پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدین

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدین

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدینمیر باقر صداقی، سایت وطنم، سوئیس، هشتم اوت 2019:… در تمام پیام شماره 14 مسعود رجوی یک چیز بیشتر از همه چشم گیر است, رجوی از خود چیزی برای گفتن ندارد چنته او خالیست تما قمپز و تکبر او در پیام دادن برمیگردد به سخنان مایک پمپئو و جان بولتون شاید بهتر بود در این پیام مسعود میگفت من سخنگوی مایک پمپئو یا جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا هستم و برای نشخوار هم شده از قبر سر بیرون آورده ام تا بگویم یادتان نرود من هم هستم , رجوی در فلاکت در این پیام صادرات نفت ایران را تاراج منابع نفتی ایران میخواند . پیام مرحوم مسعود رجوی نشان توهم مریم رجوی و مجاهدین خلق 

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدینسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدین 

پیام شماره ۱۴مسعود رجوی نشان توهم یا مرض دائم – تحریم ظریف تیر خلاص به برجام

میر باقر صداقی انجمن وطنم سوئیس چهارم اوت 2019

سالهای شصت وشش و شصت وهفت بعنوان یک هوادار وقتی رادیو مجاهد را گوش میکردم جو خالی بندیهای رادیو مجاهد چنان القا میکرد اگر زود نجنبم و به ارتش آزدایبخش نپیوندم انقریب رژیم سرنگون خواهد شد و من وما از قافله سرنگونی جا خواهیم ماند نهایتا در خرداد شصت وهشت با پیک سازمان به عراق اعزام شدم از بدو ورود در تشکیلات عرش علی یا عرش کثیفی دیده میشد که یکی تکیه بر آن داشت , دست نیافتنی , همه سر آن قسم میخوردیم و مو لای درز حرفهایش نمیرفت  , حرف او حجت بود  و بس و بقیه گوسفندوار دور این کعبه آمال طواف میکردیم قمپز صحبت کردن اش هنوز هم مثل گذشته است بیائید به لحن وقمپز پیام جدید مسعود رجوی  نگاه کنیم .

تحریم خواست مجاهدین خلق بود نه ملت ایران

طناب تحریم بر گردن ظریف پیچیده شد. همزاد قاسم سلیمانی، کارچاق‌کن و پاچالدار بین‌المللی ولایت در مقام وزیر خارجه دولت اعتدالی که به امید استحالهٔ رژیم توسط دولت سابق آمریکا باد شده بود، هم‌چون بادکنک ترکید. این بمثابهٔ تیرخلاص به برجام و دولت اعتدالی آخوند روحانی است, فرمود به دوستان همزاد , تا بر پی او روند چون باد. حال بر کسی پوشیده نیست هم به  لحاظ تاکتیک و هم به لحاظ استراتژیکی آقای ظریف و قاسم سلیمانی در دو سرطیف مخالف هم قرار دارند و این دو را همزاد خواندن خطاست کاش ظریف همسو با قاسم سلیمانی بود و بایستی دید چه ضعفی آقای جواد ظریف در سیاست خارجی دارد که وزیر خزانه داری آمریکا با سوز میگوید  «جواد ظریف، وزارت‌خارجه‌یی را نظارت می‌کند که با یکی از بدنام‌ترین نهادهای دولتی یعنی نیروی قدس سپاه پاسداران هماهنگ کار می‌کند که مقاماتش پیشاپیش به‌خاطر تروریزم و حقوق‌بشر، نامگذاری شده‌اند». به نظرم وقتی وزیر خزانه دار آمریکا از ظریف میشنود که آمریکا با یک بمب میتواند تمامی سیستم دفاعی ایران را نابود کند به خود اجازه میدهد که به این نقطه ضعف بیشتر حمله کند تا جریان مقاومت وآقای  قاسم سلیمانی .

 به تجربه دیده شد به آمریکا نمیتوان اعتماد کرد کاش آقای ظریف بنا به گفته مسعود رجوی میتوانست تمام عیار از جریان رهبری و مقاومت و آقای قاسم سلیمانی  دفاع کند بخاطر خوش بینی , آقای ظریف نتوانست به وعده اش عمل کند و ایران را از لیست تحریمها خارج کند .

در تمام پیام شماره 14 مسعود رجوی یک چیز بیشتر از همه چشم گیر است, رجوی از خود چیزی برای گفتن ندارد چنته او خالیست تما قمپز و تکبر او در پیام دادن برمیگردد به سخنان مایک پمپئو و جان بولتون شاید بهتر بود در این پیام مسعود میگفت من سخنگوی مایک پمپئو یا جان بولتون مشاور امنیت ملی آمریکا هستم و برای نشخوار هم شده از قبر سر بیرون آورده ام تا بگویم یادتان نرود من هم هستم , رجوی در فلاکت در این پیام صادرات نفت ایران را تاراج منابع نفتی ایران میخواند و میگوید “از طرف دیگر تاراج منابع نفتی ایران توسط رژیم ولایت‌فقیه که قبل از تحریم حدود ۲.۵ میلیون بشکه در روز بود، اکنون به ۱۰۰هزار بشکه تنزل یافته و جیغ رژیم را در آورده است. راستی  اگر صادرات نفت ایران به معنای تاراج هست پس این چهل سال دولت ایران با کدام بودجه کشور را اداره کرده است .  و سوال اینجاست که چرا شاقل وتراز  رجوی همیشه به طرف منافع ملی آمریکا است طبیعی است در هر نزاعی زد وخورد وجود دارد توقیف نفت ایران در جبل الطارق به معنای شکست نیست مگر به مترادف آن نفتکش آنگلیسی بدلیل نقض قوانین در تنگه هرمز توقیف نشده هیچکدام از این حوادث نشان پیروزی ایران و یا انگلیس نیست اما چرا کفه ترازوی خارجه پسند مسعود رجوی همیشه سنگین تر است ؟ البته وقوع جنگ به این زودی متصور نیست و اگر هم روزی به جنگ برسیم بی شک پایان جنگ باعث ظهور امپراطوریهای جدید خواهد شد از جمله ظهور چین , روسیه و….. از اینرو هیچ نیازی نیست تا دولت ایران در مقابل آمریکا تا انتخابات آمریکا از این ستون به آن ستون بپرد .

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

من این حرف مسعود رجوی را قبول دارم که میگوید یک تروریست یک تروریست هست تروریستها هیچوقت تغییر نمیکنند بله رجوی هم هیچ وقت تغییر نخواهد کرد , مسعود رجوی در مناسبات و  تشکیلات ما نیروها را ترغیب و تشویق میکرد تا برای عملیات  تروریستی داخل داوطلب شویم وشاهد بودم  هزاران تیم عملیاتی از عراق و ارتش آزادیبخش ملی  به داخل ایران فرستاد از جمله تیم های عملیاتی خمپاره زن شهرها  اگر خوب دقت کنیم تمامی پیامها از جمله پیام شماره  چهاردهم مسعود رجوی به ارتش آزادیبخش ملی است . و رجوی هیچوقت تروریسم را رها نخواهد کرد.

میر باقر صداقی

پیام مرحوم مسعود رجوی ، توهم مریم رجوی و مجاهدین

لینک به منبع

***

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/فرقه-وطن-فروش-رجوی-همگام-با-سیاست-های-ر/

فرقه وطن فروش رجوی همگام با  سیاست های روباه پیر

فرقه وطن فروش رجوی همگام با  سیاست های روباه پیرمیرباقر صداقی، سایت وطنم، سی ام ژوئیه 2019:… مریم رجوی خائن به وطن اگر دیروز به دیدار نتانیاهوی بی وطن شتافت، امروز از استعمار پیر که مسبب اصلی قحطی سالهای ۱۲۹۶ تا ۱۲۹۸ ایران بود درخواست تحریم مردم ایران را می کند؟؟!! در برخی از منابع در این قحطی نزدیک به چهل درصد و در برخی دیگر از منابع بیست و پنج درصد از جمعیت ایران به سبب گرسنگی و سوءتغذیه و بیماری‌های ناشی از آن از بین رفتند. حال چگونه اوباش وابسته و خودفروخته فرقه رجوی از دولت انگلیس میخواهند این نهاد مردمی را در فهرست تحریم های خود قرار دهد. فرقه وطن فروش رجوی همگام با  سیاست های روباه پیر .

رد پای فرقه رجوی در همه جریانات ضد ایران وایرانیخانم رجوی دکتر مصدق چه ربطی به شما دارد؟

فرقه وطن فروش رجوی همگام با  سیاست های «روباه پیر»

سایت مجاهدین –  تیتر خبر: نشنال: فراخوان تظاهر کنندگان ایرانی در لندن برای نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران

روزنامه نشنال امارات متحده عربی نوشت:‌ هزاران ایرانی تظاهر کننده در لندن از دولت انگلستان خواستار نامگذاری تروریستی سپاه پاسداران شدند.

فرقه وطن فروش رجوی همگام با  سیاست های روباه پیر

میر باقر صداقی

میر باقر صداقی

اما یادمان باشد در حمله تروریستی ۳۱ شهریور  ۱۳۹۷ اهواز و شهادت تعداد زیادی از هموطنان عزیز، حمله تروریستی به حدی تاسف بار و ناراحت کننده بود که بسیاری از مقامات و روسای کشور‌های دنیا با صدور بیانیه‌هایی با ملت و دولت ایران ابراز همدردی کردند، اما در این میان بودند افرادی که با پیام‌های خود احساسات خانواده‌ها و مردم داغدارِ ایران را جریحه دار کرده و به نوعی نمک به زخم آنها پاشیدند.

«عبدالله عبدالخالق» مشاور «محمد بن زاید»، ولیعهد ابوظبی یکی از همین افراد بود که در توییتی نوشت: “حمله نظامی به هدف نظامی، تروریستی نیست”!

وی در ادامه با گستاخی تمام،  وعده افزایش حملات تروریستی بیشتر در ایران را داد: “انتقال نبرد به عمق ایران گزینه‌ای اعلام شده است که در جریان عمل در آینده بیشتر هم خواهد شد”.

اما حمله ناجوانمردانه ارتش عراق در سال ۵۹ به ایران، صحنه امتحان وطن پرستی سپاه پاسداران در دفاع از مرزهای این مرز وبوم بود.  جنگ، وظیفه دفاع از مرزهای ایران را بر دوش ارتش و سپاه  انداخت. جایگاه بلند و ارزشمند و رشادتهای بی شمار رزم آوران سپاه و ارتش در طول هشت سال دفاع در قالب وصف نمی گنجد. بعد از جنگ نیز سپاه در عرصه های مختلف سازندگی فعال شد. هدف سپاه از ورود به این عرصه،  استفاده بهینه از منابع و امکانات اقتصادی و عمرانی موجود این نیرو برای مشارکت در اجرای برنامه های توسعه اقتصادی – اجتماعی و کسب تجربه و دانش فنی به منظور افزایش توان دفاعی و  ایجاد بستر مناسب برای مشارکت نیروهای متخصص در توسعه کشور بود.  از جمله اقدامات قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه عبارتند از: سد سازی، جاده سازی، زه کشی و احداث کانال، ساخت تصفیه خانه، احداث خطوط انتقال آب و گاز و نفت، ساخت سازه های شناور، بندر، اسکله و موج شکن، ساخت پالایشگاه، احداث تونل، سازه های زیرزمینی، مخازن نفت و آب، حمل و نقل، معدن، کشاورزی، خدمات مشاوره و …..

قدرت بازداندگی امروز ایران که زبانزد عام و خاص است، مدیون سپاه پاسداران بوده و مایه افتخار و مباهات است.

مریم رجوی خائن به وطن اگر دیروز به دیدار نتانیاهوی بی وطن شتافت، امروز از استعمار پیر که مسبب اصلی قحطی سالهای ۱۲۹۶ تا ۱۲۹۸ ایران بود درخواست تحریم مردم ایران را می کند؟؟!!

در برخی از منابع در این قحطی نزدیک به چهل درصد و در برخی دیگر از منابع بیست و پنج درصد از جمعیت ایران به سبب گرسنگی و سوءتغذیه و بیماری‌های ناشی از آن از بین رفتند.

حال چگونه اوباش وابسته و خودفروخته فرقه رجوی از دولت انگلیس میخواهند این نهاد مردمی را در فهرست تحریم های خود قراردهد.  امرور خواسته های فرقه رجوی از انگلیس خود نشان مزدوری و خیانت است. بد نیست برای قضاوت مردم ایران هم شده مروری بر خلاصه خواست های این فرقه وطن فروش از زبان نشنال روز امارات داشته باشیم :

روزنامه نشنال:۵ مرداد ۹۸افزود:

– تظاهر کنندگان در لندن مصرانه از انگلستان خواستند سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات و ولی‌فقیه را در لیست نهادهای تروریستی قرار دهد.

– ایرانیان مقیم انگلستان روز شنبه در لندن راهپیمایی کردند تا نهادهای مختلف رژیم ایران را به‌عنوان سازمانهای تروریستی نامگذاری کند.

– این حرکت در شرایطی است که تنشهای دیپلماتیک بین انگلستان و رژیم ایران در ارتباط با توقیف نفتکشها بالا رفته است. شورای ملی مقاومت ایران این حرکت اعتراضی را برگزار کرده تا از انگلستان بخواهد تحریم‌هایی را علیه رژیم ایران اعمال کند.

– خانم رجوی گفت رژیم ایران یک زبان بیشتر نمی‌فهمد و آن زبان قاطعیت است و از بریتانیا و اروپا خواست به ملاها باج ندهند، به کاهش فشار تحریم‌ها کمک نکنند و شماری از گروهها و نهادهای رژیم را سازمانهای تروریستی اعلام کنند.

– وی گفت پاسخ امروز ما باید قاطع باشد و بر این اساس باشد که سپاه پاسداران و رژیم ایران به‌خاطر جنایاتشان مورد حسابرسی قرار بگیرند.

– دکتر متیو آفورد (از جیره بگیران رجوی)گفت این سازمانها (وزارت اطلاعات و سپاه پاسدارن) بایستی در تمامیتشان مطابق قانون تروریزم نامگذاری شوند. وی گفت ما بایستی خواهان

تغییر رژیم در ایران باشیم تا دولتی به رهبری خانم رجوی به‌سر کار بیاید تا ایرانی بهتر و نظام جهانی بهتر داشته باشیم.

https://iran-interlink.org/wordpressfa/%d8%b1%d9%88%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%85%d9%87-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%af%db%8c%d9%be%d9%86%d8%af%d9%86%d8%aa-%d8%a7%d9%86%da%af%d9%84%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d9%86-%da%a9%d9%84%d9%86%d9%84-%d8%b6%d8%af-%d8%a7/

میر باقر صداقی

فرقه وطن فروش رجوی همگام با  سیاست های «روباه پیر»

لینک به منبع

***

پای مریم رجوی درآستانه ورود به انگلستان قلم شد …پای مریم رجوی درآستانه ورود به انگلستان قلم شد …

سرسپردگی به مریم رجوی ملاک نیست. انسانیت ارزش استسرسپردگی به مریم رجوی ملاک نیست. انسانیت ارزش است

همچنین: