وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

وعده “سرنگونی” پس از صدام و جولیانی و … این بار توسط ترکی الفیصل (+ الفیصل: مسعود رجوی مرده است)

خبرگزاری فارس و باشگاه خبرنگاران، نهم ژوئیه 2016:… نامبرده مدت‌هاست که در انظار عمومی حاضر نشده و همین امر مرگ یا زندگی وی را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. گروهک منافقین همواره سعی می‌کند چنین نشان دهد که رجوی زنده است. اما امروز رئیس پیشین استخبارات عربستان از وی به عنوان «المرحوم» (درگذشته) یاد کرد. رجوی از جمله اعضای شورای مرکزی منافقین در دهه … 

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمرجوی بدجوری حرف های مخالفین مردم ایران را نشخوار میکند! (+ دوستان رجوی، دشمنان مردم ایران)

alerabiehالعربیه از طریق سازمان مجاهدین چه هدفی را دنبال می کند؟

مسعود رجوی تروریسم ملک سلمان عربستان سغودیآرش رضایی: یازده سپتامبر ، مجاهدین حامیان واقعی القاعده (+ خاطراتی از آن روز)


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

لفاظی جدید ترکی الفیصل: سرنگونی نظام ایران نزدیک است

باشگاه خبرنگاران، نهم ژوئیه 2016
لینک به منبع

 ترکی الفیصل با حضور در جمع منافقین، ضمن متهم کردن ایران به دخالت در امور داخلی اعراب، سرنگونی نظام ایران را نزدیک دانست.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از العربیه، شاهزاده «ترکی الفیصل» از مقام‌های ارشد سابق دربار آل سعود و رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی عربستان، امروز شنبه با حضور در جمع گروهی از عناصر گروهک منافقین در پاریس و در کنار «جان بولتون» سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل متحد ، به لفاظی علیه ایران و مسئولان نظام پرداخت.

وی در بخشی دیگر از لفاظی‌های خود مدعی شد، با گذشت سی سال، واقعیت وجودی ایران متفاوت از آنچه است که قرار بوده باشد.

الفیصل در سخنان خود مدعی شد هنرمندان ایران در سفر به خارج از کشور با مشکلات عدیده‌ای سر و کار دارند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: اجازه نمی‌دهیم ایران در امور داخلی اعراب دخالت کند.

الفیصل همچنین ایران را متهم به حمایت از گروه‌های افراطی جهت جنگ‌های فرقه‌ای در منطقه نمود و اظهار داشت اصل صدور انقلاب ایران موجب درگیری‌های گسترده در منطقه شده است.

رییس سابق دستگاه اطلاعاتی آل سعود در جایی دیگر افزود: خواسته مخالفان نظام ایران و من که سرنگونی این حکومت است، به زودی محقق می‌شود.

ترکی الفیصل از سرکرده منافقین به عنوان «درگذشته» یاد کرد +فیلم

خبرگزاری فارس، نهم ژوئیه 2016
لینک به منبع

رئیس پیشین دستگاه اطلاعاتی عربستان که برای اولین بار در نشست سالانه منافقین در پاریس شرکت می کرد، ۲ بار از مسعود رجوی، سرکرده منافقین به عنوان «درگذشته» یاد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «ترکی الفیصل» رئیس پیشین اطلاعات عربستان امروز برای نخستین بار در نشست سالانه منافقین در پاریس پایتخت فرانسه حضور یافت.

او در این نشست، سخنرانی تندی علیه ایران کرد و ضمن نسبت دادن تهمت‌های متعدد به ایران، اعلام کرد که او نیز مانند منافقین خواستار ساقط شدن نظام اسلامی ایران است.

ترکی الفیصل در در بخشی از سخنان خود خطاب به مریم رجوی، یکی از سرکرده‌های فعلی گروهک منافقین از «مسعود رجوی» بعنوان «درگذشته» یاد کرد.

صدای آمریکا به نقل از منافقین ساعتی پس از این سخنرانی، اینکه مسعود رجوی مرده باشد، تکذیب کرد.

لینک به فیلم
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13950419001392

در خصوص مرگ سرکرده گروهک منافقین پیش از این نیز سخنانی مطرح بوده است. نامبرده مدت‌هاست که در انظار عمومی حاضر نشده و همین امر مرگ یا زندگی وی را در هاله‌ای از ابهام فرو برده است. گروهک منافقین همواره سعی می‌کند چنین نشان دهد که رجوی زنده است.

اما امروز رئیس پیشین استخبارات عربستان از وی به عنوان «المرحوم» (درگذشته) یاد کرد. رجوی از جمله اعضای شورای مرکزی منافقین در دهه 1340 شمسی بود که پس از محکومیت تمام اعضای این شورا به اعدام، به‌شکل اسرار آمیزی از اعدام نجات یافت و در روزهای پایانی حکومت پهلوی از زندان آزاد شد.

وی از سال 1360، رسما علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام نبرد مسلحانه کرد و از سال 1365 نیز به دامان صدام، دیکتاتور معدوم عراق پناه برد.

رئیس پیشین اطلاعات عربستان در ادامه سخنانش، ایران را مایه تفرقه در جهان اسلام دانست و مدعی شد که ایران مصر است در امور داخلی کشورهای همسایه خود دخالت کند.

او مدعی شد که نظام جمهوری اسلامی ایران چیزی جز «ویرانی و اختلافات مذهبی و خونریزی» به همراه نیاورده و به بهانه حمایت از حقوق ضعفاء در عراق و لبنان و سوریه و یمن حاکمیت این کشورها را نقض میکند.

ترکی الفیصل که با تشویق حضار از منافقین روبه‌رو شده بود، در پاسخ به آنان گفت که او نیز خواستار ساقط شدن نظام ایران است و آنان این مسئله را خیلی زود خواهند دید.

سفیر پیشین عربستان در انگلیس و آمریکا همچنین خطاب به مریم رجوی گفت، تلاشهایی که شما برای ساقط کردن نظام ایران کرده‌اید، خیلی زود به ثمر مینشیند.

انتهای پیام/ص

هافینگتون پست بررسی کرد:

«تغییر رژیم»؛ وعده پوشالی گروهک منافقین/ «رجوی» ملکه تبلیغات است

لینک به منبع

روزنامه هافینگتون پست نوشت: مریم رجوی تنها وطن فروشی می‌کند اما هیچ نفوذ و طرفداری در ایران و خارج از این کشور ندارد.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هافینگتون پست، خاورمیانه در آشوب به سر می برد. مرگ و میر و ویرانی را هر روز در منطقه می توان دید. خانواده ها از ترس از خانه های خود می گریزند و به آینده نامعلوم پناه می برند. هیچ چشم اندازی دیده نمی شود. اما در این آشفته بازار، یک گروه تروریستی حیله گر، آگهی ارائه کرده است که گروه داعش با آن همه پستی باید نزد آن درس بیاموزد.

وب سایت شورای به اصطلاح مقاومت ایرانیان برای جذب نیروی گسترده، یک کارزار تبلیغاتی مسحور کننده به راه انداخته است که تمرکز اصلی این تجمع با تصاویر پرزرق و برق و جوانان پرچم در دست، این است: «وعده ما: تغییر رژیم».

هافینگتون پست در ادامه آورده است: همه ما مفهوم این عبارت را می دانیم. آیا واقعا این طور است؟ خیر. این طور نیست. در این جا خبری از وعده جهاد و خلافت اسلامی نیست. بیشتر به کارناوال شبیه است؛ یا بهتر بگویم: یک نمایش. اما مفهوم تغییر رژیم چیست؟

در وهله اول باید بدانید که نام این گروه، مجاهدین خلق است. مسعود رجوی، رهبر این گروه در سال 1994 همسرش مریم را موظف کرد از عراق راهی آمریکا شود تا اعتبار مجاهدین خلق با عنوان اپوزیسیون ایران را که بعد از جنگ خلیج فارس با حمایتش از صدام از دست داده بود، دوباره به دست آورد.

مریم پس از ناکامی در ورود به آمریکا، به عنوان پناهنده به فرانسه رفت. اما به جای صحبت با سیاست مداران در خصوص چگونگی سرنگون کردن جمهوری اسلامی ایران، با پول دادن به مردم برای سخنرانی و شرکت در سخنرانی، توهم داشتن حامیان زیاد را ایجاد کرد. او فهمید در لباس پوشیدن، برگزاری مهمانی های شام آن چنانی و صحبت در خصوص جهان بینی فرقه خود، مهارت زیادی دارد.

او برای القای ایده پرطرفدار بودن، چند تن از پناهندگان اقتصادی ایرانی را دور خود جمع کرد و بابت خدماتشان به آن ها پول داد. او به فمینیست های آمریکای شمالی، اروپا و کشورهای حوزه اسکاندیناوی پول داد تا در مهمانی های شام او شرکت کنند.

او با حفظ ژست حجاب خود، درباره فمینیسم مورد علاقه اش برای این زنان غربی صحبت می کرد و این کار را آن قدر با دقت انجام می داد که تا وقتی مهمان هایش، شوهر او یعنی مسعود رجوی را نمی شناختند، همه حرف هایش را باور می کردند.

وقتی مسعود رجوی در سال 1997 او را به عراق بازخواند، او تقریبا یک سوم کل بودجه این سازمان تروریستی را حیف و میل کرده بود و نتوانسته بود حتی اندکی حمایت سیاسی جلب کند. او بیش از نیمی از طرفداران خود را نیز وقتی در اروپا بود از دست داده بود. مریم با روحیه ای بسیار خراب، با باقیمانده پرسنل خود مجبور به بازگشت به عراق شد و غرب را در دستان «حامیان» بی سواد مزد بگیر خود رها کرد.

هنگامی که نیروهای ائتلاف در سال 2003 دوباره به عراق حمله کردند، مریم رجوی دوباره به فرانسه گریخت. این بار، سیاست های غرب، ضد برنامه هسته ای ایران جبهه گیری کرده بود؛ بارها ادعا شد ایران در پی دست یافتن به سلاح اتمی است. خدمات منافقین به عنوان متخصصان تبلیغات و شیپورچی، درست چیزی بود که غربی ها لازم داشتند و این گونه بود که این گروه به عنوان اپوزیسیون، ادامه حیات داد.

اما این گروه در واقع نفس های آخر خود را می کشید. قوای جنگی آن که در سال 2003 خلع سلاح شده بودند، در حال حاضر توسط کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل متحد به آلبانی منتقل شده اند تا فرایند ضدافراط گرایی و عادی شدن برای حضور در جامعه را پیدا کنند.
هیچ کس از کهنه سربازانی با میانگین شصت سال سن، انتظار فعالیت خاصی ندارد.

خلع سلاح این گروه نیز به کارشناسان آمریکایی این امکان را داد که درباره نقض گسترده حقوق بشر و سوء استفاده های فرقه ای گروه منافقین تحقیق کنند. مادامی که از گروه برای گل آلود کردن آب مذاکرات هسته ای استفاده می کردند، می شد بر چنین جزئیاتی سرپوش گذاشت. اما از سال گذشته که توافق منعقد شد، نیازی به پنهان کردن گذشته تاریک این گروه نبود.

البته دلیل اصلی، این است که ایران را در عرصه بین المللی، به اتهام نقض حقوق بشر به چالش می کشیدند. اما خود مریم رجوی، سابقه طولانی نقض حقوق بشر دارد که باید در برابر آن پاسخگو باشد. گروه مجاهدین خلق یا هر اسمی که رویش می گذاریم، ابزار نامناسبی برای شیطان جلوه دادن ایران است.

علاوه بر این ها، منافقان نه تنها در ایران، بلکه در خارج از ایران هم طرفداری ندارد. این گروه نه تنها دوشادوش صدام حسین در جنگ هشت ساله علیه ایران شرکت فعالی داشت، بلکه نقش آن در کارشکنی مذاکرات هسته ای باعث شد ایرانی هایی که معتقد به حق هسته ای برای کشور خود بودند، به شدت از آن ها متنفر شوند.

اما در خصوص کارزار جدید این گروه، مریم رجوی با ارائه گزارش هایی که هیچ عقل سلیمی آن را قبول ندارد، ادعا می کند برای تغییر رژیم ایران برنامه ده ماده ای دارد و امسال موفق شده در پارلمان ایتالیا آن را به تصویب برساند.

وب سایت او نیز حاوی اطلاعات و مطالبی متناقض است که هم ضد شیعه، هم ضد ایرانی و هم ضد سوری است. مشخص است که این مطالب از سوی عربستان سعودی، رژیم صهیونیستی و نومحافظه کاران به وی القا می شود.

مریم رجوی در حدی نیست که بتواند وعده تغییر رژیم بدهد؛ او فقط یک ملکه تبلیغاتی است.

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

2016-06-30-1467308500-6000440-download.jpgMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Serives For Iran’s Enemies

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=10505

جولیانی دوست امریکائی مریم قجر وعده سرنگونی داد!

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، هجدهم آوریل ۲۰۱۴: …  می گویند ۲ تا اسب یکجا ببندی هم رنگ هم نشوند هم خو می شوند ! رودی جولیانی هم دروغگویی و شارلاتان بازی خوب از مریم قجرو سران فرقه جنایتکار رجوی یاد گرفته است ! رجوی رذل زنباره هر سال در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون نشست برگزار می کرد و بعد بالا انداختن چند نخود تریاک و صرف چندین چایی با خرما و کشیدن …

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012

لینک به منبع

جولیانی دوست امریکائی مریم قجر وعده سرنگونی داد!

می گویند ۲ تا اسب یکجا ببندی هم رنگ هم نشوند هم خو می شوند !

رودی جولیانی هم دروغگویی و شارلاتان بازی خوب از مریم قجرو سران فرقه جنایتکار رجوی یاد گرفته است !

رجوی رذل زنباره هر سال در قرارگاههای اهدائی صدام ملعون نشست برگزار می کرد و بعد بالا انداختن چند نخود تریاک و صرف چندین چایی با خرما و کشیدن سیگار پشت سر هم در عالم نعشگی ؛ توهم و سر مست از دلارهای خونینی که از صدام ملعون و شیخهای عربستان و … می گرفت برای اعضاء بی خبر از دنیای بیرون تابلو سرنگونی رسم می کرد و هر سال هم این تابلو فقط با عوض شدن دکور پشت سر رجوی روی سن تکرار می شد .

مریم قجر هم با گذاشتن اعضاء در بیایانهای عراق و فرار به پاریس قبل از اینکه صدای ترقه ای بشنود هر ساله در کنار رود اور سوراواز حرفهای شوهر فراری خودش را با دست گرفتن تابلوسرنگونی تکرارمی کند گویا زن و شوهر فراری فکر می کنند با دسته کورها دارند تخته نر بازی می کنند !

مریم قجر ریئس جمهور باسمه ای برای فریب اعضا ء نگونبخت در کمپ لیبرتی دست به فریبکاری جدیدی زده .

مریم قجر می داند که دیگر در بین اعضا ء اسیر کسی به حرفهای وی و شوهر فراریش باور ندارد سعی می کند با اوردن جیره خواران خود و تکرار حرفهای سران فرقه به اعضاء نا امید برای ماندن در اسارتگاه کمپ لیبرتی امید بدهد تا انها را هر چه بیشتر در اسارت فرقه خود نگه دارد .

رودی جولیانی بعد از صرف شرابهای کهنه و شامپاینهای فرانسوی همچون مسعود رجوی رذلزنباره و مریم قجر حرمسرا دار رجوی به اعضاء نگون بخت در کمپ لیبرتی وعده سرنگونی رژیم داد !

معلوم که شراب و شامپاینهای فرانسه تاثیر خودش را داشته و رودی جولیانی مجبور کرده مثل رجوی به هزیانگویی بپردازد . البته رجوی در عالم نعشگی و بعد بالا انداختن چند نخود تریاک ناب افغانی و کلی سفسطه بازی وعده سرنگونی می داد حالا رودی جولیانی در حالت سر خوشی و خوش گذرانی در پاریس و در کنار مریم قجر وعده سرنگونی می دهد .

البته رودی جولیانی در عالم سر خوشی فراموش کرده درب اردوگاه بد نام اشرف بسته شده و مدام برای مجاهدان ساکن در اشرف سلام و درود می فرستد وعده سرنگونی می دهد .

اگرهزیان گوییها و سفسطه های جولیانی کناری بگذاریم وی در صحبت خودش اخر به یک موضوع درست واصلی اشاره می کند و می گوید … شرم بر ما

رودی جولیانی: روز آزادی ایران در پیش است و با فداکاری ساکنان لیبرتی محقق می شود

رودی جولیانی در گردهمایی نمایندگان تشکلهای جوانان در پاریس گفت چرا کشور من وعده های خود را جهت حفاظت از ساکنان لیبرتی نادیده می گیرد در حالی که دارند کشتار می شوند؟ چرا به آنها پشت کرده اند؟ چرا آمریکا به سند مکتوب حفاظتی که تک تک این افراد دریافت کردند، پشت می کند؟ چرا داریم این کار را می کنیم؟ چرا که نمی خواهیم باعث رنجش رژیم ایران شویم. نمی خواهیم باعث رنجش ملایان شویم. ما خواهان یک توافق جهت متوقف کردن تکثیر تسلیحات هسته یی در ایران هستیم. بنابراین، ما نمی خواهیم باعث رنجش آنها بشویم. شرم بر ما.

البه از قدیم گفته اند مستی و راستی و تنها حرف راست جولیانی در شوء جدید مریم قجر اعتراف به ناکار امدی و بیهوده بودن حضور در شوهای مریم قجر می باشد و اینکه این شوها هیچ اثری نداشته و خودشان را نفرین می کند و می گوید شرم بر ما !

شرم بر شما که با دریافت دلارهای خونین از فرقه رجوی به خوش گذرانی خودتان پرداختید و باعث کشته شدن اعضاء اسیر در چنگال رجوی شدید!

شرم بر شما که خودتان در ساحل امن نشسته اید باعث ماندگاری اعضائ نگون بخت در جهنم عراق شدید !

شرم بر شما که یک روزتان بدون زن و زندگی سر نمی شود ولی اعضاء نگون بخت مجبورند در عراق و در اسارت سران فرقه رجوی حتا خواب خانواده را دیدند در گزارش خود بنویسند و بخوانند !

شرم بر شما که با دریافت هزاران دلار برای هر شرکت در شوهای مریم قجر تلاش می کنید به جنایتهای سران فرقه سر پوش بگذارید !

شرم بر شما که با گرفتن دلارهای خونین از مریم قجر زندگی هزاران انسان بی گناه را برای خود به منبع تجارت تبدیل کرده اید !

اری شرم بر شما ؛ شرم بر شما ؛ شرم بر شما …… 

پاریس : محمد رزاقی

جناب ابریشمچی گاهی خیلی خنده دار می شوی!

همچنین:

گفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده (در دو قسمت)

مریم رجوی ملکهندای حقیقت، بیست و دوم فوریه ۲۰۱۴: … در دلش تابویی سی ساله کاشته اند. برای این که واکنشی اش کرده اند به برخی کلمات. اسم کلمه “وزارت اطلاعات” می شنود رنگش می پرد. اسم “سپاه” می شنود شلوارش را خراب می کند. چرا؟ از چه می ترسد؟ از “وزارت اطلاعات” که اصلا تعریفی برایش ندارد؟  یا از “نشست جمعی و متهم شدن به مامور وزارت اطلاعات بودن و شعبه سپاه پاسدارن باز کردن …
مسعود خدابنده، ایرانیان دات کام، سوم ژانویه ۲۰۱۴: … این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود حمله کنندگان با تکیه بر اطلاعات و با راهنمایی مسعود دلیلی که دو سال قبل فرار کرده است به این محل آمده اند. اطلاعاتی که حتی جزئیات آن هم در دسترس عموم بوده است. این ادعای بسیار مضحکی است که گفته شود آنها وی را با خودشان برای عملیات نظامی و قتل و کشتار آورده بودند در حالی که وی سنی بیش از پنجاه سال داشته …
مسعود خدابنده یک کارشناس کامپیوتر مقیم انگلستان که مشاور دولت عراق است یکی از مقامات سازمان مجاهدین خلق بود که در سال ۱۹۹۶ آنرا ترک کرد. او در یک مکالمه تلفنی با من تاکید کرد که دشمن آشکار سازمان مجاهدین خلق است و علیه این گروه کار کرده است. خدابنده میگوید او از قبل از سقوط شاه به عنوان متخصص کامپیوتر با سازمان بوده و بعنوان یک متخصص کامپیوتر عمیقا با فعالیت های اطلاعاتی ..