پایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

پایکوبی مجاهدین بخاطر شهادت غواصان ایرانی (رجوی: این کارناوال استخوان بود)

انجمن نجات، مرکز مازندران، بیست و دوم ژوئن 2015:…  آنها که خود از عوامل شهید شدن بسیاری از فرزندان ایران و منجمله شهدای عملیات کربلای 4 می‌باشند ، در ادامه خوش خدمتی برای اسرائیل و دشمنی با ملت ایران و ارزش های آنان ، با بی شرمی تمام مراسم به یاد ماندنی تشیع 270 شهید را «کارناوال استخوان» نامیدند تا در خیال شیطانی خود ، در قبال این اقدام از اربابان صهیونیست خود ، تکه استخوانی …

غواصان شهید و جشن مجاهدین خلق فرقه رجوی

خبرگزاری مهر: غوغای شاعران برای غواصان شهید/ «زخم‌ها جانی بگیرد کاش!»

تروریست ها شورای ملی مقاومت رجویاعضای ” شورای ملی مقاومت ” بدانند که چه نانی می خورند؟

لینک به منبع

رجوی های شقاوت پیشه بخاطر شهید شدن غواصان ایرانی رقص و پایکوبی کردند

بدنبال کشف پیکر پاک شهدای غواص مربوط به عملیات کربلای 4 ، ناگهان پارامتری وارد صحنه ایران شد که آن چنان تاثیر گذار و با اهمیت بود که دوست و دشمن را به حرف زدن واداشت و هیچ کسی چه از بهترین رهروان آن شهدا تا خبیث ترین دشمنان آرمان های آنان ، نتوانست از کنار این موضوع بگذرد و هر کس به فراخور حال خود موضعی گرفت .

در یک سو مردم ایران ، از هر سلیقه و گرایش سیاسی نسبت به این موضوع برخوردی مملو از ارادت و عشق داشتند و پاک ترین احساسات خود را نثار آنان کردند که اوج این جریان در روز سه شنبه و در حضور پرشور مردم تهران در مراسم تشیع این پیکرها خود را نشان داد . موج جمعیت از جوان تا پیر ، از مرد تا زن ، از کم سواد تا تحصیل کرده ، از نظامی تا غیر نظامی ، از کارمند و کسبه تا جوانان عاشق ورزش و تفریح و خلاصه ا زهر قشر و سنی صحنه بیاد ماندی دیگری در تاریخ ایران آفرید .

در سوی دیگر اما برخورد دیگری هم وجود داشت ، دشمنان آرمان های این شهدا و کسانی که با کل نظام مشکل دارند ، می خواستند از صاحبان شهدا ، از مردم و کشوری که این شهدا برای آنان شهید شدند ، از آرمانی که این شهدا در مسیر آن به شهادت رسیدند و از کسانی که راه شهدا را ادامه می دهند انتقام بکشند . آنها تلاش کردند ، حضور این شهدا را در روزی که ایران و ایرانی به آن نیاز داشت ، به برگی علیه ایران تبدیل کنند .

با این حال این اشخاص و گروه ها ، با تمام دشمنی شان با مردم ایران نه تنها نتوانستد به این شهدا توهین کنند بلکه بدلیل عظمت این شهدا ، تلاش کردند اهداف شوم خود در ایجاد تفرقه و شکاف بین آحاد ملت و ایجاد حس بدبینی نسبت به فرماندهان نظامی کشور به صورت سوار شدن بر موج احساسات پاک مردم دنبال کنند .

در این بین تنها و تنها فرقه رجوی خباثت را از حد گذرانده و با وقاحت ، به شهدا توهین نمودند .

تصویر مریم قجر هنگام دادن فرمان آتش بر علیه نیروهای ایرانی در عملیات مرصاد

آنها که خود از عوامل شهید شدن بسیاری از فرزندان ایران و منجمله شهدای عملیات کربلای 4 می‌باشند ، در ادامه خوش خدمتی برای اسرائیل و دشمنی با ملت ایران و ارزش های آنان ، با بی شرمی تمام مراسم به یاد ماندنی تشیع 270 شهید را «کارناوال استخوان» نامیدند تا در خیال شیطانی خود ، در قبال این اقدام از اربابان صهیونیست خود ، تکه استخوانی بابت به درد آوردن دل مردم ایران بگیرند و به این ترتیب بار دیگر اثبات کنند که حتی در بین دشمنان ایران نیز خبیت ترین آنها می باشند .

فرقه رجوی از سال 1361 به صورت غیر رسمی و از سال 1362 به صورت رسمی در خاک عراق مستقر شد و از سال 1365 با ورود رجوی و دیدارش با صدام این حضور علنی گردید .

مزدور مسعود رجوی و صدام حسین جانی

رجوی در ملاقات با صدام دیکتاتور

آنها علاوه بر نقش ارتش اختصاصی برای صدام و حمله به نیروهای مدافع ایرانی در مرزها و در داخل خاک ایران، همکاری های وسیع اطلاعاتی با نیروهای عراقی داشته و از طریق دیدبانی، شنود بی سیمی، تخلیه تلفنی، کار روی عکس های هوایی، به اسارت گرفتن سربازان ایرانی و تخلیه اطلاعاتی آنان و برخی شیوه‌های دیگر، اطلاعات مهمی را توسط برخی سران و فرماندهانش همچون شخص رجوی، مهدی ابریشمچی، عباس داوری، ابراهیم ذاکری، معصومه ملک محمدی و … در اختیار فرماندهان عراقی قرار می دادند که فیلم ها و مدارک آن موجود است .

فیلم یکی از جلسات رجوی با سرلشکر طاهر عبدالجلیل حبوش

در عملیات کربلای 4 نیز علاوه بر همکاری های اطلاعاتی ذکر شده ، فرقه رجوی دست به اقدام جاسوسی مشخص تری نیز زدند . خبرگزاری فارس در خبری در این رابطه افشا کرد که یک روز قبل از آغاز عملیات، دو تیم شناسایی و جاسوسی وابسته به فرقه در اطراف پرشین هتل آبادان دستگیر شدند که اطلاعات به‌دست‌آمده از این نفرات ، حاکی از جاسوسی گسترده آنان از تحرکات عملیاتی نیروهای ایرانی بود .

دور نیست روزی که رجوی ها باید پاسخگوی جنایت ها و خیانت های خود باشند.

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=19247

بمناسبت ۱۷ ژوئن و خودسوزی در فرقه رجوی

انجمن نجات، مرکز مازنداران، هجدهم ژوئن ۲۰۱۵:… صدیقه مجاوری و ندا حسنی دو عضو فرقه رجوی بودند که پس از سال ها نگهداری در شرایط انزوا و فشار و شست و شوی مغزی به اروپا انتقال داده شده بودند. به دنبال دستگیری مریم رجوی و چند تن از سرکردگان فرقه رجوی از سوی پلیس فرانسه ، فرماندهان فرقه این دو زن را وادار کردند به نشانه اعتراض ، خود سوزی کنند. آنها قربانی شدند تا …

جنایات داعش و مجاهدین یکی است؛ آتش زدن انسانها توسط رجوی و بغدادی

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

لینک به منبع

بمناسبت ۱۷ ژوئن و خودسوزی در فرقه رجوی

از روزهای اولیه تاسیس سازمان مجاهدین خلق ، آنها ارتباطات درونی بسته ای داشته اند ، ولی این امر در اواسط دهه ۱۹۸۰ بعد از اینکه رهبران گروه و بسیاری از اعضا به پاریس نقل مکان نمودند به موضوعی خبیث تر تبدیل شد. سازمان مجاهدین خلق خودکشی را تحسین می کند ، مسعود رجوی ظاهراً تمامی اعضای سازمان مجاهدین خلق را “شهدای زنده” نامیده ، و خودسوزی معمول ترین نوع خودکشی در سازمان است. برای مثال ، در سال ۲۰۰۳ ، تقریبا ۱۰ خودسوزی در اعتراض به دستگیری مریم رجوی در پاریس صورت گرفت که در نهایت موجب کشته شدن دو نفر از افراد این سازمان شد. سازمان مجاهدین خلق همچنین از تهدید به خودسوزی به عنوان یک ابزار در مذاکره با JIATF ، با کاوش گران انگلیسی ، و با فرانسه استفاده نموده است. اعضای سابق این سازمان اشاره می کنند که یک تعداد از اعضای سازمان مجاهدین خلق نیز بخاطر اینکه از خروج آنان از سازمان جلوگیری می شد اقدام به خودسوزی کردند و دلیل مرگ اعضای نافرمان که در زیر شکنجه کشته شده بودند نیز خودکشی اعلام گردیده بود. اینها گوشه هایی از گزارش انستیتوی تحقیقات دفاعی ملی (RAND) که یک مرکز تحقیقات و برنامه ریزی است و از جانب دولت فدرال آمریکا تأمین مالی می شود و مورد حمایت دفتر وزیر دفاع ، ستاد مشترک ، فرماندهی نبرد متحد ، نیروی دریایی ، سپاه تفنگداران دریایی ، آژانس های دفاعی ، و جامعه اطلاعاتی دفاعی تحت قرارداد W74V8H-06-C-0002 می باشد در مورد خودسوزی در این فرقه انجام پذیرفته است. حال به این سخنان مسعود رجوی رهبر فرقه مجاهدین توجه کنید که گزارش رند را مورد تأیید قرار داده و هر نوع شکی را در رابطه با این موضوع از بین می برد :

ما با خود سوزی ها ” مقامات قضایی فرانسه ” را وادار به عقب نشینی کردیم . ( پیامهای تصویری از اورسورآواز )

در دفاع از ” قرارگاه اشرف ” ، ” خودسوزی ” ، کمترین بهایی است که باید برای آن پرداخت . ( پیامهای تصویری از اورسورآواز )

اعضاء باید به آن مرحله رسیده باشند که بدون طرح هیچ گونه سوالی برای ” رهبری ” بمیرند و اگر ” زنده ” بمانند ، باید مورد حسابرسی قرار بگیرند . ( نشست های باقر زاده )

کشته شدن در راه رهبری ، ارزش الهی نزد خداوند محسوب می شود . ( نشست های باقر زاده )

صدیقه مجاوری و ندا حسنی دو عضو فرقه رجوی بودند که پس از سال ها نگهداری در شرایط انزوا و فشار و شست و شوی مغزی به اروپا انتقال داده شده بودند. به دنبال دستگیری مریم رجوی و چند تن از سرکردگان فرقه رجوی از سوی پلیس فرانسه ، فرماندهان فرقه این دو زن را وادار کردند به نشانه اعتراض ، خود سوزی کنند. آنها قربانی شدند تا جسد متحرک شبح گونه ای که در زندان فرانسه گیر افتاده بود ، از بند بگریزد. مریم رجوی فردی خودخواه و مریض احوال و بی آبروست که اکنون پایکوبان بر جنازه صدیقه مجاوری و ندا حسنی می خندد و به خیانت ادامه می دهد. اما بشنویم از کشته شدگان روز ۱۷ ژوئن ۲۰۰۳ که به دستور مستقیم رهبران این فرقه دست به خودسوزی زدند تا امروزه مریم رجوی بتواند در مراسم های مختلف همچون ویلپنت که در ۱۳ ژوئن برگزار گردید آزادنه قدم بزند و به سخنرانی بپردازد.

۱ – صدیقه مجاوری ؛

صدیقه مجاوری متولد ساری در مناسبات فرقه قیافه ای خسته و شکننده ای داشت . چهره ای زردگونه و بی رمق ، چشمان خسته و خواب آلود داشت. بسیار آرام و نرم صحبت می کرد. او سعی می کرد در مناسبات سازمان مثل کسان دیگر سرسخت و خشن باشد تا رده تشکیلاتی بیشتری بدست آورد. راه رفتنش آرام و شمرده بود. مثل کسانی که ناراحتی کشاله ران دارند، راه می رفت.

روزی که تشکیلات مافیایی و فرقه گرای مجاهدین خلق دچار ضربه خرد کننده و کمر شکن از طرف پلیس فرانسه شد. این حادثه و این روز که برای خیلی ها جای خوشحالی داشت بخاطر اینکه این گروه جنگ طلب و متجاوز به حقوق انسانها ، دچار ضربه کاری شده بود چون رهبر ریاکار و حرّاف و دروغگوی آن یعنی مریم رجوی و با همراهانش دستگیر شده بودند ، ولی برای افراد درون سازمان زمان امتحان پس دادن بخاطر قول و قرار های سرسپردگی که داده بودند و بر اثر شستشوی مغزی دچار عدم تعادل روانی بودند و قدرت تصمیم گیری را به هیچ وجه نداشتند، بود. روز شوم و بد یمنی بود. روز امتحان پس دادن ، روز نشان دادن رفع کمبودها و ضعف ها ، و پرداختن بدهکاریهایی که هر کدامشان به رهبر همیشه طلبکارشان داشتند.

در این روز بخاطر آزادی مریم رجوی ، دستور تشکیلاتی را باید اجرا می کردند و گرنه مورد طعن و لعن و آزار روانی قرار می گرفتند. بر روی خودشان بنزین ریختند و خودشان را به آتش کشیدند ، سوختند و سوختند. کسی چه می داند در میان شعله های آتش پشیمانی به سراغشان نیامده باشد. کسی نمی توانست به دادشان برسد. افراد دیگر مجاهدین برای تهییج بیشتر رهگذران و گرفتن عکس و فیلم از صحنه های خودسوزی شتابان و فعال بودند ، بعضی دیگر نیز با سکوت و بهت و حیرت بدن سوزان اعضای سازمان را مشاهده می کردند. شاید از خود می پرسیدند چرا؟

و آنها زنده زنده سوختند تا جسد متحرک شبح گونه ای که در زندان فرانسه گیر افتاده بود ، موقتاً از بند بگریزد. بعد با این شانتاژ ها بود که رهبر خودخواه و مریض احوال مجاهدین یعنی مریم رجوی ، بی آبرو و مچاله شده به بیرون از زندان پرتاب شد و مریم رجوی با لباس خوش رنگ صورتی ، خندان و پایکوبان بر جنازه از هم پاشیده شده صدیقه مجاوری و ندا حسنی به رقص در آمد و به بقیه افراد به آتش کشیده شده و بی ریخت و بدریخت شده خندید و خود را در فضای رنج و محنت این افراد سوخته و بر باد رفته رها کرد و لبخند رضایت زد و بر سیل روان خیانت ها جاری شد.

۲ – ندا حسنی

ندا حسنی در سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد و در سال ۱۳۶۲ همراه با پدر و مادرش به کانادا رفت. ندا تحصیلات دانشگاهیش را در رشته انفورماتیک در دانشگاه کارلتون اتاوا ادامه می داد اما آشنائیش با سازمان مجاهدین ، مسیر زندگی او را عوض کرد.. ندا حسنی دانشجوی علوم کامپیوتر دختر ۲۶ ساله‌ای بود که به دستور رهبران فرقه خود را به شعله‌های آتش سپرد و بر اثر جراحات سوختگی در لندن کشته شد. نکته قابل تامل این بود که مقدمات این خودسوزی‌ها از قبیل تصویربرداری و ضبط وقایع از پیش فراهم شده بود. بنا به نقل روزنامه «پاریسین»، قبل و بعد از خودسوزی ، از سوی عناصر مجاهدین با تلفن همراه چند خبرنگار تماس گرفته شد و سخنگوی روابط خارجی «شورای ملی مقاومت» (محمد سیدالمحدثین) هم نام شخص خودسوزی کننده را اعلام کرده است. در قضیه کشته شدن ندا حسنی برخلاف خود سوزی‌های قبلی هیچ فردی برای کمک به او نمی‌رود اما هنگامی که عده‌ای فرانسوی برای کمک به او اقدام می‌کنند کار از کار گذشته است. ۱۳۸۲ تاریخ مرگ ندا حسنی از اعضای سازمان مجاهدین است ؛ وی که در شهر اورسورواز زندگی می‌کرد پس از حمله پلیس فرانسه به مرکز سازمان در فرانسه و دستگیری مریم قجرعضدانلو در اعتراض به این دستگیری ها به دستور سازمان وادار به خود سوزی شد.

در این اعتراضات ۴ نفر دست به خود سوزی زدند که ندا حسنی در آن اتفاق کشته شد و پس از کشته شدن او بود که فرانسه به علت جو رسانه‌ای موجود مریم رجوی را از زندان آزاد کرد. مریم و مسعود رجوی هم در پیام‌های خود بارها نام ندا حسنی را آوردند و مسعود رجوی نام ندا حسنی را به شرکای خداوند افزود و در پیامش آورد:« به نام خدا و به نام خلق قهرمان ایران و نام ندا حسنی و صدیقه مجاوری و به نام اشرف نشینان …»

آهای آنها یی که خود را به خواب زده اید. نترسید. چشم بگشایید

مجاهدین خلق فرقه رجوی و سوء استفاده از کودکانزندگی ما در پادگان مخوف اشرف و زندگی مریم رجوی ! خود قضاوت کنید

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=18428

بی آبرویی ، محصولی که مریم قجر از حضور در کنگره کسب کرد (+نشریه شماره ۵۸ نجات منتشر شد)

انجمن نجات، مرکز مازندران، چهاردهم می ۲۰۱۵:…  دانیل بنجامین مسئول پیشین دایره ضد تروریسم در وزارت امور خارجه آمریکا که قبلا مدعی بود به خاطر مسائل انسان‌دوستانه و نگرانی نسبت به سرنوشت اعضای باقیمانده فرقه در عراق در خارج کردن نام فرقه از لیست سیاه وزارت امورخارجه آمریکا نقشی مهم ایفا کرده است ، در ایمیلی به سایت خبری ال مانیتور نوشت “هیچ کس نمی‌تواند به طور جدی این موضوع …

نشریه نجات شماره 58دانلود فایل نشریه انجمن نجات شماره  ۵۸

لینک به منبع

بی آبرویی ، محصولی که مریم قجر از حضور در کنگره کسب کرد

در تاریخ ۹ اردیبهشت مریم قجر با دعوت تعدادی از حامیان جنگ طلب اسرائیل در کنگره آمریکا ، به صورت ویدئو کنفرانس به جلسه استماع «زیر کمیته تروریسم و منع تکثیر سلاحهای اتمی» کنگره که در مورد داعش بود دعوت شد !!

رجوی ها که همواره تشنه مطرح کردن نام خود هستند و برای شان فرقی نمی‌کند این امر از طریق جاسوسی باشد یا خدمت به صدام ، از راه آدم کشی و ترور کور باشد یا از راه حمله به سربازان ایرانی که در مقابل تجاوز صدام دفاع می کنند ، به وسیله سرکوب اکراد و شیعیان عراقی باشد یا تحویل اعضای ناراضی به زندان ابوغریب صدام و نفوذی یا مامور اطلاعات خواندن آنها و …. ، اینبار اما بدلیل شرایط فلاکت باری که در آن قرار گرفته اند بیش از همیشه به این امر نیاز داشتند و به همین خاطر فکر می کردند فرصت خوبی گیرشان آمده است اما نتیجه این اقدام تماما برای رجوی ها باخت و بی‌آبرویی بود . نگاهی به موارد زیر بهتر نشان خواهد داد که چرا این برنامه برای رجوی ها نه تنها دست آوردی نداشت بلکه برای آنها باخت و بی آبرویی هر چه بیشتر به بار آورده است .

۱- مورد اعتراض و سوال قرار گرفتن حضور مریم قجر از سوی مقامات آمریکایی

حضور مریم قجر از سوی بسیاری از مقامات آمریکایی مورد اعتراض قرار گرفته است . آنها این سوال را داشتند که «مریم قجر چه اطلاعاتی می‌تواند در مورد گروه «دولت اسلامی» در اختیار قانون‌گذاران آمریکایی قرار دهد ؟»

یکی از افراد شناخته شده در صحنه دیپلماسی آمریکا که این پرسش را مطرح کرد رابرت فورد سفیر پیشین آمریکا در سوریه بود که پرسید: “آخر مجاهدین چه چیزی در مورد داعش می‌دانند؟” .

او حتی هنگامی که متوجه شد مریم قجر در همان پنلی قرار است باصطلاح شهادت بدهد که او می‌خواهد در آن صحبت کند ، نسبت به این موضوع اعتراض نمود و کمیته فرعی با اصرار وی موافقت کرد که رجوی را در پنل دیگر قرار دهند .

از شخصیت های معروف دیگر معترض «دانیل بنجامین» هماهنگ کننده پیشین ضدتروریسم در وزارت خارجه آمریکا بود که به گزارش فارین پالسی قرار بود در جلسه استماع “کمیته فرعی تروریسم، منع اشاعه و بازرگانی” مجلس نمایندگان حضور یابد اما گفت “در جلسه استماع درباره داعش به همراه مریم رجوی شرکت نمی کند، زیرا این گروه هیچ نوع تخصصی درباره داعش ندارد.» . در واقع وی گفت بدلیل بی سواد بودن مریم قجر حاضر نیست با او در یک جا صحبت کند .

همچنین پایگاه ال مانیتور در گزارشی در این رابطه می نویسد :

«به‌ جز تعداد معدودی از نمایندگان ، سایر حاضرین در نشست از‌ جمله ویلیام کیتینگ که از اعضای ارشد حاضر در جلسه نیز به حساب می‌آید به طور کلی سخنان مریم رجوی را نادیده گرفته و بدون مطرح کردن هیچ پرسشی از وی، سوالات خود را از سایر شاهدان دعوت شده پرسیدند .

دنی دیویس، یکی از نمایندگان جمهوری خواه حاضر در جلسه نیز روش دیگری را برای نشان دادن اعتراض خود به کار گرفت. وی با به چالش کشیدن مریم رجوی از او خواست توضیح دهد چرا آمریکا باید به گروهی اعتماد کند که در اوایل دهه ۸۰ میلادی از ایران طرد شده و در کنار صدام علیه کشورش جنگیده است؟»

۲- موضع گیری بر علیه فرقه رجوی

حضور فرمایشی مریم قجر در این برنامه موجب شد تا خیلی از مقامات و شخصیت های آمریکایی ، بر علیه رجوی ها موضع گیری کنند .

دانیل بنجامین مسئول پیشین دایره ضد تروریسم در وزارت امور خارجه آمریکا که قبلا مدعی بود به خاطر مسائل انسان‌دوستانه و نگرانی نسبت به سرنوشت اعضای باقیمانده فرقه در عراق در خارج کردن نام فرقه از لیست سیاه وزارت امورخارجه آمریکا نقشی مهم ایفا کرده است ، در ایمیلی به سایت خبری ال مانیتور نوشت “هیچ کس نمی‌تواند به طور جدی این موضوع را نادیده بگیرد که دست مجاهدین به خون آمریکاییان زیادی آلوده است. آنها علاوه بر قتل پرسنل نظامی و غیرنظامی آمریکا در ایران و خدمت به عنوان یک نیروی ضربت برای صدام حسین رفتار بسیار ناهنجار و مستبدانه‌ای با اعضای خود دارند”.

به نوشته فارین پالسی وی گفت : “خارج شدن سازمان مجاهدین از لیست سازمان‌ها تروریستی ‌- تصمیمی که من نیز در آن نقش داشتم – بدین معنا نیست که این گروه ناگهان قابل اعتماد شده یا ارزش تعامل را دارد.”

بارابارا اسلیوین روزنامه‌نگار آمریکایی نیز در مطلبی در همین رابطه نوشته است “حضور مریم رجوی در کنگره آمریکا این نگرانی را در میان منتقدین این گروه که در میان آنها شمار زیادی از مقامات کنونی و پیشین وزارت خارجه امریکا به چشم می‌خورند برانگیخته است ، حمایت علنی از گروهی که بیشتر به یک فرقه فردپرست شباهت دارد تا یک سازمان معتبر سیاسی، به فعالان طرفدار دموکراسی لطمه خواهد زد”

۳- تاکید بر اینکه رجوی ها با پول حامی جذب کرده اند

بیژن فرهودی از مجریان شبکه تلویزیونی صدای آمریکا ، در همین رابطه مقاله ای با عنوان «جنجال بر سر شهادت مریم رجوی در کنگره آمریکا» نوشت . وی در قسمتی از مقاله با اشاره به هزینه کردن‌های بی‌حساب رجوی ها برای کسب اعتبار ناداشته ، نوشته است :

“در این میان مجاهدین با صرف مبالغی هنگفت در آمریکا ، عده‌ای را در عرصه‌های گوناگون به حمایت از خود واداشته‌اند و به نظر می‌رسد حضور امروز رجوی در جلسه کمیته فرعی کنگره نیز با این موضوع بی ارتباط نباشد.”

وی سپس به نداشتن اصول در نزد رجوی ها اشاره کرده و می گوید هر کس دشمن جمهوری اسلامی است ، رجوی ها با او دوست می شوند . هدف مریم قجر از این برنامه مطرح کردن خودش است . وی در این باره می نویسد :

“با توجه به سابقه سازمان مجاهدین که از هر زاویه سیاسی برای مطرح نگاه داشتن نام خود استفاده می‌کند و دشمنِ دشمن خود را به نوعی دوست خود تلقی می‌کند این بار نیز تعجب‌آور نیست که مشکل داعش در منطقه فرصتی به مجاهدین داده تا به نوعی در عرصه تبلیغاتی عرض اندام کند و مریم رجوی هم به مصداق یک اصطلاح آمریکایی از ۱۵ دقیقه شهرت در برابر دوربین‌های رسانه‌ها بهره‌مند شود”

وی در ادامه عنوان «رئیس جمهور» که مریم قجر بعد از نام خود از آن استفاده می کند را مورد تمسخر قرار داده و می نویسد :

“مریم رجوی به عنوان «رییس جمهوری منتخب شورای مقاومت ملی» به کنگره دعوت شد اما جالب این است که این رییس جمهوری منتخب نزدیک به ۲۰ سال است که در هیچ انتخاباتی با رای مردم شرکت نداشته است”

۴- رهنمود ابلهانه به گنگره آمریکا برای مبارزه با داعش

مریم قجر در سخنرانی گفت :

” رهنمود عملی برای مقاله با داعش ….. تأمین حفاظت و حقوق اعضای اپوزیسیون سازمان یافته مجاهدین خلق ایران، مستقر در کمپ لیبرتی در عراق”

ترجمه جمله ابلهانه او این است «از تروریست حفاظت کنید تا تروریست دیگری به نام داعش را نابود کنید»!!

۵- عدم انعکاس شرکت مریم قجر در جلسه استماع کنگره در رسانه ها

یکی از روش های فرقه رجوی این است که روی انعکاس اخبار مورد نظر خود مانور وسیعی می دهند و کار تبلیغاتی زیادی می کنند . آنها حتی برای گرفتن انعکاس ، حقه بازی های فراوانی هم انجام می دهند . برای مثال خودشان خبری را به یک خبرگزاری غربی می دهند ، سپس همان خبر را به عنوان گزارشی از قول آن خبرگزاری در دستگاه تبلیغاتی خود منعکس می کنند !! اینبار اما رجوی ها آنقدر دست‌شان خالی بود که جز یک یا حداکثر دو مورد ، انعکاسی دیگر وجود نداشت و در نتیجه رجوی‌ها برای جلوگیری از مفتضح شدن بیشتر صدایش را هم در نیاوردند و روی موضوع انعکاس فعالیتی نکردند .

(پایان)

مریم رجوی صدامیان داعش تروریسمواکنش های خشمگینانه نسبت به دعوت کنگره از بلندگوی داعش و بقایای صدام، مریم رجوی

خانواده ها: آقای تد پو لطفا در کنگره تان از مریم رجوی بخواهید تا دربهای کمپ لیبرتی را باز کرده فرزندانمان را آزاد کند

رابطه مالی تد پو با مجاهدین خلق میتواند دلیل دعوت وی از رجوی به کنگره باشد

***

همچنین:

تناقض در شعار “ننگ ما ننگ ما خانواده الدنگ ما” توسط رجوی ها !!

هادی شبانی،  انجمن نجات، مرکز مازندران، دهم سپتامبر ۲۰۱۴: …  دستگاه تبلیغاتی فرقه زنی به نام زینب ذبیحی از شهرستان آمل را به تلویزیون خود آورده و سعی نمود تا وی مادرش را قهرمانی نشان دهد �

مرثیه خوانی مریم برای کشته های اشرف در پاریس

مریم رجوی داعش اسرائیل غزههادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم سپتامبر ۲۰۱۴: …  مریم قجر به مناسبت کشته شده های اشرف به مرثیه خوانی پرداخته و با جمع کردن تعدادی از سناتور های از دور خارج شده و پول پرست سعی نمود به تحلیل مسائل روز بپردازد تا بتواند مسئولیت به کشتن دادن این افر

اخراج از عراق و سکوت رجوی ها

اخراج مجاهدین خلق فرقه رجوی از عراقهادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، پنجم سپتامبر ۲۰۱۴: …  بعد از اعلام وزارت خارجه عراق مبنی بر اخراج ۸۵۰ نفر از اعضای گروه تروریستی رجوی از عراق سران فرقه سعی نمودند با سکوت و نپرداختن به این مسئله این گونه نشان دهند که خبری از اخراج نیس�

مریم رجوی و حرفهای بی سر و ته همیشگی

هادی شبانی، انجمن نجات، مرکز مازندران، ششم ژوئیه ۲۰۱۴: …  هر روز که می گذرد سران فرقه بیشتر ماهیت جنایت کارانه خود را نشان می دهند و اکنون به جایی رسیدند که عملا در سایت های خود از گروه تروریستی داعش به اسم انقلابیون عراق نام می برنند اگر چه ماهیت همه تروریست ها یکی می باشد . حم