پانزدهم شهریور سالروز تاسیس سازمان مجاهدین

پانزدهم شهریور سالروز تاسیس سازمان مجاهدین

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، کانون آوا، چهارم سپتامبر 2018:… این سازمان در حقیقت قرار بود برای ازادی و برابری و تحقق عدالت و ایجاد جامعه بی طبقه توحیدی مبارزه و در صورت نیاز جان خود را در این راه بدهد. بعد از سرنگونی نظام شاهنشاهی که مجاهدین و تمام گروههای چریکی به نحوی در ان شرکت داشتند مجاهدین بلافاصله با ایجاد دفاتر و انجمن هایی در سراسر ایران و مخصوصا … 

از قلاده های طلائی صدام تا قلاده های چرمی تل آویو

لینک به منبع

پانزدهم شهریور سالروز تآسیس سازمان مجاهدین

تاریخچه سازمان قبل از انقلاب  مورد تحلیل و بازنگری این مقاله نمی باشد. بعنوان یک عضو سابق که از سال 58 در ارتباط و بعدا عضو این سازمان شده ام سعی خواهم کرد چهل سال گذشته این سازمان که با تعقیر مبانی ایدئولوژیک و تشکیلاتی مورد نظر بنیان گذاران رجوی این سازمان را به یک فرقه مافیایی و تبهکار و وطن فروش تبدیل کرد را مورد بازنگری و توضیح دهم..

این سازمان در حقیقت قرار بود برای ازادی و برابری و تحقق عدالت و ایجاد جامعه بی طبقه توحیدی مبارزه و در صورت نیاز جان خود را در این راه بدهد.

بعد از سرنگونی نظام شاهنشاهی که مجاهدین و تمام گروههای چریکی به نحوی در ان شرکت داشتند مجاهدین بلافاصله با ایجاد دفاتر و انجمن هایی در سراسر ایران و مخصوصا شهرهای بزرگ سعی در جزب جوانان کردند و از همان زمان سعی در جمع اوری سلاح بودند و یکی از سئوالهای فرم هواداران این بود که سلاح دارند یا نه.
رجوی همیشه میگفت ما از زندان اخوندها را میشناختیم و بعداز انقلاب هم می دانستیم که جنگ مسلحانه اجتناب ناپذیر است البته خواسته و ارزوی رجوی چیزی جز قدرت و رهبر شدن نبود کمااینکه در بسیاری از نشستهای طولانی و خسته کننده اش می گفت آقای خمیتی میگفت این پسره سی ساله میخواهد رهبر باشد و انقدر این نقل را در نشستها تکرار میکرد که ادم حالش بهم میخورد ولی رجوی عاشق این جمله “رهبر” بود.

تاریخچه رجوی در این چهل سال را میشود در سه بخش تجزیه و تحلیل کرد  بعد از انقلاب تا اعلام جنگ مسلحانه حضور در عراق و بعد از سرنگونی صدام حسین.
اغاز جنگ مسلحانه از طرف رجوی در سی خرداد شصت  و در زمانیکه ایران در جنگ با متجاوزین عراقی بود یکی از بزرگترین اشتباهات استراتژیک رجوی بود و البته توهم اینکه شش ماهه رژیم سرنگون و ایشان رهبر خواهد شد را در سر داشت و بدین وسیله صدها تن از هواداران خود را بدون برنامه و سازماندهی برای فاز نظامی و حتی اگاه کردن انها و بدون حق انتخاب روانه زندان و میدانهای اعدام کرد در صورتیکه خودش و نزدیکانش فرار کرده و در کنار رود سن مستقر شدند.

این خیانت و جنایت رجوی البته برای رژیم رحمت بود و نه تنها رژیم شش ماهه سرنگون نشد بلکه چهل سال هم تا به امروز به حکومتش ادامه داده است چرا که بهانه بدست انها داد که بواسطه جنگ خارجی جنبش ازادیخواهانه مردم ایران و بطور کلی هر گونه صدایی را سرکوب کنند و در نتیجه رجوی خائن و جنایتکار بزرکترین هدیه را به این رژیم داد.

حضور در عراق و در زمانیکه این کشور در جنگ با ایران بود و روزانه با انواع و اقسام موشکها خانه های مردم بیگناه را در شهرهای مختلف مورد اصابت قرار می داد لکه ننگ و خیانتی دیگر بر پیشانی رجوی جنایتکار بود که وطن فروشی را هم به ان اضافه کرد که تا به امروز به شدت مورد تنفر تمامی مردم ایران و ایرانیان سراسر دنیاست بجز البته وطن فروشان اندکی که با گرفتن پول خون ملت ایران از این فرقه جانی حمایت می کنند.

رجوی با ورودش به عراق و هم پیمان شدن با صدام جنایتکار که هزاران ایرانی را به خاک و خون کشید فصل جدیدی در جنایت و خیانت و وطن فروش  گشود که در تاریخ معاصر ایران کمتر میشود دید همدستی با دشمن وطن و کشتن سربازان ایرانی و شنود بیسمی انها برای مخابرات عراق و دادن اطلاعات محل تجمع سربازان و  ….. تا کشتن و زندانی کردن حتی اعضای ناراضی خود سازمان در کمپ اشرف و جدا کردن خانوادها و بچه ها و فرستادن انها به خارج و جدا کردن انها از مادرانشان حتی نوزادان شش ماهه را هم از مادرانشان جدا کرد.

افرادی که یک روز برای ازادی ملت خود به این سازمان پیوسته بودند و تعدادشان هم حدود چهار هزار نفر بود و حاضر بودند برای رجوی هزار تکه شوند را چنان در اشرف به بند کشید که در هیج کجای دیگر نمونه ان وجود ندارد.

کشتن شیعیان و کردها در جنگ اول عراق و اینکه همین خانم مریم قجر می گفت کردها و شیعیان را با شنی تانکهایتان له کنید و از روی انها بروید و گلوله ها را هم برای سربازان رژیم بگذارید.

دو هفته قبل از جنگ رجوی ما را به بیست کیلومتری مرز ایران فرستاد و همسرش مریم قجر و همه ان کسانیکه در سی خرداد شصت از ایران فرار کردند را دوباره راهی فرانسه کرد و خودش هم به غبیت صغری و کبرا رفت و تا به امروز این به اصطلاح رهبر معلوم نیست مرحوم شده است یا مرحوم اش کرده اند.

همگی بیاد داریم چطور رجوی دستور حمله به خانوادهایکه برای دیدن فرزندانشان به جلو درب کمپ اشرف رفته بودند را داد و این مجاهدینی که قرار بود برای ازادی ملت خود جان دهند چطور بیرحمانه با تیرکمان و استفاده از میله گرد بجای سنگ چظور پدر و مادران سالمند خود را می زدند. ( عکس های ضمیمه).

مریم قجر جنایتکار که خودش قبل از جنگ فرار کرده بود فرمان چو اشرف نباشد تن من مباد سر میداد و البته تمامی سعی اش را کرد که همه اعضا را در عراق به کشتن دهد چون این نفرات به قول خودش که در نشست محرمانه و حضور تعداد کمی از اعضا از طرف فهمیه اروانی منتقل شد گفت ” در خارج فقط شما بدرد سازمان میخورید و می توانید خط وخطوط برادر را پیش ببرید و بقیه وقتی پایشان به دنیای بورژوازی برسد نه تنها با سازمان نمی مانند بلکه طلبکار برادر هم میشوند” و طبق گفته اقای علامه حسینی که گفتند به مریم رجوی گفتم بایستی هر چه زودتر این بچه ها را از عراق بیرون بکشیم که جونشان در خطر است و مریم جنایتکار در جواب می گوید ” اگر کشته شوند استفاده سیاسی از انها می کنیم”.

هیچوقت یادم نمی رود که رجوی می گفت چهل و هشت ساعت و ماکزیمم هفتاد و دو ساعت وقت دارید قبل از رسیدن من و خواهر مریم به تهران تمام دشمنانتان را به دار کشید و تیر چراغ برق هم که کم نداریم و من را از شر مزاحمان اینده رها کنید و این است ازادی که رجوی به ان معتقد است و البته ما اعضای این فرقه خودمان با پوست و گوشتمان ازادی و دموکراسی مورد نظر این اقا و خانم را از نزدیک لمس کرده ایم.

به راستی این همه خواری و ذلالت که هم اکنون گریبان گیر رجوی شده بطوریکه حتی فرقه جرات اعلام مردن وی و گرفتن یک مراسم ساده عزاداری هم برای این به اصطلاح “رهبر” را هم ندارد حاصل چهل سال جنایت و خیانت و وطن فروشی این فرقه ضد انسانی و شخص رجوی میباشد.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=33021

پدر و مادر یا مأمور رژیم؟!!ا 

reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، ششم اوت ۲۰۱۸:… این پدر قهرمان به گفته خود فرقه اکنون چند هفته است که در تیرانا پایتخت البانی همراه با همسرشان خانم محبوبه محمدی ( حمزه ) برای دیدن دخترشان سمیه بسر می برند که همانطوریکه همگی می دانید مورد حمله چماقداران رجوی قرار گرفتند و اخبار و تصاویر این حضور و … 

Mohammadi_Mostafa_Somayeh_Tirana_Albania_Panorama_1The 17-year-old girl left for war, the couple from Canada are looking for her in Durres after 21 years

لینک به منبع

پدر و مادر یا مأمور رژیم؟!!

نوشته رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

در دو هفتۀ گذشته شاهد حضور فعال پدر و مادر سمیه محمدی در آلبانی بودیم. دخترشان سمیه در سن هفده سالگی توسط فرقه رجوی از کانادا به امریکا و بعد هم عراق منتقل شد. اقای مصطفی محمدی پدر سمیه بعد از دستگیری مریم قجر در پاریس در سال ۲۰۰۳ و به درخواست فرقه رجوی در شهر اتاوا پایتخت کانادا با ریختن بنزین روی خودش قصد خودسوزی داشت ولی خوشبختانه یکی از خبرنگارانی که فرقه رجوی برای گرفتن فیلم دعوتش کرده بود فندک را از دست اقای محمدی ربود و بلافاصله با ریختن افراد پلیس از خودسوزی وی جلوگیری شد. فرقه رجوی به وی گفته بود اگر این کار را انجام ندهی دخترت سمیه را با بقیه دختران و زنان از کمپ اشرف به زندان اوین منتقل خواهند کرد و بخوبی می دانی چه در انتظار دخترت می باشد.

بعد از ان اقای محمدی توسط فرقه رجوی ” پدر قهرمان ” لقب گرفت و تنها فردی بود که توانست با دوربین وارد کمپ اشرف شود و عکسها و فیلم هایی را بگیرد که تا به امروز در تشکیلات فرقه بیسابقه می باشد.

این پدر قهرمان به گفته خود فرقه اکنون چند هفته است که در تیرانا پایتخت البانی همراه با همسرشان خانم محبوبه محمدی ( حمزه ) برای دیدن دخترشان سمیه بسر می برند که همانطوریکه همگی می دانید مورد حمله چماقداران رجوی قرار گرفتند و اخبار و تصاویر این حضور و نیز تهاجم تروریستی را تمام رسانه های آلبانی به صورت گسترده و بی سابقه منتشر کردند به علاوه مقالات و تحلیلها و مصاحبه ها و بحثهای تلویزیونی در آلبانی و نیز سایت های جداشدگان که روزانه اخبار و فیلم های انرا منتشر می کنند که البته ادامه خواهد داشت.

به راستی سئوال از فرقه رجوی این است که چرا به این به قول خودتان پدر قهرمان اجازه ملاقات و دیدار با فرزندش را نمی دهند؟

صحنه های دردناک صحبتهای این پدر و مادر قلب و روح هر انسانی را بدرد می اورد ولی چرا رجوی اجازه ملاقات نمی دهد؟

مگر فرقه نمی گوید که خودش میخواهد در فرقه بماند و بیانیه! هم می دهد خوب اجازه بدهید خودش این بیانیه را شخصا برای پدر و مادرش بخواند البته تنهایی و نه همراه یک اکیپ از لباس شخصیهای رجوی.

ایا این ازادی و دموکراسی مورد نظر رجوی می باشد که حتی از دادن یک ملاقات پنج دقیقه ای به پدر و مادر یک اسیر خوداری میکند؟

ایا این ازادی مورد نظر فرقه است که در تیرانا یک پدر و مادر را توسط لباس شخصی ها و چماقدران احاطه و مورد ضرب و شتم قرار دهید؟ و …..

براستی برای هر انسانی که اخبار خانواده محمدی را دنبال می کند این سئوال مطرح میشود که چرا اگر سمیه به اختیار خود در این فرقه مانده است به او اجازه نمی دهند با پدر و مادرش ملاقات کند و در فضایی ارام و پر محبت و عشق به انها بگوید که شما را دوست دارم و تصمیم دارم در این فرقه بمانم. البته این نوع برخورد بسیار انسانی و عادی می باشد ولی فرقه رجوی نه تنها فاقد ظرفیت برای چنین کاری است بلکه فاقد ظرفیت برای هر گونه رفرم در ساختار ضد انسانی و دیکتاتوری حاکم بر تشکیلات خود و فاقد اعتماد به افرادش می باشد و اصولا به همین به اصطلاح قانون مشت اهنین است که رجوی همیشه می گفت میشود تشکیلات را حفظ کرد.

برای ما اعضای سایق فرقه روشن است که اصولا فرقه رجوی هیچ گونه سنخیتی با ازادی ندارد و حتی ما که فدائیان رجوی بودیم و برای فدای خود در هر لحظه اماده بودیم هم در کمپ اشرف اصولا فاقد هرگونه ازادی بودیم و حتی نمی توانستیم چند دقیقه با همرزم خود صحبت کنیم و همانطوریکه قبلا هم نوشته ام در کمپ اشرف که به ادعای فرقه تجلی جامعه بی طبقه توحیدی بود حتی پمپ بنزین هم زنانه و مردانه بود و خنده دار تر اینکه بین زمان زنان و مردان هم یک ساعت وقفه بود که هیچ اثری از حضور زنان در فضای پمپ بنزین هم نباشد. حال تصور کنید وقتی جامعه به اصطلاح ازاد رجوی برای ما فدائیان اش بدین شکل بود برای بقیه چطور خواهد بود.

ای همرزمان سابق

ایا به واقع ما و شما روزی که به این سازمان (البته در ان زمان سالهای ۵۷-۶۰ ) پیوستیم قرار بود پدران و مادران خود را به اسم مامورین وزارت اطلاعات مورد بدترین و زشت ترین دشنام ها قرار داده و حتی انها را مورد ضرب و شتم قرار دهیم؟.

ایا این بود درسها و ارزشهای حنیف و اصغر و محسن؟ ایا رجوی این شیوه برخورد را از امام علی و امام حسین یاد گرفته و به شمایان اموزش داده است که به این شیوه با پدران و مادران سالمند خود رفتار کنید؟

اگر این بود و هست ارمان بنیان گذاران سازمان مجاهدین که خوب افرین بر شمایان و همچنان راهتان را ادامه دهید ولی اگر این شیوه ضد انسانی فقط و فقط تجویز رجوی است و انهم فقط برای خانواده های شما و نه خودش پس ای برادران و خواهران عزیزم چرا موضع نمی گیرید و در برابر این ظالم نمی ایستید.
مگر قرار نبود مجاهد خلق برای ازادی و احقاق حقوق خلق قهرمان ایران جانفشانی کند پس چرا اکنون شمایان در خیابانهای تیرانا پدران و مادران خودتان را کتک زده و روانه بیمارستان می کنید.

ایا اگر محمد اقا و موسی و اشرف زنده بودند هم همین تنظیم رابطه را با خانوادها کرده و در خیابانها به ضرب و شتم انها می پرداختند.
ای همرزمان سابق

تمامی حرفهای رجوی دروغ و فریبی بیش نبود وی نه تنها سازمان مجاهدین را به یک فرقه تبدیل کرد بلکه به ارمان حنیف و تمامی خون های ریخنه شده مجاهین خیانت کرد و اکنون رجوی و فرقه اش از منفورترین در بین مردم ایران می باشد.

ایا قرار ما با رجوی در نشست قبل از پراکندگی این بود که گفت اگر قرار است فلسفه مجاهدین بسته شود ترجیح می دهم در داخل خاک میهن همگی ما شهید شویم و به تاریخ بپیوندیم؟.

البته با کتک زدن پدران و مادران سالمند مجاهدین به تاریخ خواهند پیوست ولی به زباله دان تاریخ.

زنده و پاینده باد ایران عزیز

***

_Jila_Deyhim_MEK_MKO_Maryam_Rajavi_Cult_Terrorism_AlbaniaAmerican support for MEK (Mojahedin Khalq, Rajavi cult) in Albania alienates Iranian public opinion

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32535

مریم رجوی از داخل پارلمان اروپا شخصا فرمان حمله به جداشدگان را صادرنمود

reza sadeghi

رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  امروز اخبار دستگیری دو نفر در رابطه با قصد عملیات علیه شوی ورشکستۀ رجوی در ویلپنت را دیدم و در اولین واکنش به شدت برایم مشکوک و غیر عادی بود و بعد وقتی در اخبار خواندم که روحانی و هیأت همراهش قرار است این هفته با مقامات کشورهای سوئیس و اتریش ملاقات کنند بیشتر مشکوک شدم و وقتی اخبار دستگیری یک … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی برای لاپوشانی رسوایی سیرک مریم قجر در پاریس

دو فرد متهم به انفجار در شوی مریم قجر از عناصر شوهای همه سالۀ فرقۀ او هستند

عکسهای فرد دستگیر شده در کنار ابریشمچی

و تجمعات فرقه در اروپا

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین

امروز اخبار دستگیری دو نفر در رابطه با قصد عملیات علیه شوی ورشکستۀ رجوی در ویلپنت را دیدم و در اولین واکنش به شدت برایم مشکوک و غیر عادی بود و بعد وقتی در اخبار خواندم که روحانی و هیأت همراهش قرار است این هفته با مقامات کشورهای سوئیس و اتریش ملاقات کنند بیشتر مشکوک شدم و وقتی اخبار دستگیری یک دیپلمات رژیم در آلمان را که در سفارت اتریش کار میکرده و اتهام ارتباط وی با آن دو نفر را دیدم مطمئن شدم که موضوع به این سادگی نمی تواند باشد.

لازم به یادآوری است که این دو نفر از هواداران نزدیک به فرقه رجوی بوده و هستند و در شوهای فرقه بسیار فعال می باشند و احتمالا بسیاری از ایرانیان آنها را می شناسند.

امیر سعدونی و نسیم نومنی در تمامی برنامه های عمومی و علنی فرقه د ر اروپا شرکت داشته اند که عکسهای ضمیمه خود به خوبی گویای این حقیقت می باشند و فکر میکنم فرقۀ رجوی این بار از روی دستپاچگی اسامی این دو نفر را در سایت های خود بعنوان عوامل رژیم جا زده و اصلا خبری مبنی بر اینکه لااقل از سال ۲۰۰۴ اقای سعدونی نه تنها در تمامی شوهای رجوی شرکت داشته بلکه با مهدی ابریشمچی یا همان برادر شریف در ارتباط نزدیک بوده است منتشر نمی کند.

البته همگان می دانند که در ارتباط نزدیک بودن با نفر دوم فرقه به این راحتی ها ممکن نیست کما اینکه در کمپ اشرف هم این آقای نا شریف به ندرت در میان اعضای فرقه دیده می شد مگر در نشستهای عمومی.

این اولین باری نیست که یکی از نزدیکان فرقه به یکباره به عنوان یکی از مزدوران رژیم که برای کشتن اعضای فرقه فرستاده شده، توسط خود فرقه معرفی میشود. این ترفند و سناریوی تروریستی که طراحی و اجرای آن تنها از یک سازمان تروریستی ساخته است برایمان ماجرای قتل مسعود دلیلی از اعضای قدیمی و تیم حفاظت رجوی پنج سال پیش در قرارگاه اشرف را تداعی می کند که جسدش با صورت و انگشتان سوخته در اشرف پیدا شد و تا مدتی هویت وی مشخص نبود تا اینکه دولت عراق و سازمان ملل توسط چک دی ان ای متوجه هویت اصلی وی شدند.

طی بیش از سه ده فرقۀ رجوی جنایتهای بیشماری نه تنها علیه ملتهای ایران و عراق بلکه علیه اعضای خودش نیز در کمپ اشرف مرتکب شده است و هم اکنون هم در آلبانی ادامه دارد که مرگ مالک شراعی در هفتۀ گذشته نمونه ای از آنها می باشد که البته آخرین آنها نخواهد بود و این جنایتها ادامه خواهد داشت.

البته تحقیقات پلیس هنوز ادامه دارد و نیز ممکن است فرقۀ رجوی بدلیل این افشاگری و افشاگریهای بعدی و عکسها و اطلاعات بیشتر مجبور شود که بگوید اینها هوادار فرقه بوده اند و یا سعی داشتند خودشان را به فرقه نزدیک کنند و یا از ایران برای نفود و رخنه به داخل فرقه و کشتن سران آن به خارج آمده بودند ولی اینجا سئوال این است که اگر این دو نفر اعضای نزدیک فرقه که در تمامی شوها و آکسیونهای فرقه شرکت داشته اند برای رژیم کار می کردند چرا تا قبل از دوشنبه و دستگیری شان، آنها را افشا نکرده بودید؟؟!!

ما اعضای سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به خوبی با شیوه های مافیایی این فرقۀ وطن فروش و ضد ایرانی آشنا هستیم و شخص مسعود رجوی هم همیشه به ما می گفت باید به هر قیمت تضاد بین رژیم و غرب را بیشتر کنیم و شما «برای بردن مریم به تهران» مجاز به انجام هر کاری هستید.

قتلهای مشکوک فرقه را در کنار ترور محمدرضا کلاهی در هلند بگذارید آن وقت آیا به نظر شما در حالیکه محل زندگی کلاهی را فقط چند نفر در فرقۀ رجوی می دانستند موضوع مشکوک نیست؟ چطور شد که الآن و در این زمان محل وی لو رفت و چه کسی از کشته شدن وی خوشحال میشود تا دیگر کسی نتواند ثابت کند عملیات انفجار حزب جمهوری اسلامی و کشتار بیش از صد نفر به دستور رجوی انجام شده بود؟ البته بارها رجوی در نشستهای اعضای فرقه به این عملیات افتخار کرده بود و می گفت نمی توانیم مسئولیتش را رسما قبول کنیم چون می گویند تروریست هستیم و خودش میگفت که نشست خودمانی است و آنها درست می گویند ما بهترین تروریستهای دنیا هستیم که مقر عملیاتی مان هم در قلب اروپا و اور است و کسی نمی تواند هیچ غلطی بکند.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

dadras-pmoi

 امیر سعدونی همسر نسیم نومنی در کنار مهدی ابریشمچی مرد شماره ۲ فرقۀ رجوی

(پایان)

***

دیدار اعضای سابق مجاهدین خلق فرقه رجوی ا پارلمان اروپادیدار هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی با نمایندۀ پارلمان اروپا از پرتقال در بروکسل

Albania: MEK rebrands by assassinating unwanted members

MSNBC_Massoud_KhodabandehThe MEK’s man inside the White House (Maryam Rajavi cult, Mojahedin Khalq)

US Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEKUS Forces Albania To Take IS Fighters After Hosting MEK

European_Parliament_Against_Maryam_Rajavi_Mojahedin_Khalq_MEK_MKO_TerroristsMEPs discuss Mojahedine-E Khalq (MEK) Threat in #Albania

مسعود خدابنده تلویزیون ایران اینترنشنال ژوئن 2018گردهمایی سالانه سازمان مجاهدین در پاریس با ایرج مصداقی و مسعود خدابنده و علیرضا نامور حقیقی

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32535

مریم رجوی از داخل پارلمان اروپا شخصا فرمان حمله به جداشدگان را صادرنمود 

رضا صادقی جبلی، کانون آوا، دهم دسامبر ۲۰۱۷:…  ازقضای روزگار همزمان با این کنفرانس، ظاهرا مریم قجرعضدانلو نیز در جلسۀ دیگری با لابی های خود دراین پارلمان قصد شرکت داشته است. این زن عقده ای که نمی توانست حضور جداشدگان را درجلسه دیگری که اصلا مربوط به وی نبود … 

مزدور ارسالی بقایای صدام از لندن به پارلمان اروپا برای چاقوکشی سیاوش ربیعی 1One of the perpetrators has since been named as Siavosh Rajabi from London

لینک به منبع

مریم رجوی از داخل پارلمان اروپا شخصا فرمان حمله به جداشدگان را صادرنمود

حمله مزدوران مریم رجوی در بروکسل به منتقدین داعش

ایرانیان آزاده و آزادیخواه در خارج کشور،

هم میهنان عزیز،

همانطور که در اطلاعیه های قبلی باستحضار رسید، بعد از ظهر روز چهارشنبه ششم دسامبر ۲۰۱۷ برابر با ۱۵ آذرماه ۱۳۹۶ هیأت بزرگی از جداشدگان سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) از انجمن های پیوندرهایی، ایران فانوس و کانون آوا  شامل آقایان قربانعلی حسین نژاد، غفورفتاحیان، مهدی خوشحال، عبدالکریم ابراهیمی و رضا صادقی جبلی به دعوت فراکسیون سوسیال دموکرات پارلمان اروپا درکنفرانس «پناهندگان و حقوق بشر» که در محل این پارلمان دربروکسل برگزار شده بود شرکت کردند.

 ازقضای روزگار همزمان با این کنفرانس، ظاهرا مریم قجرعضدانلو نیز در جلسۀ دیگری با لابی های خود دراین پارلمان قصد شرکت داشته است. این زن عقده ای که نمی توانست حضور جداشدگان را درجلسه دیگری که اصلا مربوط به وی نبود، تحمل کند، شخصا دستور حمله فیزیکی به این جداشدگان راصادر نمود. اراذل و اوباش فرقۀ رجوی افراد تیم حفاظتی مریم قجر در خیابان مقابل پارلمان اروپا برای جداشدگان کمین گذاشتند و متاسفانه دوتن از دوستان ما آقایان مهدی خوشحال و عبدالکریم ابراهیمی از اعضای هیآت جداشدگان سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) شرکت کننده در کنفرانس پناهندگان در پارلمان اروپا در این کمین افتاده ومورد ضرب وجرح شدید اراذل و اوباش فرقۀ رجوی قرارگرفتند. تصاویری از جراحت چهره آقای خوشحال و نیز مهاجمان تروریست مریم قجر را در زیر این مقاله مشاهده می کنید.

این حملۀ تروریستی فرقۀ رجوی سندی انکار ناپذیر در  اثبات هشدارهای سالیان جداشدگان از این ‏فرقه است مبنی بر استحاله ناپذیری این فرقه تروریستی و دروغ و فریب بودن تمام شعارهایش ‏برای بزک کردن چهرۀ خودش در مجامع جهانی از جمله پارلمان اروپا و اینکه شوهای مریم قجر ‏با پول های سعودیهای آدمکش و لباسهای رنگی و انواع و اقسام عمل های جراحی برای صورتش ‏هم نمی تواند کسی را فریب بدهد.‏

محکوم کردن این اقدام تروریستی فرقۀ رجوی از سوی تمامی آزادیخواهان و ایرانیان شریف خارج ‏از کشور بویژه اعضای سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) پیام دندان شکنی به رهبر این فرقۀ ‏ضد ایرانی خواهد بود که نه تنها هرگز این اعمال تروریستی را تحمل نخواهیم کرد بلکه با انگیزه ‏ای چند برابر افشاگری علیه این فرقه را در همه جا بویژه پارلمان اروپا و با استفاده از همۀ رسانه ‏ها ادامه خواهیم داد.‏

و اما سخنی خطاب به مریم قجر رهبر کنونی فرقه تروریستی رجوی:‏

من یک روز به خاطر آزادی وطن عزیزم ایران زمین به شما پیوستم و آمدم تا برای آزادی مردم ‏ایران هزار تکه شوم و هم اکنون هم پیغام تو را که برای من فرستاده ای شنیدم که داعش وار ‏وعده داده ای اگر بار دیگر در پارلمان اروپا دیده شوم دستور می دهی سرم را جلوی پارلمان از ‏تنم جدا کنند!!!‏

تهدیدی که به خوبی ماهیت داعشی و به غایت ارتجاعی تو و فرقه ات را برای همگان بویژه ‏ایرانیان و شعارهای دورویانه ات و هدفت از آمدن به پارلمان اروپا و حرفهای فریبکارانه ات در ‏آنجا را برملا می سازد.‏

اینهم وعده من به تو و فرقه ات:‏

بیچاره شب پرستان تیغ به دست هلهله زن با این جداشدگان شیر دل چه خواهند کرد؟!!‏

همانطوریکه درب مرکز فرماندهی و اسارتگاهت اشرف را گل گرفتیم خانه عنکبوتی ات در ‏اورسواواز فرانسه را هم با افشای فرقه ات و از راههای قانونی گل خواهیم گرفت و با افشای هر ‏چه بیشتر کارها و عملکردهای مافیایی و تروریستی ات سر انجام همۀ نمایندگان پارلمان اروپا هم ‏به چهرۀ واقعی و خشونت گرای خودت و فرقه ات پی خواهند برد و اجازه نخواهند داد که بیش از ‏این با ارزش‌های دموکراتیک اتحادیۀ اروپا و پارلمان اروپا بازی کنی و سرانجام هم به زباله دان ‏تاریخ خواهی پیوست.‏

حمله مزدوران مریم رجوی در بروکسل به منتقدین داعش

ضرب وجرح آقای مهدی خوشحال توسط اوباشان مجاهد بدستور مریم قجر عضدانلو در مقابل پارلمان اروپا

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=32599

سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی برای لاپوشانی رسوایی سیرک مریم قجر در پاریس 

reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهارم ژوئیه ۲۰۱۸:…  امروز اخبار دستگیری دو نفر در رابطه با قصد عملیات علیه شوی ورشکستۀ رجوی در ویلپنت را دیدم و در اولین واکنش به شدت برایم مشکوک و غیر عادی بود و بعد وقتی در اخبار خواندم که روحانی و هیأت همراهش قرار است این هفته با مقامات کشورهای سوئیس و اتریش ملاقات کنند بیشتر مشکوک شدم و وقتی اخبار دستگیری یک … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

سناریوی ساختگی فرقۀ رجوی برای لاپوشانی رسوایی سیرک مریم قجر در پاریس

دو فرد متهم به انفجار در شوی مریم قجر از عناصر شوهای همه سالۀ فرقۀ او هستند

عکسهای فرد دستگیر شده در کنار ابریشمچی

و تجمعات فرقه در اروپا

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین

امروز اخبار دستگیری دو نفر در رابطه با قصد عملیات علیه شوی ورشکستۀ رجوی در ویلپنت را دیدم و در اولین واکنش به شدت برایم مشکوک و غیر عادی بود و بعد وقتی در اخبار خواندم که روحانی و هیأت همراهش قرار است این هفته با مقامات کشورهای سوئیس و اتریش ملاقات کنند بیشتر مشکوک شدم و وقتی اخبار دستگیری یک دیپلمات رژیم در آلمان را که در سفارت اتریش کار میکرده و اتهام ارتباط وی با آن دو نفر را دیدم مطمئن شدم که موضوع به این سادگی نمی تواند باشد.

لازم به یادآوری است که این دو نفر از هواداران نزدیک به فرقه رجوی بوده و هستند و در شوهای فرقه بسیار فعال می باشند و احتمالا بسیاری از ایرانیان آنها را می شناسند.

امیر سعدونی و نسیم نومنی در تمامی برنامه های عمومی و علنی فرقه د ر اروپا شرکت داشته اند که عکسهای ضمیمه خود به خوبی گویای این حقیقت می باشند و فکر میکنم فرقۀ رجوی این بار از روی دستپاچگی اسامی این دو نفر را در سایت های خود بعنوان عوامل رژیم جا زده و اصلا خبری مبنی بر اینکه لااقل از سال ۲۰۰۴ اقای سعدونی نه تنها در تمامی شوهای رجوی شرکت داشته بلکه با مهدی ابریشمچی یا همان برادر شریف در ارتباط نزدیک بوده است منتشر نمی کند.

البته همگان می دانند که در ارتباط نزدیک بودن با نفر دوم فرقه به این راحتی ها ممکن نیست کما اینکه در کمپ اشرف هم این آقای نا شریف به ندرت در میان اعضای فرقه دیده می شد مگر در نشستهای عمومی.

این اولین باری نیست که یکی از نزدیکان فرقه به یکباره به عنوان یکی از مزدوران رژیم که برای کشتن اعضای فرقه فرستاده شده، توسط خود فرقه معرفی میشود. این ترفند و سناریوی تروریستی که طراحی و اجرای آن تنها از یک سازمان تروریستی ساخته است برایمان ماجرای قتل مسعود دلیلی از اعضای قدیمی و تیم حفاظت رجوی پنج سال پیش در قرارگاه اشرف را تداعی می کند که جسدش با صورت و انگشتان سوخته در اشرف پیدا شد و تا مدتی هویت وی مشخص نبود تا اینکه دولت عراق و سازمان ملل توسط چک دی ان ای متوجه هویت اصلی وی شدند.

طی بیش از سه ده فرقۀ رجوی جنایتهای بیشماری نه تنها علیه ملتهای ایران و عراق بلکه علیه اعضای خودش نیز در کمپ اشرف مرتکب شده است و هم اکنون هم در آلبانی ادامه دارد که مرگ مالک شراعی در هفتۀ گذشته نمونه ای از آنها می باشد که البته آخرین آنها نخواهد بود و این جنایتها ادامه خواهد داشت.

البته تحقیقات پلیس هنوز ادامه دارد و نیز ممکن است فرقۀ رجوی بدلیل این افشاگری و افشاگریهای بعدی و عکسها و اطلاعات بیشتر مجبور شود که بگوید اینها هوادار فرقه بوده اند و یا سعی داشتند خودشان را به فرقه نزدیک کنند و یا از ایران برای نفود و رخنه به داخل فرقه و کشتن سران آن به خارج آمده بودند ولی اینجا سئوال این است که اگر این دو نفر اعضای نزدیک فرقه که در تمامی شوها و آکسیونهای فرقه شرکت داشته اند برای رژیم کار می کردند چرا تا قبل از دوشنبه و دستگیری شان، آنها را افشا نکرده بودید؟؟!!

ما اعضای سابق سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) به خوبی با شیوه های مافیایی این فرقۀ وطن فروش و ضد ایرانی آشنا هستیم و شخص مسعود رجوی هم همیشه به ما می گفت باید به هر قیمت تضاد بین رژیم و غرب را بیشتر کنیم و شما «برای بردن مریم به تهران» مجاز به انجام هر کاری هستید.

قتلهای مشکوک فرقه را در کنار ترور محمدرضا کلاهی در هلند بگذارید آن وقت آیا به نظر شما در حالیکه محل زندگی کلاهی را فقط چند نفر در فرقۀ رجوی می دانستند موضوع مشکوک نیست؟ چطور شد که الآن و در این زمان محل وی لو رفت و چه کسی از کشته شدن وی خوشحال میشود تا دیگر کسی نتواند ثابت کند عملیات انفجار حزب جمهوری اسلامی و کشتار بیش از صد نفر به دستور رجوی انجام شده بود؟ البته بارها رجوی در نشستهای اعضای فرقه به این عملیات افتخار کرده بود و می گفت نمی توانیم مسئولیتش را رسما قبول کنیم چون می گویند تروریست هستیم و خودش میگفت که نشست خودمانی است و آنها درست می گویند ما بهترین تروریستهای دنیا هستیم که مقر عملیاتی مان هم در قلب اروپا و اور است و کسی نمی تواند هیچ غلطی بکند.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

(پایان)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31742

حمایت مریم قجر از ترامپ و از خلیج عربی گفتن او به خلیج فارس!!ا

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پانزدهم اکتبر ۲۰۱۷:… در سی و چند سال گذشته هیچ گروه و شخص و سازمانی به اندازه فرقه و مخصوصا شخص مرحوم رجوی به نظام جمهوری اسلامی برای ادامه حیات کمک نکرده است و هم اکنون هم مطمئن باشید ترامپ برای رژیم جرعۀ حیات است و کافی است به فرمان مهاجرتی آقای ترامپ نگاه کنید که ملت ایران و ایرانیان را از سفر به امریکا منع میکند نه سران نظام را. در ضمن بخاطرهمین … 

The MEK’s dirty past includes the anti-Imperialist inspired murder of six Americans in pre-revolution Iran which it later celebrated in songs and publications

لینک به منبع

حمایت مریم قجر از ترامپ و از خلیج عربی گفتن او به خلیج فارس!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین سابق سازمان مجاهدین

از زمانیکه رجوی تصمیم به حمایت از کاندیداتوری آقای ترامپ در مقابل خانم کلینتون گرفت بخوبی روشن بود که رجوی دیده از اربابان دون پایه اش چیزی برایش نماسیده از جملۀ آنان به قول خودش سید الرئیس جناب صدام حسین که مرحوم چنان شیفته اش بود که در نشستهای داخلی فرقه هر موقع اسمش را به زبان می آورد چشمش برق میزد و او را به مانند معشوقی که معبودش را صدا میکند می ستود و بعد هم ارباب وهابی اش که بعد از حمایت سالیان  پشت پرده  در اخرین شوی رجوی در پاریس شرکت کرده و علنا حمایت وهابیون بچه کش سعودی و البته مرحومیت رجوی را اعلام کرد که هنوز بعد از حدود دو سال فرقه اطلاع رسانی در این را رابطه نکرده است و طبق روال فرقه قرار است  بعدا از پایان غیبت کبرایش اعلام شود.

یکی از همرزمان سابق که هنوز در تشکیلات فرقه در آلبانی است امروز طی تماس کوتاهی با اینجانب با تلفن قاچاقی که گیر آورده بود میگفت که خواهر مریم چنان خوشحال بود که اول فکر کردیم برادر مسعود آمده است ولی نه اقای ترامپ و صحبتهایش در رابطه با ایران خواهر مریم را چنان شاد کرده بود که سر از پا نمی شناخت و بلافاصله در نشستهای فرماندهان فرقه گفت: «این هم سرنگونی رژیم تا قبل از پایان اولین دوره ترامپ! و از فردا باید آمادگی کامل داشته باشیم تا هر لحظه ارتش امریکا دستور داد حمله کنیم! در ادامه خواهر مریم گفته است ما که نیروی قبیله ای و کردی نیستیم که چسبیده به زمین باشیم و نام خلیج عربی هم برای ما مهم نیست فعلا جمهوری اسلامی اصل است و بقیه مسائل فرعی می باشد و ما نبایستی در این مقوله وارد شویم و شما مجاهدین!!! فقط یک رسالت تاریخی دارید و آن هم رفتن به ایران به هر قیمتی! است… امسال سال مهمی است و ما می بایستی با امریکا و سیاستهای آن موازی حرکت کنیم چرا که دوستان آمریکایی قول داده اند که کار تمام است!!…».

نفرین به خواهر مریم و این وطن فروشی شما.

البته همه ما اولین بیانیه مرحوم رجوی بعد از اشغال عراق توسط آمریکا را که در آن زمان در غیبت صغرا بسر میبردند به یاد داریم که در آن از جمله آمده بود (عین عبارت رجوی): «صاحبخانه عوض شده است و من بین سلاح و صاحب سلاح البته صاحب سلاح یعنی شمایان را انتخاب کردم پس اگر لازم شد دامن هم به تن کنید بکنید سیاست ما حرکت موازی با صاحبخانه جدید هست»!! پایان نقل قول. مدتی بعد هم گفتند آمریکا قول داده است که بزودی تانکهای امریکایی  ام ۱ ابراهام را برای شروع نبرد سرنگونی در اختیارمان قرار خواهد داد و از فردا آمادۀ عملیات سرنگونی باشید!!

خواهر مریم! البته شما در آن موقع در کمپ اشرف و عراق نبودید و چند ماه قبل تر از آن قبل از اینکه گلوله ای شلیک شود و خدانکرده بترسید با حدود ششصد نفر به فرانسه فرار کردید و البته چون ما در بیست کیلومتری مرز ایران و عراق آماده ورود به ایران بودیم و شما هم عجله داشتید یادتان رفت که با ما گوهران بی بدیل خداحافظی کنید. خوب خواهر مریم این که همان حرفهای ۱۴ سال پیش است که الآن شما دوباره در آلبانی تحویل اعضا می دهید!

االبته  شخصیت فردی مرحوم رجوی و ترامپ در مواردی شباهتهای بسیار زیادی به هم دارند مثلا دیدگاه هر دو نسبت به زنان و اینکه هر کاری بخواهند میتوانند با زنان انجام بدهند و یا  کیش شخصیت و توهم و خودبزرگ بینی و داشتن ای کیو بالا و بیشتر از بقیه البته  یکی در امریکا (نوارصحبتهای  آقای ترامپ در رابطه با لمس کردن بدن خانم ها و ای کیو و مسابقات دختران زیبا و ..) و  دیگری در اسارتگاه اشرف ( رقص رهایی و عقد کردن زنان شورای رهبری . قول سرنگونی در شش ماه اینده و …)  و این دلیل نزدیکی شخصی این دو نفر به هم و در نتیجه منطقی است که مرحوم از آقای ترامپ حمایت کند. البته کمی مبهم است با توجه به اینکه رجوی مرحوم شده و یا مرحومش کرده اند ولی در مورد مریم قجر فعلا کمی موهوم است لااقل در ظاهر.

و اما در رابطه با خلیج همیشه فارس بایستی رجوی جانی و خیانتکار وطن فروش بداند که ملت ایران فارغ از هرگونه تفکر سیاسی و ایدئولوژیکی هرگز شما وطن فروشان دورگرد و بی هویت را نه ایرانی قلمداد می کند نه پشیزی برای نظریات شما قائل اند چرا که قبل از شما سالیان است که اربابان وهابی شما همین مزخرفات را تکرار میکنند و شما الآن آنرا نشخوار می کنید تا آل سعود بچه کش را خوشحال کنید.

در سی و چند سال گذشته هیچ گروه و شخص و سازمانی به اندازه فرقه و مخصوصا شخص مرحوم رجوی به نظام جمهوری اسلامی برای ادامه حیات کمک نکرده است و هم اکنون هم مطمئن باشید ترامپ برای رژیم جرعۀ حیات است و کافی است به فرمان مهاجرتی آقای ترامپ نگاه کنید که ملت ایران و ایرانیان را از سفر به امریکا منع میکند نه سران نظام را. در ضمن بخاطرهمین لولوی جمهوری اسلامی هستش که آقای ترامپ توانست حدود چهارصد میلیارد دلار اسلحه بنجل به وهابیون بفروشد. اکنون شما  ظالمان وطن فروش فکر می کنید ترامپ شما را به تاج و تخت خواهد رساند؟  مرحوم هم از ۳۶ سال پیش تا زمان مرحوم شدن دنبال این و آن ارباب بود و اگر یادتان باشد در نشستها هم می گفت که شاید دری به تخته بخورد و حمله ای به ایران صورت بگیرد و من هم بپرم و این گربه را بگیرم و به نقشه ایران که پشت سرش بود نگاه میگرد غافل از اینکه اون گربه نبود و شیر خفته ای است که همیشه پاینده و سرافراز خواهد ماند.

همانطوریکه در سی و چند سال گذشته حتی یکی از تحلیلهای شما  ذره ای به واقعیت ها نزدیک نبود و نشد. . پس بیخود صابون نزنید خانم قجر که فقط سوزشش نصیب شما خواهد شد.

اکنون هم بویی که شما حس می کنید بوی کباب نیست اگر حرف مرا قبول ندارید از مرحوم بپرسید که آرزوی رهبر شدن  و حکومت کردن در ایران را نه تنها به گور برد بلکه آنقدر ذلیل و خوار شد که مراسم که هیچ حتی اعلام مرحومیتش را هم فرقه اش نتوانست اعلام کند و معلوم نشد در کدام سوراخ موشی پوسید و کرم انداخت.

 در ضمن چند روز پیش یکی از افراد در نشست زهره مریخی به درستی پرسیده که چگونه و با چه ابزاری رژیم را سرنگون می کنیم ما که در تمام سالیان با توپ و تانک و در جوار خاک میهن و آنموقع که بیست سالمان بود و با کمک صدام نتوانستیم الآن لطفا بگوید چگونه؟  خواهر مریم شما جواب بدهید چرا که خانم مریخی که نتوانست جواب دهد و نشست به آشوب کشیده شد و فرار کرد.

برادران و خواهران عزیزم؛

همه ما سالیان هر آنچه را که داشتیم نثار کردیم و از هیچ چیزی دریغ نکردیم ولی ای عزیزان در کجای ذهن ما بود که روزی به این نقطه برسیم؟  نه تنها برای ملت ایران آزادی نیاوردیم بلکه خاک وطن و خاک ملت ایران را هم به فروش گذاشتیم برای بقدرت رساندن رجوی! که معلوم نیست مرحوم شده یا نه؟ و حتی کسی در این فرقه حاضر نیست جواب شمایان را بدهد. آیا این بود حرفهای رجوی و آیا براستی شمایان برای رجوی گوهران بی بدیل محسوب میشوید؟

همانطوریکه قبلا هم گفتم با اتکا به سوگند خود به مسئول اول واقعی سازمان یعنی حنیف کبیر و خونهای فرماندهان راستینمان اصغر و محسن و موسی از این فرقۀ ضد ایرانی و همدست وهابیون بچه کش جدا شوید که ماندن با این ظالمان وطن فروش خیانت به تمامی مبانی راستین سازمانی است که روزی همه ما برای اهداف بزرگ آن یعنی آزادی و عدالت به آن پیوستیم.

*** 

مزدور رجوی و صدام حسین علیه ملت ایراننقش “مزدور مسعود رجوی” در شکست ایرانیان در “کربلای ۴” و قتل عام غواصان

سرود تروریستی”سر کوچه کمینه” سازمان مجاهدین خلق
(سروده شده بعد از انقلاب، بیاد بود ترور افسران امریکایی)

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=31076

مریم رجوی در آلبانی: تعهد بدهید که تا آخر دورۀ ترامپ در سازمان بمانید!ا

 reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و نهم اوت ۲۰۱۷:… آخرین تعهدی که رجوی مرحوم قبل از غیبت از اعضا گرفت دقیقا به همین شیوه و در حضور شخص غایب مرحوم گرفته شد و در آن موقع سپهسالار خواهر مریم یعنی جنایتکاری به نام مهوش سپهری معروف به خواهر نسرین اولین کسی بود که صحبت کرد و گفت برادر مسعود تا ابد تضمین گرفته است و تا زمان مشخص و تا پایان دوره خاتمی بچه ها تضمین کتبی … 

جان بولتون مجاهدین خلق تروریسماول قرارشان بود که “مبارزه مسلحانه” شان علیه “امپریالیسم” باشد

لینک به منبع

مریم رجوی در آلبانی: تعهد بدهید که تا آخر دورۀ ترامپ در سازمان بمانید!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی سازمان مجاهدین

سفر مریم قجر به آلبانی چندمین سفر وی طی چند ماه گذشته به این کشور است ولی این بار به اصطلاح خودش با دست پر و خبر سرنگونی رژیم و قول شخص ترامپ به خانم قجر نزد افرادش رفته و با شوق و ذوق نشستهایی برای اعضا گذاشت و خبر و قول ترامپ مبنی بر سرنگونی قریب الوقوع رژیم را با شیپور و آهنگهای نظامی اعلام کرد و مسافرت چند تن از نمایندگان امریکا را شاهد این مدعا آورد.

بعد از سلسله نشستها و صحبتهای اعضای بالای سازمان مانند همسر ایشان اقای مهدی ابریشمچی و محمد محدثین و عباس داوری در تایید حرفهای مریم و اینکه انها تا الان ته دلشان فکر میکردند که سرنگونی دور از انتظار است و به اصطلاح انتقاد از خود کردند به ناگهان دم خروس دجالیت رجوی بیرون زد و آقایان اعلام کردند که پس واجب است همین الان و در حضور مریم رهایی! تعهد کتبی بدهیم که تا ابد با خواهر مریم هستیم و در اینجا خواهر مریم وارد قضیه شد و گفت نه من تعهد تا ابد نمی خواهم فقط تا اخر دوره اول پرزیدنت ترامپ به من تعهد بدهید و اگر تا آن موقع رژیم سرنگون شد که خوب در ایران نشست خواهیم گذاشت و هر کس میخواهد برود می تواند برود و اگر نشد در هر جا که باشیم باز نشست می گذاریم و هر کس میخواهد برود می تواند برود!!!!

خوب برای کسانیکه در این فرقه نبوده اند و برای اولین بار است این حرفها را می شنوند ممکن است منطقی بنظربیاید (البته اینکه ترامپ بخواهد و بتواند رژیم را سرنگون کند و به  فرقه رجوی تحویل دهد و اصولا چه کسانی از این تز حمایت میکنند بجز فرقه و وهابیون، فعلا کاری نداریم ) ولی برای ما جداشدگان این دجالیت از فردای سی خرداد ۱۳۶۰ شروع شد و تا امروز هم ادامه دارد. شوهر مرحوم این خانم در آن سال اعلام کرد که در نهایت ۶ ماهه جمهوری اسلامی را سرنگون و جمهوری دموکراتیک ! اسلامی! را برقرار میکنیم!

البته باز از حوصله این نوشته خارج است که در رابطه با اسلامی و دموکراتیک بودن جمهوری مورد نظر رجوی صحبت کنیم ولی تا همین اندازه بگویم که ملت ایران شانس آورد که مرحوم این آرزویش را به گور برد وگرنه چنان بلایی بر سر این ملت می آورد که روی تمام جانیان و دیکتاتورهای عالم را سفید میکرد. کافی است  که به مقاله های متعددی که در این چند سال اسیران نجات یافته از فرقه نوشته اند مراجعه کنید تا از قساوت و بیرحمی رجوی علیه اعضای خود مطلع شوید و حدس بزنید که چه در انتظار بقیه بود.

در نوشته های قبلی در رابطه با افتادن فرقۀ رجوی به سرازیری تلاشی و پایان کامل نوشتم و البته دوستان و همرزمان سابق هم در این رابطه اطلاع رسانی کرده و میکنند.

آخرین تعهدی که رجوی مرحوم قبل از غیبت از اعضا گرفت دقیقا به همین شیوه و در حضور شخص غایب مرحوم گرفته شد و در آن موقع سپهسالار خواهر مریم یعنی جنایتکاری به نام مهوش سپهری معروف به خواهر نسرین اولین کسی بود که صحبت کرد و گفت برادر مسعود تا ابد تضمین گرفته است و تا زمان مشخص و تا پایان دوره خاتمی بچه ها تضمین کتبی بدهند که اینجا رهبر عقیدتی فرمودند احسنت. اینجا از مرحوم نقل میکنم که گفت: «پس همه شمایان به من و خواهر مریمتان تا ۳۰ خرداد ۸۴ که پایان خاتمی است تعهد بدهید که بمانید و مرا نفروشید و نکشید و من شخصا خودم در ۳۰ خرداد ۸۴ نشست همگانی گذاشته و نخود نخود هر که به خانه خود» و امروز مریم قجر با دجالیت تمام همان مزخرفات را تکرار می کند آنهم نه در اسارتگاه اشرف و عراق و در کنار مرزهای وطن بلکه در البانی!

حالا اینکه این خانم بی صدام و بی سلاح و با حدود ۱۷۵۰ اسیر مریض و سن بالای ۵۰ سال ( که به جز تعداد اندکی بقیه در اولین فرصت جدا خواهند شد) چطور میخواهد رژیم سرنگون کند؟ وی به این سؤال اینگونه پاسخ می دهد: «کار نظامی را آمریکا و دوستان مقاومت (وهابیون سعودی) انجام میدهند و ما هم دولت و قدرت را در دست خواهیم گرفت”!!!

برای یک لحظه اجازه بدهید برای شادی روح مرحوم هم که شده فکر کنیم که باشه خواهر مریم تمام حرفهای شما طلا و درست ولی اخه خواهر مریم الان که دیگر ما در اسارتگاه اشرف نیستیم و اخبار دنیا را می بینیم و می شنویم ( در عراق فقط تلویزیون مدار بسته سازمان را می توانستیم موقع ناهار و شام ببینیم و بهیچ وجه دسترسی به مطبوعات و رادیو نداشتیم) الان که اقای ترامپ خودش برای ماندن در قدرت تا پایان دوره اولش هم مطمئن نیست و تازه هر روز همفکران ضد ایرانی شما از کاخ سفید اخراج میشوند و اقای مکین هم که لیست شهدای شما را نتوانست تحویل آقای ترامپ بدهد و تازه گیریم به ایران هم دوستانتان حمله کردند و ایران را مانند افغانستان و عراق و سوریه و یمن نابود کردند خوب مردم ایران یا همان خلق قهرمان که از شما تا بن استخوان متنفر هستند را چه کار خواهید کرد! و البته از این هم میگذریم که در حدود ۳ سال گذشته تمام دوستان وهابی شما و خیلی های دیگر و نمایش های پوشالی قدرت و بمباران فقیرترین کشور مسلمان جهان یعنی  یمن  تنها توانسته اند زنان و کودکان را کشته و بیمارستانها را بمباران کنند و تازه چند روستای مرزی خود را هم از دست داده اند و البته سوریه هم که دیگر رزمندگان ازادی! و ارتش ازادیبخش! ملی سوریه هم که سرنوشتش مشخص است. خوب اگر منظورتان از دوستان مقاومت این ها هستند که فعلا بایستی کلاه خودشان را بچسبند تا باد نبرد رژیم سرنگون کردنشان برای شما پیش کش.

البته همه ما بخاطر داریم سخنان گرانبهای رهبر عقیدتی مان مرحوم غایب را که میگفت « دیگی که واسه من نجوشه، سر سگ توش بجوشه» و البته طبق گفته خودتان که شما و فرقه خانواده ای در ایران ندارید و اگر دارید هم که همگی عضو وزرات اطلاعات هستند و قتلشان واجب است!

خواهران و برادران اسیرم،

آیا اگر حنیف و سعید و اصغر و موسی زنده بودند با این جماعت برای نابودی خلقشان همدست می شدند؟ و آیا از کشتار زنان و کودکان یمن بدست وهابیون حمایت کرده و جانیان داعش را فرزندان سلحشورعراق می نامیدند؟

و آیا از جان مکین قهرمان جنگ ویتنام! جان بولتون وترکی فیصل آزادیخواه! برای سخنرانی در باره دموکراسی دعوت می کردند؟

سازمان مجاهدینی را که روزی برای جانفشانی در راه آزادی و سعادت خلق قهرمان ایران خون های بیکرانی داد رجوی به فرقه و دارالتجاره ای برای وطن فروشی تبدیل کرد و با زیر پا گذاشتن تمامی اصول تشکیلاتی  ایدلولوژیکی بنیانگذاران و ۱۸۰ درجه بر خلاف اصول اولیۀ سازمان با تمام قوا برای به خاک و خون کشیدن خلق قهرمان ایران و برای سعادت شخص خودش و اربابابان وهابیش وارد همکاری با جانی ترین و منفورترین شخصیتهای دنیا شده است و بر شمایان است که با تمام قوا و با اتکا به تعهد خود به خدا و خلق و فرمانده و مسئول اول واقعی سازمان یعنی حنیف کبیر پایبند بوده  و مرز سرخ بین خلق و ضد خلق را بیش از این پایمال نکنید و این لکه ننگ را از سازمان حنیف با جدا شدن از فرقه و پیوستن به ملت خود پاک کنید.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

*** 

مک کین و مریم رجوی و لیست شهدای سازمان مجاهدین خلق ایرانشهید فروشی (اهدای کتاب شهدای مجاهد خلق به جان مک کین)ا

مهدی خوشحال: آیا رجوی دوباره زنده خواهد شد؟

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30561

کلاهبرداری و جعل مدرک در پارلمان اروپا توسط فرقۀ رجوی

reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  فرقۀ رجوی ید طولائی در دروغ و فریب و جعل در ۳۶ ساله گذشته داشته و دارد، از « ۵ میلیون امضای شهروندان عراق»!! در حمایت از باقی ماندن فرقه در عراق تا «آزاد سازی موصل توسط فرزندان غیور و عشایر انقلابی عراق»!! و البته  شوهای ۱۰۰ هزاره  نفره! در سالنهایی با گنجایش ۳ هزار نفر که مورد تمسخر همه می باشد. در چند سال گذشته فرقه رجوی  با … 

دیدار اعضای سابق مجاهدین خلق فرقه رجوی ا پارلمان اروپادیدار هیأتی از جداشدگان فرقۀ رجوی با نمایندۀ پارلمان اروپا از پرتقال در بروکسل

لینک به منبع

کلاهبرداری و جعل مدرک در پارلمان اروپا توسط فرقۀ رجوی

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

فرقۀ رجوی ید طولائی در دروغ و فریب و جعل در ۳۶ ساله گذشته داشته و دارد، از « ۵ میلیون امضای شهروندان عراق»!! در حمایت از باقی ماندن فرقه در عراق تا «آزاد سازی موصل توسط فرزندان غیور و عشایر انقلابی عراق»!! و البته  شوهای ۱۰۰ هزاره  نفره! در سالنهایی با گنجایش ۳ هزار نفر که مورد تمسخر همه می باشد.

در چند سال گذشته فرقه رجوی  با استفاده از لابی اش در پارلمان اروپا و البته «مساعدت های درشت» تمام توان خود را در حذف و جلوگیری از ورود اینجانب به پارلمان اروپا گذاشته است و طبق اطلاعاتی که دوستانم از مقر مریم رجوی در اورسوراواز فرانسه به من رسانده اند، مریم قجر ۲ ماه پیش دستور حذف مرا شخصا صادر کرده و به اعضای ارشد فرقه شدیدا انتقاد کرده و گفته: «شمایان آنقدر بی عرضه هستید که حتی نمی توانید جلوی یک نفر را بگیرید که هر روز در پارلمان اروپا و با آوردن بقیۀ جداشدگان، فضای پارلمان را علیه ما تغییر داده است و اگر جلوی رضا را نگیریم مطمئن باشید کارمان در پارلمان اروپا تمام است».

 فرقۀ رجوی توسط لابی اش خروارها مدرک جعلی در رابطه با اینجانب و طبق معمول «مأمور نیروی قدس»!! به مقامات پارلمان ارائه داده و مرتبا عاجزانه درخواست می کند که از ورود این شخص یعنی اینجانب جلوگیری شود ولی اصرار و پیگیری شدید این موضوع توسط فرقه بر عکس خواست آن موجب حساسیت در این پارلمان شده که چرا فرقه تمام توان خود را برای سلب آزادی بیان یک نفر آنهم در پارلمان اروپا گذاشته است.

البته دروغ و اتهامات فرقۀ ضد بشری رجوی علیه هر زبان و قلمی که علیه آنها سخن گفته یا بنویسد در ۳۶ سال گذشته مرتب تکرار شده است از اعضای سازمان تا هواداران و حتی نمایندۀ سازمان ملل! و چند روز پیش هم علامه حسینی که تا چند هفته پیش مشاور مریم قجر در امور به اصطلاح اسلامی و عربی بود دیدیم که در اطلاعیۀ فرقه به ناگهان عضو نیروی قدس شد!!!

بایستی از این فرقۀ جانی و ضد بشر پرسید مگر من چه میکنم که شمایان اینقدر از حضورم در پارلمان می ترسید و لرزه بر فرقه و تشکیلات عنکبوتی شما انداخته است؟ پس چه شد آن شعارهای آزادی و دموکراسی و آزادی بیان که مریم رجوی و نوچه های دلاری اش در همین پارلمان سر می دادند؟!!

بیچاره شب پرستان دیکتاتور و بی صاحب با این کلاهبرداری زبونانه و با خواری و درماندگی جدید چه خواهند کرد؟

فرقه رجوی از بعد از جام زهر خروج از عراق که توسط خانواده ها به حلقومش ریخته شد وظرف تشکیلاتی و مغزشویی را از دست داد هر روز درگیر مشکلات درونی است و به سرعت وارد فاز فروپاشی شده است و دخیل بستن مریم قجر به وهابیون بچه کش و جنگ طلبان آمریکایی و خرج های میلیونی در شوهای مسخره نه تنها نتوانسته است از سرعت آن بکاهد بلکه بر سرعت آن افزوده است و هر روز بیشتر از روز قبل در منجلاب رسوایی فرو می رود و فرار کادرهای قدیمی فرقه خود بهترین دلیل بر بی اثر بودن این تشبثات فرقه می باشد.

فرقۀ رجوی و شخص «مرحوم» شده رسما از سالها پیش دستور حذف فزیکی جداشدگان را صادر کرد و این دستور جدید بیوۀ رجوی هم نشانگر جوهرۀ این فرقۀ خشونت طلب می باشد که توان شنیدن هیچ حرف مخالفی را ندارد و برای خفه کردن هر صدای آزادیخواهانه ای انواع و اقسام شیوه های ضد بشری را مورد استفاده قرار می دهد.

اینجانب ضمن اطلاع دادن این تهدید ها به مراجع ذی صلاح اتحادیه اروپا به مریم قجر می گویم : «بیچاره شب پرستان تیغ به کف، هلهله زن با سلالۀ خورشید و با نسل ایمان چه خواهند کرد؟»!

خانم قجر آیا این کلام را بیاد دارید؟ در آن زمان روی سخن با نیروهای لباس شخصی رژیم بود و اکنون با شما و لباس شخصی های هزار بار بدترتان.

هزار بار بدتر بدلیل اینکه شما همان کاری را که لباس شخصی های رژیم در سال ۶۰ یعنی سی و هفت سال پیش و در ایران و علیه دشمن خود انجام می دادند و بدتر از آن را  در فرانسه و اروپا علیه نفراتی که سالها همۀ هستیشان را برای شما گذاشتند انجام می دهید، پس شما هزار بار البته بدتر هستید چرا که ما آن دوران چه شکنجه در زندان و چه کتک خوردن در بیرون را از دشمن خود و ارتجاع می دیدیم ولی اکنون و در اروپا چی خانم قجر؟

شما هرگز رفرم پذیر و استحاله بشو نیستید و در این سالیان هرگز سرسوزنی از تغییرات دموکراتیک در فرقه خبری نبوده است و باز هم از قول «مرحوم» همسرت که برایمان سورۀ کوثر را می خواند من هم می خوانم: «إِنّا أَعْطَیْنا کَ  الْکَوْثَرَ  فَصَلّ لِرَبِّکَ وَ انْحَر إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ»،

خانم قجر شما کدامین هستید بعداز سی و هفت سال؟ و البته که ابتر و دم بریده و بی آینده اید.

اما حرف آخر با مریم قجر و فرقۀ ضد ایرانی رجوی «مرحوم»: هر آنچه که می توانی بکن و از هر آنکس که میخواهی با عجز و خواری کمک بخواه ولی این را را بدان که من هرگز تحت هیچ فشار و تهدیدی از ایستادگی مقابل شما که برای نابودی ایران زمین  با دشمنان تاریخی این بهترین و زیباترین وطن همکاری و روزشماری می کنید دست برنخواهم داشت و پیوسته خواهم ایستاد تا بساط وطن فروشی شما را از پارلمان اروپا جمع کنم. زمان خانه تکانی در پارلمان فرا رسیده و آنروز نزدیک است.

زنده باد ایران این زیباترین وطن

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=30433

طلاق مریم رجوی از علامه حسینی روحانی لبنانی!!ا

 Alameh_Hosseini_Maryam_Rajaviرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در اطلاعیه به اصطلاح شورا و کمسیون امنیت فرقه آمده است : «آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه پاسداراندر لبنان در آمده است».خوب تا دیروز ایشان علامه شیعه … 

علامه حسینی مریم رجویحمایت انجمن نجات یافتگان در آلبانی از اقدامات روشنگرانه علامه الحسینی

لینک به منبع

طلاق مریم رجوی از علامه حسینی روحانی لبنانی!!

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)

 در چند روز گذشته و بعد از اطلاعیۀ به اصطلاح مجاهدین در رابطه با طلاق دادن مریم قجر توسط علامه حسینی که با آه و سوز همراه بود به دستور بیوۀ قجر سایتهای مزدور وهابیون بچه کش از آفتابکاران تا به اصطلاح افشاگر شروع به انواع و اقسام جیغ های رنگارنگ کردند که در درجه اول نشان از سوزش شدید مزدوران وهابیون عربستان است.

روز شنیه ۸ جولای علامه حسینی به دعوت جداشدگان فرقه در جلسه ای در پاریس شرکت کرده و جدا شدن رسمی اش از فرقه را اعلام کرد که  ضربه ای به لانه عنکبوتی فرقه در اور وارد کرد و حاکی از بحران های شدید در فرقه می باشد و مریم قجر نتوانسته جلوی آنرا بگیرد.

در این کنفرانس آقای حسینی افشاگریهای تکان دهنده ای کردند. در این نوشته فقط به نمونه هایی از سوزشهای مریم قجر و مزدوران اجاره ایش اشاره میکنم.

مریم قجر در اطلاعیه اش در مورد مزدور بودن علامه حسینی می گوید! من فقط شما خوانندگان عزیز را به صحبتهای خود خانم قجر در وصف علامه ارجاع می دهم تا از زبان خودش ایشان را بشناسید و قضاوت کنید:

https://www.facebook.com/alimohamadfatima/videos/1521755887874377/

 حضور انواع و اقسام ورشکستگان سیاسی و شخصیتهای سابق و البته غیر ایرانی در شوی فرقه که مورد انزجار شدید ایرانیان داخل و خارج است هم نتوانست از ورود فرقه به سرازیری متلاشی شدن جلوگیری کند و مهم تر از آن فعالیتهای یک هفتگی جداشدگان از بلژیک و پارلمان اروپا تا مرکز فرماندهی عنکبوتی مریم قجر چنان رعشه بر جسد پوسیدۀ فرقه انداخت که به وهابیون عربستان و لابیهای انها دخیل بسته و دردمندانه درخواست کرده که جلوی فعالیتهای ما را بگیرند.

بیچاره شب پرستان قوطی نوشابه بدست، عربده کش، دخیل ببند به وهابیون بچه کش با این خواری و رذلالت چه خواهند کرد؟ ( نوچه های مریم قجر با قوطی نوشابه در اور سورواز به آقای مصطفی محمدی حمله کردند).

در اطلاعیه به اصطلاح شورا و کمسیون امنیت فرقه آمده است : «آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه پاسداراندر لبنان در آمده است».

خوب تا دیروز ایشان علامه شیعه و مقاوم و…. بودند چگونه به یکباره تبدیل به مزدور نیروی قدوس شد؟!… و به اصل خویشتن باز گشته! یعنی می فرمایید که ایشان مامور نیروی قدس در گذشته بوده (چون می گویید: «باردیگر به خدمت نیروی قدس در آمد»!) و حالا به استخدام شما در آمده و بعد از بیش از ۱۰ سال دوباره به خدمت نیروی قدس در آمده است؟! خوب پس چرا از همان ماه مارس که می گویید علیه شما چرخیده این اطلاعیه را ندادید؟! و چرا وقتی می دانستید عضو نیروی قدس بوده همان موقع نگفتید؟! چرا نگهداشتید درست بعد از افشاگری او علیه شما در جمع جداشدگان از فرقه تان این اطلاعیه را بدهید؟ پس چرا به گفتۀ خود آقای علامه حسینی تا همین چند روز قبل از آمدن ایشان به پاریس و شرکت و سخنرانیش در جمع اعضای سابق فرقۀ رجوی، احمد افشار (فرزاد) و محدثین از پرده داران مریم قجر در اورسوراواز پیاپی به او در حالیکه هنوز در بیروت بود و به پاریس حرکت نکرده بود زنگ می زدند تا از او دلجویی کرده و او را دوباره به حمایت از فرقۀ خودشان جذب کنند؟

واقعا با این فیثاغورثهای فرقه آنوقت می گویند چرا رژیم را نتوانستند بعد از ۳۶ سال سرنگون کنند؟!

خوب حالا این آقای علامه که به قول خودتان سالهاست که از شما «مساعدت» ( منظورش پول است مانند بقیه شخصیهای اسبق و آقایان و خانمهای شورایی) دریافت می کرده است و رسید های آن هم موجود و قابل انتشار است، چطور شد که حاضر شد مساعدتهای شما را ول کند و به قول شما در زیر زمین یک رستوران و آنهم با تعدادی جداشده کنفرانس بگذارد و اعلام جدایی از شما بکند یا بهتر بگویم ضربۀ مغزی را به شما وارد کند؟!

واقعا دجالیت مریم قجر را بنگر! یعنی مسئله پول بوده و اگر بوده پس شما به قول خودتان «مساعدت» هم در این سالیان می دادید و البته که برای شما پولهای خون بچه های یمن که از وهابیون بچه کش عربستان میگیرید و ۱۰ هزار دولار برای یک دقیقه می دهید که نمی بایستی مشکل بوده باشد.

شما که در پول دادن دست باز دارید پس مشکل و حقیقت چیز دیگریست و آنان که به صحبتهای ایشان گوش کردند به روشنی و شفافیت کامل متوجه شدند که ایشان همانطوریکه در پایان افشاگری آقای حسینی گفتم هیچکس به این اندازه تا بحال نتوانسته بود به این خوبی و کاملی شما این فرقه را هم بشناسد و هم بشناساند و افشا کند و دقیقا سوزش شما هم از همین زاویه است چرا که بخوبی می دانید با وجودی که تمام صحبتهای مریم قجر در ستایش و شخصیت مقاوم ایشان که به پول و مقام نه گفته بود و شما و مجاهدین را انتخاب کرده است را از تمام سایتها پاک کردید ولی ما جداشدگان هم تمامی آنها و آنهایی را هم که شما پخش نکردید را داریم و کم کم بر فرقتان فرو خواهیم کرد تا دجالیت و ذلیل و خوار بودنتان را هر چه بیشتر افشا کنیم.

اطلاعیۀ فرقۀ رجوی ادامه می دهد: « نهایتاً آخوند فرومایه مدعی شیعه در لبنان، عهد و پیمان خود برای ایستادن در برابر تروریسم و استبداد دینی ولایت فقیه را صریحاً در یک ایمیل به تاریخ ۱۳ مارس ۲۰۱۷ زیر پا گذاشت و منتفی اعلام کرد».

در این قسمت از اطلاعیه  گوشه ای از واقعیت را می شود دید و آن هم این قانون و ضابطۀ فرقه است که هیچکس نمی تواند از فرقه جدا شود و «خروج ممنوع» که البته در گزارش راند و اف بی آی هم به آن اشاره شده و ما سالهاست که می گوئیم و فرقه تکذیب میکند ولی الآن فرقه به زبان خودش اعتراف میکند که اقای حسینی در ایمیلی اعلام میکند که دیگر نمی خواهد با فرقه باشد و فرقه هم طبق قانون دیکتاتوری حاکم بر فرقه نمی تواند قبول کند و ماشین توظئه و افترا و فحش را تحت عنوان شورا و کمسیون امنیت بکار می اندازد تا با ترور شخصیت اقای حسینی را مجبور به سکوت کند!

عهد و پیمان! خوب عهد و پیمان شما با خلق قهرمان ایران چه شد؟ رجوی جانی و جناینکار که دست در دست ارباب وهابی و بچه کش عربستان گذاشته و برای نابودی ایران زمین مانند میمون خوش رقصی میکند؟

این شیوه ای است که سالهاست فرقۀ ضد بشری رجوی مرحوم بکار برده است ولی بیچاره شب پرستان هنوز در خواب و خیال ارباب سابق صدام و اسارتگاه اشرف بسر میبرند که چه ها که بر سر ما نیاوردند و کسی نبود که به داد ما برسد. و می گفت اشرف ففط درب ورودی دارد و بس.

از این شیاد مرحوم باید پرسید خوب بعد از بیش از ده سال حمایت از شما، حالا از مارس  تا جولای  آقای حسینی به یکباره به استخدام رژیم در آمد؟! و بلافاصله هم دوره دید و الآن هم عضو نیروی قدس است؟! پس یعنی میفرمائید که رژیم ایران چنان قدرتی دارد که در عرض چند ماه مشاور مریم قجر در امور کشورهای عربی و اسلامی را تبدیل به نیروی قدس میکند؟

پس شما لطفا به قول عوام شلوار خود را بچسبید از پایتان نیفتد سرنگونی پیش کشتان!

و ای کسانیکه با حمایت از این فرقۀ ضد ایرانی و جنایتکار برای گرفتن “مساعدت” چشمانتان را به روی انسانیت بسته اید آقای حسینی را خوب ببینید که نزد مریم قجر از همۀ شمایان روی هم رفته بالاتر و ارزشتمندتر بود و این فردای شماست!!.

زنده باد ایران

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=29823

نگاهی به عملیات مشترک تروریستی رجوی و داعش در تهران 

reza_sadeghi_jabali_eup20162 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، نهم ژوئن ۲۰۱۷:… دیروز جهان شاهد عملیات تروریستی در میهن عزیزمان ایران بود که حدود ۱۲ کشته و ۵۲ زخمی بجا گذاشت که تقریبا همگی از شهروندان بیگناه شامل زنان و کودکان همانند آنچه در منچستر و پاریس و بروکسل و دیگر شهرها و کشورهای مختلف گذشت و طی آن شهروندانی بسیار قربانی تروریسم و جنایت داعشیان شدند. سال گذشته در مقاله های متعدد مخصوصا … 

رضا صادقی جلبی پارلمان اروپا علیه مجاهدین خلق فرقه رجویMr. Reza Jebelli, European Parliament.
Survivors of Rajavi cult demand security in France (open letter to President Hollande)

لینک به منبع

نگاهی به عملیات مشترک تروریستی  رجوی و داعش در تهران

نوشتۀ رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی)                  

دیروز جهان شاهد عملیات تروریستی در میهن عزیزمان ایران بود که حدود ۱۲ کشته و ۵۲ زخمی بجا گذاشت که تقریبا همگی از شهروندان بیگناه شامل زنان و کودکان همانند آنچه در منچستر و پاریس و بروکسل و دیگر شهرها و کشورهای مختلف گذشت و طی آن شهروندانی بسیار قربانی تروریسم و جنایت داعشیان شدند.

سال گذشته در مقاله های متعدد مخصوصا بعد از حضور ترکی فیصل رئیس سابق سرویس اطلاعاتی در رژیم مرتجع و جنایتکار سعودی  در شوی رجوی خائن نوشتم که نقشه و طرحی برای نابودی ایران عزیزمان در شرف اجراست و منابع مالی سیاسی و امنیتی آن توسط وهابیون جنایتکار عربستان تأمین شده و خائنان و آدمکشان فارسی زبان نوکر آنها یعنی باند رجوی مأمور اجرای آن خواهند بود.

می گویند داعش مسئولیت این آدم کشی را به عهده گرفته است.

همگی به یاد داریم که افشای به اصطلاح پروژۀ اتمی ایران هم توسط رجوی اعلام و مسئولیت آن به عهده گرفته شد؛ ولی آیا کسی باور می کند که اصولا رجوی دسترسی به ماهواره و به چنان ابزاری برای اطلاع و عکس برداری از برنامۀ اتمی ایران داشته باشد؟ و یا اینکه چه کسی باور میکند که رجوی در درون سایتهای ایران نفوذی داشته باشد؟ پس این حرفها همه دروغ و فریب است.

مگر عربستان با استفاده از انواع و اقسام گروهها سالهاست سعی در به آشوب کشاندن ایران ندارد؟ پس چرا تا قبل از حضور ترکی فیصل و بعد هم حمایت ترامپ هر گز نتوانسته بودند کاری و عملیاتی در ایران و مشخصا تهران انجام دهند؟ به جز بلوچستان و کردستان که آنهم همپالگی های رجوی بعد از حضور ترکی فیصل جنایتکار در شوی رجوی به یکباره اعلام جنگ مسلحانه کردند!

امروز و بعد از عملیات تروریستی برادران ایدئولوژیکی رجوی یعنی داعش و به یقین با همدستی فرقۀ رجوی و همیاری و پشتیبانی ولی فقیه وهابی شان یعنی حاکمان عربستان دیگر به هیچ وجه کسی نمی تواند به دلیل مخالفت با رژیم بطور علنی و غیر علنی به حمایت از جنانیان وطن فروش بپردازد.

امروز روزی است که همه بایستی موضع خود را به شفاف ترین صورت اعلام کنند. امروز و بعد از عملیات تروریستی در تهران که نه جمهوری اسلامی بلکه ایران و مردم عزیزمان را هدف قرار داده است دیگر هیچ خائن و وطن فروشی نمی تواند به بهانۀ اپوزیسیون بودن و مخالفت با رژیم به خدمت دشمنان ایران در آید و به آن لعاب سیاسی و مبارزه بدهد. لذا می گویم: یا با میهن و مردم و یا با دشمنان آنان.

و اما سخنی با همرزمان سابق در فرقۀ رجوی:

اگر کسی آگاه نباشد ولی من و شما که سالها در مناسبات و تشکیلات فرقۀ رجوی بودیم به خوبی می دانیم  و در نشستهای درونی متعددی از زبان شخص رجوی بارها و بارها شنیده ایم که می گفت بایستی قدرت را به هر صورت و از هر راهی که شد در دست بگیریم و در نشستی که برای اولین بار فیلم مراسم حج عمرۀ خودش را برایمان در قرارگاه باقرزاده در غرب بغداد نشان داد یادمان هست که چقدر از پادشاه عربستان قدردانی و از دوستی با وی و اینکه به دعوت وی رفته است با آب و تاب تعریف می کرد. بله، این وطن فروش نامرد همانطوریکه خودش گفت حاضر است ایران نابود شود ولی او بر خرابه های آن حکومت کند.

و اکنون حرف آخر این است که ایا همۀ رنج ها و خونهای ریخته شده در ۳۶ سال گذشته برای این بود؟

آیا من و شما تعهدمان به خدا و خلق قهرمان این بود که دست در دست دشمنان ایران عزیزمان بگذاریم تا آن را مانند عراق، افغانستان، سوریه و یمن به خاک و خون بکشند؟

آیا این سنت پیامبر و امام حسین و حضرت علی بود؟  آیا این راه و رسم چه گورا، لنین و مائو  بود؟ مائویی که در آستانه جنگ خارجی یعنی حملۀ ژاپن به میهنش چین اعلام آتش بس  با امپراطور چین چیانکایچک و حمایت از تمامیت ارضی وطنش چین کرد و ادامۀ جنگ با دولت داخلی را پیوستن به دشمن خارجی دانست و برای همین وقتی نیروهایش وارد پکن شدند از حمایت میلیونی مردم برخوردار شده و به حاکمیت رسید.

پس ای همرزمان سابق من به کجا می روید و تا کی؟

اکنون سرفصلی جدید در رویارویی نیروهای ضد ایرانی علیه کشور و خلق قهرمان  ایران  برای نابودی سرزمینمان است و شما هم بایستی هرچه زودتر تصمیم خود را گرفته و یا در این فرقه بمانید و بخواهید از این آب گل آلود برای رجوی ماهی موهوم قدرت بگیرید و یا یک بار برای همیشه به این خیانت بزرگ یک نه بزرگ گفته و راه خود را جدا کنید.

و اما شما به اصطلاح اعضای «شورای ملی مقاومت» رجوی!

در ۳۶ سال گذشته شمایان دنباله روی سیاستهای رجوی بودید و هر آنچه را که او علیه منافع ملی ایران انجام داد تائید کردید و در ازای آن هم مانند هر مزدوری حقوقتان را ماهیانه دریافت کردید البته  بعضی ها مانند اقای هزارخانی بیشتر و بعضی هم مانند خزایی کمترین حقوق را دریافت کردند (رجوی می گفت هزارخانی لااقل چندتا کتاب خوانده ولی این خزایی فقط زر زیاد می زند و حالم از این مرتیکه لمپن بهم میخورد ولی فعلا بهش نیاز داریم!). البته ما به خوبی می دانیم  که به قول رجوی  شما جز سیاهی لشکر چیزی نبوده و نیستید و اصولا وزنی ندارید و همگی بازهم به قول رجوی (در نشستهایش در عراق): «سازمان و تشکل یک نفره هستید که حتی اطلاعیه هایتان را ما بایستی از طرف شما نوشته و چاپ و منتشر کنیم»!!. ولی به هرحال شماها هم هر چقدر پست و مزدور باشید لااقل امروز یکبار برای درج در تاریخ ایران موضع خود را خودتان و علنا جدای از رجوی اعلام کنید و ثابت کنید که آنقدر هم به توصیف رجوی بی مایه نیستید.

مزدوری و خیانت به وطن از امروز بایستی برای همه و مخصوصا ما که در خارج از کشور زندگی میکنیم یک مرز سرخ خدشه ناپذیر باشد و مراقب باشیم که تحت عنوان مخالف سیاسی و اپوزیسیون در دام امثال رجوی و ارباب وهابی اش عربستان نیفتیم و آگاهانه یا ناآگاهانه دست در دست دشمنان این مرز و بوم یعنی میهنمان ایران که هیچ ربطی به رژیم فعلی  ندارد ندهیم چرا که اینان دشمنان تاریخی ایران و ایرانی و پارسیانند.

زنده و پاینده باد ایران عزیزمان.

***  

تروریسم مجاهدین خلق فرقه رجوی در تهرانحملات تروریستی داعش در تهران و سکوت مجاهدین خلق در فرانسه

Maryam Rajavi terrorist syriaInternational meeting for ISIL in France (Mojahedin Khalq, MKO, MEK, Rajavi cult)

Rajavi cult attack Peace association in Paris

http://youtu.be/Un-Y8sM9U70

ISIS ISIL Mojahedin Khalq Rajavi cult FlaqsMojahedin Khalq, Rajavi cult, Saddam’s Private Army, were trained by Mossad to assassinate Iranian scientists 

همچنین:

 • reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و ششم ژوئیه ۲۰۱۷:…  فرقۀ رجوی ید طولائی در دروغ و فریب و جعل در ۳۶ ساله گذشته داشته و دارد، از « ۵ میلیون امضای شهروندان عراق»!! در حمایت از باقی ماندن فرقه در عراق تا «آزاد سازی موصل توسط فرزندان غیور و عشایر انقلابی عراق»!! و البته  شوهای ۱۰۰ هزاره  نفره! در سالنه

   Alameh_Hosseini_Maryam_Rajaviرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، چهاردهم ژوئیه ۲۰۱۷:…  در اطلاعیه به اصطلاح شورا و کمسیون امنیت فرقه آمده است : «آخوند خود فروخته لبنانی، محمد علی حسینی مدتی است به اصل خویشتن بازگشته و در یک سقوط آزاد بار دیگر به خدمت نیروی قدس و وزارت اطلاعات آخوندی و حزب الشیطان، شعبه سپاه

  reza_sadeghi_jabali_eup20162 رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، نهم ژوئن ۲۰۱۷:… دیروز جهان شاهد عملیات تروریستی در میهن عزیزمان ایران بود که حدود ۱۲ کشته و ۵۲ زخمی بجا گذاشت که تقریبا همگی از شهروندان بیگناه شامل زنان و کودکان همانند آنچه در منچستر و پاریس و بروکسل و دیگر شهرها و کشورهای مختلف گذشت و طی آن شهروندانی بسیار قربانی تروریسم و 

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، پنجم ژوئن ۲۰۱۷:…  هم اکنون نفرات فرقه برای آوردن سیاهی لشکر به پاریس به دلیل عدم حضور و حمایت ایرانیان روزانه به کمپ های پناهندگی در کشورهای مختلف اروپا مراجعه کرده و با فریب  پناهندگان با توجه به عدم آگاهی انها مخصوصا اعراب و افغانها را برای آوردن به پاریس ثبت نام می کنند د

  زنان ایران، بیست و ششم می ۲۰۱۷:… هفته گذشته خانمها  بتول سلطانی، زهرا معینی و خانم حمیرا محمد نژاد از انجمن زنان و آقای علی  اکبر راستگو و آقای رضا صادقی  با خانم ماریته شاکه و خانم آنا ماریا گومز در بروکسل بلژیک محل پارلمان اروپا ملاقات و تبادل نظر داشتند در این دو ملاقات ا

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و ششم می ۲۰۱۷:…  ولی واقیعت این است که از سر استیصال و درماندگی محض است که اکنون برای بستن دهان اسیران فرقه مریم قجر ناچار شده ناگهان بعد از اینهمه سال به یاد رستم و سهراب و ابو علی سینا بیفتد و خلیج فارس و جزایر سه گانه را فراموش کند. ولی اکنون در نظر دارد مراسم بعدی را که

  زنان ایران، دهم می ۲۰۱۷:…  اخیرا فرقه رجوی با عملی کردن طرح خفیف و خائنانه خودش که همانا در دست گرفتن حقوق ماهیانه افراد و واسطه شدن برای گرفتن حقوق پناهندگی و طرف حساب شدن با کمیساریا پول را مستقیم سازمان دریافت می کند، و موقع پرداخت این پول به پناهندگان اسیر، اعضای مستقر در آلبانی یا 

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و سوم آوریل ۲۰۱۷:…  جان مکین یکی از دشمنان شناخته شده مردم ایران زمین که تا به حال نه تنها از تمامی قطعنامه های سنا و کنگره برای تحریم مردم ایران حمایت کرده بلکه بطور مستمر برای حمله نظامی به ایران و نابودی ایران زمین در حال لابی است در سفرش به اروپا در رابطه با ناتو با جذ

  محمدعلی جابرزاده انصاری در سال 2008 توسط پلیس بین الملل دستگیر شدرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هجدهم فوریه ۲۰۱۷:… برادران و خواهران عزیزم در آلبانی، من و شما و هیچکدام از اعضای سازمان از قاسم به مسعود نزدیکتر نبودیم. ببینید که  پیام تسلیت را مریم قجر از طرف مسعود می دهد چرا؟ اگر مرحوم شده پس چرا به تن واحد ها و پاره تن هایش نمی گو

  EUP_Ex Mojahedin Khalq members Feb20171پیوند رهایی، نهم فوریه ۲۰۱۷:…  بعد از ظهر روز سه شنبه ۷ فوریۀ ۲۰۱۷ هیأتی از کانون آوا در آلمان و انجمن پیوند رهایی در فرانسه شامل آقایان علی اکبرراستگو، قربانعلی حسین نژاد، عیسی آزاده و رضا صادقی جبلی از اعضا و مسئولین قدیمی جدا شدۀ سازمان مجاهدین (فرقۀ رجوی) با خانم

   منتقدین مجاهدین خلق فرقه رجوی در پارلمان اروپانه به تروریسم و فرقه ها، شانزدهم ژانویه ۲۰۱۷:…  بنده با سابقه سی سال عضویت در مدارج بالای این فرقه به رهبری مریم رجوی و عضو سابق شورای ملی مقاومت آن شاهد یکی از سازمان یافته ترین اعمال جنایتکارانه در زمینه اعمال فقر و محرومیت بر کودکان در فرقه رجوی بوده ام که فقط

  EU P on MKO, MEK, Rajavi cult jan20173“کانون آوا” و “نه به تروریسم و فرقه ها”، سیزدهم ژانویه ۲۰۱۷:… اقای رضا جبلی طی صحبت باآقای Morten Løkkegaard  از گروه  ALDEگزارش کاملی از قطع ارتباط کامل اعضای فرقه رجوی از  تمامی رسانه های اجتماعی از سال ۶۵ به بعد به عرض ایشان رساندند. ازجمله عدم امکان استفاده از تلفن و اینکه اعضای فرقه هیچگونه اطلاعی در رابط

  reza_sadegh_jabali_mojahedin_khlaq_rajavi_cultرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، اول ژانویه ۲۰۱۷:… در این نشست بچه های قدیمی طرف صحبت رجوی مرحوم بودند و نشست طبق برنامه ریزیهای از قبل طراحی شده پیش می رفت تا اینکه مهدی ابریشمچی یا همان برادر شریف! پشت میکرفون رفت و گفت: «برادر! وقتی از زندان مشهد به تهران من

   reza_sadeghi_jabali_eup20162رضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، بیست و یکم دسامبر ۲۰۱۶:… این عمل ناشایست به شدت موجب اعتراض خبرنگار واقع شد و به جر و بحث در پشت درب سالن منجر گردید و سرانجام باعث شد شوی پشت درهای بسته هم  تعطیل شود و مریم قجر سراسیمه سالن را ترک کند و برای دیدار با آقای دپره که برگزار کننده به اصطلاح کنفرانس حقوق بشر! بود ب

   reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، یازدهم دسامبر ۲۰۱۶:…  چند هفته پیش در مقاله ای نوشتم که مریم قجر به تیرانا رفته و در آنجا به اسیران فرقه اش گفته که رودی جولیانی بر حمایت آقای ترامپ و دولت جدید آمریکا ازما تأکید کرده و این وعده و وعید جولیانی جانش را با شوق و اشتیاق برای اسیران فرقه در تیرانا تعریف کرده است که با کف و سوت تعدا

  reza_sadeghi_jabali_eup20162پیوند رهایی، نهم دسامبر ۲۰۱۶:…بعد از سخنان آقای کریشو در رابطه با تهدیدات تروریسم در اروپا و اینکه چه باید کرد، اقای رضا جبلی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: من بعنوان یکی از اعضای سابق فرقه تروریستی مجاهدین که ۳۶ سال با آنها بوده ام می خواهم سئوال کنم چرا از همین پارلمان اروپا شرو

  european-parliament-against-mojahedin-khalq-rajavi-cult-20168“کانون آوا” و “نه به تروریسم و فرقه ها”، هفتم دسامبر ۲۰۱۶:… در ملاقات خصوصی که باآقای Dennis de Jong   در حاشیه جلسه برگزارشد، ادواردترمادو ضمن معرفی خود بعنوان عضوارامنه ایران توضیح داد که  در جنگ ایران وعراق توسط نیروهای عراق اسیر شده و به ساز

  against-mojahedin-khalq-rajavi-cult-eu-brussels-1پیوند رهایی، بروکسل، سوم دسامبر ۲۰۱۶:… اعضای هیأت جدا شدگان در این دیدارها در مورد وضعیت اسرای فرقۀ رجوی در آلبانی بویژه بعد از انتقال همگی از عراق به آن کشور و سوابق سرکوب و فشار و نقض حقوق بشر و اعمال کنترل در تشکیلات این فرقه و زندان و شکنجه و قتل مخ

   reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هجدهم نوامبر ۲۰۱۶:… مسعود رجوی نشستهای درونی سازمان و مخصوصا نشستهای ایدئولوژیک را معمولا با آیه هایی از سوره مریم شروع میکرد و هر وقت به نام مریم می رسید با دو دست مریم قجر را نشان می داد و اینطور وانمود میکرد که کلمات در باره ایشان است! و بعد هم نوبت خانم مریم ق

   reza sadeghiرضا صادقی جبلی، پیوند رهایی، هشتم نوامبر ۲۰۱۶:… به قول یکی از همرزمان سابق آنقدر افراد در آلبانی مسأله دار و متناقض هستند که هیچکدام از مسئولانی که از فرانسه به آلبانی رفته بودند نتوانستند آنها را قانع کنند و در موردی در نشست کوچکی از فرماندهان با مهدی ابریشمچی نشست به درگیری فیزیکی کشیده شده است. در این نشست مریم قجر ب