وقاحت و رذالت سیاسی

وقاحت و رذالت سیاسی

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، بیست و دوم ژوئیه 2014: … بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی در سوریه و عراق باشد . و اما آنچه که باید بعد از صدور این اطلاعیه توسط مریم رجوی گفته شود اینکه: تاریخ ایران رهبران خیانتکار …

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلعدم تمایل مجاهدین خلق برای پوشش کامل اخبار غزه ناشی از چیست؟

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) Our Men in Iran? (Seymour M. Hersh, The New Yorker, April 2012)

لینک به منبع

وقاحت و رذالت سیاسی

حجت سیداسماعیلی

عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین

بالاخره بعد از دو هفته سکوت خبری، اطلاعیه ای از جانب شورای ملی مقاومت مجاهدین در تاریخ 29 تیر تحت عنوان ” مریم رجوی حملات وحشیانه به مردم فلسطین را محکوم و از تلاشهای پرزیدنت محمود عباس برای آتش بس فوری حمایت کرد” صادر شد.

در این اطلاعیه آمده است:

به دنبال بمباران وحشیانه شجاعیه در غزه، خانم مریم رجوی رئیس جمهور برگزیده مقاومت ایران، بار دیگر بمباران مردم بی دفاع فلسطین، به ویژه زنان و کودکان توسط اسراییل را قویاً محکوم نمود و مراتب همدردی و تسلیت مردم و مقاومت ایران را به پرزیدنت محمود عباس، مردم برادر فلسطین و مجروحان و خانواده های داغدار ابراز کرد.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: خانم رجوی ضمن حمایت از تلاشهای پرزیدنت محمود عباس برای رسیدن به آتش بس فوری، خاطرنشان کرد: جنگ غزه در شرایط کنونی در خدمت فاشیسم دینی حاکم بر ایران است، چرا که جنایاتش در سوریه و عراق را تحت الشعاع قرار می دهد و پروژه پایان دادن به انقسام فلسطین و تشکیل دولت وحدت ملی را که رژیم ایران از آن عمیقاً زیان دیده است، با اخلال مواجه می کند.

بنظر میرسد علت این همه تاخیر در انتشار اطلاعیه فوق الذکر ، درگیر بودن شبانه روزی این اوباش و سایت ها و وبلاگهای رسمی و غیر رسمی و برنامه تلویزیونی آنان در انعکاس اخبار مربوط به فعالیت گروههای تروریستی در سوریه و عراق باشد .

و اما آنچه که باید بعد از صدور این اطلاعیه توسط مریم رجوی گفته شود اینکه: تاریخ ایران رهبران خیانتکار زیادی را به خود دیده است ولی هیچکدام از آنان به اندازه رهبران امروزی مجاهدین دریوزه و وقیح نبوده‌اند.

چرا که اگر کمی در متن تنظیم شده این اطلاعیه دقت شود معلوم میشود که این نحوه گفتار اصلا در دفاع از مردم مظلوم غزه و فلسطین نیست بلکه متنی کاملا سیاسی است که در اوج وقاحت و شیادی ، خط به خط در دفاع کامل از منافع اسرائیل تنظیم شده است.

در این اطلاعیه مریم رجوی سعی کرده است با حمایت علنی از محمود عباس، مخالفت تلویحی خود با حماس و رزمندگان آن ابراز داشته و خود را همچنان همسو با منافع اسرائیل در منطقه نشان دهد.

همچنین این زن پست فطرت با پیش کشیدن پای جمهوری اسلامی ایران در قضایای اخیر نیز تلاش کرده است ضمن مشروع نشان دادن جنایات اسرائیل در غزه ، عامل اصلی این درگیریها را نیز همچنان مردم فلسطین و رزمندگان حماس معرفی کند.

نتیجه اینکه باید گفت؛ علت وجود اینهمه بوی تعفن در بازار سیاست مجاهدین ناشی از فرورفتن در باتلاق ورشکستگی سیاسی – استراتژیک و لاجرم ایدئولوژیکی آنان است؛ گروهی که با هدف کسب قدرت با محوریت فریبکاری و مزدوری بیگانگان در سه دهه گذشته، کارنامه ای از خیانت و جنایت دیروز در ایران و امروز در عراق و سوریه و فلسطین بوضوح به نمایش گذاشته است.

***

همچنین:

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقمجاهدین، اسرائیل، داعش و بازگشت مجاهدین به روزگار وصل خویش

کمپ اشرف سپتامبر 2013-1استراتژی که در عراق جا ماند


(Rajavi from Saddam to AIPAC)

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen

وقتی مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از عدالت صحبت میکنند؟!

حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هشتم ژوئیه ۲۰۱۴: … حال باید از ایشان پرسید اگر سازمان عدالت را بعنوان آرمان خود انتخاب کرده است پس این همه بی عدالتی در تشکیلات مجاهدین از قبیل ؛ نقض ابتدایی ترین حقوق اعضای سازمان، زندان و شکنجه ، قتل، محاکمات غیر علنی و بدون وکیل مدافع برای متهم

حس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحجت سیداسماعیلی، ایران دیدبان، ششم ژوئیه ۲۰۱۴: … بدین ترتیب باید گفت برداشت های افراطی، ارتجاعی و غیر واقعی از اسلام و جهاد در راه خدا و سواستفاده جنسی از زنان تحت عناوین “نکاح جهادی” در گروه های تروریستی داعش و ” محرمیت ایدئولوژیکی”

وعده سرنگونی، این بار از زبان رودی جولیانی

حجت سید اسماعیلی، ایران دیدبان، هفدهم آوریل ۲۰۱۴: … به‌هرحال بنظر میرسد دیگر وعده وعید های سرنگونی رژیم که بیش از سه دهه آذین بند پیام های رجوی بوده، کارآیی خود را برای اعضای مجاهدین بویژه ساکنان لیبرتی از دست داده است و وضع آنقدر خراب است که رهبری مجاهدین دست به دامن فعال ترین حامی استیجاری خود یعنی آقای

مجاهدین خلق (فرقه رجوی) تنها حامی گروه تروریستی جیش العدل

مسعود و مریم رجوی و جیش العدل ترویستهای اسرائیلیحجت سیداسماعیلی، عضو پیشین شورای مرکزی مجاهدین خلق، ایران دیدبان، هشتم آوریل ۲۰۱۴: … دو عمل متضاد محکومیت این اقدام از سوی مردم استان سیستان و بلوچستان و حمایت گروه تروریستی مجاهدین از آن است، چرا که تنها گروهی که رسما