پرسش وپاسخ با هموطنان در تلویزون مردم تی وی در رابطه مسعود رجوی، منصور قدر خواه و کمپ لیبرتی ….

پرسش وپاسخ با هموطنان در تلویزون مردم تی وی در رابطه مسعود رجوی، منصور قدر خواه و کمپ لیبرتی ….

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، پاریس، سیزدهم آوریل 2014: … البته اقای قدر خواه هنر در پولشوئی و کلاه برداری دارد و اثارش هم موجود می باشد . کلاه برداری تحت نام شرکت رویا در المان ، پولشوئی در امریکا تحت نام درست فیلم برای سازمان مجاهدین ، شرکت در تمامی برنامه های سازمان مجاهدین ، اگر بی پول است با کدام پول هرماه از امریکا به فرانسه می اید مگر در فرانسه …

mek_albania_June2013مشکلاتی که مجاهدین خلق (فرقه رجوی) برای ما در تیرانا ایجاد می کنند – سازمانهای حقوق بشری کجایند؟

لینک به منبع


http://youtu.be/bWdDq48JKTA

پرسش وپاسخ با هموطنان در تلویزون مردم تی وی در رابطه مسعود رجوی، منصور قدر خواه و کمپ لیبرتی ….

سوال : می گویند مسعود رجوی مرده اگر نمرده چرا خودش را این سالیان نشان نمی دهد حتی برای اعضای سازمان مجاهدین در لیبرتی در عراق نظر شما چی است .

ج – سوال واقعی است که تا به حال چه از دوستان یا هموطنان زیادی یا در محفل های سیاسی ، جائی که هموطنان جمع می شوند و بحثی از فرقه رجوی پیش می آید، همیشه این سوال بوده که مسعود رجوی کجاست ؟ اگر نمرده چرا در انظار عمومی خودش را نشان نمی دهد .تحلیل فردی من این است که مسعود رجوی زنده نیست مرده است .زنده بودن ونبودن این فرد بعد از 12 سال هیچ تاثیری نداشته است. کسی نتواند بعد از 12 سال خودش را حداقل برای اعضا سازمان مجاهدین در عراق در تشکیلات خودشان نشان بدهد ، با ساده ترین امکانات مثل ویدو کنفرانس یا کال کنفرانس نتواند خودش را نشان بدهد این فرد با مرده چه فرقی دارد ؟ آن صدای که به وی منتصب می کنند باهر وسیله ای می توان درست کرد. پیام وی را یک فرد دیگری می خواند ، الان فردی به اسم مسعود رجوی وجود خارجی ندارد ، اگر بود بعد از 12 سال حداقل برای نیروهای درون تشکیلات ظاهر می شد.

چرا سازمان مجاهدین نمی خواهد اعلام کند که مسعود رجوی مرده است ؟ دلیل خیلی واضح و روشن است همین افرادی که در تشکیلات لیبرتی و در اروپا اینها دارند . بخصوص در خارج کشور خیلی ها یشان به خاطر مسعود رجوی است که با این تشکیلات کار می کنند. این افراد هم به خاطر تعهد شخصی یا اون رابطه فردی است که با رجوی دارند برای سازمان نگه داشته است . اگر این موضوع اعلام بیرونی شود و بگویند که مسعود رجوی مرده ، در تشکیلات این فرقه سنگ روی سنگ بند نمی شود . چه نیرو هائی که در عراق هستند یا در خارج که جز بندنه اصلی هستند بیش از % 50 ان ریزش می کند . و این را خوب می دانند که اگر اعلام کنند که مسعود رجوی مرده دیگر تشکیلاتی باقی نمی ماند. این همان نقطه فروپاشی تشکیلاتی به نام سازمان مجاهدین است و این اسم نقطه صقل این تشکیلات است .

بعضی از دوستان هم بیان می کردند مسعود رجوی بخاطر افتزاهاتی ( افتزاهات : وطن فروشی ها که فیلمهای ان موجود است ، خود کشی ها ، کشتار مردم ایران ، کشتار کردها و شیعه ها در عراق، زندان و کشتار های درون تشکیلات …..) که داشته باید در یک محاکمه عادلانه جواب گو باشد . به این خاطر شهامت آن را ندارد . خوب اگر این هم بخواهد باشد این در رابطه با مردم و نیرو های دیگر است پس چرا خودش را از نیروهای تشکیلات مخفی نگه داشته است .

سوال : در برنامه قبل شما گفتید اقای منصور قدر خواه این هنر مند مردمی از سازمان مجاهدین پول دریافت میکند چرا تهمت میزنید ممکن است یکبار به خاطر کاری ، مجاهدین کمکی کرده باشند اگر کرده باشند هیچ مسله ای ندارد .

اولا این هموطن برای ما تعریف کند هنرمند مردمی چی است و چه تعریفی دارد به چه کسانی می گویند هنرمند مردمی . اولا به هر ننه قمری که نمی گویند هنرمند در ثانی به کسی نمی گویند هنرمند مردی .هنرمند مردمی استاد شجریان است که بهای کارش را پرداخته ، ، محمد رضا علی پیام هالو هستند که زندانش را هم رفت و حرفش را می زند و در ایران هست ، اصغر فرهادی هنر مند مردمی است که جوایز های زیادی برده بهای کارش را پرداخته با مردم هست ،ورزشکار مردمی اقای علی کریمی است که کمک هایش به هموطنان زبانزد همه است . غلامرضا تختی بود که در زلزله بوئین زهرا و جاهای دیگر به کمک مردم می شتافت نه این فیل آبی یا فیل اسبی اینها کجا مردمی هستد.

این هنرمند مردمی ! چه هنری دارد ؟ چه کا رهای کرده ؟ چه جوائزی دریافت کرده که یک لیست قطار کرده .می گوید فیلم ساز است کدام فیلم را درست کرده چه دست اوردی داشته . در این دوره زمانه دیگر نمی شود بلف و دورغ گفت دنیای اینترنت است همه چیز سریع رو می شود زمان 57 نیست که موجی بیاید و موج سواری بشود . ( اقای قدر خواه برای خانم مهناز سلیمانیان عنوان می کند که مستقیم از شما پول دریافت نکرده ام درست می گوید . وی از طریق رابط این پول ها را دریافت می کند چرا ؟ بدلیل اینکه این کار غیر قانونی است و پولشوئی محسوب میشود . و برای فرار کردن از دادن مالیات است که به این شیوه پول دریافت می کنند . )

البته اقای قدر خواه هنر در پولشوئی و کلاه برداری دارد و اثارش هم موجود می باشد . کلاه برداری تحت نام شرکت رویا در المان ، پولشوئی در امریکا تحت نام درست فیلم برای سازمان مجاهدین ، شرکت در تمامی برنامه های سازمان مجاهدین ، اگر بی پول است با کدام پول هرماه از امریکا به فرانسه می اید مگر در فرانسه زندگی می کند که دائم در اینجا است. با این همه مسافرت طبق ادعای خودش که برای مهناز سلیمانیان نوشته است .

سوما تهمت زده نشده این مدرک به دست خود وی نوشته شده که درخواست حقوق ماهانه خودش را کرده که تاریخ و ادرس و شماره تماس وی هم وجود دارد

m1

این اقا اگر واقعا می خواهد فیلم تولد ترو را درست کند ، وبدنبال یک واقعیت است که بخواهد روشن کند، پیشنهاد مشخصی برای وی دارم. بدنبال واقعیت باشد که اگر واقعیت را می خواهد بیایدسراغ ماها که قبلا با سازمان بودیم . اولین ترور های سازمان یافته که سالیان ادامه داشت کی انجام داد؟کی اول دست به سلاح برد؟ من در این رابطه حاضر هستم اطلاعات مکفی در اختیار وی قرار بدهم و حتی خودم هم نقش بخواهم در فیلم وی اجرا کنم . اگر دنبال واقعیت هستید این راه و منابع خبر. در غیر این صورت که همانند سابق دنبال پولشوئی برای سازمان هستید. این بار تحت عنوان فیلم سازی است . با این تفاوت که این بار سهم قدر خواه و اسدالهی محفوظ است .خیلی واضح شد که تهمت زده نشد بلکه گوشه ای از واقعیت ها را بیان کردیم .

س : چرا شما فقط در رابطه با نقض حقوق بشر به سازمان مجاهدین می پردازید و از نقض حقوق بشر توسط حکومت جمهوری اسلامی آخوندی چیزی نمی گوید یا کمتر می گویید؟

ج : در رابطه با جمهوری اسلامی در دنیای مجازی صدها انجمن ، گروه وتعداد زیادی افراد مستقل هستند که دارند صحبت می کنند. این جدا از افراد و سازمان های است که در ایران هستند . اما چند نفر حاضر شدند در رابطه با سازمان مجاهدین صحبت کنند،بجز نفرات جدا شده؟در عرض این 25 سال گذشته بیش از 3000 نفراز سازمان مجاهدین جدا شده اند.چند نفر از این افراد دارند از جنایاتی که در سازمان مجاهدین اتفاق افتاده صحبت می کنند. 20 الی30 نفر هستند ، واین همه جنایتی که اتفاق افتاده یک در ده هزارم ان را بیان می کنند . چه کسانی هستند که نمی خواهند این جنایات مجاهدین افشا شود ؟ چه سودی برای انها دارد ؟ این خیلی مشخص است که چه کسانی و باچه هدفی دارند این سوال را بیان می کنند و با استفاده از چماق جمهوری اسلامی و اخوند ها دارند دیگران را تهدید به سکوت می کنند که چرا جمهوری اسلامی را ول کرده اید . این هم مسئولیت تک تک ما جدا شده ها از سازمان مجاهدین است که جنایات درون این فرقه را افشا کنیم .

از طرفی دیگر 33 سال است در ایران نیستم وازدرون جامعه ایران اطلاع واقعی ندارم بجز انچه که در دنیای مجازی می خوانم ، از موضوعی که اطلاع دقیق ندارم حرف پوشال چی بیان کنم . سوال این است چرا دیگران نمی ایند مقداری در رابطه با نقص حقوق بشر در سازمان مجاهدین صحبت کنند مگر 3000 نفر را در عراق به زور نگه نداشته است . در افتادن با سازمان مجاهدین بها می خواهد تا الان چندین بار توسط سازمان مجاهدین مورد ضرب و شتم قرار گرفتم، توسط مسعود رجوی حکم اعدام برایم صادر شده ، نزدیک 60 ایمیل تهدید امیز که می کشیمت و… برایم فرستاده اند بجز اینکه هر چه تهمت و افترا هم به دهنشان رسیده نثارمان کرده اند . اعضا جدا شده که دارند فعالیت می کنند اهل معامله نبودند و نیستند تا به الان حرف هایمان را زده ایم و بهایش را داده ایم بازهم حرف خواهیم زد و جینایات فرقه را برملا می کنیم .

س : علت ممانعت تشکیلات رجوی از تماس و ملاقات اعضا مستقر درکمپ لیبرتی با خانواده ها چیست ؟ راه حل شما برای تماس و ارتباط با اعضا زندانی در کمپ چیست ایا راه حلی این تشکیلات فرقه ای باقی گذاشته است ؟

علت اینکه سازمان مجاهدین از ملاقات اعضای اسیر در لیبرتی با خانواده هایشان دارد ممانعت می کند این است که سازمان مجاهدین تحت عنوان انقلاب درونی سالیان سال است که تلاش کرده این رابطه های عاطفی، خانوادگی ، عشق، محبت را در دل نفرات ریشه اش را خشک کند . بجای کینه ، نفرت ، کشتار…..جایگزین کند. سازمان مجاهدین در طی سال های اول سقوط صدام حسین تجربه کرده %95 افرادی که خانواده هایشان را در مدت کوتاه ملاقات کردند ، ان اعضا دیگر نفر سازمان مجاهدین نشد و از تشکیلات سازمان مجاهدین فرار کردند. بخوبی می دانند افرادی که با خانواده هایشان ملاقات می کنند دوباره آن عشق ومحبت در دلشان جوانه می زند که این دشمن تشکیلات رجوی است . به همین خاطر سازمان مجاهدین حاضر نیست به هیچ وجه ملاقات بدهد . ملاقات خانواده ها یعنی انهدام سازمان مجاهدین این موضوعی است که بار ها در نشست ستاد بیان می کردند . سازمان مجاهدین حاضر این افراد را به کشتن بدهد اماحاضر نیست ملاقات بدهد این قانون سازمان مجاهدین است .

راه حل آن فقط فشار های بین المللی است هموطنان عزیز ، از هر طریقی که می توانید با نوشتن نامه به سازمان مللف صلیب سرخ جهانی،کمیساریای عالی پناهندگی ، یونامی سفارت خانه های دولت ها خارجی مانند امریکا ، فرانسه ، انگلیس ، اتحادیه اروپا نامه نگاری کنید و در خواست کنید که سازمان مجاهدین اجازه بدهد افراد لیبرتی با خانواده هایشان ملاقات کنند.

 

لینک به مقاله خانم مهناز قزلو:
http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-54140.html
لینک به مقاله اقای جمال اعظیمی :
http://www.pezhvakeiran.com/maghaleh-59886.html

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی Mansour Ghadarkhah, MEK agent run away to US after his
activities were exposed in Germany

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003آیا خودسوزی ندا حسنی بایستی به فراموشی سپرده شود؟

بعد از بیش از سه دهه وعده و وعید، رجوی نهایتا اعضا و هواداران فرقه اش را به آخرت حواله داد

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی منصور قدرخواه! انگل تویی که در کثافت رهبرت رجوی مزدور لول میخوری یا آنهایی که در زندان ابوغریب به صدام نه گفتند؟

گزارش سازمان ملل: ادامه نگرانی از نقض حقوق بشر توسط رهبری مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

همچنین:

منصور قدرخواه، اسیر باتلاق مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

کریم غلامی، ایران فانوس، هجدهم مارس ۲۰۱۴: … از قدیم گفته اند، از کوزه همان برون تراود که در اوست. فحش نامه آقای منصور قدرخواه، مواجب بگیر و خود فروخته و خائن به مردم ایران، به خوبی نشان می دهد که تا کجا مزدور و جیره خوار مسعود و مریم رجوی است. آن چه که به ما برمیگشت، به او یادآور شدیم و هشدار دادیم که برای خوردن ته مانده

منصور قدر خواه ، مواجب بگیری که ارزش او فقط ۷۸۰ دلار در ماه است

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی محمد کرمی، و بلاگ عیاران، پاریس، هفدهم مارس ۲۰۱۴: … منصور قدرخواه کی است و از کجا به سازمان مجاهدین خلق چسبید . نام برده در سال ۱۹۷۹ به المان رفت که تا سال ۲۰۰۶ در المان بود که بعد به امریکا رفت . سازمان مجاهدین وی را خیلی ارزان استخدام کرد .مصورقدر خواه در سال ۲۰۰۳ یک شرکت پوششی برای سازمان مجاهدین راه اندازی کرد به نام شرکت رویا در المان، با کمک همسر المانی خود به ثبت

قسم حضرت عباس قدرخواه را باور کنیم یا دم خروس رجوی را؟!

همایون کهزادی، یاران ایران، پانزدهم مارس ۲۰۱۴: …  از یک طرف میگویید “که این کارهای من هیچ ربطی به فرقه ندارد وخودم خود جوش این کار را کرده ام ” واز طرف دیگر به سفارش فرقه جوابیه ای نوشته اید که در همان سایتهای فرقه منعکس شده است . که “این جدا شده ها دروغ میگویند ومزدوری ووطن فروشی من هیچ ربطی به این سازمان ندارد |. حال کلاه خود را

جوابیه ای به نوشته منصور قدر خواه علیه منتقدین وجدا شدگان از فرقه رجوی

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی احمد. م خ. اروپا، سیزدهم مارس ۲۰۱۴: … ما جدا شدگان هم که مثل کمپ اشرف با تیر وکمان وسرنیزه که به سمت شما شلیک نکردیم. گفتیم  اگر به فرمان رجوی و اسراییل این فیلم را داری تهیه میکنی  بدان که حناییست که رجوی درست کرده. خودت را با آن رنگ نکن.  به گواهی و شهادت ما ستم دیدگان و قربانیان رجوی هم توجه کن. بخصوص توجه کن به

پول خون (سالی که نکوست از ادبیات رجوی و منصور قدرخواه پیداست)

هیئت تحریریه ایران فانوس،چهاردهم مارس ۲۰۱۴: … با ذوب شدن یخهای سیاسی مابین غرب و تهران و پیش رفتن مذاکرات، دو نیروی داخلی و خارجی به نام مجاهد و اسراییل، که همه سرمایه خود را بر روی جنگ غرب علیه ایران، هزینه کرده بودند، به جد به دنبال خراب کردن این روابط و به تبع آن به دنبال منافع حقیرشان که همان جرقه و جنگ باشد، هستند. جنگی که طی ده سال اخیر به تجربه ثابت شده که در رابطه با

پرت وپلا گویی برادر مجاهد!! منصور قدرخواه و اربابش رجوی

محمود سپاهی، انجمن یاران، پاریس، پانزدهم مارس ۲۰۱۴: …  اقای قدرخواه طرفدار صلح ودمکراسی ومردم ایران که فقط سنگ ان را به سینه میزنید ، چرا مستندی از جنایات اربابت را بعنوان فیلم درست نمیکنید که هیچ نیازی به سناریو وتحقیق ندارد ؟ البته این حرفهای کسی است که باید به او تخم کبوتر داد تا زبان باز کند از قول خودش ولی از روی نوشته اربابش گوش کنید . چرا این چند هزار نفر(اشرفی)همچنان

منصور قدرخواه! انگل تویی که در کثافت رهبرت رجوی مزدور لول میخوری یا آنهایی که در زندان ابوغریب به صدام نه گفتند؟

سید امیر موثقی، کانون آوا، سیزدهم مارس ۲۰۱۴: … باید بیاد داشته باشی که چطور یک شبه رجوی همه را بکشتن داد و خود فرار را بر قرار ترجیح داد و مجبور شد که به داخل سبتیک برود و خفقان بگیرد. اگر میخواهی فیلم بسازی بیا و جان اون رهبر عزیزت کمی از پروسه ۱۰ سال گذشته او فیلم تهیه و تنظیم کن تا شاید کمی از کثافتهایی که در آن غرق شده ای فاصله بگیری و به

زوزه های یک جیره خوار بعد افشاء شدن مستند سفارش رجوی و اسرائیل؟

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، سیزدهم مارس ۲۰۱۴: …  من شخصا فکر نمی کنم این فرهنگ کسی باشد که مدعی فیلم سازی و .. باشد این فرهنگ لمپنیزم در هیچ چاله میدانی پیدا نمیشود الا سران فرقه مافیایی رجوی و جیره خواران رجوی که وقتی دهان باز می کنند باید چند ماشین تخلیه چاه فاضلاب بیاد برای جمع کردن فحش و فضیحتهای

خطاب به منصور قدرخواه، دلقک دربار رجوی: چرا مطلب دیکته شده به شما کپی لغت به لغت مزخرفات هزارخوانی در مورد دکتر متین دفتری در سال ۲۰۱۱ است!!

نادر نادری، دوازدهم مارس ۲۰۱۴: …آقای قدر خواه اینکه برای شما دیکته شده شکی در آن نیست جوابیه ای که نوشتید انشاء آن مربوط به شما نیست فقط کسی  به این  انشاءمسلط است  که  بیش از  ۲۰ سال در مناسبات مجاهدین بوده باشد  و فردی که برای شما دیکته کرده  هم البته ناشی و عجول بوده.  در یک جای  می گوید با دوستی  صحبت می کردم یعنی نصیحت وار که من این را گفتم

آقای منصور قدرخواه این را ننوشید و نخورید!!(فرار به جلوی منصور قدرخواه در سایت های فرقه مجاهدین)

تحریریه ایران قلم، دوازدهم مارس ۲۰۱۴: … آیا با وجود زندان های انفرادی در قلعه اشرف ، زندان ابوغریب در حاکمیت صدام حسین و ده ها زندان انفرادی و عمومی دیگر بعد از سرنگونی صدام حسین خلاصه بیش از ۱۰۰۰ نفر توانسته اند از این فرقه جدا شوند، پس آن انضباط آهنین شما و بزعم هیت تحریریه ایران قلم تور اختناق و دیکتاتوری صد پاره شده است تا جاییکه افراد در کمپ لیبرتی و اشرف نباید تک نفره تردد کنند و این …

زوزه های  منصور قدرخواه (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

ادوارد ترمادو، کانون آوا، یازدهم مارس ۲۰۱۴: … اما تو که لالائی بلدی چرا خوابت نمی برد؟ تو که این همه سنگ مجاهدین را به سینه می زنی چرا در اون روزهائی که امثال ماها در اردوگاه اشرف زیر ضرب تشکیلات دیکتاتوری بودیم و جوانی مارا  رجوی در اردوگاه اشرف با دروغهای خود به باد داد به انجا تشریف فرما نشدید؟  چرا همراه همسرت و بچه هات نیامدی تا رجوی وادار به طلاق تان کند و بچه هایتان

آقای قدر خواه، به کجا چنین شتابان….

غفور فتاحیان، یاران ایران، پاریس، هشتم مارس ۲۰۱۴: …  شریک دزد هستی و رفیق قافله برای خرسند کردن رجوی جنایتکار وبا البته با سفارش بانو مریم قجر فیلم مستند می سازی و با این کارت خودت را به ننگ این دو جنایتکار آلوده می کنی . تو چه هنرمندی هستی که شرافت خودت را به دلارهاو یوروهای مریم می فروشی . فردا جواب همکارانت و

مستندی به سفارش رجوی و اسرائیل (منصور قدرخواه، مجاهدین خلق، فرقه رجوی و تروریسم)

محمد رزاقی، وبلاگ رزاقی، پاریس، ششم مارس ۲۰۱۴: … اما منصور قدرخواه که قبلا در المان زندگی می کرده به علت اینکه جیره خوار رجوی بود از طرف همه ایرانیان با شرافت بایکوت شد و کسی در آلمان به ایشان توجه نمی کرند به همین خاطر سران فرقه رجوی مجبور شدند ایشان را ؛ ا ز اروپا به امریکا منتقل کنند تا رجوی این جیره خوار در امریکا برای

به آقای مسعود اسدالهی به بهانه خبر ملاقات با مریم رجوی

مسعود اسداللهی مجاهدین خلق فرقه رجویبهار ایرانی، مجاهدین دبلیو اس، پنجم مارس ۲۰۱۴: … اشتباه نکنید آقای اسداللهی نمی خواهم به استناد سرنوشت آن هنرمندان و اعضای مجاهدینی که اشاره رفت، شما را از رفتن به سوی مجاهدین منع کنم که بر عکس نظر خانم مینو سپهر می خواهم تاکید کنم اگر تمایلی ذاتی و خالصانه در پیوستن به مجاهدین در خود می بینید اتفاقا برای این امر حیاتی عجله کنید و بدون هیچ رودربایستی

هنر تبهکاری  (منصور قدرخواه و پولشویی تفاله های صدام در امریکا)

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی هیئت تحریریه ایران فانوس، سوم مارس ۲۰۱۴: … این چنین شد که قرعه به نام بخت برگشته ای افتاد تا او این بار در مقابل دلار و عظمت خرده دیکتاتور، به هنرنمایی بپردازد. ولی نیک می دانیم که چارچوب و سطح هنر هنرمندان این چنینی را رهبری فرق

وای ببین که آمده ؟ کرمان زه گو بر آمده . این گو زه کرمان آمده – منصور قدر خواه بدنبال ماله کشی کثافت کاری های رجوی

نادر نادری، وبلاگ آیندگان، سوم مارس ۲۰۱۴: … پس آقای قدر خواه قبل از هر چیز خودتی. به شعور مردم ایران توهین نکنید  لطفا. فعلا به همان لیسیدن کاسه اتان ادامه دهید که البته همان کاسه محتوی آن ماست نیست بلکه خون بیش از چندین هزار نفر جوان ایرانی است که رجوی از فدا و صداقت آنها سو استفاده کرد و برای اهداف شوم خودش و زنش

باصطلاح سفید سازی چهره سیاه فرقه مجاهدین  خلق به سفارش رجوی (روزی که مزدور قدرخواه فیلم بسازد!!)

علی جهانی، ایران قلم، آلمان، دوم مارس ۲۰۱۴: … شما در بیانات خود گفته اید که مشکلات مالی برای تهیه چنین مستندی دارید و این نشانگر آن است که این مستند شما یک پروژه سفارشی فرقه رجوی و یک نا مستندی بیش نخواهد بود که از حمایت مالی کامل این فرقه و بر اساس دستورات آنها در دست تهیه می باشد چرا که اگر بخواهید یک مستند و

پولشویی جدید مجاهدین خلق (فرقه رجوی)

علی اکبر راستگو، کانون آوا، اول مارس ۲۰۱۴: … لازم به ذکر می باشد که ایشان در طول مدت اقامت در آلمان نیز از این شکرخواریها بسیار داشته و مستندهای زیادی تولید کرده که حتی دردرون سازمان نیزارزش پخش نداشته و رد آنها را می توان در زباله دان ها پیداکرد. بعنوان مثال ایشان از ماشین ب ام و اینجا

مستند سازی و چاپلوسی ممنوع (وقتی مزدوران مجاهدین خلق، فرقه رجوی ضد تروریسم می شوند!)

سیدامیرموثقی، کانون آوا، اول مارس ۲۰۱۴:… فرقه ترو ریستی رجوی خائن در روزهای گذشته طی حکمی برای منصور قدر خواه که یکی از سرکردگان مزدورش میباشد و یکی از سایتهای بد نام این فرقه ترو ریستی به نام ایران لیبرتی را برنامه‌ریزی و کنترل می‌کرد، برایش مشخص نموده اند تا یک سری از اراجیف و خواسته‌های مسعود رجوی خائن وخانم رئیس اورا

پروژه سفارشی (آیا مستند منصور قدرخواه و رجوی مصاحبه با خانواده قربانیان مجاهدین خلق را هم شامل خواهد شد؟)

ادواردترمادو، کانون آوا، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۴: … در قدم بعدی بایستی خانواده های کسانی که در ایران توسط این فرقه ترور شده اند نیز در نظر گرفته شوند و حق و حقوق آنان ضایع نشود، گذشته از اینکه فرد ترور شده چه کسی یا چه شخصیتی بوده، و یکی از نکات مهمی که لازم الاجراست همانا مد نظر داشتن اعضای پیشین و منتقدین فرقه رجوی است که

یقه سفید های سازمان مجاهدین خلق ایران

محمد کرمی، وبلاگ عیاران، بیست و ششم اوت ۲۰۱۳: … یکی از انها فردی به نام منصور قدرخواه است که تا دوسال قبل سایتی به نام ایران لیبرتی را از طرف فرقه رجوی راه اندازی کرده بود و شرکتی به نام رویا در المان با کمک همسر المانی اش به ثبت رسانده بود.وقتی خلاف کاری های ایران لیبرتی و شرکت رویا برملا شد ،سازمان بلافاصله منصور

آقای رجوی، منصور قدرخواه «مزدور» است، نه من

مهناز قزلومهناز قزلو، پژواک ایران، هفتم اوت ۲۰۱۳: …  چرا اصرار دارید منتقدان تا به حکومت رسیدن شما صبر پیشه کنند تا فردای به قدرت رسیدنتان اجازه ی نقد یابند. باور کنید این شیوه عین تبهکاری است. آقای رجوی، به نظر می رسد شما یا در خواب هستید یا خودتان را به خواب زده اید. هیچ تاکنون از خود پرسیده اید که

آقای مسعود اسد اللهی لطفا علل ار تباطات مخفی وپنهانی خود بافرقه رجوی (مجاهدین خلق) را به آگاهی عموم برسانید

الف مینو سپهر، وبلاگ “در آوردگاه هنر پارسی”، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۴: …  از طرف یک منبع موثق باخبر شدم که شما و اسفندیار منفردزاده  بطور خصوصی وپنهانی به خانه تیمی مریم قجر تروریست

هنر و رسالت هنرمند (وقتی منصور قدرخواه مامور فیلم سازی برای فرقه رجوی، مجاهدین خلق، می شود)

مهرداد ساغرچی، ایران فانوس، بیست و هشتم فوریه ۲۰۱۴: … کافی است حتی آقای قدر خواه و خوانندگان، یک بار دیگر ویدئوی منتشر شده را نگاه کنند. فرهنگ لغت آقای قدر خواه این نیست که در این مصاحبه من دیدم. من عمری را درون مجاهدین گذاراندم و میدانم که تا زمانی کسی در درون تشکیلات سازمان نباشد، نمیتواند با این فرهنگ حرف

چرا منصور قدر خواه چشمش را بسته (آن جا که بینش انتقادی غروب کند فاشیسم طلوع می کند)

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی احمد. م خ. اروپا، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۴: …  باید پرسید که چند گرفتی  و چگونه گرفتی و کجا گرفتی و به چند خود را به فرقه رجوی فروختی  که در وا نفسایی که رهبر خود ساخته و جنون زده قدرت و شیاد و زن باره برای زنده ماندن در سوراخ موش و

پروژه سفارشی (آیا مستند منصور قدرخواه و رجوی مصاحبه با خانواده قربانیان مجاهدین خلق را هم شامل خواهد شد؟)

ادواردترمادو، کانون آوا، بیست و هفتم فوریه ۲۰۱۴: … در قدم بعدی بایستی خانواده های کسانی که در ایران توسط این فرقه ترور شده اند نیز در نظر گرفته شوند و حق و حقوق آنان ضایع نشود، گذشته از اینکه فرد ترور شده چه کسی یا چه شخصیتی بوده، و یکی از نکات مهمی که لازم الاجراست همانا مد نظر داشتن اعضای پیشین و منتقدین فرقه رجوی است که

آقای منصور قدرخواه نمی شود هم با یک گروه مافیایی و فاسد بود و هم ادعای استقلال هم ادعای حمایت از حقوق بشر را کرد

نسرین ابراهیمی، ایران ستارگان، سوئیس، بیست و ششم فوریه ۲۰۱۴: …  شما که خود را هنرمند و حامی حقوق بشر می دانید , آیا بهتر نیست که یک مستند از نقض حقوق بشر و جنایت و … در فرقه رجوی را بسازید ؟ شما کسی هستید که بارها و بارها در دفاع از جنایات فرقه سخنرانی کردید ؟ شما نه اینکه فرقه و جنایتهایش را نشناسید , بلکه حمایتهای

آقای منصور قدرخواه کیست؟

منصور قدرخواه مجاهدین خلق فرقه رجوی کریم غلامی،ایران فانوس، چهارم مارس ۲۰۱۴: … در این مطلب، آقای قدرخواه اقدام استعفای آقایان کریم قصیم و محمدرضا روحانی از شورا را یک خودزنی سیاسی خوانده است و کلی آسمان و ریسمان بافتن ها که سازمان مجاهدین الگوی جنبش های به پا