پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيد

پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيد

پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيدعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و چهارم نوامبر 2020:… دوران خودفروشى و وطن فروشى و مزدورى تان به سر آمده است. از اين شاخه به آن شاخه پريدن ديگر دردى از شما دوا نخواهد كرد، شما رانده شده از عراق هستيد با مساعدت ارباب در فاصله دورى از وطن لانه گزيده ايد، باسركوب هم مثل قبل نمي توانید نيروهاى اندك و فرسوده و پير را در چنگال تان نگه داريد، در اروپا ايزوله شده ايد و آن دست باز را نداريد و دست تان را قطع كرده اند. در آمريكا هم علیرغم شيادى تان ديگر جاى مانور نداريد و عنقريب بعد از روى كار آمدن آقاى جو بايدن وجه  المسالحه مابين ايران و آمريكا و اروپا، قرار بگيريد. پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيد

پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيددستور جدید به رجوی پس از پیروزی جو بایدن

پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيد

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 23.11.2020

عبدالکریم ابراهیمی

آقای عبدالکریم ابراهیمی

مريم رجوى اين عفريته هزار چهره، خودفروش و فريبكار، با شوهر بزدل و ترسو و تروريست اش بعد از مسلم شدن پيروزى آقاى بايدن و بعد از به گِل نشستن اقدامات شان براى پيروز جلوه دادن دونالد ترامپ، به يكباره طى چرخشی ١٨٠ درجه اى با شيادى منحصر به فردى كه فقط خاص اين زوج  مزدور و تروريست است ادعا مي كنند كه مسئله سرنگونى جمهوری اسلامی، بند به ترامپ يا بايدن نبوده و نيست و ما هستيم كه سياست ها را تعيين مي كنیم و خود مجاهدين(منظور ١٥٠٠ اسير بالاى ٦٠ سال و نااميد از همه چيز) توان انجام ابتكار را دارند و به دست آن ها سرنگونى محقق مي شود.

واقعا اين كلام گهربار عفريته جهل و جنايت را بايد در لوح زرين نوشت و بر سر قبر ارباب قبلى شان معدوم صدام حسين، ديكتاتور عراق و همچنين جان مكين جانى و نيز بر پالان  پمپئو، جان بولتون و رودى جوليانى و نتانياهوى بى آبرو و بن سلمان اره اى، آويزان كرد و به تبليغ رهبر عقيدتى مجاهدين پرداخت!

از ترامپ به بایدن ، آغاز چرخش مریم رجوی 

من كه ربع قرن عمر و زندگى و جوانى خودم را در پاى اين جانيان با فريب  و وعده هاى دروغ و با سركوب و سانسور فضاى بيرون از تشكيلات بدون هيچ گونه دسترسى به رسانه صوتى يا تصويرى يا نوشتارى به جز رسانه شيطان سازى و دروغ پراكنى خود سازمان  بنام سيماى آزادى  آن هم محدود، اين چنين گذرانده ام برايم شيادى اين زوج جانى، عادى است، اما كسى نيست به اين خودفروش ها و تروريست هاى داعشى پر رو بگويد آهاى شيادان تاريخ و بى مقدارهاى تروريست و جانى ديگر دوران طلايى شما به سر آمد، ديگر اروپا و آمريكا و حتى نتانياهوى دروغكو و بن سلمان، هم خريدار شما نخواهند بود، لطفا با سيلى صورت خود را سرح نگه نداريد.

دوران خودفروشى و وطن فروشى و مزدورى تان به سر آمده است. از اين شاخه به آن شاخه پريدن ديگر دردى از شما دوا نخواهد كرد، شما رانده شده از عراق هستيد با مساعدت ارباب در فاصله دورى از وطن لانه گزيده ايد، باسركوب هم مثل قبل نمي توانید نيروهاى اندك و فرسوده و پير را در چنگال تان نگه داريد، در اروپا ايزوله شده ايد و آن دست باز را نداريد و دست تان را قطع كرده اند.

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

در آمريكا هم علیرغم شيادى تان ديگر جاى مانور نداريد و عنقريب بعد از روى كار آمدن آقاى جو بايدن وجه  المسالحه مابين ايران و آمريكا و اروپا، قرار بگيريد آن وقت است كه مسعود رجوى را از زير خاك هم شده از لانه اش مثل صدام بيرون خواهند آورد و به همراه عفريته فريب و ريا، تحويل ايران خواهند داد و در كنار دوستان تان چون سركرده جيش العدل به سزاى اعمال تان خواهيد رسيد.

خطابم به مسعود و مريم رجوى است، لطفا به بقيه وطن فروشان و تروريست و همپالكى تان  كه در چنگ ملت ايران قرار دارند توجه ويژه بفرمائيد و سرنوشت وطن فروشى و جنايت هاى تروريستي و کشتن مردم ايران، سرانجامی غير از اين نخواهد بود و شما هم محتوم در اين جرگه قرار داريد با اين تفاوت كه شما جانى تر و شقى تر و ضد مردمى تر و تروريست تر از بقيه هستيد و قطعا  تاوان شما بسا بيشتر از بقيه است. سياست سازى از اين پس پيش كش تان، به فكر جان خودتان باشيد.

در ضمن، با اسيران تان چطور روبرو مي شويد!؟ اين قدر تخم مرغ هاى سرنگونى تان را توى سبد دونالد ترامپ ريختيد كه همه دهنشان براى سرنگونى بوسيله ترامپ آب انداخته بود، الان كه چرخ گردون نه به سمت سرنگونى ملت ايران بلكه به سمت فنا و نابودى خودتان چرخيده چه خاكى بر سر خواهيد كرد.

مژده كه به زودى روز حسابرسى تان فرا خواهد رسيد و  از تشكيلات تان نشانى نخواهد ماند و ما از اين پس شاهد ريزش و فرار نيرو در پادگان رجوى در البانى خواهيم بود. به اميد نابودى دشمنان مردم ايران و وطن فروشان بی خاصیت و بى مقدار.

„پایان“

لینک به منبع

پیروزی جو بایدن و شوکه شدن فرقه صاحب مرده رجوی

پاندول مریم رجوى از ترامپ به سمت بايدن چرخيد

***

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/باخت-ترامپ،-عزادارى-رجوى/

باخت ترامپ، عزادارى رجوى

باخت ترامپ، عزادارى رجوىعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نهم نوامبر 2020:… از این پس ديگر براى رجوي ها در اروپا و آمريكا خريدارى نيست و فشار حداكثرى كه ترامپ به لحاظ اقتصادى بر مردم ايران تحميل كرد الان همان فشار به لحاظ سياسى بر فرقه رجوى نازل خواهد شد و از اين پس شاهد پس دادن جنايت هاى خودشان خواهند بود. بعيد نيست كه در يك چارچوب درست حقوقى و بين المللى از اين پس جانيانى كه مرتكب جنايت عليه ملت ايران و عراق شده اند به دادگاه هاى قانونى معرفى شوند و حتى به كشورشان مسترد گردند. به همين دليل مريم رجوى سخت پريشان حال شده است و سران جانى اش از ترس، شلوار خود را خيس نموده و تشكيلات و افراد اسير و زير دست شان را به حال خود رها كنند.باخت ترامپ، عزادارى رجوى

باخت ترامپ، عزادارى رجوىاخراج رجوی از فرانسه . مریم رجوی به کشورهای اتحادیه اروپا، انگلیس و امریکا ممنوع الورود شد

باخت ترامپ، عزادارى رجوى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 08.11.2020

 انتخابات آمريكا با تمام فراز و نشيبى كه به دنبال داشت تمام شد و قدرت از دست وحشى و جانى ترين رئيس جمهور تاريخ آمريكا، گرفته شد. همان رئيس جمهورى كه براى كسب ثروت، چنان جناياتى در جهان عليه ملت هاى مظلوم منطقه خاورميانه و ديگر كشورهاى مستقل مرتكب شد كه در تاريخ بي نظير بود.

تحريم ظالمانه ملت ايران كه نمي خواست زير يوغ استعماري غول ترامپيسم و صهيونيسم، قرار گيرد از آن جمله است.

رئيس جمهوري كه تمام عناصر كابينه و مشاورانش از رذل ترين و خونريزترين و جانى ترين آدم هاى  مكتب آمپرياليسم – صهيونيسم، بودند منجمله وزير خارجه اش جانى پمپئو، مشاورش جانى بولتون و….. كه تمام عيار در مقابل جهان و قوانين بين المللى ايستادند و به غارت سرمايه هاى ملت ها پرداخته و معاهده هاى به رسميت شناخته شده جهانى را زير پا گذاشتند و به هيچ اصول بين المللى و اخلاق جهانى پايبند نبودند، بلاخره توسط خود مردم كشورشان به زير كشيده شدند و براى هميشه اين تفكر محو و نابود شد.

اين تفكر و مكتب ترامپيسم – صهيونيسم، باعث شقه در درون مردم آمريكا شده است و اين روند قيام مردم و از هم گسيختگى ايالات متحده آمريكا ادامه خواهد يافت و سرنوشتش در نهايت همان شوروى گورباچف خواهد شد.

كشتار زن و بچه مردم فقير و مظلوم يمن و آه كودكان و زنان بيوه اين سرزمين يقه ترامپ و بن سلمان را گرفت و الان عزا و ماتم اين دو تفكر را شاهد هستيم. همچنين ايرانيان خودفروش حامى ترامپ و تحريم ملت ايران نيز سخت عزادار هستند.

از همه مهمتر فرقه رجوى و مشخصا شخص مسعود و مريم رجوى كه خود را گره اين دستگاه كرده بودند و سرنگونى مورد نظرشان را در اين تنبان مي جستند و از هر رذالتى در حق مردم ايران و خودفروشى و مزدروى براى هيأت حاكمه ترامپ، كم نگذاشتند و هستى خودشان را در گرو آن مي ديدند، بيش از خود ترامپ و دارو دسته اش عزادار، غمگين و ماتم زده هستند چون مي دانند كه ديگر جاى نفس كشيدن برايشان باقى نمانده است و تمام امال و آرزوهاى آن ها با رفتن ترامپ به خاك سپرده شده است.

از این پس ديگر براى رجوي ها در اروپا و آمريكا خريدارى نيست و فشار حداكثرى كه ترامپ به لحاظ اقتصادى بر مردم ايران تحميل كرد الان همان فشار به لحاظ سياسى بر فرقه رجوى نازل خواهد شد و از اين پس شاهد پس دادن جنايت هاى خودشان خواهند بود. بعيد نيست كه در يك چارچوب درست حقوقى و بين المللى از اين پس جانيانى كه مرتكب جنايت عليه ملت ايران و عراق شده اند به دادگاه هاى قانونى معرفى شوند و حتى به كشورشان مسترد گردند.

به همين دليل مريم رجوى سخت پريشان حال شده است و سران جانى اش از ترس، شلوار خود را خيس نموده و تشكيلات و افراد اسير و زير دست شان را به حال خود رها كنند.

سخت ترين سناريو از بدو تأسيس تشكیلات فرقه تا الان، گريبانگير مسعود و مريم رجوى و سران تروريستش شده است و بعيد است بتوانند در اين بحران تشكيلات پوسيده خود را نگه دارند.

بايد از امروز به بعد شاهد روند هر چه بيشتر فرار و بريدگى در تشكيلات رجوى باشيم و در آينده هم افول جايگاه مريم رجوى در آلبانى و ديگر كشورهاى اروپايى رقم خواهد خورد.

در خود آمريكا ترامپ هم به اختلافات دامن خواهد زد و روند اضمحلال آمريكا سرعت بيشتري به خود خواهد گرفت و جايگاهى كه براى فرقه رجوى در آمريكا درست شده بود همراه با ترامپ و پمپئو، به گور سپرده مي شود.

اين تغيير روند بر همه ملل آزاده و ستمديده بخصوص ملت هاى مظلوم يمن، سوريه، عراق و ايران مبارك باد. همچنین، نابود باد تفكر تروريسم فرقه رجوى.

„پایان“

لینک به منبع

باخت ترامپ، عزادارى رجوى

***

Maryam Rajavi AlbaniaAlbania Accession TO EU – Open Letter to the Negotiators

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/هذيان-گويى-رجوى-در-دنياى-يأس-و-نااميدى/

هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدى

هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدىعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، اول نوامبر 2020:… رجوى و سردمدارانش در طى يك ماه گذشته تا الان بعد از اين كه عيان شد از ارباب( آمريكاى تراپيسم – بولتونيسم) بخارى براى نجات فرقه اش بر نخواهد خاست و تمام آمال و آرزوهاى خودشان را بر باد رفته مي بينند، طبق معمول رو به حيله گرى و دغل بازى و جفنگ گويى آورده اند تا شايد از فشارهاى درون تشكيلاتى ناشى از اين معضل بكاهند و چند صباحى به عمر فرقه وارفته شان اضافه كنند. هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدى 

هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدىمصاحبه عباس داوری و ابریشمچی برای چیست (خاطرات بهمن بازرگانی، چشم انداز ایران)

هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدى

عبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، 01.11.2020

رجوى و سردمدارانش در طى يك ماه گذشته تا الان بعد از اين كه عيان شد از ارباب( آمريكاى تراپيسم – بولتونيسم) بخارى براى نجات فرقه اش بر نخواهد خاست و تمام آمال و آرزوهاى خودشان را بر باد رفته مي بينند، طبق معمول رو به حيله گرى و دغل بازى و جفنگ گويى آورده اند تا شايد از فشارهاى درون تشكيلاتى ناشى از اين معضل بكاهند و چند صباحى به عمر فرقه وارفته شان اضافه كنند.

اول، برجسته كردن موضوع اعدام فردى به نام نويد افكارى و سلسله پيام هاى رجوى در حمايت از يك قاتل و ربط دادن آن به كانون هاى شورشى نداشته رجوى در داخل كشور كه جنگ مسلحانه راه بيندازند و رژيم را سرنگون كنند و نتيجه آن همه لشكر مسلح و كانون شورشى داخل كشور هم بعد از پيام اين رجوى مخ پوسيده و شياد، ديديم كه تك تك شهرهاى ميهن به تصرف كانون هاى شورشى رجوى درآمده و ارتش قيام فرودگاه تهران را براى تشريف فرمايى خانم و آقاى رجوى با جمبوجت شخصى مايك پمپئو آماده كرده اند و صف طولانى مستقبلين علياحضرت رجوي ها با وجود بحران كرونا قابل وصف كردن نيست.

واقعيت اين است كه رجوى با اين هياهوى تبليغاتى نه تنها ماهيت ضد انسانى و تروريستى خود را در اين قضيه هر چه عيان تر و برملاتر كرده بلكه پوچى و تهى بودن مسير و مشى در پيش گرفته اش هم به بن بست خورده است و راهى جز فروپاشى و از هم گسستگى تشكيلاتش ندارد و نخواهد داشت.

هر چه بر طبل دروغ كانون هاى شورشى بدمد، جز رسوايى بيشتر حاصلى برايش نخواهد داشت و اگر رجوى حتى صد نفر جنگجو در داخل كشور داشت با فضايى كه در ايران حاكم است حتما خودش را نشان مي داد و حتما رجوى بيش از اين با عملكرد آن مانور مي داد، پس هارت و پورت رجوى و دستگاه رباتيك تحت امرش بدانند با اين بازي ها ديگر نه مي توانند افكار بيرون از خودشان را قانع كنند و از همه مهمتر نه افكار درون تشكيلات را سمت و سو دهند و از اين سوغاتى جز ريزش نيرو و فروپاشى تشكيلاتى عايدى ديگر براى فرقه در گل نشسته رجوى نيست و نخواهد بود.

رجوى در پيام هاى مكرر اين روزها از سرنگونى با ترامپ و بدون ترامپ دم مي زند، وه چه وقيح! حال كه كشتى اش تا عرشه در گل نشسته و از ارباب هم برايش آبى گرم نشده و خود آمريكا در لبه پرتگاه جنگ قدرت داخلى قرار دارد و قدرت نظامى ايران شاخ ابرقدرتى اربابش را شكسته است، مدعى مي شود بدون ترامپ هم رژيم را سرنگون مي كنيم.

بايد به اين شياد گفت اين سى سال است كه نعره سرنگونى در عرض چند ماه سر مي دهيد و با اين دروغ ها سر نفرات خودت را شيره ماليده و بيشتر برده و بنده خود مي كرديد اما بترس و بترس از اينكه الان آن نعره هاى شياد صفتى سرنگونيت ديگر در تشكيلاتت هم خريدارى ندارد و صفت چوپان دروغگو به خود گرفته ايد. پس خودت بترس كه يك دفعه گرگ واقعى كه همان آگاهى نفرات تشكيلاتت از اين همه شياديت است به تشكيلات منفعل و پاسيو ات هجوم برده و نارضايتى و فرار و سرپيچى همه گير شود و فروپاشى تشكيلات تروريستى ات را رقم بزند و اين واقعى ترين چشم انداز آينده نزديك شماست.

دوم، جنگ با خانواده و مسئله اسراى جنگى است كه با فريب رجوى به مجاهدين پيوسته بودند.

واقعيت اين است كه خانواده اين افراد نگران سلامتى عزيزان خود هستند كه از اسارتگاهى به اساراتگاه ديگرى به مدت بيش از ٣٠ سال برده شده اند و رجوى لعنتى مانع ديدار آن ها با خانواده خود شده است.

الان كه خانواده اين افراد از مجامع بين المللى استمداد و كمك براى تماس و ديدار با عزيزانشان خواستار هستند رعشه بر اندام رجوى و تشكيلات نداشته اش افتاده است و با به صحنه آوردن مصاحبه هاى اجبارى و از پيش آماده شده توسط سران رجوى مي خواهند جلوى اين واقعيت كه منجر به سقوط و از هم پاشيدگى زودرس در تشكيلات رجوى مي شود را بگيرند، اما همين تشبثات مريم رجوى و سران تشكيلاتش، سنگدلى و بيرحمى غير قابل باورى كه از مريم رجوى و سرانش براى سركوب و در اختيار گرفتن جسم و روح افراد در اساراتشان را نشان مي دهد به نمايش مي گذارد و اثبات افشاگرى جدا شده ها از مجاهدين به عيان در معرض ديد قرار مي دهد.

سوم، بحث افشاگرى اتمى كه رجوى در آمريكا رسانه اى كرد.

اين مسئله هم بايد از دريوزگى رجوى دانست كه ديگر هيچ اميدى به نفس كشيدن ندارد و با وجود نااميدى از ارباب „آمريكا و اسرائيل“ فقط كمان بدون تير و خدنگ به سمت ميهن عزيز ايران نشانه رفت و در چنته رجوى و اربابش جز دروغ و ريا چيزى يافت نمي شود و اين فيل هوا كردن اتمى نه خريدارى داشت و نه كسى وقعى به آن نهاد فقط رجوى مي خواست خواست اربابش را اجرا كند كه براى خود و اربابش جز رسوايى هر چه بيشتر سودى نياورد.

نتيجه اين كه رجوى به آخر خط خود رسيده و تشكيلات پوسيده اش بيش از هر زمان ديگر منفعل و ناكارآمد شده است.

نارضايتى افراد، بيداد مي كند. انتخابات آمريكا و زوال قدرت اين شيطان هم روى روحيه افراد تأثير منفى بسيار خواهد گذاشت و از اين به بعد شاهد ريزش بيشتر نيروى تشكيلات و در نهايت فروپاشى تام و تمام تشكيلات رجوى خواهيم بود.

„پایان“

لینک به منبع

هذيان گويى رجوى در دنياى يأس و نااميدى

***

محمد حنیف نژادابراهیم خدابنده: تاریخچه ۵۰ ساله سازمان مجاهدین خلق

همچنین: