پيام مريم رجوي به اجتماع اعتصابيون

پيام مريم رجوي به اجتماع اعتصابيون

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003محمد ب، وبلاگ باند رجوی، دوازدهم اکتبر 2013: …  در جاي ديگري از اين پيام مضحك اين خانم هپروتي اعلام كرده كه : «ـ این مقاومت، تهدید اصلی رژیم ملاها «در جهان اسلام» است.» عجب مقاومتي؟ عجب تهديدي؟ از مقاومتي كه رهبرش بيش ازدوازده سال است در غيبت كبري بسر مي برد و رئيس جمهورش در شرايط خطر جاخالي داده است، در ضمن رهبر مقدسي همچون مسعود  رجوي دارد كه شرعا ميتواند عاشق همسر دوستش شود …

 

مجاهدین خلق کمپ لیبرتی اکتبر 2013

لینک به منبع

پيام مريم رجوي به اجتماع اعتصابيون

مریم رجوی و خودسوزی های سال 2003مريم رجوي در روزهاي اخير به اعتصابيون در آلمان كه با نام دهن پر كن «كنوانسيون ايرانيان آزاده در برلين» از طرف تشكيلات مجاهدين معرفي مي شود، پيامي فرستاد. در اين پيام كه بوضوح نشان ميدهد چقدر رهبري مجاهدين و به تبع آن تشكيلات در يك دنياي هپروت بسر مي برند، حرفها و سخناني زده شده كه جز خنده و تمسخر خواننده را برنمي انگيزد.

بطور مثال خانم رجوي ميگويد: «کهکشان زهره، در ایران عزمها را برای برچیدن بساط ولایت فقیه، استوار کرد و در جهان بسا وجدانها را بیدار کرد و برانگیخت. » او معتقد است كه اين كشتار در ايران باعث شده كه مردم عزمشان جزم شود كه رژيم را سرنگون كنند و از طرفي در خارج از كشور وجدانها را بيدار كرده است. بايستي خطاب به اين خانم متوهم گفت كه تا آنجا كه به جامعه جهاني برمي گردد كه يكي دو ماه اخير در حال نزديك شدن به روحاني و پيش بردن خط «مماشات» هستند. اين كشتار در شرايطي صورت گرفت كه تمامي توجهات جهاني به سفر روحاني به نيويورك معطوف شده بود هيچ رسانه رسمي بين المللي اخبار اين كشتار را منعكس نكرد. سي ان ان، بي بي سي جهاني، سي بي اس، ان بي سي، نيويورك تايمز، واشنگتن پست و الي آخر. هيچ كدام از اين رسانه هاي معتبر جهاني هيچ خبري از اين كشتار پخش نكردند. در داخل ايران نيز شايد خانم رجوي نمي داند كه دو سوم جمعيت ايران متولد سال شصت به بعد هستند يعني زماني كه مجاهدين در ايران وجود نداشته اند. كدام سرنگوني؟ ظاهرا اخبار به گوش مبارك نرسيده يا مشاوران نادان مشاوره درست نكرده اند. بيش از سي ميليون در ايران به روحاني رأي دادند كه در قدم اول مشروعيت بخشيدن به همين رژيم است.

رئيس جمهور فراري شوراي ملي مقاومت در جاي ديگري تحليل آبدوغ خياري خود را از رژيم چنين اعلام مي كند: «دو پاره شدن هیأت حاکمه آخوندها روز به روز آشکارتر می‌شود» ظاهرا بعد از روي كار آمدن روحاني، تابلوكشي دوباره شروع شده است. روزي دو سر شدن نظام (در جريان رياست جمهوري رفسنجاني) را باعث سقوط مي دانستند هشت سال رياست جمهوري رفسنجاني تمام شد و خبري از سرنگوني نشد. بعد از آمدن خاتمي تحليل سه سره شدن رژيم موضوع تابلو بازي رجوي شد. خاتمي هم هشت سال حكومت كرد باز هم خبري از سرنگوني نشد. بعد از آمدن احمدي نژاد، تابلو كشيدند كه رژيم در حال انقباض است و خود را يك پايه كرده است و همين باعث سرنگوني آنها خواهد شد. احمدي نژاد هم هشت سال حكومت كرد و بازهم از سرنگوني خبري نشد. حالا با آمدن روحاني آمد و تابلوي دوپاره شدن نظام مطرح شده است. روحاني هم هشت سال حكومت خواهد كرد و باز هم رجوي مانده و تابلوهايي كه هرگز به تحقق نخواهد پيوست. بعد از پايان روحاني، مريم رجوي 68 ساله خواهد شد و مسعود رجوي هم 73 ساله. ميانگين سني «ارتش آزاديبخش» هم از شصت خواهد گذشت.

در جاي ديگري از اين پيام مضحك اين خانم هپروتي اعلام كرده كه : «ـ این مقاومت، تهدید اصلی رژیم ملاها «در جهان اسلام» است.»

عجب مقاومتي؟ عجب تهديدي؟ از مقاومتي كه رهبرش بيش ازدوازده سال است در غيبت كبري بسر مي برد و رئيس جمهورش در شرايط خطر جاخالي داده است، در ضمن رهبر مقدسي همچون مسعود رجوي دارد كه شرعا ميتواند عاشق همسر دوستش شود و آنها را مجبور به طلاق كرده تا خود با او وصلت كند. و همينطور بيش از پانصد از اعضاي زن شوراي رهبري را به عقد خود دربياورد. چنين عجوبه اي در جهان اسلام نظير ندارد لذا مي تواند تهديد واقعي و جدي براي جهان اسلام باشد.

رئيس جمهور خيالي جاي ديگري از قول همسر و عشقش مي گويد «هم چنان که مسعود گفت: شما «شعله های شرف و مقاومت یک خلق در زنجیر را نمایندگی می کنید» پس اين فلك زده ها كه اعتصاب غذا كرده اند كار بسيار مهمي است در حال شعله شرف. اما سئوالي كه پيش مي آيد، چرا خود خانم رئيس جمهور در جريان «شعله شرف» چرا اعتصاب نمي كند. يا چرا مسعود نه در درگيريها شركت مي كند و نه در اعتصاب غذا و تنها به پيام و پسغام مي پردازد؟

رهبري مجاهدين طي ساليان سال اثبات كرده است كه هرگز حاضر نيست هيچگونه ريسكي روي خودش را بپذيرد. همواره ريسك و خطر براي بدنه تشكيلات بوده است. در تمامي مقاطعي كه خطري وجود داشته است، راه فرار بهترين و اولين گزينه اي بوده كه رهبري آنرا انتخاب كرده است.

همچنین:

لیبرتی در آستانه یک فاجعه دیگر (مجاهدین خلق، فرقه رجوی)

2013/10/06 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، ششم اکتبر ۲۰۱۳: … اعتصاب غذای برخی از اعضای تشکیلات مجاهدین که به «فرموده» دست به اعتصاب زده اند، وارد پنجمین هفته خود شده است. چهره های تکیده و از پای افتاده، خود بیانگر همه چیز است. رهبری سازمان با به خطر انداختن جان این تعداد افراد در لیبرتی سعی […]

نکات مهم در پیام مسعود رجوی (دیگر هیچ کرک و پری برای رهبر مجاهدین خلق باقی نمانده)

2013/09/28 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و هشتم سپتامبر ۲۰۱۳: … بالاخره پس از هفده روز، مسعود رجوی پیامی متنی فرستاد که توسط گوینده سیمای آزادی خوانده شد. متن این پیام هیج جا منتشر نشده است. متن خوانده شده توسط گوینده هم در هیچکدام از سایتهای رسمی و غیر رسمی مجاهدین دیده نمی شود. این […]

نگاهی دیگر به فاجعه اشرف

2013/09/23 by

محمد ب، وبلاگ باند رجوی، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۳: … به گفته آقای سعید جمالی (با نام سازمانی هادی افشار) یکی از اعضای بلندپایه سازمان که اکنون از تشکیلات جدا شده است، در مقاطع زمانی مختلف امکان خروج نیروها از عراق وجود داشته است، ولی رهبری مجاهدین این قدرت تفکر و تفکیک شرایط را […]