ویژگی اصلی مسعود رجوی

ویژگی اصلی مسعود رجوی

ویژگی اصلی مسعود رجویموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، شانزدهم اوت 2021:… رجوی برای تحریک اعضای فرقه مجاهدین خلق به آنها می گفت شعار «بیا بیا» بدهند و با عراقی ها درگیری بشوند. به این ترتیب در شرایطی که هیچ تهدیدی متوجه خودش نبود، باعث مرگ، و مجروح شدن صدها تن از اعضای نگون بخت و گرفتار در فرقه شد. یک نمونه آن  نگه داشتن 100 نفر در قرارگاه اشرف به بهانه حفاظت از اموال و نفرستادن آنها به کمپ لیبرتی بود که در نهایت بیش از 50 تن از آنها را به کام مرگ فرستاد. مسبب اصلی چند کشتار در اشرف توسط نیروهای عراقی خود شخص رجوی می باشد چرا که قابل پیشگیری بود ولی جان انسانها برای رجوی ارزشی نداشت. رجوی سالیان طولانی است که بهترین امکانات را برای حفظ جان خود بکار گرفته است اما باز هم برای آن که خطری متوجه او نباشد، هرگاه کمترین خطری را برای جانش احساس نمود اقدام به فرار کرد و نیروهایش را تنها گذاشت. و حالا همین خونها و آه خانواده های داغ داراست که بنیان و ریشه این فرقه را می سوزاند.! ویژگی اصلی مسعود رجوی 

ویژگی اصلی مسعود رجویتبعید مریم رجوی به آلبانی و شکایت شوهر مرحومش

ویژگی اصلی مسعود رجوی

ویژگی‌های رهبر سازمانی که  می گفت سرلوحه اش فدا و صداقت است!

موسی دامرودی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 15.08.2021

مسعود رجوی ویژگی های پلید و منفی زیادی دارد اما بی شک یکی از مهمترین ویژگی های او بزدلی است. او همواره از خطر فرار کرده  در حالی که برای دیگران نسخه مقاومت می پیچد. او میگفت پرداخت بها از رده  بالا به پائین است ولی خودش را همیشه از خطر دور نگه داشته است و سر بزنگاه غیبش میشود و همه چیز فراموشش میشود.

اوایل مرداد ماه 1360 و در حالی که به تصمیم رجوی یک ماه بود که فرقه مجاهدین وارد جنگ مسلحانه رسمی با جمهوری اسلامی شده بودند، رجوی برای جان بدر بردن، به فرانسه گریخت تا خطری متوجه او نباشد. این در حالی بود که تعداد زیادی از هواداران مجاهدین بدلیل اینکه رهبران سازمان آنها را از قصد خود برای جنگ مسلحانه آگاه نکرده بودند درگیر زندان و اعدام شده بودند.

البته این اولین بار نبود که رجوی از مرگ فرار می کرد. بنابر آنچه در برگهای بازجویی رجوی در زندان شاه موجود است و آنچه برخی از مقامات امنیتی رژیم شاه و منجمله پرویز ثابتی (از مسئولین ساواک) بعدها افشا کردند، رجوی بعد از دستگیری شروع به همکاری با ساواک نمود و در نتیجه جان خود را از خطر مرگ نجات داد. این در حالی بود که بقیه رهبران سازمان محکوم به اعدام شدند. او با وقاحت تمام در نشستها می‌گفت که بنیانگذاران به من می‌گفتند که ما شهید میشویم و تو زنده می‌مانی و این راه را ادامه میدهی و بسا در مدار بالاتری از ما قرار میگیری و اینطوری خیانت خودش را توجیه میکرد.

و در جای دیگری که رجوی خودش در جای امن بود اما نیروهایش را به کشتارگاه فرستاد عملیات موسوم به فروغ جاویدان بود. در حالی که تعداد زیادی از نیروهای فرقه وارد این عملیات شده و حتی به دستور رجوی افرادی که از خارج از کشور به عراق آمده بودند بدون آموزش به این عملیات فرستاده شده بودند و در نهایت نیز چندین هزار تن از نیروهای فرقه  بعد از شکست از نیروهای ایران در عملیات مرصاد ، کشته یا زخمی شدند، رجوی به همراه مریم قجر حداکثر خطری که پذیرفتند، رفتن به یک سنگر مجهز در حوالی 40 کیلومتری از مرز ایران بود که به صدام تعلق داشت و خطری آن را تهدید نمی کرد و در مقابل بمباران ایمن بود و خود رجوی در نشست توجیهی این عملیات و در حالی که از نیروها نظر خواهی میکند در آخر گفت که حتی اگر فقط کلاش داشتیم باز هم فرمانده کل میگفت برویم  یعنی آگاهانه نیروها را به کشتارگاه فرستاد.

پرواز خیانت ، سالگرد انتقال مسعود رجوی از فرانسه به عراق

نوبت بعدی هنگام حمله اول آمریکا و نیروهای ائتلاف علیه عراق در سال 1370 بود که رجوی باز هم بزدلانه فرار کرد. در حالی که تمامی نیروهای فرقه  در عراق حضور داشتند، به ادعای مریم قجر که بعدها در یکی از نشست های درونی فرقه گفته بود، رجوی و مریم قجر برای در امان ماندن از خطر بمباران ها، به کشور اردن رفته بودند و کلیه نیروها را در عراق ول کردند و بعد از اتمام جنگ به عراق بازگشتند !

فرار بعدی هنگام حمله دوم آمریکا به عراق اتفاق افتاد که طی آن رجوی و مریم قجر به اعضاء گفته بودند باید بایستیم و در جلوی صف هم مریم قجر خواهد بود!! اما بعدها معلوم شد که مریم قجر چند هفته قبل از جنگ به فرانسه گریخته بود و حتی صبر نکرد تا جنگ شروع شود.

رجوی هم به یک مکان نامعلوم گریخت و هنوز که هنوز است از ترس جانش جرات ندارد خودش را علنی کند. یعنی نزدیک 20 سال است که مخفی شده است. این در حالی بود که تعداد زیادی از اعضای فرقه زیر بمباران آمریکایی ها کشته، معلول و یا مجروح شدند و بعداز سقوط اشرف ما متوجه شدیم که چه پناه گاهی برای خودش در اشرف ساخته است که ما خبر نداشتیم. بله این است معنی شعار جامعه‌ای بی طبقه توحیدی و پرداخت قیمت از بالای سازمان است؟

موسسان پنجم مسعود رجوی چرا و چگونه؟

*پس از سقوط صدام، رجوی در حالی که در مخفیگاه امن بود و حتی جرات دادن یک پیام تصویری و بعدها حتی جرات دادن پیام صوتی را هم نداشت، به اعضای نگون بختِ باقیمانده در قرارگاه جهنمی اشرف می گفت با ارتش و نیروهای عراقی درگیر شوند.

رجوی برای تحریک اعضای فرقه مجاهدین خلق به آنها می گفت شعار «بیا بیا» بدهند و با عراقی ها درگیری بشوند. به این ترتیب در شرایطی که هیچ تهدیدی متوجه خودش نبود، باعث مرگ، و مجروح شدن صدها تن از اعضای نگون بخت و گرفتار در فرقه شد. یک نمونه آن  نگه داشتن 100 نفر در قرارگاه اشرف به بهانه حفاظت از اموال و نفرستادن آنها به کمپ لیبرتی بود که در نهایت بیش از 50 تن از آنها را به کام مرگ فرستاد.

مسبب اصلی چند کشتار در اشرف توسط نیروهای عراقی خود شخص رجوی می باشد چرا که قابل پیشگیری بود ولی جان انسانها برای رجوی ارزشی نداشت.

رجوی سالیان طولانی است که بهترین امکانات را برای حفظ جان خود بکار گرفته است اما باز هم برای آن که خطری متوجه او نباشد، هرگاه کمترین خطری را برای جانش احساس نمود اقدام به فرار کرد و نیروهایش را تنها گذاشت.

و حالا همین خونها و آه خانواده های داغ داراست که بنیان و ریشه این فرقه را می سوزاند.!

موسی دامرودی ۱۴۰۰/۵/۱۵

لینک به منبع

مسعود رجوی بجای پاسخگویی ، در جمع مسخره میکرد

ویژگی اصلی مسعود رجوی 

***

خروج سازمان مجاهدین خلق از عراق بعد از ۳۰ سال

مسعود خدابنده بی بی سیلینک به ویدئو در سایت بی بی سی

کیهان لندن – خداحافظ بغداد، سلام تیرانا

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

***
Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser 1
پایان یک راه – تیزر اول

Mojahedin Khalq, MEK, Rajavi cult in Iraq No more
اتمام قائله مجاهدین خلق، فرقه رجوی در عراق
The End of the Path – Teaser ۲
پایان یک راه – تیزر دوم 

ورود سازمان مجاهدین خلق به ‘فاز نظامی’ و پیامدهای آن

آنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)اآنها نه تنها شکست خوردند که سقوط اخلاقی کردند (به مناسبت درگذشت عبدالرضا نیک بین رودسری – عبدی)ا

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/موسی-دامرودی-صدای-ناقوس-فروپاشی-فرقه/

خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

خانواده ها ، صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق موسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و ششم آوریل 2021:… هرچند در سال گذشته به دلیل اقدامات غیر انسانی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی سران فرقه منحوس تعداد قابل توجهی از اعضای گرفتاراین فرقه جنایتکار بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده وموجب غم و اندوه تعدادی از پدران و مادران چشم انتظار شد؛ ولی صدای رسای همین مادران با ارسال رگبار نامه های اعتراض آمیز به سازمان بهداشت جهانی و سایر نهاد های بین المللی موجب گردید تا مسئولین بهدَاشتی آلبانی زیر فشار سازمان جهانی بهداشت از مقر به شدت حفاظت شده فرقه جاهدین خلق بازدید کنند و رجوی را بابت عدم رعایت اصول بهداشتی تحت فشار بگذارند تا کمی شرایط نیروهای نگون‌بخت بهتر شود. این اقدامات باعث شد که به جد دست مریم قجر در به قربانگاه بردن اعضاء با ترفند کرونا بسته شود. خانواده ها  صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق  

خانواده ها ، صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق منع دیدار مادر ، طناب دار آخوندها نیست

ویژگی اصلی مسعود رجوی 

خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

موسی دامرودی ، تیرانا،  سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی  ـ 25.04.2021

سال 1399 با تمامی فراز و نشیب ها و به رغم تلاشهای مذبوحانه ی سران فرقه منفور رجوی که با قدرت تمام کوشیدند تا مانع شنده شدن صدای مادران چشم انتظار شوند مثل همیشه با پیروزی خانواده ها وبا سر فرازی به پایان رسید وجیغ بنفش سرانه فرقه را درآورد.

هرچند در سال گذشته به دلیل اقدامات غیر انسانی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی سران فرقه منحوس تعداد قابل توجهی از اعضای گرفتاراین فرقه جنایتکار بر اثر ویروس کرونا جان خود را از دست داده وموجب غم و اندوه تعدادی از پدران و مادران چشم انتظار شد؛ ولی صدای رسای همین مادران با ارسال رگبار نامه های اعتراض آمیز به سازمان بهداشت جهانی و سایر نهاد های بین المللی موجب گردید تا مسئولین بهداشتی آلبانی زیر فشار سازمان جهانی بهداشت از مقر به شدت حفاظت شده فرقه جاهدین خلق بازدید کنند و رجوی را بابت عدم رعایت اصول بهداشتی تحت فشار بگذارند تا کمی شرایط نیروهای نگون‌بخت بهتر شود.

این اقدامات باعث شد که به جد دست مریم قجر در به قربانگاه بردن اعضاء با ترفند کرونا بسته شود.

درسال 99 شاهد طوماری با بیش از 11 هزار امضاء از خانواده های دردمند و چشم انتظار بودیم وکاری کرد که  رجوی ملعون از قبر بیرون آمد و شخصا مجبور به موضع گیری آن چنانی شد.

همچنین درسالی که گذشت شاهد اشک شوق خانواده غلامعلی میرزایی بودیم که به کوری چشم فرقه منحوس رجوی پس از 40 سال اسارت به خاک میهن و آغوش خانواده اش بازگشت .

و علیرغم هر چه تلخی و سختی که در سال گذشته بود ولی در  پایان سال 1399 با برگزاری دادگاه بین المللی و شکایت تعدای از جداشدگان و دوستان قدیمی ما در ایران که خانواده ها  هم با قدرت هرچه بیشتراز آنها حمایت کردند و موجب شیرین کامی همه دوست داران آزادی شده و کام رجوی ها بشدت تلخ و زهرآگین  شد. عملی که بازهم رجوی راهراسان کردو باعث شد که رجوی ماهیت اصلیش را نشان بدهد و جدا شده ها را تهدید به ترور کند.

باور داریم که سال 1400 همچون سال گذشته سال پیروزی همه خانواده ها و جداشدگان خواهد بود و ان شاالله هم زمان با ریشه کنی ویروس منحوس کرونا شاهد آزادی تمامی اسیران فرقه رجوی خواهیم بود که از هم اکنون پروسه جدا شدن نیروها با جدایی چند نفر استارت خورده است.

لینک به منبع

خانواده ها صدای ناقوس فروپاشی فرقه مجاهدین خلق 

***

وحشت رجوی از اسم خانوادهخانواده مجاهدین در آلبانی – موانع رجوی و وظیفه انسانی ما

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/عاقبت-مزدوری-و-جاسوسی-برای-صدام-حسین/

عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسین

موسی دامرودی - عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسینموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، شانزدهم آوریل 2021:…  امروزه مریم رجوی در ضعیف ترین نقطه ی سالهای گذشته ی خود در آلبانی بسر می برد و حتی صحبتهائی از اخراج این فرقه ی ضد انسانی به یکی از کشورهای آفریقائی مطرح است. و اخیرا هم ضربه ی استراتژیک دیگری بر پیکر فرسوده مریم رجوی فرود آمد و آنهم شکایت جمعی از جداشدگان از این سازمان منفور به عنوان شاکیان خصوصی آسیب دیده روحی و روانی و جسمی از جنایات فرقه ای این گروه خشن با سوابق نظامی و تروریستی، می باشد!  اکنون شما تصور کنید این زن تروریست تحت تعقیب چند دولت ، با احکام قضائی و بین المللی جدید جداشدگان از آن سازمان، با چه آینده ای روبروست؟ عاقبت مزدوری و  جاسوسی 

موسی دامرودی - عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسیناخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسین و … همین است !!

ویژگی اصلی مسعود رجوی 

موسی دامرودی ، تیرانا ، سایت نجات یافتگان در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 15.04.2021

در تیر ماه سال ۱۳۸۹ دادگاهی در عراق حکم بازداشت مسعود و مریم رجوی و ۳۹ تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق را به اتهام جنایت علیه بشریت صادر کرد. به گفته دادگاه وجود شواهدی مبنی بر همکاری مسعود و مریم رجوی و سازمان مجاهدین خلق با صدام حسین در سرکوب شیعیان و مردم کردستان دلیل صدور حکم بوده‌است.

عاقبت مریم رجوی به دنبال ایجاد تنش های زیاد در فرانسه، در ابتدا در حصر خانگی در اور سورواز قرار گرفت و تمامی سخنرانی ها و مراسم سالانه ویلپن ملغی شد  به دنبال آن دولت فرانسه او را در سال 1398 از خاک فرانسه اخراج کرد.

بدینسان مریم رجوی هم به جمع باتلاق نشینان در آلبانی پیوست اما بخاطر اینکه نیروها نفهمند که فرانسه مریم را اخراج کرده است به آنها گفته شد خواهر مریم دیگر به فرانسه نمی‌رود و روی سرنگونی و متمرکز کردن نیرو در آلبانی می ماند. آنزمان  سران فرقه روی ترامپ برای جنگ آمریکاه با ایران خیلی حساب باز کرده بودند که همین روزها دولت ایران سرنگون میشود واعضای نگونبخت رابا این ترفندها سرگرم و به کار می کشیدند !

ولی با تغییر دولت وقت در آمریکا و شکست ترامپ در انتخابات و روی کار آمدن دمکراتها همه رشته های سران فرقه پنبه شد!

امروزه مریم رجوی در ضعیف ترین نقطه ی سالهای گذشته ی خود در آلبانی بسر می برد و حتی صحبتهائی از اخراج این فرقه ی ضد انسانی به یکی از کشورهای آفریقائی مطرح است.

و اخیرا هم ضربه ی استراتژیک دیگری بر پیکر فرسوده مریم رجوی فرود آمد و آنهم شکایت جمعی از جداشدگان از این سازمان منفور به عنوان شاکیان خصوصی آسیب دیده روحی و روانی و جسمی از جنایات فرقه ای این گروه خشن با سوابق نظامی و تروریستی، می باشد!

اکنون شما تصور کنید این زن تروریست تحت تعقیب چند دولت ، با احکام قضائی و بین المللی جدید جداشدگان از آن سازمان، با چه آینده ای روبروست؟

همه ی جداشدگان مظلوم و خانواده های اسرای این فرقه امیدوارند با احکام سنگین بین المللی جدید، خیلی زود مریم رجوی دستگیر و در مقابل عدالت قرار بگیرد! همچنان امید است که در آینده شاهد آزادی اسیرانی بیشتری از این فرقه منفور باشیم که گرفتار در چنگالهای خشن فرقه ای این گروه در آلبانی در اسارتی دردناک و طولانی بسر می برند. انشاالله

لینک به منبع

عاقبت مزدوری و  جاسوسی برای صدام حسین

***

اخراج مجاهدین از آلبانی به اریترهاخراج مجاهدین از آلبانی به اریتره

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/گوهران-بی%e2%80%8cبدیل-انقلاب-مریم/

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریمموسی دامرودی، نجات یافتگان در آلبانی، سی ام مارس 2021:… اما آنچه یک عضو قدیمی از فرقه مجاهدین بعد از بیش ازچند دهه با خود می آورد چیست ؟ ابتدابه هیچ می رسیم …بعد از یک مقطع وپروسه مات ومبهوت ماندن واحساس تهی بودن با برگشتی عمیق به سالیان عمرتلف شده به چیزهای پوچی به شرح زیر رسیدیم : *آموزش نظامی پوشال؛  چون تا تقی به توقی خورد همه سلاحها و آموزش بادهوا شد و رفت؛ رجوی که زرد کرده بود همه را داد و بعد هم گفت : داوطلبانه سلاحها را دادیم !!!. *آموزش تشکیلاتی –   دروغ و عدم صداقت و چاپلوسی که هیچکدام در بیرون و زندگی آزاد ارزشی ندارد. گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم 

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریممجاهدین از دادگاه میترسند

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم 

می گفتی ما گوهر بی بدیل مجاهدین هستیم

حیف و صد حیف از عمر باد بر رفته در فرقه مجاهدین خلق

ویژگی اصلی مسعود رجوی 

موسی دامرودی

آقای موسی دامرودی – آلبانی

موسی دامرودی، تیرانا ـ سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ

وقتی یک جداشده از فرقه رجوی به دنیای آزاد و زندگی نرمال در اجتماع قدم می گذارد تازه وارد این فضا می شود که از خود بپرسد طبق یک محاسبه جدول ضربی ساده(دودوتا- چهارتا) که در این دوران از عمر چی آموخته و یا از فنون روزگار چه حاصل کرده است تا از آن برای امرار معاش وگذران زندگی بهره ببرد.

آیا آن همه القابی که رجویها در طول این سالیان بارمان  میکرد؛ مثل گوهران بی بدیل و ما آگاه ترینیم و ما انقلابی ترینیم و ما ثروتمنترینیم و ما شادترینیم و افسران ارتش آزادیبخش پشیزی ارزش دارد که بتوانیم لقمه نانی با آن دربیاوریم؟ آیا با بالاترین سرمایه جهان یعنی انقلاب خواهر مریم می توانیم یک شاهی هم در بیاوریم . اصلأ در بیرون از فرقه رجوی کسی برای این القاب تره خورد میکند؟؟؟.

اینها فقط مصرف داخلی مناسبات فرقه برای سرگرم کردن نیروهای نگون‌بخت است که هوا برشان ندارد ومابازای عمری که تلف می کنند و توسری که می خورند  درعالم هپروت مثل آدمای مالیخولیایی فکر کنند که  چه آدمهای ثروتمند و دارایی هستند و چه شخصیتهای مهمی و مفیدی  برای جامعه هستند.

بله واقعیت  این است که هرشخصی برای ادامه حیات و امورات جاری زندگی؛ جوانی و تخصص و تجربه، لازم است تا لقمه نانی به دست بیاورد.! ولی در فرقه رجوی همه اینها را از نفرات گرفته است؛ با کارهای یدی و طاقت فرسای شبانه  روزی، جسم و جان و روح آدمها را داغان کرده است.

بله همین آگاه‌ترین فرزندان خلق و جهان وقتی که پا به دنیای خارج از مناسبات فرقه میگذارند  تازه متوجه میشوند که این سالیان در غار زندگی می‌کردند و عقب افتاده ترین هستند و احساس حقارت میکنند چرا که با ساده ترین وسیله که امروزه در دست بچه های کوچک دیده میشود مثل موبایل بلد نبودند کار کنند.

اما آنچه یک عضو قدیمی از فرقه مجاهدین بعد از بیش ازچند دهه با خود می آورد چیست ؟

ابتدابه هیچ می رسیم …بعد از یک مقطع وپروسه مات ومبهوت ماندن واحساس تهی بودن با برگشتی عمیق به سالیان عمرتلف شده به چیزهای پوچی به شرح زیر رسیدیم :

*آموزش نظامی پوشال؛  چون تا تقی به توقی خورد همه سلاحها و آموزش بادهوا شد و رفت؛ رجوی که زرد کرده بود همه را داد و بعد هم گفت : داوطلبانه سلاحها را دادیم !!!.

*آموزش تشکیلاتی –   دروغ و عدم صداقت و چاپلوسی که هیچکدام در بیرون و زندگی آزاد ارزشی ندارد.

البته ازحق نگذریم انبوه  کار انجام دادیم و کلی یادگرفتم:

*برنج پاک کنی تخصصی وآماتور – عدس وماش پاک کنی – پوست کندن پیاز وسیب زمینی و بادمجان و خورد کردن سبزی با نظارت مسئول مستقیم.

*حمالی وکارسخت درساختمان سازی وخراب نمودن دوباره تا نیرو سرگرم باشدو احساس بیکاری و پوچی نکند.

* کندن زمین وپرکردن گونی های خاک، درست کردن سنگر برای مسیولین بالا، جابجایی و…  بطور مستمر برای سالها به منظور وقت پرکنی..

– درواقع ماهها و سالها عمرمان تلف شد ویک تجربه وحرفه به درد بخور که اکنون بتواند به لقمه نانی برایمان تبدیل شود را بدست نیاوردیم.

تا وقتی اسیر رجوی بودیم وداخل همان مناسبات به کرده خودمان وحماقتی که سالها مرتکب شده بودیم نخندیده بودیم چون حس نمی کردیم و چنان بر سر ما آورده بودند که درک درستی از گذر زمان و غیره  نداشتیم !

اکنون که از ان بی حسی درآمده و نگاهی و حتی نیم نگاهی به پشت سر می اندازیم می فهمیم که  فقط ماهستیم که دارای چنین گذشته سیاهی هستیم وفقط خودمان هستیم که به خودمان می خندیم وبرایمان چندش آور است وبس.

این حاصل 40 سال عمر وبرای برخی ها شاید بیشتراست که گذشته وعمرخود را تلف کرده ومدام دریک سیکل ومداربسته دراختیار رجوی بوده وچنین اسارتی را تحمل کرده ایم. اکنون به محض مواجه شدن با دنیای آزاد انگارمصداق همان اصحاب کهف هستیم. البته آنها درخواب واقعی بودند و حس نکردند زمانشان چگونه گذشت و دردی هم نداشتند اما مافارغ التحصیلان از دانشگاه جهل فرقه و فریب و ریای باند رجوی  درغفلتی ننگین واسارتی پوشالی دراختیار شیطان مجسم  رجوی بودیم و چه ها که بر ما گذشت و  …و چه دردی بود این دوران و این دوره غفلت!!!. حیف و صد حیف

لینک به منبع

گوهران بی‌بدیل انقلاب مریم

ویژگی اصلی مسعود رجوی 

***

وطن فروشان کاسه لیس ، چکمه های خونین اربابشان را لیس میزنندمریم رجوی، مجاهدین خلق، دروغ میگویند، پول میگیرند و آفتابه امریکا را پر می کنند

داستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمارداستان کمپ اشرف. مجاهدین خلق، قربانیان اربابانی بی شمار

رجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقهرجوی مزدور و تروریست است و ما نجات یافتگان از فرقه

بولتون در برابر ظریف در خصوص مجاهدین خلقگفتگوی اختصاصی ندای حقیقت با مسعود خدابنده. واقعیتهایی از مریم رجوی، مسعود رجوی و مجاهدین خلق از درون

وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.وبگاه البوابه از حمایت مالی عربستان سعودی از گروهک تروریستی منافقین که شامل اهدای سه تُن شمش طلا می‌شود، خبر داد.

مجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق بولتون در برابر ظریفمجاهدین خلق: پایان سی سال حضور در عراق

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کندمسعود خدابنده، هافینگتون پست: انگلی به نام “مجاهدین خلق” نمی‌تواند به ترامپ کمکی کند

مسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده استمسعود خدابنده، هافینگتون پست: جنجال بزرگ برای اینکه مجاهدین خلق نمیتوانند ثابت کنند رهبرشان مسعود رجوی زنده است

Iran Interlink

همچنین: