وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کرونا

وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کرونا

وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کرونامالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، نوزدهم مارس 2020:… حالا نگاه کنید سر همین ویروس کرونا که الان جهانی شده . این مریم قجر داره پیام میده اهای مردم دنیا بیاید بینیند اخوندها کرونا هستن وبه داد مردم نمیرسه.در حالی که این حتی در ایتالیا وفلسطین وعراق والبانی هم الان اومده این خانم با تمام درک وفهمش وانقلابش میگه این فقط ایرانه .خب خانم محترم تو کمک کن تمام دنیاهم داره نگاه میکنه . جدی واقعا نمیفهمم به چه مبنایی این حرف را میزنه در حالیکه این ویروس همه جا رو پر کرده.حتی ازویروسی که کشنده هستش داره رشد میکنه این داره فرصت طلبی میکنه واقعا بهره سیاسی داره میکنه ومیخواد منافع سیاسی خودش وخط وخطوطش را پیش ببره . بعد در نشست میگه مسعود رجوی تنها کسی هستش که شرافت را با سیاست قاطی نکرد .عجب حرفی زده ؟ پس چرا به خود ت نمیگی همه ادم وعالم درگیر این ویروس کشند هستن توی داری پیام میدی که اره بداد مردم نمی رسند .ای مهربان تو داری سیاست را تبدیل به نجاست میکنی وهیچ وقاحتی نمونده. وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کرونا 

وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کروناويروس رجوى خطرناك تر از ويروس كرونا

وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کرونا

مالک بیت مشعل تیرانا آلبانی نجات یافته از مجاهدین خلق

آقای مالک بیت مشعل

با عرض سلام خدمت هموطنان عزیز

باور کنید که دارم واقعا انگار بیشتر دارم به دجالیت مریم گجرپی میبرم چون واقعا زده رو دست همه ی مکاران دنیا .

نگاه کنید هر کاری یا حرفی میریم میزنه منو یاد عراق میندازه وبا همین حرفا مخ مارو پر میکرد مثال میخوام بزنم .در یک نشست همین مژگان پارسیایی گفت حتی اگه از اسمون سنگ بباره بگید کار رژیمه .به حالت جو ک وخنده گفت ولی جدی میگفت .حالا این جواب یکی از نفرات نشست از هم سطح من .پرسید چرا هرچی میشه میگیم کار رژیمه .جوابش این بود .

حالا نگاه کنید سر همین ویروس کرونا که الان جهانی شده .این داره پیام میده اهای مردم دنیا بیاید بینیند اخوندها کرونا هستن وبه داد مردم نمیرسه.در حالی که این حتی در ایتالیا وفلسطین وعراق والبانی هم الان اومده این خانم با تمام درک وفهمش وانقلابش میگه این فقط ایرانه .خب خانم محترم تو کمک کن تمام دنیاهم داره نگاه میکنه .

ویروس کرونا و مجاهدین خلق

جدی واقعا نمیفهمم به چه مبنایی این حرف را میزنه در حالیکه این ویروس همه جا رو پر کرده.حتی ازویروسی که کشنده هستش داره رشد میکنه این داره فرصت طلبی میکنه واقعا بهره سیاسی داره میکنه ومیخواد منافع سیاسی خودش وخط وخطوطش را پیش ببره .

بعد در نشست میگه مسعود تنها کسی هستش که شرافت را با سیاست قاطی نکرد .عجب حرفی زده .پس چرا به خود ت نمیگی همه ادم وعالم درگیر این ویروس کشند هستن توی داری پیام میدی که اره بداد مردم نمی رسند .ای مهربان تو داری سیاست را تبدیل به نجاست میکنی وهیچ واقحتی نمونده ..بله عزیزان ببینید  انسانیت یعنی این که تشکیلات منفور ورواسای اون .چطوری مردم مهم نیست خط خطوط مهمه به قول خودشون حفظ نظام .حفظ نظام میکنند .الان هم فقط وفقط میخواهند منافع خودشون وتشکیلات خودشون اهمیت بدهند.وگرنه مریم دلسوز نیس .من کسی بودم که مریم را چیز دیگه میدیدم که شرمم میاد بگم واقعا .
.ولی دارم خدا را شکر میکنم که این چهار سال که بیرون اومد تونستم این پدیده رو بشناسم واقعا .

خواهشا این جواب این سوال را بدید.ایا واقعا باید ادم بخاطر منافعش حتی از درد مردم باید بهره ببرید وبعد بگید  مابرای خلقیم وازادی مردم وایران واسلام رجوی که واقعی هستش میجنگیم .

پس میشه بگید دیگه این غار غارکردن شما چیه .خواهشا برید توی سایت مجاهدین وبخونید .باور کنید هم خنده تون میگیره واز طرف دیگه میفهمید که چقد بطور واقعی کلمه که باید بزنیم تو سرش خیلی نامردید خیلی نامردید.این همه تمجیدو تعریف از مناسبات وراهتون میگفتید چی شد همش دوز وکلک بود دیگه نه .ایولا به شما واقعا خوب داریدبرای مردم میجنگیدامیدوارم موفق باشید که چقد دارید داز خودتو ن مایه میذارید .

من چند بار گفته بودم الان بخاطر اینکه همه بیشتر بدونند هرچی از اون موضوع در مناسبات اونها که بودم را میگم ومیگویم عین حقیت بوده وناصادقانه نمیگم ونخواهم گفت .چراچون حرفی را که میزنم راست وبدون دورغ مثل شما گفتم ومیگم .

بله دوستا ن من وما که مثل هم زجر کشیده هستیم ببینید که کجا بودیم خودش یه نوع جهنم بود ولی باید تحمل میکردیم راه وچاره نداشتیم وسکوت میکردیم اگه بگویند دنبا جهنم هست من میگم فرقه جهنم در جهنم هست.امید وارم که بخاطر این نامردیها یتان خیر نبینید .

ژرژی تاناسی نویسنده آلبانیایی : به خانواده ها بگویید که صبر کنند و امید داشته باشند

وقاحت مریم قجر رجوی و ویروس کرونا

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/همیاری-یا-شو-مضحک-؟-نادان-خودتان-هستید/

همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستید

همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستید

مالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، دوم ژانویه 2020:… همیاری یا شو مضحک ؟ عربستان و کارخانه های پوششی فرقه و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف با اسم و عناوین مختلف و استفاده از اعضای خود با که اصلا هیچ ارتباطی با فرقه ندارند و زندگی خود را میکنند و از این طریق فرقه در حال پولشویی و کلاهبرداری است وگرنه چطور این فرقه هزینه های سنگین ساخت اشرف (۳) را پرداخت آیا با همیاری تامین شد و دیگر هزینه ها ، رجوی روزی در نشستی گفت که نماینده کشور مراکش یا یکی از کشورهای عربی با یک چمدان پول در فرانسه نزد من آمد ولی من قبول نکردم ولی یک موضوع را روشن نکرد که آن نماینده چه از او خواسته بود همیشه این موضوعات مسکوت میماند ،  و حالا بقول فرقه هر از گاهی برای سرپوش برای پول گرفتن و مزدوری نیاز است که یک چنین بازی مشمئز کننده ایی را براه انداخته و وانمود کنند که ما وابسته و مزدور هیچ کس نیستیم و استقلال مالی و سیاسی داریم دیوانه گفت و بقیه هم باور کردند احمق خودتان هستید . همیاری یا شو مضحک 

همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستیدهمیاری حقوق بشر و گلریزان مرگ

همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستید

تیرانا ـ مالک بیت مشعل، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 26.12.2019

در این  روزها باز فرقه رجوی کاسه گدایی را بدست گرفته و از تلویزیون سراسر سانسور خود مدعی است که پولی در بساط ندارد باید به این فرقه سکت رجوی گفت عمو خر خودت هستی!!

در ۲۸ سالی که من در فرقه رجوی بودم همیشه بحث مالی اجتماعی را در نشستها بود و در این خصوص رجوی میگفت تمام هزینه های به اصطلاح ارتش آزادیبخش را تامین میکند و مردم ایران ،  باید روی عدد و درآمدهای حاصله از کار مالی اجتماعی و کمک مردم ایران تعمل کرد چرا؟ در سال ۱۳۶۸ اینها چند صد خودرو تویوتا و دیگر خودروهای نظامی وارد کرد بجز هزینه روزانه که سر به فلک کشیده بود ، براستی این هزینه با مالی اجتماعی تامین میشود ، و آیا بقول خود مسعود خرید مهمات با عدد چهار رقمی باور کردنی است و باز باید سئوال کرد خرید صدها دستگاه تریلر و غیره و درست کردن دهها مقر و قرارگاه در شهرهای عراق و و هزینه های آن باور کردنی است  ساختن پناهگاههای ضد بمب و موشک در اشرف و پارسیان و اجاره کردن چندین ساختمان در بغداد ، در دوران زمامداری صدام حسین برای لاپوشانی وابستگی فرقه و رهبری آن به دولت وقت عراق مجبور بودند که به اعضای خود القا کنند که ما پول را از این طریق بدست میآوریم ولی چه کسی بود که نداند در انبان چیست سیاه دانه یا باروت. این فرقه هیچ وقت حتی با اعضای خود هم صادق نبوده در صورتیکه میگوید بر سر لوحه این فرقه نوشته فدا و صداقت  قسمت فدا درست است چون جان دهها هزار را گرفته ولی صداقتی وجود ندارد ، بقول خانم هدایتی که گفتند گونیهای پول را در کدام قسمت تحویل میگرفتند تا زمانی که صدام بود مسئله حل بود و نیازی به مزدوری برای کشورهای دیگر نبود ولی بعد از سرنگونی دولت عراق ریل حرکت موازی با آمریکا در دستور کار قرار گرفت و بعد از مدتی چیزی به نام گلریزان از تاریک خانه فرقه بیرون آمد و سرپوشی بر مزدوری و دریافت پول از دول مختلف قرار گرفت.
عربستان و کارخانه های پوششی فرقه و سرمایه گذاری در کشورهای مختلف با اسم و عناوین مختلف و استفاده از اعضای خود با که اصلا هیچ ارتباطی با فرقه ندارند و زندگی خود را میکنند و از این طریق فرقه در حال پولشویی و کلاهبرداری است وگرنه چطور این فرقه هزینه های سنگین ساخت اشرف (۳) را پرداخت آیا با همیاری تامین شد و دیگر هزینه ها

رجوی روزی در نشستی گفت که نماینده کشور مراکش یا یکی از کشورهای عربی با یک چمدان پول در فرانسه نزد من آمد ولی من قبول نکردم ولی یک موضوع را روشن نکرد که آن نماینده چه از او خواسته بود همیشه این موضوعات مسکوت میماند ،  و حالا بقول فرقه هر از گاهی برای سرپوش برای پول گرفتن و مزدوری نیاز است که یک چنین بازی مشمئز کننده ایی را براه انداخته و وانمود کنند که ما وابسته و مزدور هیچ کس نیستیم و استقلال مالی و سیاسی داریم دیوانه گفت و بقیه هم باور کردند احمق خودتان هستید .

همیاری یا شو مضحک ؟ نادان خودتان هستید

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/ده-ها-مجاهد-استخدامی-در-امریکا-تظاهرات/

ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردند

ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردندمالک بیت مشعل، نجات یافتگان در آلبانی، اول اکتبر 2019:… فرقه مجاهدین باز هم یک  تظاهرات ۱۰ و۲۰ نفره در آمریکا همراه با اجلاس عمومی سازمانملل متحد راه انداخته است که اتفاقا بر عکس دفعه های قبل نتوانسته در آمریکا تمشاچی اجاره ای پیدا بکند ولی توانسته دو ، سه نفر از جمله رودی جولیانی را برای یک برنامه چند ساعته اجاره بکند. از این که بگذریم برحسب تجربه ی من و در تشکیلات مخوف فرقه بودم .هروقت ترس سر تا پای فرقه رافرا بگیرد این خمیه شب بازی ها راه می افته که  هیچ کارایی هم ندارد . ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردند 

ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردندتظاهرات باند رجوی بمنظور دعوت از دشمنان برای حمله به ایران بود

ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردند

خیمه شب  فرقه مجاهدین در آمریکا و و بحران در استخدام تماشاچی اجاره ای

خیمه شب بازی های فرقه مجاهدین چند 10 نفره شده اند

مالک بیت مشعل، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 29.09.2019

با عرض سلام خدمت همو طنان عزیز

فرقه مجاهدین باز هم یک  تظاهرات ۱۰ و۲۰ نفره در آمریکا همراه با اجلاس عمومی سازمانملل متحد راه انداخته است که اتفاقا بر عکس دفعه های قبل نتوانسته در آمریکا تمشاچی اجاره ای پیدا بکند ولی توانسته دو ، سه نفر از جمله رودی جولیانی را برای یک برنامه چند ساعته اجاره بکند. از این که بگذریم برحسب تجربه ی من و در تشکیلات مخوف فرقه بودم .هروقت ترس سر تا پای فرقه رافرا بگیرد این خمیه شب بازی ها راه می افته که  هیچ کارایی هم ندارد  و بیشتر برای دلخوشی تفرات داخل فرقه وهواداران اون هستش .ولی اسمشون هوادار هستش بیشتر از خیابون جمع میکنه وپول میده .همونطور که در عراق خودم به تفراتی که نفر برای جلسه یا جشن میاوردن من پولشون میدادم وتفر مسول با من بود .

این خیمه شبازیها از اول سال که با اونها بودم تا بیرون اومدم بوده وهست .حتی در اشرف ولیبرتی که اصلا ادمی زادی نبود که مارو ببینه .لز ما فیلم میگرفتن وبعد  پخش  میکردن .اره عزیزان این بازی سیاسی این فرفه هستش که سالیان داره این کارو انجام میده و تا نابودی خودش هم ادامه داره .خیلی از فیلمها که پخش میشه با هزار مکافات ضبط میکنن و بعد کلی روش کار میکنن شاید یه فیلم خوب در بیاد .چون ادما راضی نبودن وکلی دافعه داشتن چون میدونستن که بیفایده س .بله دوستان این سنیاریو همیشگیه فرقه س.واقعیت این که این فرقه بخاطر منافع سیاسی خودش با همه چی بازی میکنی .حتی با ادمها .وسرنوشت ادمها .حالانگاه کنید بعد اخبار وشرایط ایران که داره خوب پییش میره این بخاطر اینکه جنجال بپا کنه وبگه که اره ما اصلا اهمیت نمیدیم وشرایط ما خوبه .میاداین بازیهارو در خارج از تشکیلات خودش انجام میده .وقتی ببینندند که باید یازی در تشکیلات در بیارن از اسیران تشکیلات استفاده میکنه واگه ببیندند باید روحیه به نفرات اسیر روحیه بده بازی رو در خارج ازتشکیلات راه میندازه .باورکنید وقتی که اشرف ولیبرتی بودیم ومیگفتن باید تحسن بکینم جلوی درب اشرف یا لیبرتی .

باور کنید خودمو ن بین خودمون  مسخره میکردیم ودست مینداختیم .مثلا یه نفر میدیم  ومیگفتم حالا که ایکس اومد دیگه  تمام فردا این تحسین جهانی میشه وبالای ابرها میریم.والبته در نبودن مسولین  این را  میگفتم وشوخی میکردیم ودست میانداختیم . اینو میگفتم وشوخی میکردیم و دست میانداختیم .این فرقه باور کنید همه چیز را لوس کرده و همه چی رو خراب کرده است. حتی ادم از اسم هرجی که بشنوه حالش بهم میخوره .حتی ایدلوژیکی هم همه چی لوث کرده اند .حساب کنید وقتی نماز جماعت به زور باید بری نماز بخوانی و یک نفر میگذاشتند  که امار بگیره چند نفر بودند و چه کسانی نیامده بودند  که به رجوی گزارش بدهند . حالا حساب کنید دیگه کارهای سیاسی چطور وچه کارها که نمیکنند.  مثلا همین تظاهرات های اروپا ، یا همین تظاهران آخر آنها در آمریکا که در سیمای خودشون نشون میدهند. تمام نفرات را در سالن جمع و حبس میکنند و چای سرو میکنند براشون که فقط باید بشینن ولی بازهم ادم ها ناراضی بودند ومیدونستند که یه بازی سیاسی بیش نیست . چون واقعا اینها کارشون توی این سالیان همین بوده وبعدش میان نشستهای سیاسی میذاشتند که این تظاهرات خیلی مهم و خیلی پیزوزی بزرگی توش بوده وکلی حرف ها مفت و مجانی .در حالیکه در دلها گفته میشد که آخه توی این سالیان این همه پیروزی بزرگ داشتیم به کجا  رسیدیم .

وباور کنید در همین نشستهای تفتیش عقیده فرقه مجاهدین خیلی از افراد  میگفتند اگه میذاشتن بریم فوتبال بازی میکردیم بهتربود لااقل یه تفریحی میکردیم .بله عزیزان این فرقه فقط با این بازیها میخواهد هم ترس خودشو از بیشتر  جدا نشدن نفرات  بگیره و ریزش نیرو را کاهش بدهد …. سگ پارس میکنه که تورو بترسونه ولی دمشو از ترس تکون میده .. بله عزیزان این فرقه از ترسش و دلخوش کردن نفراتش این بازیهای سیاسی رو در می آورد .

ده ها مجاهد استخدامی در امریکا تظاهرات کردند

لینک به منبع

***

پیام های مریم اسارت نتایج بهتر از گذشته نخواهد دادمجاهدین رجوی تظاهرات بروکسل و آغاز پایانی دیگر

Mohammad Mohaddesin MEKمحمد محدثین شورای ملی مقاومت ایران یا عربستان؟

***

همچنین: