پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکاراه نو، ششم اوت 2019:… چهارچوب پیام شماره ۱۴ مسعود رجوی فقط چیدمان و بریده سرخبر کانالهای تلویزیونی آمریکا بود که متاثر از مسافرت اخیر مریم رجوی به تل آویو نیز بشمار می آید.  وعده اربابان جدید این مزدوران تروریست ،  بشدت حال و هوای مسعود رجوی را به ساحل فریب و تباهی های بیشتر در خدمتگزاری های لازم به آنان کشانده است.  میتوانیم مطمئن باشیم که حیات سیاسی و ملی  ایرانیان در مسیری مقدس و پرصلابت به راه خود ادامه می دهد و شکی نخواهد بود که ظرفیت های جدیدی برای حفظ و اقتدار ملی کشورمان بدست خواهد آمد. پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا 

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکارجوی پول شیخ عربستان و دیکتاتور عراق را خرج ترور مردان و تجاوز به زنان ایرانی کرد

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

پیام  مسعود رجوی شماره 14،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

 دیروز سیزده مرداد ماه ۱۳۹۸ مسعود رجوی به دنبال اقدامات ضد و نقیض آمریکا و شخص ترامپ در مورد تحریم قراردادن آقای ظریف، وزیر امورخارجه ایران، در یک سرخوشی ضدانقلابی مبادرت به انتشار به اصطلاح پیام چهارده خود در راستای افاضات موهوم، تحت عنوان کیفی شدن مرحله سرنگونی و شیرجه زدن !!! کمتر از چند نفر !!! از افراد فریب داده شده در شبکه های مجازی و به ازای هراستان ؟؟ در این کارزار !!!؟؟ شد.

مرگ مسعود رجوی

وی با استناد به سخنان ترامپ و چند سیاستمدار آمریکایی و ربط دادن این موضوع به بالا رفتن تصاعدی فشارهای اجتماعی و اقتصادی به مردم ایران، شرایط را در مسیر «سرنگونی» و تعادل قوای سیاسی وهم آلود همیشگی اش به موازات نزدیک شدن به جرقه های عصیان اجتماعی مردم شبیه سازی نموده است؟؟!!.

شنیده ها حاکیست وضعیت این روزهای افراد ساکن در پایگاه اشرف سه در آلبانی به مزاق مسعود رجوی و مریم اصلا خوشایند نیست.  جدایی قریب به چهارصد نفر از اعضای فرقه رجوی بعد از انتقال به آلبانی، شرایط نامساعد سازمان در حفظ  وجهه نداشته خود نزد افکار عمومی مردم این کشور، اذیت و آزارهای برنامه ریزی شده علیه اعضای رها شده از تشکیلات عنکبوتی، ساخت صدها ساعت برنامه های رسانه ای علیه آنان و جیغ و دادهای نامربوط در شبکه مجازی، بسرعت  چهره  واقعی و البته ضد انسانی و تروریستی مجاهدین را در ویترین نگاه تحلیل گران بین المللی به افول کشانده است.

از سویی دیگر مسعود رجوی در ناامیدی کامل از  شکست سنگین کشورهایی همچون عربستان سعودی و امارات در جنگ با مردم یمن،  قدرت نمایی جانانه نیروهای نظامی ایران در خلیج فارس و تنگه هرمز، یکدفعه با اتفاق تحریم غیرانسانی آقای ظریف از سوی آمریکا به وجد آمده تا با انتشار پیامی هم بر طبل مصرف داخل تشکیلاتی آن بکوبد و هم خود را به یک رویارویی نامتعارف آمریکا و ایران خوشبین نماید.

هلهله و کارناوال های چند صد نفری در شهرهای استکهلم، کپنهاگ، لندن، واشینگتن و برلین به تاسی از به اصطلاح تیتر رهنمودهای فروردینی مسعود رجوی (که دیگر ویلپنتی در کار نیست) با پیام چند روز پیش مسئول اول فرقه رجوی، زهرا مریخی، نیز بالاخره پایان یافت.

علیرغم هزینه های اجرایی چنین نمایشاتی برای ویژه سازی های الکی و بی حاصل، از جمله؛ پرداخت مواجب به سیاستمداران «سخنران» دست چندم شکست خورده اروپایی و آمریکایی، هزینه های هتل و خورد و خوراک و ترابری افراد که مرتبا بین کشورها در حال جابجایی بودند، ظاهرا برای جمع و جور کردن وضعیت ناشی از خستگی افراد ، غائله اینگونه با پیامکی خاتمه یافت.

چهارچوب پیام شماره ۱۴ مسعود رجوی فقط چیدمان و بریده سرخبر کانالهای تلویزیونی آمریکا بود که متاثر از مسافرت اخیر مریم رجوی به تل آویو نیز بشمار می آید.  وعده اربابان جدید این مزدوران تروریست ،  بشدت حال و هوای مسعود رجوی را به ساحل فریب و تباهی های بیشتر در خدمتگزاری های لازم به آنان کشانده است.  میتوانیم مطمئن باشیم که حیات سیاسی و ملی  ایرانیان در مسیری مقدس و پرصلابت به راه خود ادامه می دهد و شکی نخواهد بود که ظرفیت های جدیدی برای حفظ و اقتدار ملی کشورمان بدست خواهد آمد.

پیام  مسعود رجوی ،  اخبار کانالهای تلویزیونی آمریکا

لینک به منبع

*** 

Grand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or aliveGrand Controversy as MEK can’t prove leader Massoud Rajavi is dead or alive

Maryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s EnemiesMaryam Rajavi — MEK Propaganda Queen — Advertises Her Services For Iran’s Enemies

همچنین:
https://iran-interlink.org/wordpressfa/رجوی-بازیگری-خیالی-در-دنیای-سیاست-امرو/

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزی

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزیراه نو، چهارم اوت 2019:… مطمئنا بازنشر حرفهای استیون منوچین وزیر خزانه داری، مایک پمپئو وزیر امور خارجه و جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا و مرد محبوب رجوی نشاندهند این است که این وامانده تنها به جنگی دل بسته است که ممکن است توسط آمریکا علیه ایران آغاز گردد. در هر شرایطی مطالب ضدانسانی و ضدایرانی نئوکان ها  مثل جان بولتون بعنوان مبنا و پایه «دمکراسی» !!! زینت بخش پیام های رجوی است تا با نشخوار آن به سالمندان این گروه در آلبانی روحیه بدهد. رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزی 

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزیسازمان مجاهدین خلق ؛ از توهم تا واقعیت

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزی

سالهاست که رجوی به بیماری مزمن خیالبافی بجای دیدن واقعیت ها  دچار شده است.

وضعیت این روزهای مجاهدین در آلبانی نیز موید همین روانپریشی سران فرقه رجوی است که آنها را در طول سالیان گذشته علیرغم تقلاهای گسترده  از یک گروه سیاسی به یک فرقه سیاسی – مذهی تنزل درجه  داده است.

استراتژی  مجاهدین همواره بر روی عواملی خارج از حیطه کنترل و توانمندیهای رهبران این گروه  سوار بوده و طی طریق کرده است.

پیام شماره ۱۴ منتسب به مسعود رجوی نشاندهنده سردرگمی این کوتوله ابله در دنیای پیچیده سیاست است.  او نه توان تحلیل دارد و نه قدرت تبیین. تنها سهم او از سیاست، خیالپردازی در قالب  توده ابری به نام «آلترناتیو» است.

اردوگاه آلبانی که به بزرگترین خانه سالمندان جهان معروف شده است تنها محصول عینی و ملموس از  استراتژی رجوی در بیش از ۴ دهه گذشته است. آرمان شهری که از  اردوگاه اشرف در خاک عراق شروع و به اردوگاه اشرف در  خاک آلبانی ختم گردید.

حال سوال این است آیا با این گذشته تاریک و سیاهی که همین رجوی برای تشکیلات مجاهدین رقم زده است،  جایی برای حرف زدن مجدد  او  و دادن چنین پیام هایی در دنیای سیاست امروزی باقی می گذارد؟

محتوای پیام اخیر رجوی  مثل گذشته صرفا بیان حرفهای تعدادی از دولت مردان آمریکایی است که وی علاقه مند به شنیدن آنهاست.

مطمئنا بازنشر حرفهای استیون منوچین وزیر خزانه داری، مایک پمپئو وزیر امور خارجه و جان بولتون مشاور امنیت ملی رئیس‌جمهور آمریکا و مرد محبوب رجوی نشاندهند این است که این وامانده تنها به جنگی دل بسته است که ممکن است توسط آمریکا علیه ایران آغاز گردد.

در هر شرایطی مطالب ضدانسانی و ضدایرانی نئوکان ها  مثل جان بولتون بعنوان مبنا و پایه «دمکراسی» !!! زینت بخش پیام های رجوی است تا با نشخوار آن به سالمندان این گروه در آلبانی روحیه بدهد.

یادآوری این نکته نیز مهم است که چنین حساب و کتابی توسط رجوی یعنی تکیه بر جناح جنگ طلب  آمریکا در گذشته نیز سابقه داشته است.

رجوی در پنجم فروردین ۱۳۸۶  در پیامی از «تدبیر خود به دست شراب دو ساله پس از چهل سال»؟  صحبت کرده بود و در آن مقطع سوال این بود که  طی دو سال آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ که رجوی اینقدر روی آن حساب باز کرده و دل در گرو آن دارد؟

بعدا مشخص شد که در آن مقطع  نیز تحلیل خیالپردازانه رجوی این بود که همه چیز باید تا پایان دوران ریاست جمهوری جرج بوش که دو سال به اتمام آن باقی مانده است تعیین تکلیف شود و از نیروها میخواست تا آن مقطع در کنار سازمان بمانند.

اما اکنون بیشترین گزیدگی و نگرانی رجوی در پیام اخیرش، که خود به آن اقرار می کند تحلیل رهبران ایران از وضعیت موجود است. یعنی اینکه «آمریکا سر جنگ ندارد» و نمی خواهد وارد جنک با ایران شود. چیزی که به مزاق رجوی اصلا خوش نمی آید.

رجوی در پایان پیامش  بدون هیچ گونه نتیجه گیری و دادن رهنمود خطی، این این سوال را مطرح می کند:  « آیا رژیم  می‌تواند وضعیت انفجاری جامعه و قیامهای در تقدیر را تا سرفصل انتخابات آمریکا که رژیم به آن چشم دوخته، مهار کند یا خیر؟»

واقعیت این است که رجوی به عمد چشمش را بر روی یک تحول بنیادین طی سالهای اخیر بسته است و آن اینکه ایران چه آن زمانیکه پیمان چند جانبه برجام را امضا کرد و چه آن زمانیکه آمریکا یک طرفه از آن خارج شد  با سیاست های هوشمندانه اش از یک پیچ تاریخی عبور و تله نئوکان ها را عقیم گذاشت و توانست شکاف عظیمی بین اروپا و آمریکا ایجاد کند بنحویکه اکنون آمریکا در سیاست اجماع جهانی اش علیه ایران ناکام و تنها باقی مانده است.

ولی آن روی این سکه سوالاتی است که این روزها در خصوص وضعیت فرقه رجوی وجود دارد و آن اینکه:

چرا رجوی دیوانه وار و با تمام توان مالی و تشکیلاتی اش در خدمت دولت آمریکا در پیشبرد عملیات روانی به نفع تحریم های ظالمانه این کشور بر علیه مردم ایران است؟

چرا رجوی مستمرا از آنچه که «مماشات اروپا با ایران» خوانده می شود  ابراز وحشت می کند؟

آیا با شکست ترامپ در انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا، رابطه اروپا با ایران در چارچوب برجام مستحکم تر نمی شود ؟ در آن صورت  آیا امکان استرداد وی به ایران وجود نخواهد داشت؟ . . .

رجوی بازیگری خیالی در دنیای سیاست امروزی

لینک به منبع

(پایان)

*** 

آیا رهبر فرقه مجاهدین، امید خود را ازدست داده است؟آیا رهبر فرقه مجاهدین، امید خود را ازدست داده است؟

 

رد پای سازمان مجاهدین خلق رجوی از محمدرضاکلاهی قاتل تا علی معتمد مقتولرد پای سازمان مجاهدین خلق رجوی از محمدرضا کلاهی قاتل تا علی معتمد مقتول

اشک تمساح مریم رجوی مجاهدین خلق ایران برای قربانیان سیل در ایراناشک تمساح ریختن مریم قجر (رجوی، رهبر مجاهدین خلق) برای سیل زدگان کشورمان

همچنین: