پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، نهم نوامبر 2020:… با شکست دولت جنگ طلب و زورگو دونالد ترامپ آه از سینه و نهاده خیلی از وطنفروشان و خیانتکاران ایرانی و ضد ایران بلند شد. در تک،تک کشورهای مختلف جهان هستند ایرانیانی که در تمام مدّت چهار ساله دونالد ترامپ همیشه و همواره تا قبل از این انتخابات،۲۰۲۰ امریکا که جو بایدن به ریاست جمهوری منتخب شود آرزوی این را داشتند که ترامپ هر چه زودتر به ایران حمله نظامی کند و هر چه بیشتر تا آنجا که می شود ایران را تحت تحریم های غیر قابل قبول قرار دهد. پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا 

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکاشزچگونه دونالد ترامپ بازی را باخت

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

«علیرضا نصرالّهی انجمن یاران ایران،هشتم نوامبر ۲۰۲۰»

با شکست دولت جنگ طلب و زورگو دونالد ترامپ آه از سینه و نهاده خیلی از وطنفروشان و خیانتکاران ایرانی و ضد ایران بلند شد. در تک،تک کشورهای مختلف جهان هستند ایرانیانی که در تمام مدّت چهار ساله دونالد ترامپ همیشه و همواره تا قبل از این انتخابات،۲۰۲۰ امریکا که جو بایدن به ریاست جمهوری منتخب شود آرزوی این را داشتند که ترامپ هر چه زودتر به ایران حمله نظامی کند و هر چه بیشتر تا آنجا که می شود ایران را تحت تحریم های غیر قابل قبول قرار دهد.

تا آنجا که دلار و یورو به بینهایت برسد تا آنان با آوردن کمترین پول در ایران بهتر خریدها رو انجام دهند،باور کنید،کم نیستند از این وطنفرشان،و خائین،که دست در دست دولتهای بیگانه می دهند و برای چند دلار و یا چند یورو،همه ی ایران را یکجا بفرشند.

با به قدرت رسیدن دولت جوبایدن به عنوان چهل و ششمین رئیس جمهور آمریکا،غم و اندوه بر خیلی ها و در رأس آن  فرقه رجوی حاکم شد،چون این آقا (دونالد ترامپ)که بویی از انسانیت نبرده بود و بخصوص نسبت به ایران و ایرانی حس خیلی بدی داشت،و همانگونه که همگان شاهد ترور آقای قاسم سلیمانی بودید خیلی راحت داشت منطقه را به آشوب می کشاند،و از این آشوب چه کسانی سود می بردنند؟ آنانی که با مردم ایران دشمن بودن و هستند،رجوی در این چهار سال که این شخص (دونالد ترامپ) در رأس قدرت بود تا آنجا که توانست برای رسیدن به قدرت برای خودش،چوب لای چرج تحریم ها کرد تا آنجا که به خدای احد و واحد حاضر به مردن تک تک مردم ایران بود،ولی از آنجا که خدا جای حق نشسته،نگذاشت تا این فرقه ی پلید و ضد ایرانی به خواسته های شوم خودشان دست پیدا کنند.و امیدوارم برای همیشه انشالله شَر آنان را از سر مردم ایران کم کند،که هر چه می کشیم از دست این خیانتکاران است،وگر نه ما کجا غربت کجا

من امیدوارم که در دوره ی جدید ریاست جمهوری آمریکا،رئیس جمهور آن آقای جو بایدن بتواند تمامی تحریم های این چند مدّت را که به ناحق به مردم ایران تحمیل شد را از بین ببرد و خسارت مردم ایران را هم پرداخت کنند چون این تحریم ها که به واسته ی گروه خائن و وطن فروش رجوی بر ملّت شریف و مظلوم ایران وارد شد حق آنان نبود خسارت مالی آن را تحریم کننده گان پرداخت کنند و خسارت جانی آن را مردم ایران با دست خود از حلقوم رجوی و دگر خانین برون خواهند کشید.

به امید روزی که چشم همه ی خانواده های چشم انتظار به دیدن فرزندان خود روشن شود

لینک به منبع

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی با شکست ترامپ در ریاست جمهوری آمریکا

***

چگونه دونالد ترامپ بازی را باختحامیان احمق مجاهدین خلق

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/انتخابات-امریکا،-هراس-رجوی-از-دور-شدن-س/

انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریم

انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریمعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، اول نوامبر 2020:… آخه شما چجور جانوری هستید که برای رسیدن به قدرت حاضر شدید همه ی ایران را یک جا به آتش بکشی؟ اگر فقط ضرر مالی بود فدای سر همه ولی شما (فرقه رجوی) دلهای پدران و مادران را به آتش کشیدید و حتی لحظه ای هم فکر نکردید که آه و ناله این پدران و مادران گریبانتان را خواهد گرفت. شماها (ال رجوی) نه در این دنیا عاقبت به خیر خواهید بود و نه در آخرت. تا آنجا که توانستید برای ایران و ایرانی زدید. هر چه خواستید خون بی گناه برزمین ریختید. با کتاب خدا بازی کردید. تفسیر کردید. امام و امامزاده شدید. در سر فصل های مهم نیروهایتان را جا گذاشتید و جان خودتان را در بردید. کجاست آن خدایی که شما از آن دم میزدید؟ انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریم

انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریمتحریم خواست مجاهدین خلق بود نه ملت ایران

انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریم

تلاش فرقه رجوی برای به قدرت رسیدن دونالد ترامپ 

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی 

فرقه رجوی هر چه زمان به پایان انتخابات آمریکا نزدیکتر میشود، ترس و هراسش بیشتر می شود، فرقه همانند قمار بازی است که همه پول های خودش را برای به قدرت رسیدن دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی آمریکا گذاشته است.

چون فکر می کند با به قدرت رسیدن ترامپ،میتواند به آنچه سالها آرزویش را داشته برسد، در طی دوره چهار ساله ترامپ،چون بیشترین فشار را روی دولت ایران وارد کرده است، فرقه رجوی فکر می کند،شاید نظر سیاستمداران سنای آمریکا به این سازمان است و میخواهند با فشار حداکثری دولت ایران را سرنگون کنند، و در یک صبح رویایی آنان (سازمان مجاهدین) را با ایرفرانس به فررودگاه تهران برسانند.

یک در هزار هم اگر چنین باشد،بدانید و آگاه باشید مردم ایران هرگز اجازه نخواهند داد، که شما حتی در جایگاه سمتی داشته باشید چه برسد به ریاست بر ایران، به قول معرف شتر در خواب بیند پنه دانه گهی لپ لپ خورد گه دانه،دانه،

اولاً که فراموش نکنید که ما اعضای جداشده از شما تا جان در بدن داریم هیچ وقت دست از افشای شما جلادان زمانه بر نخواهیم داشت. دوّم،فکر می کنید ملّت ایران فراموش کردنند که در چند دهه گذشته از بنیاد انقلاب ایران تا همین الان که سال ۱۳۹۹هستیم چه جنایتها و چه خیانتها به تاریخ و مردم ایران کرده اید؟

فکر می کنید همین الان که مردم شب در کنار خانواده های خودشان شرمنده زن و بچه های خودشان هستند باعث و بانی همه ی این تحریم ها نمی دونند شما هستید! هر شب با بغض به خواب میروند و بارها و بارها همه ی خاندان رجوی و ال رجوی را لعنت می کنند.

آخه شما چجور جانوری هستید که برای رسیدن به قدرت حاضر شدید همه ی ایران را یک جا به آتش بکشی؟ اگر فقط ضرر مالی بود فدای سر همه ولی شما (فرقه رجوی) دلهای پدران و مادران را به آتش کشیدید و حتی لحظه ای هم فکر نکردید که آه و ناله این پدران و مادران گریبانتان را خواهد گرفت.

شماها (ال رجوی) نه در این دنیا عاقبت به خیر خواهید بود و نه در آخرت. تا آنجا که توانستید برای ایران و ایرانی زدید. هر چه خواستید خون بی گناه برزمین ریختید. با کتاب خدا بازی کردید. تفسیر کردید. امام و امامزاده شدید. در سر فصل های مهم نیروهایتان را جا گذاشتید و جان خودتان را در بردید. کجاست آن خدایی که شما از آن دم میزدید؟

همان خدایی که در، راهش ما آمده بودیم تا جهاد کنیم، آیا خدایتان گفته به وطنتان خیانت کنید؟ آیا،خدایتان گفته به مردم کشورت خیانت کن؟با دشمنان وطنت همدس باش و بر علیه کشورت بجنگ؟آیا خدایتان گفته فرزندان و پدران و مادران را از همدیگر جدا کن؟آیا خدایتان حسرت و اشک را جای عشق و محبت جاگزین کرده است؟

این خدای شما هست!ولی خدای ما مهربان است عادل و عالم است،و هر آنچه که خوبی در او هست،که قلم وکاغذ از نوشتن عاجز است،حالا در گذر عمر چنان غرق در قدرت و پول و سیاست شده اید که حاکمیت بر ایران،عقل شما را کور کرده است،با این و آن ریئس جمهور،دردی از شما دعوا نخواهد شد،چه ترامپ و چه بایدن آبی برای شما گرم نخواهد شد،در آینده نزدیک زلزله چنان ستونهای تشکیلاتتان را خواهد لرزاند،که نه از اسب نشانی خواهد ماند و نه از سوار

لینک به منبع

انتخابات امریکا، هراس رجوی از دور شدن سایه جنگ و تحریم

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی 

***

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزیسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/کوید۱۹-جان-اسرای-اشرف-۳-را-تهدید-می-کند/

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندعلیرضا نصراللهی، یاران ایران، پاریس، بیستم سپتامبر 2020:… همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود . کوید۱۹ جان اسرای اشرف .

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کندکرونا دلیل مرگ مجاهدین خلق در آلبانی است . تایید مسئولین بیمارستان تیرانا

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

انتخابات امریکا، هراس رجوی

علیرضا نصراللهی کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

آقای علیرضا نصراللهی – پاریس

همانطور که در جریان خبرهای ضد و نقیض ازکشور آلبانی هستید خبرها حاکی از ویروس کرونا در کمپ اشرف ۳ با سرعت زیادی در جریان می باشد،وظیفه شرعی و میهنی ما حکم می کنند که با هر آنچه در توان داریم در مقابل سازمانهای حقوق بشری،سازمان ملل،صلیب سرخ جهانی،ارگانهای خیریه مردمی،چه بسا نامه نگاری،وچه بسا حضوری البته بستگی به شرایط آدم ها دارد،رفته و از آنها درخواست کنیم جنایتی وحشتناک در وقوع جریان است و اگه الان دست بکار نشوید دگر قادر به مهار آن نخواهید بود

از آنجا که دولت آلبانی با فرقه رجوی در این چند ساله دست به زد و بندهایی زده اند شکی نیست،برای همین باید از بیرون فشار وارد کرد تا بتوانیم از دولت آلبانی بخواهیم اجازه حداقل ها را برای افراد در بند فرقه رجوی قائل شود.

سیستم دیکتاتوری فرقه رجوی در، درون تشکیلات چنان قوی عمل می کند،که قدرت تفکر را از هر فردی میگیرد و اجازه نمی دهد شخص بتواند به آینده و خانواده فکر کند،و اگر هم در زمان هایی هم بتواند دست به چنین تفکری هم بزند افرادی چون شیطان در جلوی آنها ظاهر شده و تمام افکار آنها را برهم میزنند.

برای همین ما نمیتوانیم توقع داشته باشیم که بچه های درون فرقه با ما همکاری کنند،چون انقدر فضا در ،درون فرقه سنگین می باشد که حتی در خیالهای آنها هم ریشه کرده اند،پس ما باید این سد را بشکنیم،و به آنها کمک کنیم.

الان نشستن و گریه زاری کمکی به بچه های درون فرقه نمیکنند،ما همه با هم بای دست در دست هم دهیم ، و با فشار اوردن به همه ی سازمانهای به اصطلاح حقوق بشر خواهان اجازه ملاقات،اجازه تماس هر شخص،داشتن ارتباط فردی با خانواده های درچه یک،مثل موبایل ، ایمیل، و …

ما در وضعیت بسیار خطرناکی هستیم کوید ۱۹ یا همان کرونا با کسی شوخی ندارد. پای مرگ و زندگی هزاران نفر در میان است. فرقه رجوی ( مجاهدین ) خواهان همین داستان هستند،تمام نقشه دستگاه رجوی بر روی همین بنا شده “خون بده سود ببر”، ولی ، باید پرسید این بازی را چرا با نزدیکان خودتان نمی کنید،هر کسی را که ببینند کمی داره تکروی میکند را به هر طریقی که شده سرش را زیر آب می کنند و بعد هم چهار تا مارک و تهمت به رژیم و جداشده ها میزنند و در سایتهایشان به اصطلاح سودش را می برنند،و بعد هم حمایت کننده گان خودشان را که همگی جیره خوار فرقه هستند را روانه بازار می کنند.

نود درصد آدم های درون فرقه بالای پنجاه سال می باشند،یعنی با کوچکترین سرماخوردگی شاید فاجعه ای پدید آید،که کنترل آن از دست همه خارج شود،و دگر پشیمانی هیچ سودی نخواهد داشت،پس تا دیر نشده ما پیشدستی کرده و با فشار حداکثر ولی کاملا در چارچوب قانون آن کشور خواهان هر چه زودتر حقوق پناهندگی هر فرد با آزادی های فردی آن شخص باشیم،تا بتوانیم آنها را از خطر بزرگی که در کمین آنها نجات دهیم.

فرقه رجوی یک چیز را فراموش کرده و آن این است آن کسانی که الان در تشکیلات تو اسیر هستند همگی خانه و خانواده دارند و همه آنها شرف دارند همه آنها عاطفه دارند همه آنها عشق دارند ولی ترس از آینده نامعلوم آنها را نگران کرده که انشالله به زودی درب های دژ تشکیلات تو خواهد شکست و ما آنها را به آغوش خانواده ها یشان خواهیم رساند همانطور که خودمان آمدیم.

درود به همه شما خانواده های عزیز و با شرف

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

انتخابات امریکا، هراس رجوی 

پایان رویاهای شیرین فرقه رجوی 

***

Coronavirus in Albania and the Presence of Mojahedin-e Khalq (MEK)#coronavirus reveals #MEK

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/افشاگری-اعضای-جداشده-مجاهدین-خلق/

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق - مصاحبه هایاران ایران، پاریس، دوازدهم سپتامبر 2020:… تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند. تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند. تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند. افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلقپیوستن آلبانی به اتحادیه اروپا – نامه سرگشاده به مذاکره کنندگان اروپایی

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند

مصاحبه با جداشدگان مقیم فرانسه جلوی سفارت آلبانی بعد از تسلیم امضاهای خانواده ها به مسئولین سفارت

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت اين کشور برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان شدند.

تعدادی از جداشدگان فرقه رجوی در اعتراض به رفتار غیرانسانی دولت آلبانی و حمایت محور عبری، عربی و غربی از این گروهک مقابل سفارت آلبانی در فرانسه تجمع کردند.

تجمع کنندگان نامه‌ای ۵۰۰ صفحه‌ای با امضای خانواده‌های اعضای دربند فرقه رجوی به یکی از مسئولان سفارت آلبانی در پاریس دادند و خواستار مساعدت دولت آلبانی برای دیدار این خانواده‌ها با فرزندانشان در تیرانا (پایتخت آلبانی و کمپ اشرف ۳ ) شدند.

افشاگری اعضای جداشده مجاهدین خلق – مصاحبه ها

کوید۱۹ جان اسرای اشرف ( ۳ ) را تهدید می کند 

انتخابات امریکا، هراس رجوی 

***

همچنین: