وطن پرست شدن رجوی . ضجه علیه سند همکاری های جامع ایران و چین از زاویه دید اسرائیل

وطن پرست شدن رجوی . ضجه علیه سند همکاری های جامع ایران و چین از زاویه دید اسرائیل

وطن پرست شدن رجوی سند همکاری های جامع ایران و چینصابر تبریزی، ایران اینترلینک، یازدهم ژوئیه 2020:… در مقدمه سند همکاری‌های جامع پس از اشاره به اینکه ایران و چین دو تمدن کهن آسیایی و دو شریک نزدیک هستند، با تکیه بر مشترکات فرهنگی، چندجانبه گرایی، حمایت از حق ملت‌ها برای برخورداری از حق حاکمیت برابر و مدل توسعه بومی خود، و با اظهار امید از اینکه این سند “ترسیم کننده فصلی جدید در سپهر مناسبات دو تمدن بزرگ آسیایی چین و ایران” و … همکاری‌های دو جانبه در چارچوب ابتکار “کمربند – راه” باشد به تفاهمات طرفین اشاره می شود. این تفاهم شامل چند بند چشم‌انداز، ماموریت، اهداف اساسی، زمینه‌های همکاری، اقدامات اجرایی، مشارکت راهبردی چامع چین – ایران، مبتنی بر رویکرد برد- برد می باشد. وطن پرست شدن رجوی . زجه علیه سند همکاری های جامع ایران و چین از زاویه دید اسرائیل  

مریم رجوی لیست شهدامجاهدین در لیست بازیچه ها + فوت ابوالفضل قنادی

وطن پرست شدن رجوی . ضجه علیه سند همکاری های جامع ایران و چین از زاویه دید اسرائیل

تسلیم شدن بجای عقد قراردادهای متعارف ، خواست باند رجوی است

21/04/1399

پس از طرح مزورانه ی قرار داد هنوز امضاء نشده ی بین چین وایران که استارتش ازطرف محافل آمریکائی زده شد، تعدادی ازگروه های ضد ملی ودر راس همه ی آنها سازمان مجاهدین خلق با حرارت زیاد واردمیدان شده و نوشتن مطالب تخریبی دراین خصوص ، علاج درد های بی درمان خود را درآن دیدند.

” قرارداد ننگین با چین “ ، عنوان مقاله ایست که رجوی یا عوامل چشم بسته وگوش بسته ی او نوشته ومنتشر کرده اند.

وطن پرست شدن رجوی سند همکاری های جامع ایران و چین

قسمت هایی ازاین مقاله را باهم بخوانیم ونظرات خود دراین مورد را بطور اجمالی هم که شده ، مطرح کنیم:

” نظام ولایی برای ادامهٔ بقای خود، به ایران‌فروشی روی آورده است. توجیه تئوریک این راهبرد ضدایرانی، دست گدایی دراز کردن به سمت چین و روسیه به نام «نگاه به شرق» است. خامنه‌ای در ۲۵مهر ۹۷ در این باره گفت: «نگاه طرف غرب و اروپا و مانند اینها برای ما جز معطل کردن، جز دردسر، جز منت کشیدن و کوچک شدن هیچ اثری ندارد. باید نگاه‌مان طرف شرق باشد “.

بنظر شما، حالا که آمریکا فرمان 12 ماده ای تسلیم جمهوری اسلامی را پیشنهاد کرده ، چرا ایران به راه های دور ودرازی میرود واکنون که بنظر شما تسلیم آمریکا نشده، چرا تسلیم چین که هیچ تهدید نظامی وامنیتی از سوی این کشور ما را تهدید نمیکند، میشود وراه ساده تر را که تسلیم دربرابر آمریکاست ، انتخاب نمیکند؟

حتما رمز ورازی دراین مسئله نهفته است وپیش بینی مقامات بلند پایه ی ایران این است که همکاری با چین با صرفه تر بوده و تسلیمی درکار نخواهد بود.

از نظر رجوی مفقود ، حرف آنست که جنگ طلبان آمریکا میگویند

بازهم :

” پیشکش کردن منابع و سرمایه‌های ایران به طرف چینی، طبق معمول با سیاست شناخته شدهٔ «پنهان‌کاری» و «ناچیز جلوه دادن فاجعه» پیش می‌رود اما آن‌چنان خائنانه و وطن‌فروشانه است که رسانه‌های حکومتی نیز در مواردی ناگزیر از اذعان به آن هستند “.

ما دربین رسانه های داخلی، عاشقان سینه چاک آمریکائی کمی نداریم و آنها این آزادی را دارند که از تصمیم مقامات عالـیه ی ایران که هنوز اجرایی نشده ، انتقاد کرده وحتی برعلیه آن خرابکاری کنند .

موضوع قابل ذکراینکه  منبع این خبر- که گویا ایران تسلیم چین شده – دنیای غرب است وایرانی های مخالف رابطه ی چین وایران که دراصل هدفی جز انزوای ایران ندارند ، بعدها وارد میدان شده اند.

اروپائی ها ( مخصوصا آلمان) ازگسترش روابط با چین استقبال میکنند ولی وقتی نوبت بما میرسد، آنرا زشت و ضد ایرانی میدانند وازنظر آنها رابطه با آلمان است که ایران راازاین اتهامات دورنگه میدارد!

همکاری ایران با کشورهای مستقل جهان، خوره در جان رجوی انداخته

سپس :

” هنوز پرونده فروش خزر بسته نشده و معلوم نیست وطن‌فروشان عمامه‌دار چه تصمیمی برای آن گرفته‌اند که ناگهان قرارداد خائنانهٔ دیگری روی میز قرار می‌گیرد “.

من متن فارسی قطعنامه های گلستان وترکیه را که مربوط به حکومت قاجار وتزار روس است ، خوانده ام و میدانم که جریان آنطور نیست که مخالفان دولت فعلی ایران برای ضربه زدن به آن مطرح میکنند.

دریای خزر فعلا بصورت قواعد موجود جهانی بین کشورهای ساحلی  وآنهم بصورت موقتی و با ماندن اختلافات موجود تقسیم شده و کشوری مانند قزاقستان ،بخاطر طولانی بودن سواحلش ، مساحت بیشتری از روسیه دریافت کرده است وآیا میخواهید بگویید رهبران روس وطن فروش هستند ودرمقابل قزاقستان و … عقب نشینی کرده اند؟

اگر عقب نشینی فرضی هم درکار بوده ، جدا نگه داشتن سفره ی کشورهای ترکمنستان، قزاقستان و آذربایجان است که کمتر بسوی آمریکا سوق نموده ودرعقد قراردادهای ضد روسی آمریکا، زیاده روی نکنند و…

باند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

همچنین :

” دجالیت دیگر، القای این موضوع است که گویا قرار است دیکتاتوری آخوندی «۲۵سال»! دوام بیاورد. در حالی که واقعیت این است که این نظام روی آتشفشان خشم مردم ایران خیمه زده است و کارگزارانش مدام روضهٔ «فتنه» و ترس از قیام تهیدستان می‌خوانند “.

حکومت ایران ظرفیت های بافعل زیادی دارد وبا به باقوه درآوردن آن – که همکاری با شرق که فعلا برعلیه ما زورگویی نمیکند یکی از اقدامات لازم است – میتواند به عمر خود با کسب رضایتی که ازمردم بدست میآورد ، ده ها سال ادامه دهد واگر مردم نشانه های این اقدامات ایران را مشاهده کنند، تاب سختی ها را بخاطر آینده ی روشنتر و پیشرفته تر خواهند آورد والبته سلطه گران و مشاطه های آنها مثل شما مجاهدک ها  وبرخی جراید داخلی با پخش شدیدترین شایعات و نشر آکاذیب، بر چشم مردم خاک میپاشید.

همینطور :

” تاریخ ناخواندگان عبرت ناگرفته نمی‌دانند که شاه بزرگترین ارتش خاورمیانه را داشت و از حمایت بزرگترین ابر قدرت برخوردار بود اما در برابر وزش توفان خشم خلق، کم‌طاقت‌تر از ساقهٔ خشک مغیلان در هم شکست “.

شاه که از اواخر دهه ی 1340درآمدهای اضافه کسب کرده بود، بجای صنعتی کردن کشور ، به مونتاژکاری کالاهای غرب پرداخت، مردم متوسط شهری را که حاصل این کارهای نصف ونیمه بودند، به مصرف گرایی وغرب زدگی ازنوع منفی اش کشاند.

به کشورهای بزرگی مانند فرانسه وام داد و 65 درصد مردم ایران را که در روستاها زندگی میکردند ، بحال خود رها کرد که نتیجه اش توسعه ی حلبی آباد ها وحصیرآبادها در حواشی شهرهای بزرگ بود.

زمانی که منافع شرکت های نفتی دراین راستا قرار گرفت که نفت ارزان شود وشاهی که 37 سال دیکتاتوری کرده وکشور را بجای مناسبش ارتقاء نداده بود ، دچار بحران شد وسرنگون گردید.

خود شاه دراواخر میگفت که اگر باردیگر صاحب درآمد کلان نفتی گذشته باشیم، پولهایمان را این بار دور نخواهیم ریخت!

من  دروسع خود وصلاحیت این قبیل نوشته ها  به زهر پراکنی های باند رجوی جواب دادم وبا آوردن قسمتی ازمتن تفاهم نامه ی مورد توافق ایران وچین که اتفاقا از وبسایت های اپوزیسیون دریافت کرده ام و از خوانندگان محترم که اغلب اسیر رسانه های سلطه گر جهانی هستند تقاضا میکنم که قضاوت را با بررسی همه جانبه ودیدن اخبارنه چندان زیاد آلترناتیو رسانه ها ی سلطه گران انجام داده و دشمنان مردم رابهتر بشناسند :

” در مقدمه سند همکاری‌های جامع پس از اشاره به اینکه ایران و چین دو تمدن کهن آسیایی و دو شریک نزدیک هستند، با تکیه بر مشترکات فرهنگی، چندجانبه گرایی، حمایت از حق ملت‌ها برای برخورداری از حق حاکمیت برابر و مدل توسعه بومی خود، و با اظهار امید از اینکه این سند “ترسیم کننده فصلی جدید در سپهر مناسبات دو تمدن بزرگ آسیایی چین و ایران” و … همکاری‌های دو جانبه در چارچوب ابتکار “کمربند – راه” باشد به تفاهمات طرفین اشاره می شود. این تفاهم شامل چند بند چشم‌انداز، ماموریت، اهداف اساسی، زمینه‌های همکاری، اقدامات اجرایی، مشارکت راهبردی چامع چین – ایران، مبتنی بر رویکرد برد- برد می باشد.

اهداف و چشم‌اندازها

در مقدمه این سند اهداف و زمینه‌های همکاری چنین توصیف می شود:

همکاری دوجانبه اقتصادی و تجاری، حوزه‌های فناوری، گردشگری، مبارزه با تروریسم و گسترش همکاری نظامی برای تقویت ظرفیت‌های دفاعی و راهبردی

انرژی، نفت، پتروشیمی، انرژی‌های تجدیدناپذیرو هسته‌‌ای غیرنظامی،

بزرگراه، خط اهن، اتصالات دریایی، همکاری‌های بانکی با تاکید بر استفاده از ارزهای ملی و مقابله با پولشویی،

گردشگری، علمی و اکادمیک و فن اوری،

ریشه کردن کردن فقر و بهبود وضعیت معیشت مردم،

نظارت و اجرا، همکاری در کشور ثالث،

نفی فشارهای خارجی.

در ضمیمه اول و دوم سند زمینه‌های همکاری و عناوین اصلی برنامه همکاری‌های جامع 25 ساله چنین ذکر می شود:

توسعه سرمایه گذاری در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اعم از نفت، پتروشیمی، صنایع سنگین، کشاورزی، سلامت، برق، شبکه‌های هوشمند و دانش بنیان، صنایع نوین مانند ارتباطات، خدمات و گردشگری، انتقال و توسعه فناوری‌های نوین اعم از انرژی‌های پاک و تجدیدپذیر، نیروگاه، فن آوری‌های ارتباطی و اطلاعاتی،

پروژه‌های کلان صنعتی و معدنی

همکاری‌های گمرکی،

تولیدات کشاورزی و دارویی و بهداشتی،

تشویق سرمایه گذاری و توسعه منابع و زیرساخت‌های گردشگری،

خدمات فنی و مهندسی،

زیرساخت‌های دریایی و بندری،

احداث شهرهای جدید در ایران،

همکاری در ایجاد مراکز صنعتی محور، خدماتی محور و فناوری محور در بنادر و جزایر منتخب،

همکاری‌های علمی و فنی در حوزه فضای مجازی،

توسعه همکاری‌های نظامی، دفاعی، امنیتی در حوزه‌های اموزشی – پژوهشی، صنایع دفاعی و تعامل در موضوعات راهبردی، ایجاد مکانیز واردات پایدار نفت خام از ایران،

مشارکت در ایجاد و تجهیز مخازن ذخیره نفت، گار و محصولات پتروشیمی دو کشور،

انتقال دانش فنی چین در زمینه صنعت آب و برق،

مشارکت فعال در کرویدورهای بین المللی جنوب (بندر چابهار – آسیای مرکزی) و جنوب – غرب (چابهار و بندر عباس – ترکیه و جمهوری اذربایجان)

ساخت خط آهن پاکستان – ایران – عراق – سوریه و خط آهن شرق – غرب ایران،

توسعه سواحل مکران، بندر جاسک و ایجاد یک شهرک صنعتی در ایران، ایجاد شهرهای گردشگری و شهرهای هوشمند،

توسعه زیر ساخت‌های اطلاعاتی و توسعه نسل پنجم ارتباطات از راه دور، شامل مسیریاب ، جی پی اس، سرورها و ذخیره اطلاعات، تلفن همراه، تبلت، لب تاپ سیستم عامل رایانه، مرورگرها، آنتی ویروس‌ها، فناوری‌های هوشمند و هوش مصنوعی، استارت اپ‌ها،

همکاری‌های نظامی، دفاعی، حوزه‌های اموزش، تبادل استاد و دانشجو، رزمایش، تبادل تجربیات نظامی و دفاعی

در ضمیمه سوم که به “اقدامات اجرایی” اختصاص دارد بر موارد زیر تاکید دارد:

عرضه پایدار نفت به چین، مشارکت در توسعه صنعت نفت، توسعه ظرفیت خطوط انتقال انرژی،

افزایش صادرات محصولات پتروشیمی ایران به چین و همکاری درباره تولید برق و کود از زباله‌های شهری،

ساخت نیروگاه‌های برق آبی، تصفیه خانه‌های آب و فاضلاب، سد و شبکه‌های ابیاری زهکشی و تاسیسات اب شرین کن‌های بزرگ،

افزایش سهم انرژی تجدید پذیر و نیروگاه سیکل ترکیبی موجود،

تولید تجهیزات و فناوری‌های جدید،

ایجاد یک شرکت تجاری مشترک به منظور تسهیل تجارت کالا بین فعالان تجاری دو کشور،

گشایش شعبات بانک‌های ایرانی در مناطق اقتصادی ویژه چین و بانک مشترک چین – ایران و شعبات ان در سرزمین اصلی و مناطق ازاد تجاری حمل و نقل و زیر ساختها،

تشویق سرمایه گذاری در ساخت و توسعه فرودگاه‌ها، خرید محصولات هوایی تولید مشترک ایران و چین و توسعه زنجیره تامین هوایی متشکل از شرکت‌های ایرانی،

انتقال فناوری و مشارکت در توسعه فناوری‌های مورد نیاز در صنعت هوایی،

جلب سرمایه‌های چینی در برقی کردن خطوط اصلی راه اهن ایران و خط اهن سریع السیر اصفهان- شیراز، تهران- مشهد، تهران-تبریز، و مشارکت در ساخت آزاد راه‌ها،

ایجاد شهر‌های هوشمند و زیست بودم در مکران،

ساختمان‌های سبز و هوشمند،

بزرگراه‌های کویری،

حمل و نقل دریایی بین المللی،

توسعه شبکه لجستیکی بنادر،

استفاده از انواع تکنولوژی ساخت و ساز دارای قابلیت پیاده سازی در ایران و انتقال دانش به کشور،

طراحی شهرهای جدید نسل نوین و محله‌هایی با رویکرد شهر جدید هوشمند سازگار با محیط زیست به عنوان پایلوت،

اعطای بورس تحصیلی متقابل و تبادل استاد و دانشجو،

واگذاری بخش معین از سهام شرکت هوش مصنوعی چین به شرکت سرمایه گذاری خارجی ایران به گونه‌‌ای که حداقل یک سیت (سهم) از آن در اختیار شرکت قرار بگیرد،

تفاهم بر سر تغییرات آب و هوایی و همکاری پیرامون راه‌های مقابله و تثبیت گرد و غبار در ایران،

مشارکت در سرمایه گذاری برای تاسیس بورس بین المللی مناطق ازاد ایران و همکاری در راه‌اندازی مشترک فرامرزی در کشور ثالث،

گسترش تولید مشترک واگن‌های مترو،

طراحی شهرک صنعتی تولید خودرو و صنایع مرتبط با آن با تمرکز براستفاده از انرژی تجدید پذیرو تولید سلول خورشیدی،

تقویت همکاری برای مقابله با ویروس کرونا و دیگر ویروس‌های مشابه،

انتقال فناوری سلامت، نظام سلامت، تامین نیازهای دارویی و تجهیزات و ملزومات پزشکی، برگزاری منظم نشست کمیسیون مشترک هماری‌های صنایع دفاع ملی،

رزمایش‌های مشترک دریایی، زمینی و هوایی بصورت برنامه‌‌ای سرمایه گذاری و مشارکت طرف چینی در پروژه‌های مرتبط با مناطق نفت و گاز ایران در چارچوب قوانین ایران،

سرمایه گذاری در جاسک و ساخت بندر جاسک،

جذب سرمایه گذاری چینی در پروژه‌های شهرک پتروشیمی چابهار با برقراری تسهیلات،

راه‌اندازی فاز نهایی و همه جانبه شهرک صنعتی مشترک ویژه صنایع چین،

طراحی و ساخت پالایشگاه مشترک در چین مبتنی بر خصوصیات نفت ایران،

تامین مالی و استقرار فناوری‌های مدیریت پسماند،

مرمت و احیای بناها و بافتهای تاریخی و تقویت هماکری در زمینه حفظ اثار فرهنگی، ایجاد سیستم فراگیر بنل، مالی با استفاده از ظرفیت‌های چین.

اینها بخشی از مفاد سند برنامه جامع همکاری‌های ایران و چین بود که تنها آگاهی از مفاد این همکاری‌ها و فشار افکار عمومی می تواند به آغاز تحقق هر چه سریعتر آن یاری رساند “.

صابر  تبریزی

(پایان)

وطن پرست شدن رجوی . ضجه علیه سند همکاری های جامع ایران و چین از زاویه دید اسرائیل

***

وطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی وطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

از نظر رجوی مفقود ، حرف آنست که جنگ طلبان آمریکا میگویندجنگ طلبان امریکا: مجاهدین خلق را استحاله کردیم 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/پیرمرید-رجوی-رحمان-کریمی-نمیتواند-روش/

پیرمرید رجوی رحمان کریمی نمیتواند روشنفگر باشد

پیرمرید رجوی رحمان کریمی مزدور سابق صدام امروز عربستان مجاهدین خلق فرقه بدنام مریم رجویصابر تبریزی، ایران اینترلینک، هشتم ژوئیه 2020:.. من مصداقی را بعنوان یک فرد که هم ازمناسبات موجود درسازمان مجاهدین انتقاد میکند وهم از حکومت ایران، میشناسم و این موضوع برایم عجیب است که چرا شما درباره ی افشاگری های او درمورد باند رجوی اینقدر سراسیمه شده اید؟ آیا او رازهای مگوی دیگری هم دارد که از افشایشان میترسید و پیشاپیش اینهمه برعلیه او صحبت و حدیث مطرح میکنید که خوانندگان مطالبش آنرا باور نکند ؟ شما مدارکی ارائه نداده اید که بموجب آنها ثابت کرده باشید که ایرج مصداقی خائن است و منهم مطلب دندان گیری درمورد خیانت های او ندیده ام مگر اینکه دیوانه باشم و قبول کنم که قطع همکاری با باند رجوی خیانت است !!! پیرمرید رجوی رحمان کریمی نمیتواند روشنفگر باشد 

پیرمرید رجوی رحمان کریمی مزدور سابق صدام امروز عربستان مجاهدین خلق فرقه بدنام مریم رجویبا آقای رحمان کریمی در مقوله روشنفکری (اوت 2013)

پیرمرید رجوی رحمان کریمی نمیتواند روشنفگر باشد

17/04/1399

” … آنچه نگارنده  “زینب میر هاشمی سابقا چپ ” می خواهد مطرح کند این است که بیش از یک قرن است که روشنفکران ایران در شرایط مختلف در پی آزادی و دموکراسی و عدالت نسبی اجتماعی بوده و هستند. دراین رهگذر تلفات و صدمات بی شمار دیده اند “.

ازکرامات شیخ ما چه عجب / پنجه را باز کرد گفت وجب!

وآیا روشنفکران سایر کشورها دچار تلفات وصدمات نشدند؟

آیا روشنفکران اندونزی که اقلا یک میلیون نفرشان درکودتای آمریکائی ژنرال سوهارتو اعدام نشدند؟

روشنفکران شیلی، کره جنوبی و … چطور؟

اینکه اظهرو من الشمس است و اغلب دانسته میشود که انسان ها درطول زندگی تغییر مسیر میدهند واین تغییر مسیر ممکن است درجهت انسانی باشد ویا مادون انسانی ویا حالتی بینابینی داشته باشد.

بدین ترتیب خانم میرهاشمی کشافی محیرالعقولی نکرده تا آب لب ولوچه ی رحمان کریمی که پیر مرید نامی رجوی است ، ریخته شود.

دوباره:

” مشخصه یک روشنفکر آگاه، تیزبینی و ژرفنگری و نیز به همه جانبهٌ یک امر نگریستن است. پای اصول و حساسیت های الزامی زمانی که می رسد روشنفکر دستخوش رفیق بازی نمی شود. برای امضایش ارزش و اعتبار قایل است. در بیانیه کذایی آدم به امضاهایی می رسد که باورش آسان نیست “.

شما با چسبیدن به سخنان قصار ومزورانه ی  رجوی ، خود را ازهمه جانبه نگری محروم کرده اید و بخاطر احترام سن تان بهتر بود که با دست زدن به تحلیل و …، خودرا روشنفکر معرفی نکنید تا بااین  عدم معرفی، وسیله ای برای تخریب دیگران بدست نیآورید!

مجددا :

” طرف روزگاری فکر و اندیشه و عملکردهای مترقی داشت. چگونه ممکن است چنین فردی به تله مزدوری چون مصداقی معلوم الحال بیافتد؟ من به سهم خود اعتراف می کنم که مصداقی خائن در چاچولبازی و مردم فریبی چیزی کم و کسر ندارد بل از ملایان هم پیشی گرفته است. چرا باید در پهنه غربت به تدریج حل و سرد شویم؟ چرا باید در جاهایی که نباید، باری به هرجهت برخورد کنیم ” ؟

من مصداقی را بعنوان یک فرد که هم ازمناسبات موجود درسازمان مجاهدین انتقاد میکند وهم از حکومت ایران، میشناسم و این موضوع برایم عجیب است که چرا شما درباره ی افشاگری های او درمورد باند رجوی اینقدر سراسیمه شده اید؟

آیا او رازهای مگوی دیگری هم دارد که از افشایشان میترسید و پیشاپیش اینهمه برعلیه او صحبت و حدیث مطرح میکنید که خوانندگان مطالبش آنرا باور نکند ؟

شما مدارکی ارائه نداده اید که بموجب آنها ثابت کرده باشید که ایرج مصداقی خائن است و منهم مطلب دندان گیری درمورد خیانت های او ندیده ام مگر اینکه دیوانه باشم و قبول کنم که قطع همکاری با باند رجوی خیانت است !!!

آیاشما خودتان که زمانی خود را مخالف نظام  سلط وتابعیت میدانستید ، حالا هم چنین هستید؟

شما با تمسک هرچه بیشتر به این نظم ظالمانه نشان داده اید که خود نیز حل وسرد شده اید وبلکه به مدارج بالاتری ازاشتباه رسیده وخیانت نموده اید!

درادامه :

” به سهم خود عمرم را با روشنفکران کشورم سپری کرده ام. بنابراین هرگز دلم نمی خواهد که کوره سوزان احساس مسئولیت در قبال مردم ایران در آنان سرد شود. این به سود دیکتاتورهای بی رحم فاسد حاکم است و بس”.

ولی جبهه ی روشنفکران مردمی را ترک کرده وبا قبول خصلت وماهیت فرقوی با آنها فاصله گرفته و مشکلی بنام مردم و دلسردی آنها ندارید.

شما مرید ناب رجوی هستید و هیچ اراده ای برای رهائی از این اسارت نمایش نداده اید.

آقا رحمان باید میدانست که شرط نشست وبرخاست باروشنفکران مردمی ، داشتن موضع قاطع در برابر کارهای ضد بشری رجوی است که این را نشان نداده است.

آیا میخواهید این اراده راپیدا کنید؟  مضایقه نکنید این گوی واین میدان!

شما درقسمت آخر نوشته ی خود ، هرچه پنبه ای را که من درصدد رشتن برای شما که تبدیل به روشنفکر مردمی شوید ، پنبه کرده اید

 ” ما هنوز باید راه های ناهموار و پر از مانع و رادع را بکوبیم و به پیش رویم. درود به مسعود و مریم که این پرچم را افراشتند و زیر انبوهی صدمات و مشکلات و رجزخوانی های ملاپسند آن را بر زمین نگذاشته اند. ای روشنفکر! با مجاهدین نیستی نباش اما با ملت خود و خواسته های او باش و جدی هم باش “.

شرط لازم وکافی برای بامردم بودن، داشتن فاصله ونفرت از باند رجوی ضد مردمی است وماهم دقیقا این کار را انجام میدهیم.

صابر  تبریزی

پیرمرید رجوی رحمان کریمی نمیتواند روشنفگر باشد

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فعلا-عزادار-فقدان-جان-بولتون-عزیزتان-ب/

فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمی

فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمیصابر تبریزی، ایران اینترلینک، یازدهم سپتامبر 2019:… مردم هیچ پشتگرمی به باند رجوی که دل به دشمن بسته و صفوف این دشمنان روزبروز ضعیف تر شده ودرکنار آن از رجوی ها ناامید میشوند ، ندارند وبرای شما بهتراست که بعد از رفع ایام سوگواری مربوط به ازدست رفتن قدرت نزدیک ترین دوست تان بولتون، خاک دیگری برسر خود بریزید! چطور است که کار را ازصفر شروع کرده ومثلا با عدم جلوگیری از آزادی بیان درتشکیلات خود واعاده ی قسمتی ازحقوق تمام وکمال ازدست رفته ی آنها ودلجویی ازخانواده هایی که ستم بزرگ وغیر قابل جبرانی برآنها رواداشته اید ، کار خود را ازصفر شروع کنید؟! فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمی 

فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمیفرقه مجاهدین خلق در انتظار بولتون فرشته آزادی 

فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمی !

20شهریور 1398

رحمان کریمی بعنوان پیرترین مرید رجوی وسرمست از هیاهوهای برسر هیچ ، نوشته است :

” به رهبران قهرمان مریم و مسعود، سرداران پاکباز شجاع اشرفی و اشرف نشانان فداکار وفادار تبریک می گوییم.”

منظور این آقا سالگرد تحریف شده ی سازمان مجاهدین خلق است که 4دهه ایست دچار اضمحلال تدریجی وسپس استحاله ی کامل گردیده وبه باند رجوی تغییر شکل وماهیت داده است!

دراین میان وبا آوردن نام مریم قبل از مسعود ، آیا مسئله ی دم خروس – مردن یا ازحیز استفاده افتادن مسعود – مطرح نیست؟!

درهر صورت ، دیروزحادثه ای همه ی این مسائل را تحت الشعاع قرار داد و رحمان خان مجبور است که فعلا وبرای مدتی به سوک نشسته وآنگاه درفکر آلترناتیو دیگری باشد تا در مقابل عدم استقبال مردمی از باندرجوی، براو دخیل ببندد که بازهم خواهند دید که چاره ساز نیست!

جریان ازاین قرار است که نزدیکترین دوست رجوی ها – جان بولتون – بعنوان مشاور امنیت ترامپ برکنار شد ورئیس جمهور ترامپ در بیانیه ی خود گفت که دیگر احتیاج به خدمات جان بولتون ندارد!

جان بولتون زمانی که سفیر آمریکا در سازمان ملل متحد بود ، با وقاحت تمام گفته بود که اقلا نصف ساختمان سازمان ملل متحد که ازنظر او سیستم وکارکنانش بطور صد درصدی دراختیار آمریکا نبودند ، بمباران باید گردد!!

او همواره بر بمباران ایران تاکید خاصی داشت و به پیشنهاد اوبود که برای ساعاتی پذیرفته شده بود که ایران بخاطر سرنگون کردن بهپاد جاسوسی آمریکا در اراضی آبی خود ، زیر بمباران قرار گیرد که در لحظات آخر ، ترامپ این ایده را بخاطر عواقب خطرناک وغیر قابل پیش بینی بودن نتایجش رد کرد!

جان بولتون نقش مهمی در حمله به عراق و نابودی این کشور داشت و میخواست درمورد ایران، کره شمالی، سوریه  و… هم اینگونه عمل شود!

جان بولتون شخصیتی است که به متحدان  اروپائی خود مطلوب نیست وآنها همواره نگران ماجراجویی های او وکشاندن آنها به جنگ های بی پایان بودند و …

جان بولتون ازنئوکان های قسی القلب جهان ویک آوانجلیست  ( مسیحی صهیونیست ) قهاری است ویار وفاداری برای بنیامین نتانیاهو که برای جلوگیری از بازداشت اش که بجرم فساد مالی قرار است محاکمه شود وازاین رو میخواهد آمریکا را هرچه زودتر وارد جنگ علیه ایران کرده تابه این زودی ها به زندان نرود، میباشد!

بلی!

رحمان کریمی ومریم ومسعود ضربه ای جبران ناپذیر خورده و مدت ها باید برای این حادثه عزاداری کنند ودر فکر مردم ایران نباشند!!!

رحمان کریمی مجددا مینویسد :

“ما امروزه دوباره شاهد وجه منازعه قرار گرفتن ایران شده ایم. کشاکشی حریصانه بر سر حفظ اقتدار اقتصادی و سیاسی استعمارگران. این بکِش بکِش با آمدن دولت آقای ترامپ شروع شده است. او چه می خواهد که موجب چنین جو و فضای سیاسی بین المللی شده است؟ پاسخ روشن است: مذاکره با رژیم برای تغییر رفتار و نه تغییر رژیم. اروپا، روسیه و چین نمی خواهند که ایران از دستشان در برود.”

بدون اینکه با راستی ودرستی این حرف ها کاری داشته باشم، بطور طبیعی میتوانم نتیجه بگیرم که باند رجوی که سرمایه گذاری زیادی روی ترامپ کرده بود، این سرمایه گذاری راکم وبیش ازدست رفته میداند و کم کم باور دارد که آلترناتیو اول ترامپ نبوده و اولویت او درکنار سایر مسائل ، احمد چلبی های تو دل بروتری هستند !

ازاین جهت است که اورا همکار چین ، روسیه واروپا معرفی میکند تا میزان خشم وکینه ی لابد انقلابی؟؟!! خود را بنمایش بگذارد!

فغان رحمان کریمی از همین مسئله است که برخاسته وحالا که بولتون ( امید اول مجاهدین) برکنار شده ، حال روز او بسی آشفته تر شده است.

تیم (ب) که توسط دکتر ظریف تعریف شده ، درحال فروپاشی است که سازمان مجاهدین رجوی  را بدجوری دچار بیچارگی وپریشان حالی خواهد کرد!

بازهم:

” از منظر خواست مجاهدان و مبارزان و آزادیخواهان ایران، در این میانه دعوا و بلوای متشخصانه قدرت ها ؛ این عزم و اراده خلق تحت ستم ایران است که می تواند تعیین کننده تغییر سرنوشت تباه و سیاه امروزین او شود. از کانون های شورشی در شهرهای ایران گرفته تا زنان و مردانی که دیگر تحمل تداوم شرایط را ندارند، هریک در حد توان و نگرش سیاسی خود به حرکت درآمده اند.”

اولا مجاهدانی که یکی ازآنها هم شما باشید ، کسی را بغیر خود ودراصل رجوی ، برسمیت نمیشناسند!

ثانیا اگر جریانی مبارزی وجود داشته باشد که فعلا چنین چیز دندان گیری وجود ندارد ، اینقدر احمق نیستند که بگذارند که شما هندوانه زیر بغل شان بدهید!

ثالثا امید شما فقط وفقط به سران جنگ طلب آمریکاست که یکی از شاخص ترین آنها که جان بولتون باشد، بلحاظ آرایش قوای جهانی وتضادهای موجود درهیئت حاکمه ی آمریکا ازدست رفت!

رابعا مردم وشما بطور متقابل هیچ اعتمادی بهم ندارید!

خامسا، کانون های شورشی تان ، حوض آبی از جریان اقیانوس ایران را نمیتوانند بحرکت درآورند و با سن وسال شما مناسب نیست که ازاین حرف های خیالی واحمقانه بزنید!!

مجددا :

“این وظیفه مردم ایران است که به پشتگرمی نیروی پیشتازش یعنی مقاومت ایران، نارضایتی خود را در شکوه و شکایت و اعتراضات پراکنده و صنفی محدود نکند. “

مردم هیچ پشتگرمی به باند رجوی که دل به دشمن بسته و صفوف این دشمنان روزبروز ضعیف تر شده ودرکنار آن از رجوی ها ناامید میشوند ، ندارند وبرای شما بهتراست که بعد از رفع ایام سوگواری مربوط به ازدست رفتن قدرت نزدیک ترین دوست تان بولتون، خاک دیگری برسر خود بریزید!

چطور است که کار را ازصفر شروع کرده ومثلا با عدم جلوگیری از آزادی بیان درتشکیلات خود واعاده ی قسمتی ازحقوق تمام وکمال ازدست رفته ی آنها ودلجویی ازخانواده هایی که ستم بزرگ وغیر قابل جبرانی برآنها رواداشته اید ، کار خود را ازصفر شروع کنید؟!

صابر  تبریزی

فعلا عزادار فقدان جان بولتون عزیزتان باشید آقای رحمان کریمی !

***

فرقه مجاهدین خلق در انتظار بولتون فرشته آزادی بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلق

Guardian_MEK_MKO_ALbania_Terrorism_Maryam_Rajavi_1Terrorists, cultists – or champions of Iranian democracy? The wild wild story of the MEK

همچنین: