پاسخي شنيع به يك سئوال مشخص (فرقه رجوی، مجاهدین خلق)

پاسخي شنيع به يك سئوال مشخص (فرقه رجوی، مجاهدین خلق)

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، سیزدهم ژوئن 2013: …  اما پشت  صحنه چه خبر است؟ پاسخ اكرم حبيب خاني بر خلاف بقيه پس از چند هفته منتشر شد. وضعيت خانم حبيب خاني آيا متفاوت بوده است؟ آيا او حاضر نشده است عليه همسر خودش موضعگيري كند؟ آيا سازمان او را تحت فشار قرار داده است؟ اساسا هدف سازمان از اطلاع خبر مرگ او به خانواده اش در ابتداي داستان چه بوده است؟ من شخصا نه تا كنون خانم حبيب خاني را ديده و نه …

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

لینک به منبع

از سئوال آقاي اسماعيل يغمايي چند هفته مي گذرد. داستان از آنجا شروع شد كه برخي از اعضاي سازمان در كشور سوئد، امير يغمايي فرزند اسماعيل و اكرم حبيب خاني را در خيابان مي بينند و به او خبر ميدهند كه مادرت در عراق فوت كرده است.بدنبال اين موضوع، آقاي يغمايي دست به دامن سازمان مي شود و از طريق تماس حضوري و تلفني از آنها مي خواهد كه اطلاعي به آنها داده شود و آنها را از نگراني دربياورند. از طرف مجاهدين هيچگونه پاسخي داده نمي شود و حتي در برخي موارد با تندي و غير مؤدبانه برخورد مي شود. سرانجام آقاي يغمايي ناچارا موضوع را رسانه اي مي كند.

واكنش مجاهدين را چنانچه ديده و شنيده ايد بسيار هتاكانه و غير اخلاقي است. اما روز گذشته مجاهدين نهايتا به شيوه سنتي خود پاسخ گفتند. يعني آوردن فرد گروگان به صحنه براي هتاكي عليه خانواده اش. اين رويه را سازمان مجاهدين بارها و بارها عليه ساير منتقدان نيز استفاده كرده است. از جمله محمد اقبال كه خواهران خود (عاطفه و عفت اقبال) را به ركيك ترين فحشها آراست. كاميار ايزدپناه كه به برادر خود فحش و ناسزا گفت و الان نيز اكرم حبيب خاني (همسر سابق اسماعيل و مادر امير يغمايي).

اما پشت صحنه چه خبر است؟ پاسخ اكرم حبيب خاني بر خلاف بقيه پس از چند هفته منتشر شد. وضعيت خانم حبيب خاني آيا متفاوت بوده است؟ آيا او حاضر نشده است عليه همسر خودش موضعگيري كند؟ آيا سازمان او را تحت فشار قرار داده است؟ اساسا هدف سازمان از اطلاع خبر مرگ او به خانواده اش در ابتداي داستان چه بوده است؟

من شخصا نه تا كنون خانم حبيب خاني را ديده و نه حتي قبل از اين اسم او را شنيده بودم ولي بخوبي مي دانم كه اين نامه هرگز نامه او نيست. بلكه نامه پرسنلي سازمان و آنهم در پاريس تهيه و تنظيم شده است، در بهترين وضعيت اينكه كپي نامه را داده اند كه خانم مربوطه ديده است. دلايلي كه مي توانم به اين گفته خودم بيان كنم به اين شرح است.

اولا، آيا خانم حبيب خاني دسترسي به آرشيو پرسنلي داشته است كه مطالب و نامه هاي سالهاي قبل و اطلاعاتي در مورد برادر شوهرش و همينطور استناداتي كه در نامه شده است دارد؟ اين غير ممكن است. براي كساني كه در تشكيلات بوده اند، مي دانند كه اين امر بي شك غير ممكن است.

ثانيا، وصل بودن به فيس بوك و اينترنت توسط اين خانم يك امري است كه همگان بر آن واقفند كه به هيچ عنوان در ليبرتي امكانپذير نيست. نه تنها در ليبرتي كه در اشرف كه ساليان سال ما در آن زندگي كرده ايم، هرگز اعضا به اينترنت وصل نمي شوند و اين مرز سرخ است. آيا اين خانم، فاكتها و نمونه هايي را كه از فيس بوك و اينترنت در نامه اش آورده ، شخصا بدست آورده است؟

ثالثا، نامه خانم صديقه شاهرخي كه سالها پيش منتشر شده است، آيا در كمد شخصي خانم حبيب خاني بوده است كه ضميمه نامه اش كرده است؟

رابعا، در مورد خودم بطور مشخص، در بيست سالي كه در سازمان مجاهدين بوده ام، مادرم صدها نامه برايم نوشته و در شهرهاي مختلف ايران و حتي كشورهاي مجاور برايم پست كرده بود، ولي هرگز حتي يكي از آنها بدستم نرسيد. بعدها متوجه شدم كه همه آنها بدست سازمان رسيده بود ولي هرگز به من داده نشد، و من تنها نمونه نبوده ام، شايد صدها نمونه ديگر نيز من شنيده ام. اما ببينيد آقاي ابوالقاسم يغمايي (برادر اسماعيل) كه بقول خانم حبيب خاني اطلاعاتي است، نامه اي براي همسر برادر ش مي نويسد و سازمان هم به او داده است. آيا اين چيزي در حد غير ممكن نيست؟ و اين خانم در اين نامه كذايي اش اصل نامه را با پاكت و تمبرهايش كليشه كرده است!!!

مي خواهم نتيجه بگيرم كه اين نامه هرگز از طرف خانم مربوطه نوشته نشده است، اين نامه در پاريس و توسط محمدعلي توحيدي تهيه و تنظيم شده است. اين حركت شنيع به يك سنت در سازمان مجاهدين بدل شده است. دروغ و كلاشي و شامورتي بازي، به يك سنت در سازماني تبديل شده است كه خود را «مردمي»، «انقلابي» و طرفدار دمكراسي مي داند.

همچنین

واکنش هراس آلود پس از یک شوک بزرگ

2013/06/11

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، یازدهم ژوئن ۲۰۱۳: … نکته مهمی که در اطلاعیه شورا آمده است در مورد اتهامی مبنی بر عدم موضعگیری آقایان قصیم و روحانی نسبت به است. در اطلاعیه آمده است: « این دو تن باید طبق آئیننامة داخلی شورا پاسخگوی سکوت و اقدامات پیشین خود در ارتباط با  نامه ایرج […]

دو عضو بلند پایه مجاهدین خلق (فرقه رجوی) از این سازمان جدا شدند

2013/06/07

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، هفتم ژوئن ۲۰۱۳: … همینطور در روزهای اخیر آقای اسماعیل یغمایی، شاعر و نویسنده شناخته شده میهنمان که سالها در تشکیلات مجاهدین بسر برده و تقریبا تمامی سرودهای رسمی مجاهدین را سروده است، در نامه ای از تشکیلات مجاهدین خواست که وضعیت همسر سابقش را که بطور مشکوکی خبر مرگ […]

واکنش مجاهدین خلق (فرقه رجوی) به درخواست آقای یغمایی و برخی اظهار نظرها در شبکه های اجتماعی

2013/06/02

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، دوم ژوئن ۲۰۱۳: … در حالیکه با یک نامه عاطفه اقبال و مازیار ایزد پناه چندین خروار از سوی دو برادر زنده شان بر سر انها فرو ریخت معلوم نیست به چه دلیل خانم اکرم حبیب خانی خاموش است و این زحمت متاسفانه بر دوش دوستان شورا افتاده است. راستش […]

Wondering at those Americans who stand under the flag of
Mojahedin Khalq (MKO, MEK, NCRI, Rajavi cult) only to
LOBBY for the murderers of their servicemen