا بایت)


(مریم رجوی مستفر در قرارگاه مرکزی گروه تروریستی در پاریس)

همچنین:

آماده سازی های مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای اعلام کشته های بیشتر

2013/09/11 by

مسعود خدابنده، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۳: … اگر چنین فرضیه ای درست باشد می توان با قاطعیت  گفت که این افراد “مفقود شده” که همگی از وابستگان بسیار نزدیک به شخص رجوی هستند بخشی از یک برنامه دفاعی و نجات برای فراری دادن رجوی در صورت هر گونه حمله به کمپ بوده اند. افراد […]

عراق ادعای منافقین در بازداشت ۷ تن از اعضای این گروهک را تکذیب کرد

2013/09/11 by

ایسنا، یازدهم سپتامبر ۲۰۱۳: …  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) علی الموسوی، سخنگوی دفتر نخست وزیری عراق با ابراز بی‌اطلاعی از مفقود شدن این تعداد از اعضای گروهک منافقین گفت که دولت عراق هیچ طرحی برای تحویل ساکنان اشرف به تهران ندارد. بنا بر گزارش شبکه الجزیره، گروهک تروریستی منافقین با ادعای بازداشت هفت […]

کشتار در پادگان اشرف و فراهم شدن خوراک تبلیغاتی: چه کسی کشت؟ چه کسی برد؟

2013/09/09 by

بنیاد خانواده سحر، بغداد، نهم سپتامبر ۲۰۱۳: … دستگاه فرقه ای رجوی بدون شک نیاز مبرم به خون دارد تا مظلوم نمائی کند و خود را به این صورت تثبیت نماید و البته این بار بر خلاف دفعات قبل از جان افراد مسئول تر و قدیمی تر هم مایه گذاشته است تا تأثیرات بیشتری خصوصا […]

آیا قربانیان کمپ اشرف طعمه ای جهت دستیابی به اهدافی شیطانی تر بوده اند؟

2013/09/05 by

مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، پنجم سپتامبر ۲۰۱۳: …  به راستی چه دلیلی می توان یافت که نیروهای عراقی به این شکل و با این قساوت نیمی از ساکنین کمپ را کشته و نیمی دیگر را آزاد بگذارند تا از این جنایت فیلم تهیه کرده و از همانجا به مرکز سازمان مجاهدین خلق در پاریس […]