پيوند آل سعود با مريم رجوى، سياستى مضحك و شكست خورده

پيوند آل سعود با مريم رجوى، سياستى مضحك و شكست خورده

 Ebrahimi_Abdolkarim_logعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و چهارم اوت 2016:…  عزم دولت عراق بر پاكسازى كشورشان از گروههاى تروريستى در آن كشور، بالاخره دارد به ثمر مي نشيند، از يك طرف داعش توسط ارتش و نيروهاى مردمى از سرزمين عراق بساط تروريستى اش برچيده ميشود و از طرف ديگر فرقه تروريستى و شيطانى رجوى با همدلى و سياست درست دولتمردان عراق از آن كشور اخراج ميشوند كه در اين ايام اخراج تتمه هاى آنها شتاب بيشترى …

مزدور مریم رجوی و ترکی الفیصل اربابشخاکسپاری یا مناسک حج؟ (+ دو مطلب دیگر مرتبط با سعی تروریستها در جایگزین کردن عربستان سعودی بجای صدام)ا

لینک به منبع

پيوند آل سعود با مريم رجوى، سياستى مضحك و شكست خورده

 عبدالکریم ابراهیمیعزم دولت عراق بر پاكسازى كشورشان از گروههاى تروريستى در آن كشور، بالاخره دارد به ثمر مي نشيند، از يك طرف داعش توسط ارتش و نيروهاى مردمى از سرزمين عراق بساط تروريستى اش برچيده ميشود و از طرف ديگر فرقه تروريستى و شيطانى رجوى با همدلى و سياست درست دولتمردان عراق از آن كشور اخراج ميشوند كه در اين ايام اخراج تتمه هاى آنها شتاب بيشترى گرفته است.

در اين ميان نكته قابل توجه اين است كه فرقه رجوى با كمك آل سعود و همدستى تروريستهاى بعثى كه در حكومت عراق نفوذ دارند، بسيارى از سران و فرمانده هان جنايتكار رجوى كه در كشتار مردم ايران و عراق دست داشته و يا مستقيما آمر جنايت بوده اند و همچنين اعضاى ناراضى تشكيلات را شكنجه و سركوب و سر به نيست كرده اند و در محاكم قضائى ايران و عراق، پرونده دارند و تحت پيگرد پليس اينترپل قرار دارند از عراق فرارى داده اند، جانيانى كه در جنايت دست هيتلر را از پشت بسته و به او زكى گفته اند و بسا جنايات هولناكى مرتكب شده اند كه ثمره و آموزه آن جنايات امروز توسط داعش اجرا ميشود كه اين جنايات قلب هر انسان آزاده اى را به درد مى آورد.

اما الان بعلت تحولات اخير در منطقه خاور ميانه، جولان دادن تروريسم بخصوص داعش در عراق و سوريه و رجوى در صحنه سياسى و اربابان آنها در منطقه بخصوص آل سعود در كشتار مردم بيگناه و فقير يمن به سمت تمام شدن پيش ميرود و كشتى آنها به گل نشسته و دست و پا زدن و تقلا براى رهايى، آنها را بيشتر در گل فرو خواهد برد. دست به دامن هم شدن تروريستها و حاميان آنها بصورت عيان نشانگر نفس هاى آخر آنان است، اتحاد آل سعود با مريم رجوى، نمونه بلاهت بار اين پيوند ناميمون است.

جالب اينكه بعد از شركت تركى فيصل در مراسم خيمه شب بازى مريم رجوى در بورژه پاريس و سخنرانى در آنجا و بعد از ماجراى كودتاى ناكام در تركيه و چرخش آن كشور بر ضد سياست قبلى خود و آل سعود، عربستان چنان از تحولات آينده به وحشت افتاده كه به سيم آخر زده و با سياستى نا پخته و بچه گانه از سر كرده ى فرنگ نشسته فرقه رجوى و رئيس جمهور باسمه اى شوراى خود خوانده مجاهدين، دعوت به عمل آورده كه براى مناسك حج به عربستان تشريف فرما شوند، مضحكه اى كه حتى افراد به دور از سياست و كودكان را به خنده مى آورد، انگار كه آل سعود در آخرهاى عمر پادشاهى خود هستند و درس عبرت از پيوند ناميمون صدام – رجوى، نگرفته اند. درست است كه در سال ١٣٦٦ در كشتار حجاج ايرانى، خط دهنده و مشاور دستگاه امنيتى پادشاهى بوده اند، اما بايد دانست كه رجوى بعلت جناياتش و روح شيطانى كه در نهاد او نهفته است، نحوست دارد و با هر كس همدم شود عاقبت شومى در انتظار خواهد داشت و آل سعود با اين سياستهاى ناپخته و شرط بندى روى اسب مرده، سرنوشتى جز رسوايى و زوال براى خود رقم نخواهد زد و آينده اينرا ثابت خواهد كرد.

بهر حال تاريخ اينرا در خاطره خود خواهد داشت. همانگونه كه داستان عبرت آموز ديكتاتور عراق صدام حسين با همدستى رجوى در سركوب مردم كشورش، بياد خواهد داشت و عبرت آموز ديكتاتورها در سركوب مردم كشور خود خواهد بود.

„پایان“

*** 

مرگ مسعود رجوی
The death of Massoud Rajavi
https://youtu.be/CBJ3XiaQwT4

مسئول واقعی حمله به لیبرتی کیست؟

https://youtu.be/26Mps-OQLTU

مجاهدین خلق بفرقه رجویسی و هشت سال حسرت – سی و هشت سال حسرت فرقه رجوی و سالگرد انقلابی که نتوانستند سرقت کنند

مزدوران مجاهدین خلق عربستان سعودی یبهزاد علیشاهی: رزومه مجاهدین خلق (رجوی) برای استخدام دائم

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26378

تشکیلات آلبانى یا استخوان لاى گلو براى زوج رجوى 

Ebrahimi_Abdolkarim_logعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، پانزدهم اوت ۲۰۱۶:… روزگار سختى بر فرقه تروریستى رجوى میگذرد و زوج ترور و تزویر هنوز چنان در خود بزرگ بینى کاذب شان مست و مدهوش و غرق هستند و شعار توخالى و بى محتواى مبارزه مسلحانه و ارتش نداشته آزادى و هزار اشرف سر میدهند و نعره میکشند، انگار که ظرفى همانند اشرف در کنار مرز میهن دارند، صدام حسینى هست که تمام عیار مأمن و … 

زهره قائمی فرمانده ترور صیاد شیرازیادامه فرار سران رده بالای فرقه رجوی از کمپ لیبرتی (+ اسامی صد تن دیگر از انتقالی ها)

علیرضا اکبریان حسن نظام الملکیتروریستهای رجوی داعشی با اسامی مستعار از عراق به اروپا اعزام می شوند

نام تقلبی مژگان مهدوی رادعربستان سعودی جنایتکاران شکنجه گاههای صدام حسین که تحت تعقیب پلیس بین الملل هستند را به اروپا قاچاق می کند

لینک به منبع

تشکیلات آلبانى یا استخوان لاى گلو براى زوج رجوى

روزگار سختى بر فرقه تروریستى رجوى میگذرد و زوج ترور و تزویر هنوز چنان در خود بزرگ بینى کاذب شان مست و مدهوش و غرق هستند و شعار توخالى و بى محتواى مبارزه مسلحانه و ارتش نداشته آزادى و هزار اشرف سر میدهند و نعره میکشند، انگار که ظرفى همانند اشرف در کنار مرز میهن دارند، صدام حسینى هست که تمام عیار مأمن و تأمین کننده ساز و برگ نظامى آنهاست و تشکیلاتى در حصار و زنجیر خود دارند که حداقل با آن مانورى بدهند. باید به این زوج سرکوب و ترور یادآورى کرد که تشکیلات تان از اشرف و سپس لیبرتى با آن همه ادعاى کاذب و آن همه خون ریخته و بهدر رفته بهترین دوستانم که همه اش توسط لجاجت شما به زمین ریخت، اخراج شد و ته مانده آنها هم به زودى عراق را ترک خواهند کرد و به آلبانى منتقل میشوند. کشورى در اروپاى شرقى که بلحاظ اقتصادى یکى از فقیر ترین کشورهاى اروپایى است و مسلماً جاى مناسبى در بند کردن ایدئولوژیکى تمام عیار افراد تشکیلاتت نیست و از این پس هر کدام از نفرات چماق بالاى سرتان خواهد بود و به هیچ عنوان توان به بند کشیدنشان مثل اشرف ندارید. افراد تشکیلات آلبانى کسانى هستند که تور اختناق و سرکوب ایدئولوژیکى را پاره کرده و از آن حصار پا بیرون گذاشته اند. دیگر محال است به نشست هاى سرکوب موسوم به „نشستهاى دیگ و عملیات جارى و غسل هفتگى تفتیش عقائد“ تن بدهند و از این پس همه روى میزتان هستند( اصطلاحى در درون تشکیلات که به نفرات مسئله دار اطلاق میشد) آنوقت تمام انرژى مسئولین را باید روى جمع کردن افراد بگذارید که باید گفت دیگر اینکار محال است، جو پلیسى مجددا راه بیندازید.

نکته اى که شما روى آن حساب باز کرده اید و اینروزها خودتان را در دامن آل سعود انداخته و میخواهید با پول این شیخ نشین همانند عراق در میان مردم و دولتمردان کشور آلبانى تفرقه انداخته و با پول، کسانى را به سمت خود بکشید و داعشى از نوع آلبانى آن راه بیندازید، سخت به اشتباه افتاده اید. درست است که از آزادى مفرط بعد از سقوط صدام حسین حداکثر استفاده در تروریسم پرورى در جامعه عراق بردید، اما آلبانى جایى نیست که بتوانى با پول عربستان همان خط را پیش ببرید. الان همه چشمها روى اعمال تزویر شما باز هستند و اجازه چنین شکر خوردنهایى به شما در راستاى منافع تروریستى تان نخواهند داد.

نکته بعدى که باید تاوان آنرا بدهید، فرار سران جنایتکار شما با اسم مستعار است که روانه اروپا کرده اید، این افراد که جنایات زیادى هم در ایران و هم در عراق مرتکب شده اند و پرونده قضائى در این دو کشور دارند و تحت تعقیب اینترپل هم هستند تا کى میخواهید قایم موشک بازى در آوردید، بالاخره دستتان رو میشود و انسانهاى آزاده و زجر کشیده از تشکیلات منحوس شما وجود دارند که شاهد جنایات آنها بوده و خود نیز زیر دست بسیارى از آنها شکنجه شده و مورد سرکوب وحشیانه تشکیلاتى – ایدئولوژیکى موسوم به انقلاب مریم توسط همین افراد قرار گرفتند و کشورهاى اروپایى بخصوص آلبانى جاى امنى براى آنها نخواهد بود، هر چند که جنایتکار در هر جاى این گیتى باشد جاى امنى ندارد.

رجوى که خود را قانونمدار در کشورهاى اروپایى جا زده است و متعهد شده که به قوانین کشورهاى میزبان پایبند باشد، چطور در آینده میخواهد این شیادیها و جعلیات و فریبکاریها را توجیه نماید.

سالى که نکوست از بهارش پیداست. هنوز کاملا تشکیلات رجوى به آلبانى منتقل نشده که خبر بستن قراردادهاى امنیتى میان ایران و بعضى از کشورها از جمله کشور آلبانى، به گوش میرسد و این را باید به فال نیک گرفت که جانیان و شکنجه گران و عاملان کشت و کشتار بیگناهان، به دست عدالت سپرده شوند و تاوان جنایات خود را پس بدهند. به امید محقق شدن آنروز که ببینم عاملین سربه نیست کردن و شکنجه و سرکوب در فرقه رجوى به عدالت تسلیم شده اند. آنوقت است کمى از این الام درونى و زخمهاى عمیق تشکیلاتى ناشى از شکنجه روحى و روانى، التیام پیدا خواهد کرد. به امید آن روز!

„پایان“

مجاهدین خلق فرقه رجوی تروریسمراز تروریستهای مجاهدین برملا شد (میثمی: رجوی را نمیدانم ولی سازمان مرحوم است)

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26272

مریم رجوى و تقلاى بى حاصل 

Ebrahimi_Abdolkarim_logعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هشتم اوت ۲۰۱۶:… مریم رجوى بعد از مراسم خیمه شب بازى موسوم به کهکشان در بورژه پاریس، تمام عیار شمشیر را از رو بسته است و با حمایتهاى علنى و افسار گسیخته از تروریسم در خاورمیانه بخصوص مؤسسان داعش و القاعده و امثالهم که پدر خوانده ایدئولوژیکى این تروریستها میباشند، مرزهاى وقاحت و دریدگى را تماما پاره کرده است و با … 

مزدور مریم رجوی شادمانی برای ترور عربستان سعودیرزومه مجاهدین برای استخدام دائم

لینک به منبع

مریم رجوى و تقلاى بى حاصل

مریم رجوى بعد از مراسم خیمه شب بازى موسوم به کهکشان در بورژه پاریس، تمام عیار شمشیر را از رو بسته است و با حمایتهاى علنى و افسار گسیخته از تروریسم در خاورمیانه بخصوص مؤسسان داعش و القاعده و امثالهم که پدر خوانده ایدئولوژیکى این تروریستها میباشند، مرزهاى وقاحت و دریدگى را تماما پاره کرده است و با بازیهاى سیاسى و به صحنه آوردن امثال ترکى فیصل و محمود عباس، عاجز و درمانده و آلت دست اسرائیل و آمریکا و شیوخ آل سعود و پیر و پاتالهاى باز نشسته آمریکایى و اروپایى که با مشتى دلار شخصیت خودشان را به دیگران میفروشند و نیز جمع کردن تروریستها و سر دسته هاى آنها و حامیان و پشتیبانان منطقه اى و فرامنطقه اى شان و بر پا کردن بساط هاى سور و سات و لعب و لهو در مقر مریم رجوى به اسم جلسه با شخصیتهاى کاذب، چنان براى تروریستهاى آدمخوار یقه درانى میکند و آنها را مورد تفقد و حمایت خود میگیرد، انگار که این زوج مفلوک باز هم قدرت و اختیارى در چنته دارند و باز میشود روى شرط اسب باخته معامله کرد.

اما همه میدانند که این دست و پا زدنها و دجالگیریها و فریبکاریها، زور نهایى و تنفس و دم و بازدم آخر این لاشه متعفن در بستر بیمارى است و دارد تمام نیرو و قدرت خود را جمع کرده و در واپسین لحظات حیات خائنانه و مزدورى خود، میخواهد خود را نشان دهد که هستم و هنوز نفس میکشم و میتوانم اگر همانند اربابم صدام، پشتیبانى شوم از منافع ملت و مملکت ایران سودهایى به شما برسانم. همانگونه که ثابت کردم، عصاى دست خوبى براى بعث بودم، براى شما شیوخ هم همان نقش را بازى خواهم کرد. مریم رجوى با این افکارهاى پوچ میخواهد تمام عیار سر سپردگى خود را اعلام نماید، غافل از اینکه همین اربابانش پایگاه اجتماعى خودشان را هم از دست میدهند و فقط به فکر لعب و لهو خود هستند و هیچ روزنه دمکراسى و آزادى براى مردم خود باز نگذاشته و بیدارى ملتهاى خاورمیانه عاقبت تمام آنها را توسط مردمشان از اریکه قدرت به زیر خواهد کشید. هر چند که براى به عقب انداختن این وعده و ترس از آن در خاور میانه گروه هاى تروریست راه انداختند که بلکه مانع موج خشم ملتها از حکام فاسدشان شود و جلوى این بیدارى را سد نمایند، اما تاریخ ثابت کرده است که باطل رفتنى است و عدالت و حقیقت پیروز صحنه هاى میدان نبرد عدالت بر فریب و روشنایى بر تاریکى خواهد بود و داعش و امثالهم شاید چند صباحى مزاحمتى در روند این واقعیت ایجاد نمایند، اما محکوم به شکست هستند و توسط ملتهاى آزاده این منطقه بساطشان برچیده خواهد شد. همانگونه که میبینیم در عراق با اراده ملت آن تروریستهاى داعش چطور زبونانه شکست را متحمل میشوند. قلمرو تصرفاتشان را روزانه از دست میدهند، در سوریه هم به همین شکل است و عرصه بر تروریستها تنگ شده است و نقطه اوج آن شکست روزانه تروریست ها و پیشروى ارتش سوریه در حومه شهر حلب و پیشروى کردها در شهر مننتج است که این چنین محور تروریستى رجوى – ال سعود و دیگر حامیان گروههاى تروریستى به تکاپو انداخته و مریم رجوى نیز براى اینکار سنگ تمام گذاشته و تمام قد و بطور علنى اینبار متفاوت با قبل نقشه شوم خودش و اربابانش را ترسیم نمود.

با نگاهى به کر هماهنگ عربى براى اعدام چند تروریست در ایران که عضو گروههاى سلفى – وهابى و با افکار داعش بودند و مرتکب قتل و ترور شده بودند، چطور تمام تبلیغات شیطان سازى مریم رجوى همراه با ال سعود و ألعربیه در حمایت از آنها گوش فلک را کر کرده است، کسى نیست به این زن پیتاره و حلقه به گوش اربابان سعودیش بگوید، شما که براى چند نفر تروریست اینقدر یقه درانى میکنید، آیا براى اعدام ها در عربستان هم کلامى بر زبان آوردید؟!

مسلم است که نه! چرا که منطق وهابى – داعشى، کشت و کشتار بیگناهان است و با تجویز شرعى از اسلام خود خوانده یک تکلیف شرعى است و مجازات این تروریستهاى داعشى در هر کجا که فعالیت دارند و دست به کشت و کشتار وحشیانه میزنند، چه در عراق و سوریه و… خلاف اسلام و قرآن و سنت محمدى است و بقول خودشان کسى که سنت را پیاده میکند، مجازات ندارد و مریم هم با این تفکر این چنین بى محابا در دستگاه شیطان سازى خود میدمد و از ترور و تروریسم دفاع میکند. به شخصه خودم با اعدام مخالفم و اعتقاد دارم مجازات زندان جایگزین آن شود و راهبرد اصلاح جنایتکار مد نظر قرار گیرد. چرا که اعدام منطق کشت و کشتار است، باید در سراسر جهان لغو شود. در پایان خبر انتقال تمامى ساکنان لیبرتى را به فال نیک میگیرم و امیدوارم که مریم رجوى هیچ سنگ اندازى در این مسیر نداشته باشد و دوستانم به سلامت از کشور عراق خارج شوند، آنوقت است که مریم خانم عزاى اصلى میگیرد و به خانواده هاى زحمت کش و عزیزى که براى آخرین بار قبل از انتقال کامل افراد از عراق براى دیدار جگرگوشه خود به عراق آمده اند، اما جلادان رجوى مانع دیدار آنها با عزیزانشان شدند، خسته نباشید میگویم و آرزو میکنم که بعد از انتقال افراد با توجه به آزادى که وجود دارد براى دیدار عزیزانشان به کشور آلبانى اقدام نمایند و حتما موفق به دیدار خواهند شد و آنجاست که بالاخره روسیاهى به زغال خواهد ماند و مریم رجوى بور خواهد شد.

به امید آزادى تمام دوستان از تشکیلات مخوف و تروریستى رجوى.

„پایان“

*** 

ابراهیم خدابنده: گزارش پرویز خزائی و طرح یک پرسش: مخاطب اصلی “گزارش تا این تاریخ” چه کسی است؟

محمود عباس مریم رجوی مزدوران سابق صدام وم امروز سعدیجیبوتی ِ، محمود عباس و مجاهدین

مریم رجوی به خبر مرگ مسعود رجوی گوش میدهداعلام مرگ مسعود رجوی درست پس از شعارهای مریم عضدانلو و مدعوینش در ستایش رهبرشان

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26149

وضعیت فلاکت بار تروریستها در عراق و سوریه و ماتم رجوى 

Ebrahimi_Abdolkarim_logعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، سی ام ژوئیه ۲۰۱۶:… مریم پیتاره و این هند جگرخوار، چنان براى مردم حلب اشک تمساح میریخت انگار که براى مردم سوریه دایه اى دلسوزتر از مادر است ( البته براى فرزندانش، داعش و دیگر گروههاى تروریستى حق است) اما واقعیت این است که فتنه و تفرقه هدف این زوج منحوس و ضد انسانى است و هیچ وقت هم خوابشان تعبیر نخواهد شد. الان سوریه در حال … 

رجوی و تروریستهای سوریهنگاهی به دیپلماسی تروریستها. اوباشان قداره کش

لینک به منبع

وضعیت فلاکت بار تروریستها در عراق و سوریه و ماتم رجوى

بالاخره بعد از چند سال کشتار وحشیانه تروریستى با حمایت سران مرتجع بعضى از کشورهاى عربى و همچنین حمایت غرب و همراهى و مزدورى پدرخوانده تروریست یعنى زوج رجوى، از این آدم خواران وحشى ثابت شد که مردم دنیا و وجدانهاى بیدار بشرى جلوى این تفکر تروریستهایى که به اسم اسلام جنایت مرتکب میشوند و بویى از اسلام نبرده اند، خواهند ایستاد. عملیاتهاى تروریستى در کشورهاى اروپایى و آمریکا که توسط همین آدم خواران داعش که مورد حمایت خود و فرقه تروریستى رجوى بودند، نشان داد که ناقوس مرگ در بیخ گوش مردم این کشورها نواخته شده است. بنابر این بالاجبار با فاصله گرفتن از گذشته خود در تسلیح و کمکهاى مالى و لجستیکى، تجدید نظرى کرده و جو ضد گروه هاى تروریستى رقم خورده است.

بنابر گزارش ها نیروهاى دولتى سوریه به موفقیتهایى بر ضد گروه هاى تروریستى دست یافته اند که چشم انداز روشنى را در آینده نوید میدهد و هم اینک حلب پایگاه تروریستهاى محبوب رجوى در محاصره کامل ارتش سوریه است و مریم خانم و اربابان منطقه اى او از این رخداد در ماتم بسر میبرند.

طبق گزارش خبرگذاریها، ارتش سوریه و نیروهای مردمى دو هفته پیش موفق شدند پس از آغاز عملیات سرنوشت‌ساز شمال و غرب شهر حلب، کنترل مزارع شمالی، میانی و جنوبی «الملاح» در شمال شهر حلب را در دست گیرند و راه کاستیلو – شاهراه امدادی تروریست‌ها منتهی به داخل شهر حلب – را با قدرت آتشباری قطع کنند.

این نیروها از روز گذشته عملیاتی را برای آزادسازی لیرمون و بنی زید، آغاز کردند که امروز موفق شدند کنترل کامل این دو شهرک را به دست گیرند و بدین ترتیب محاصره تروریستها در شهر حلب کامل شد. ارتش سوریه عملیات نظامی خود برای تأمین امنیت حلب را تکمیل کرد و موفق شد کنترل گاراژهای «عفرین» و «السکن الشبابی» و همه ساختمانهای کارگاههای لیرمون» را به دست گیرد؛ مسئله‌ای که به معنای تکمیل محاصره حلب است. پس از اینکه شمار زیادی از افراد غیر نظامی به مناطق تحت سیطره ارتش در حلب رفتند، تروریستها دیگر اجازه نمی‌دهند غیرنظامیان از این مناطق خارج شوند.

نیروهای سوری همچنین پس از فرار تروریستها به ریف شمالی حلب، وارد منطقه بنی زید شدند.

ارتش سوریه همچنین موفق شد کنترل منطقه السکن الشبابی واقع در منطقه «بنی زید» در شمال حلب را نیز به دست گیرد.

در همین راستا، خبرها از این مسئله حکایت دارد که مذاکرات میان ارتش سوریه و سه گروهک در محاصره در شرق حلب برای تسلیم خود وارد مرحله خوبی شده است و باید منتظر تسلیم زودهنگام افراد مسلح در این منطقه باشیم.

به هر حال وضعیت تروریستها در عراق و سوریه رو به زوال است و پدر خوانده تروریست زوج شیطان صفت رجوى، به همراه آل سعود در ماتم نشسته اند و این را بِه فال نیک گرفته و شکست تروریستها را به کسانى که از آین آدم خواران آسیب دیده اند و عزیزانشان توسط آنها بقتل رسیده اند و نیز تمام مردم جهان تبریک گفت و بر رجوى لعن و نفرین فرستاد. چرا که بحق پدر خوانده داعش است. با نگاهى به عملکرد رجوى بعد از سرنگونى اربابش دیکتاتور عراق که چگونه وارد دخالتهاى بیجا در امور سیاسى و وضعیت اجتماعى آن شد و با ایجاد دو دستگى و تفرقه در بین مردم باعث شد که اقلیت در برابر اکثریت قرار گیرند و زمینه ظهور داعش در عراق فراهم شود و با ورود این نحوست با حمایت بعث و رجوى، روند دمکراسى در عراق به کندى پیش برود و خواسته شان این بود که آنرا منحرف کنند. اما تیر دشمنان آزادى و دمکراسى به سنگ خورد و میبینیم که چطور توسط ارتش و نیروى مردمى این کشور بساط داعش در عراق برچیده میشود و روسیاهى براى رجوى و آل سعود میماند.

در بحث ارتش به اصطلاح آزاد سوریه و دیگر گروه هاى تروریستى هم به همین شکل، رجوى که نه سر پیاز و نه ته پیاز است، وارد دخالت در وضعیت سیاسى سوریه با حمایت از گروه هاى تروریستى در آن کشور شد. اما باز تیرش به سنگ خورد و الان تروریستهاى کودک کش و مورد حمایتش، دسته دسته تسلیم ارتش سوریه شده و نابودى خود را نظاره میکنند.

مریم پیتاره و این هند جگرخوار، چنان براى مردم حلب اشک تمساح میریخت انگار که براى مردم سوریه دایه اى دلسوزتر از مادر است ( البته براى فرزندانش، داعش و دیگر گروههاى تروریستى حق است) اما واقعیت این است که فتنه و تفرقه هدف این زوج منحوس و ضد انسانى است و هیچ وقت هم خوابشان تعبیر نخواهد شد.

الان سوریه در حال تسلط بر کشور خود است و حلب در آستانه فتح قرار دارد و گروههاى تروریستى که أسلحه خود را زمین نگذارند و به روند سیاسى و سرنوشت ملت خود وارد نشوند، محکوم به فنا و نابودى هستند و بزودى بساطشان و شرشان از سر مردم مظلوم سوریه برچیده خواهد شد. به امید نابودى تفکر تروریستى در تمامى عالم.

„پایان“

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=26080

آیا رجوى به انتقال افراد از لیبرتى تمکین کرده است؟ 

abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، بیست و سوم ژوئیه ۲۰۱۶:…  الان مریم رجوى شکر خورى کرده و شعارهاى گزافه سر میدهد و میخواهد به مرده نوشدارو تزریق کند. شرکت عنصر ضد ایرانى یعنى ترکی الفیصل هم در این شوى تکرارى و بى محتوا و سخنرانى او بر علیه ملت ایران خود گواه این است که مریم با توجه با تضاد ایران با بعضى از کشورهاى … 

التماس رجوی به نیروها

چنته خالی فرقه رجوی

خانواده ها بیرون کمپ لیبرتیکیهان لندن: لیبرتی: سودای ارتش آزادی و ماجراجویی رهبرانش

لینک به منبع

آیا رجوى به انتقال افراد از لیبرتى تمکین کرده است؟

عبدالکریم ابراهیمیکمیساریاى عالی پناهندگان در عراق طى یک بیانیه در رابطه با لیبرتى و اظهار رضایت از روند انتقال و ابراز امیدوارى براى انتقال کامل اعضاى باقیمانده تا پایان سال جارى میلادى، جاى بسى شعف و خوشحالى است. امیدوارم که سران جهل و جنایت فرقه رجوى دنبال بهانه تراشى و دست آویز نباشند و مجدداً در مسیر انتقال افراد به آلبانى، سنگ اندازى نداشته باشند و باز عده اى را به بهانه هاى پوچ به کشتن ندهند. این روند باید چهار سال پیش تمام میشد و ساکنان به جاى امن منتقل میشدند. اما با توجه به تجربه اى که از رجوى هست و ماهیت بغایت رذیلانه و تروریستى که دارد، بعید است بتوان روند انتقال را با اطمینان پشت سر گذاشت و جان بقیه افراد بیگناه را از مخمصه اى که رجوى در عراق براى افراد تشکیلات جهت نیات شوم خودش بوجود آورده، به راحتى این انتقال انجام شود.

از اینکه عفریته فرنگ نشین در مسیر انتقال، جدیدا سنگ اندازى نکرده باید به دیده تردید نگریسته شود و نیات شوم اش را در پس آن جستجو کرد. با نگاهى به شوى تبلیغاتى مریم خانم در بورژه پاریس و شرکت کنندگان آن و شعار بى محتواى هزار اشرفى( بگذریم که نه خود و نه شوهر درمانده اش نتوانستند اشرف به قول خودشان کانون استراتژى مبارزه مسلحانه با رژیم آخوندى را نگهدارند که خون هزاران بیگناه پاى آن رفته بود و رجوى سقوط آن را نابودى تام و تمام فرقه میدانست).

الان مریم رجوى شکر خورى کرده و شعارهاى گزافه سر میدهد و میخواهد به مرده نوشدارو تزریق کند.

شرکت عنصر ضد ایرانى یعنى ترکی الفیصل هم در این شوى تکرارى و بى محتوا و سخنرانى او بر علیه ملت ایران خود گواه این است که مریم با توجه با تضاد ایران با بعضى از کشورهاى عربى و خصومتى که سران مرتجع همین کشورها بر ضد ملت و فرهنگ ایران دارند، با توصیه ارباب جدیدش میخواهد اول خود را از عراق نجات داده و بعد با دست باز نیروهایش را از آلبانى با فریب ساختن اشرف هاى موهوم روانه درگیریهاى خاورمیانه کرده و زیر سایه ارباب بر ضد منافع اساسى مردم ایران در منطقه توطئه چینى کند و با تروریستها در سوریه و یمن و حتى لبنان و بحرین نیز در کشتار و درست کردن حمام خون نقش کلیدى إیفا کند و با یک تیر دو هدف نشان رود، یکى نیروهاى خلص ایدئولوژى و مغزشوئى شده را عاشوراگونه اما به سبک وهابى / داعشى براى دیدار و همنشینى با پیامبرى که اعتقاد قلبى به آن ندارند، به کشتن دهد و هم آنها را سرگرم این بازى ناجوانمردانه نماید تا صباحى بیشتر خود و شوهر مفقود شده اش به زندگى خائنانه خود زیر حمایت سران مرتجع بعضى از شیوخ عرب و آل سعود سپرى کنند و به قول خودشان از این ستون به آن ستون الفرج، چرا که همیشه بصورت تاکتیکى مسائلشان را حل و فصل میکردند و به اصول و ارزش خاصى پایبند نبودند. یک روز رادیکال اسلامى میشوند، یک روز در چپ مارکسیسم قرار میگیرند و یک روز در دامن آمپریالیسم و صهیونیسم و وهابیت مى افتند. بنابر این هدف خواسته شخصى است که موقتا کرسى ازش جدا نشود. مهم براى این فرقه فقط و فقط رویایى زندگى کردن زوج رجوى در دستگاه پادشاهى مآبانه و دیکتاتورى مطلق است. لذا یکى میشود استغفرالله امام زمان و یکى هم مریم عذرا مادر حضرت عیسى، دگم و قابل پرستش بعنوان صنم و معبود که هر گونه سرپیچى و مخالفتى با آن مساوى نابودى زندگى سیاسى و دنیوى فرد و این براى هر ناظر بیرونى که آثارى از عملکرد رجوى را دیده باشد، بخوبى قابل درک و ملموس است.

رجوى باید این واقعیت را درک کند که این دوران دیگر طالب چنین چرندیات و حقه بازیهاى ایدئولوژى- سیاسى و حتى نظامى نیست و نخواهد بود و باید به این تن بدهند که روزگار یکه تازى آنها به سر آمده است و خود را به هر درى بزنند آن در پوسیده است و با تلنگرى فرو میافتد. اینقدر خانم فرنگ نشسته! با دم خود در ظاهر فندق نشکنید و هزار اشرفى، هزار اشرفى نشخوار نکنید، باطن پیر و تکیده و پوسیده خود را نمیتوانى با آرایش جبران کنید، درونت سوخته است حتى ناى این نقش و رل هایى که بازى میکنى ندارى!. همه اش حرف مفت و تکرارى و افاضات بى محتواى هر ساله است که مثل رباط کوکى از خودت بیرون میدهید، اینها هیچ دردى از درد لاعلاج شما و شوهر مفقود شده ات را دوا نخواهد کرد، جز بر نفرت مردم ایران از شما و فرقه تروریستى تان نمى افزاید. همانگونه که حمایتتان از تروریستهاى سوریه و ارتش به اصطلاح آزاد سوریه براى مردم ایران منزجر کننده بود، دیروز دیدیم که چطور کودک فلسطینى را جلوى دوربین ذبح کردند و روى داعش رو سفید نمودند.

اى ننگ و نفرین بر تو و شوهرت و بر تمام تروریستهاى خونریز و آدمکش.

„پایان“

*** 

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/?p=25988

مرگ مسعود رجوى، واقعیت یا کذب 

abdolkarim_Ebrahimiعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، شانزدهم ژوئیه ۲۰۱۶:… یک هفته از برنامه خیمه شب بازى فرقه تروریستى رجوى گذشت و این فرقه اظهارات رئیس پیشین اطلاعات شیخ نشین عربستان مبنى بر اینکه رجوى فرارى و در لانه موش خزیده با خطاب „مرحوم“ یاد کردن، مرگ او رسماً نه تأیید شده و نه آنرا نفى کرده اند. البته واضح است سران جهل و جنایت رجوى … 

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

لینک به منبع

مرگ مسعود رجوى، واقعیت یا کذب

یک هفته از برنامه خیمه شب بازى فرقه تروریستى رجوى گذشت و این فرقه اظهارات رئیس پیشین اطلاعات شیخ نشین عربستان مبنى بر اینکه رجوى فرارى و در لانه موش خزیده با خطاب „مرحوم“ یاد کردن، مرگ او رسماً نه تأیید شده و نه آنرا نفى کرده اند.

البته واضح است سران جهل و جنایت رجوى یک موضع گیرى قاطع را در توان خود نمی بینند. چرا که مواجب آنها توسط ارباب قطع خواهد شد و نیز آخرین گلوگاه تنفسى خود را از دست خواهند داد. بگذریم که رجوى ضد ایرانى و ضد شیعه هم پیمان با این مرتجعان و فرتوتان تاریخ جاهلیت است و سران عربستان تاریخاً با ملت پارس در تضاد بوده و هیچگاه این خصومت آنها نسبت به ملت ایران از بین نرفته است، بلکه همیشه در حال توطئه چینى بر ضد منافع مردم ایران بوده اند و از هر اهرمى در این راستا کمک گرفته اند. رجوى هم که ضد ایرانى است و خودش را به بیگانه، بر ضد منافع ملت ایران فروخته است، در این راستا میمون وار به پاى این و آن افتاده تا ساعتى بر عمر کثیفش بیفزاید.

البته ملت بزرگ و با فرهنگ ایران میدانند که سران مرتجع برخى کشورهاى عرب با میمون زنجیر به گردن شان یعنى مسعود رجوى، عددى نیستند که در برابر این فرهنگ و تمدن تاریخى ایران و ایرانى قد علم کنند و براى ایران شاخ و شانه بکشند. انگار درس عبرت از سلفشان دیکتاتور صدام در تجاوز به ایران با پشتیبانى منطقه اى و جهانى نگرفته اند. پارس کردن این شغالان بر ضد ملت ایران نشأت گرفته از تفکر عقب مانده و دوران جاهلیت بوده است. هیچ کارى جز تروریسم پرورى به اسم اسلام نداشته و ندارند و داعش نمونه بارز این تفکر سران مرتجع برخى کشورهاى عربى است.

به هر حال، موضع گیرى فردى به اسم شاهین قبادى در پاریس از سخنگویان دست چندم رجوى مبنى بر اینکه از سخنان ترکى فیصل „سوء تعبیر“ شده است، نشان دهنده یک سر در گمى در رأس سران سازمان بخصوص مریم و مسعود رجوى است. معتقدم که رجوى زیر چتر حفاظتى و مالى سران برخى از کشورهاى عربى على الخصوص شیوخ عربستان قرار دارد و هر جا هست، جایش امن بوده و این فیل هوا کردن ترکى فیصل از دو حالت خارج نیست، یا هوش و حواس اش را از دست داده که این بعید به نظر میرسد یا این کلام اقاى ترکى فیصل یک بازى سیاسى – اطلاعاتى، براى ردگم کردن و برداشتن و منحرف کردن تیغ انتقادِ بازماندگان قربانى شده این جنایت پیشه و جدا شدگان از این فرقه بخصوص در حق ملت عراق و ایران و اعضاى تشکیلات بوده است.

فرقه رجوى، یک سال بدون ترسیم خطوط از طرف مسعود رجوى دوام نخواهد آورد و مریم رجوى هم کسى نیست که بتواند معضل تشکیلات این فرقه را آنگونه که مسعود رجوى با دجالیت و مهارت و حیله گرى کنترل و حل و فصل میکرد، این مسئولیت را بر دوش بکشد. مریم رجوى عروسک کوکى مسعود رجوى است و هر آنچه او به این عروسک منتقل میکند، همان خطوط از او بیرون میزند و بدون مسعود محال است.

مسعود رجوى خوب میداند که چه نقشى در صحنه تروریسم جهانى بازى کند و بعلت منفوریت در جنایاتى که مرتکب شده است، این کارت یعنى مریم رجوى را جلو انداخته و این استراتژى را سالیان پیش و یک دهه قبل از سرنگونى اربابش صدام حسین در سازمان پیاده کرد. الان هم که ارباب و صاحبخانه خود را ندارد و تقریبا نصف افراد تشکیلاتش از آن گریخته و جدا شده اند و بقاء رجوى بعلت جنایاتش در حق ملت عراق در آن کشور میسر نیست و جایگاهى در آنجا ندارد و هر از چند گاهى نیروى اسیر در بند تشکیلاتش توسط خشم مردمى عراقى کشته و نابود میشوند و افرادى که در تشکیلات بعلت فریب و شستشوى مغزى توسط رجوى هنوز آنرا ترک نکرده اند، شقه شقه شده و در عراق و البانى و المان و… سکنى دارند. اما همچنان تحت طلسم این جنایتکار هستند، هیچگونه چشم اندازى براى این فرقه وجود ندارد. حامیان این فرقه بخصوص سران عربستان و شرکت و حمایت علنى دولت عربستان از فرقه رجوى نشاندهنده مسیر نزولى است که صدام دیکتاتور عراق پیمود. حکومت عربستان الان در بحرانى ترین موقعیت سیاسى و اجتماعى خود قرار دارد و فقط با سرکوب ملت خود همانند صدام موقتا با پول و تسلیحات باد به غب غب میدهد و این بادکنک بزودى خواهد ترکید، چرا که تروریستهاى داعش که خود آنها را بنیان گذاشت و تغذیه میکرد و سیاست کشورکشایى دینى و مذهبى البته با وحشیانه ترین نوع تروریسم پیش میبرد، در حال زوال و نابودى است و جامعه جهانى و قدرتهاى منطقه اى و فرامنطقه اى به این نتیجه رسیده اند که باید این جرثومه تروریستى ریشه کن شود و نشانه هاى این را میتوان در عراق و سوریه مشاهده کرد. بنابر این رجوى زنده بودنش هیچ تأثیرى بر عقب انداختن این روند و از هم پاشى تشکیلات خودش ندارد. اما باید بدست عدالت سپرده شود و تاوان جنایاتش در این دنیا را پس بدهد.

„پایان“

*** 

همچنین:

توافق هسته ای اضمحلال فرقه رجوی

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس نوزدهم ژوئیه ۲۰۱۵:… ناراحتی مسعود و مریم رجوى از توافق هسته ای به خاطر موجودیت تشکیلاتشان است، چرا که این توافق در کل منطقه اثراتش را خواهد گذاشت و منطقه در تعادل قبلى که رجوى آنرا هوا هوا میکرد و جو ضد رژیم بود، از بین میرود و رابطه ها ا

فلسفه روزه و سوء استفاده رجوی

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، هفتم ژوئیه ۲۰۱۵:…  در فرقه رجوى سوء استفاده از مقدسات و شعائر اسلامى از جمله روزه گرفتن، یک دسیسه و نیرنگ بیش نیست که رجوى بصورت فرمالیستى با اجبار کردن افراد تشکیلات به انجام آن، آنها را برده و بنده خود میکند. سوء استفاده رجوى از روزه 

خانواده، آنتى تز ایدئولوژى رجوى

عبدالکریم ابراهیمیعبدالکریم ابراهیمی، ایران فانوس، چهارم می ۲۰۱۵:…  راستى چرا رجوى و سران تشکیلاتش اینقدر از خانواده و اسم آن میترسند؟ دلیل این همه رذالت رجوى و سران تشکیلاتش در حق این پدر و مادرهاى پیرى که با بجان خریدن تهدیدات امنیتى به امید دیدار عزیزانشان به عراق میروند، اما با رفتا