ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیرانا

ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیرانا

ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیرانارابرت فانتینا، گلوبال ریسرچ، (ترجمه کانون هابیلیان)، چهاردهم آوریل 2020:… این وضعیت با حضور تعدادی بالغ بر 3000 نفر از مجاهدین خلق در تیرانا بدتر می‌شود. بسیاری از این اعضای مجاهدین خلق در سن بازنشتگی؛ ولی محدود و محبوس به کار در کمپ تروریستی مجاهدین خلق هستند. بسیاری از مردان و زنان سالخورده دوران کهنسالی‌شان را پشت سیستم‌های کامپیوتری درکمپ مجاهدین خلق سپری می‌کنند تا با استفاده از حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی به جنگ رسانه‌ای با حکومت قانونی ایران بپردازند، که مردم در انقلاب 1979برگزیدند. این افراد در کمپ تروریستی مجاهدین خلق در خطر جدی ابتلا به ویروس و فوت ناشی از آن هستند. ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیرانا 

ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیراناکرونا در کمپ مجاهدین آلبانی اولین قربانی خود را گرفت (+ جنگ ویروسها)

ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیرانا

پول‌های منافقین و پوشاندن منشا کرونا در آلبانی

رابرت فانتینا، گلوبال ریسرچ
فروردين 26, 1399

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

ترجمه بنیاد هابیلیان: گروهک منافقین (مجاهدین خلق) سابقه زیادی در صرف هزینه‌های کلان برای پوشاندن کارنامه ننگین و پیشینه تروریستی‌اش دارد. در پی شیوع ویروس کرونا در جهان و به تبع آن در کشور آلبانی که میزبان سالمندان منافقین است، برخی گزارش‌ها از نقش این گروهک در شیوع ویروس کرونا در آلبانی حکایت داشت. رابرت فانتینا در یادداشتی که در پایگاه گلوبال ریسرچ منتشر شد به واکاوی این گزارش‌ها و تلاش منافقین برای مسکوت‌گذاشتن آن‌ها پرداخته است.

به‌دنبال شیوع  ویروس کرونا در ایتالیا، بیش از 120،000 آلبانیایی ساکن ایتالیا به کشورشان بازگشتند. آلبانی با جمعیتی کمتر از سه میلیون، تا زمان نوشتن این یادداشت، 243 مورد مبتلا به ویروس کرونا دارد. که معادل 84 مورد به ازای هر یک میلیون نفر است. آمار تلفات 13 نفر تاکنون بوده که معادل 5 نفر در یک میلیون نفر است. پیش‌بینی می‌شود این ارقام به دلیل کمبود خدمات بهداشتی ابتدایی و خدمات زیرساختی مدیریت بحران به‌سرعت افزایش یابد. علاوه بر این، با تعداد بسیار بالای آلبانیایی‌های برگشته از ایتالیا، که تعداد 1683 مورد مبتلا به ازای هر یک میلیون نفر، و 192 مورد فوتی از هر یک میلیون نفر را داراست، احتمال شیوع بیشتر این ویروس بسیار زیاد است.

نخست‌وزیر آلبانی ادی راما دستورالعمل‌های سختگیرانه‌ای برای مبارزه با شیوع ویروس صادر کرده است. فقط یک نفر از هر خانواده به مدت یک ساعت در شبانه‌روز برای خرید مواد غذایی یا سایر موارد ضروری اجازه خواهد داشت که خانه را ترک کند، آن هم تنها با کسب مجوز. عواقب نادیده‌گرفتن این دستورالعمل‌ها شامل رد مزایای بیکاری و کمک هزینه دانش‌آموزی برای مدت حداقل یک سال خواهد بود. اعمال این دستورالعمل و محدودیت‌های مربوطه برعهده پلیس و نیروهای ویژه امنیتی خواهد بود که علیه خاطیان از زور استفاده خواهند کرد. نخست‌وزیر حتی گفته اگر بازنشستگان که در بین افراد دارای بالاترین احتمال فوت از ابتلا به ویروس کرونا هستند، از قوانین پیروی نکنند ممکن است خائن شناخته شوند. هرچند این اقدامات بسیار سخت‌گیرانه‌ است، ولی نشان‌ می‌دهد که نخست‌وزیر این کشور موضوع را تا چه حد جدی گرفته است.

این وضعیت با حضور تعدادی بالغ بر 3000 نفر از مجاهدین خلق در تیرانا بدتر می‌شود. بسیاری از این اعضای مجاهدین خلق در سن بازنشتگی؛ ولی محدود و محبوس به کار در کمپ تروریستی مجاهدین خلق هستند. بسیاری از مردان و زنان سالخورده دوران کهنسالی‌شان را پشت سیستم‌های کامپیوتری درکمپ مجاهدین خلق سپری می‌کنند تا با استفاده از حساب‌های کاربری در شبکه‌های اجتماعی به جنگ رسانه‌ای با حکومت قانونی ایران بپردازند، که مردم در انقلاب 1979برگزیدند. این افراد در کمپ تروریستی مجاهدین خلق در خطر جدی ابتلا به ویروس و فوت ناشی از آن هستند.

این موضوع به خاطر دو عامل اساسی است: نخست، شیوه زندگی فرقه‌ای و استعمارگونه مجاهدین خلق، که بیش از 3000 نفر را در یک کمپ نظامی گرد هم آورده است. در این شرایط حتی در صورت ابتلای یک نفر، ویروس به سرعت شیوع پیدا می‌کند. بالغ بر 100،000 نفر از ایتالیا که به‌شدت درگیر این ویروس شده به آلبانی بازگشته‌اند. با جمعیت کم این کشور، احتمال ابتلای افراد به ویروس در این کمپ بسیار زیاد است.

دوماً، از آنجایی که بیشتر اعضای این فرقه کهنسال هستند، بیشتر در معرض خطر قرار دارند. در سرتاسر جهان، به افرادی که دارای سیستم ایمنی ضعیف و مشکلات تنفسی هستند یا بالای 60 سال سن دارند به طور خاص هشدار داده شده که از هر نوع فعالیتی که ممکن است آن‌ها را در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دهد خودداری نمایند.

بسیاری از اعضای مجاهدین خلق  بالای شصت سال سن دارند. از آنجایی که این سازمان خواستار وفاداری کامل به جنبش بود تا به سرعت به موفقیت برسد، آن‌ها را از ازدواج و بچه‌دارشدن باز داشت، چون این اقدامات می‌توانست آن‌ها را از اهداف غیرقانونی و غیراخلاقی‌شان دور سازد. این موضوع کمپ مجاهدین را شبیه یک خانه سالمندان تک‌افتاده و منزوی ساخته است و در بسیاری از کشورها این خانه‌های سالمندان است که ویروس کرونا به شدیدترین حالت مورد تهاجم قرار داده است. همچنین، سال‌های متمادی زندگی آن‌ها در منطقه نسبتا دورافتاده مانع از مواجه آن‌ها با بسیاری از بیماری‌های جزئی شده که باعث تضعیف سیستم ایمنی بدنشان می‌شود.

میزبانی از مجاهدین آلبانی را وارد لیست مقابله با پولشویی کرد. چرا؟

بدین خاطر، ویروس کرونا نه تنها تهدیدی برای بقای این فرقه، بلکه برای مردم آلبانی است. اگر اعضای فرقه توسط ویروس بیمار شوند و کمپ را جهت دریافت معاینه پزشکی یا زندگی با اقوام ترک کنند (اگر اجازه این کار را داشته باشند)، هرشخصی را که با وی ارتباط برقرارکنند در معرض بیماری قرار خواهند داد. با بازگشت آلبانیایی‌های بسیار از ایتالیا، که دارای دومین جایگاه بیشترین تعداد مبتلایان ویروس کرونا و سومین جایگاه تعداد فوتی‌های کرونای ثبت شده در جهان است‌، ریسک مضاعف تحمیل شده به وسیله‌ی اعضای سالخورده مجاهدین خلق فقط شرایط را برای ملت آلبانی سخت‌تر می‌سازد.

گزارش‌هایی وجود دارد حاکی از اینکه شیوع و رشد ویروس کرونا در آلبانی را می‌توان از کمپ مجاهدین خلق ردیابی کرد. با این وجود آن گزارش اولیه پیگیری نشد و به‌نظر می‌رسد که نفوذ گسترده‌، این گزارش‌ها را مسکوت ساخته است.

صرف نظر از منبع بیماری در آلبانی، آشکار است که مجاهدین خلق، یک سازمان تروریستی همیشگی، هم اکنون ناآگاهانه در حال افزایش ریسک سلامتی مردم آلبانی است. تروریست‌های مجاهدین خلق عاجز از انجام هر عملی برای مصالح عمومی هستند، فعالیت‌های تروریستی آن‌ها هم اکنون شامل انتشار احتمالی ویروس کرونا در میان ملتی بدون تجهیزات لازم برای مقابله با آن می‌شود.

لینک به منبع

ویروس کرونا در آلبانی و حضور مجاهدین خلق در تیرانا

***

رابطه با مجاهدین خلق را قطع کنید اما بیائید پشت پرده را هم بنگریممجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز 

مجاهدین خلق از کمین سر کوچه علیه امریکایی ها تا امروز قتل مستشاران امریکایی توسط مجاهدین خلق ایران فرقه رجوی 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/مجاهدین-خلق-منبع-دروغ-های-برایان-هوک/

مجاهدین خلق منبع دروغ های برایان هوک – افشاگری دیلی بیست امریکا

مجاهدین خلق منبع دروغ های برایان هوکهابیلیان و باشگاه خبرنگاران، به نقل از دیلی بیست ، دوازدهم فوریه 2020:… در این گزارش آمده است که برایان هوک روز سی و یکم ژانویه با «رابرت جی. جوزف» یک مقام بلندپایه و پیشین آمریکا که هم اکنون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران را برعهده دارد، دیدار کرده است. شایان ذکر است که شورای مذکور شاخه سیاسی گروهک تروریستی منافقین بشمار می رود. دیلی‌بیست ضمن اعلام این خبر، گروهک منافقین را گروهی «جنجالی» (!) خواند که تا سال ۲۰۱۲ در فهرست سازمانهای تروریستی آمریکا قرار داشت. دیدار جوزف با هوک درست چند هفته پس از حمله هوایی نیروهای تروریستی آمریکا به کاروان نیروهای حشد شعبی و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت می گیرد. مجاهدین خلق منبع دروغ های برایان هوک 

MEK Feeds Brian Hook Though Their Lobbyist Robert G. JosephPompeo Set To Back The Wrong Group Again (MEK, Rajavi cult)

مجاهدین خلق منبع دروغ های برایان هوک

لینک به متن اصلی (انگلیسی)

مجاهدین خلق منبع دروغ های برایان هوک

1- دیدار «برایان هوک» با نماینده گروهک تروریستی منافقین

کانون هابیلیان

پایگاه خبری دیلی بیست با استناد به یک سند قانونی از دیدار نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با نماینده اعزامی گروهک تروریستی منافقین خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری‌تحلیلی هابیلیان به نقل از مهر، پایگاه خبری دیلی بیست در گزارش خود با استناد به سندی که یکی از نمایندگان گروهک تروریستی منافقین به وزارت دادگستری آمریکا تحویل داده است، اعلام کرد که «برایان هوک»، نماینده ویژه دولت آمریکا در امور ایران با یکی از نمایندگان گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده است.

در این گزارش آمده است که برایان هوک روز سی و یکم ژانویه با «رابرت جی. جوزف» یک مقام بلندپایه و پیشین آمریکا که هم اکنون نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران را برعهده دارد، دیدار کرده است. شایان ذکر است که شورای مذکور شاخه سیاسی گروهک تروریستی منافقین بشمار می رود.

دیلی‌بیست ضمن اعلام این خبر، گروهک منافقین را گروهی «جنجالی» (!) خواند که تا سال ۲۰۱۲ در فهرست سازمانهای تروریستی آمریکا قرار داشت.

دیدار جوزف با هوک درست چند هفته پس از حمله هوایی نیروهای تروریستی آمریکا به کاروان نیروهای حشد شعبی و شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده نیروهای قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت می گیرد.

در واقع این دیدار در حالی صورت گرفت که در روزهای پس از ترور سردار سلیمانی، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا با صدور یادداشتی مقامات این کشور را از هرگونه دیدار با نمایندگان گروهک تروریستی منافقین منع کرده و در توضیح این ممنوعیت به تاریخچه جنجالی این گروهک- مداخله ادعایی آن در عملیات ترور سه افسر ارتش آمریکا و سه پیمانکار غیرنظامی- و همچنین جایگاه ضعیف این گروهک در میان مردم ایران اشاره کرد.

لینک به منبع

2- دیدار برایان هوک با منافقین بعد از ترور شهید سلیمانی

باشگاه خبرنگاران

رسانه آمریکایی گزارش داد برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بعد از ترور سردار سلیمانی به دست ارتش تروریست این کشور با گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده است.

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، رسانه آمریکایی دیلی‌بیست گزارش داد برایان هوک، نماینده ویژه آمریکا در امور ایران بعد از به شهادت رساندن سردار سپهبد قاسم سلیمانی به دست ارتش تروریست آمریکا و به فرمان ترامپ با یکی از نمایندگان گروهک تروریستی منافقین دیدار کرده است.

پایگاه دیلی‌بیست که از منافقین به عنوان گروهی جنجالی که تا سال ۲۰۱۲ در فهرست تروریستی آمریکا قرار داشت یاد کرده است، این خبر را بر اساس سندی که نماینده منافقین آن را طبق قوانین آمریکا تحویل وزارت دادگستری این کشور داده است، گزارش داد.

در سندی که نماینده گروهک تروریستی منافقین تحویل وزارت دادگستری آمریکا داده، به جزئیات گفت‌وگوی او و برایان هوک اشاره‌ای نشده است.

قوانین آمریکا نماینده‌های گروه‌ها یا کشور‌های خارجی را ملزم به ثبت رسمی رایزنی‌های خود با مقام‌های دولت آمریکا می‌کند.

این دیدار در حالی انجام شده که پیش‌تر رسانه‌های آمریکا گزارش داده بودند مایک پمپئو، وزیر خارجه آمریکا مقام‌های این کشور را از دیدار با نمایندگان منافقین منع کرده است.

دیلی‌بیست اعلام کرد پمپئو در آن اطلاعیه به سابقه بحث‌انگیز منافقین و جایگاه ضعیف آن در میان مردم ایران اشاره کرده بود.

آمریکا بامداد روز جمعه ۱۳ دی ماه با حمله هوایی به فرودگاه بغداد سردار سپهبد قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس و ۱۰ تن دیگر از جمله فرمانده نیرو‌های بسیج مردمی عراق را به شهادت رساند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در یک کنفرانس خبری رسما اعلام کرد به دستور مستقیم او عملیات انجام شد.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران روز ۸ ژانویه (۱۸ دی ماه) در انتقام سخت ترور سردار شهید قاسم سلیمانی، پایگاه عین الاسد که بزرگترین پایگاه هوایی آمریکا در عراق است را موشک باران کرد.

دو نماینده مجلس نمایندگان آمریکا از وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) خواستند درباره میزان تلفات حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد عراق شفاف سازی کند.

انتهای پیام/

لینک به منبع

مجاهدین خلق منبع دروغ های برایان هوک

***

کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟کشته شدگان اعتراضات ایران . عدد هزار از کجا آمد؟

چهره وطن فروش رجوی از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردشکنجه رزمندگان؛ اوج خیانت منافقین (فرقه رجوی، مجاهدین خلق) در جنگ تحمیلی

Saudi_Arabia_Mojahedin_Khalq_Maryam_Rajavi_Cult_MEK_MKO_NCRI_Terrorism_Financeوبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردپایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

مجاهدین خلق سر بریدن را از مخابرات صدام آموزش دیده اندباند رجوی با رژیم های دیکتاتوری متعارف؟! مشکلی ندارد!

از گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجویاز گلریزان و گدایی تا سه تن طلای عربستان برای مهریه مریم رجوی

انسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشانانسانها را به انتخابشان میشناسند نه به حماقتشان

سخنگوی مجاهدین سربازان ارتش را به مزدوری دعوت کردوطن فروشی مجاهدین خلق فرقه رجوی و ضدیت مزدور مریم رجوی  با ایران و ایرانی 

جمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلقجمشید برزگر، بی بی سی: تقابل عربستان و ایران؛ ارسال پیام از مقر سازمان مجاهدین خلق

عبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردندعبدالرضا نیک بین رودسری، عبدی از بنیانگذاران مجاهدین خلق : آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند

همچنین: