يک معمای سیاسی در پاریس

يک معمای سیاسی در پاریس

Bahrainis_aginst_Maryam_Rajavi_MEK_Mojahedin_Khalq_Vilepinte_Terrorismقربانعلی حسین نژاد به نقل از اخبار الخلیج، پیوند رهایی، شانزدهم ژوئیه 2018:… هفتۀ گذشته برای حضور در کنفرانس سالانۀ سازمان ایرانی مجاهدین خلق به فرانسه سفر کردم. در راه رسیدن به کنفرانس سریالهای داستان کامل حاکمیت آخوندها بر ایران در طول 39 سال کامل از جلوی چشمم گذشت گویی که یک فیلم سینمایی مستند خسته کننده و دلگیر کننده ای را تماشا می کردم … 

Mojahedin Khalq_Rajavi cult_June20The Enemy of My Enemy is NOT Always My Friend…

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

لینک به متن انگلیسی

يک معمای سیاسی در پاریس

سرمقالۀ روزنامۀ بحرینی «اخبار الخلیج» به قلم سردبیر روزنامه آقای انور عبد الرحمان که در گردهمایی سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) در پاریس به دعوت این فرقه شرکت کرده بود

برای دیدن منبع اصلی اینجا را کلیک کنید.

يک معمای سیاسی در پاریس شوی مریم رجوی ویلپنت پاریس مجاهدین خلق

ترجمۀ انگلیسی این مقاله در سایت انگلیسی «گلف دیجیتال نیوز» بحرین نیزدر این لینگ منتشر شده است.

هفتۀ گذشته برای حضور در کنفرانس سالانۀ سازمان ایرانی مجاهدین خلق به فرانسه سفر کردم. در راه رسیدن به کنفرانس سریالهای داستان کامل حاکمیت آخوندها بر ایران در طول 39 سال کامل از جلوی چشمم گذشت گویی که یک فیلم سینمایی مستند خسته کننده و دلگیر کننده ای را تماشا می کردم… از این رو با توجه به اوضاع فاجعه بار در ایران… طبیعی بود که وقتی برای شرکت در کنفرانس مجاهدین خلق می رفتم در ذهنم تلاش کنم که دیدگاه اینهایی را که خودشان را حاکمان آیندۀ ایران می دانند بدانم و بشناسم و از آنها جواب پرسشهای بسیاری را که در ذهنم نقش بسته اند به دست بیاورم.

کنفرانس در مرکز اکسبو در پاریس نزدیک فرودگاه شارل دوگول برگزار شده است و علل آن آنگونه که به ما گفته اند امنیتی است.

من باید ابتدا اعتراف بکنم که واقعا از انبوهی حاضران در این کنفرانس بسیار در شگفت ماندم. در این کنفرانس صدها شخصیت که بسیاری از آنان شخصیتهای معروفی در اروپای غربی و آمریکا هستند از جمله شهرداران و نمایندگان سابق پارلمان و اعضائی از کنگرۀ آمریکا که اکنون بازنشسته شده اند وو… شرکت کرده بودند.

همه مان می دانیم که این حاضران همگی از شخصیتهایی هستند که یک سنت هم از جیب خودشان نپرداخته اند. آنها را دعوت کرده اند و آنها تماما به هزینۀ برگزار کنندگان کنفرانس مورد پذیرایی قرار می گیرند و این برگزار کنندگان کنفرانس هستند که همۀ هزینه های بلیط مسافرت و اقامت آنها را تأمین می کنند.

نرخ هر کلمه سخنرانی این شخصیتها در این کنفرانس از قبل تعیین و پرداخت شده است. برای این شخصیتها این کنفرانس به منزلۀ یک تفریح خوب در دورۀ بازنشستگی شان می باشد.

سخنرانیهای ایراد شده سخنرانیهای آتشینی بودند ولی هیچ معنی و محتوائی نداشتند. این سخنرانیها پر از تهدیدات و هشدارهای ساختگی پوچ بدون ارائۀ هر گونه نظر و دیدگاه یا راه حلهای عملی مشخصی بودند.

این افراد در واقع در سخنرانیهای خود اوضاع را طوری وانمود می کردند که انگار آنها باورشان شده که رژیم ایران حتما در اثنای برگزاری همین کنفرانس سرنگون خواهد شد!!.

روشن است که رهبران مجاهدین خلق اساسا از مرحله پرت هستند و از درک واقعی اوضاع و شرایط عاجزند بطوریکه نمی دانند مردم ایران هرچند که علیه رژیم تظاهرات می کنند و مخالف رژیم هستند ولی در همین حال مجاهدین خلق را هم نمایندۀ خودشان نمی شمارند و این سازمان را بیانگر خواسته های خود نمی دانند.

طبعا کنفرانس پاریس میلیونها دلار خرج برداشته است. سؤال این است که: چه کسی پول به این افراد را تأمین کرده و چه کسی این هزینه ها را پرداخت کرده است؟.

این سؤال همۀ افراد شرکت کننده در کنفرانس بود.

شنیدم که یکی از شرکت کنندگان غربی در توصیف این کنفرانس گفت: عجب سیرک آکروباتیک سیاسیی!

بعد از سه ساعت گوش دادن به سخنرانی ها توخالی بی محتوا با عصبانیت سالن کنفرانس را ترک کردم. دو نفر از سران سازمان مجاهدین متوجه بیرون رفتن من شدند. روز بعد تلفنی با من تماس گرفته و خواستار یک قرار ملاقات برای شرح دیدگاه و اندیشه هایشان برای من شدند. من نیز در هتل محل اقامتم با آنها دیدار کردم. این دیدار بیش از دو و نیم ساعت طول کشید.

در آغاز دیدار یک سؤال مهم و مشخصی از آنها کردم: مسعود رجوی رهبر مجاهدین خلق کجاست؟ آیا مرده یا زنده است؟

عمدا این سؤال را مطرح کردم تا میزان درستکاری و راستگویی آنها را بیازمایم.

پاسخی که به این سؤال دادند مرا شوکه کرد. آنها گفتند: او زنده است ولی نمی تواند ظهور علنی داشته باشد زیرا از تهدیدهای ترور خود می ترسد.

همه مان می دانیم که بعد از اشغال بغداد، مسعود رجوی ناپدید شد و از آن زمان تا کنون هیچکس چیزی از او ندیده یا نشنیده است.

ما از آنچه هنگام کنفرانس سالانۀ این سازمان در 22 ژوئیۀ سال 2016 روی داد مطلع هستیم. در آن کنفرانس مریم رجوی همسرش مسعود رجوی را به عنوان رهبر سازمان مورد ستایش قرار داد، ولی یک سیاستمدار عرب بسیار برجسته و معروف در سخنرانی خود در این کنفرانس دو بار از مسعود رجوی رهبر مجاهدین خلق با توصیف «مرحوم» یاد کرد.

مریم رجوی وقتی این کلمه را شنید، صورتش در هم فرورفت، ولی یک کلمه هم حرف نزد، زیرا کلمۀ مرحوم به معنی مرگ و تسلیت مرگ می باشد. جالب بود که مترجم نیز این کلمه را بکلی نادیده گرفت.

این موضوع را گفتم تا متوجه بشوید که لاپوشانی عمدی چنین واقعیتهایی توسط سران سازمان مجاهدین نمی تواند به هدف یا اعتبار آنها سودمند باشد.

واقعا وقتی من حرفهای آن دو مسئول مجاهدین در مورد مسعود رجوی را شنیدم بلافاصله فهمیدم که گفتگو با آنها بی فایده و بی معنی است.

روز بعد، یک دوست قدیمی که 38 سال بود او را ندیده بودم و او در ایران خیلی معروف و شناخته شده است و استاد اقتصاد در چندین دانشگاه می باشد به نام دکتر شاهین فاطمی برادر زادۀ دکتر حسین فاطمی وزیر خارجۀ دولت دکتر محمد مصدق در حد فاصل سالهای 1951 و 1953 به دیدارم آمد.

دکتر شاهین فاطمی مردی آرام، استوار و اندیشمند می باشد. وقتی او را دیدم تجربه ام با این کنفرانس و برداشتهایم از آن و نظراتم در مورد آن را به او گفتم. او به من گفت: واقعا خوشحالم که شما خودتان از نزدیک به واقعیت امر پی برده اید.

او هر گونه جنگ را به سود رژیم ایران دانست و گفت جنگ همیشه وسیلۀ بقای این رژیم و نجات آن بوده و می باشد آن هم رژیمی که بیش از یک میلیون سرباز معتقد و آماده دارد.

دکتر فاطمی در پایان گفت: بنابراین راه نجات ایران عقل و خرد می خواهد و از احساسات و عواطف به تنهایی کاری ساخته نیست. امروز با اینهمه تظاهرات و اعتراضات روزانه، مردم ایران یک رهبر واحد ندارند که او را متحدا قبول داشته باشند تا بتواند قیام آنان را رهبری کند.

وقتی داشتم از پاریس برمی گشتم خیلی روی حرفهای دکتر فاطمی فکر کردم. بویژه به این اندیشیدم که درمان بیماریهای مزمن ایران در دست پزشکانی بیگانه نیست که از خارج بیایند و برای مردم ایران نسخه بنویسند، بلکه درمان در داخل خود ایران است.

***

Sir_David_Amess_MP__Maryam_Rajavi_Cult_MEK_Mojahedin_Khalq_Saddam_TerrorismSir David Amess MP, paid head lobby for Mojahedin khalq terrorists
(aka Maryam Rajavi cult, MKO, MEK, Saddam’s private army)
in British Parliament

UK ParliamentWith the Government’s Counter-Extremism and Safeguarding Bill due this year, how can Islamic extremism be addressed?

Massoud Khodabandeh: Clinton-Albania deal ensures MEK (Rajavi cult) members stay as terrorists

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانParliamentarians (Lord Carlile and others) lose Maryam Rajavi court battle

Mojahedin Khalq (MKO, MEK, Rajavi cult) leaders liable for members’ killings in Iraq

Comrades in Arms – Sexual abuse by Massoud and Maryam Rajavi

http://youtu.be/jpDUMaIntS8

An Unfinished documentary for my daughter – Trapped in Rajavi cult, Mojahedin Khalq

http://youtu.be/CEb5-ZBuk4k

رودی جولیانی لابی تروریسم مجاهدین خلق و صدامNational Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32656

ترفند کهنه شدۀ فرقۀ رجوی که برای ما جداشدگان کاملا شناخته شده است

Ghorbanali Hosseinnejad EU Parliamentقربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، ششم ژوئیه ۲۰۱۸:… در تمام تاریخچۀ فرقۀ رجوی یک نمونه هم نبوده که هوادار خارجه نشین که با تأمین و امکانات کامل فرقه زندگی مرفه خود را دارد از این فرقه بریده و به رژیم بپیوندند بویژه که عملیات تروریستی هم علیه فرقه انجام بدهد. چرا کمیسیون به اصطلاح امنیت فرقه که با هر افشاگری ما جداشدگان علیه ما اطلاعیه می دهد، قبل از مقامات اروپایی … 

رجوی نتانیاهودم خروس بیرون زد ـ نتانیاهو و مریم رجوی

لینک به منبع

ترفند کهنه شدۀ فرقۀ رجوی که برای ما جداشدگان کاملا شناخته شده است

در تمام تاریخچۀ فرقۀ رجوی یک نمونه هم نبوده که هوادار خارجه نشین که با تأمین و امکانات کامل فرقه زندگی مرفه خود را دارد از این فرقه بریده و به رژیم بپیوندند بویژه که عملیات تروریستی هم علیه فرقه انجام بدهد. 
چرا کمیسیون به اصطلاح امنیت فرقه که با هر افشاگری ما جداشدگان علیه ما اطلاعیه می دهد، قبل از مقامات اروپایی مسألۀ امنیتی ادعائی به این بزرگی را خودش افشا نکرد و چرا این را که امیر سعدونی و همسرش به ایران رفته بودند همان زمان و قبل از شوی ویلپن به همه نگفت؟ و چرا اینجا همۀ اطلاعاتش در مورد مسألۀ امنیتی خاص فرقه را از مقامات اروپایی نقل می کند؟!!

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد سابق رهبری سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

این یک اصل حقوقی و جرم شناسانه است که در هر جرمی باید طرف سود برنده از آن را در نظر گرفت و آن را در متهم کردن هر طرفی مورد توجه قرار داد بویژه اگر طرفین ماجرا هر دو عاقل و بالغ و سیاستمدار باشند که کاری عمدی که به زیانشان باشد مرتکب نمی شوند بلکه دنبال سود و برآوردن هدفشان هستند.

ماجرای دستگیری دو نفر از هواداران فعال و وفادار فرقۀ رجوی در بلژیک به اتهام حمل مواد منفجره برای کارگذاشتن در شوی سالانۀ مریم قجر به دستور و تهیۀ یک دیپلمات رژیم مطلقا بویژه در این شرایط دشوار رژیم آن هم موقعی که روحانی مشغول دیدار اروپایی اش است در راستای منافع رژیم و به سود آن نیست بلکه به طور کامل از هر نظر چه از لحاظ تبلیغاتی و رسانه ای و مطرح شدن فرقه که به دنبال بی رونقی سیرک امسال مریم قجر در ویلپن و برای توجیه و لاپوشانی اعمال تروریستی و جنایتهای خود در عراق و نا امن نشان دادن حضور خود در خارجه برای جلب بیشتر حمایتهای اربابانش و زمینه سازی برای پاپوش دوزی علیه مخالفان و منتقدانش در خارجه و… به شدت به آن نیاز دارد به سود این فرقه و در راستای تأمین منافع و اهداف آن می باشد.

تحلیلگرانی که می گویند دو فرد فرقه ای دستگیر شده یعنی زوج امیر سعدونی و نسیم نومنی بعد از سالها هواداری و فعالیت برای فرقۀ رجوی از این فرقه جدا شده و به رژیم پیوسته اند توجه ندارند که اولا از میان هواداران خارجه نشین فرقه کمتر بریده و جدا می شوند زیرا نه تنها تحت فشارهای تشکیلاتی از آن نوع که در عراق بود و در آلبانی است قرار ندارند بلکه اساسا کار آنها برای فرقه نه از روی ایمان و عقیده به مسعود و مریم و انقلاب ایدئولوِژیک! بلکه به علت تأمین هزینه های زندگی و رفاه و راحتی شان توسط فرقه می باشد و هرگز انگیزه ای برای رفتن طرف رژیم و کار برای رژیم ندارند آن هم در حد انفجار و حمل مواد منفجره که خطر دستگیری و زندان و از دست دادن تمام زندگی و راحتی شان را دارد و در تمام تاریخچۀ فرقۀ رجوی یک نمونه هم نبوده که هوادار خارجه نشین که با تأمین و امکانات کامل فرقه زندگی مرفه خود را دارد از این فرقه بریده و به رژیم آن هم در این شرایط و اوضاع وخیمی که رژیم دارد بپیوندند بویژه اینکه عملیات تروریستی هم علیه فرقه انجام بدهد.

از این گذشته چرا کمیسیون به اصطلاح امنیت فرقه که با هر افشاگری ما جداشدگان علیه ما اطلاعیه می دهد و مشخصا در مورد شخص اینجانب از خبر ورود من به فرانسه تا هر گونه فعالیت تبلیغی و افشاگرانه ام علیه این فرقه بیش از ۲۰ اطلاعیه و گزارش و اظهارات رسانه ای منتشر کرده، چرا قبل از مقامات اروپایی مسألۀ امنیتی ادعائی به این بزرگی را خودش افشا نکرد و چرا این را که امیر سعدونی و همسرش به ایران رفته بودند همان زمان و قبل از شوی ویلپن به همه نگفت؟ و چرا اینجا همۀ اطلاعاتش در مورد مسألۀ امنیتی خاص فرقه را از مقامات اروپایی نقل می کند؟!!

بسیاری از تحلیلگران خارجی و نیز رسانه های فارسی زبان از جمله ناظران سیاسی در بی بی سی این را مسأله ای مشکوک تلقی کردند و برخی نیز آن را سناریوی ساخته و پرداختۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) دانسته و این سؤال را مطرح کردند که چرا خود سازمان مجاهدین این توطئۀ ادعائی را قبل از اعلام آن از سوی مقامات اروپایی افشا نکرد؟ و چرا دیپلمات رژیم قبل از اینکه دستگیر بشود در این فاصلۀ حتی بعد از برگزاری مراسم ویلپن به ایران نگریخته است در حالیکه آن موقع امکانات دیپلماتیک خروج از اروپا و بازگشت به ایران را داشت؟

هر کسی هم در اینکه این ماجرا سناریوی ساخته و پرداختۀ خود فرقۀ رجوی است شک کند ما جداشدگان و اعضای سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) که در طول چندین دهه حضور و کارمان در تشکیلات این فرقه شاهد انواع تقلبها و نیرنگها و صحنه سازیها و فریبکاریهای توسط سران آن بودیم نمی توانیم در این که خود فرقه این مسأله را به وجود آورده و یا تدارک دیده است شک و تردیدی به خود راه بدهیم.

یادمان هست که وقتی در قرارگاه اشرف بودیم موقعیکه سران فرقه می خواستند دولت صدام حسین شعاع امنیتی قرارگاه را بیشتر کند چند خمپاره با نشان دادن به خودمان به عنوان مانور از بیرون قرارگاه به زمینهای بایر داخل قرارگاه شلیک کردند ولی آنها را در تبلیغات بیرونی شان حملۀ خمپاره ای رژیم به قرارگاه جا زدند، به علاوۀ نمونه هایی دیگر از کشته شدن مسعود دلیلی در قرارگاه اشرف و صحنه سازیهای فرقه در مورد آن تا بسیجهای عمومی در قرارگاههای مختلف فرقه در عراق در زمان صدام برای نوشتن نامه ها از قول خانواده های ایرانی در داخل مبنی بر گرفتن مقادیر زیادی پول از سازمان برای نگهداری کودکان به منظور فریب دادگاهی در لندن که یقۀ این فرقه را به علت جمع آوری پول از مردم انگلستان به بهانۀ کمک به کودکان زندانیان سیاسی و اعدام شدگان در ایران گرفته بود و تا شعارنویسی ها در دیوارهای قرارگاههای سازمان در عراق و فیلمبرداری از آنها و جا زدن آنها به عنوان فعالیتهای هواداران و هسته های سازمان در داخل کشور و تا رژه های تقلبی با رد کردن افراد چندین بار از برابر جایگاه جلوی دوربینها و تا مأموریت دادن به افراد در قرارگاه اشرف در عراق برای تلفن زدن به برنامۀ همیاری تلویزیون فرقه به عنوان اینکه از داخل ایران زنگ می زند تا گروه سازیهای تقلبی در عراق و بیانیه نویسی ها به نام عراقیان با شمارهای تقلبی میلیونی از امضاهای جعلی و تا حتی مصاحبه های ساختگی به نام برخی شخصیتها و تا صد برابر کردن آمار و ارقام از جمله تعداد شرکت کنندگان در شوها و تجمعات فرقه وو…

در این رابطه حتما مقالۀ آقای غفور فتاحیان عضو قدیمی جداشده از فرقۀ رجوی که خودش شخصا در همین عملیات به دستور و حضور و گرادهی فرماندهان نظامی فرقه شرکت داشت با عنوان « فریب افکار عمومی با سناریوی بمب گذاری در شوی مریم قجر – سناریوی جدید فرقۀ رجوی یادآور خمپاره زنی خودمان به داخل اشرف است» را در این لینگ بخوانید.

*** 

هادی روشن روان (هوشنگ)اهادی روشن روان (هوشنگ) نفر اطلاعاتی صدام/رجوی، تنها منبع متهم کردن ایران به بمب گذاری آرژانتین 

مریم رجوی مهدی ابریشمچی تروریسم مجاهدین خلق اروپا امریکاتحلیل امنیتی ادعای عجیب برنامه ریزی حمله به منافقین؛ اگر چند عامل ایرانی یک یازده سپتامبر دیگر رقم زدند، تعجب نکنید!

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32579

چرا مجاهدین رابطه خود با زوج بمب گذار را مخفی می کنند؟ 

dadras-pmoiجواد فیروزمند، آریا ایران، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  تمامی رسانه های اروپایی و آمریکایی و حتی رسانه های فارسی زبان تا امروز که ۳ روز از واقعه می گذرد هیچ کدام نام کامل افراد دستگیر شده را منتشر ننمودند. اما در اطلاعیه ای که همان روز همزمان توسط شورای مجاهدین منتشر گردید، اسامی کامل دستگیر شدگان عنوان شده است. امری که بر مشکوک بودن موضوع دلالت دارد. دلیل اصلی … 

Amir_S_Nasimeh_N_MEK_Terrorist_Maryam_RajaviOnce again the arrested bombers turn out to be MEK (Maryam Rajavi cult) members.

لینک به منبع

زوج متهم به بمب گذاری یا هوادار و عضو فعال مجاهدین در بلژیک!؟

چرا مجاهدین رابطه خود با زوج بمب گذار را مخفی می کنند؟

مریم رجوی ویلپنت فرانسه ترور وطن فروشی جنایت

برخلاف سال های گذشته، مراسم ۳۰ ژوئن امسال مجاهدین و مریم رجوی در ویلپنت از رونق بسیار کمتری برخوردار بود. جز حضور فعال فرصت طلبان و جنگ طلبان آمریکایی که همه تعارفات سیاسی را کنار گذارده و علنا از بمباران و تحریم مردم ایران حمایت می کنند، تا بزعم خود حکومت را سرنگون نموده و مجاهدین را جایگزین نمایند.

روزنامه انگلیسی گاردین در اینباره نوشته است: رودی جولیانی وکیل دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا، بیل ریچاردسون سفیر سابق آمریکا در سازمان ملل، استفان هارپر نخست وزیر سابق کانادا و نیوت گینگریچ رئیس سابق مجلس نمایندگان آمریکا در همایش مجاهدین شرکت داشتند. همایشی که حدود ۴۰۰۰ نفر شرکت کننده داشت و بسیاری از آنان پناهجویان و جوانان اهل اروپای شرقی بودند که در ازای سفر آخر هفته به پاریس، با اتوبوس به این نشست منتقل شده بودند.

همایشی که سیاستمداران سابق کشورهای غربی با دریافت مبالغ هنگفت برای حمایت از مجاهدین در کنار مریم رجوی سخنرانی می‌کنند.

مریم رجوی ویلپنت فرانسه ترور وطن فروشی جنایت

گردشگران خارجی در مراسم مجاهدین

روزنامه گاردین همچنین به حجم زیاد حضور توریست های اروپای شرقی و پناهندگان سوری اشاره نموده و در مصاحبه با تعدادی از آنان عنوان نموده است که بخشی از توریست ها و پناهندگان از طریق فیسبوک با آگهی مجاهدین آشنا شده و در ازای سفر مجانی به پاریس از گردهم آیی مجاهدین سردرآورده اند!

گردشگران خارجی در مراسم مجاهدین

خواب خوش گردشگران خارجی در جلسه مریم رجوی

در همین رابطه شبکه خبری ان. بی. سی آمریکا نیز چند وقت پیش در یک گزارش اختصاصی به روابط میان مجاهدین و سیاستمداران آمریکایی پرداخته بود. این شبکه خبری گزارش کرده بود: مجاهدین خلق هزاران دلار به سیاستمداران آمریکایی می‌پردازد تا آنها در مراسم‌ سالانه مجاهدین در پاریس سخنرانی کنند.

شبکه ان بی سی مجاهدین خلق فرقه مریم رجوی بولتون جولیانی

این شبکه خبری در ادامه گفته بود: رودی جولیانی و جان بولتون با دریافت پول برای مجاهدین کار می کنند. جان بولتون تاکنون بیش از ۱۸۰ هزار دلار از مجاهدین  پول دریافت کرده و در ازای آن، برای مجاهدین تبلیغ کرده است. رودی جولیانی نیز با اینکه می پذیرد از مجاهدین پول های کلانی دریافت کرده، اما یادش نمی آید که برای هر سخنرانی چه میزان از آنان پول گرفته است.

در کنار همه این روشنگری ها، عدم حضور شخصیت های مستقل و گروه های سیاسی ایرانی در جلسه مریم رجوی نشان از دست چین بودن آن دارد. نمایشی که با تحریم مردم و گروه های سیاسی ایرانی همراه بوده و نفرت عمومی ایرانیان از سازمان مجاهدین را نشان می دهد. گروهی که سابقا بدلیل ترورها، بمب گذاری ها و عملیاتی های انتحاری در لیست تروریستی بین المللی بوده و اعضای منتقد خود را در زندان ها و شکنجه گاه های درون سازمانی سربه نیست یا سرکوب نموده است.

رضا پهلوی مسعود رجوی فرقه رجوی مجاهدین خلق

برخورد قهرآمیز سازمان مجاهدین با شاهزاده رضا پهلوی نیز از نمونه هایی است که طی هفته گذشته رخ داد و یک بار دیگر نشان داد که این سازمان همچنان به خشونت و ترور اخلاقی معتقد بوده و کوچکترین نقد در فضای سیاسی ایران را بر نمی تابد. از اعضای جداشده و منتقد تا برخورد خشونت آمیز با نظریات آقای رضا پهلوی که مستقیما توسط رهبری سازمان صورت می گیرد، نشان از دروغگویی مجاهدین درباره دموکراسی و مردم ایران است.

نمایش مجاهدین در پاریس که از طرف همه گروه های سیاسی-اجتماعی ایران تحریم شده بود، با ده ها میلیون دلار هزینه اقبال وگشایشی در کار مجاهدین نداشت. سخنرانان و میهمانان مریم رجوی پول خود را گرفتند و رفتند و جز فیلم و عکس چیز دیگری برای مجاهدین باقی نماند. این شکست سیاسی-اجتماعی بزرگ در حالی رقم خورد که آنان تلاش کردند اعتراضات داخل ایران را به خود نسبت داده و از آنان به عنوان کانون های شورشی مجاهدین در شهرهای ایران یاد نمایند. کانون هایی که غالبا دست ساز وزارت اطلاعات ایران بوده و با هدایت آنان در برخی نقاط دورافتاده شهرهای ایران برای مجاهدین فیلم و عکس تهیه می کنند. فیلم ها و تصاویری که مجاهدین آنها را در رسانه های خود منتشر می نمایند تا عنوان نمایند که در ایران حضور دارند و مستقیما روی مردم و حرکات اعتراضی داخل ایران تاثیر گذار هستند. غافل از اینکه مردم در برخی حرکات اعتراضی از رضا شاه فقید یاد کردند، اما نسبت به رجوی و سازمان مجاهدین نفرت عمومی خود را به نمایش گذاردند. خاطر نشان باید کرد که هیچ وقت، حتی از اعتراضات خیابانی سال ۱۳۸۸ تا کنون حتی یک شعار به نفع مجاهدین، مریم رجوی و مسعود رجوی در میان مردم و حرکات اعتراضی شان مشاهده نشده است!

مجاهدین که پیشاپیش از تنفر عمومی ایرانیان نسبت به خود آگاه می باشند، همزمان با نمایش ویلپنت، نیازمند وقوع حادثه امنیتی و جیمزباندی بودند تا با سرپوش نهادن بر شکست بزرگ خود، توجهات رسانه ها وارگان های غربی را به سوی خود متمرکز سازند. و البته با این روش تا حدودی نیز موفق شدند.

مریم رجوی مجاهدین خلق تروریسم بلژیک فرانسه آلمان

پلیس بلژیک در حال بازرسی خودرو مشکوک

بنابه گزارش خبرگزاری رویترز اواخر روز شنبه ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ برابر با نهم تیرماه ۱۳۷۹، پلیس و دادستانی بلژیک اعلام کردند که یک زوج بلژیکی-ایرانی را به ظن تلاش برای بمب‌گذاری در همایش سالیانه سازمان مجاهدین خلق، در بروکسل دستگیر کرده اند.

بنابه گفته دادستانی بلژیک، این دو نفر روز شنبه و در حالی که ۵۰۰ گرم ماده منفجره استون پروکسید و چاشنی انفجاری در خودروی خود داشتند، از سوی پلیس بازداشت شده اند.

تمامی رسانه های اروپایی و آمریکایی و حتی رسانه های فارسی زبان تا امروز که ۳ روز از واقعه می گذرد هیچ کدام نام کامل افراد دستگیر شده را منتشر ننمودند. اما در اطلاعیه ای که همان روز همزمان توسط شورای مجاهدین منتشر گردید، اسامی کامل دستگیر شدگان عنوان شده است. امری که بر مشکوک بودن موضوع دلالت دارد.

دلیل اصلی تر بر مشکوک بودن این سناریو فعالیت دیرینه زوج متهم در سازمان مجاهدین خلق ایران است.

مجاهدین در یکی از اطلاعیه هایشان که به امضای شورای ملی مقاومت و کمیسیون امنیت و ضد تروریسم آن شورا رسیده، از عضویت متهمان بمب گذاری در سازمان مجاهدین پرده برداشته اما آن را بطور رسمی در حد هوادار تقلیل داده اند. بنابه گفته مجاهدین: «زن و شوهری که در یک مرسدس بنز در شهر آنتورپ بلژیک دستگیر شده اند امیر سعدونی (۳۸ساله) و نسیم نعامی (۳۴ساله) بودند که خود را هوادار مجاهدین جا زده بودند. آنها تابعیت بلژیکی داشتند.»

۱.بنابه اعترافنامه شورای ملی مقاومت، این زن و شوهر ایرانی که تابعیت بلژیکی داشته و گویا از ۹ سال پیش تا کنون از عناصر فعال مجاهدین در بلژیک و اروپا بوده اند، اکنون بعد از این همه مدت چگونه اعلام می شود که آنان خود را بعنوان هوادار مجاهدین جا زده اند؟

۲.چه رابطه ای بین رهبران سازمان مجاهدین و این زوج وابسته به سازمان در بلژیک و اروپا وجود داشته است؟

۳.آیا همانگونه که شورای مجاهدین اعلام نموده، این زوج متهم به بمب گذاری در ویلپنت پاریس، طی ۹ سال گذشته با مجاهدین خدمات متقابل نسبت به هم داشته اند؟ این خدمات شامل چه مواردی بوده است؟…

سئوالات بسیار زیادی در این رابطه از مجاهدین خلق وجود دارد که جای طرح و موشکافی دارد. اما متاسفانه آنها در اولین قدم تلاش نموده اند روابط خود با این زوج مجاهد را مخفی نگه داشته و اشاره ای به آن ننمایند.

مجاهدین از روز اول این حادثه متهمان را از نزدیک می شناختند و اسامی این زوج را در اطلاعیه رسمی شورای ملی مقاومت منتشر نموده اند. اما در همان اطلاعیه هیچگونه اشاره ای به رابطه این زوج متهم با خود ننموده اند. حال چه شده است که مجاهدین پس از ۳ روز می گویند آن زوج متهم «… خود را هوادار مجاهدین جا زده بودند. آنها تابعیت بلژیکی داشتند.»

اینها مواردی است که باعث می شود روایت مجاهدین از این سناریو باورپذیر نباشد. گرچه در آینده با تلاش ارگان های بلژیکی، فرانسوی و آلمانی همه چیز روشن خواهد شد.

مریم رجوی مجاهدین خلق ترور خشونت خودسوزی

از چپ دستگیری مریم رجوی و محمود ائمی با نام مستعار محسن عباسی درمیدان بیرحکیم پاریس و هنگام کمک به خودسوزی های مجاهدین

مریم رجوی مجاهدین خلق ترور خشونت خودسوزی

محمد وکیلی فر با نام تشکیلاتی نادر ثانی که از آلمان به فرانسه آمد و در بیرحکیم خود را به آتش کشید.

با شناختی که نگارنده بعنوان عضو سابق شورای مرکزی از مجاهدین دارد، یک مورد در ۲۰ قلم خودسوزی اعضای سازمان در فرانسه و دیگر کشورها، مسئولیت هیچ یک از آنان را در ماجرای ۱۷ ژوئن سال ۲۰۰۳ نپذیرفت و اعلام کرد که اینها افراد خودجوشی بودند که علیه رژیم ایران فعالیت می کردند. در صورتیکه اغلب آنان از اعضای برجسته سازمان مجاهدین خلق بودند و با دستور تشکیلاتی رهبران خود را به آتش کشیده بودند. سازمان پیشاپیش افراد بازمانده از خودسوزی های ۱۷ ژوئن را توجیح نموده بود که اگر دستگیر شدند یا به دادگاه فراخوانده شدند، عضویت خود در سازمان را انکار نمایند! اینگونه موارد در تاریخ مجاهدین فراوان هستند.

مریم رجوی ترور خشونت خودسوزی مجاهدین خلق

مصطفی محمدی و دخترش سمیه محمدی

نمونه خودسوزی آقای مصطفی محمدی پدر سمیه محمدی که در ژوئن سال ۲۰۰۳ خود را برای آزادی مریم رجوی از زندان فرانسه به آتش کشید، گویای پشت پرده بسیاری از اسرار ناگفته درون سازمانی است. مصطفی محمدی که به دنبال آزادی دختر خود سمیه از اردوگاه مجاهدین در آلبانی تلاش می نماید، بعدها اعتراف نمود که بنابه دستور تشکیلاتی مجاهدین خودسوزی کرده است!

برای آنانکه شناخت واقعی از سازمان مجاهدین خلق ندارند، پرونده سازمان بسیار تاریک و مبهم می نماید. اما برای ما که در سازمان مجاهدین خلق همه عمر و سرمایه خود را در طبق اخلاص تقدیم رهبران مجاهدین نمودیم، زندانی و شکنجه شده و ما را تا سر حد مرگ و حذف پیش برده اند، باور کردن رفتارها و سناریوهای این سازمان ساده نیست.

مجاهدین خلق مریم رجوی ترور خشونت خودسوزی نقض حقوق بشر

نمونه اینگونه موارد منتسب کردن همه اعضای جداشده از مجاهدین و منتقد به وزارت اطلاعات ایران است. در صورتیکه به باور نگارنده این خود سازمان مجاهدین خلق است که در بسیاری موارد با عناصری از حکومت ایران و وزارت اطلاعات زد و بند و بده بستان دارد.

محمد حسین سبحانی زندان ابوغریب مجاهدین خلق مریم رجوی

محمد حسین سبحانی، عضو سابق شورای مرکزی مجاهدین که در زندان ابوغریب زندانی شد و به ایران مسترد گردید

فراموش نباید کرد که این همان سازمان است که طی سال های ۷۹ تا ۱۳۸۰ شمسی بیش از ۱۵۰ تن از اعضای ناراضی خود را پس از زندان و شکنجه در قرارگاه های مجاهدین در عراق، تحویل نیروهای امنیتی صدام حسین داد تا پس از مدتی بالاجبار به ایران مسترد شوند. در صورتیکه اکثریت قریب به اتفاق آن افراد بین ۱۵ تا ۲۰ سال شبانه روز با همه تهدیداتی که جانشان را نشانه رفته بود در خدمت مجاهدین بودند و همه چیزشان را فدای رهبری سازمان کرده بودند.

مجاهدین خلق مریم رجوی ترور خشونت شکنجه نقض حقوقبشر

تعدادی از شکنجه گران و زندانبانان من در زندان پادگان اشرف: از سمت راست بالا، مهدی ابریشمچی، مهوش سپهری. پایین از سمت راست، حسن عزتی، بهرام جنت سرایی، محمد صادق سادات دربندی و حسن نظام الملکی

فراموش نباید کرد که رهبری سازمان، اعضای منتقد و ناراضی خود را همچون نگارنده که نزدیک به ۳۰ سال از عمر خود را بین مجاهدین سپری نموده، به دلیل جدایی خواهی زندانی و شکنجه نموده و در بازار شام خود در مقابل دیدگان حیرت زده نزدیک به ۴۰۰۰ مجاهد حکم اعدام صادر نمود. مهدی ابریشمچی که خود مستقیما قاتل و شکنجه گر زبردست مجاهدین نیز می باشد، با رگبار لگدهایش استخوان سینه ام را شکست و همراه با حسن نظام الملکی و مهوش سپهری که به نمایندگی از مسعود رجوی شکنجه می نمود، تلاش نمودند چشم هایم را با خودکاری که در آن فرو می کردند کور نمایند. مهدی ابریشمچی همان ایام به مسعود رجوی گزارش کرده بود که برادر مسعود می خواستم چشم های فیروزمند را کور کنم تا دیگر چیزی نبیند تا بر خلاف میل سازمان و علیه شما حرف بزند!

این ها نمونه هایی انگشت شمار از دموکراسی و گشایش مدنی در سازمان و رهبران سازمان مجاهدین است که پیش از این اتفاق افتاده و هر روز در گوشه های تنگ و تاریک این سازمان و دور از چشم جامعه جهانی بوقوع می پیوندد و در نهایت نیز چون استدلال پذیر نیستند و نمیخواهند به ۴۰ سال جنگ و جنایت خاتمه دهند، یکشبه افراد ۳۰ ساله خود را به وزارت اطلاعات ایران منسوب می کنند در صورتیکه بطور واقعی این خود آنان هستند که با رژیم رابطه داشته و در بزنگاه های تاریخ مشغول داد و ستد و نامه نگاری می باشند.-نگاه کنید به روابط پنهانی مسعود رجوی و نامه نگاری های آشکار او به سران حکومت!

دشمنی آشکار مجاهدین و حاکمان ایران بر کسی پوشیده نیست، همانگونه که روابط پنهان آنان نیز تا کنون در مواردی سرباز کرده و نمایان شده است. در تاریخ ۴۰ ساله حیات مجاهدین پس از انقلاب ایران هر دو تا آنجا که ممکن بوده تلاش کرده اند از یکدیگر سود جویند. اما در شرایطی که فضای تحریم های دونالد ترامپ علیه ایران شدت گرفته و حسن روحانی را برای زنده نگه داشتن برجام به سوئیس و برخی کشورهای اروپایی فرستاده، وقوع همزمان چنین حادثه ای قطعا به نفع رژیم ایران نیست. کاسه ای زیر نیم کاسه است و از این نظر جای شک وتردید بسیار دارد.

گرچه عناصری تندرو از رژیم حاکم بر ایران در گذشته اقدام به حذف برخی فعالان و مخالفان خود در داخل و خارج ایران نموده، اما این مسئله دلیل بر اجرای یک عمل کور تروریستی که در شرایط وخیم بین المللی نتیجه ای جز شکست نداشته و تماما به نفع مجاهدین و جناح های تندرو در آمریکا است، نمی باشد. تا اینجا که مشخص شده طبق اطلاعیه رسمی شورای ملی مقاومت، زوج متهم از سال ها پیش در بلژیک با سازمان مجاهدین ارتباط داشته و برای مجاهدین فعالیت کرده اند و در این رابطه  باید منتظر نتیجه اقدامات دولت بلژیک و اعلام نهایی وقایع این پرونده بود تا هر گونه شک و تردید از اذهان عمومی را بزداید.

کندوکاو در شبکه های اجتماعی حکایات دیگری را با ما در میان می گذارد. درهمین رابطه فرامرز دادرس که تا چندی پیش در فرانسه با سازمان مجاهدین خلق ارتباط و همکاری داشته در صفحه فیسبوک خود اقدام به انتشار تصاویری از امیر سعدونی و مهدی ابریشمچی نموده است که برای اولین بار مشاهده می شود. او در توضیح این تصاویر نوشته است:
عامل متهم شده به انجام عملیات تروریستی علیه مجاهدین در فرانسه، امیر سعدونی ، رفیق مهدی ابریشمچی از آب در آمد.
امیر سعدونی از اعضای فعال فرقه رجوی بوده است.
عملیات تروریستی توطئه خود فرقه رجوی بود تا پس از شکست نمایش در فرانسه خود را مهم جلوه دهد.
فرقه رجوی می خواست با این ترفند آمریکا را وادار به واکنش نماید و بگوید جان سخنرانان آمریکایی و خارجی در خطر بوده است.

ترور خشونت بمبگذاری مجاهدنین خلق فرقه رجوی اروپا

امیر سعدونی متهم به بمبگذاری و مهدی ابرشمچی مرد شماره ۲ سازمان مجاهدین خلق ایران

هر گونه اخبار جدید در این رابطه، ذیل این مطلب منتشر خواهد گردید.

من جواد فیروزمند، عضو سابق شورای مرکزی سازمان مجاهدین خلق، درمخالفت با خشونت گرایی و هر مدل از تروریسم، هر گونه عمل تروریستی علیه یا به نفع این سازمان را از طرف هر شخص یا ارگانی باشد بشدت محکوم می نمایم. از نظر من سازمان مجاهدین با مسعود رجوی یا بدون او سالیان درازی است که بر علیه منافع مردم ایران حرکت می نماید و در این رابطه یا خارج از آن هیچ گونه ارتباط و جایگاهی در بین مردم و گروه های سیاسی ایران ندارد. به امید روشن شدن هر چه زودتر حقایق.

سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷برابر با سوم ژوئیه ۲۰۱۸

جواد فیروزمند

(پایان)

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32612

تلاش فرقۀ رجوی برای موج سواری و بهره برداری در شوی ویلپن از تظاهرات اعتراضی ایران 

Ghorbanali Hosseinnejad EU Parliamentقربانعلی حسین نژاد، پیوند رهایی، بیست و نهم ژوئن ۲۰۱۸:… فرقۀ رجوی که بهتر از هر کسی از میزان منفوریت خود در میان ایرانیان داخل و خارج ایران آگاه است، وقتی می بیند تظاهرات اعتراضی مردم در داخل ایران و اخبار آن در رسانه های فارسی زبان و خارجی، شدیدا تار و تنبور مضحک و تکراری سالانۀ «ایران رجوی رجوی ایران»!!! و ادعای یاوۀ «تنها آلترناتیو» و «رهبری مقاومت ایران … 

Newt Gingrich Rajavi cult TerrorismMr. Gingrich! The Cult of Rajavi Is Also Incompatible with Western Civilization!

National Security: Could Maryam Rajavi (Mojahedin Khalq) blackmail her friends in high places – Rudi Giuliani, John Bolton and Newt Gingrich

لینک به منبع

تلاش فرقۀ رجوی برای موج سواری و بهره برداری در شوی ویلپن از تظاهرات اعتراضی ایران

تصمیم مغایر با سنت سنواتی! برای تغییر شعارهای سیرک ویلپن امسال از مداحی رجوی ها به حمایت از تظاهرات داخل  برای لاپوشانی خیانتها و جنایتهایشان و انزوای مطلق خود در میان ایرانیان

نوشتۀ قربانعلی حسین نژاد عضو و مترجم ارشد سابق رهبری سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

دوستان قدیمی مان در داخل تشکیلات فرقۀ رجوی در فرانسه به ما اطلاع دادند که مسئول امور تبلیغات و فرهنگی شوی سالانۀ مریم قجر در ویلپن پاریس که در ۳۰ ژوئن امسال برگزار می شود به نام مهناز با برگزاری نشستهایی با برخی از کادرها و دست اندرکاران شوی سالانه گفته است: «با توجه به تظاهرات بازار تهران و برخی دیگر از شهرها و اینکه خواهر مریم نیز قرار است در سخنرانی خود از اقدام بازاریان حمایت کند، باید هر چه سریعتر در این مدت کم اقدام به چاپ و تهیۀ پوسترهای حاوی شعارهای همسو با تظاهرات بازار تهران و اعلام حمایت از اعتصاب کنندگان و تشویق به ادامۀ قیام، اقدام نماییم تا بٌعد تبلیغی گسترده ای را در مراسم روز شنبه در ویلپن داشته باشیم و بتوانیم به خوبی حمایت خودمان از این اعتصابات را از طریق رسانه های خارجی به جامعۀ بین المللی و نفرات داخل نشان دهیم».

به دنبال صحبتهای مهناز چند نفر از افراد فرقه مأمور طراحی، تهیه و راه اندازی پارچه و بنر و پوستر با شعارهای همسو با تظاهرات روزهای اخیر بازار تهران شده اند تا در سیرک مریم قجر در ویلپن مورد استفاده قرار گیرند.

لازم به یادآوری است که فرقۀ رجوی که بهتر از هر کسی از میزان منفوریت خود در میان ایرانیان داخل و خارج ایران آگاه است، وقتی می بیند تظاهرات اعتراضی مردم در داخل ایران و اخبار آن در رسانه های فارسی زبان و خارجی، شدیدا تار و تنبور مضحک و تکراری سالانۀ «ایران رجوی رجوی ایران»!!! و ادعای یاوۀ «تنها آلترناتیو» و «رهبری مقاومت ایران»!!! را تحت الشعاع خود قرار می دهد و در این میان دیگر حنای مریم رجوی برای رنگ کردن گنجشکهای لهستانی و اروپای شرقی و سیاهان و عربهای آفریقا و افغانهای پناهنده نیازمند پول و قراردادن آنها به جای قناری ایرانیان خارج مطلقا رنگی ندارد، و وقتی می بیند کوس رسوایی خیانتها و جنایتهایش با تکیه بر جنگ طلبان آمریکایی و جنایتکاران اسرائیلی و سخنرانان اجاره ای خارجی بازنشسته و «سابق» های از دور خارج شده و انواع مزدوریش در گذشته برای صدام و امروز برای شیوخ عرب خلیج فارس و آمریکا و اسرائیل به صدا در آمده است، به فکر موج سواری برای بهره برداری از تظاهرات اعتراضی مردم ایران از جمله بازاریان که این روزها در تهران و برخی شهرهای دیگر جریان دارد افتاده است تا خودش را همراه مردم جا زده و به خیال خام خود بتواند جنایتها و خیانتهایش به این مردم را بپوشاند و یا کمرنگ جلوه بدهد زیرا به خوبی می داند که همگان از اینکه این فرقه هیچ نقش و تأثیری در رویدادها و تحولات داخل ایران ندارد آگاه هستند و می دانند که مردم ایران مشخصا در خیزشها و تظاهرات خودشان برای این فرقه نه تنها تره ای خورد نمی کنند بلکه به نفع کسانی شعار می دهند که ضد این فرقه بوده و فرقۀ رجوی دشمن خونی آنها می باشد و در رسانه های خودش انواع دشنامها و ناسزاها را نثار آنان می کند و همه به خوبی می دانند که اعتراضات داخل ایران خودجوش بوده و هیچ ربطی به نیروهای خارج ایران و مشخصا فرقۀ رجوی ندارد و هدف این فرقه که همواره در همۀ مراسم و تجمعها و سیرکهای مضحک و تکراری اش شخص رهبران خودش و مداحی برای آنان و تبلیغ خومحوریهایش را شعار اصلی خود قرار می دهد جز مطرح کردن خود و جاسازی تقلبی و موهوم برای خود در میان مردم ایران در اوج انزوا و پرت افتادگی اش از ایران و ایرانی نیست.

*** 

همچنین: