وقتی فرقه ی رجوی خبر منتشر میکند! (مزدور رجوی، امروز کاسه ای داغ تر از امریکا)

وقتی فرقه ی رجوی خبر منتشر میکند! (مزدور رجوی، امروز کاسه ای داغ تر از امریکا)

مجاهدین خلق رجوی امام امریکاصابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و ششم اوت 2014: …  اما ازحق نباید گذشت که برخورد آمریکا در انتشار اخبار کامیون های جنجالی روسیه، بسیار منصفانه تر از سازمان ” مجاهدین خلق ایران؟! ” بود که دراین مباحثات نقش نوکری را داشت که ارباب می بخشید واو نمی بخشید، این اخبار را بصورت مطلقا یکطرفه وبشرح زیر منتشر ساخته است: ” هشدار باراک اوباما و آنگلا مرکل به روسیه به خاطر تجاوز به خاک …

مجاهدین خلق رجوی امام امریکااز «جان نثاری و دعای سلامت برای آیت الله خمینی» علیه امپریالیزم تا «خوشرقصی برای امپریالیزم

ترورستهای داعش مجاهدین خلق فرقه رجوی عراقحس مشترک – مقایسه سازمان مجاهدین و گروههای تروریستی داعش و النصره

لینک به منبع

وقتی فرقه ی رجوی خبر منتشر میکند!

در ابتدای امر ممکن است این سئوال برای افراد کوته بین مطرح شود که مسائل خارجی ها چه ارتباطی بما ایرانی ها دارد که جواب داده میشود که بعلت درهم تنیدگی مقدرات کشورهای دنیا، این ارتباط وجود دارد و باند رجوی هم با آن عقل کمش آنرا فهمیده ومدام درمورد آنها خبرهای کذبی منتشر میکند ونشان میدهد فایده ای برای آنها دارد!

اغلب ما بنحوی از بحران اکراین که این بحران ابتدا با خام خیالی اروپا آغاز شد وسپس ابتکار عمل را مانند همیشه ازدست داد تا آمریکا سوار بر این بحران فاشیست ها ونئونازی های این کشور – که اتفاقا از شهروندان اسرائیل و… هم درمعرکه حضور داشته ودارند- گردد.

سمت وسوی رسانه های مسلط جهانی شیطان سازی مردم شرق اکراین را که فاشیزم برآمده از صندوق سردمداران آمریکا را بر نمی تابند ، بعمل آورد تا ضمن نسل کشی روس تباران شرق اکراین، روسیه را بنوعی وارد مسابقه ی تسلیحاتی کرده وحتی اگراین رقابت تسلیحاتی، انزوا ومحاصره ی این کشور نتایج دلخواه رانداد، شاید با یک جنگ اتمی آن را ازپا درآورد وچین را که طرحی نو وجدی برافکنده تا تبدیل به قدرت اقتصادی اول جهان گردد، درتنگنا گذاشته ومانع پیشرفت های این کشور گردد!

بازهم براین مسئله آگاهیم که روسیه ازمدتهای زیادی است که 280 کامیون روسی حامل خواربار ، مواد غذایی، ژنراتورهای برق، چادر، مواد دارویی و پوشاک بودند، درمرز اکراین متوقف شده بودند که تا اجازه ی ورود آنها برای نجات مردم شرق اکراین ازگرسنگی و عدم حمل امکانات اولیه ی زندگی داده شود که دولت کودتایی اکراین این اجازه رانداد وصلیب سرخ جهانی هم ازترس تهدیدهای آمریکا وبه بهانه ی اینکه امنیت کافی برای بازرسی آنها وجود ندارد، عملا اقدامی درترخیص این کالاها نکرد.

بعد از 11 روز معطلی، سرانجام حکومت روسیه فرمان ورود این کامیون ها را صادر کرد وآنها درعرض یک روز این کامیون ها را تخلیه کرده وبه روسیه بازگشتند!

طبق معمول ، آمریکا که حملات هوایی خود به هرکشوری را به بهانه ی دفاع ازدموکراسی ومبارزه با تروریزم عین شیر مادر برای خود حلال میداند، این عمل مصلحانه ی روسیه را تجاوز به کشور مستقل؟! اکراین تلقی کرده ودست به تشبثات بین المللی و تبلیغات وسیع زد!

اما ازحق نباید گذشت که برخورد آمریکا در انتشار اخبار کامیون های جنجالی روسیه، بسیار منصفانه تر از سازمان ” مجاهدین خلق ایران؟! ” بود که دراین مباحثات نقش نوکری را داشت که ارباب می بخشید واو نمی بخشید، این اخبار را بصورت مطلقا یکطرفه وبشرح زیر منتشر ساخته است:

” هشدار باراک اوباما و آنگلا مرکل به روسیه به خاطر تجاوز به خاک اوکراین

باراک اوباما و آنگلا مرکل نسبت به ورود کامیونهای روسیه به داخل خاک اوکراین هشدار دادند.رئیس جمهور آمریکا و صدراعظم آلمان در بیانیه مشترکی که کاخ سفید منتشر کرده، اعلام کردند: حضور سربازان روسی در اوکراین، افزایش تعداد نیروهای ارتش روسیه در مرزهای اوکراین و گلوله باران اوکراین از خاک روسیه نشانه افزایش تنشها از سوی مسکو است.

کاخ سفید می گوید رهبران آمریکا و آلمان توافق دارند که ورود غیرقانونی کاروان کامیونهای روسی به داخل مرزهای اوکراین یکی دیگر از تحرکات مسکو برای نقض حاکمیت اوکراین محسوب می شود.

جلسه اضطراری شورای امنیت برای بررسی تجاوز جدید روسیه به خاک اوکراین

100کامیون روسی بدون مجوز دولت اوکراین از مرز شرقی این کشور وارد خاک اوکراین شدند.

به دنبال این تجاوز روسیه، شورای امنیت سازمان ملل متحد در اجلاسی اضطراری به بررسی این موضوع پرداخت. این اجلاس به درخواست لیتوانی برگزار شد. دولت اوکراین اقدام روسیه را تجاوز آشکار به خاک خود توصیف کرد.

ناتو و اتحادیه اروپا تجاوز جدید روسیه به اوکراین را محکوم کردند. راسموسن دبیرکل ناتو گفت: روسیه با این اقدامش تنها به بحرانی که خود ایجاد کرده دامن می زند و هرچه بیشتر خود را در انزوا قرار می دهد.

اتحادیه اروپا نیز اقدام روسیه را نقض آشکار قوانین بین المللی و همچنین برخلاف توافقهای مسکو با دولت اوکراین و صلیب سرخ خوانده است “.

خوب! باین خوش رقصی زبونانه چه نامی غیر ازخیانت به هرآنچه که بشریت وزندگی است ، نامید؟

حالا به قسمت کمی از واقعیاتی که ژنرال اوکرائینی «ولادیمیر روبان» درمصاحبه با یک نشریه ی آلمانی گفته است میپردازیم تا خواننده ی محترم متوجه شود که این ژنرال وابسته به یک دولت کودتاگر، ازآن میزان صداقت ووجدان کم وبیشی برخوردار است که فرقه ی رجوی فاقد آنست!

” ژنرال اوکرائینی «ولادیمیر روبان»، ماموریت دارد از طریق گفتگو اسیران جنگ داخلی اوکرائین را مبادله کند. او در مصاحبه ای با خبرنگار پایگاه اینترنتی «اوکرائینسکایا پرا ودا «، که پایگاهی هوادار غرب است، مطالبی گفته که بسیار خواندنی و دانستنی است.

– تاکنون چند نفر را آزاد کرده اید؟

– بیش از صد نفر را. از صد به بالا را دیگر نشمردیم.

– روزی چند نفر از بستگان اسبران به شما تلفن می کنند؟

– تقریبا 300 نفر.

– میدانید در این مدت چند نفر تیرباران شده اند؟

– حدودا می دانم چند نفر ولی تعداد را نمی گویم.

– این ها چه نوع آدم هائی هستند که شما با آنها گفتگو می کنید؟چه جور شخصیتی دارند؟ برای چه – این کار را می کنند؟ احتمالا شما توانسته اید تصویری از آنها بدست آورید.

– ارتش اوکرائین برای چه اسیر می گیرد؟ این ها چه جور آدم هائی هستند در ارتش اوکرائین و در گروههای داوطلب؟

– یعنی برای شما همه از یک قماشند؟

– برای شما اینطور نیست؟ 6 میلیون مردم دونتسک و لوگانسک ناگهان برای شما تبدیل به دشمن شده اند؟

– نه مردم بی آزار دشمن نیستند.

– وآن 15 هزار نفر افراد مسلح – آنها از نظر شما دشمن هستند؟

– رویهمرفته بله. در نهایت آنها کسانی هستند که زندگی و سلامت شهروندان بی آزار را تهدید می کنند.

– هر نظامی زندگی و سلامت مردم بی آزار را تهدید می کند. شغل آنها همین است. افسرانی که آکادمی نظامی را به پایان می برند قاتلان حرفه ای هستند. این را تا حال نمی دانستید؟ آین ها کسانی نیستند که در رژه ها پرچم را بدوش می کشند، این ها در سنگر ها آدم می کشند. جوهر آموزش های آنها همین است. من بعنوان خلبان شکاری آموزش دیده ام . نام بی آزار و خوش طنینی است ولی خلبانش را که کنار بگذاریم باقی می ماند شکاری. یعنی شکارچی. شغل من چیست؟ دنبال کردن برای کشتن.

برای من آنها که آن طرف هستند دشمن نیستند. از دیدگاهی که شما دارید دشمن شمردن آنها کاری است آسان. ولی من آنها را از دیرگاه می شناسم. در میان آنها افسرانی هستند که از پیشکسوتان جنگ در افغانستان هستند. ما دست در دست هم علیه یانوکویچ اعتراض کردیم (منظور کودتا علیه یانوکوویچ است. یونگه ولت) در میان آنها کسانی هستند که با هم در مایدان تظاهرات می کردیم. ولی ما آنها را به این نام نخواندیم که شما می خوانید.

– این افراد با شما در مایدان بودند؟

– بله. و حالا با ارتش اوکرائین می جنگند. حالا دو جبهه وجود دارد.

– ولی چرا این کار را می کنند؟

– چرا سکتور راست در مایدان «آن کار» را کرد؟ یا چرا مردم در مایدان جمع شده بودند؟

– شما که در همان مایدان در کنار هم بودید چرا حالا در مقابل هم قرار گرفته اید؟

– چون آنها که در مایدان بودند با برکنار کردن یانوکوویچ رضایتشان حاصل شد. از این که بگذریم دیگر هیچ یک از خواست هائی که در آن زمان مطرح گشتند عملی نشدند. اکثر مطالبی که امروز شورشیان می خواهند همان ها هستند که در مایدان مطرح شده بودند.

– ولی شکل و شمایل آن بکلی فرق دارد.

– این تغییر شکل را مدیون روزنامه نگاران و همه آن کسانی هستیم که به جای واژه «جنگ» مقوله » عملیات ضد ترور» را اختراع کردند.

– ولی روسیه آن را جنگ نمی داند.

– این چه ارتباطی به روسیه دارد؟

– می خواهید بگوئید روسیه در این چالش نقشی ندارد؟

– شما آنجا یک گروه روسی دیده اید؟

– من سرباز روسی دیده ام.

– شرکت نیروهای روسی را دیده اید؟

– رسما نه. ” …

صابر

***

همچنین:

imageتسخیر سفارت امریکا، مجاهدین خلق (فرقه رجوی) موافق یا مخالف؟

حجت سید اسماعیلی: مجاهدین در گذر تاریخ، مروری بر سی سال استراتژی نبرد مسلحانه

کلمه: توصیف منافقین (فرقه رجوی) و رسانه‌های عربستان از اقدامات تروریستی داعش: حرکت انقلابی مردم مظلوم عراق!

مایکل روبین: علت حمایت موسسه “کلاریون” از مجاهدین خلق (فرقه رجوی) چیست؟

سایت فرقه ها، تهران، سی ام آوریل ۲۰۱۴: …  موسسه اسرائیلی‌آمریکایی کلاریون که مروج ایران‌هراسی و اسلام‌هراسی در آمریکا است و تولید فیلم‌هایی ازقبیل ایرانیوم و وسواس را در پرونده خود دارد گروهک تروریستی منافقین را در لیست «سازمان‌های مسلمان مترقی» خود آورده است.  مایکل روبین

در رابطه با امریکایی هاای که برای لابی کردن قاتلین سربازانشان زیر پرچم مجاهدین خلق می ایستند چه باید گفت؟!!

. ایران اینترلینک، سوم ژانویه ۲۰۱۱: … مسعود رجوی در بالای سن در حال رجز خوانی برای آمریکا بود. وی دست به کمر زده بود و با اشاره به القاعده و شخص بن لادن می گفت و با اشاره به خودش و ارتش دست ساز صدام که بنام ارتش آزادیبخش نام نهاده بود ادامه داد پس از سقوط صدام حسین و مصاحبه هایی که برای تعین هویت افراد این سازمان توسط مامورین وزارت خارجه ، سیا

تلقین تحرکات مسلحانه در کشور یا گرم نگه داشتن تنور اسارت لیبرتی نشینان؟!

مجاهدین خلق فرقه رجوی العربیه تروریسمحمید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، بیست و چهارم اوت 2014: …  ازخود سئوال میکند که قصد این جوانان بی هویت از کوکتل پرانی چه بوده واین حمله؟! به چه مناسبت انجام گرفته است؟؟!! آیا این جوانان بی نام ونشان مهاجم که این عمل را که طبق خبر فوق در 28 مرداد انجام داده

ای کاش حرف مفت هم مالیات داشت! (تحریمی که مجاهدین خلق میگویند …)

صابر، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، چهاردهم اوت 2014: … تحریمی که مجاهدین خلق؟! مدام بر طبل آن میکوبند تا شکل ویران کننده تری بخود بگیرد وما نتوانیم آنطور که شایسته است ، به مقام والای صنعتی 400 سال پیش دست یابیم!! این است خلاصه وجان کلام وگرنه نقل قول از کارشناسان داخلی و یا خارجی ، ازعهده ی عمه ی مرحوم من هم برمیآمد ود

نامه تعدادی از خانواده های گروگانهای مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به ناوی پیلاری، کمیسر عالی حقوق بشر

کمپ لیبرتی ژوئیه 2014انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، دوازدهم اوت 2014: … در وبسایت سازمان مجاهدین خلق ایران که ما مردم ایران و خانواده هایی که عزیزانشان توسط رهبران این سازمان و با وعده ی تحقق بهشت آزادی و زندگی مرفه فریب خورده وربوده شده و اینک پس از کش وقوس های زیاد و شستشوی مغزی کافی به کمپ اشرف انتقال یافته وکماک

شاهدی عادل تر از دم روباه سراغ دارید؟ (وقتی جناح هارتر امریکا و فرقه رجوی شاهد یکدیگر می شوند)

رجوی مجاهدین خلق اسرائیلنوید، انجمن نجات، مرکز آذربایجان شرقی، یازدهم اوت 2014: …  بعبارت ساده تر ، ابتدا جناح هارتر آمریکا حرفی بزبان اینها انداخته واین حرف را در یک نشریه ی فوق ارتجاعی خود منعکس کرده و باند رجوی این حرف را بازگویی دوباره کرده وبدین وسیله خواسته است که حرف جنایتکاران آمریکا را که به زبان او تکرار شده، س