يك بام و چند هوای فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

يك بام و چند هوای فرقه مجاهدین خلق در آلبانی

حسن_حیرانی_تلویزیون_الجزیره_مصاحبه_مجاهدین_خلق_،فرقه_رجوی_آلبانیحسن حیرانی، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و هشتم آوریل 2019:… از داخل فرقه مجاهدین هم اخباري ميومد بيرون كه اينا ( یعنی مسئولين فرقه مجاهدین و رهبر پاكبازشان مریم رجوی !؟!؟!) خيلي خوشحالند و رو پاشون بند نيستند بطوري كه مدام وسط نشست هاي داخل فرقه با ربط و بي ربط باجست وخيزهاي ميمون وار ، خرسندي خودشون رو و اينكه چه كلان دستاوردي!؟!؟ رو با كمك دوستانشون در دولت آلباني و همچنين فرا آلباني علیه اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق بدست آورده اند را بروز ميدادند.

حسن_حیرانی_تلویزیون_الجزیره_مصاحبه_مجاهدین_خلق_،فرقه_رجوی_آلبانیThe shadowy cult Trump advisors tout as an alternative to the Iranian government

لینک به منبع

يك بام و چند هوای فرقه مجاهدین خلق در آلبانی!؟

حسن حیرانی ، تیرانا، سایت نجات یافتگان از مجاهدینخلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ 28.04.2019

با سلام دوستان

حسن حیرانی، آلبانی

حسن حیرانی، آلبانی

حتما همانطور كه ميدانيد و اطلاع رساني شده همگي درجريان ميهماني سروپا متناقض سازمان رمسا و كميسارياي عالي پناهندگان درهتل مونديال تيرانا هستيد، كه مثلا اعلام رسمي و جشن پاياني قطع كليه پشتيباني هاي حياتي از نفرات جدا شده از فرقه رجوي بود. بگذريم كه اين طرح از مدتها پيش با قطع شدن تدريجي خدمات دندانپزشكي ، اپتيشن ، عينك ، فيزيو تراپي و حتي قطع شدن كارت آبونه اتوبوس ،…. كليد خورده بود و تنها مانده بود اين 230 يورو كه آنهم بدون كوچكترين خجالتي قطعش كردند.

از داخل فرقه مجاهدین خلق  هم اخباري ميومد بيرون كه اينا ( یعنی مسئولين فرقه و رهبر پاكبازشان!؟!؟!) خيلي خوشحالند و رو پاشون بند نيستند بطوري كه مدام وسط نشست هاي داخل فرقه با ربط و بي ربط باجست وخيزهاي ميمون وار ، خرسندي خودشون رو و اينكه چه كلان دستاوردي!؟!؟ رو با كمك دوستانشون در دولت آلباني و همچنين فرا آلباني علیه اعضای نجات یافته از فرقه مجاهدین خلق بدست آورده اند را بروز ميدادند. البته بركسي پوشيده نيست كما اينكه از داخل مزرعه حيوانات هم به ما ميگفتند كه اينجا نفرات به هم ميگن اين مذخرفات رو دارند به رخ ما ميكشن كه بترسونن مارو و اينجوري غير مستقيم ميگن بري هيچي بيرون نيست وخلاصه به زعم خودشان مثلا كوچكترين روزنه و كورسوي اميدي رو به روي نفرات داخل مزرعه حيواناتشون ببندند. كما اينكه قبلتر هم زهرا خانم مریخی در نشست گفته بوده كه با اخراج سفير ايران اين افراد جداشده بي پدرشدند (البته منظورش نفراتي هستند كه جلوي فرقه ايستاده اند نه اونايي كه قلاده خودشون تو گردنشونه ) و بعد اين هم ما بيكار نيستيم و  …

البته تا كنون فرقه مجاهدین خلق غلطي نتونسته بكنه و برعکس هرچه اينها پرونده هاي معجول و پر ازدروغ به دولت اينجا ميدهند دولت اينجا بيشتر به ماهيت پر از دروغ و دبنگ اين فرقه پي ميبرد. كما اينكه من خودم از مقامات اينجا خودم رفتم سوال كردم كه آيا من به عنوان كسي كه ساليان تو اون فرقه بودم آيا پابليك كردن خاطراتم جرمه كه گفتند نه تا زماني كه عليه امنيت كشور اقدامي نداشته باشيد ما نه كاري داريم به شما و نه به ماربطي داره و اينجوري هم نيست كه يه مشت آدم احمق كه فكر ميكنند خيلي زرنگ هستند بتونند ما رو فريب بدن وبه جون شما بندازند از اين بابت شما خيالتون راحت باشه.

اما طنز قضيه اينجاست كه اين فرقه اي كه ادعاهايش سر به فلك كشيده نه تنها به دنبال صرف هزينه كلان جهت انتقال نفرات جداشده به خارج از آلباني است بلكه در يك فقره بي مرزي مصلحتي با دشمن خدا وخلق با ارتباطات غير مستقيم با نفراتي كه عليه فرقه افشاگري ميكنند تماس ميگيرند و مزه دهنشان را چك ميكنند و ضمن تشويق به ترك آلباني به شيوه قاچاقي انسان معروف كشيش بهروز قرباني پيشنهاد ميدهند چنانچه كه آنها قصد بيرون رفتن از آلباني را دارند سازمان پر افتخار كمك ميكند و تامين هزينه خواهد شد. اين موضوع تا آنجا پيش رفته كه حتي در رابطه با خود من كه فرقه مدعي فعاليتهاي نفرات عليه فرقه با محوريت مزدور حسن حيراني است كلان بي مرزي نموده و از طريق نفراتي كه در گذشته در داخل فرقه دوست بوده ام و يا …. و اكنون الان در ساير كشورها هستند با من تماس گرفته و كلي نصحيت كه حيف تو و …. بيا ما كمكت ميكنيم از اون خراب شده بيا بيرون و اينجا يك زندگي جديد بساز و ….

الان يك سال است كه من از مزرعه حيوانات بيرون اومدم و كساني كه در اين يك سال هيچگونه تماسي و ارتباطي با من نداشته اند تصادفي با من تماس ميگيرند واين نصحيت هاي دوستانه و دلسوزانه رو ميكنند انگار كه من از قبل از ارتباطات اينا با دفاتر سازمان پر افتخار در فلان كشورها بي اطلاع هستم كه چطور با فرمان تشكيلات اقدام به چنين طرحي جهت جاكن كردن من از اينجا دارند (تمامي متن چتها و ويسها در گوشي موبايل اينجانب موجود ميباشد). اين نشان دهنده تنها يك چيز ميتواند باشد كه فرقه آنطور كه دلش ميخواست به شيوه عراق و صدام نتوانست با نفرات جدا شده و مخالف خودش تصفيه حساب كند و همه ما رو صداميزاسيون (به شيوه صدام در عراق سر به نيست كردن) كند. بنابراين از در ديگري در آمده تا با شيوه نشان دادن درب باغ سبز، آلباني رو از نفرات جدا شده خالي كنه چه موافقانش و چه مخالفانش.

و اما شاه بيت آخر كه ماهيت كثيف اين فرقه رو رونمايي ميكند :

آلباني كشور كوچكي است و مناسبات اجتماعي آن چيزي بين روستا و شهري است كه البته فرهنگ و دموكراسي غربي هم به آن اضافه شده و آزادي مطبوعاتي و …. باعث شده كه چيزي در اينجا پنهان نماند و زود بيرون بزند. مجازات اتوديناميك كار سازمان پر افتخار را به آنجا رسانده كه در ملاقاتهايش با بخشي از دولت اينجا كه با هم جيك تو جيك هستند بگويد كه ما خواهان بسته شدن سفارت ايران نيستيم ولي همين فشارها بر روي سفارت و نفرات جداشده مخالف ما همچنان حفظ بشه ولي سفارت نه بسته نشه. به موازات همين هم در داخل نشست هاي فرقه براي بالانس موضوع از بسته نشدن سفارت ايران در آينده با يك خلط مبحث كه رجوي استاد آنست ميگويد كه اخرج كميساريا از آلباني كلان دستاوردي بسا بسا مهمتر از اخراج سفير از آلباني و بسته شدن سازمان رمسا مهمتر از بسته شدن سفارت ايران در تيراناست.

و اما واقعيت چيست؟

چون از آنجايي كه همه چي در تشكيلات فرقه با دروغ و دبنگ جلو ميره گردانندگان تشكيلات مزرعه حيوانات خيلي خوب فهميده اند كه نوندوني خودشون رو با بسته شدن سفارت از دست ميدهند. چون ديگه چه جوري و با چه بهانه اي نفرات رو در مزرعه حيوانات در محبس تشكيلات خودش نگه دارند و هرروز تحت شرايط امنيتي و ….. يك ضابطه محدود كننده جديدي واسشون بگذاره. صداي نفرات ديگه درمياد و ميگن خب الان كه ديگه سفارتي هم نيست و همه چي شفاف شده وديگه تهديدي نيست كه شما به اسم تهديد امنيتي و آدم ربايي نميگذاريد نفرات ترددي به شهر داشته باشند و همه رو از زمين و زمان قطع كرده ايد. مهمتر از اون ديگه چه جوري ما رو هي به سفارت ربط بده و مدام بگه مزدوران سفارت و ….

در آينده نزديكتر و حوادثي كه در پيش رو است خيلي بيشتر دست فرقه رو خواهد شد كه بحث در مورد آنرا به آينده موكول ميكنم.

با تشكر حسن حيراني

*** 

Maryam Rajavi told them that ‘the regime is now ruined, we clearly see signs and symptoms of overthrow of the regimeHassan Heyrani: MEK’s Virus Removal in Quarantine and the Overthrow Joke

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/توطئه-مریم-رجوی،-مجاهدین-خلق-ایران،-عل/

توطئه جدید مریم رجوی (مجاهدین خلق ایران) علیه جداشدگان از فرقه در آلبانی

تروریست، فرقه، یا قهرمانان دموکراسی ایران؟ داستان وحشی وحشی مجاهدین خلقنجات یافتگان در آلبانی، ایران آزادی، بیست و ششم آوریل ۲۰۱۹:… افراد جداشده که به وسیله این اداره رمسا که زیر مجموعه کمیساریا در این مملکت هست که کمک وپشتیبانی میشدند الان هیچ به نقطه معلومی نرسیدند و چشم اندازی برای آنها متصور نیست و هیچی هم نگفتند که چی شده و به کجا باید مراجعه کنند و از این به بعد کارهایشان را با کی پیگیری کنند و کی از آنها پشتیبانی میکنه . به این خاطر یک چشم انداز تیره ای وجود داره.

تروریست، فرقه، یا قهرمانان دموکراسی ایران؟ داستان وحشی وحشی مجاهدین خلقEx members accuse Maryam Rajavi of coordinating routine sexual abuse

لینک به منبع

توطئه جدید رجوی به کمک کمیساریای پناهندگان علیه اعضای جداشده از فرقه مجاهدین در  آلبانی

تیرانا، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ  آیران آزادی ـ ۲۵٫۰۴٫۲۰۱۹

سازمان رمسا در آلبانی که زیر نظر کمیساریای عالی پناهندگان بخشی از خذمات مربوط به پناهندگی را به اعضای جداشده در آلبانی انجام می داد، در عین غافلگیری با راه اندازی یک دیدار خداحافظی و دادن یک وعده ناهار به جداشدگان از مجاهدین خلق در آلبانی، کلیه وظایف انسانی خود نسبت به پناهندگان را به فراموشی سپرد.  در این راستا به نظر می رسد کمیساریای عالی پناهندگان یک گام دیگر  در جهت خواسته های رجوی و فرقه مجاهدین خلق در آلبانی گام برداشته است . مشخص نیست که پس وظیفه کمیساریای عالی پناهندگان چیست؟

در این برنامه گفتگوهایی توسط آقای حسن حیرانی با سایر اعضای جداشده از آلبانی انجام شده است که فیلم آن به صورت کامل را در انتهای مطلب مشاهده می کنید. بخشی از این گفتگو ها به نوشتار تبدیل شده است که در زیر ملاحظه می کنید.

آقای حسن حیرانی : باسلام درحضور آقای حسن شهبار هستیم درهتل ماندیال ۲۴ اوریل ۲۰۱۹ درمهمانی که سازمان رمسا به درخواست کمیساریا عالی پناهندگان به عنوان جشن خداحافظی با همه نفراتی که تحت حمایت کمیساریا بوده ، گذاشته شده است. آقای حسن شهباز خوش امدید، بفرمایید نظرتان چیست؟

آقای حسن شهباز : همینطوری که میدانید رمسا باصطلاح یک گودبای پارتی گرفته برای جداشده ها و از ماه آینده تمامی پشتیبانی که توسط کمیساریا عالی پناهدگان که به ما جداشدگان داده میشود،  قطع خواهدشد و این نه تنها برای ما خوشحالی نداره بلکه بیش ازپیش نگرانی ما را دوچندان میکند بدلیل اینکه ما الان بعد از اینکه این که رمسا را ازدست بدهیم ، دیگر  پشتیبانی وساپورتی نخواهیم شد ، تنها جوابی هم که به ما داده شده این است که دولت آلبانی ما را پشتیبانی خواهد کرد اما چگونه و به چه صورت و چه زمانی ؟ هیچ جواب مشخصی به ما داده نشده تا حالا به دلیل همین نمیشه خوشحال بود همه ناراحت هستند و  همه نگران.

آقای حسن حیرانی : دراین لحظه از همه هموطنانی که صدای صدای ما را میشنوند چه درخواستی دارید؟

آقای حسن شهباز: همینطورکه میدانید سازمان (مجاهدین خلق ایران، فرقه رجوی) با قسمت فاسد دولت البانی زد و بند کرده و اینطوری توانسته ما را به بن بست  برسونه
من از همه درخواست میکنم هر کس که صدای ما را میشنوه،  صدای ما باشد. در واقع  رمسا وکمیساریای عالی پناهندگان به درخواست فرقه رجوی وبه خواست انها درواقع داره تمام پشتبانی خودش را ازنفرات جداشده ازاین فرقه قطع میکند و …؟ سازمان مجاهدین با پولی که داره و  خرج کردند،  توانستند که وارد بخشی از ساختار دولت البانی بشوند و با پول این مرکز یعنی رمسا را ببنددرا ببندن وبستن این مرکز وق ربانی شدن ما تنها نفی که برای این سازمان داره اینه که به ادمهایی که داخل فرقه اسیر هستند نشان بده راهی نیست برای بیرون رفتن ازاینجا . و باید بمونید و در همین زندان بپوسید. چون دربیرون هیچ مجالی وگریزی نخواهید داشت .

آقای حسن حیرانی : درواقع  کارهایی که این فرقه کرده قبل ازاینکه بخواهد بدنبال دربدر کردن نفرات جداشده خودش باشه به دنبال بستن هرگونه روزنه امیدی دربیرون ازفرقه برای نفرات درون فرقه که همچنان انها را درمحبس تشکیلاتی خودش نگه دارد. با تشکر از آقای شهباز

آقای حسن حیرانی : در خدمت آقای رحمان مجمدیان هستیم .رحمان جان سلام روزت بخیر همانطور که میدونی ما الان برای مهمانی و جشن پایانی که سازمان رمسا به دعوت کمیساریا عالی پناهندگان درتیرانا _ البانی برای ما ترتیب داده شرکت کردیم .نظرت چیه و چه احساسی داری الان؟

آقای رحمان محمدیان : والا اول سلام دارم خدمت بیننده های عزیز و کسانی که این پیام را میشنوند. دوم اینکه این جلسه خداحافظی که گذاشته اند ، مقداری نامفهوم است چون افراد جداشده که به وسیله این اداره رمسا که زیر مجموعه کمیساریا در این مملکت هست که کمک وپشتیبانی میشدند الان هیچ به نقطه معلومی نرسیدند و چشم اندازی برای انها متصور نیست و هیچی هم نگفتند که چی شده و به کجا باید مراجعه کنند و از این به بعد کارهایشان را با کی پیگیری کنند و کی از آنها پشتیبانی میکنه . به این خاطر یک چشم انداز تیره ای وجود داره .
این البته توطئه ای که به وسیله فرقه رجوی اجرا شده و پیاده شده و پیش رفته و با تبانی با بعضی از مقامات دولتی در اینجا رشوه خوار و رشوه میخورند و فساد دولتی دربینشان هست و با این تبانی کردن با تعطیل کردن کمیساریا که کمک ها را به جداشده ها قطع کنه تا بتوانند جداشده ها را وادار کنند که یا از اینجا برن ویا دست به دامن فرقه مجاهدین بشوند و هنوز یوغ بندگی را به گردن جداشدها بندازند . که البته موفق نخواهند شد و جداشدگان از فرقه رجوی مجاهدین خلق  بازهم تلاش خواهند کرد تا خودشان را به نقطه معلومی برسانند و ازپیگیری دست بر نمیدارند و انشالله که در اینده خبرهای خوبی دراین رابطه دراین کیس حقوقی خواهیم شنید وبا مراجعات مکرری که خواهند کرد به نقطه معلومی برسند که این فرقه به اهداف شومش نرسد .

آقای حسن حیرانی : خواسته شما چیه ازکسانیکه الان دارند صدای شما را میشنوند چیه؟

آقای رحمان محمدیان : اولا ازانها درخواست میکنیم که با مجامع بین المللی وحقوق بشری ازجمله کمیساریا عالی پناهدگان صلیب سرخ و سازمان ملل با نوشتن طومار ونامه ازانها بخواهند که وضعیت جداشدگان را دراین کشور را معلوم وبه نقطه معلومی برسانه . چون این جداشدگان دارای هیچ استاتوی نیستن ودولت اینجا ازدادن استاتوی مشخص واجازه کارمشخص استیناف میکنه وحاضر نیست جواب بده و عموما مسولیت را پرت میکنه رو میزه دیگران وبه من ربطی نداره و مسولیت ما نیست .ولی بایستی سازمان های بین المللی وادارکرد که دراین قضیه دخالت کنند وقضیه را روشن بکنند و چه بسا خودشان پشتیبانی ازاین نفرات را به عهده بگیرند و …

ادامه این مطلب را ویدئوی زیر می توانید مشاهده کنید

(پایان)

***

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/جداشدگان-از-مجاهدین-خلق-در-آلبانی-را-در/

جداشدگان از مجاهدین خلق در آلبانی را دریابید 

جداشدگان از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را دریابید حسن شهباز، نجات یافتگان در آلبانی، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۹:… در حادثه ناگوار مرگ مالک که گفته شد در دریاچه غرق شده ، اما در حقیقت هیچگونه پاسخگویى در کار نبود و وقتى ما در این رابطه از کمیساریا و رمسا سوال کردیم که آیا این جسد توسط شما رویت شده ؟ آیا گواهى فوت صادر شده؟ آیا کالبد شکافی شده ؟ که از شرمندگى سرشان پایین بود و بصورت غیر رسمى گفتند که به آنها گفته شده که دخالت نکنند و الان هم میبینیم که هنوز از علت فوت على اکبر کلاته اطلاعى در دست نیست ، نظر پزشک ، علت مرگ چه بوده ؟ آیا افرادى که از بیرون به این قضیه نگاه میکنند حق دارند به این مسائل شک کنند. 

جداشدگان از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را دریابید نامه نجات یافتگان از مجاهدین خلق، فرقه رجوی در آلبانی به رییس کمیساری عالی پناهندگان

لینک به منبع

جداشدگان از فرقه مجاهدین خلق در آلبانی را دریابید 

حسن شهباز ، تیرانا ، سایت نجات یافتگان از مجاهدین خلق در آلبانی ـ ایران آزادی ـ ۲۲٫۰۴٫۲۰۱۹

حسن شهباز نجات یافتگان از فرقه رجوی آلبانی

حسن شهباز، تیرانا، آلبانی

همانطور که میداند خبر درگذشت على اکبر کلاته که به عنوان مجاهد صدیق توسط سایت هاى فرقه منتشر گردیده و خیلى گمانه زنى و اخبار ضد و نقیضى در این باره از درون فرقه به بیرون درز میکند و احتمال قریب به یقین خودکشى على اکبر بر سر زبانها افتاده ، البته من از نزدیک با او آشنایی نداشتم و چون اطلاع دقیقى از این اتفاق ندارم و مستقیما در این رابطه پیامى دریافت نکردم نمیتوانم روى این خبر صحه بگذارم اما از بعد دیگرى میخواهم به این موضوع بپردازم که با اتفاقات بى ارتباط نیست.

در واقع تمامی ما که زیر نظر کمیساریا هستیم یعنى کلیه نفراتى که در عراق و در کمپ لیبرتى توسط کمیساریا با تشکیل پرونده و تکمیل مصاحبه بعنوان پناجویانى که در یک اقدام انساندوستانه توسط کشورآلبانى پذیرفته شدیم ، از عراق به آلبانى منتقل شدیم و البته قرار بود که آلبانى بعنوان یک سر پل امن براى انتقال به کشور ثالث باشد که با تبانى هاى پشت پرده و زد و بند هاى فرقه این موضوع سر بریده و با تبدیل به یک استاتوى انساندوستانه جمعى بن بستى که دقیقا همان خواسته فرقه است بوجود آمد، اما هنوز ما تحت نظر کمیساریا هستیم و هنوز هیچگونه مصاحبه اى از طرف دولت آلبانى با ما نشده چه با نفرات در مناسبات فرقه ، چه با نفرات جدا شده ، بنابراین کمیساریاى عالی پناهندگاه ، سازمان رمسا و سازمان ملل باید همچنان نظارت خود همچنان داشته باشد اما متاسفانه میبینیم که این فرقه با استفاده از فساد دولتى که در بروکراسى این کشور رایج است توانسته سوءاستفاده خود را بنماید و بدینوسیله این سازمان خود را در مقابل مسائلى مانند خودکشى و مرگ افراد به مقامات ذیصلاح پاسخگو نمیداند کما این که در حادثه ناگوار مرگ مالک که گفته شد در دریاچه غرق شده ، اما در حقیقت هیچگونه پاسخگویى در کار نبود و وقتى ما در این رابطه از کمیساریا و رمسا سوال کردیم که آیا این جسد توسط شما رویت شده ؟ آیا گواهى فوت صادر شده؟ آیا کالبد شکافی شده ؟

که از شرمندگى سرشان پایین بود و بصورت غیر رسمى گفتند که به آنها گفته شده که دخالت نکنند و الان هم میبینیم که هنوز از علت فوت على اکبر کلاته اطلاعى در دست نیست ، نظر پزشک ، علت مرگ چه بوده ؟ آیا افرادى که از بیرون به این قضیه نگاه میکنند حق دارند به این مسائل شک کنند ،آنهم زمانى که این سازمان با انبوهى از این مسائل در کارنامه سیاه خود دارد.

بهرحال براى هر بیننده و ناظر بیطرف شکى باقى نمى ماند که یک جاى کار می لنگد و یک عدم شفافیت در آن موج میزند و اینک با وجود تمام این زد و بند ها ، در ماه آینده کمیساریا هم بسته شود ، بى دلیل نیست که رهبر فرقه بسته شدن دفتر کمیساریا را دستاوردى گرانبها تر از اخراج سفیر رژیم ایران از آلبانى دانسته ، چون تنها ارگانى که میتوانست مانع خودکامه گیهاى این فرقه بشود از ماه آینده میلادى بسته خواهد شد. و همین امر دال بر این است که در آینده این وضعیت بمراتب وخیم تر از گذشته خواهد شد و فرقه بنا دارد که جدا شدگان را قربانى کند تا در داخل حصار اشرف بتواند خر خود را براند، بنابر این از تمام خواننده گان گرامى تقاضا دارم صداى ما باشند تا ما هم بتوانیم بنوبه خود صداى کسانى باشیم که در اسارت این فرقه اند.

با تشکر حسن شهباز

*** 

MEK, Iranian friends of the Far Right Spanish VOX

همچنین: