پيروزيهاى اخير عراقيان بر داعش، به گور سپارى آرزوى رجوى

پيروزيهاى اخير عراقيان بر داعش، به گور سپارى آرزوى رجوى

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نوزدهم نوامبر 2014:… در اين راستا نيز رجوى خائن، چگونه در زمينه سازى فتنه و حضور داعش در عراق با حمايت پس مانده هاى بعث و آدمكشهاى بى مروت بعثى از شهر الانبارعراق شروع كرد و خواسته هاى بحق صنفى مردم سنى اين منطقه را با سوء استفاده ناجوانمردانه در راستاى اهداف شيطانى خودش سوق داد و با اين زمينه سازى داعش، روانه عراق شد و موصل و الانبار را …

داعش رجوی تروریست 2ذوق زدگی منافقین (مجاهدین خلق) از تصرف موصل توسط داعش (مزدوران رجوی به القاعده پیوستند)

لینک به منبع

پيروزيهاى اخير عراقيان بر داعش، به گور سپارى آرزوى رجوى

پيروزيهاى اخير ارتش عراق بر تروريستهاى داعش و پس مانده هاى بعث و بازپس گيرى شهرهاى تحت اشغال يكى پس از ديگرى و موضع يكسان سران حكومت از سنى تا كُرد و شيعه بر اتحاد و يكپارچگى در مبارزه با داعش، چشم اندازى روشن را بر اين كشور نويد ميدهد. كشورى كه تا حكومت بعث بود، زير ديكتاتورى و خفقان و بعد از سرنگونى آن در چنبره فتنه هاى متعدد نااهلان و تروريست پروردگان نابكار، خون اين ملت مظلوم را در شيشه ريخته و چه انسانهاى بيگناه اعم از زن و مرد، پير و جوان و اطفال در خون خود در غلتيدند و چه فتنه هاى بزرگى را در اين سرزمين راه انداختند و ميخواستند بدينوسيله جنگ مذهبى شيعه و سنى، راه بيندازند و هر نااهلى از اين آب گلالود ماهى صيد كند.

توطئه در رأس حكومت با اجير كردن بعضى از آنها و پيش برد جنگ مذهبى نهايت قدرت نرم دشمنان مردم عراق بود كه با درايت و آسيب شناسى دقيق و درست مسئولين دلسوز حكومت عراق به شكست كشانده شد و فتنه گران و بازيچه هاى آنها در حكومت، دست شان پیش مردم رو شد و مردم به عينه ديدند كه اختلاف در بين ملت عراق يك توطئه اى است كه از خارج حمايت ميشود و ديگر حكومت عراق جاى آنها نيست و در بين مردم هم جايى ندارند كه بعضى از عراق گريختند و بعضى دستگير و به عدالت سپرده شدند و وقتى هم كه فتنه و ترور جواب نداد، دست به دست هم داده و تروريستهاى وحشى و آدمخوار داعش را روانه عراق كردند تا به خيال خام خودشان كار را يك سره كرده و مجدداً حكومتى ديكتاتور از جنس بعثى و با ايدئولوژى افراطى اسلامى كه هيچ بويى از انسانيت نبرده اند را دوباره بر اريكه قدرت سوار كنند كه در اين راستا چه تبليغات سوء كه انجام نگرفت و چه اين وحشيان از خدا بيخبر و آدم كش را انقلابيون اسلامى خطاب نكردند.

در اين راستا نيز رجوى خائن، چگونه در زمينه سازى فتنه و حضور داعش در عراق با حمايت پس مانده هاى بعث و آدمكشهاى بى مروت بعثى از شهر الانبارعراق شروع كرد و خواسته هاى بحق صنفى مردم سنى اين منطقه را با سوء استفاده ناجوانمردانه در راستاى اهداف شيطانى خودش سوق داد و با اين زمينه سازى داعش، روانه عراق شد و موصل و الانبار را جولانگاه خود كرد و ميخواست تمام عراق را در سيطره خود بگيرد. اما مردم عراق با اتحاد خود ديگر نميخواستند به هر قيمتى شده زير بار بعثى – داعشى، به اصطلاح افراطى اسلامى قرار گيرند. بنابر اين با يك فراخوان ملى كسى كه توان حمل سلاح داشت با برداشتن سلاح دوشادوش ارتش به مقابله با داعش رفت و الان شاهد غيرت و يكپارچگى ملت عراق را در به عقب راندن و شكست داعش از شهرهاى تحت اشغالش و پيروزيهاى پى در پى ارتش عراق هستيم.

آزادى جفرالصخر و شهر بيجى و پالايشگاه مهم آن از لوث داعش و پيشروى ارتش در استان دياله و آزادسازى سد عظيم و موضع يكسان سران حكومت عراق در اتحاد و بيرون راندن داعش و تأكيد بر باز پس گيرى شهرهاى موصل و الانبار و نيز تحركات اخير ديپلماتيك مسئولين عراقى به كشورهاى همسايه و ذینفع در منطقه يك اجماع بوجود آورده كه عراق كم كم جايگاه اصلى و درست خود را باز خواهد يافت و از توطئه هاعبور كرده و در حال تثبيت همبستگى ملى است و ديگر توطئه جنگ مذهبى و تروریستی كارساز نخواهد بود و آرزو و تحليلهاى آبكى رجوى در سرنگونى دولت مردمى عراق و روى كار آوردن اتحاد داعشى – بعثى، به گور سپرده شده و مثل هزاران تحليل و كشك بافى دروغ و غير واقعى همچون سرنگونى حكومت جمهوري اسلامى در عرض شش ماه و یک سال به حافظه تاريخ سپرده شده و اينجا رجوى در گل نشسته و بى كس كه ديگر آخر عمر نكبت بار خود و تشكيلاتش راسپرى ميكند و آينده نزديك شاهد رسيدگى به جنايات رجوى در يك دادگاه عادلانه خواهيم بود.

***

مریم رجوی داعش تروریسم ISIS supporter Maryam Rajavi attacks Obama from French parliament

Maryam Rajavi Saddam's private army NCRIControversial Iranian Exile Shakes up Canadian Parliament’s Human Rights Program (Mojahedin Khalq, MEK, NCRI, Rajavi cult)

لرد کارلایل سر لابی جدید مجاهدین خلق در پارلمان انگلستانParliamentarians (Lord Carlile and others) lose Maryam Rajavi court battle

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=14013

فریده ونایى، قربانى دسیسه هاى شیطانى

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، نهم نوامبر ۲۰۱۴:…  در سال ٧٣ فرمانده محور ٧ مرکز ١٠ ارتش به اصطلاح آزادیبخش بود. در زمان مسئولیت او بسیارى از نفرات تحت مسئولیتش را روانه شکنجه گاه و زندان خودساخته رجوى فرستاد که از جمله این حقیر هم جزء آن نفرات بودم که به دستور همین خانم، روانه زندان و شکنجه گاه رجوى شدم. بگذریم. حال او رفته است و از شر رجوى در این دنیا خلاص شده. اما …

عبدالکریم ابراهیمی: دیدگاه رجوى و مفتیهاى وهابى عربستان نسبت به زن از یک آبشخور است

لینک به منبع

فریده ونایى، قربانى دسیسه هاى شیطانى

باز هم قساوت و جنایت رجوى در حق افراد تشکیلاتش قربانى دیگرى گرفت و خانم فریده ونائى، یکى از زنان مسئول و مجرى بدون چون و چراى او در پیش برد خط و خطوطش را فداى مطامع خویش نمود.

رجوى تا نهایت پستى و رذالت از خصیصه زنانگى و عاطفى او براى مهار و زنجیر کردن افراد تشکیلات، سوء استفاده کرد ( مخصوصاً مردان) و او نیز عیناً سیاست و خط رجوى در تشکیلات حیطه مسئولیتش را پیاده میکرد.

در سال ٧٣ فرمانده محور ٧ مرکز ١٠ ارتش به اصطلاح آزادیبخش بود. در زمان مسئولیت او بسیارى از نفرات تحت مسئولیتش را روانه شکنجه گاه و زندان خودساخته رجوى فرستاد که از جمله این حقیر هم جزء آن نفرات بودم که به دستور همین خانم، روانه زندان و شکنجه گاه رجوى شدم.

بگذریم. حال او رفته است و از شر رجوى در این دنیا خلاص شده. اما آنچه که قابل تأمل است، جفتک انداختن خانم و آقاى رجوى به دولت عراق و داد و بیداد از اینکه ممانعت دولت عراق باعث مرگ وى شده است.

براى آنهائى که با ماهیت رجوى آشنایى دارند، شک و شبهه اى نیست. اما آنهائى که از دور نظاره گر و مستمع این اراجیف رجوى هستند، شاید بلحاظ عاطفى سمت و نظرى همسو با او گرفته و به اشتباه بیفتتد. من بعنوان عضوى که بیش از نصف عمرم را درون این تشکیلات شیطانى و مخوف گذرانده ام، یادآور میشوم که نه تنها دولت جدید عراق از ابتدا خواهان فرستادن افراد تشکیلات از عراق به کشورهاى اروپایى شده است و در رأس آنها افراد غیر سالم و بیمار که اولویت میبود، اما رجوى نه تنها در انتقال سنگ اندازى میکرد، حتى مریضها را به بیمارستانهاى عراق نمیفرستاد و ترس از جدا شدنشان از مناسبات را داشت، بلکه به هزار بهانه و ترفند رو میآورد و در دستگاه تبلیغاتى شیطانى اش میدمید و مظلوم نمایى میکرد و دولت عراق را مقصر قلمداد مینمود، در صورتى که تماما مسئول و مقصر خود رجوى است و براى اینکه شخص خودش را حفظ کند، افراد را در عراق نگه داشته و قربانى نیات شوم و پلید خود میکند.

شکى ندارم که فریده از همان ابتداى سرنگونى صدام و حزب بعث، بارها مرگ خودش را از خدا خواسته است تا از دست رجوى خلاص شود. قبل از سرنگونى صدام دیکتاتور عراق، من فریده را خوب میشناختم و فرمانده محورمان بود و زیاد در رابطه با مشکلات و تصادم با من صحبت داشته، آنزمان واقعاً خیلى فعال و سرحال بود و انگیزه داشت، اما بعد از سقوط دولت قبلى عراق و عدم چشم انداز براى سازمان مجاهدین، روحیه او خیلى پائین آمده بود. در چند مورد باهاش سر و کار داشتم، دیدم آن فریده سابق نیست و آن شور و نشاط گذشته رو ندارد، افسرده و خسته روحى بود و به شدت از وضعیت موجود رنج میبرد. البته براى اسیران تشکیلات رجوى آرزوست که در همان وضعیت از دست رجوى خلاص شوند و چاره اى جز انتظار مرگ ندارند و چنین مرگى را براى خود غنیمت میشمارند، اینرا من از خودم میفهمم و با تجربه اى که در زندان رجوى دارم و بارها براى رهایى از فشار روحى و جسسمى، از خدا مرگ خودم را میخواستم، ولى توان و اراده براى خلاص شدن از تشکیلات را نداشتم و فکر میکردم که دیگر دنیایى غیر از آنچه سازمان ترسیم میکند، وجود ندارد. ولى بعد از اینکه اخبارى از کمیساریاى پناهندگى بصورت مخفیانه و محفلى، کسب کردم به خود جرأت داده و از چنگ رجوى خودم را خلاص کردم و وقتى به دنیاى آزاد قدم گذاشتم، فهمیدم در چه منجلابى گیر افتاده بودم و چگونه رجوى با تزویر و شیادى ذهن ما را کار گرفته و تشکیلات شیطانى درست کرده و با خط و خواسته اش تراز نموده و در ید اختیار خود قرار داده است و هر طور که می خواهد طبق نظرش شکل میدهد.

“پایان”

***

فریده وناییمرگ “فریده ونایی” و اشک سوزناک مریم رجوی

قربانیان رجوی پاریساین عکس کسانی است که به دستور مریم رجوی خود را ناقص کردند

The Life of Camp Ashraf,
Mojahedin-e Khalq Victims of Many Masters

همچنین:

نحوه شکل گیرى داعش و پارامترى به اسم رجوى در عراق

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، سوم نوامبر ۲۰۱۴: … بعد از سرنگونى دیکتاتور عراق، رجوى با چاپلوسى تمام به زیر قباى آمریکا خزید و تمام عیار چه علنى و چه مخفى، خود و دم و دستگاه تشکیلاتى اش را وقف کلفتى و نوکرى سربازان آمریکائى در عراق که با قرارگاه اشرف رفت و آمد داشته کر�

فیل هوا کردن رجوى در آستانه یک فاجعه وحشتناک در لیبرتى

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و سوم اکتبر ۲۰۱۴: … در این وضعیت امنیتى بسیار وخیم عراق و تهدیدات جدى که جان ساکنان لیبرتى را در معرض فاجعه بارى قرار داده، دم و دستگاه رجوى باز هم فیل هوا کرده و براى انحراف افکار عمومى از روى بازخواست مسئولیت سران سازمان در برابر جان اسیران نگونب

دیدن موردى که ذهنم را روى جنایات رجوى کنجکاو کرد

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس،  هفدهم اکتبر ۲۰۱۴: … همینطور که داشتم سوراخ ها را میگشتم، استخوان کله و پنجه انسان دیدم که از خاک بیرون بود و بعلت باران هایى که از قبل آمده بود، خاک را شسته و استخوان بیرون زده بود. خیلى تعجب کردم که مگر اینجا قبرستان است که مرده دفن کرده باشند. تأثر شدی

بسته شدن پرونده ۱۷ ژوئن در فرانسه، آغاز سراشیبى و سقوط و نه پیروزى ادعایى رجوى

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و سوم سپتامبر ۲۰۱۴: …  درست یازده سال پیش در روز هفده ژوئن، دفتر مریم رجوى در پاریس که منبع اصلى پولشوئى و تخلفات دیگر در اروپا بود، توسط نیروى امنیتى فرانسه مورد شناسائى و هجوم قرار گرفت و شخص مریم رجوى و تعدادى از کادرهاى دربارش، دستگیر و زندانى